Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Mier 19 Oct 2011, 15:37

dance2 Uhhhh, ai adus next-ul!!!!! \m/\m/

Numai cum citeam ma si lua frigul, urasc frigull!!!!!
Oricum, imi place ficul!
Uite c-am facut si-o rima!:)):))
Ok, deviem de la subiect, sunt curioasa ce o sa mai faca Sasuke, dar Sakurei nu lu'Ino! :)):))
Oricum, eu astept next-ul!!!!
Spor la scris!
dance1 dance 2


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Asss10............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Mier 19 Oct 2011, 18:16

Pai ce pot spune...
Mai ai nevoie de descriere, multa descriere!!
Incearca sa nu mai pui atata dialog, sa il transformi in vorbire indirecta...
Si ai grija la greselile de tastare.. yeah
In rest este destul de bine..
A, da, inca ceva.. Nu mai folosi cuvinte gen: "prost" sau "idiot" sau "dobitoc".. Nu da bine intr-un fic..
Astept nextul..
Spor la scris si multe idei..
Te-am pupacit dulce.. in love
choco^^


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Mier 19 Oct 2011, 20:20

Imi place ficul tau si sper ca nextu sa vina cat mai repede happy2



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Joi 20 Oct 2011, 17:31

Buna ! :)
Mi-a placut extrem de mult capitolul si sper sa nu te superi daca iti voi da o mica critica ! happy2
Asa, sa incepem :

Titlul: Este obisnuit si foarte lung. Puteai sa alegi unul mai bun si mai scurt, dar, se cam potriveste cu continutul fic-ului.

Ideea: Nu este prea originala. Am intalnit multe fic-uri in care Sasuke si Sakura erau frati, dar fiecare isi dezvolta ideea cum vrea.

Dialogul: Nu este sec, dar este putin cam mult. Incearca sa mai pui la vorbirea idnirecta, ok?

Descrierea: Bun, aici nu prea stai bine. Da, e adevarat ca in ultimul capitol ai avut descrierea, dar nu prea multa. Descrie mai mult sentimentele personajelor. Fa-ne sa simtim fiecare emotie traita de personajul respectiv, nu numai sa descri natura si altele.

Actiunea: Este putin cam grabita. Nu trece de la o idee la alta, ci incearca sa narezi mai "linistit", ca sa spun asa.

Greseli de tastare/ortografie:
"zii" -> zi
"diamante" -> Cuvantul nu este scris gresit, doar ca tu ai scris asa: "...facandu-l sa sclipeasca ca cel mai nepretuit diamante." Prima data ai scris la singular "nepretuit" si apoi la plural "diamante". Nu suna bine, asa ca foloseste butonul EDIT.
"La scurt timp ,le-am sculat si pe fete" -> "La scurt timp, le-am sculat si pe fete..." Vai, mama ei de virgula !
"imbrcat" -> imbracat
"acesta" -> aceasta
"Eram aproape de el cu un bulgare in mana...inca nu observase ca sunt langa el." Ai repetat de doua ori cuvantul "el", ceea ce nu e bine. Puteai sa zici asa: "Eram aproape de brunet cu un bulgare in mana, dar nu observase ca sunt langa el."
"erau" -> eram
"neantul" -> nu am inteles ce cuvant e asta, dar probabil vroiai sa zici "nuanta".
"mi-a" -> mi-o
"zabet" -> zambet
"sale" -> sa le
Cam atatea am vazut eu. Lasa SPACE dupa fiecare semn de punctuatie.

Asezarea in pagina: E ok, dar ai putea sa scri cu ceva font, sau mai stiu eu ce. Dar, stai bine la capitolul asta.

Sper ca nu te-a suparat critica mea si daca a fost asa, nu ezita nici un minut sa-mi dai un P.M., ok ? happy2
Bun. Imi place fic-ul tau si vreau nextul ! in love

Electronic :)


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Oct 2011, 18:04

superb:X
am 4 litere pt tn 'N'E'X'T' !!!!


Te-am pupaict!!:*:X
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Oct 2011, 18:31

nu prea am dat comentarii la ficul acesta dar nu inseamna cu nu l-am vizionat/citit
Eu zic ca mai poti baga ceva descriere dar astept nextu kiss


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Oct 2011, 20:37

Deci imi place mult ficul tau:x

Si abea astept nextu sa vad ce se intampla:D
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 14:32

cand pui next-ul??kiss*:X


spor la scris:*
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Noi 2011, 19:04

Imi pare rau ca nu am venit cu nextul mai curand dar am avut probleme cu calculatorul..........scz crying

sper sa va placa: dance2 dance2 dance2



In sfarsit Craciun!!!!!...............si Adevarul iese la iveala....
In sfarsit a sosit asteptata sarabatoare:Craciunuuuuuuuuul!!!Ma trezesc inaintea fetelelor si ma indrept tiptil spre baie.Ma aramjez putin si pun cadourile pentru fete sub brad. Intr-un final toata lumea se trezeste si coboara jos. Bradul era asa superb! Ne impartim cadouri intre noi, in aer plutind un sentiment de fericire. Mama ne anunta ca mai sunt doar cateva ore pana cand avionul nostru decoleaza.Of! Imi parea chiar rau ca o sa plecam. Stiti? In Tokyo nu ninge foarte des.........Insa ma bucuram ca o sa il vad pe Itachi,pe tata.
Dupa cateva ore........
-Oare de ce intarzie Ino atat?ma intreb eu enervata. Limuzina a sosit deja si ei nu sunt nicaieri.
-Iata-i ca vin,spuse Hinata.
Ce repede a trecut timpul! De pe geamul avionului nostru privat,Tokyo parea asa micut. In sfarsit am ajuns in Tokyo. Cobor usor treptele avionului, privind in jur cu un usor sentiment de regret.
Ajunsa acasa , primullucru pe care l-am facut a fost sa ma rasfat cu o baie calda, relaxanta. In cada de acasa era locul unde ma simteam cel mai bine.Era micul meu sanctuar unde imi desfatam simturile cu arome de vanilie, mosc si cocos. Era atat de bine! Ma simteam in al noualea cer. Ies din baie usor, parca imi venea sa ma scufund in spuma afrozidiaca si sa nu mai ies de acolo nicicand , sa uit de toate problemele.
Imi acopar pielea cu o rochita de satin roz transparenta. Ma cufund usor in patul moale.Sentimentul era sublim.
Deschid televizorul insa nu gasesc nimic interesant. Atunci imi aduc aminte de bunica si briosele pe care mi le facea in copilarie. O lacrima se scurge pe obrazul meu pur, imaculat. Ma duc sa caut pozele ramase cu bunica. Urc pe scara ce duce spre podul casei. Acol, intr-o cutie mare si albastra erau cateva fotografii cu bunica si un dosar mare negru pe care scria "ORFELINATUL SF. JOHN". Il deschid si incep sa citesc. Pe fata mea se citea spaima , teama si uimirea. Aratam ca o fantasma . Pielea mea se albise ca varul. Simteam cum pamantul mi se surpa de sub picioare. In acel dosar scria clar , cu litere de tipar, ca sunt infiata.
Acum totul prindea sens. Poate de aceea eu aveam parul diferit si nu aveam poze de la cinci ani.
Simt cum siroaiele de lacrimi imi uda fata. In jurul taliei mele simt doua brate puternice care ma cuprind intr-o imbratisare calda. Era El..........unicul EL....Sasuke. Acum ca nu eram frati , totul prindea o alta infatisare.
-Totul o sa fie bine,spuse el pe un ton bland si dragastos.
Ma intorc spre el si il iau in brate. El era oaza mea de linistire.........El era totul pentru mine........Chiar il iubeam........
-Stiai?il intreb eu nelinistita.
-Stiam totul de la inceput. Aveam doar sase ani cand i-am auzit pe parinti cand vorbeau despre adoptia ta. Chiar daca eram asa de mic am inteles totul. Stiam ca o sa afli la momentul potrivit.
-Cum ai putut?il intreb eu plesnindu-l peste fata lui fina si izbucnind in plans.
-Imi pare rau! spuse el pe un ton plin de tristete.
-Itachi stie despre asta?
-Da, a aflat acum doi ani.
Simteam ca ma sufoc. Lacrimile imi inundau fata.In fata ochilor mei aparea doar negru.Dupa aceeea nu mai aud nimic.
Deschid ochii si il vad pe Sasuke care ma perivea ingrijorat, tinandu-ma in brate ca pe un copilas.
-Te-ai trezit in sfarsit,spuse el strangandu-ma in brate strans .
-Unde sunt?intreb eu putin ametita.
-Esti in camera mea. Toata noaptea ai avut cosmaruri. Plangeai in somn si tipai . Aveai febra si credeam ca o sa pierd, spuse el aproape plangand.
-Sasuke,mulumesc......Stii vreau sa iti spun ceva.....Stii.....Eu.......te..........iubesc!!
-Sakura, eu m-am indragostit de tine de cand aveai cinci ani . Stiam ca o sa alfli la momentul potrivit.
Astept momentul asta de 12 ani de zile. Vreau sa fim impreuna!
-Dar mama si tata......? Ce o sa zica?
-Ei stiu deja de cand te-au adoptat ca eu te plac.......Stii,eu le-am spus ca o sa ma casatoresc cu tine. Chiar daca eram un copil vorbeam serios.
Seara aceea nu am putut sa dorm deloc. Totul parea incredibil. Acum daca doream ceva nu le mai puteam cere parintilor, mi se parea ca nu am acest drept insa acum stiu ca Sasuke e cu mine si ne iubim.
Telefonul lui Sasuke ramasese la mine. Suna cineva:
Raspund:
-Alo, iubitel mi-a fost dor de tine!!!!!spuse o voce feminina care aproape ma surzea.Era tocmai ea..........Era...



astept commuri a hug ..........sper ca v-a placut....
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Noi 2011, 20:27

Ce frumos! Sasuke o iubeste pe Sakura de cand era mic, ce dragut.
Imi place mult. Totusi imi pare rau pentru biata Saku.
Iubito vreau nextul si in continuare vreau ceva pervers.
Totusi cine era la telefon ? Ino sau altcineva?
Ahhh vreau sa stiu.
Sunt foarte curioasa.
Astept nextul si spor la scris si idei noi kiss! Te pup kiss !! Bafta in continuare si daca ai timp te rog anunta-ma cand pui nextul. Mersi a hug.
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Noi 2011, 21:11

Bun deci imi place foarte mult capitolul, ca si ficul. >:d<

Insa parca prea repede ai trecut de la o chestie la alta.. Sper sa nu te superi ca iti spun. :)

Dar infine... astept nextul. :)

PS: Mersi de PM`. :">

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Noi 2011, 22:08

ficul este extrordinar
este foarte original ,
pervers , si asta imi place huh?
te rog vino cu nextul rapid si da-mi un PM


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 S6he8w
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Npi5xg
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 2myt0zq




............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Kado Rina-chan
Genin
Genin
Kado Rina-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva prin univers
Nr. mesaje Nr. mesaje : 132
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Ala-Bala-Porto-Cala

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Noi 2011, 21:05

Ficul este minuat,ador ideea
saracuta sakura,dupa 12 ani afla adevarul
despre capitol nu am ce sa spun,ei doar un lucru:vreau next repede
ninita te pupaceste kiss
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Noi 2011, 21:17

foarte foarte beton nu gluma huh?
e tarziu si am teme asa ca nu iti pot transmite prea multe laude nervi!
te rog sa ma anutni cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Noi 2011, 17:22

Nemaipomenit. demential, baga nextul ca te bag in pamant lough
Ai niste idei traznite care ma atrag foarte mult :love


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Jjbm
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Noi 2011, 21:00

De ce este la fan ficuri finalizate ?
Oricum, ficul este extraordinar
cand pui nextul anunta-ma si pe mine


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 S6he8w
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Npi5xg
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 2myt0zq




............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: si acum capitolul de maxima intensitate...........asteptat de toti......va anunt ca are unele scene mai.....mai altfel   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 20:08

Era tocmai idioata de Ino.
-Ce vrei, Ino?spun eu cu o voce de genul 'ce papaucii mei mai vrea si asa'.
-Sakura, da-mi-l imiediat pe iepurasul meu roz la telefon altfel ii spun ca i.ai atins telefonul.
-Du-te naibii, Ino!!! spun eu trantindu-i telefonul in nas.
In spatele meu, Sasuke privea amuzat toata scena. Eu, cu o fata serioasa si cu o privire care arunca sageti incep sa tip ca nu mai vreau sa aud de Ino.Acesta imi spune ca nu poate renunta la "adorata' lui Ino, in timp ce radea . Eu suparata ii zic:
-Sasuke, nesimtitule!spun in timp ce ii trantesc una peste fata lui fina, delicata, superba........Wow! Trezeste-te Sakura!......E un nesimtit!......chiar daca e asa de sexy, e pur si simplu.......wow, tipul e chiar hot!...Acesta nu mai zise nimic. O lua pe Sakura in brate , sarutand-o dulce si suav pe buzele ei catifelate, ce ardeau de nerabdare sa il aiba.Buzele lor se doreu asa de mult, limbile lor formara un dans al pasiuni. Sasuke o saruta lacom pe Sakura dorind-o mai mult ca niciodata. Buzele ei , ca o piersica coapta, se lasau dezmierdate cu saruturi pasionale.
Sakura isi tinea mana in parul lui moale,matasos, strangandu-l usor. Sasuke, cu o mana o tinea pe cea a Sakurei, apasand si strangand-o pasional si intens. Cealalta mana a lui se plimba in voie pe spatele fetei, dandu-i fiori in tot corpul, coborand usor spre fese, mangaindu-i coapsele ei dulci si moi. Apoi o saruta pe lobul urechei, sarutand-o pe gat. La acest get, fata gemu infundat de placere.Sasuke o lipi de perete, strivindu-i sanii ei generosi cu pectorali lui puternici. O ridica usor si o urca pe masa.Sakura isi duse picioarele in jurul lui, inconjurandu-i talia. Sasuke isi muta mana pe sanii ei, mangaindu-i pasional.
Fata de abia se abtinea sa nu geama de placere. Sasuke o lua cu el pe culmi dulci ale placerii si ale extzului.
Apoi, o dete jos usor de pe masa, clatinandu-se usor catre pat, fara sa rupa sarutul.
O aseza pe pat usor,intinzandu-si mainile in mainile eiridicandu-i-le in sus. Era deja deasupra ei , o saruta pe gat coborand spre sanii. Ii deschise usor nasturii de la camasa ei mulata pe corp, care ii evidentiau sanii care de-abia erau tinuti in frau de sutien.
Cand ajunse la sutien, Sakura soptii timid ca e prima oara pentru ea. Sasuke ii sopti sensual ca o sa fie bland. Apoi continua sa ii deschida sutienul.Sakura ii rupse tricoul, acestia grabindu-se sa raman fara haine.In aproape doua minute, cei doi scapasera de toate hainele. Showul a inceput. Sasuke ii saruta fiecare particica a corpului fetei, aceasta fiind in extaz.
Buzele lui lasau o dara de foc pe trupul ei. Dorinta de a il avea o mistuia, asa ca i se darui. Sasuke o duse cu el pe culmi dulci ale durerii.
Dupa o noapte plina de pasiune, cei doi se oprira extenuati, transpirati de foculpasiunii ce ardea mistuitor.
Adormira imbratisati iubirea curgand in fiecare picatura de sange ce le trecea prin vene.
A doua zi, Sakura se trezii singura in camera ei. Singura dovada ca el a fost acolo noaptea trecuta erau cateva haine imprastiate pe jos si o adancitura in perna.Sakura se trezii din pat , facu curatenie si intra sub dus sa isi curate corpul. In timp ce facea baie, doua brate calde ii inconjurara talia, formand o imbratisare calda. Simti doua buze calde pe gat. Se intoarse usor. Era Sasuke.Acesta o saruta cu blandete pe frunte, oprii apa si ii intinse un prosop.Ii spuse sa se schimbe deoarece are o surpriza pentru ea . Fata rosii imediat deoarece erau amandoi goi-goluti. Sasuke chicotii usor si iesi din camera. Dupa ce s-a imbracat cu un tricou de al lui Sasuke, avand doar lenejeria intima pe ea , acestia coborara jos.
Se pare ca erau doar ei acas deoarece restu erau plecati.Acesta o lua pe bratele sale puternice coborand scarile. Ii acoperi ochii cu mainile indrptandu-se spre bucatarie.
Soc! Sasuke pregatise micul dejun. Imposibil.Lui Sasuke ii era lene sa manance dar sa mai gateasca.
Sakura ii sari in brate, , mai sa il doboare , daruindu-i un sarut dulce si inocent pe nasuc.
Se infruptara amandoi din micul dejun, dupa care Sasuke ii spuse ca mai are o surpriza, aratandu-i scarile.
Pe scari erau imprastiate petale de trandafiri. Sakura urca scarile , urmata de Sasuke. In camera lui Sasuke erau o mltime de lumanari parfumate, intinse peste tot. Pe noptiera erau doua pahare de sampanie, iar in pat , o inimoiara de trandafiri.
Sasuke isi drese vocea, dupa care spuse emotionat:
-Sakura, vrei sa fi sotia mea?
Fata izbucnii in plans , de fericire desigur. Aceasta era cea mai frumoasa zi din viata ei.
Il imbratise puternic dupa care zise:
-Da! vreau sa fiu sotia ta si mama copiilor tai. Te iubesc Sasuke!!!!!






Sper ca v-a placut si astept commuri,...................Orikum tin sa va anunt ca acestea nu vor fi ultimile capitole doarece am o surpriva pentru voi...............vor mai urma inca cel putin 10 capitole..........m.am gandit sa fac ceva nou, veti vedea cand veti citi...........va pwp dulke si astept commuri!!!!!! kiss kiss a hug a hug a hug a hug
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 21:11

Ce bine ca nu e sfarsitul <3

Foarte romantic capitolul in love

Sa`mi dai un PM cand pui nextul te rog. :o3

Te pup kiss


    ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Noi 2011, 22:56

WOW, PRACTIC SI EFICIENT M-AI LASAT CU GURA CASCATA
NU MAI POT
ESTE UNUL DINTRE FICURILE MELE PREFERATE huh? good job
MERSI CA M-AI ANUNTAT DE NEXT
TE ROG SA O FACI DATA VIITOARE


BAFTA SI PUPICI


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 S6he8w
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Npi5xg
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 2myt0zq




............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 15:56

wow wow wow candy in love tu bagi lumea in spital...credeam k numai mie si lui SiSi ne bubuie mintea dar uite inca o membra a clubului lough
Capitolul e fabulos si ca sa te citez "Sunt in extaz dupa urmatorul capitol"!!!
Ms ptr pm esti o dulce si imi multumesk k imi citesti si ficurile!
Te pwp dulce >Mady< kiss


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Jjbm
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 22:55

O iubita scuze ca mi-a luat atat, dar am fost cam ocupata in ultimul timp. Asa acum sa trecem la fic.
Acest capitol a fost super. Mi-a placut.
Totusi e interesant cum Sasuke a trecut asa brusc de la bad boy la un baiat grijuliu si dragut.
Si moama a cerut-o in casatorie wtf .
E foarte frumos, momentan totul e happy. Insa mie cel putin mi-ar placea sa vina momente grele si tot felul de obstacole. Ar fi interesant.
In concluzie, astept nextul si spor la scris si la idei noi draguto kiss .
Te-am pupat kiss a hug. Si daca ai timp anunta-ma cand pui nextul. as-i aprecia.
Mersi kiss .
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 01:54

foarte foarte frumos huh?
te felicit huh?
ai evoluat foarte mult huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: .........o noua generatie.......o noua dragoste se naste   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 19:59

-Oh ! Doamne, ti-am mai spus cat de mult te iubesc?!
-Sasuke, stii cred ca ai uitat de ceva.
-Ce este , nu imi spune ca vroiai ca parintii sa fie aici? Pot sa te mai cer odata in casatorie daca vrei, spuse Sasuke razand.
-Nu prostutule, ma refeream la rochieeeee!!!! Si ghici la cine m-am gandit sa vina cu mine?
-Oh nu , nici nu te gandiii!!!!
-Se pare ca aveem un castigator: Sasuke Uchiha. Azi ,domnule mergi cu mine la shopping, spuse ea zambind malefic..
Se pare ca astazi cei doi mergeau sa cumpere cea mai scumpa rochie din Tokyo. Doar odata se casatoreste mostenitorul clanului Uchiha.
Dupa aceasta zi epuizanta cand Sasuke credea ca femeile sunt roboti. Doamne cum pot rezista atata timp intr-un magazin?!
Insa gandurile i-au fost intrerupte de Sakura care intra ca o vijelie in baie.
Avea greturi si se simtea foarte rau. Se pare ca barza ii va vizita curand si ca Mr. playboy uitase sa se protejeze.
-Sasukeeeeeeee!!!!, tipa Sakura. Sunt insarcinata!!!!!
-Ce?! spuse Sasuke dupa care lesina.
-Sasuke, esti bine? spuse Sakura ingrijorata........

Dupa 9 luni.........
-Sasuke am intrat in travaliu!!!!!Du-ma la spital!!!!!!!
Nici macar nu a apucat sa mai spuna ceva ca Sasuke a lesinat deja. Se pare ca trebuie sa ma descurc singura, spuse Sakura, grozav.
Intre timp, Sasuke ajunsese la spitalimpreuna cu parintii Sakurei pe care ii regasise si parintii lui. Asteptau toti cu sufletul la gura cand o asistenta a iesit din salon spunand ca are voie doar domnul Uchiha in salon.
Sasuke intra in salon si o privea pe Sakura care isi tinea in brate copilul.
Acesta isi ia fetita in brate, abtinandu-se sa nu planga. Era o fetita frumoasa, cu ochii de un verde inchi ca marea involburata in timpul unei furtuni si parul blond ca spicele graului.Fetita o mostenise pe mama reala a Sakurei. Pe fetita o chema Deida. Ea o sa fie mostenitoare clanului. Era o mandrie pentru toti si toti o iubeau ca pe ochii din cap. Dupa aceasta zi minunata au mai trecut multe pana cand a venit ziua in care fata facea 18 ani.
Crescuse si devenise otanara rebela , careia ii placea sa fie independenta.
Ziua in care aceasta facea 18 ani era una agitata pentru toata lumea. Parintii ii organizau o petrecere ramas bun deoarece fata se muta cu matusa ei in Konoha.
Parintii ei mai facusera inca un copil, baiat de data asta si Sasuke a decis sa il cheme Itachi, la fel ca pe fratele sau, si asa a decis sa o lase pe Deida sa faca ce vrea ea in viata.
Dupa marea petrecere de rams bun, chiar daca fata suferea ca o sa se desparta de parintii ei, trebuia sa faca asta, doar se va intoarce peste doi anii.
Experienta aceasta o va ajuta.
La aeroport, toata lumea o conducea pe fata si pe matusa mamei ei, adica sora mamei lui Sakura , Kushina, catre Konoha.
In timp ce masina mergea catre satucul micut si departe de lumea reala, Deida privea campiile mari de orez. Oare cum va fi aici?
Oare se va intelege bine cu colegii cei noi? Dar oare de ce mama , ( asa ii spunea ea Kushinei in timpul sederii aici, nu ii spusese niciodata pe nume) se muta cu Minato. Era doar un prefacut.
In fine vroia doar sa ajunga sa se relaxeze in camera ei. Intr-un final ajung la vila impunatoare a viiitoarei ei familii. Credea ca o sa faca 19 ani in masina.
Kushina o ia in fata si ii deschide usa. Din casa iese un barbat in jur de 36 de ani, bine facut , cu un zambet fals pe fata.
-Bine ai venit , Deida.
-Camera mea?spun eu in semn ca nu am chef de ei.
-La mansarda, la capatul holului.
Asa mai veniti de acasa, imi spun eu in gand.Dupa ce urc scarile si intru si ma arunc in pat.
Imi asez skatebordul pe masa si incep redecorarea camerei. Poate nu v-am spus dar eram o fata caruia nu ii placeau hainele feminine , imi placea sa ma dau cu skate-ul , intr-un cuvant eram dura.
La usa se aude un ciocanit timid.
-Intra spun eu.
-Buna , eu sunt Ino si voi fi sora ta mai mare, spuse fata imbracata vulgar dupa parerea mea, cu un par lun si blond si prins in coada de cal, avand ochi albastri, la fel ca si fratele ei Naruto, geamanul ei.
-Si ce vrei?Dispari!
-Tata a spus ca nu avem voie cu postere in camera.
-Si crezi ca imi pasa ce spune desteptul ala de Minato?
-Stii ceva? Tu esti intrusa asa ca tu trebuie sa pleci in cocina ta din Tokyo.
Fara sa mai spun nimic o iau de parul ala slinos, plin de fixativ, si o dau afara.
Inchid usa si cad usor in fund, lipindu-ma de usa, cu genunchii sub maini si incepsa plang..............Dupa cateva minute bune de plans imi fac un dus rapid si ma bag in pat.
Maine avea sa fie o noua zi. Oare ceilalti ma vor considera o ciudata doar pentru ca ma dau cu skate-ul? Nu mai vazusera in viata lor o fata care seda cu skate-ul? Ce dragut o sa fiu ciudata din Tokyo, insa nu imi pasa, adorm incet cu gandul la ziua de maine.....................


astept commuri!!!!!sa imi spuneti daca va placut!!!!pa va pupacesc dulce dulce dulce!!! a hug a hug kiss kiss kiss
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 21:06

super tare imi place mult de tot la nebunie....astept nextul
sa il pui cat mai repede:*:kisskiss


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 22:15

Imi place capitolul, desi mi se pare ca actiunea a fost cam grabita. think

Abia astept sa vad ce se va intampla in continuare dap !
Te pup kiss


    ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Continut sponsorizat




............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-