Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Oare meriti? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Oare meriti? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Oare meriti?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19Lun 14 Noi 2011, 15:08

deci capitolul e extra ultra super grozav happy2 il ador nespus de mult.abia astept next a hug happy2 kiss in love dap !


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19Mar 15 Noi 2011, 11:24

super ficul!!
il iubesc:X:X:X este asa de frumos:X:X

hai cu next-ul cat mai repedeeeee:*

Teo;) te-a pupacit:*kiss*
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19Mier 16 Noi 2011, 10:25

Poate dau si next.Dar ma pregatesc de teste si de TEZA! Miruna va pupa,si mai vedem....


Zambeste, Iubeste si fi TU!
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 16:50

te te te te te te te te te te te te te te te te rooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooog sa pui continuarea k nu mai pot sa astept aici k nu maaaaaaaaaaaaaaaaai rezist prea mult


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 15:42

hey lume! vin si eu sa ma milujesc lough deci femeie cand bagi next?


Oare meriti? - Pagina 3 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Next for you   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 19:24

Cap.7 Love you always

Si ca de obicei dupa o intarziere de 2-3 luni aduc un Next!Aleluia!!!


Lumina imi intepa ochii,incercand sa-i faca sa lacrimeze.Controlul era destul de dureros,dar merita.Era ultima mea zi in acest spital,si desi, pot spune ca a contribuit la salvarea mea,m-am saturat pana peste cap de el. Eu vorbesc?Eu care am scapat usor? Dar miile de copii si oameni care au cancer sau sunt in coma? Nu as putea niciodata sa suport asa ceva. Nu pentru ca nu am ,hm,rabdare, ci pentru ca,desi fac pe dura, nu sunt atat de puternica. Nu as putea indura un tratament dureros ,cu speranta in ochi, desi as sti ca sansele de supravietuire sunt minime. Nu as putea fi ca unul dintre acei copii, care sunt mintiti frumos,iar ei ,cu chipurile angelice si curate,cred si mai frumos. Adeseori spun ca imi doresc sa ma doara, dar eu nu stiu ce este aceea durerea. Poate ca dupa cele intamplate,voi invata sa pretuiesc ceea ce am cat timp mai am.
Zambesc recunascatoare cand doctorul imi spune ca sunt bine si ca pot merge acasa.Ii sarut obrazul ,precum un copil isi pupa mama si plec din salon.Ma indrept cu pasi mici spre salonul meu,privind in jos.Nu vreau sa vad durearea si suferinta. Deschid usa si intru in incaperea cu peretii albi, si cu ferestrele deschise.Ii zambesc mamei ,care era acolo asteptandu-ma.Nu precum dobitocul de taica-miu care nu a venit,desi stau aici de 1 luna si 2 saptamani! Ma reped la geamantanul de haine nou-cumparate de catre mama, imi dau jos halatul alb , si raman in sutienul de culoarea mierii. Ma uit prin geamantan si imi iau o pereche de blugi mulati,negri si un tricou lung care ,de asemenea se mula peste corpul meu. Imi prind parul in coada si incalt o pereche de tenesi negri. Inchid geamantanul si ma trantesc in patul tare,acoperit de o patura groasa.
Il asteptam.Trebuia sa soseasca de acum.Nu ma lasa el aici.Inca ma mira faptul ca m-a urmarit.Dar ii sunt vesnic recunascatoare.M-a salvat cu pretul propriei vieti.Il iubesc! Ma iubeste! Simt ca pot sa-i spun totul pentru ca,el mai mult decat oricine, mai mult chiar decat mama, m-a facut sa pot zbura.Ii datorez multe,dar nu-mi cere nimic. Spune ca e important ca sunt bine,ca poate vorbi cu mine, ca-mi poate auzi glasul. Cu el am cunscut altfel de dragoste decat cea parinteasca,care mi-a lipsit in mod considerabil.Imi place ca nu-mi cere sa fac ceea ce nu vreau.Adica imi place ca nu imi cere sa ma culc cu el.Poate ca nici nu avea cand,dar a stat ore intregi cu mine,tinandu-ma in brate, atunci cand mama se ducea acasa.
Usa se deschise,si ingerul meu imi zambi strengareste. Veni la mine si ma lua in brate,apoi imi saruta fruntea,precum un parinte.Eu ma intindeam spre el ca sa ma sarute precum un iubit,iar el radea cristalin.Imi indeplini dorinta si isi apasa buzele peste ale mele. Imi dadu drumul,spre disperarea mea ,si lua geamantanul in brate.Asta era : plecam.Am iesit pe coridor ,neincetand sa ma gandesc la zecile de perechi de ochi care ma privesc cu regret,ei nu pot pleca.Am lasat rusinata capul in jos.Poate ca nu meritam ca Dumnezeu sa fie atat de bun cu mine.Cu mine cea care m-am indoit si m-am plans mereu.Poate ca oamenii acestia se rugasera mereu,poate ca erau parinti care aveau copii ,sau copii care aveau parinti.
Am iesit din cladire si am clipit de cateva ori cand soarele ma intampina.Fata imi era incalzita de razele blande,si mangaiata de adierea plapanda.Sasuke mi-a deschis usa si am intrat in masina. M-am trantit pe bancheta si i-am soptit lui Sasuke :
-I will love you always!
Sus In jos
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 19:27

A da? Oare meriti? - Pagina 3 947835

Nu conteaza pot spune ca e superb
Oare meriti? - Pagina 3 962758
Asta ma face sa ma duc sa-ti caut fic-ul
E asa de bun
Oare meriti? - Pagina 3 962758
Ai o descriere asa vasta, superb, superb iti spun

Finetti te iubeste
Oare meriti? - Pagina 3 273918


Oare meriti? - Pagina 3 431287_346419505391670_100000708711149_1109052_422008360_n_large
I see the blood in your eyes
I see the love in disguise
I see the pain hidden in your pride
And I don't see nobody else
I see myself...







Ultima editare efectuata de catre LifeIsFullOfColours in Vin 30 Dec 2011, 19:29, editata de 1 ori
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 19:27

Hei , hei !
Imi place foarte mult acest fic !
As vrea sa pui nextul !
Spor la scris si inspiratie in love !
Si te-ai ruga sa ma anunti cand il pui kiss !
Multumesc >.>


Oare meriti? - Pagina 3 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Oare meriti? - Pagina 3 Asss10Oare meriti? - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19Vin 30 Dec 2011, 20:18



Asaa, pai.. think Ce pot sa spun este ca imi place ideea si felul in care o conturezi. Nu te complici cu descrierea mai abstracta, insa si aceasta de care te folosesti este frumoasa. Imi place ca te axezi pe sentimente si ca reusesti sa transmiti ce trebuie si reusesti sa ma faci sa simt exact emotiile pe cate le traiesc personajele.



Acum, in legatura cu estetica, as avea cate ceva de comentat. In primul rand, dupa semnele de ortografie trebuie sa lasi spatiu pentru a fi mai usor de citit. Apoi, am vazut ca te folosesti de acele linii albastre ca un fel de delimitatoare, nu? Ar fi mult mai bine daca ai lasa un rand liber pur si simplu. Ar fi mult mai usor de citit.. dap !

Asaa, cam atat pentru acum. Spor la scris si multe idei in continuare.. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^



Oare meriti? - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 04:38

buna , Miruna
imi cer mii de scuze ca acum ma trezesc si eu din hibernarea mea si iti citesc fic-ul dare minunat e incredibil
ce sa mai zic astept next-ul si te pupacesc


Oare meriti? - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 13:44

foarte frumos draga nu gluma huh?
ma bucur pentru ca Sakura si-a deschis ochii happy2
si ma bucur si m-ai mult pentru ca au devenit un cuplu nr1
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Dark Angel
Academy Student
Academy Student
Dark Angel

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea mea ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 58
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna gata de distractie!

Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 18:20

La multi ani tuturor! Un an nou fericit! Multumesc cda-mi cititi ficul!!! Pentru voi o sa-l fac mai bun!!!! Va iubesc!!!!


Zambeste, Iubeste si fi TU!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Oare meriti? - Pagina 3 Asss10Oare meriti? - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Mar 2012, 19:57

Acest fic nu a mai fost continuat de mult timp, prin urmare merge catre FanFicuri Blocate.


Oare meriti? - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Oare meriti? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oare meriti?   Oare meriti? - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Oare meriti?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-