Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste Mortală [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 18:20

Deci, bravoo! in love
Mersi de anunt scumpa si stiam eu! Stiam stiam stiam!! nr1
Deci, superb capitolul, mai ales partea cu tangoul. :ove:
Hai cu nextuuul!
Losty te pupa!


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 13:35

-Exact acolo ai sa ajungi! Imi spune el in timp ce avea un zambet strengar pe buze. In cateva minute eram sub el. Il strang in brate apoi ma arunc in apa, el cazand deodata cu mine...




~ Capitolul 7 ~




Poate ca par destul de nepasatoare, plictisita, dura insa un agent F.B.I trebuie sa-si dea si viata ca sa indelpineasca o misiune. Era probabil singura regula pe care o respectam, dar totusi nu mi-am dat viata. Daca sunt in mijlocul oceanului, intr-o apa rece ca gheata si inconjurata de rechini si alti pesti fiorosi nu inseamna ca am murit. Nu mai am mult pana o sa o fac, dar totusi inca nu s-a intamplat. Ies repede la suprafata si il caut cu privirea pe Blitz. Nu era prin zona, ma intreb totusi daca nu cumva... Trag o gura de aer apoi ma scufund in apa si deschid incet ochii. Vad o umbra neagra care se scufunda din ce in ce mai adanc. Nu eram sigura daca e el sau nu, putea sa fie chiar si un rechin sau stiu eu ce mai traieste in apa asta... Oricum daca il lasam sa moara misiunea era rezolvata, eu ma intorceam acasa si traiam fericita, dar totusi ceva imi spune sa merg dupa el. Bineinteles ca Sakura isi asculta mereu instinctul asa ca inot repede spre el si il prind in brate tregandu-l la suprafata.

Stiti e destul de greau sa salvezi un barbat cam de doua ori mai greu ca tine, care e inconstient si pe deasupra si unul dintre cei mai cautati criminali... Oftez si ii iau pulsul. Stai putin, el se prefacea?! Ii trag o palma zdravana si-l fac sa se ''trezeasca''. Ma priveste urat si spune cu o voce iritata.

-Auu! Imi dau ochii peste cap si ii dau drumul apoi il privesc ridicand o spranceana. Nu prea aveam cum sa urcam inapoi pe iaht pentru ca se indepartase destul de mult de noi si in plus oricat am fi strigat nu ne-ar fi auzit nimeni.

-Blitz, si ce facem acum, stam aici in mare asteptand sa fim mancati de niste rechini sau...? Il lasam pe el sa completeze a doua varianta.

-Ok señiorita... 1.Nu-mi mai zice Blitz, am si eu un nume! si 2.Nu mai fi irascibila, pentru ca ma scoti din sarite. Si aporpo da-mi mie pistolul ala ca sa fiu sigur ca nu ai de gand sa-mi zbori creierii. Imi spune l pe un ton iritat, ceea ce ma enerva la culme. Ah, sa nu-i mai spun Blitz, sigur cum sa nu?! Incep sa rad sarcastic spunandu-i ca am si eu niste reguli, insa mi-o taie repede spuanandu-mi ca nu-i pasa. Oftez plictisita apoi imi iau pistolul si il pun la tampla. Ma priveste uimit si cu semne de ntrebare. Imi dau ochii peste cap si incep sa-i spun cu o voce plictisita.

-Asculta aici colega! Iti spun cum am eu chef, mie nimeni nu-mi comanda! Daca vreau sa fiu irascibila, enervanta, draguta, perversa sau amuzanta asa voi fi fara sa-mi pese daca tie iti convine sau nu! Si stai linistit ca pistolul ramane la mine, oricum nu am de gand sa-ti iau viata inainte sa te vad putrezind in spatele gratiilor.

Ofteaza apoi face un semn cu mana ca si cum nu i-ar pasa. Incheiem subiectul acesta apoi imi spune ca nu departe de aici exista o insula. Avem de inotat cam o ora. Nu imi era greau sa inot as fi facut orice ca sa ies din apa, insa e ca si cum am cadea din lac in put.
Pe mare sunt rechini, meduze, raci si tot felul de alte chestii pe care le urasc si pe insula sunt crocodili probabil, paianjeni, serpi si gaze enervante. Oricum eram mai bine decat aici in sloiul asta de apa. Dau aprobator din cap apoi incep sa inot. Pentru un criminal era destul de dragut. Nu stiu de ce, insa aveam un Deja Vu, ca si cum as cunoaste aceasta persoana incredibil de bine. Dau uitarii acest sentiment apoi il intreb ce ''boacana'' a facut de a ajuns sa fie unul dintre cei mai cautati criminali. Kevin mi-a spus ca a avut legatura cu asasinarea parintilor mei, pentru chestia asta nu-l voi ierta niciodata, insa nu sunt sigura daca e adevarat. Nu ajungi sa fi cel mai cautat criminal doar pentru omor cu premeditare. Probabil ceva treafic de carne vie sau droguri. Daca tot avem de gand sa stau atat de mult timp cu el pot sa aflu multe date si sa mi-o si trag... Chicotesc usor cand imi aduc aminte de ''mica lui jucarie''. Ma intreaba ce sa intamplat, insa nu-i raspund.

-Apropo, ce fese ferme! Imi spune el pe un ton sarmant in timp ce pe buze avea un zambet pervers. Imi incord pumnul si ma intorc spre el insa mi-l prinde. Zambeste strengar apoi imi spune ca i-am stricat deja fata cu piciorul de pe punte. incep sa rad, apoi chiar daca ma doare sufletul, il lovesc la ''comoara''. Il privesc urat apoi incep sa inot mai repede. Dupa doua ore, pentru ca drumul nu a fost atat de scurt cum a zis el, ajungel pe insula. Imi spune sa-l urmez pentru ca are aici o ascunzatoare... Ma intreb ce are de gand sa faca cu mine? De ce m-ar aduce aici? Oare vrea sa ma violeze? Oricum nu m-as opune daca ar fi asta. Adica sti cum e sa violezi fara sa simti nimic si victima sa planga ca o mironosita. Mai bine ei si tu parte la act si ne distram amandoi. Gandurile imi sunt intrerupte de un sunet ciudat, privesc in fata si vad cum o cascada uriasa cade de pe la vreao 300 de metri. Cat era de frumos. Peste tot erau flori salbatice cre miroseau superb. Sasuke, rupe una roz si mi-o pune in par spunandu-mi ca imi sta bine.

Nu stiam ce se intampla cu mine insa la auzul cunvintelor rosesc instantaneu si pe fata imi apare un zambet ginagas. Nu stiu, insa simteam ceva ciudat, ma treceau o gramada de fiori si in stomac avem fluturi. Nu, nu se poate, dar totusi daca el v-a reusi sa sparga ice-berg-ul din inima mea? Insa mare mi-ar fi mirarea. Imi spune ca in spatele cascadei se afla ascunzatoarea lui. Il privesc intrebaor, in timp ce ridicam o spranceana apoi imi spune ca e facuta asa ca sa nu fie gasit. Mda, la ce te poti astepta din partea unui criminal? Ma prinde de mana apoi intram amandoi sub apa calduta. Pe parte cealalata era o usa uriasa pe care el o deschide incet. Intram inauntru si raman surprinsa de ceea ce vad. Adica vreau sa spun ca arata superb. Un living urias decorat cu bun gust si in spatele lui se prelungea cu o bucatarie. Zambesc satisfacut. Ma asez pe canapea si ma intind apoi inchid ochii relxandu-ma.

Simt doua buze fine peste ale mele. Deschid ochii si-l privesc uimita pe Sasuke care avea un zambet pervers. Ii prind fata intre mainile mele apoi incep sa adancesc sarutul. Limbile noastre se dulau cu pasiune in timp ce el isi plimba o mana pe spatele meu, iar eu imi inclestam picioarele in jurul lui. Incearca sa-mi desfaca sutineul, in timp ce eu ii rupeam camasa. Eram ca o fiara in cautarea hranei. Il musc usor de buze apoi el coboara mai jos cu sarutul. Ajunge la chiloteii mei albi pe care ii arunca cat colo si apoi ma mangaie senzual pe tot corpul. Tresaream la fiecare atingere si il muscam usor de gat. Imi treceam mainile prin parul lui negru ca si carbunele, in timp ce il priveam inochii lui abisali. Ce baiat frumos! Gem usor apoi cand sa incepem adevarata actiune se aude un zgomot enervant ca si un telefon. Alo, serios? Adica telefon intr-o pestera nestiuta de nimeni, pe o insula pustie. Oftez si ma imbrac repede suparata ca ''telefonul'' mi-a stricat toata distractia...

_________________
_____________________________________________________________________________________________

Ok guys, Hope you like it! ^^

Lectura placuta si astept niste critici dure! Va rog eu mult! Critici dure!

C`ya si spor la citit! kiss in love a hug







Once you go black you never go back


Ultima editare efectuata de catre •Coffée in Mar 06 Sept 2011, 13:22, editata de 1 ori
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 13:37

Ai de capul meu huh?
OMG !! huh?
WTF!! huh?
Amazing !! huh?
Bee , esti geniala in love
Ador ficul tau iubire :x
A ajuns Sasuke sa-i topeasca ice-bergul lui Saku huh?
Asta e total awesome rusinos ]
Telefonul naibii ! nervi! Dc este semnal pe insula aia , dc nu l-au lasat i plata domnului sa sune si sa-l puna pe silentios roll
Ce ganduri imi invadeaza mintea kiss a hug in love
Incredibil , trebuie neaparat sa-mi trm un PM cand apare nextul , ok lough
Te kiss si spor la scris !





Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...




Ultima editare efectuata de catre Caρρυccιησ ♥ in Lun 05 Sept 2011, 13:55, editata de 1 ori
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 13:43

O Doamne esti fenomenala..... esti mai buna decat cei 4 FANTASTICI... huh? OMG tu continui sa ma uimesti... mor de ras... perverso inebunesc =)))

Chicotesc usor cand imi aduc aminte de ''mica lui jucarie''. ---> prea tare faza nu mai pot lough lough lough
Si ce cuvinte pe brunet "señiorita". ... very pervy ... i like it in love

Oare vrea sa ma violeze? Oricum nu m-as opune daca ar fi asta. ---> Asta scumpa mea a pus capac la toate eram pe jos de ras nu mai pot lough lough

Deci te ador pe tine si ficul tau, m-ai lasat fara cuvinte... Astept nextul nerabdatoare sa vad cine i-a deranjat pe scumpii de ei, din treaba foarte oficiala si foarte importanta pe care o aveau biciuitor

Te pupic doolce si astept nextu iubirica meah scumpa kiss




P.S : NU MA INJURA.... NU MI-AM DAT SEAMA CA SI SURRYSISU MEU A SCRIS CU ACELEASI CARACTERE. Gandim la fel kiss



Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:


Ultima editare efectuata de catre kattya96 in Lun 05 Sept 2011, 14:04, editata de 2 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Asss10Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 13:45

Noroc cu Kattya ca aflu si eu ca ai pus nextul...

Pai ce pot sa spun in afara de bravo? Oare? :))

Of, of, ce ma fac eu cu voi? :)) Imi place mult de tot cum scrii, mai ales umorul tau usor ironic... :>

Astept cu nerabdare nextul sa stii...

Spor la scris si multe idei... Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 14:05

Uu genial, insa cam ciudat..Un living mobilat si un telefon in mijlocul pustietatii? Hmm?

Un criminal dragut? Hmm poate vrea el ceva..vom afla in capitolul urmator. Pune repede next-ul!! Te pup:X


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
ღAlℓஐ
Genin
Genin
ღAlℓஐ

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 19
Stare de spirit Stare de spirit : mor incet....xD

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 14:32

Ai adus next-ul, ce ma bucur!
Iti ador fic-ul! Sakura este o perversa si Sasuke la fel, si de ce a dus-o pe insula, mai bine zis de ce a aruncat-o in apa?
Of....pune next-ul repede!



´*•.¸(*•.¸♥️¸.•*´)¸.•*´
♥️«´¨`•°..My love..°•´¨`»♥️
.¸.•*(¸.•*´♥️`*•.¸)`*•.


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Displaypicture


Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 14:50

Poi ai zis ca astepti critici dure deci 8 cuvinte ( nu mai mult lough ) : NU AM DE UNDE SA SCOT ASA CEVA! Imi place felul tau de a scrie si umorul tau chiar este minunat. Asa ca astept nextul si pupici in love kiss


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 15:43

Iooi iooi ioooi :X
Moama da` ce super tare e continuarea! in love
Pervi...argg happy2 Asa`mi place!
heh
Deci, wooow! Hai cu nextul ca mor aici!
Losty te pupa!


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 19:42

OMFG. O ascunzatoare sub o cascada...Un living frumos decorat...Oare cat o fi stat acolo? Hmmm, devine din ce in ce mai interesant :>.
Nice job.
Acum, sa vina urmatorul *anxious face*.
Multa inspiratie si spor la scris.

<3


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Blood_ Rose.
Genin
Genin
Blood_ Rose.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Peste tot.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, ascult muzica si sa ma distrez.
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita de un necunoscut.

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 21:04

Foarte tare! Imi place la nebunie ! Saracuta Sakura, mereu i se strica distractia... lough . Oricum, pune next cat poti de repede! in love

Pupici! kiss kiss kiss


Un trandafir intodeauna sufera. Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 896861

In iubire, in familie, mereu, absolut mereu.

Este fragil, dar tepii lui te pot rani.

Te poti considera un trandafir numai cand esti puternica.

Orice trandafir are ceva special : este poet, scriitor, fotograf, orcie, absolut orice.

Este sensibila, dar in acelasi timp puternica.

Buna la inima dar in acelasi timp egosita.

Nu este perfecta, dar totusi te atrage.

Fetele sunt trandafiri, dar acum sunt boboci.

Intro zi vor inflori, si isi vor dezvalui frumusetea...
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 13:25

Scuze dragilor, dar azi nu cred ca po sa scriu...

Mai asteptati o zi...

Va kiss .. :)

C`ya! hi!



Once you go black you never go back
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 16:12

Eu astept cat este nevoie numai sa vina.. kiss happy


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Sept 2011, 16:13

Ok..o sa asteptam, doar sa nu ne dezamagesti. Adica, stiu ca nu ne vei dezamagi, dar eu vreau SasuSaku Kiss in love heh
Losty te pupa!


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 09:21

Hay Coffee in love
Pune nestul ala odata ingrijorat Plss :o3





Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 19:40

Oftez si ma imbrac repede suparata ca ''telefonul'' mi-a stricat toata distractia...

~ Capitolul 8 ~




Ma indrept spre bucatarie si beau un pahar cu apa apoi ma pun din nou pe canapea. Eram obosita de la innotat si vroiam doar sa dorm, insa un lucru ma nelinistea. cine l-a sunat pe Blitz? Imi pun degetele la tample si incep sa le masez usor gandindu-ma cum sa-l capturez... Probabil ca ii datoram viata pentru ca m-a adus aici, insa ramane un criminal. Ma ridic in picioare si ma duc in fata lui unde il intreb pe un ton superior cine l-a sunat. Ma priveste ciudat apoi incepe sa rada. Ok, ce er atat de amuzant? Il privesc cu ura apoi se ridica in picoare, ma prinde de maini si ma lipeste de un perete. Se apropie de buzele mele apoi imi sopteste pe un ton cuceritor in timp ce eu ii simteam respiratia mangaindu-mi fata.

-Mademoiselle, asaza-te si te rog sa vorbim civilizat. Pf... Cat putea sa ma enerveze! Ca sa-mi raspunda la intrebare ma asez apoi ii fac semn sa continue. Trage aer in piept si imi spune ca nu e treaba mea. Ce face? Ma ridic nervoasa si ii dau o palma apoi ii spun ca nu conteaza a ui e treaba, ci ca el trebuie sa-mi spuna neaparat cu cine a vorbit. Incep sa-i comentez si sa zbier, aveam de gand sa fac asta pana imi va raspunde insa sunt oprita de buzele lui dulci care le simt imediat peste ale mele. Dragut mod de a ma face sa tac! Ii dau fata la o parte apoi il mai intreb o data.

-Zi cine te-a sunat, criminalule! Ultimul cuvant parea sa-l fi deranjat. Ma prinde strans de umeri apoi ma fixeaza cu privirea si imi spune ca el nu e un criminal. Ingan un ''aham'' apoi ii spun sa taca repetand acelasi cuvant la sfarsit. Acum chiar l-am facut sa-si iasa din minti. Ma tranteste pe canapea apoi ma imobilizeaza in asa fel incat sa nu ma pot misca si incepe sa-mi povesteasca cu o voce stinsa.

-Eu... Eu nu sunt un criminal. Incetez sa ma mai zbat si ii spun sa-mi dea drumul pentru ca avea de gand sa-l ascult. Ma elibereaza apoi ma strange in brate. Chiar nu ma asteptam la asa ceva. Se pare ca e ceva grav. Imi spune ca fratele lui a facut toate crimele de care el este acuzat. mai sa-mi cada fata cand aud. Adica, el chiar nu era un ucigas... Imi spune Itachi Uchiha mi-a omorat parintii, din cauza ca aveau o datoria la el si acestia nu puteau sa o plateasca. Simt cum ochii ma inteapa si vreau sa dau drumul lacrimilor, insa nu le las. Trebuie sa fiu puternica si sa nu fiu stapanita de sentimente. Ingan un ''De ce?'' stins apoi simt bratele lui puternice inconjurandu-mi corpul.

-E in regula sa plangi! Imi zice el cu blandete in voce.

-Ba nu e! Ma ridic nervoasa si ma indrept spre iesire. Aveam de gand sa-l omor cu mainile mele si nimeni si nimic nu ma facea sa dau innapoi... Ma prinde de incheietura si imi spune ca Itachi, e...



_________________________________________________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_______________________________________________________________

Imi pare rau ca a fost atat de scurt, dar abia acum am reusit sa intru... Ma revansez eu. :)

Lectura placuta!





Once you go black you never go back


Ultima editare efectuata de catre •Coffée™ in Dum 16 Oct 2011, 15:16, editata de 4 ori
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 19:41

dau editt

N-ai dat edit. hmm...?! Intervenit de Milkshake.





Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 19:59

Ooooooo ador capitolul, Coffeelutza mea dulce! in love

WTF? Stiam ca Sasuke nu poate sa ucida... heh Hm....Sakura e prea...prea rece...de ce nu isi marturisesc odata dragostea?? crying

Bine, bine..o sa astept.. hmm...?! Da` vezi sa nu dureze muult. :x
Deci, adu repejooor nextuletzul!
Losty te pupaceste! kiss


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
ღAlℓஐ
Genin
Genin
ღAlℓஐ

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 19
Stare de spirit Stare de spirit : mor incet....xD

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 20:06

Iubire e asa de frumos Capitolul in love , desi este cam scurt.
Ce ma bucur ca Sasuke nu i-a ucis parinti Sasukurei.
Astept next-ul!



´*•.¸(*•.¸♥️¸.•*´)¸.•*´
♥️«´¨`•°..My love..°•´¨`»♥️
.¸.•*(¸.•*´♥️`*•.¸)`*•.


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Displaypicture


Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 20:27

Itachi e ce?????? ingrijorat
Offf suspansul asta de ce exista??? think
Ma rog astept cu nerabdare nextul. happy2
Spor la scris si inspiratie!!! happy
Te-am pupat! kiss


Tumblr Photography at charmroyal.com
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 23:28

Aolooo cat de genial! Vaai deci Sasuke nu e uncigasul:O? Asta da intorsatura..Itachi este? cine cum cand unde?
Aolo Bee ma omori cu zile..Deci pune repede next-ul ca mor. Iubesc fic-ul oficial.
Multumesc ca m-ai anuntat.
Sa ne aduci un capitol mai lung si repede!! Te pup


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Sept 2011, 01:52

Da.. e scurt nervi!! Insa bestial si mai bine decat nimic plus ca ma uns bine la mimimioara in love . Mi`a placut enorm huh? chiar daca nu a fost lung capitolul, a avut bun gust. Te rog daca poti sa pui si tu nextul repede de tot sad !


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Sept 2011, 11:28

Ador ficul asta
Deci este bestial
Cat imi poate placea de Sasuke si Sakura in love
Deci iubesc acest fic
Repejor next!


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Sept 2011, 21:01

Ma prinde de incheietura si imi spune ca Itachi, e...


~ Capitolul 9 ~



-Sakura, Itachi e mult mai periculos decat iti poti imagina. El a comis cam cele mai grave crime, din lume, probabil si nu a fost prins nicodata. Defapt foarte putina lume stie de existenta lui deoarece mereu da vina pe altii si ii mituieste pe politisti. Trafic de droguri si carne vie, de arme ilegale, lucruri de valoare vandute la negru, violui, atacuri cu bombe are in palmares orice vrei. Nu a stat nici o zi la inchisoare pentru ca de asta se teme cel mai tare. Te rog, ramai aici! Nu pleca! Vei muri cu siguranta si nu are rost. Trebuie sa gandim la rece si sa ne facem un plan.

Chiar daca eram incredibil de nervoasa si vroiam sa-l omor cu mainile goale stiam ca Sasuke avea dreptate. Dar totusi eram extrem de uimita, crezand ca el e cel mai cautat criminal nu fratele sau. Ce legatura avea? Si de ce a spus ''sa ne facem un plan''?

-Sasuke, ce...Ce ti-a facut Itachi? Il intreb eu cu o ezitare in voce. Ma priveste cu mila apoi imi spune dintr-o suflare ca i-a omorat familia... Am ramas masca la auzulor acelor cuvinte. Nici nu stiam cum sa reactionez, era ceva de neimaginat. Ce om, indiferent cat de rau, si-ar omori familia? Asta, nu poate fi adevarat. Ma simteam atat de ciudat. Pentru prima data in viata mea ma lasam prada sentimentelor. Ma indrept usor spre Sasuke si-l iau in brate. Il strang cu putere, nevrand sa-l mai eliberez. Stiam cat de greu imi era mie si sincer nu vroiam sa treaca nimeni prin asa ceva. Era ora 4 dimineata... Priveam absenta ceasul in timp ce in mintea mea se derula un plan incredibil, cu care Itachi ar fi fost mort. Hmm, atat de tentant si totusi atat de greu! Era un plan relativ complex, dar totusi care daca era dus la bun sfarsit te multumea pe deplin. Zambesc triunfator, ascunzandu-mi din nou sentimentele, apoi ii spun lui Sasuke ca Itachi e ca si mort.

Probabil nu parea, insa aveam un IQ peste medie, mult peste medie. Uneori chiar ma enerva pentru ca gandeam prea mult. Oftez plictisita si ii spun brunetului ca nu e timp de stat, insa aveam totusi nevoie de niste haine. Ii spun ''mica'' mea problema iar el imi spune sa-l urmez. Intram intr-un dressing unde erau gramezi de haine superbe! Ma uit la el cu semne de intrebare, insa imi face cu ochiul apoi inchide usa. Imi aleg o camasa albastra si o centura neagra la brau, niste blugi, o palarie bluemarin si niste botine superbe turcoaz. Ma uit in oglinda si observ ca aratam mai mult decat bestial. Zambesc satisfacut si ies afara din mica incapere.

De cum ma vede Sasuke ramane... Nu gasesc cuvantu, a da!... Uimit! Nu-l invinovatesc si eu as ramane asa daca as vedea asemenea domnisoara ca si mine. Ii fac cu ochiul si ii spun sa pornim. Ma aproba apoi intram intr-un fel de garaj, insa acolo nu era o masina ci un avion. Urc la bord el facand acelasi lucru apoi decolam spre... Sincer nu stiam unde mergem. Imi dau ochii peste cap. Noroc ca pilota Sasuke pentru ca eu aveam nevoie de somn. Ma intind pe scaun, comfortabil apoi adorm mergand spre minunata lume a viselor.

-Sasuke, stai! Nu merge! Te rog, nu ma lasa... Brunetul nu ma asculta ci merge in camera lui Itachi fiind gata sa-l omoare. Intru si eu insa il vad pe fratele sau care ii strapungea un cutit in inima. Era tot sange si Itachi avea o fata care ma speria. Sasuke..era mort. Siroaiele de lacrimi incep sa se scurga pe obrajii mei, insa trebui sa fiu puternica! Le sterg cu repeziuciune si ii trag lui Itachi un glont in cap, insa trece prin el. Il privesc uimit iar el imi spune cu o voce stranie.

-Nu ma poti omori! Apoi porneste intr-un ras isteric...


Ma trezesc speriata de moarte. Nu stiam ce sa intamplat insa ma linistesc cand imi dau seama ca a fost doar un vis, sau mai bine zis un cosmar. ma uit la Sasuke care ma privea speriat, apoi rasuflu usurata. Nu stiu daca simteam ceva pentru el, insa cu siguranta nu vroiam acest lucru dar totusi ma facea sa ma simt mai bine baiatul asta. Il intreb unde suntem, iar el imi spune ca mai avem mult pana ajungem. Nu ma prea supara acest lucru pentru ca puteam sa dorm mai mult.

Ma intind din nou si incep sa ma gandesc din nou la plan. Aveam de gand sa-l omor cu orice pret. Nu l-as fi lasat pentru nimic in lume sa scape atat de usor si ieftin. Nimeni nu omoara doua familii si scapa basma curata. Nimeni! Ma incrunt stiind ca vor fi niste zile, poate chiar saptamani grele pana voi da de el. Imi duc mainile la tample si incep sa le masez usor. Cineva trebuia sa-l imblanzeasca pe tipul asta! Si eu eram singura care putea reusit. Ma intrebam totusi unde este Kevin si ce face Sasori. De fapt in aceste momente putin imi pasa de ei. Probabil ca ma credeam moarta. Incep sa rad in sinea mea apoi ma gandesc ce petrecere as da daca l-as vedea pe Kevin cu niste coarne stand intr-un cerc mare inconjurat de flacari. Dar Sasori? Hmm, pentru el pregateam altceva. roscatul stand intr-un pat legat la ochi si cu niste catuse negre cu puf. Eu eram politista rea care avea un bici. Of, eram in timpul unei misiuni as putea spune si eu ma gandeam la... Oftez apoi il intreb pe Sasuke.

-Tu nu esti un criminal, nu? ma priveste pret de cateva secunde apoi imi raspunde razand.

-Daca nu ti-am omorat parintii asta nu inseamna ca nu am...

_____________________________________________________________________________________________________________________


Suspas! Oh, da! =))

Bun, deci v-am adus nextul si l-am facut mai lung acum pentru ca am avut timp! ^^

Sper sa va placa si sa aveti lectura placuta! Astept comm-uri si critici!

Va kiss duuuuuulce!





Ultima editare efectuata de catre •Coffée™ in Dum 16 Oct 2011, 15:18, editata de 6 ori
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Sept 2011, 21:29

Imi palce cum scrii soro! Gaina talentata ce esti tu! Interesant dar ce plan au facut cei doi ? Hai ca mor de curiozitate deci pune next. Te pup dulce de tot!


Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste Mortală [+16]   Dragoste Mortală [+16] - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste Mortală [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-