Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19Vin 02 Dec 2011, 00:39

foarte frumos huh?
dar actiunea a fost prea grabita happy2
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19Vin 02 Dec 2011, 20:56

Acest capitol e povestit din perspectiva Deidei........sper sa va placa.......


O noua zi incepe in micul satuc Konoha. In camera sa, Deida inca dormea si nu avea de gand sa se trezeasca curand.
Dar alarma aceea enervanta pe care a uitat sa o opreasca aseara acum suna de mama naibii. Of la naiba! Trebuie sa merg la scoala.
Cobor din pat lenesa, fara niciun chef. Cum baia era la parter , a trebuit sa cobor.
Cobor incet scarile, incercand sa ajug la baie inaintea lui Ino. Intru in baie si incui usa, pentru orice eventualitate. Imi fac o baie rapida , imi usuc parul si ma imbrac cu un sutien strans, un maieu negru strans pe corp- necaracteristic mie- , niste jeansi albi stransi si taiati pe picioare pana jos si un rolling negru cu cranii rozalii pe el si parul indreptat cu placa. Ma fardez putin de tot , nu stiu ce se petrece astazi cu mine insa arat foarte feminin.
Imi iau skate-ul si ma indrept catre scoala. Aerul de munte rece imi inunda ranile, trezindu-ma din starea asta de visare.
Ajungand in curtea scolii , imi cade fata si raman cu gura deschisa de un metru.
Doamne, ajunsesem in raiul masinilor. Erau superbe pur si simplu. Intru in scoala cautand biroul directorului. Secretara lui imi da orarul si imi spune pe unde sa o iau.
Daca nu m-am pierdut in scoala mea care era mai mult o scoala tripla,pai atunci nu ma pierd in cachineata asta.
Urc scarile pana la ultimul etaj. Se pare ca prima ora aveam chimie. Ajunsesem in clasa inaintea profei. Ma indrept catre o banca libera, pe ultimul rand la geam.
Se pare ca stateam in banca cu Naruto, "fratiorul meu scump" .
Toata ora m-am plictisit . De fapt nu toata pentru ca jumatate din ea am desenat grafiti, iar cealalta m-am uitat la un baiat foarte dragut, roscat , cu ochii de culoarea mierii, aratand putin ca ciocolata amestecata cu caramel. Of era chiar dragut! Avea parul superb , facut in asa fel incat sa para ca e ciufulit. Se pare ca observase ca ma uitam la el. Nu vreau sa creada ca sunt o fana sau ceva dar era chiar dragut.
Orele de astazi au fost asa plictisitoare . Ma indrept plictisita spre casa cand aud o voce iritanta si cunoscuta care ma striga. Era idiotul de Naruto. Se pare ca avea nevoie de mine.
-Sakura am nevoie de ajutorul tau!
-Ce vrei Naruto?
-Te rog ajuta-ma. Vine astazi un coleg la mine si fratele sau vine cu el. Poti sa stai cu el te rog?
-Cum spui tu, dupa care fac cu mana in semn ca eu m-am carat de aici.
Ajung acasa unde urc repede in camera mea. Insa mama ma opreste strigand la mine.
Se pare ca aflase ca o paruisem pe Ino . Ma duc in sufragerie si ma pun turceste pe jos.
-Sakura, ridica-te imediat! Spune-mi si mie de ce ai scos-o afara pe Ino?!spuse ea in timp ce vocea ei devenea trista.
-Stii ceva , Kushina , (era pentru prima data cand ii spunea pe nume), m-am saturat ca tu sa iti traiesti viata si eu sa raman in rolul secundar asa ca nu mai da apa la soriceii aia falsi, spun eu in timp ce urc scarile, lasand-o pe "mama" consolata de noul ei iubit.
Intru in camera, imi arunc caietul si pixul pe birou, imi asez cu grija placa pe canapea si incep sa ma dezbrac . Intru in baie,lasand apa fierbinte sa se plimbe in voie pe corpul meu.
Dupa ce imi fac baie, imi infasor un prosop scurt in jurul corpului si ies din baie, scuturandu-l cu mana. Firicele caldute de apa se scurgeau din parul meu, facandu-ma sa arat asa de hot.
Brusc in camera mea intra Naruto, fara sa bata la usa. Ramane blocat la mine, iar eu calma ii spun sa iese daca nu il mutilez. De pe hol , doi baieti ma priveau curiosi, insa nu am apucat sa ii vad bine.
Naruto iese din camera iar eu imi usuc parul si ma imbrac itr-o fustita neagra, scurta si un maieu roz foarte decoltat.
In usa camerei se aude un ciocanit timid . "Intra!" spun eu mai tare decat era nevoie.
Usa se deschide si pe ea intra ........???????? CE????? Ce cauta el aici?
Era tocmai roscatul de la scoala . AAA! Vai ce zapacita sunt! Uitasem ca Naruto ma rugase sa stau cu fratele colegului lui.
-Buna, eu sunt Sasori, spuse acesta pe un ton atat de sensual.
-Buna, eu sunt Sakura, privindu-l atent. Arata divin!!
-Deci , tu esti fata cea noua.?
-Da, tocmai am venit din marele Tokyo.
Si asa am vorbit pana tarziu, vorbind vrute si nevrutesi facand schimb de adresa de email si mess,pana cand a trebuit sa plece. Ma simteam usor trista si imi parea rau ca pleaca .
Ma saruta parinteste pe frunte si imi ureaza noapte buna. Eu ma rosesc toata fara a mai putea spune ceva.
A fost asa frumos azi ! Oare ma indragosteam? Nu stiu insa era un sentiment divin.
Cad usor in pat, satinul moale mangaindu-mi pielea ca o suava imbratisare. Era asa de bine!
Insa aproape cand atipisem, aud in usa balconului o ciocanitura. Oare cine putea fi la ora asta tarzie?


SPER CA V-A PLACUT CAPITOLUL DE AZI!!!!!! astept commuri!!!!!1bye, v-am pupat!!!!!! a hug a hug a hug kiss kiss
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 09:38

frumos next
este chiar dragut
bafta in continuare
spor la noi idei
succes si pupici


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 S6he8w
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Npi5xg
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 2myt0zq




............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 23:26

dragut huh?
nu am ce sa comentez huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 12:10

In primul rand ma bucur ca ai pus next-ul
In al 2-lea rand imi place foarte mult
Si in ultiml rand dar totusi nu cel din urma astept cu nerabdare sa pui NEXT-UL
Multi pupici bafta si spor la scris in continuare


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19Joi 08 Dec 2011, 09:00

plyyyyyyyyyzzzzzzzzz cand pui next-ul ca nu mai am rabdare
cand il pui s ama anunti ok
mtm pa pa :tnx:


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 13:13

scuzati intarzierea dar chiar nu am avut timp si nici inspiratie.......
Deci....Nextul!!!!!!!!



Era prietenul lui Ino, unul pe nume Gaara care gresise camera, se pare ca vroia sa mearga la Ino.
Bietul de el mai era si putin beat.......Ma duc si il ajut sa intre in camera si il insotesc la camera "iubitei " mele surori, dar baiatul , pe care il ajutasem, a devenit si nesimtit , incercand sa imi puna mana pe fund, crezand ca sunt Ino. Il imping in camera surorii mele, ii trag una de vede stele verzi in locul interzis si acesta cade peste Ino, care sare speriata deoarece era cu altcineva in camera, o prinsesem in flagrant cu altul.
S-ai fii vazut fata cand l-a vazut. Dar baiatul, inainte sa vada ceva, a cazut, izbindu-se de podeaua rece, adormind bustean.
-Dei, te rog ajuta-ma, nu vreau sa afle parintii de asta. Hai te rog, fa asta pentru mine.
-Si de ce te-as ajuta eu pe tine. Esti doar o mica tarfulita. Si chiar daca am fi surori adevarate, nu te-as ajuta, insa mi-e mila de amaratul asta de Gaara, care a stat alaturi de tine atata timp, desi stia ce fel de fata esti.
-Iti multumesc ,DeiDei, spuse ea in timp ce facea un teatru ieftin de doi lei, incercand sa ma induioseze. Se vedea ca e doar un teatru , desigur.
Il trag pe baiat de maini, il ridic si il duc in camera mea. Il asez in pat si ma duc in camera de oaspeti, sa imi instalez patul.Doar nu era sa dorm cu el.Cine stie ce se putea intampla daca se trezea perversul asta mic.
Sper ca acum pot sa dorm linistita. Somnul ma cuprinde usor, facandu-ma sa ma eliberez de stresul pe care il acumulasem pana acum.Noua mea familie, mutarea, despartirea de prieteni erau deja prea coplesitoare.
A doua zi ma trezesc cu o ingrozitoare durere de spate si cu niste cercane imense. Urc sus sa vad daca s-a trezit idiotul ala si mare mi-a fost mirarea sa vad ca deja plecase si facuse deja patul. Ce dragut din partea lui! Imi vine sa vomit de la atata dragalasenie rozalie care pluteste in aer.
Ma duc la parter si imi fac un dus rapid, ma imbrac in lenjeria intima de culoare neagra, din dantela, si imi privesc corpul in oglinda . Aveam un corp armonios,bine proportionat, forme bine conturate, nici prea mari, nici prea mici. Dar oare de ce nu atrageam baietii? De ce atunci cand un baiat se apropia de mine, nu reuseam sa avem o relatie mai lunga de o saptamana?
Deci trebuie sa joc dur. Asa ca m-am decis. O sa devin o bomba sexy, pe care nu o poate refuza niciun baiat si care isi poate bate joc de cineva asa cum vrea ea. O sa le starnesc invidia tuturor siliconatelor alora care erau invidioase.
Urc scarile rapid, fara sa imi pese ca cineva m-ar putea vedea imbracata doar in lenjerie. Urc in camera lui Ino, o iau frumos de manuta, o scot afara si incui usa.Blonda incepe sa tipe, spunandu-mi ca daca ma ating de hainele ei, o sa fie vai si amara de mine, dar nu o bag in seama si ii spun ca daca nu vrea sa se afle micul ei secret si daca nu tace din gura aia mare, o sa le spun parintilor si o sa se aleaga si cu o paruiala de toate zilele si cu un ochii vanat.
Deschid usa dulapului imens, si incep sa ma minunez. Avea haine super tari, dar oare de ce pe ea aratau ca pe o t***a? Raspunsul e simplu, ea e o t***a.(ha ha aha, sunt malefica)
Imi aleg de acolo o fustita scurta in volanase, maronie, si un maiou roz bombon decoltat, care lasa la vedere pieptul meu cu forme voluptoase. Ma duc in fata oglindei si fac o pirueta. Aratam chiar bine, dar lipsea ceva. Machiajul!
Imi conturez ochii cu un tus de culoare neagra, imi dau buzele cu luciu roz-bombon deschis, facandu-mi buzele sa para mari, "suculente" si imi fardez obrajii cu un pic de blush roz. Imi aplic rimel si acum totul era perfect. Imi las parul intins pe spate, imi pun in urechii niste cercei batuti in pietre pretioase si iau in picioare o pereche de tocuri negre , cu tocul inalt si cu platforma.
Imi iau o genta in care imi bag cartile si cobor usor scarile. Deschid usa si il vad pe Sasori stand rezemat de masina lui superba, un Sirius Lotec argintiu. Acesta imi spune ca a venit sa ma duca la soala. Ii accept invitatia si urc in masina putin timida, nu eram obisnuita cu felul asta de viata, dar totusi vroiam sa imi demonstrez ca pot cuceri un baiat.
Masina zboara pe sosea, mancand pamantul .In mai putin de 10 minute ajungem la scoala, starnind atentia in jurul nostru. In timp ce mergeam cu baiatul de mana, caci de-abia reuseam sa ma tin pe tocuri, toti susoteau spunand: "Cine e fata cea noua? Nu am mai vazut-o pe aici."
Baiatul zambeste usor, putin mirat de "mica " mea transformare, care de fapt era radicala.
Intram in clasa, iar Sasori se muta in banca mea, dandu-l afara pe tocilarul de Naruto de langa mine.Insa cum era prea frumos sa fie adevarat, trebuia sa bat eu pe cineva, caci altfel nu se putea.
Trupa de barbie a clasei se apropie amenintator de mine, invidia putandu-se citi in ochii lor exagerat de machiatii, cu nuante stridente.Buzele date cu o tona de gloss, aratau ca niste buze de peste. Doamne ce noroc pe mine! Cum de trag toate naspetele la mine?!
Aratau ca niste vrajitoare, cu parul ca un maturoi ciufulit, iar verdele tipator cu care erau machiate le facea sa para.......nici nu am cuvinte.
Sasori statea rezemat e pervazul ferestrei, iar eu statem pe pervaz, cu picioarele in jurul taliei lui. Una dintre ele, pe nume Karin vine la mine si imi spune:
-Deci e adevarat ce a spus Ino, se pare ca avem o noua t***a in clasa care face s*x pe bani.
Nu ai nici o sansa ratato! Suntem mult mai bune ca tine!
Oh, nu ! Fata asta chiar vrea sa si-o ia. Ea a cerut-o....Si acum, show-ul...
-In primul rand, fac ce vreau eu si cu cine vreau, in al doilea rand, ma cunosti tu cumva sau m-ai prins cu vreunu ca sa zici ca sunt tarfa? spun eu in timp ce ii trag o palma fetei de ii intorc capul la 180 de grade, o prind de par apoi si incep sa ii car la pumnii in botul ala plin de botox pe care nici cu 100 de interventii chirurgicale nu o sa il aiba ca al meu.
-Panarama ieftina ce esti!!!spune Domnisoara-Fara-Neuroni alias Creier Carbonizat.
-Deci nu ti-a ajuns? Lasa ca te aranjez imediat.
Ii trag un picior in burta si inca unul in fundul ala tesit si plin de coaja de portocala, iar idioata cade pe burta.
Idioatele se cara, ridicand-o pe cateaua aia vopsita, iar eu si Sasori incepem sa radem copios, dupa care Sasori ma intreaba daca vreau sa mergem deseara la un club de noapte, care se numea Extasy, privindu-ma serios. Ii spun sa vina sa ma ia la sapte, dupa care ii fac cu ochiul, zambind pervers si putin arogant. Planul meu incepea sa dea roade. In mai putin de o saptamana o sa fie al meu.
Restul zilei decurge normal, iar eu si Sasori incepem sa radem la fiecare ora de mate, chimie , romana si sa facem misto de profi.Orele au trecut pe nesimtite in compania lui. Stia cum sa ma fac sa ma simt mai bine. Imi parea rau sa il fac cobaiul meu, pe care testam noua strategie, dar trebuia sa o fac. Insa, cine stie, ma puteam indragostii de el.......
Dupa terminarea orelor, Sasori ma duce acasa, zabovind putin in fata usii.
-M-am distrat astazi cu tine, Haruno.Esti chiar o fata speciala, spune el apropriindu-se amenintator.
Eu fac un pas in spate, lipindu-ma de peretele rece. Baiatul isi uneste buzele moi si dulci cu ale mele, in timp ce ma mangaie sensual pe gat. Mii de fiori ai placerii imi strabateau corpul.
Mana mea se plimba in voie pe sub camasa lui descheiata la primii trei nasturi, masandu-i muschii bine lucrati.
Baiatul rupe usor sarutul, incepand sa ma sarute pe gat, facandu-ma sa scoat un mic scancet de placere printre dinti, care nu ii scapa baiatului, buzele lui incadrand un zambet pervers.
Sasori se opreste, dandu-mi un mic sarut lipicios si dulce pe buze, spunandu-mi ca vine deseara sa ma ia.
Intru in casa, buzele mele inca arzand de pasiunea inflacarata a sarutului care ma trimitea pe culmile dulcii ale durerii.


Tinuta lui Deidera:
:http:maioul
fusta


Deci, am cateva explicatii de dat
1: nu am numit-o Sakura, ci Haruno......adica avea aceelasi nume de familie ca si mama sa, putin logic nu? .......
2: chestia aia cu" de i-am intors capul la 180 de grade".....pai asta era o expresie, adica folosita la sensul figurat....
Deci sper
ca
v-am lamurit....


Ultima editare efectuata de catre ~BoNdaReL~ in Mar 27 Dec 2011, 14:07, editata de 2 ori
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 01:01

uurraa sunt prima
imi place la nebunie
te rog sa ma annti cand pui next-ul
spor la scris si la idei, multa bft. in continuare
PwP dulce de tot la tine:*:
P.S. ...
BUCURIE, FERICIRE
CASA PLINA DE IUBIRE
UN CRACIUN FRUMOS
PLIN DE VESELIE


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 01:53

cat de tare!!!!!
mi-a placut fffffff... mult next-ul:x
astept NEXT-UL bineinteles


P.S. poate il aduci si tu mai repede;))




Teo;) te-a pupacit;)
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 22:08

Deci nu imi vine sa cred!
Am intarziat 3 capitole scuzeeee nervi!
Imi place mult ficul si capitolele, dar la capitolul asta trebuie sa imi dai cateva explicatii:
Poi: prima data ai numit-o DeiDei, apoi i-ai zis Sakura...care din cate am citit e mama ei, si akum i-ai spus Deidera.
Imi zici si mie te rog frumos cum o cheama? lough
Si a doua problema: Mah, nu poate ca ii intoarca (,) capul 180 de grade ca i-l rupe lough
In orice caz imi place ficul si astept next :love


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Jjbm
Sus In jos
valyilie
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : somewhere, near hell......
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : anime shows..........
Stare de spirit Stare de spirit : happy......looking for friends..

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 22:43

foarte dragut!!!!!!!!!imi place asa de mult! esti geniala,skumpa, iti spun eu......deci super...si nu le lasa pe rautacioasele alea sa te demoralizeze....esti cea mai buna oricum...zic si eu, adica ai un fic terminat si 3 in desfasurare....eu unul nu inteleg cum poti sa pui nextul la toate si sa fie si lung si inspirat si fara greselii....bravo, cu felicitarile de rigoare....you are the best!!!
A, si am uitat sa iti spun....iti ador toate ficurile....si vreau nextul...neaaparat...si nu uita sa ma anunti....esti cea mai tare!!!lol!!!...nu ma pot abtine sa nu spun asta....esti un talent innascut......Bye,anunta-ma cand pui nextul la toate ficurile....Talentato!!!!! happy2
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 23:37

frumos draga huh?
dar nu am inteles : intai DeiDei , apoi Sakura , apoi Deidara
nu conteaza ... imi place huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Asss10............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 13:22

Acest fic este blocat din cauza inactivitatii.


............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x   ............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

............dragoste interzisa.......when love meets bhrothers:x

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-