Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Oare meriti? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Oare meriti? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Oare meriti?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Oct 2011, 17:21

deci fic-ul e grozav huh?
adu repede next-ul ca daca nu poate iau un 7 la mate luni pentru ca am test nervi!
astept next-ul cu ardoare huh? huh? huh?
si ca incheiere :
good job Noroc la scoala good job
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 15:03

Si eu iti mai dau cate commuri vrei numai sa pui nextul!! in love in love Te rog.. Fie-ti mila de cititorii tai credinciosi.. good Astept nextul cat mai repede ca de nu biciuitor . lough Te-am huguit si pupacit!! a hug kiss Pa!! happy2

P.S.: Cum te cheama? dap !


Oare meriti? - Pagina 2 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 16:21

Nu's capabila sa dau next-ul acum .A fuhit inspiratia....Dar imediat cum imi vine o idee o postez


Zambeste, Iubeste si fi TU!
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 17:11

imi pare raw k nu tiam citit ficul mai devreme.ce idioata sunt k nu am vazut ceva asa uimitor k ficul tau.ai super inspiratie si abia astept next happy2 a hug


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 22:49

Hey hey deci imi place la nebunie ficul si vreau sa stiu pe cn vede Sakura
Adu nextu repede repede



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Joi 10 Noi 2011, 10:57

Hai ca aduc next.Si va spun si de ce am intarziat...Probleme in dragoste! nervi! In fine, Next!
Cap. 4 I just need you now

L-am vazut pe Sasuke!Ce cauta asta in liceul meu?Dupa ce ca am viata complicata mai apare si el!Nu,nu vreau sa ma indragostesc!Ups!Dar banuiesc ca stiti...Da,eu Sakura Haruno,declar azi ca m-am indragostit.Si stiu asta pentru ca ma trezesc intr-o stare continua de euforie,simt ca ceva imi da viata,aripi.Si imi vine sa zbor,sau sa pasesc in nemurire.Dar as face cea mai mare greseala a vietii mele daca m-as indragostii.Pentru ca fericirea nu este mai mult decat un drog nociv.Un drog care da iluzii si sperante,iar atunci cand te astepti mai putin te tradeaza.Am fost si eu indragostita odata.Nu imi place sa traiesc in trecut,nu voi povestii.Dar spun cu mana pe inima ca ori de cate ori imi aduc aminte,ma acapareaza o stare de melancolie mai rea decat de obicei.Si iar devin ciudatica pesimista.Si nu mai suport!
Imi dau o suvita rebela peste fata,imi pun gluga in cap si trec in fuga pe langa Sasuke.Am vazut ca a vrut sa spuna ceva.Prefer tacerea.Cateodata ma simt imbatata de tacere si durere.Tacerea mi-a furat si mi-s dat multe ganduri.Daca e sa regret ceva in viata asta e ca nu am stiut sa vorbesc la timp.M-am refugiat intr-o camaruta ascunsa a sufletului meu.Ma detasam de lumea asta si ma avantam poate intr-o lume mai rea.Ce sa fac?Daca voi da vreodata un chestionar despre defectele mele ar fi o mie de defecte.Autoportretul meu nu e prea roz.E patat cu lacrimi si cu sperante desarte.Nu pot sa spun decat ca eu nu sunt la fel ca ceilalti.Si daca nu le convine,asta e!Asta sunt,asta vreau sa fiu!
Ma indrept spre toaleta fetelor.Ajung in incaperea prost luminata si imi dau jos gluga.Pe chipul meu alb se odihneau lacrimi sarate.Nu stiam ca plang.Ma intreb daca nu cumva am si murit.Nu mi-as da seama de schimbare.Eu nu cred in viata de apoi.Voi fi nimic.Fara sa simt,fara sa gandesc,fara sa lupt sau sa incerc.Inteleg prea bine ca ma distrug.Asta mi-e si intentia.Am nevoie de cineva . Cineva care sa ma urasca intr-un fel care sa ma fac sa ma simt iubita.
Zgomotul provacat de clopotel ma face sa trasalt.Ies din incapere si ma indrept agale spre clasa.O multime de copii alerga de colo pana colo.Deschid usa si ma asez in banca mea cea tivita cu lacrimi.Ii ignor pe toti si ma detasez de lume.Singurul meu tovaras fiind ceata prin care vad eu lucrurile.Poate ca ar trebui sa ma bucur pentru ca prima mea ora este muzica.Dar profesoara mea a plecat in Los Angeles.Acum vom face muzica cu un inlocuitor stupid.Probabil un batranel care nu vede prea bine si da 10 tuturor afonitatilor din clasa.Usa se deschide si pe ea intra..!O,Doamne!Pe ea intra.....


Suspans!!!!!Imi pare rau ca nu am mai adus next-ul!Dar acum sunt aici dance2 !Ok deci thank you pentru comm-uri .Daca va place next-ul dau party,pentru ca mie una nu-mi preaa place si ma sikmt putin aiurea.Kisses and huggs!Bye!!!
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Joi 10 Noi 2011, 11:56

Ai zis cumva la inceput ca ai probleme in dragoste? Oare meriti? - Pagina 2 359687 Cine te-a suparat, ca-l bat?! Oare meriti? - Pagina 2 321908 Oare meriti? - Pagina 2 621493
Scumpa mea este absolut superb capitolul! Sentimentele exprimate m-au facut aproape sa plang (si eu nu incep sa plang chiar din orice Oare meriti? - Pagina 2 947835)! Deci te felicit si tine-o tot asa! Ficul este minunat si sa nu te prind ca-l inchizi sau ceva pentru ca-l ador!!! Oare meriti? - Pagina 2 896861 Oare meriti? - Pagina 2 78717 Oare meriti? - Pagina 2 962758
Astept next-ul sa vad ce idei iti mai vin si please sa-mi dai un PM!
Oare meriti? - Pagina 2 208323 Oare meriti? - Pagina 2 962758




Oare meriti? - Pagina 2 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Joi 10 Noi 2011, 14:44

foarte foarte foarte tare huh?
te felicit huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul printr-un mesaj privat good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Joi 10 Noi 2011, 18:39

Eu am adus next-ul.Ideea e ca nu vad prea multe comm-uri...Deci stiti ce vreau...Obsedata de mine!Apropo ma cheama Miruna!


Zambeste, Iubeste si fi TU!
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Noi 2011, 11:15

Pe bune?Doar doua comm-uri?Nu o sa-l m ai continui daca nu primesc comm-uri!Si vorbesc serios!


Zambeste, Iubeste si fi TU!
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Oare meriti? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Noi 2011, 18:23

De ce sa nu-l continui? Multe persoane doar citesc( unele) si nu lasa com-uri . Mie una imi place dar dupa ce ai muncit atat la el de ce sa-l inchizi? Nu vezi multe comentarii cum vezi la alte ficuri, dar esti incepatoare. Poti citi niste ficuri facuta de incepatori si ezi ca sunt in aceeeasi situatie, daca tu te descurajezi si-l inchizi faciceva bine? Sper sa nu-l inchizi, dupa un timop mai indelungat vor aparea cititori si mai multe comentarii si la tine, doar asteapta.



Oare meriti? - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Noi 2011, 18:28

Haide, nu fii asa! Oare meriti? - Pagina 2 896861 Oare meriti? - Pagina 2 23826 Eu una iti ador ficul si chiar as fii dezamagita daca l-ai inchide! Oare meriti? - Pagina 2 307712 Oare meriti? - Pagina 2 962758
Oare meriti? - Pagina 2 301723 Iti dau o sugestie: nu scrie doar ca sa primesti comm-uri de la toata lumea, scrie pentru cititorii tai fideli (si eu ma aflu printre ei Oare meriti? - Pagina 2 384738 ), dar mai ales scrie din suflet! Oare meriti? - Pagina 2 78717 Oare meriti? - Pagina 2 962758 Oare meriti? - Pagina 2 78717
Si asta sper sa nu o iei ca o linguseala! Este doar parerea mea sincera. Oare meriti? - Pagina 2 301723

Sper sa nu te fii suparat pe mine, dar chiar ma capteaza ideea povestii si astept next-ul mult iubit!
Oare meriti? - Pagina 2 962758 Oare meriti? - Pagina 2 208323 Oare meriti? - Pagina 2 962758




Oare meriti? - Pagina 2 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Noi 2011, 19:08

Hei,glumeam!Voiam sa vad daca va sperii....Nu v-as face asa ceva!Chiar nu sunt genul...


Zambeste, Iubeste si fi TU!
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Noi 2011, 20:29

Si vin cu next'ul!Imi iubesc cititorii,deci dau next!
Cap. 5 Airplanes

O Doamne!Pe ea intra faimosul Sasuke.Ce?Ok,e prea de tot.Simtcum o lacrima cade peste filele albe ale caietului.Nu,nu trebuie sa fie asa!Simt cum sangele imi ingheata in vine.Tamplele imi zvacnesc,iar capul incepe sa ma doara.Stiam ca asa se va intampla.Imi strang lucrurile si ies alergand din incapere.Nu-mi pasa ca toti acei copii fericiti se uitau la mine,nu-mi pasa ca am lasat in urma confuzie.In momentul asta vreau sa zbor,sa-mi las in urma grijile si suferinta.
Strazile sunt cenusii si triste.Exact ca sufletul meu.De data asta nu mai vreau sa fiu salvata.Vreau sa raman singura.Vreau sa urlu cat mai tare:"Asta sunt!".Vreau sa imi spun opinia sincera,vreau sa injur,sa lovesc,sa distrug,sa rad si sa iubesc.Asta sunt!M-am saturat de invelisul protector.Nimeni nu stie ce miez are acest invelis.Nimeni nu ma cunoaste.Sunt cat se poate de nebuna si da,ma mandresc cu asta.Dar cine ma poate asculta ,cine ma poate vedea aici?O idee imi strafulgera mintea.Asta e!Trebuie sa ma vada,sa ma asculte!
Incep sa alerg nebuna printre masini.Vantul imi biciueste fata si ma sufoca.O caldura nefireasca pune stapanire pe mine si simt cum pot sa zbor.Ajung la cea mai apropriata intersectie,care de altfel este si cea mai aglomerata.Ma asez in mijlocul drumului si incep sa strig:
-Pot sa zbor!Chiar pot!
Lumea se aduna pe trotuar si se uita la mine uimita.Ma priveau ca pe o nebuna!Incep sa rad si ma intorc cu fata la drum.Un autobuz se apropria cu viteza.Eram orbita de farurile puternice si imobilizata de frica.Simt cum cineva sau ceva ma impinge pe trotuar si apoi,bezna....
Ceva incearca sa ma traga dintr-un neant pe care nici macar eu nu pot sa-l vad.Acum e clar: am murit.Stiu asta pentru ca pana acum nu am mai simtit ceva asemanator.Ceva atat de puternic si de ispititor!Simt cum ceva ma forteaza sa deschid ochii.Cu greu ma supun acestei porunci.Ridic ploapele de plumb si sunt orbita de o lumina stralucitoare,calda.Ceva ce semana a viata.Ceva magic.Dupa ce ochii mei se obisnuiesc cu lumina,incep sa deslusesc cate ceva.Simt o durere ingrozitoare in zona toracica.Nu pot vedea ce este.Incerc sa ma ridic ,dar fara rezultat.Apoi usa se deschide si pe ea intra o persoana atat de cunoscuta se de draga.Incerc sa spun ceva.Ochii aceia ma priveau ingrijorati.Ochii.....
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 11:16

ai cui aicui ochi? ohhhh ne tii atata in suspans.nu pot sa cred cat de cruda esti.abia astept next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 12:09

Peste inca 3 comm-uri dau next.Si cred ca o sa fie ceva mai mare.Acum asteptam inspiratia dance2 .Daca vine pe la voi sa mi-o trimiteti si mie... happy2 .Si apoi ne putem imbata....


Zambeste, Iubeste si fi TU!
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 13:18

Ai cui ochii???
VReau sa stiuu....

Bagati oameni buni comuri ca sa vedem ai cui ochi sunt....


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Oare meriti? - Pagina 2 Img1439861115large
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 13:57

a cui ochi ?????? nervi!
grozav capitolul huh?
te felicit huh?
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 14:20

Oficial tu vrei sa ma omori? Oare meriti? - Pagina 2 385627 Oare meriti? - Pagina 2 947835 Ai cui ochi? Oare meriti? - Pagina 2 359687 Eu sunt Curiozitate si Nerabdarea in persoana asa ca sa vii repede cu nextu' ca cine stie ce fac pana atunci?! Oare meriti? - Pagina 2 947835 Oare meriti? - Pagina 2 78717 Oare meriti? - Pagina 2 947835 Capitolul a fost extraordinar de frumos si uite si al treilea comm! Oare meriti? - Pagina 2 169309 Oare meriti? - Pagina 2 962758




Oare meriti? - Pagina 2 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 19:57

Vad ca ati ascultat.Si sper ca nextu´sa fie destul de mare pentru voi.So , hai sa vedem ai cui sunt ochii....
Cap. 6 Bring me to life
Ochii aceia de jad.Ochii aceia calzi,blanzi si iubitori.Ochii mamei.Da,mama mea!A venit pentru mine.Simt cum o lacrima fierbinte mi-i se rastogoleste pe chip.Sufletul imi plange de fericire si simt iar senzatia aceea care ma face sa cred ca pot zbura.Mama...a venit aici,azi ,pentru mine.Dar daca totul este un vis ?Daca ingerul acesta este doar o inchipuire a unei minti bolnave dupa iubire?Poate ca ma voi trezi in fata autobuzului.Am citit despre oameni care au vazut persoana cea mai draga inainte sa li-i se intample ceva grav.Daca voi muri fara sa ii zic macar ramas bun?Incerc sa spun ceva.Tot ce imi iesea pe gura erau doar niste gangureli.Hm,parca ar fi o metafora.Acum am impresia ca toata viata mea am spus numai gangureli.
Femeia ce m-a adus pe lume se apropie de mine si imi pune mana pe crestet.Mi-a fost atat de dor de alintarile ei...O lacrima ii cade din ochii.Incep sa plang si in acelasi timp sa rad.Ea este aici pentru mine.Deschid gura si incerc sa spun ceva.Tot ce pot sa zic este cuvantul mama.Mama ma imbratisaza si spune cu glas tremurand:
-Fata mea.Nu te voi lasa.Mergi cu mine!
Am inceput sa plang in hohote cand am auzit.In sfarsit mi-i s-a intamplat ceva bun.Acum chiar pot sa zbor.Si daca as putea as tipa .Inger pazitor,lumina mea.Mi-a fost asa dor!Poate zicala:"Tot raul spre mai bine" e adevarata.Un nou inceput pentru mine ar fi ca prima secunda de viata.E timpul sa incetez sa ma mai autoexilez in vise.Voi pleca ,cine stie unde si voi fi cum nu am fost niciodata.I-am luat mana mamei si mi-am pus-o pe piept.Voiam sa-i zic ca traiesc pentru ea.Traiesc ca totul sa fie mai bine.Usa alba se deschide si pe ea intra un tanar.Probabil doctorul.Schimba cateva priviri cu mama si imi spune cu glas ferm,hotarat si totusi cald:
-Esti cea mai norocoasa persoana pe care o cunosc.Si am vazut multe in cariera mea de chirurg.Te-a impins din calea autobuzului.Daca te lovea,probabil ca azi nu mai erai aici,nu ma mai ascultai.Cand te-a impins pe trotuar ceva ti-a perforat plamanul stang.Operatia a decurs bine si vei pleca de aici peste cateva zile.
Stop cadru!Cine m-a impins din fata autobuzului?Am scapat doar cu atat.Frate de ce nu pot sa vorbesc?Adica cineva m-a salvat.Cineva m-a iubit!Oare a supravietuit?Mi-am adunat toate puterile si am intrebat:
-A supravietuit?Cine m-a salvat?Vreau sa-l cunosc!
Doctorul a raspuns surprins de efortul meu:
-Da a supravietuit!Nu-l cunosc personal,dar presupun ca tine la tine.Daca vrei eu as putea sa ti-l prezint.Ma duc sa-i spun ca poate veni.
Deci este un el....Am atatea sa-i spun.Si simt ca ceva ma va lega de el toata viata.M-a facut intr-un fel mai ciudat sa inteleg ca pretuim ceva abia dupa ce pierdem acel lucru.Din fericire eu nu mi-am pierdut viata.Dar o voi pretuii mai mult decat orice de acum in colo.Si ii voi fi recunoscatoare cat tim p voi traii.Ma intreb cine o fi?Dar usa se deschide din nou.Nu imi vine sa cred ochilor.Avea chipul plin de julituri si bratul puternic era bandajat.Simt cum ma navalesc lacrimile si nu mai suport :le las sa curga.Vine langa mine si imi sterge lacrimile cu mana .Ridic bratul si ii mangai chipul ranit.Nu imi vine sa cred.M-a salvat dupa toate figurile mele.Daca as fi fost in locul lui m-as fi lasat sa mor.Meritam.Printre lacrimi si sughituri ii zic incet:
-Multumesc,Sasuke.
Apoi incep sa plang mai amarnic.Mama pleaca,probabil nemaisuportand probabil sa ma vada asa.Sasuke se apleaca incet cu fata langa fata mea.Apoi imi acapareaza buzele intr-un sarut cat se poate de dulce,de inocent si plapand.Ii raspund fara sa stau pe ganduri si imi promit in gand ca nu voi mai plange.
-Te iubesc!imi spune si ma saruta tandru.

Mama cat de lung e!Sper sa v-a placa!Am muncit mult si nici nu prea mi-a iesit ca nu am avut inspiratie.Cand vine o pap pe toata ike ! Ok,astept parerile voastre cat mai rapid cu putinta!Kisses and hugs!Si apropo,dati comm-uri! thank you
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 20:34

Hai ca astept comm-uri.Mor pe aici....Nu vreti sa ma omorati nu?


Zambeste, Iubeste si fi TU!
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 20:46

Foarte foarte FFFOarte thaareee

Deci super tare....[cred ca am mai zis asta...sorry dap ! ]

Dar...ii super super super....[ai prins ideea]...supeer Tare...

Vreau nextul rapid...dar rapid de toot..fiindca il ador...

si daca nu mori tu acum...crede-ma ca voi muri eu... sad


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Oare meriti? - Pagina 2 Img1439861115large
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Sam 12 Noi 2011, 21:41

Hai comm-uri,comm-uri ca pe bune mor.De data asta imi tai venele,cica.Hai comm-uri,comm-uri!


Zambeste, Iubeste si fi TU!
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Dum 13 Noi 2011, 00:30

foarte foarte grozav huh?
te felicit huh?
chiar nu am ce sa comentez huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19Dum 13 Noi 2011, 18:56

Draga mea ca de obicei capitolul e superb si ca sa nu o mai lungim...pot spune ca ma transpun parca in poveste cand citesc ficul tau, iar ideea este dezvoltata fara a fii grabita ceea ce este excelent! Oare meriti? - Pagina 2 78717 Oare meriti? - Pagina 2 78717 Oare meriti? - Pagina 2 78717
Felicitari si te mananc daca nu aduci nextu' repejor! Oare meriti? - Pagina 2 208323 Oare meriti? - Pagina 2 962758 Oare meriti? - Pagina 2 208323




Oare meriti? - Pagina 2 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Continut sponsorizat




Oare meriti? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Oare meriti?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-