Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 20:08

Ma bucur k tiai bagat mintile in cap. acum sper sa te ti de promisiune si sa nu mai zici in viata ta ceea ce ai zis despre acest fic happy2 nu uita de next


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 00:31

ATENTIE. de acum incolo toate capitolele vor fi povestite de Sakura. Si voi pune fiecarui capitol titlu good


CAPITOLUL VI.

Dragostea e o joaca in care doar doua reguli exista: mori iubind sau traiesti fara a iubi. Dintr-e aceste variante am ales-o pe a doua. Niciodata dragostea nu a existat cu adevarat in viata mea, puteam simti acele mici fluturasi in noptile petrecute cu brunet dar niciodata nu au fost reale...erau doar in imaginatia mea. Ochii mei se intersectau cu acei ochi abisali pe care la un moment dat i-am iubi si credeam ca si ei ma iubesc dar m-am inselat. Singurul lucru pe care il urasc este minciuna. Minciuna care s-a prefacut ca este o dragoste sincera pentr-u mine primita de la brunet. Chiar si acum imi amintesc perfec ziua in care am primit acea poza de la Orochimaru in care era Sasuke si cu roscata aia in camera lui unul peste celalalt.

**Flashback**

Stau in patul din camera lui Orochimaru. De mai bine de doua zile in pat si nu pot sa fac nici un efort fizic, nici macar sa merg nu prea pot. Puterile mele momentan sunt egale cu zero. Aud un ciocanit in usa iar eu raspund un 'Intra' simplu. Il vad pe Orochi...pardon 'tata' care vine spre mine si imi inmaneaza un plic de culoarea galbena. Il iau in mana si ma uit la el nedumerita.

-Poate asta te v-a ajuta sa-ti deschizi ochii mai bine si sa vezi realitatea draga mea fica. Un zambet discret apare pe fata lui dupa care iese din camera iar eu raman singura. Incep sa desfac plicul si scot de acolo o poza, parea a fi un barbat si o femeie. Ma uit mai atenta la poza si...Nu pot sa cred! Scap poza pe jos, o lacrima imi apare din coltul ochiului iar in curand siroaie de lacrimi imi inunda fata. Era Sasuke...impreuna cu Karin...cum a putut sa faca asta,iar eu abea de 2 zile am disparut din Konoha,cum a putut?

***End Flashback**

Ma trezesc rapid din patul brunetului si ma imbrac. A fost o greseala mare ca am venit aici si mai ales ca am facut dragoste cu el. Nu Sakura!Cum ai putut face asta?! Trebuie sa-l gonesti din inima si viata ta! De ce? Cum de nu m-am putut indragosti de Deidara?Sau de ceilalti care mi-au trecut prin pat, un lucru e sigur:inuma nu respecta reguli. Chiar daca mi-e greu sa recunosc...inca il mai iubesc, tot trupul meu tenjea dupa saruturile si mangaierile lui fine. Sa ii simt buzele catifelate alaturi de ale mele dansand in ritm alert una cu alta,iar acum ca s-a intamplat din nou asta de ce simt ca nu e bine?De ce simt ca el imi ascunde ceva? Sasuke ma privea uimit,nu inteleg ce se intampla cu mine,chear nu inteleg! Odata vreau sa-l am aproape de mine si sai simt corpul incalzindu-l pe al meu si sa ne sarutam ca doi nebuni,iar alte ori furia ma controleaza si vreau sa-i infing un kunai in inima si sa-l vad cum isi da ultima suflare. Trebuie sa-mi continui planul, trebuie sa ii arat ca nu mai sunt fetita care credea el ca sunt. Of Sakura!Nebuna te-a facut mata'!Asta ziceai si cand ai devenit cantareata si tot in bratele lui ai ajuns pana l-a urma, tot cu el ti-ai pierdut puritatea. Oare in ce joc m-am bagat? Acest joc nu este unul de iubire, nici unul de afectiune sau prietenie...este un joc de-a soarecele si pisica,iar in cazul acesta eu sunt pisica, sau poate soarecele? M-am adancit atat de mult in ganduri incat nici nu mi-am dat seama ca eram imbracata.

-Sakura...ce se intampla cu tine? Vorbe,vorbe si iar vorbe goale. Ma intorc cu fata spre Sasuke si il privesc cu mila. Ce am?Ce am?! Imi vine sa-l arunc in cel mai adang ocean si sa-l leg de o piatra de pe malul acestuia! Daca ar stii...daca ar sti ca am aflat despre noaptea lui impreuna cu roscata aia. Am visat, am vista la ceva imposibil. Inima mea sangereaza de toata durerea acumulata, uneori cred ca m-am nascut ca sa sufar sa nu fiu niciodata fericita. Trebue sa plec,vreau sa plec departe de el!Dar nu pot...asta ar insemna sa fug de el,sa fiu o lasa. Dar eu nu sunt o lasa!

-Eu..eu doar trebuie sa plec. Dupa ce imi termin propozitia dispar intr-un nor de fum. Sunt in padurea de langa ascunzatoarea lu Orochimaru. Intr-u in pestera care de ceva timp este 'casa mea' si merg in camera mea. Trebuie sa fac ceva cu sentimentalismul acesta,nu pot sa-mi controlez inima! Trebuie!Trebuie sa o am rece ca gheata si tare precum o stanca. Ajung in camera mea si ma arunc pe patul moale i pufos. Doamne ce dor imi era de acest pat, de mai bine de o saptamana adormeam in locul de antrenament, chiar si noaptea exersam.




Sper sa va placa si sa nu fiti zgarciti in privinta comentailor. in love


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
LoVe SHINee
Genin
Genin
LoVe SHINee

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata leptopului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbatu cu rolele
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 01:11

este super mega ultra frumos si chiar vreau nextul ce de nu te terorizez pe mess


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcRceLX5Ie7RuxPI1DvOyjsj55xL0SYJKzW30fj3qB3YdJP9_wTvLA
Vreau sa vina cat mai repede in Romania
RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Nf1xyXEiqdaELYnZa_I2j_JqB4tPQoyA16Uf5S6tdbPt1rAv
Sus In jos
dYdYsWeTpInKgIrL
Academy Student
Academy Student
dYdYsWeTpInKgIrL

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 1

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 13:36

continua e super fain . good job
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 16:16

ok, deci as avea o intrebare:am cateva ficuri incepute si inca nu le-am termina....dar am idei noi si as vrea sa le scriu totusi as dori ca un moderator sa-mi raspunda la intrebarea asta daca se poate si desigur sa nu incalc regurile:
Daca mai postez un fic sau doua nu v-a fi o problema ca am mai multe ficuri postate? Stiu ca e putin absurd dar vreau sa fiu sigura daca fac sau nu ceva gresit daca mai poste cateva ficuri, desi vor fi ultimele deoarece v-a trebui sa le termin si pe celelalte. happy2 Stiu ca intrebarea asta nu are nici o legatura cu ficul 'RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE' DAR NU STIU UNDE ALTUNDEVA SA FI postat intrebarea. dap ! Multumesc ca ati citit mesajul happy


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 18:13

Am ajuns si eu cu un comentariu , cam tarziu rusinos , scuze ..
Dar nu asta conteaza acum , conteaza ca ador si si ficul asta in love in love
Ai niste idei atat de bogate si frumoase si le ador in love
Eu sunt fanul numarul unu nr1 asa ca take this!
Sa aduci nextul cat mai repede , si la "Ridicati ancora " in love

Astept si astept si astept .....

Te kiss
Te in love
Te a hug

Ja Ne ! hi!

PS: Draga mea Dia , te admir atat de mul pentru ideile tale in love

App am un fic nou "Easy come , Easy go " kiss Sper sa iti placa .


Cand, primavara, vine-n carduri
Poporul bland de randunele,
Eu parca-astept sa se re-ntoarca
Si visurile mele...

Cand viata pare mai frumoasa
Si mai lipsita de suspine,
Eu tot astept sa se re-ntoarca
Si visele-mi senine...

Se duce vara... si se duce
Poporul bland de randunele,-
Iar eu ma simt tot mai departe
De visurile mele...

Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 21:39

CE fic super dragut. sper k acea poza este falsa si ei sa se impace, iar dak orochimaru mai intervine il fac cizme de sarpe biciuitor


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 01:14

Dia as vrea sa ma spovedesc si eu nitsel la tine sad . Poi am uitat complet de ficul tau nervi! , nu stiu cum :| dar am uitat! Apoi azi mi`am adus aminte subit, plus ca numai stiam cum se numeste asa ca imi tot ziceam in minte ca am sfeclit`o ptc. asta e un fic minunat si chiar imi place sa`l citesc. Trebuie sa fac 2 3 ture de sala ca sa ma ierti nu? lough lough





Chiar daca ai multe ficuri incepute te rog sa nu uiti de acesta! dance 2 Bafta in continuare si spor la scris hi!


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 01:17

nuh,dar poate dati cu totii o tura la noul meu fic
lough


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mar 20 Sept 2011, 16:56

Doar nu ai uitat de ficul asta nuuuu???!!! biciuitor Tocmai ce ti`am zis mai devreme sa nu`l lasi in bataia vantului lough heh


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Vαмpιяє σƒ ℓσνє
Academy Student
Academy Student
Vαмpιяє σƒ ℓσνє

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : The darkest corner of hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 47
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : . мυzιc . dαηcє .
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;D]

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mar 20 Sept 2011, 17:19

Buna sunt noua pe acest forum si tiam citit si sezonu 1 si sezonu 2 si e super pune nextul daca nu te mananc RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 621493 RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 836813 RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 947835 poosy RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 208323 bye'z RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 127686


Afara e pustiu
S peste tot ninge
Dar numa la noi
Stelele se ating
Afara este frig s inorat
Iar copii stau numai sub brad.
Se uita pe geamul inghetat
Sa-l priveasca pe mos craciun sub brad.
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mar 20 Sept 2011, 19:12

vai ce ipocrita am putut fi ca nu am venit pe aici este minunat nextul si sper sa-l aduki si pe celalalt


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mar 20 Sept 2011, 20:02

scuze de vestea rea dar din pacate am probleme destul de mari de sanatate si nu pot posta ficuri, sau nexturi . Am primit perfuzii si nu sunt deloc in stare sa bag nexturile mai ales ca v-a trebui paote sa fiu internata in spital de maine deci imi pare rau a nu pot baga nexurile dar cand ma voi intoarce sper sa vad multe nexturi si ficuri noi sad


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Vαмpιяє σƒ ℓσνє
Academy Student
Academy Student
Vαмpιяє σƒ ℓσνє

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : The darkest corner of hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 47
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : . мυzιc . dαηcє .
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;D]

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mar 20 Sept 2011, 20:40

Saraca de din insanatosire gravnica si sper sa te faci bn cat mai repede in love hug2 poosy kiss bye'z hi! a hug


Afara e pustiu
S peste tot ninge
Dar numa la noi
Stelele se ating
Afara este frig s inorat
Iar copii stau numai sub brad.
Se uita pe geamul inghetat
Sa-l priveasca pe mos craciun sub brad.
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Mier 21 Sept 2011, 17:08

Cum am am mai spus si pe celalalt forum , cami-a stat inima in loc crying
Sper sa te simti mai bine cat mai repde si sper sa nu intri in spital .
Dumnezeu fir cu tine draga mea in love happy2


Cand, primavara, vine-n carduri
Poporul bland de randunele,
Eu parca-astept sa se re-ntoarca
Si visurile mele...

Cand viata pare mai frumoasa
Si mai lipsita de suspine,
Eu tot astept sa se re-ntoarca
Si visele-mi senine...

Se duce vara... si se duce
Poporul bland de randunele,-
Iar eu ma simt tot mai departe
De visurile mele...

Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Joi 22 Sept 2011, 16:30

Ceee? sad Imi pale lau ca esti bolnavioara! crying Sper sa te faci bine repede angel hug Nu`ti fa griji pentru next`uri..eu una nu te mai bat la cap atata! hug2 Lasa k vin ele, nu ne lasi tu asa...sunt sigura good Insanatosire grabnica si te puuup dulce de tot! kiss kiss kiss


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Joi 22 Sept 2011, 20:04

am ajuns si eu acasa...mdah hmm...?! 2 zile de spital...macar de stateam o saptamana sa scap de scoala...ceea ce vreau sa va anunt e ca voi posta maine next la fiecare fic al meu kiss


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Vin 23 Sept 2011, 00:45

Ieeeeeeeeeeeeeeeeeei abia astept si bn k teai facut bine happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Vin 23 Sept 2011, 20:21

Yay , ma bucur sa aud asta a hug
Si mai ales ca vei aduce nexturile !
S aduci repede nextul la asta si "Ridicati ancora" sunt preferatele mele , dar si celalalte imi place in love
Te iubesc Dia in love
Te pup Dia kiss
Te imbracisez Dia a hug
Ja Ne ! hi!


XoXo,
Kend'u heh


Cand, primavara, vine-n carduri
Poporul bland de randunele,
Eu parca-astept sa se re-ntoarca
Si visurile mele...

Cand viata pare mai frumoasa
Si mai lipsita de suspine,
Eu tot astept sa se re-ntoarca
Si visele-mi senine...

Se duce vara... si se duce
Poporul bland de randunele,-
Iar eu ma simt tot mai departe
De visurile mele...

Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Sam 24 Sept 2011, 14:36

Yeiiiiiiiiiiiiiiii! Ce tare!!! Ma bucur ca esti ok. Dabia astept sa vad nextul. thank you al noualea cer


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 14:33

te rooooooooooooooooooooooooog te omplooooooooooooooooooooor next k mor aici cu zile crying


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Vαмpιяє σƒ ℓσνє
Academy Student
Academy Student
Vαмpιяє σƒ ℓσνє

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : The darkest corner of hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 47
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : . мυzιc . dαηcє .
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;D]

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 15:03

ma bucur ca esty bn dar adu nextu repede repejor ca nu mai pot de nerabdare plizz please
poosy bye'z kiss hi!


Afara e pustiu
S peste tot ninge
Dar numa la noi
Stelele se ating
Afara este frig s inorat
Iar copii stau numai sub brad.
Se uita pe geamul inghetat
Sa-l priveasca pe mos craciun sub brad.
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 17:18

Este posibil sa fie un pic dramatic sper sa va placa si scuze de mica intarziere

Capitolul VII

Imi deschid incet ochii iar amintirile dureroase imi revin in minte. Noaptea in care am pierdut cel mai de pret lucru din viata mea...rodul iubirii mele si al lui Sasuke. O fiinta atat de mica si nevinovata ca ea nu trebuia sa moara...nici nu apuca sa vada razele soarelui sau pe mine...mama ei. Saptamani intregi am plans dar cu timpul am realizat ca acest lucru nu foloseste la nimic. Am dorit sa o strang la piept macar un minut dar nu am avut sansa...nu am avut sansa sa o vad nici macar odata. Din pacate aceste amintiri mi s-au intiparit in minte si in inima...nu cred ca voi putea fi capabila vreodata sa le las uitarii.

Din cate imi povestea tata , ingerasul meu avea ochii de un roz inchis si parul negru. Din nou lacrimile incep sa imi inunde fata cu gandul ca poate nu eram destul de matura ca sa o pot ocroti...sa o pot salva de la moarte. Nici acum nu stiu unde este inmormantata, nici macar Kabuto nu vroia sa imi spuna locul...asta daca il mai stie si el. Cu greu imi mai amintesc aceea noapte...

°Flashback°
Autor pov:
Era o noapte furtunoasa in care ploaie domnea peste tot, toate animalele fugise de furia naturii...la fel si oamenii. Intr-o ascunzatoare de la marginea paduri o tanara traie clipe de durere.
Doar doua lumanari faceau lumina in aceea camera intunecata in care se auzeau strigatele de durere ale Sakurei. Langa aceasta statea tatal ei, Orochimaru care privea cu groaza clipele pe care le traia fiica ei. Chiar daca era pe partea raului, il durea si pe el ca nu putea sa faca nimic pentru Sakura.

-Tata! Tata ajuta-ma! Ma doare foarte rau!Ah!

-Sakura linisteste-te! Kabuto v-a veni imediat cu un doctor...

Pe usa isi facuse aparitia o femeie in varsta de 50-60 de ani cu parul castaniu si ochii albastri precum cerul fara nori. Purtase o pelerina de culoarea maro inchis si in mana tinea o geanta destul de mare din culoare neagra. Se apropie cu pasi apasati spre rozalie si o priveste pret de cateva secunde dupa care le spune lui Kabuto si Orochimaru sa iasa. In acel moment Sakura simtise ca incet pleoapele i se ingreuneaza iar din acel moment ea nu mai constientiza de nimic. Nimeni nu stia ce se intamplase cu adevarat in aceea camera decat doctorul. Orochimaru si Kabuto ii spuse femeii sa duca cu ea corpul bebelusul iar aceasta intamplare ramasa pecetluita.

°°End Flashbak°°

Sakura pov:

Nu pot sa zic ca se intamplase cu mult timp in urma...era defapt de 5 luni dar nu pot accepta faptul ca sange din sangele meu a murit iar eu nici macar nu l-am putut zari pentru o clipa. Se zice ca timpul vindeca ranile dar pe ranile mele doar moartea le v-a putea vindeca. Ma intreb cu s-ar comporta brunetul daca ar sti acest detaliu din viata mea. Eram tanara ca sa am un copil dar mai bine...mai bine as fi devenit o usuratica decat sa-mi pierd o parte din mine.

Am dorit sa ramai cu mine idiotule! Cum...cum de am crezut ca ma iubesti!? Noaptea doream sa iti aud vocea. Eram inebunita dupa atingerile tale Sasuke, dupa saruturile tale...dar tie nici ca iti pasea! As fi fost in stare de orice ca sa fim impreuna dar tu? Tu erai cu roscata aia in pat...chiar in noaptea in care disparusem din Konoha. Chiar daca ma doare te voi ura! Te voi trimite in iad! Nu vei mai fi fericit niciodata! Jur pe copilul meu mort ca nu vei mai avea nici macar un minut de liniste in viata ta. Sunt sfarsitul tau Sasuke Uchiha! Iubirea noastra e istorie, a murit odata cu bebelusul nostru. Nu imi pasa ce v-a mai urma dar de un lucru sa fi sigur: Te voi ucide, chiar daca este ultimul lucru pe care il fac!



CAPITOL NECORECTAT

pupici la toti si plizz comuri


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Sam 05 Noi 2011, 12:32

vreun omentariu? sad niciunul.........plang plang! crying angry Vai ce prieteni buni am!


RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19Sam 05 Noi 2011, 12:45

foarte foarte fain fic-ul huh?
eu l-am citit de mult dar nu am mai stiut cum se numeste si acum l-am gasit din intamplare
chiar imi place huh?
si lume veniti cu com-uri la acest fic ca altfel nu primim next
nu prea am ce sa comentez heh
te rog sa ma anunti cand vi cu next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Continut sponsorizat




RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?   RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE? - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

RAZBUNAREA IN LOC DE IUBIRE?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-