Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Secret Love - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Secret Love - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Secret Love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Sept 2011, 15:39

Vai iubirea mea, adica iubirile mele Si ali si dev sunt niste talentate pe care le ador! in love

Scumpelor va rog eu mult sa aduceti nextu`. Aveti asa un stil aparte de a scrie. Va potirviti stilurile si fic-ul iese absolut minuntat. :x

Vai ce prost e Sasuke! sad Si Itachi e atat de bun si protector, incep sa ma indragostesc de el. Va rog sa faceti fiv-ul SakuIta.. =)))) Glumeam, il faceti cum vreti voi, dar Sasuke ala!... Ah ce ma enrveaza!

Si capitolul asta a fost atat de lung! Si frumos si perfect si pervers :> !

Va rog din tot sufletelul meu de biluta :)) sa aduceti repede nextu` ca mor de nerabdare sa-l citesc! Mooooor!

Deci sincer am onoara sa ma declar fanul numarul 1 al acestui fic! 1, 1 am spus! =))) Gata delirez! >.<

Bun va urez spor la scris! dar un spor din ala incredeibil! :))

Va pup dulce scumpele mele! Si nu uitati ca va iubesc fic-ul! Aduceti repede nextu nu ma raniti! sad in love kiss

C`ya, dears! kiss in love hi!



Once you go black you never go back
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 10:58

hou hou hou....
va rog, nu tabarati pe mine lough
nu credeam ca acest capitol o sa fie asa bun
dar urmatorul o sa fie bestial
eu una asa zic
allii este o super scriitoare
deci alisor te asteptam cu nextu` dap !



Secret Love - Pagina 2 Hands10
Secret Love - Pagina 2 Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 16:56

Okey dar sa-l puna repede! Ca de nu... biciuitor

Spor la scris! kiss


Once you go black you never go back
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 18:36

Whoa am revenit dinnouu
Deci pana la urma e un triunghi amoros nu?
aoleu ce imi place ficul
Repede cu next!


Secret Love - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Secret Love - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Secret Love - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanSecret Love - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Secret Love - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 18:58

Multumim de comentarii iubitele kiss . Ma bucur foarte tare ca va place asa ca uitati nextul


-->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--
Sakura Haruno
Chapter 7




Stau in apa de mai bine de mai bine de zece minute . Atatea intrebari care nu le pot gasi un raspuns imi colinda capul . Atatia nervi acumulati doar intr-o singura zi . Simt cum capul imi explodeaza , iar corpul numai reactioneaza dupa cum vrea creierul . Pumnul mi se ridica si loveste fara mila suprafata lichidului , acum rece , in care ma aflu asfel incat stropi de toate marimile imi uda chipul incruntat . De ce a reactionat asa ? Punteam jura ca va sari pe mine dupa propunerea pe care i-am facut-o . Poate ca Itachi este un criminal , dar inca mai are onoare . Ma salvat fara sa ceara ceva in schimb . Ar fi putut la fel de bine sa ma lase acolo . Dar acum imi amintesc , cu cateva minute mai devreme mi-a spus ca ma iubeste . Ce sa cred ? Oare ma iubeste cu adevarat ? Daca este asa de ce nu a vrut sa ma faca a lui ? Sau poate este doar o atractie fizica . Dar nu cred , daca ar fi asta cu atat mai mult ar fi sarit pe mine fara sa ii pese de sentimente . Inchid ochii si oftez adanc . Eu nu mai inteleg nimic . Dar stiu un lucru , am inceput sa simt ceva pentru Itachi . Ceva mai mult decat o simpla prietenie . Cand este langa mine simt cum fiecare celula din corp o ia razna , iar cand ii simt parfumul de crin numai gandesc normal si fac doar ce imi spune inima . Dar nu am de gand sa ma arunc cu capul inainte , nu inainte sa stiu ce simte cu adevarat pentru mine , nu vreau sa fac aceeasi greseala de doua ori . Iar in privinta lui Sasuke … ei bine nici in cazul lui nu stiu ce sa cred . De ce a incercat sa imi faca asa ceva ? Inca nu imi pot da seama cu ce am gresit . Poate din gelozie ? Sau doar avea chef de un pic de distractie ? Chiar ii place sa vada cum sufar ? Unde este baiatul ala pentru care mi-as fi dat chiar si viata ? Oare chiar a fost ucis de dorinta asta penibila de razbunare ? Nu credeam ca voi spune asta vre-o data dar Il urasc ! A faramat chiar si cea mai mica urma de dragoste pe care i-o mai purtam . Tot ce mai simt cand il vad este ura , scarba si dezamagire . Dar sunt readusa cu picioarele pe pamant de un ciocanit in usa si de vocea lui Itachi care ma intreaba daca sunt bine . Ii spun ca sunt bine cu o voce destul de stinsa . Acesta ma intreaba daca poate intra iar eu ingan un ,, intra ,, sec si fara viata . Itachi nu mai sta pe ganduri si intra in baie avand in mana rochita mea de matase care o pune pe undeva pe jos . Se aseaza in genunchi langa cada si imi mangaie parul moale , avand o privirea blanda care emana doar caldura si iubire . Acesta imi explica de ce nu vrea sa imi fure puritatea . Cum nu vrea sa ma ofer cuiva daca nu este vorba de dragoste , daca nu o fac din iubire . Iar eu raman cu gura cascata de ce aud . Nu imi vine sa cred ca aceste cuvinte ies pe gura Marelui Itachi Uchiha . Cel pe care o lume intreaga il crede un criminal cu sange rece , o persoana fara sentimente . Inca o data mi sa demonstrate ca nu este bine sa asculti ce spune lumea . Acesta i-a prosopul de pe suport si mi-l infasoara in jurul corpului spunandu-mi sa ma sterg si sa ma imbrac . O data ce m-am imbracat ies din baie si il vad pe Itachi stand intins pe partea stanga a patului , cu o mana la ceafa si cu cealalta pe abdomen privind absent tavanul . Dar cand inchid usa baii isi intoarce privirea spre mine si un zambet mai dulce ca mierea isi face aparitia pe chipul sau alb .
Ma indrept cu pasi marunti spre pat si ma bag sub materialul delicat , de culoare rosie. Simt cum doua maini puternice imi cuprind talia si ma trag mai aproape de faptas , care este nimeni altul decat Itachi . Ii raspund la imbratisare si adorm la pieptul lui tare , avand corpul lipit de al lui .

Autor

Pe cat de linistita este admosfera in camera lui Itachi pe atat de zarva este in Konoha . Toata lumea este extrem de ingrijorata din cauza disparitiei rozaliei , deaorece fata si-a facut loc in inimile satenilor prin bunatatea si nadejdea de care a dat dovada . Nimeni nu stie unde poate fi , unde ar fi putut sa o duca Itachi .
In biroul lui Tsunade sunt prezenti cei mai importanti shinobi din sat printre ei numarandu-se prieteni foarte apropiati ai rozaliei .

Hinata Hyuuga

Sakura , unde esti ? Intrebarea asta mi-o pun decand prietena mea a fost rapita . Iar nemernicul care a rapit-o a fost nimeni altul decat Itachi Uchiha . Dar ce treaba are el cu Sakura ? Nici nu vreau sa imi imaginez cum ar putea-o chinui acel fugar , chiar in momentul acesta . Dar ce nu inteleg este de ce a incercat sa fuga . Nu ma prea pot gandi la aceste intrebari fiindca Tsunade – sama incepe sa ma interogheze avand in vedere ca doar eu am fost de fata cand Sakura a fost rapita .
- Deci Hinata , vreau sa ne povestesti absolut tot ce ai vazut cu lux de amanunte ! Imi spune , sau mai bine zis imi ordona Lady Tsunade . Inghit in sec si imi privesc toti prietenii in ochi . Pe chipurile lor se poate citi cu atata usurinta ingrijorarea . Oftez si incep sa povestesc tot ce sa intamplat cu o seara in urma . Incerc din rasputeri sa nu omit nimic deoarece orice lucru cat de mic poate avea o importanta uriasa .
Termin de povestit si pot observa cu usurinta ca Lady Tsunade este extrem de nervoasa . O inteleg , adica ce fel de sensei nu ar fi nervos daca cel mai bun elev al sau ar ajunge la cei din Akatsuki ? Imi intorc privirea si observ uimirea de pe chipurile coechipierilor mei . Ma intorc din nou spre biroul Hokagelui si vad cum Lady Tsunade incerca sa spuna ceva dar parca cuvintele nu vor sa-i iasa din gura . Aceasta inghite in sec isi intredeschide din nou buzele.
- Nu imi vine sa cred ca spun asta dar Sakura ne-a tradat ! Alta explicatie nu pot gasi . Este prea mare coincidenta . Hinata a spus ca a gasit-o pe Sakura echipata de lupta la portile satului . Este clar ca incerca sa fuga ! Iar Itachi a aparut din senin si a luat-o cu el .
Nu imi place sa recunosc dar Tsunade – sama are dreptate . Cum de nu mi-am dat seama .
- Si chestia cu rapirea , sa inteleg ca este doar de fatada ?
Intreaba Neji , vizibil ingrijorat si nervos de ce tocmai auzise . Tsunade – sama da afirmativ din cap . Dar se aude tipatul lui Naruto care ne spune ca nu poate crede ca Sakura ar face asa ceva . Atunci Tsunade da cu ambi pumni in birou si se ridica foarte nervoasa in picioare .
- Naruto , crezi ca mie imi convine ce se intampla aici ? Crezi ca mie imi place ca persoana care am considerat-o o fiica a parasit satul pentru putere ? Dar trebuie sa accept asta la fel ca noi toti .
Se aude vocea stridenta a lui Tsunade care incerca din rasputeri sa se calmeze . Naruto nu a mai scos nici-un cuvant pana ce Lady Tsunade ne face facut semn sa plecam , dar mie imi spune cu o voce calma sa raman . O data ce au plecat cu totii am intrebat-o pe Tsunade – sama ce vom face . Aceasta imi spune ca nu vom face absolut nimic . Nimic ? Cum adica nimic ? Nu putem lasa lucrurile asa !
- Imi pare rau Hinata , dar a fost alegerea ei . Crede-ma ca ma doare sa spun asta , dar de acum va fi considerata un ninja fugar , la fel ca Sasuke si Itachi .
Cand aud bufnesc in plans instantaneu si nici Tsunade nu este intr-o stare mai buna . Pe chipul ei alunca lacrimi amare care mai apoi cad pe suprafata neteda a biroului , iar cu mana imi arata usa semn ca vrea sa plec . Imi sterg lacrimile , imi iau la revedere de la Tsunade , iar cand pun mana pe manerul usii aud cum imi spune ca este de datoria mea sa le spun celorlalti . Nu mai zic nimic si plec spre casa . Ma intreb cum vor reactiona ceilalti cand vor afla . Nici macar nu stiu cum sa le zic asta , mai ales lui Naruto care intotdeauna a tinut la Sakura foarte mult , uneori chiar eram invidioasa pe ea , dar nu aveam curajul sa zic nimic . Fara sa imi dau seama am ajuns la iesire , iar aici cine crede-ti ca ma asteptau ? Mda a-ti ghicit , prietenii mei . Of , speram sa mai aman umpic momentul asta , dar acum nu am incotro . Acestia imi aruncau priviri ce asteptau niste explicatii . Il aud pe Kiba care ma intreaba ce mi-a spus Tsunade . Inghit in sec si evit sa dau un raspuns, parca fiindu-mi frica de reactia lor . Dar imi fac curaj si le spun tot ce mi-a fost adus la cunostinta de catre Lady Tsunade . Si se pare ca de ce mi-a fost frica nu am scapat . Naruto si Kiba au inceput sa tipe ca nebunii ca nu este corect . Ino si TenTen au inceput sa planga in timp ce Sai si Neji incercau sa le calmeze . Iar ceilalti sunt cu nervii intinsi la maxim . Le spun sa se calmeze si sa plecam acasa fiindca este déjà foarte tarziu si a fost o zi destul de lunga .


Sakura Haruno

Dimineata isi face aparitia , iar razele soarelui imi mangaie chipul , obligandu-ma asfel sa plec din lumea fara griji a viselor si sa pasesc din nou in lumea reala . Imi deschid ochii incet , lasand la iveala doua zmaralde incantatoare . Privesc in jur si observ ca ma aflu in bratele lui Itachi . Vai , cat de dulce poate fi cand doarme . Incerc sa ma ridic fara a-l trezi dar fara succes , caci la cea mai mica miscare acesta isi deschide ochii de un negru abisal . Ii iubesc ochii . De fiecare data cand ii vad , simt ca vreau sa ii explorez tot mai mult . Iar cand ma adancesc in privirea lui simt cum toate grijile dispar , ma simt protejata si iubita .
Itachi ma priveste prêt de cateva secunde si ma saruta pe frunde urandu-mi un ,, Buna dimineata ,, foarte calduros . Ii raspund cu un ,, `neata ,, cat se poate de dulce in timp ce la randul meu il sarut pe obraz . Apoi fug la baie pentru a-mi face micul ,, ritual ,, si pentru a-l lasa pe Itachi sa se schimbe . Imi termin siesta si imi dau seama ca nu mai am haine . Imi pun in graba halatul verde , de matase al lui Itachi si intru in camera intrebandu-l cu ce ma imbrac .
Acesta isi duce degetul aratator la barbie si pare ca se gandeste . Dupa cateva secunde spune ca se intoarce imediat si iese foarte rapid din camera , lasandu-ma in ceata . Ma asez pe marginea patului privirea fixandu-mi-o pe fereastra . Si fara sa imi dau seama ma ridic de pe pat si ma indrept cu pasi marunti spre aceasta . Inspir aerul casi cum ar fi ultima data cand o fac . Ador acest miros de dimineata , ma face sa ma simt plina de energie . Dar nu am prea mult timp sa ma bucur de el , deoarece in camera isi face aparitia Itachi . Se pare ca nu a glumit cand a spus ca se intoarce imediat . Acesta imi intinde o pereche de colanti pana la genunchi negri , un tricou ceva mai lung de fund , alb , cu diferite modele negre si o lenjerie intima de aceeasi culore . Le iau si il intreb de unde le are . Acesta imi spune ca le are de la Konan . Ii multumesc si ma indrept spre baie pentru a ma imbraca .
Dupa cinci minute ies din baie si plec impreuna cu Itachi la bucatarie pentru a lua micul dejun . Intram in bucatarie iar aici este o nebunie mai mare decat atunci cand ii este foame lui Naruto , iar magazinul cu ramen este inchis . Privind in jur ma bufneste rasul . Il vad pe Deidara cum incerca sa faca o omleta dar un ou ii aluneca si face contact cu fata sa , lasand o urma ce se asorteaza perfect cu parul acestuia . Iar Hidan se chinuie bietul de el sa isi faca un ceai , iar cand aproape reuseste isi varsa lichidul fierbinte pe piciorul drept . Aproape ca imi pare rau pentru ei . Ma intreb daca asa vor fi toate diminetile mele de acum inainte . Si daca ar fi asa eu nu ma supar , adica imi place admosfera aceasta . Mai privesc prin jur cu un zambet gigantic pe chip , dar care din pacate se sterge foarte rapid cand il vad pe Sasuke sorbind din ceai si privindu-ma cu ura . Acesta parca nici nu o observa pe Karin care se agita de zor in jurul lui , incercand sa ii atraga atentia . Mi se face greata cand imi amintesc ca si eu am fost la fel acum ceva timp .
Itachi observa privirea plina de venin pe care i-o arunc fratelui sau si isi pune mana pe umarul meu . Tresar usor si imi intorc privirea spre el . Acesta imi zambeste cald si imi propune sa mancam . Dau aprobator din cap si ma indrept spre Deidara intinzandu-i un prosop pentru a se curata . Acesta lua prosopul multumindu-mi apoi imi cere ajutorul pentru omleta . Ii spun ca il ajut bucuroasa , doar daca ma lasa sa fac cate o portie si pentru mine si Itachi . Acesta da robotic din cap si afiseaza un zambet dulce . Se pare ca Deidara este destul de simpatic cand nu are atitudinea aia de pervers . Incep sa prepar omleta privind din cand in cand spre Itachi care il ajuta pe colegul sau Hidan sa isi faca ceaiul .
Termin de facut omleta si ne asezam la masa . Incepem sa mancam si in 15 minute terminam , iar Deidara saracul , a terminat ultimul asa ca a ramas sa stranga masa .


Sper sa va placa
kiss





Secret Love - Pagina 2 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 19:24

Mtataarararam
Deci am fost absorbita in totalitate de next
A fost superb <3
MInunat, l0am adorat
Repede cu next!


Secret Love - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Secret Love - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Secret Love - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanSecret Love - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Secret Love - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 19:34

Ma sperie Itachi:)):)) e prea dragut:)):))

Oricum, ficul e suuper, te pricepi la scris!

Sa ne aduci repede next-ul!

Spor la scris!


Secret Love - Pagina 2 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Mar 13 Sept 2011, 14:58

OMG!!!!!! huh? huh?

Rapid nextu`, dar RAPID am spus!

Pur si simplu Je adora acest fic... :X:X:X:X:X:X

Va rog eu dulce sa aduceti nextu ca mor aici!!!!!!!

Spor la scris dragele mele! kiss in love


Once you go black you never go back
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Vin 16 Sept 2011, 21:10

Hey
Intr-un final am ajuns pe aici si mor de curiozitate.
cat de dulce mi de pare Itachi
Vreau next-ul cat mai repede.
sunt cititor fidel desii le voi citi numai sambata si duminica happy2
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Dec 2011, 21:31

Chapter 8
Sakura Haruno

Dupa ce am terminat micul dejun l-am ajutat pe Deidara sa stranga masa deoarece ramasese ultimul . Dintr-un colt intunecat al incaperii doi ochii plin de gelozie si ura ma urmareau pas cu pas. V-ati prins ! Nu era nimeni altul decat Sasuke . Ce-i drept imi place sa-l vad in starea aia. Asa ma face sa ma simt iubita . Asa imi pot da seama ca-i pasa . Privirea aia scrutatoare imi spune ca vrea sa-l distruga pe Deidara . Cred ca ar vrea sa sara pe el si sa-l sfasie in mii de bucatele . Precum doi caini ce se cearta pe o bucata de mancare . Sau chiar mai rau ... .

Dupa ce terminam apare Karin in "toata splendoarea ei" . Purta o fusta mini-joupe alba si un maiou violet ce-i lasa la vedere marea parte a sanilor . Frumos asortate erau sandalele cu toc de 16 , care cuprindeau ambele culori . Domn'soara face o mica pirueta apoi se duce tinta la Sasuke si il saruta pe obraz . Ce sa spun ? Si eu , ca toti ceilalti , uimita stau si ma uit cum cei doi flitreaza . Mi-l si inchipui pe Sasuke cum danseaza de bucurie ca si-a gasit si el cur*a cu care sa-mi faca in ciuda . Pe de alta parte , Itachi, caci de el nu v-am spus nimic , priveste toate aceste scene dintr-un ungher al camerei . Tace si analizeaza tot , vazand greselile facute de noi . Acum revenim cu Sasuke lipsit de inhibitii , care brutal o tranteste pe Karin de cel mai apropiat perete si apoi o saruta . Lumea din jur incepe sa faca atmosfera perfecta pentru un sarut rapid .
-Uuuuu ! Ce tigru amoros avem pe aici ! afirma Konan , care se pare ca-i la fel de topita dupa Sasuke .

Sincer nu suport femeile care-si pierd timpul cu neica nimeni precum Sasuke. E un om fara inima, care se foloseste in momentul de fata de Karin. Vrea sa se joace cu mine si o abordeaza pe Karin. Sigur o va lua de brat si pe Konan si se vor duce dracu , intorcandu-se cu sapte plozi . Si vor incerca sa-mi faca in ciuda, ca am pierdut "Trofeul Misterios" . Mai bine lipsa.

Ma retrag frumusel fara nici un comentariu, dar aveam sa-i spun vre'o doua nemernicului . Las'ca nu scapa el asa simplu dupa ce mi-a facut noaptea trecuta . Daca se gandeste ca nu ma voi razbuna se inseala . Poate ar trebui sa iau lecti de razbunare de la insusi neiertatorul Sasuke . Dar ar trebui sa platesc scump , mult prea scump pentru o meditatie asa ieftina.

Urc la fel de frumusel scarile si ma arunc direct in pat. Parca ma invaluie o racoare apoi ma scufund in saltea. Ma intorc pe burta si-mi bag capul in perna. Incep sa nu ma mai gandesc la nimic. Lumea viselor ma atrage spre ea, precum un magnet, si eu vreau sa ma duc acolo si sa nu mai plec. In lumea aia care-si face apariata la miez de noapte si un loc deseori minunat. Pentru ca pot aparea si cosmarurile. Chiar cand ma pregateam sa-mi las corpul purtat de norisorul bucuriei un ciocanit insistent m-a tras inapoi in lumea reala . Cineva care nu vrea sa plec , m-a sculat din visare.

Acel cineva intra fara acordul meu si-si drege glasul, de parca as fii imparatul care afla ce sedinta importanta are loc in urmatoarele ore . Insa , nu e nici o sedinta si nici o sluga care sa ma anunte de respectiva sedinta. E doar o cur*a, mai nou vuvuzala. Are o voce mai pitigaiata decat trompeta aia .
-Sa stii ca asta-seara noi, cei din grupa Akatsuki, ne pregatim sa mergem la cel mai select club. Daca tu doreste sa stie la ce ora , intreaba-l pe Domnia Sa, Sasuke.
-Aham. Da' te cam bate limba romana , nu ? ce paparuda inculta.

Si ce sa mai spuna . S-a imbufnat si a tulit-o , exact ca o paparuda inculta ce e. Si ziceai club, ha? Ce sa caute un grup de criminali la club ? Adica , da , e un loc unde pot avea loc crime. Dar acum cred ca mergem acolo pentru relaxare. Si intrebarea care ma omoara : Sa merg, sau sa nu merg ? Fie, ma bag chiar daca nu o sa-mi placa. Asadar si cu "U" mare , la dulap.
-Asta nu , aia nici atat , pfoai, trebuia sa i-o dau lui Karin , ca si-asa nu are gusturi bune. Aaa ! Ce l-am mai cautat pe asta , si minunea s-a intamplat. Am gasit fabulosul meu costum roz, format dintr-o fusta si o camasa.

Deci le voi asorta cu mici accesorii si cizmele care mi-au fost date la cumpararea costumului. Abia astept sa vad cum o sa-mi vina. Nu l-am luat niciodata pe mine ,dar sigur vine perfect, pentru ca nu bag in mine ca sparta cum face Konan . Ma imbrac repede in el, il aranjez cat de cat, ma incalt repejor, imi prind parul in doua codite , dupa ce-mi pun extensiile, ma dau cu putin fard si gloss si gata !

Cu pasi sfiosi ma apropii de oglinda apoi vad cat de bine imi vine, parca a fost facut special pentru mine. Un zambet larg isi face aparitia pe fata mea dar este inlocuit de o mica tresarire atunci cand usa este trantita in ultimul hal. Sasuke intrase si imediat ce a intrat s-a pus peste usa apoi a inchis-o . probabil era urmarit de Karin.

Brunetul isi face timp si se uita si la mine dar ramane pur si simplu perplex. Ii spun ca sunt gata pentru petrcere asa ca am sa cobor dar... caci mereu apare ... Sasuke ma ia de incheietura mainii si ma lipeste de usa . Se apropie de buzele mele si se uita adanc in ochii mei dar se opreste cand aude cleanta miscandu-se. Se indeparteaza de mine si-mi spune ca nu am scapat apoi deschide usa si iese dandu-i lui Itachi cu usa-n cap. Nici nu si-a cerut scuze. A plecat ca milogul, exact cum a venit, sau poate mai furios.

Ma apropii de Iatchi si-l ajut cu mica rana. Dar refuza pansamentul spunand ca-i o mica rana care nu semnifica nimic. Alta idioata si eu. A avut rani mai grave, cum sa sufere din pispirica asta. Despre starea lui sufleteasca, pot spune ca este molosita, melancolica, usor inocenta. Nu stiu ce are dar e palid si ganditor. Nu prea vorbeste cu cei din jur , parca nu are sentimente. Ceva il framanta, si pare ca vrea sa-mi spuna ce.
Dar ceva il opreste.

-Sakura... vreau sa te muti din camera mea! ce , cum, unde , cand ,cum ...
-Si... de ce ?! deci ce-l framanta ? prezenta mea ?
-Nu conteaza. Vreau sate muti. Te duci in ce camera vrei tu. Excluzand-o pe a mea.

Oare are iubita ? Si aia o fi vre'o lepra care crede ca ma dau la el. Sau poate o fi vre'o femeie care zice ca ea e capul familiei, si tine barbatul in lesa ca pe'un caine.Si totusi. Itachi nu ar face ce ar zice o femei amarata care nu ar avea nici o putere peste a lui. Deci prima presupunere cade.


Sakura in costum
Secret Love - Pagina 2 Sakura_miku_by_trinity_in_rainbows-d4a2ix4


Si stiu ca pentru niste ninja nu exista extensii si cluburi dar asa parea prea sec. Sper ca v-a placut si imi cer scuze de intarziere ^^



Secret Love - Pagina 2 Hands10
Secret Love - Pagina 2 Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Joi 15 Dec 2011, 20:23

Ioooooooi! love in love a hug kiss

Observ ca insfarsit ne-ai onorat cu minunatul tau next! :))

Cat poate fi de frumos acest fic! kiss

Aveai dreptatae era prea sec asa.. :)) :P

Da ce are Itachi? De ce o scoate pe Saku`? =((

Sincer, as vrea ca acum acest fic sa fie unul ItaSaku. Mi sa pus pata pe cuplul ala. >.o

Vai.. Karin. =))) Paparuta inculta. =)))

Morr. :))

Si la fel de tare mor si dupa ficul vostru bestial.

Deci sa vina una dintre voi cu nextu` ca turbez! :))

V-am pupat dulce si s-aveti spor la scris. love


Once you go black you never go back
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Joi 15 Dec 2011, 20:49

ma bucur ca-ti place
inca nu i-am aratat capitolul lui allii nici nu i-am zis de el =]] (iarta-ma doamne )

poi ma bucur ca-ti place si din nou sper sa nu mor pentru ca o sa divulg secretul =]]

cuplul este ..... tobele ... rampapapam rampapapam rampapapam man down =]]
deci cuplul este itasaku . poate ca nu este cel mai favorit cuplu dar noua ne-a placut.
si merci de com cofee ^^



Secret Love - Pagina 2 Hands10
Secret Love - Pagina 2 Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Faberry
Genin
Genin
Faberry

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : 2

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Joi 15 Dec 2011, 20:50

Mie nu imi pasa daca e SasuSaku, ItaSaku. Imi place ficul indiferen de ce cuplu ar fi






Hey, Vantule!
Daca Iarna a venit, inseamna ca Primavara nu este departe


Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Joi 15 Dec 2011, 20:59

daca iti place inseamna ca noi ne-am facut datoria
si ms de com ^^
si stai calma ca o sa te anunt de next =]]



Secret Love - Pagina 2 Hands10
Secret Love - Pagina 2 Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Joi 15 Dec 2011, 22:52

Hei, am aterizat pe aici, si vreau , desigur daca mai e loc , sa va soun ca imi place foarte mult si astept next-ul


Secret Love - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Dec 2011, 21:22

Ma bucur foarte tare ca va place >:d<
Si zummy nu iti face griji nu te voi ucide ca nu imi spusesei de next :))
nu sunt asa meschina :))
Nextul nu prea stiu cand o sa vina poate peste o saptamana , poate peste o luna , peste sase luni .. maine :)) depinde cand ma loveste inspiratia :))
Dar daca aveti noroc poate il veti primi mai repede decat va asteptati:>:>:))

Inca o data ma bucur foarte mult ca apreciati munca noastra ;x [mai mult a lui zummy :)) ]


Secret Love - Pagina 2 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Dec 2011, 00:34

foarte frumos dragelor huh?
este meritul amandorura huh?
imi place mutl ideea in love
dar sincer nu imi place de Sasuke lough
sper ca o sa ii intre mintile in cap lough
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Dec 2011, 09:50

ItaSaku?????????? URAAAAAAAAAAAAA!!!

Doamne nu stii cat m-am rugat sa fie acesta cuplul. :))

Helauu! E cuplul meu favort. Mi s-a pus pata pe el. =))

Deci alii ar face bine sa se puna pe tastat. (D)

Cred ca ottusi ar trebui sa rugati un moderator sa vi-l mute la fic-uri cu alte personaje din anime-uri. ^^

Asa... Si Astpet cu multa, foarte multa nerabdare next-ul. :))

Spor la scris! kiss in love

P.S. Nu uitati, I`m fan Nr. 1 ! :))


Once you go black you never go back
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Dec 2011, 09:55

Am ajuns cam tarziu pe aici, scuze! :D
Ca de obicei iti place sa ne lasi in suspans...
Mai facut curioasa, ce s-a intamplat cu Itachi? ...asta e intrebarea ce ma macina...=))
Oricum imi place mult de tot, si sper ca in capitolul urmator Sakura sa-i rupa gatu' lu' Sasuke! biciuitor
Sa vii repede cu next-ul! dap !


Secret Love - Pagina 2 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 12:10

Deci in sfarsit "next-ul"
My life
OMFG
De ce vrea sa paraseasca camera?
Ce ii trece prin cap?
Sunt foarte curioasa.
I love this story, is my favorite
I need next
I realy
Te rog sa ma anunti si pe mine cand o pui.
Spor la scis si multa imaginatie
Cu drag

Lexy loo
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 19:12

Zummy a scris:

cuplul este ..... tobele ... rampapapam rampapapam rampapapam man down =]]
deci cuplul este itasaku . poate ca nu este cel mai favorit cuplu dar noua ne-a placut.
si merci de com cofee ^^

Acest fic va fi mutat la fan ficuri cu alte personaje din anime-uri ^^


Once you go black you never go back
Sus In jos
•°•Andy Quinn•°•
Genin
Genin
•°•Andy Quinn•°•

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : ♫ Muzica ♫
Stare de spirit Stare de spirit : Without music, life would be a mistake.

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Vin 17 Feb 2012, 19:55

Superb ficul! Secret Love - Pagina 2 962758
Nu pot sa cred ca nu am comentat! Secret Love - Pagina 2 359687
Iubesc la nebunie acest fic si sunt foarte nerabdatoare sa aflu ce vor face in club Secret Love - Pagina 2 544217 Oare de ce i-a zis Itachi Sakurei sa plece? Presupun ca are un motiv intemeiat....
So.... Astept cu drag next-ul, dragele mele Secret Love - Pagina 2 78717
Va pup! Spor la idei si la tastat Secret Love - Pagina 2 127686


       Secret Love - Pagina 2 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o3_250  Secret Love - Pagina 2 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o6_250       Secret Love - Pagina 2 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o8_500

Music gives a soul to the universe, wings to the mind,  flight to the imagination
and life  to everything. 


•°•Andy Quinn•°•

Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Feb 2012, 18:30

Chapter 9
Itachi Uchiha.


Imi pare nespus de rau ca o izgonesc pe Sakura din camera mea, dar nu am de ales. Nu pot permite nici unei femei sa-mi fure mintile. Si Sakura e pe cale sa-mi ia inima cu totul. Mereu e atenta la cele mai mici detalii si stie cum sa procedeze in fiecare situatie. Ma uimeste pe zi ce trece si asa ma apropii si mai mult de ea. Nu vreau sa se ajunga la mai mult. Nu trebuie ! Daca ma atasez de Sakura, mi-e teama ca o sa ajung sa nu mai pot trai fara ea.

Acum imi pun gandurile pe locul doi si revin la Sakura care asteapta un raspuns intemeiat.
-Nu conteaza de ce. Doar pleaca. Te intelegi bine cu majoritatea baietilor din organizatie asa ca ai unde sa dormi, daca nu, sufrageria iti apartine.
Fara sa-i astept replica o imping afara si inchid usa.

Sakura Haruno.

Chiar nu-l inteleg. Ma intreb ce l-a apucat. E intors pe dos de ceva vreme.
- Sakura, esti gata ? se aude o voce masculina de pe culoarul intunecat.
Inainte de a intreba cine este imi simt talia cum este inclestata de doua brate solide iar trupul imi este lipit de zidul rece. Buzele catifelate ale faptasului imi dezmiarda pielea fina a gatului iar corpul lui il acopera pe al meu. Isi dezlipeste buzele de mine si-si dezvaluie fata albicioasa ascunsa dupa firele negre de par. Imi zambeste cald si-mi duce capul la pieptul lui si apoi ma strange in brate.

Of , Sasuke ! Daca ai fi asa in fiecare secunda din viata mea jur ca te-as iubi de zece mii de ori mai mult decat inainte. Ma las in voia bunavointei lui si-l strang si eu in brate. Tresare usor si ma strange si mai tare. Imi saruta fruntea apoi ma indeamna sa mergem. Coboram alene scarile tinand mainile pe balustrada din lemn masiv protejat de un strat fin de luciu maroniu. Ajungem jos unde ne asteptau ceilalti: Deidara, Hidan, Tobi, Suigestu, Karin, Konan si Sasori. Restul probabil nu vor merge.

Deidara face un gest tipic lui Naruto, si pare aidoma lui. Cand mainile s-au intersectat la ceafa blondului si cu un zambet larg mi-a facut un compliment, ochii m-au intepat si cateva lacrimi stateau sa cada. I-am multumit apoi m-am intors cu spatele si mi-am sters lacrimile de tristete. Chiar imi e dor de Konoha si de dragul meu coleg. Naruto, habar nu ai cat iti duc dorul. Tare-mi erai drag cand imi alungai tristetea. Dar trebuie sa te alung din gandul meu, altfel in loc de ochi voi avea doua cascade.


Din fericire cred ca nu a observat nimeni gestul meu asa ca nu ma mai intorc si le spun celorlalti ca este timpul sa mergem . Ei o iau inainte iar eu raman pe loc asigurandu-ma ca nu mai sunt semne ale micii mele scapari. Sasuke observand ca ceva nu-i in regula se intoarce si ma intreaba daca vin. Ii arunc repede si incurcat un „da” , el zambeste dulce si imi intinde mana. Ii prind mana cu inconstienta si inaintez alaturi de el.

Chiar nu inteleg de ce Sasuke se poarta atat de frumos cu mine. Poate ca vrea doar sa ma faca sa am incredere in el si apoi sa isi bata din nou joc de mine , dar pare mult prea sincer. Si totusi , Sasuke este si un actor excelent , dar vreau sa cred ca s-a schimbat asa ca o sa merg inainte. Of , de ce e viata mea dintr-o data atat de ciudata ? Si Itachi ? Chiar nu stiu ce sa mai cred ... Adica ieri credeam ca tine la mine si astazi mai era putin si mi-ar fi facut bagajele. Se pare ca totusi este frate cu Sasuke. Oare toti Uchiha au schimbari bruste de personalitate ?

Mana rece a lui Sasuke imi atinge usor bratul si ma aduce cu picioarele pe pamant. Ii vad pe ceilalti cum se urca in masini doar doi ochi negri ma priveau cu uimire. Sasuke se pregateste sa ma intrebe ceva dar ii arunc o privine de genul „ las-o balta” . Acesta a inteles aluzia si ma pofteste in masina sa de un negru intens. Ezit putin dar apoi la indemnul fostului meu coechipier ma asez pe scaunul din dreapta soferului. Inainte sa inchid portiera masinii o observ pe Karin care ma priveste cu extrem de multa ura. O privesc pret de cateva momente cum isi tine mainile in piept si pare ca in minutul urmator m-ar ucide ca o fiara. Insa nu ma intereseaza persoana ei, asa ca-mi mut privirea il alt loc iar Sasuke porneste masina apoi accelereaza si ultima oprire este la club. Ne dam jos din masina si intram pe alee care duce la intrarea in club.

Se pare ca se numeste „The Last Night”, am auzit multe despre el, pot spune ca este cel mai exclusivist club, si periculos in acelasi timp. Mi-e putin teama, daca stiam ca aici vom venii, poate nu eram aici. Asta e locul unde se intalnesc toti criminalii si oamenii de elita, pe cand eu sunt inca un copil mic si prost fara aparare.

Nici nu am observat ca Sasuke mi-a deschis usa invitandu-ma inauntrul clubului. Ii multumesc apoi intru si raman masca. Asta nu e club, e o lume a mitului, unde se gasesc toate femeile usoare si toti criminalii. Toata incaperea este plina de scaune locuite de fel si fel de barbati, in fata carora sunt niste mese pe care danseaza fara nici un fel de jena cate o stripteoza. Iar in centrul clubului este o scena plina de bari pe care danseaza seducator niste domnisoare goale. Undeva la periferie este si tejgheaua, unde o barmanita serveste tot felul de bauturi, si ea tot goala.

Fara a mai privi putin imaginea, imi pun mainile la ochi si ii spun lui Sasuke ca vreau acasa. As putea sa jur ca astia ne-au adus aici pentru alte activitati, nici de cum dans si distractie. Dar se pare ca si ei sunt la fel de surprinsi. Probabil au auzit aceleasi vorbe ca si mine. Cum ca ar fi cel mai tare club, insa cei care-l laudau, le placea ce se intampla aici, ori noi habar nu aveam la ce se refereau ei. Eu una am crezut ca totul este numai o distractie, unde se bea fara a tine cont, fara limite, un loc nebun, unde pot avea loc si crime, dar nici de cum ce-i aici.

Nu mai astept cuvantul nimanui si ies afara in cea mai mare graba.



Capitolul este facut de ambele autoare, adica de mine si allii. Capitolul nu este corectat asa ca va rog sa descifrati unde nu intelege-ti :P Va multumesc ca ne cititi ficul si sper ca e bun si noul capitol.



Secret Love - Pagina 2 Hands10
Secret Love - Pagina 2 Pavese10


Ultima editare efectuata de catre Schizzophrenia. in Mar 03 Iul 2012, 11:46, editata de 1 ori
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
•°•Andy Quinn•°•
Genin
Genin
•°•Andy Quinn•°•

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : ♫ Muzica ♫
Stare de spirit Stare de spirit : Without music, life would be a mistake.

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Feb 2012, 19:22

Secret Love - Pagina 2 544217A venit next-ul Secret Love - Pagina 2 544217
Mersi mult ca m-ai anuntat, draga mea. Secret Love - Pagina 2 208323 Ce pot spune este ca mi-a placut la nebunie si acest capitol(evident ca toate celelalte) Secret Love - Pagina 2 384738
Sunt foarte curioasa de ce se va intampla in continuare... Mersi nca odata ca m-ai anuntat! Spor la scris si la idei! Va pup! Secret Love - Pagina 2 127686


       Secret Love - Pagina 2 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o3_250  Secret Love - Pagina 2 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o6_250       Secret Love - Pagina 2 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o8_500

Music gives a soul to the universe, wings to the mind,  flight to the imagination
and life  to everything. 


•°•Andy Quinn•°•

Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Secret Love - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Feb 2012, 20:18

Uraaaaaaa! :x Next! :*

Imi place la nebunie! Si sa nu mai intarziati atata ca eu mor di nerabdare! =))

Uf, uf! Cum sa exprim in cuvinte cat iubesc acest fic?! :x :))

Hai repejor la tastat! in love kiss

Ceau! kiss a hug


Once you go black you never go back
Sus In jos
Continut sponsorizat




Secret Love - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Secret Love   Secret Love - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Secret Love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-