Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste Mortală [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 12:25

Buna,
Gosh! Cate perversitati pe aici :>
Ficul este foarte frumos si ideea imi place extrem de mult. Chiar nu ma asteptam ca Sasuke sa fie confundat cu Itachi ~~> si zic asta tocmai acum pentru ca azi ti-am citit ficul cap-coada :))
Imi imaginez ce fata facuse Sakura cand s-a trezit cu aia la usa Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 2586070128
Pai, ce sa-ti mai zic.. Spor la scris si la idei!^^


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 13:28

O.M.G Milkshake imi place foarte mult idea ficului tau in love
Imi pare foarte rau ca nu am venit mai devreme sa comentez sad doar ca luni si miercuri am examenele la romana & mate nervi! si de... hmm...?!
Citind unele parti ale ficului mi'am adus aminte de Max lough eu stiam ca numai ea are in capusor atatea perversitati dar vad ca si'a gasit nasul lough
Nu am nimic de reprosat, ficul este aproape fara gresala in love dupa mine este perfect, dar cu totii stim ca perfectiunea o regasim doar in Boss'u de sus lough
Astept sa ne aduci urmatorul capitol! dap !




Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 1z6eexk Mustache was here



Mustache

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 347ib8zDragoste Mortală [+16] - Pagina 5 SemnaturagDragoste Mortală [+16] - Pagina 5 292625w







Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Lun 25 Iun 2012, 12:46

Hellauu, my darling a hug
Ohhh my GOd, I can't believe huh? Ce proasta pot sa fiu, cum de nu am trecut mai devreme pe la fic-ul tau. Ei bine, rau am facut. Pentru inceput ma bucur ca ai decis sa il redeschizi, deoarece eu deja il ador.
Imi place ideea la nebunie. Primul capitol a fost amuzant rau cu marimea... lough E funny, ahh, sau atunci cand l-a vazut pe Sasuke " 30, i can't believe that" lough Ce nebuna poate fi.
M-am amuzat si pe fazele cu seful ei, saracul, eu in locul lui nu i-as permite sa isi bata joc de mine din secunda in secunda.
M-ai surprins si atunci cand Sasuke i-a zis ca nu el e criminalul, nu ma gandeam la asta seriously. Bravo si pentru asta. Hmm, ma intreb ce vor face in continuare, vor reusi sa il ucida pe Itachi?
Si in ultimul rand vreau sa iti spun ca stilul tau de-a scrie s-a schimbat mult fata de la acel fic " Need for speed" or something like this. Descrierea ta este superba, ai idei bune si le conturezi foarte okai.
Hmm, sper ca next-ul va veni super repede, inteles? Bafta in continuare, honey a hug


I had to break myself to carry on.


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 15:26



Buna Scumo!

Unde ai fost tu toata viatza mea? Nu stiu...
Ai un fic superb, m-ai lasat fara cuvinte!
Abia astept sa aduci next-uletzul, ca sa vedem ce se va mai intampla cu cei doi. Sakura, bad girl, s-a indragostit de brunetul nostru? Interesant...
Cand aduci next-uletzul, te rooog dulke sa ma aunti si pe mine.
Acum, nu o mai lungesc, iti mai spun doar doua cuvinte si am plecat: "NEXT PLEASE!"



     
 
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
♥ Malee ♥
Genin
Genin
♥ Malee ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Undeva....Nu te intere :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 102
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Sa frec mentaa. :> :>
Stare de spirit Stare de spirit : Ahh. In love.. xx

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 14:25

buna. :D

n-am mai trecut de o gramada de vreme pe aici, dar ti-am recitit tot fic-ul si e foooarte frumos. :x si pervers. :>
imi place mult, muult. Sakura, sakura. Nebunaaa. =))
sa ma anunti si pe mn cand pui next, te rog. kiss

Paaa! a hug


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Tumblr_lv1xxiFmwk1r38outo1_500

Under the lights tonight you turned around, and you stole my heart
With just one look, when I saw your face I fell in love,
It took a minute boy to steal my heart tonight. <3
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 28 Iun 2012, 10:47

Neata kiss
Sti de cat timp astept redeschiderea ficului asta ? ;;)
Iti spun eu, inca de cand am vazut mesajul lui Choco :-w
Cata actiuneeeeeeeee! :x Nu ti-ai iesit din mana, ba chiar scri mai bine decat inainte :x
Ce draguta a fost fuga lor :x chiar daca si inima mea batea accelerat si-mi era frica ca o sa li-i se intample ceva :x
O calca Itachi pe coada?! :))))) De abia astept sa inceapa cercetarea.. si sa vad cum o sa-l incinga ea pe Itachi :x.
Astept urmatorul capitol.
Spor la scris kiss



Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 00:48

~ Capitolul 12 ~





In camera era o liniste de mormant. Geamul era descis, adierea usoara a vantului miscand haotic draperia. Patul era nefacut, iar eu si Sasuke asteptam datele despre Itachi. Niciunul dintre noi nu putea sa spuna nimic. Privirile ne erau ganditoare, corpurile ne erau in camera, insa mintea ne era in alta parte; amandoi meditam. Eu ma gandeam la o metoda cat mai dureroasa si oribila de a-l ucide pe Itachi, dar Sasuke.. Chiar daca nu-mi place, stiu la ce se gandea el. Este un om prea bun. Inca se gandeste la fratele sau. Dupa ce i-a ucis familia, el inca tine la acel om. Inchid ochii inspirand adanc. Sirul gandurilor imi este intrerupt de telefonul care suna in mijlocul masutei de cafea. Ma uit la Sasuke cu o privire confuza, iar el da apropator din cap. Raspund.

-Sakura. Am aflat toate datele despre Itachi. Se pare ca locuieste intr-o padure din Japonia. V-ar lua cam patru ore sa ajungeti acolo. Casa e pazita de o gramada de body-guarzi, iar prin padure se plimba mereu doua patrule de cate doi oameni. E mai usor sa te infiltrezi in C.I.A. decat acolo. In pamant sunt bombe, iar camerele de supravegheat sunt risipite la fiecare metru patrat. Deja imi faceam planul in minte.

-Trimite-mi o masina de teren la iesire din oras si arme. Multe arme. Munitie, sabii, cutite, pistoale, pusti. Orice imi e de ajutor. Trimite-l si pe Sasori si spune-i sa-mi aduca o harta cu intreg perimetrul. Am incheiat pe un ton impunator si am inchis.

In urma cu cateva minute imi era frica. Simteam ca totul se va sfarsi aici, dar si asa trebuie sa termin acest lucru. Nu mi-as fi dat niciodata silinta atat de mult pentru vreo misiune dar avand in vedere ca este vorba de Blitz, de cel adevarat, nu de Sasuke, fac tot ce imi sta in putinta. Nimeni nu omoara doua familii fara sa scape nepedepsit. Nimeni. Ies din incapere si ii fac lui Sasuke semn sa ma urmeze. Acum adrenalina puse stapanire pe mine. Inima imi pulsa sangele in intreg corpul din ce in ce mai repede. Eram nerabdatoare sa il vad pe Itachi mort.


*


Eram pe drum cam de trei ore. Sasori conducea in timp ce eu si Sasuke ne repetam pentru a nu stiu cata oara planul. Stiam harta pe de rost. Totul era perfect, fiecare amanunt era la locul lui, nu am scapat nimic. Ma simteam ca si un copil mci care merge pentru prima data in parc. Eram entuziasmata si nerabdatoare. Inima imi batea cu putere si ma simteam fericita ca voi debarasa lumea de cateva gunoaie.

Intr-un final ajungem. Ma dau jos din masina si imi pun la fiecare jartiera cate un pistol. In vesta aveam munitie. Cutitele erau la locul lor. In mana tineam arma mea preferata. Un pistol mic, argintiu, de calibrul sapte. Aveam pe fata un zambet sadic, insetat de razbunare. Sasori si Sasuke erau si ei pregatiti. Era ora 5:00 P.M. La ora 6 trebuia sa fim toti in coltul estic al cladirii. Ne despartim si o luam la fuga.



*


Am incetat sa alerg, dupa ce o pisica m-a cam speriat. Acum mergeam incet, fiind atenta la tot ce misca. Speram doar sa nu ma intalnesc cu vreo patrula. Sufletul imi inghetase. Nu imi mai permiteam sa simt nimic. Acum eram doar eu si bestia care mi-a ucis parintii. Doar eu stiu cat am suferit in tot acest timp, cat de mult mi-as fi dorit sa fiu un copil normal, cat am vrut sa pot sa-i mai strang o data in barte pe amandoi. Pupilele mi s-au dilatat. Aveam pe chip o expresie nebuna, malefica, iar zambetul diavolesc era pictat cu rujul meu sangeriu preferat.

Aud un fosnet. Ma opresc privind vigilenta inainte. Of, la naiba! Patrula. Ma ascund dupa niste copaci si ii las pe amandoi sa inainteze. Respiratia imi era din ce in ce mai accelerata iar inima imi batea cu putere. Nu simteam frica, dimpotriva, adrenalina pusese din nou stapanire pe mine. O iau la fuga spre cei doi. Pe unul reusesc sa il impusc in cap. Celalalt se ascunde dupa un copac. Zambeam cu incredere.

-Iesi afara! spun eu nervoasa. Ecoul glasului meu se rasfrangea asupra padurii. Soarele inceta sa mai straluceasca, iar printre frunzele verzi abia se mai vedea cerul azuriu.

Simt un pistol la tampla. Inima mi se oprise in loc. Nu mai stiu e simteam. Furie, ciuda, durere, frica. Frica in niciun caz. Pur si simplu nu putea sa-mi fie teama. Eram doar dezamagita. Cum am putut fi atat de neatenta. Tipul din spatele meu imi spune sa las pistolul jos. Am inspirat adanc.

-Si daca nu vreau? spun pe un ton impunator. Ma jucam cu viata mea. Acesta era uimit, privirea ii era crispata. Cred ca acelasi lucru mi s-ar intampla si mie daca as fi in locul lui. Ii dau un pumn si ii smulg pistolul din mana. Il indrept spre cap. Inchid ochii si apas pe tragaci. ''Pa!'' soptisem pe un ton sarcastic.




Once you go black you never go back
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 09:27



Dau Edit dupa ce citesc.

EDIT:

Buna Scumpete!
Am trecut si eu pe la next-ul tau, care, sincer, m-a lasat fara cuvinte.
Imi place foarte mult cum descri, parca as fi acolo. happy
Oare ce se va intampla cu Sakura? O sa il omoare pe Itachi? ingrijorat
Te rog dulce sa aduci repede next-uletzul, ca sa vedem ce se mai intampla!
Merci ca m-ai anuntat, sper sa o faci si in continuare.
Pana atuci eu te poopik si... cam atat. Zbye.

P.S: Primaaaaaaaaaaaaa. nr1



     
 
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 11:02

Hellau, darling a hug
Si din nou trebuia sa fiu prima pentru ca eu am citit primaaaaaaaaa hmm...?!
Hmm, ma bucur ca ai adus next, a fost foarte frumos si a avut multa actiune. Vaii, si eu care credeam ca Sakura va fi capturata si dusa la Itachi si el o va viola doar ca sa ii faca in ciuda lui Sasuke si acesta va veni sa o salveze si va fi prins si impuscat in cap. Nooo ! it's enough lough
Mi-a placut mult in orice caz, sunt foarte curioasa sa vad cum il vor ucide pe Itachi. bafta in continuare a hug


I had to break myself to carry on.


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 12:24

Stati asa! >.> Ati primit mesajele? Ca eu aseara le-am trimis, insa mi s-a blocat calculatorul si nu credeam ca le-ai primit. o.o Ma rog.. :))

Multumesc de comm-uri. kiss


Once you go black you never go back
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 13:34

Ioi , Doamne cat am putut sa rad :))
Ador atitudinea Sakurei e asa , perversa si draguta :> Imi pare rau pentru ea si Sas`ke :( , dar .. sincer, am ras la fiecare cuvant pe care-l scotea Sakura [ ma rog aproape ] mai ales cand se certa cu Kevin :))

Astept next-ul !

Te kiss Angy !


Fic-urile mele :
Cand crezi ca ai toate raspunsurile , viata isi schimba intrebarile ! (Ex.:Protectorul)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5794-protectorul
Parinti de adolescenti :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6359-parinti-de-adolescenti
O floare de cires innecata in sange.
https://sasu.forumgratuit.ro/t8958-o-floare-de-cires-innecata-in-sange#258634



Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Dum 01 Iul 2012, 02:25

Nu prea stiu ce as mai putea spune despre ficul tau...
Sunt ferm convinsa ca stii deja faptul ca imi place muult de toot idea in love
Si ca vreau next lough
[ imi pare rau ca am dat un comentraiu atat de scurt dar este cam tarziu si am preferat sa dau acum comentraiu la ficul tau decat poimaine deoarece maine nu sunt acasa ]
P.S mersi ca m'ai anuntat dap !




Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 1z6eexkSemnat Mustache



Mustache

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 347ib8zDragoste Mortală [+16] - Pagina 5 SemnaturagDragoste Mortală [+16] - Pagina 5 292625w







Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 19:35

Fuuuuck huh? E cel mai bestial fic pe care l`am citit. Ador perversitatea. yeah Ti`am citit ficul intr`o singura noapte! Acum mi`am facut cont,sunt noua pe aici . happy
Astept continuarea!
Cat mai muuulte capitole ! in love hi!


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 21:17

Heeeeyyy!!!
M-am indragastit lulea de ficul asta !!
Deci am citit ca o psihopata timp de 15 minute cand am realizat ca am ajuns la ultima pagina
Ficul e superb, Saku e minunata si o iubeeesc iar Sasuke..hmm..merge sa fie si el putin mai pervers si mai ticnit .
Mult noroc la tasttat si sper sa ma anunti cand pui nextul
pwpici !!


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Xx Alle.Ayumi xX
Academy Student
Academy Student
Xx Alle.Ayumi xX

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/diana.ella.71?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : ~deecii ...ii doar distractzie :X:X
Stare de spirit Stare de spirit : super tare...in love ! WTF !! :))

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Mar 10 Iul 2012, 12:56

OMFG
super Actiune
super Fic
sper Poveste
AFP !!!
ashtept nextu ...spor la scris ;;)


---------------->~~~.~~~Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 15717-anime-paradise-cool-anime-girl



Nu ma crezi in stare ?Nici o problema ,nu ma cred nici eu !d`aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu !!!



---------------->~~~.~~~
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 12 Iul 2012, 13:19

Ohh Doamne ! Deci mă uitam prin lista de ficuri si al tău mi-a atras atenţia. L-am citit pe rupte, deci nici să beau apă nu am făcut că stăteam şi îţi devoram povestea superbă.

Îmi place la nebunie de Sakura, e aşa perversă şi rea, iar Sasuke e totuşi bun dulce cât şi pervers. Parcă ar fi inversate caracterele. Toată povestea ta m-a capitvat, mai ales păriţile cu ,, mărimea " mă bufnea râsul. Mă bucur atât de mult că ai redeschis ficul şi că l-am citit. Îmi place la nebunie.

Da se observă o evoluţie impresionantă, dar şi înainte scriai foarte bine. ^^ Sincer.

Oricum wow, deci Sakura chiar se joacă cu viaţa ei. Nu se gândeşte şi ea la Sasuke că îl lasă singur cu 30 de cm ? : ]]]]] I say that ?! O gosh, that's not me. =]]]

Aştept nextul şi sper să mă anunţi şi pe mine că sunt leneşă ca să mă uit mereu. -.-" Dammit. >.< Succes în continuare.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Dum 15 Iul 2012, 15:36

~ Capitolul 13 ~




Am ajuns cu totii la 6 fix acolo unde stabilisem. Acum trebuia sa intram. Din spusele baietilor toti au omorat cate o patrula, deci era liber. La ora 8 se facea schimbul de tura deci aveam doua ore sa investigam locurile, capcanele, si pe unde am putea intra. Eram oarecum enervata de faptul ca timpul se scurgea atat de lent. Voiam sa termin o data cu chestia asta. Imi doream doar sa-l vad pe Itachi suferind, sa ma razbun, sa-l fac sa simta ce am simtit si eu.


Sirul gandurilor mi-a fost intrerupt de baieti care se pare ca gasisera deja o intrare. Mda, halal ascunzatoare secreta. Intram pe rand si o bezna infricosatoare ne cuprinde. Nu puteam nici sa gandesc la cat era de intuneric. Auzeam tot felul de ''animalute pufoase'' miscandu-se si le mai simteam din cand in cand urcandu-mi pe picior. Din instinct imi duc mana in buzunarul de la piept al vestei si acolo gasesc o lanterna micuta. Lumina slab, insa era mai bine decat nimic.


Dupa o ora infernala in care am strabatut acel tunel lung si scarbos in care mirosea oribil, iar paianjenii si sobolanii erau gata sa te intampine cu bratele deschise am ajuns intr-o incapere care parea a fi un laborator. Am vazut tot felul de eprubete si solutii care nu stiam la ce folosesc. Mirosea a spital, iar in capatul incaperii erau niste borcane uriase acoperite cu cearsafuri. Ma indrept cu pasi marunti spre ele. Inima imi batea cu putere. Aveam un sentiment ciudat, si imi venea sa vomit. Ma simteam foarte prost, chiar daca nu stiam din ce cauza. Dau jos patura alba si raman crisata la ceea ce vad. Pentru Dumnezeu, omul asta e nebun de legat. Mi se puse un nod in gat. oiam sa tip, voiam sa fug de acolo, insa nu puteam sa ma misc. Eram blocata, nu puteam realiza ceea ce face acest om.

- S-Sasuke. S-Sasori. Amandoi si-au intreptat privirile spre ceea ce vazusem si eu. Groaznic. Trupul unui om nevinovat zacea in formol. Puteam sa pun pariu ca si in celelalte borcane era acelasi lucru. Incet, incet teama si greata pe care o simteam se transforma in ura si nervi. Daca inainte e=abia asteptam sa-l omor pe Itachi, acum sunt in delir.


- Frate-tu' e nebun de legat. Spun eu pe un ton apasat. Sasuke era la fel de uimit si nervos ca si mine. Ma simteam putin vinovata sa stiu ca Sasuke isi uraste fratele, dar Itachi e.. Sasori ridicase o eprubeta si a mirosit lichidul verzui. Imediat privirea i s-a schimbat. Era ceva de rau.


Oare cum ar fi fost viata mea daca n-as fi facut niciodata parte din F.B.I. Daca nu l-as fi cunoscut nicodata pe Kevin. Daca n-as fi fost o catea a naibii de rea si razbunatoare. Eram pe nicaieri. Probabil ca as fi servit Hamburgeri la restaurantul din coltul strazii, suportand insultele unor drogati pentru 50 de dolari. La dracu'! Nu m-am antrenat atat de mult timp pentru nimic. Omul asta trebuia sa plateasca cu varf si indesat pentru ca mi-a omorat parintii, pentru ca mi-a distrus adolescenta, pentru ca am ramas orfana, si pentru simplul fapt ca face atat de mult crime fara nici macar o remuscare.


- Sakura, tu stii ca eu am lucrat si in laboratorul de la organizatie. Atunci studiam un caz particular de care tu nu stiai. Doar eu, Kevin si inca cativa tipi aveam habar de ce se intampla. Kevin ne-a adus o monstra din acest lichid. M-am uitat la el la microscop, iar planul lui Itachi era de a lansa o gama de cosmetica care aveau in componenta acest material. O data folosit, trebuie sa il ai pentru totdeauna. De aceea sunt folositi acesti oameni, pentru teste. Itachi vrea ca lumea sa ie dependenta de cremele pe care le face. E un plan foarte bun, avand in vedere ca ar deveni miliardar, toti cei care folosesc cosmeticele acestea ar fi la picioarele lui. Daca folosesti regulat crema pielea iti este mult mai fina si elastica, insa daca nu o mai folosesti arde. E ca si cum ar crea lepra la cutie. Si partea ce a mai rea este ca nu exista vreun antidot.


Inainte sa pot spune ceva usa de la incapere se aude iar Itachi intra insotit de cateva ''gorile''. La naiba! La naiba! La naibaaa! Imi scot pistolul insa era inutil. Gorilele vin spre noi si ne ia pe sus ducandu-ne in alta parte. Tipam si ma agitam, zicandu-le sa ma lase jos. Fara rezultat. Parca erau facaute din ciment. Ii dadeam maimutoiul care ma tinea in brate cu tocul in picior insa nici macar nu scotea vreun sunet. Acum ca planul nostru tocmai se daramase trebuia sa ma gandesc la altul. Am inspirat adanc si am incercat sa ma calmez. O idee tocmai mi se infiripa in minte, insa era riscanta. Foarte riscanta. Dar stiti cum se spune.. ''Nu risti nu castigi''. Si eu eram dispusa sa pariez totul ca sa iasa cum vreau eu.


*


Pe langa faptul ca am fost tratati ca niste criminali in serie, Sasuke si Sasori au fost dusi in alta camera, iar eu lasata singura cu psihopatul de Itachi in camera lui. Eram legata la maini si picioare. Scaunul pe care stateam nu era tocmai confortabil, iar faptul ca ma fataiam nu ma ajuta deloc. Stiam ca nu am vreo sansa sa scap si trebuia sa gandesc la rece, insa singurul plan care imi venea in minte era...

- Itachi? Se intoarse cu un zambet sarmant si invingator. Era destept si rau, stia sa manipuleze lumea in asa fel incat treburile sa iasa mereu in favoarea lui. Am inspirat adanc si am privit in jos spunand ca si cum m-as fi predat. Sunt a ta. Ma alatur tie. Oricum mereu am fost de partea raului. Finalurile fericite nu-mi sunt pe plac. Incercam sa fiu cat mai convingatoare. Trebuia sa nu-si dea seama, trebuia doar sa cada in plasa. Recunosc, era destept, dar eu sunt si mai desteapta.

- Deci sa inteleg ca esti dispusa sa renunti la idiotul de fratemiu si sa te alaturi mie. Esti dispusa sa faci mii de oameni din intreaga lume sa sufere. Esti..

- La naiba! Da sunt! scrasneam din dinti, uram chestia asta, dar eram dispusa sa fac orice ca sa plateasca. Am spus. Sunt a ta. Dorintele tale sunt porunci pentru mine. Incercasem sa fiu cat mai ''dispusa'' si se pare ca functiona. Oricum in copilarie imi doream sa fiu actrita, chiar daca viata m-a dus pe alt drum, talentele au ramas aceleasi.


Vine spre mine si ma dezleaga, ma ia in brate apoi ma tranteste in pat. Se aseaza peste mine si incepe sa ma sarute salbatic pe gat si pe sani, in timp ce imi mangaia spatele. Cred ca eram printre singurele femei care nu numea asta ''viol'' ci distractie. Cum am mai spus. De ce sa plangi si sa te vaiti, cand poti avea si tu parte de putina actiune. Ii dau jos camasa si incep sa-l sarut lacom pe piept. Ma simteam oarecum vinovata ca ''il inselam'' pe Sasuke, dar oricum Itachi nu se compara cu brunetul meu.

Sarutul lui Sasuke este tandru, pervers, dulce. Trezeste toate emotiile in mine, ma face sa-l vreau, sa-l fac sa fie al meu. In schimb sarutul lui Itachi era unul searbad, rece, care nu ma excita prea tare. Imi sfasie lenjeria intima si incepe sa ma sarute pe picior in sus pana la burta. Incepusem sa gem de placere, dar.. Nu era o placere placuta. Radeam in sinea mea. ''Placere placuta''. Chicoteam usor la fiecare atingere a brunetului. Ii prind fata intre maini si incep sa-l sarut apasat apoi cobor din ce in ce mai jos, pana la burta si ma opresc la un moment dat.

Itachi, Itachi. Nici macar nu stii ce te asteapta. Gandeam diabolic in timp ce in minte mi se derula un plan malefic.


--------------------------------------------------------------------------------------------

Neeeeeeext. :))

Hello, my dears. in love

Nu prea am avut inspiratie pentru acest capitol si cred ca se vede din plin, dar am zis sa-l fac totusi pentru ca din pacate fic-ul este pe terminate.

Sper sa va placa cat de cat. kiss

See ya. xx


Once you go black you never go back
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Lun 16 Iul 2012, 20:38

OMFG. E foarte tareee !!
Imi mega place :))))
Mamă si perversitatea ... >:) o da !
Ficul asta e printre preferatele mele. :x
Esti geniala. Ce as mai putea sa zic altceva?!
In afara de : NEXT!
A si... un PM cand vine urmatorul capitol, pleasee :o3 !
>:d<


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 21 Iul 2012, 17:08

Uaiiii in love

Deci cat de frumos poti sa descrii puppy eyes
Asa imi place pasiunea aia , care se imbina frumos cu descrierea excelenta , brrr , si eu vreauu rolling on the floor
Ador si sirul povestii kiss
Asa pervers , horror , de care nu te poti dezlipiii well? awesome right?
E si capitolul 13 si e si horror , perfectt =]] .
Il ador love

Anunta-ma can dpui next ca deabia astept sa citesc kiss .

xoxo , Cappu` .





Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Sam 21 Iul 2012, 22:44

Am citit toate capitolele dar nu am dat comm, scuze, scuze scuze. Baka! Cum de sunt asa de idioata? lough Deoarece nu am commentat nu aveam activata "urmareste acest subiect" si nu am primit instiintare ca ai pus capitolul 12 si 13 puppy eyes. Scuze! Sper sa ma anunti si pe mine de acum cand pui un capitol. Daisukidesu in love. Vreau next!

Mely a trecut pe aici! hi!


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 01:22

Hey :)

Am mai trecut odata pe aici pentru mor după fic-ul asta si sunt extrem de nerabdatoare.

UNDE E NEXTUL ?! Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 359687

Ai un fic genial, super pervers si niste idei... pfoa.
Esti foarte talentata si... perversa.
Ma' girl, ce sa spun Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 947835 Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 2573201749

Sper sa nu ma uiti fix pe mine si sa ma anunti.

Mor aici. Pe bune. Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 1733309228

Uff.. deabea astept capitolul.

Spor sa scris, la idei [ perverse ] si cat mai muuuuulte capitole. Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 962758


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”




Ultima editare efectuata de catre The Anonymous in Mar 28 Aug 2012, 21:47, editata de 1 ori
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 02:08

Cat de tare!!
Mama miaaaa huh?
Ce perversa e Sakura rolling on the floor
Oare ce are de gand sa ii faca well? awesome right?
Oricum... Ce faci? nu mai pui nextul? crying
Haide ca nu mai pot de nerabdaree angry
Sper sa il aduci repejoor puppy eyes
Hai, te'am pupat kiss
Ja' ne






Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 1045llh



Mustache

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 347ib8zDragoste Mortală [+16] - Pagina 5 SemnaturagDragoste Mortală [+16] - Pagina 5 292625w







Sus In jos
♥ Malee ♥
Genin
Genin
♥ Malee ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Undeva....Nu te intere :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 102
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Sa frec mentaa. :> :>
Stare de spirit Stare de spirit : Ahh. In love.. xx

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 16:34

huh? huh? huh?

Ce super a fost capitolul astaaaaaa. in love

Asa lung si mistoooo. :x Insfarsit actiuneeeeeee. a hug

Haide repejor cu nextul ala ca mor de nerabdare.

Te pup. kiss


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Tumblr_lv1xxiFmwk1r38outo1_500

Under the lights tonight you turned around, and you stole my heart
With just one look, when I saw your face I fell in love,
It took a minute boy to steal my heart tonight. <3
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 13:01

Grr nu e pe terminate ficul ! Vrei sa-mi opresti drogul ? E cel mai genial fic iar perversitatea e din plin..

Deci o ador pe Sakura si felul in care gandeste plus de asta imi place sa stiu ca il iubeste pe Sasuke si ca nu se indragosteste de Itachi. Ar fi culmea nu ? :))

Ohh si ce o sa faca ? Ce plan are ? Doamnee tu ma omori pe mine cu suspansul asta. :o3 Imi place la nebunie ficul si iarta-ma ca am venit deabea cu comul. >.<" Sunt o asa dezordonata.

Oricum imi place foarte mult iar descrierea ta e .. bestiala deci sa aduci nextul si spor la multe idei. :o3 Si perverse :>
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19Mar 04 Sept 2012, 20:54

am trecut si eu pe aici si imi place ce gasesc
doamne daca n-am mai ras la unele faze
draga mea adu mai repejor nextul ala ca mor
deci te-am pupat spor la scris kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste Mortală [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-