Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Grea e viatza cand iubesti

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 14:16

WOW!!! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 385627 Ador acest capitol! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 962758 Ti-a iesit minunat si vreau sa vad next-ul ca nu mai pot de entuziasm!!! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 385627 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 947835 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 78717




Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 15:01

Buna ! :)
Am trecut si eu pe aici si vad ca scri din ce in ce mai bine. Bravo ! good job
Asa, continuarea cand o pui ? Dupa cum vezi, suntem nerabdatori ! happy2

Electornic :)


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
¡ςє ¢язαм
Genin
Genin
¡ςє ¢язαм

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 24

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 21:10

thank you pt comentari nu credeam sa primesc asa multe intr-o singura zi!

Capitolul 6: Primul sarut

Diminata a sosit iar eu sunt in drum spre aeroport pt a pleca la Los Angeles. Ajunsa la aeroport ma urc in avion si ma asez pt ca este un drum de 5 ore si asta inseamna destul de mult!
Insfarsit avionul aterizeaza si i-a ghiciti cine ma asteapta! Da ati nimerit e chiar Kris alaturi de Alison si Nick, ce imensa bucurie e si Nick! Imediat ce cobor din avion fug si ii sar la gat lui Nick iar el ma i-a imbrate si imi spune:
- Mi-a fost dor de tine briosica!!!
Iaw mi-a zis briosica!!! Ce scump e
- Si mie de tine ursulet!!!! ii zic eu si apoi avem parte de un sarut pasional!
Off ce buze dulci mi-as dori ca asta sa nu se termine niciodata dar se pare ca Nick rupe sarutul si imi spune :
- Mai sunt persuane care te asteapta!
- Da chiar asa adica ce prima data iubitul apoi cea mai buna prietena??? Pai se puate? incepe sa ma certe Kristen!
- Scuze, scuze dar na ..., dar nu apuc sa termin ca Kris imi sare inrate si imi spune:
- Mi-a fost dor de tine prostuto!!!!
- Off off, pe mine nimeni nu ma baga nimeni in seama????
- O scuze Ali dar na..., eu si Ali ne intelegem bine de mult timp si ne simtim bine una cu cealalta!

Povestirile lui Sasuke:

Ba deci tipul asta ma scuate din sarite cum poate sa imi sarute iubita! Ma rog vituarea si ea i-a spus “ursulet”???? Ce ciudat nicodata nu e asa de dulce!!!! Ma rog eu am sa-l distrug pt ca se atinge de ea e numai a mea!!! Aa pleaca ar trebui sa merg si eu puate cine stie! Ma urc intr-un taxi si merg pe urmele gipului roz al Sakurei! Ne apropiem de o vila mare si de culuare rosie! Se pare ca asta e casa asa zisului iubit al Sakurei! Intra inauntru ii platesc soferului si ii urmaresc sa fiu sigur ca acolo va sta Sakura! In apropiere de casa fraierului se gaseste un hotel asa ca am de gand sa ma cazez la el!
Noaptea a trecut ca prin farmec iar acum ma aflu pe gheam si o vad pe Sakura numai in sutien si in lenjerie... mama ce sexy eee!!!! Dupa inca jumatate de ora stand pe gheam holbanduma la ea o vad ca se apropie si deschide gheamul si imi spune:
- Stiam ca ma vei urmari si pana aici! Mai bine nu iti spuneam ca merg in Los Angeles! Sasuke ti-am zis nu se va intampa niciodata!
- Sakura eu, eu chiar te plac!!! Si te vreau dar nu am rabdate asa ca te voi urmari pana ma vei accepta!!!
- Laso balta bine!!!! imi spune ea si inchide gheamul!
Apoi o vad iesind pe usa foarte dichisita.... oare unde merge! Dar stiu ca acolo voi fii si eu!
Dupa 10 minute de urmarire o vad pe Sakura intrand intr-un studio si cu sharmul meu reusesc sa intru si eu!!! Apoi o vad intrand intrad intr-o cabina de proba. Ma aproi si o vad pe Sakura punandusi o peruca de culuare neagra cu suvite roz si mov apoi o vad punandusi niste lentile de contact de culuare tot neagra!!! Ceeee Sakura e C.G.??? Nu cred!!! Iese trebuie sa ma ascund! Da chiar asa e!!!! Sakura e C.G.! Nu pot sa cred!!!

Povestirile Sakurei:

Off frate AMA, voi canta doua melodi! Una va fi Rascancielo si cealalta va fi Unbroken. Acum urca pe scena Bruno Mars apoi numai stiu cine Lady Gaga inca cateva vedete Rihanna si eu! Urc pe scena si incep sa cant tot publicul ma aclama iar eu numai puteam de fericire. Dupa ce cobor de pe scena ghiciti cu cine dau nas in nas! Da era chiar Sasuke cum mama smaului a intrat in culisele American Music Award???? Nu conteaza dar ma i-a in brate si incepe sa ma sarute, off ce buze senzuale are si ce dulce e sarutul lui!!! Dar il lovesc si ii zic:
- Ce e cu tine omule??? Nu ai voie aici!!!
- Sakura stiu ca esti tu!
- De unde sti????
- Te-am vazut!
- Ti-am zis sa ma lasi impace!!! esti un ticalos Sasuke!

Apoi fug si ma inchid in cabina si incep sa plang! Acum secretul meu va fii dezvaluit si totul e numai ca i-am zis ca merg in L.A.!!!!

Povestirile lui Sasuke:

Acum ea ma uraste nu am vrut sa o fac sa sufere!!! Dar tot nu va scapa de mine nicodata, orice ar face!!! Nush decand am inceput sa gandesc asa de pervers dar imi place!!! Dar cu ea nu e asa e alfel nu o vreau duar pentru o nuapte, pe ea o vreau pt mai multe!!!!!
Dupa inca jumatate de ora de stat dupa o planta o vad pe Sakura cum fuge si se urca intr-un Taxi apoi pleaca inspre vila rosie si eu fac acelasi lucru pt ca maine voi pleca acasa! Trebuie sa o rezolv cu Sakura cumva!!! Odata si odata ma va iubi!!! Stiu asta, sunt sigur de asta!!!!!!!!!
Dupa o nuapte de insomni ma pregatesc sa plec inspre aeroport de unde voi merge acasa. Se pare ca nu sunt singurul care pleaca.
- Sakura ma iei si pe mine???
- Nu cred ca mai ai loc!
- Sakura bineinteles ca mai e loc! imi zice acea fata cu par maro.
Urc in masina si ne indreptam spre aeroport impreuna! Dar nu dureaza mult ca tipul ala ma intreaba:
- Si de cand o sti pe Sakura?
- Pai decand eram mici.
- Da eu si Sasuke ne cunuastem din copilarie, si nu numai e si colegul meu de banca!
- Adevarat, i-a auzi! Si tu ce cautzi in California?
- Ei bine parinti Sakurei m-au rugat sa am grija de ea in decursul acestor 2 zile petrecute in America!
- Aha si tu ai avut grija de ea???
- Da a avut! spune Sakura apoi opreste masina se pare ca am ajuns la aeroport.
Dupa ce urcam in avion eu ma pun langa Sakura si ea imi zice:
- De ce ai venit aici?
- Pt ca tin la tine Sakura si chiar as vrea sa fii a mea !
- Nu sunt un trofeu sa sti! Lasama Sasuke tu nu intelegi cum e sa iubesti cu adevarat, mi-a zis Hinata ce fel de om esti! Nu pot sa cred ca te-ai culcat cu aproape tuate fetele din scoala! Si apoi le ziceai ca daca ciripesc ceva le vei batjocori tuata viatza lor!!!
- Deci ai aflat ce fel de om sunt!
- Da am aflat si se pare ca eu nu vreau sa fiu una din acele parasute! Esti un pervers si jumatate, Sasuke!
Dupa inca 4 ore de zbor ajungem insfarsit in Konoha. Ajuns acasa imi fac un dush si ma culc pt ca imi era nespus de somn.

sper ca v-a placut si plz sa ma skz daca am greseli de scriere saudaca e prea scurt!
melodia 1 cantata de Sakura:
melodia 2 cantata de Sakura:
Nick:Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 1-josh-version
Kristen:Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Anime_girl_12
Alison: Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcQ5xj8uM-TLsWKAtouTBK6KM9C542eqzHtHaDx0aM6witMXvmXExPzn-dgv




Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 424509_309866672408231_271128096282089_834992_1323647383_n

[b]❤ Si nu stiu ce sa mai spun..Se vede clar ca îmi lipsesti,si îmi vine sa mor ca tu ,nu mai esti !❤
[/b]
Sus In jos
Andy Andu™
Academy Student
Academy Student
Andy Andu™

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ίη мү ℓ¡ƒз ♀
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 1

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 21:15

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 977748 pt ca ai pus next-ul! De abea astept sa vad ce iti mai trece prin minte!!! Deci pune repede next-ul!!!!! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 208323
Sus In jos
Star
Genin
Genin
Star

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Targu Mures
Nr. mesaje Nr. mesaje : 234
Puncte : 310
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Metin2, Cs, WoW, Fifa, Inot, Football, Forumuri.. etc.
Stare de spirit Stare de spirit : FoarteBuna

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 21:33

~`Hey

~`Imi place ficu` tau, este super

~`Astept nextu`

~`Mia-Chan te si te

~`Ja Ne


Pastrati un limbaj decent pe forum
Respecta si vei fi respectat

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/29c6hwm.gif
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 22:44

Suuuper capitol deci imi place la nebunie
Sper ca nextu sa vina cat maui repede



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Lun 24 Oct 2011, 16:27

Buna ! :
Foarte frumoasa continuarea, doar ca puteai sa scri cu o culoare care nu oboseste ochiul. Sincer, m-am chinuit sa vad ce ai scris, dar in rest e bine. Ai avut cateva greseli, dar te indrepti spre drumul cel bun, draga mea ! in love
Hai cu continuarea !

Electronic :)


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Lun 24 Oct 2011, 20:45

foarte tare rau de tot huh?
chiar te felicit huh?
astept next-ul cu ardoare dance2
Sus In jos
¡ςє ¢язαм
Genin
Genin
¡ςє ¢язαм

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 24

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Mar 25 Oct 2011, 17:57

deci voi pune next-ul daca mai primesc inca un comm!!!!! ( Si acela sa fie de la SiSi) :))


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 424509_309866672408231_271128096282089_834992_1323647383_n

[b]❤ Si nu stiu ce sa mai spun..Se vede clar ca îmi lipsesti,si îmi vine sa mor ca tu ,nu mai esti !❤
[/b]
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Mar 25 Oct 2011, 18:18

Uite inka un com...vrau si eu nextul deci grabeste tastatura si degetele kiss


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Mar 25 Oct 2011, 18:33

Uite comm-ul mult dorit!!! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 947835 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 947835 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 947835 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 78717 Acum pui nextu'? Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 947835 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 78717 Ti-am mai spus ca-ti ador ficul? Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 962758 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 962758 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 962758 Sigur ca da!!! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 78717




Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
¡ςє ¢язαм
Genin
Genin
¡ςє ¢язαм

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 24

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Mar 25 Oct 2011, 21:21

asa da.... dupa comm-ul lui SiSi vine si next-ul..... sper sa va placa si cred ca l-am facut umpiculetz mai lung... deci spor la citit


Capitolul 7: Pactul

E dimineatza si eu stau in camera mea cu ochi deschisi, nu ma pot gandi decat la Sakura, la frumusetea ei, la ochi ei, la parul ei si in minte am numai imaginea ei in sutien si in lenjerie, mama ce buna eeeee! Chiar daca as sta cu gandul la ea tuata ziua trebuie sa merg si la nenorocita aia de scoala, asa ca ma ridic din pat agale si ma indrept spre baie cu cea mai mare lene posibila. Dupa ce ies de acolo, ma imbrac, imi aranjez unpic parul si cobor jos pt a lua micul dejun. Fratele meu si sora mea ma asteptau in bucatarie cu masa pregatita, dupa ce mananc ma incalt si plec spre scoala cu castile in urechi. Pe drum ma opresc la un magazin de unde imi iau un pachet de tigari si un energizant. Da asa e fumez, dar nu tot timpul, duar in majoritate! Stiu ca sunt un “Bad Boy” dar nu am ce sa fac asa imi plk... pe drum in timp ce drag din tigara si mai iau cate o gura de energizant vad masina frumuasei mele colege de banca, ii fac semn sa opreasca sa ma ieie si pe mine dar imi spune:
- Imi pare rau la mine in masina nu se fumeaza! si apoi imi scuate limba
- Stai ca o sting!
- Nu pot sa te iau, puti a tutun!!!! si din nou imi scuate limba.
Apoi inchide geamul si pleaca! Nu pot sa cred ma lasa pe jos, off frate e imposibila!!!!!!!! Imi plk ca se lasa greu, asta dovedeste ca nu e o usuratica ca restul fetelor. Ajuns la scoala ma asez langa colega mea de banca si incep sa o pipai pe picior... aceasta isi ridica piciorul si ma capca... au a durut dar nu m-am suparat pe ea. De odata intra Ino in clasa si incepe sa strige:
- Hei lume va invit la ziua mea sambata la piscina si seara super party!!!
Wow la piscina... nu pot sa cred la piscina!!!! Sigur merge si Sakura asa ca merg si eu!!!

Povestirile Sakurei:

Esti nebun la piscina si apoi party???? Deci statistic o iubesc!!!! Imi plk la nebunie petrecerile la piscina dar si party-urile!!!!! De abea astept... off dar sigur va veni si retardatul asta!! Deja ma seaca jur unde merg eu merge si el!!! Ce as vrea sa inteleaga ca nu sunt interesata! Duamne ajuta s-a terminat si ora. Ies pe holul scoli si ma razam de perete cum fac de obicei. De otata cineva nush cine imi pune mama la ochi si ma frage cu el intr-o incapere. Cand imi da mana de la ochi vad ca e Sasuke.... ce mai vrea acum?????? Inchide usa sali si remar ca e Laboratorul de Biologie. Nu apuc sa zic nimic ca Sasuke ma ridica si ma pune pe catedra si se aseaza peste mine... nu cred ca vrea sa faca ce cred ca vrea sa faca!!!! Dar incepe sa ma sarute violent si nu imi da drumul... nu puteam respira si de data asta nu mai puteam sa il imobilizez deoare ce mana lui imi tinea strans mainile mele de asupra capului si picioarele imi erau pe undeva pe dupa catedra. Chiar daca ma saruta brutal imi placea, sarutul lui era dulce si gura ii mirosea a menta! Sigur a mestecat o guma inaite! De odata sarutul este intrerupt de profa de bio care se chinui sa deschida usa care bineinteles era incuiata de Sasuke. La auzul clantanitului usi Sasuke se da jos de pe mine si imi spune sa ma ascund undeva. Eu fac cum mi-a zis si ma ascund sub catedra, in speranta ca profa sa nu vina acolo. Sasuke deschide usa si se ascunde sub una dintre banci. Profa intra in laborator si se duce intr-o incapere alaturata unde isi tinea ea eprubetele si scheletele sau ce mai avea pe acolo... uite ocazia sa plecam eu ma ridic de sub catedra si ii fac semn lui Sasuke sa vina cu mine. Iesim din Laborator si intram in clasa ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, chiar la fix se pare ca mai era un minut din pauza. Dupa ce se suna si ma asez in banca il intreb pe Sasuke:
- Tu esti nebun????
- Nu, dar dc intrebi???
- Cum ai putut sa ne inchizi in laboratorul de bio???? Daca nu vrenea profa nu vreau sa imi imaginez ce urma!!!! Esti cretin rau de tot!!
- Sakura nu ar fii urmat nimic!!! Nu obisnuiesc sa o fac in Sali de clasa.
- Ma rog, dar niciodata sa nu ma mai torturezi in halul asta!!!!! ii zic eu prefacanduma foarte suparata.
- Ok, ok... si nu iti fa griji nu voi zice nimic din ce s-a petrecut in L.A., dar sa sti ca costa!!!
- Ce vrei sa zici??? Ca sa imi pastrezi secretul?
- Ei bine da. Tu va trebuie sa te culci cu mine!
- Da si daca nu vreau????
- Adio secret...
- Bine dar daca zici cuiva te omor cu mana mea!!!!!! Ai inteles cap de snitel????
- Da sefa am inteles!
Nu pot sa cred ce mi-a cerut sa ma culc cu el??? Stai!!! O sa filmez tot si o sa il denunt la politie ca m-a (skz ca folosesc cuvinte destul de urate) dezvirginat si inca sunt minora. El va face parnaie iar eu scap!!!! Genial plan!!! Sunt un geniu.

Povestirile lui Sasuke:

Fireste ca nu o sa spun la nimeni, duar nu sunt prost!!!! Dar stai!!! Ea e fata desteapta si o sa ma denunte la politie!!! Nu asta deci nu ma voi mai culca cu ea, o voi obliga sa fie iubita mea!!!!
Dupa ore merg acasa si primesc o veste extraordinara. Parinti Sakurei vor pleca in Franta cu firma lor si Sakura cu Saya vor sta la noi. Nu e minunat???
Mai astept ceva timp si se aude soneria la usa erau cele doua surori Haruno. Ce bine ca parinti mei nu erau acasa si vom fii numai noi 6... va intrebati dc 6??? Pai e simplu.... Itachi si Saya formeaza un cuplu, Maya sora mea cu Dan si ei la fel, numai eu cu Sakura mai ramanem!

Povestirile Sakurei:

Nu mai stiu ce e cu mine pe zi ce trece ma indragostesc tot mai tare de Sasuke! Sincer cred ca ar trebui sa il accept.... sau puate nu..... imi plk sa ma joc cu el. E asa naiv si stiu ca “virgula” cu mine nu va face ca si cu restul! Dar nu strica sa ma mai distrez si eu putin! Urc sus si acum se decide felul in care vom dormi in camere. Maya incepe sa imparta “pijamalele”:
- Deci pt ca avem numai o camera de oaspeti acolo va dormi Sakura! Eu voi dormi in camera cu Dan, iar Itachi cu Saya.
- Nu e corect! Voi de ce dormiti doi in camere si eu singur? Sa dorm si eu cu Sakura! zice Sasuke
- Sasuke noi suntem majori, voi minori, ii spune Saya
- Si oricum Sasuke noi nu suntem un cuplu ca si restul!!
- Da ai dreptate!!! Ma rog eu am plecat, pa.
- Unde pleci Sasuke? ii zic eu foarte curioasa.
- Parca nu iti pasa! imi zice el
- Putem vorbi intre 4 ochi???
- Bineinteles! Vino sus!
Dupa ce noi plecam o aud pe Maya zicand:
- Nu e dragostea de copii dulce???
Dupa ce urcam sus in camera lui Sasuke, il arunc pe pat si ma urc peste el si incep sa il sarut dupa cam 20 de minute de sarutari fierbinti ii dau tricoul jos si pantaloni lasandul numai in boxeri, dupa ce il mai sarut putin imi dau si eu tricoul jos si cand sa imi deie si sutienul ii dau o palma dar incet si ii zic:
- (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) mai esti!
Si apoi imi iau tricoul si ies din camera mergand spre iesire. Ma voi duce la Hinata in aceasta seara si vom merge in club!
Povestirile lui Sasuke:

Nu pot sa cred ca micuta asta m-a pacalit in halul asta... e imposibila! Dar imi plk ca juaca dur!!! Nu se lasa usor! Lasand la o parte subiectul Sakura, azi voi merge in club cu baieti... da da stiu avem musafiri si bla bla bla dar, asa am planuit. Si ce bine ca maine nu avem scoala aia nesuferita!
Dupa inca jumatate de ora ajung in culb si o vad pe ....SUSPANS:))

sper ca v-a placut si skz daca am greseli de scriere.... si thank you pt tuate comm-urile lasate!



Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 424509_309866672408231_271128096282089_834992_1323647383_n

[b]❤ Si nu stiu ce sa mai spun..Se vede clar ca îmi lipsesti,si îmi vine sa mor ca tu ,nu mai esti !❤
[/b]
Sus In jos
Andy Andu™
Academy Student
Academy Student
Andy Andu™

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ίη мү ℓ¡ƒз ♀
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 1

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Mar 25 Oct 2011, 21:34

fata esti nebuna capitolul e superb.... te-ai intrecut pe tine insuti!!!!! ba deci vin la tine acasa si te bat daca nu aduci next-ul repede!!!!!!
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Mar 25 Oct 2011, 21:58

WOW!!! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 385627 Mama cat de tare poate sa fie capitolul!!! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 962758 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 301723 Esti geniala, capitolul e genial, totul este genial!!!! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 385627 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 385627 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 385627 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 78717 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 544217 Mai vreau, mai vreau, asa ca: next please!!!! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 544217 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 544217 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 208323 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 384738 Totusi am si eu o mica mare intrebare: de ce ai pus nextu' doar dupa ce dadeam eu comm-ul de rigoare? Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 994253 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 947835 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 169309




Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Mar 25 Oct 2011, 22:01

Pe Sakura...no?
...oooh.........Vreau nextul... sad


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Img1439861115large
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Mar 25 Oct 2011, 22:59

grozav rau de tot next-ul huh?
hai repede cu next-ul huh?
te rog dulce ca o savarina good job
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 11:27

Buna ! :)
Nu am trecut de mult pe aici, dar am venit si am citit capitolul.
Foarte frumoas ai scris si imi place ca nu ai mai folosit o marime asa de mare si ma bucur ca ai scris cu o culoare mai lejere. Ai avut ceva greseli, de exemplu la "puate" -> poate. Am vazut extrem de mult greseala asta si vreau sa nu mai scri "u" in loc de "o", ok? Poate asa pronunti tu, dar scrie corect.
Asa, pai..hai cu nextul si spor la treaba ! kiss

Electronic :)


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Andy Andu™
Academy Student
Academy Student
Andy Andu™

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ίη мү ℓ¡ƒз ♀
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 1

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Noi 2011, 19:23

Deci ai intrecut ori ce limita!!!! Eu astept next-ul de mai bine de o saptamana si tu ce faci? Stai pe mess si pe facebook dar pe aici nu mai vii cu next-ul!!!! sa vezi ce te biciuitor daca nu pui next-ul cel tarziu maine!!!!


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 536030_231134796993525_174701889303483_434224_253368817_n
♀. E timpul pentru distracţii şi aventură. Am căştile-n urechi, degeaba dai din gură! ♀.
Sus In jos
¡ςє ¢язαм
Genin
Genin
¡ςє ¢язαм

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 24

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Noi 2011, 19:26

Deci ca sa vezi si tu ce fata cuminte sunt maine sau cel tarziu duminica voi pune next-ul.... ok deci ralu calmeazate!!!! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 947835


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 424509_309866672408231_271128096282089_834992_1323647383_n

[b]❤ Si nu stiu ce sa mai spun..Se vede clar ca îmi lipsesti,si îmi vine sa mor ca tu ,nu mai esti !❤
[/b]
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Noi 2011, 20:13

ppey ai cateva greseli mici de tastare dar le poti corecta,. E frumos nextul dar e ciudat ca Sakura a acceptat asa de repede sa se culce cu el doar ca sa ii pastreze secretul....
Te pupacesc si astept nextul kiss


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Mier 02 Noi 2011, 21:15

Aoleu Gosh, ce am gasit aici?
Deci vreau repejor sa ceri o critica ca ma superi rau de tot
Apropo, sti ca mai exista un fic cam ,,lafel'' ca al tau?
/:) Muzica Sufletului ai auzit de ea? ;;)
Nu numai ca titlurile cap. corespund ci si ce fac personajele
Incearca sa fi mai originala :| ce e asta?
Nici nu am mai stat sa citesc primele cap. pentru ca erau lafel cu cere de la ficul de pe acel forum.
Recomand o critica dura si multe imaginatica ^^ Spor la originalitate si la next cu modificarii substantiale!


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanGrea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
¡ςє ¢язαм
Genin
Genin
¡ςє ¢язαм

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 24

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Noi 2011, 22:56

Voi pune next-ul dupa ce mai primesc inca 3 comm-uri!!


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 424509_309866672408231_271128096282089_834992_1323647383_n

[b]❤ Si nu stiu ce sa mai spun..Se vede clar ca îmi lipsesti,si îmi vine sa mor ca tu ,nu mai esti !❤
[/b]
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 11:25

Uite inca un com de la mine :D

Te rog pune nextul ! :X

Cami :)


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 16:20

Buna,sunt noua!Ti-am citit ficul inainte sa fac cont si pot sa spun ca este superb!Imi place cum se joaca Sakura cu Sasuke,interesanta actiunea!NEXT Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 836813 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 301723


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Noi 2011, 18:28

Si uite, am venit eu cu al treilea comm! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 947835 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 169309 (L.O.L. Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 947835) Pune nextu' ala ca o sa ma ai pe constiinta!!! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 169309 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 947835 Te pupacesc dulce ca ciocolata inmuiata in miere si abia astept sa vad ce idee te-a trasnit pentru capitolul urmator! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 78717 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 208323 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 208323Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 78717




Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Continut sponsorizat




Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Grea e viatza cand iubesti

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-