Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Grea e viatza cand iubesti

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Mar 13 Dec 2011, 20:51

Bine sefa! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 947835 Uite am venit si eu cu comm-ul de rigoare. Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 301723 Este supeeer si am ras copios! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 947835 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 78717 Astept nextu'! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 962758




Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Andy Andu™
Academy Student
Academy Student
Andy Andu™

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ίη мү ℓ¡ƒз ♀
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 1

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Mier 14 Dec 2011, 18:10

heii iubita, este super next-ul adus! chiar imi plk faza cu un triunghi al dragostei! ma mir ca la Sakura inca ii mai plk de Nick! astept cu nerabdare next-ul....


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 536030_231134796993525_174701889303483_434224_253368817_n
♀. E timpul pentru distracţii şi aventură. Am căştile-n urechi, degeaba dai din gură! ♀.
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Mier 14 Dec 2011, 20:56

Vai de mine,vai de mine si de mine........ huh?
E un triunghi al dragostei.... in love
Fie sa castige puterea SASUSAKU lough
Deci foarte frumos,extrem de frumos!!!! happy2
M-am amuzat la ultima faza,chiar foarte mult! dap !
Astept next-ul si sa vad pana unde se intind limitele lui Sasuke...


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Mier 14 Dec 2011, 22:28

Ce imi place, asa fal pe Sasuke gelos sa moara.Hi,hi,hi sunt rea si vreau next-ul


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Faberry
Genin
Genin
Faberry

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : 2

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Joi 15 Dec 2011, 21:13

Mumos, foarte mumos. Sasuke e wow, parca nu ar avea limite. Oricum, tine-o tot asa! Spor la scris






Hey, Vantule!
Daca Iarna a venit, inseamna ca Primavara nu este departe


Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Sam 17 Dec 2011, 12:38

WOW WOW WOW huh?
bine sefa , bravo sefa huh?
este cel mai reusit capitol dintre toate huh?
ma bucur ca mi-ai ascultat sfaturile huh?
sa faci asa mereu capitolele de acum inainte huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
¡ςє ¢язαм
Genin
Genin
¡ςє ¢язαм

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 24

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Sam 17 Dec 2011, 16:18

ok vad ca am mult comm-uri pozitive sa zic asa!!!!! nush ce sa zic vad ca multi asteptati next-ul dar va dura ceva mai mult pentru ca vreau sa fac editia speciala de Craciun! Stiti cum se spune de Creciun se intampla miracole! Acum va spun ca poate Sakura si Sasuke se vor inpaca sau poate el va incerca sa o uite!!!! acum nu va dau mai multe detali!!!!
Am o ideie! Dati voturi! Cine vrea ca partea romantica sa se lungeasca si sa avem multe secvente romantice sa tremita comm cu "drama" si cine vrea ca adevarul sa iese la suprafata sa scrie "adevar"!!!


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 424509_309866672408231_271128096282089_834992_1323647383_n

[b]❤ Si nu stiu ce sa mai spun..Se vede clar ca îmi lipsesti,si îmi vine sa mor ca tu ,nu mai esti !❤
[/b]
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 13:55

Drama


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 14:47

Drama ar fii foarte interesanta! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 169309




Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 19:17

drama... sad
sunt curioasa ce ar iesi happy2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 21:43

da normal ca drama happy2


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 21:43

da normal ca drama happy2


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 22:09

Desigur ca drama. dap ! Ar fi mult mai frumos. in love


    Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 22:22

Imi pare asa de rau sa sunt ultima care citeste ficurile tari. La intrebarea ta, aleg DRAMA. I love this fic. Please, pune nextul. Cand il pui te rog sa ma anunti si pe mine. Bye hi!


     
 
Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Natt
Genin
Genin
Natt

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : [ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]¡ή мү ßєđяσσм[ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 225
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : handball,shopping
Stare de spirit Stare de spirit : χ✖θвsεššєð κιℓ∂✖χ

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Lun 19 Dec 2011, 14:51

hi! iti citesc ficul de ceva vreme si imi place mult! Ideile tale sunt foarte bune si niciodata nu sti la ce sa te mai astepti din partea ta! legat de intrebarea ta alegerea mea este drama deoarece dinamizeaza mai mult acctiunea si sporeste curiozitatea cititorului! te pwp kiss si sunt nerabdatoare sa citesc editia speciala de Craciun


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 9302cddcdb0ca511b1c28a4cd1e9f4c3
★. So c-come on
You got it wrong
To prove I'm right I put it in a song
I don't know why
You're being shy
And turn away when I look into your eyes ★.


◣_◢ Ficurile mele: ◣_◢
❤️My Love is Like A Star❤️
❤️✖️DRAGOSTEA PUTE✖️❤️
☪️☀️LOVE A WEREWOLF☀️☪️
Sus In jos
♠Candy♠
Academy Student
Academy Student
♠Candy♠

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ◣_◢ Iή†я-ღ ℓµⓂє đз ηεвµñ¡… ◣_◢
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : handball, shopping
Stare de spirit Stare de spirit : ۰۪۪۫۫●۪۫۰✖ Innocent Kild ✖۰۪۪۫۫●۪۫۰

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Lun 19 Dec 2011, 20:45

bun deci m-am decis sa imi fac cont si am ales fiicul tau pentru primul meu comm... bun deci ideia mi se pare destul de ok....ultimul capitol este cel mai bun pe care l-ai scris! Daca te-as ruga dulce ca o prajitura sa le faci mai lungi, le-ai face??? In rest la continut nu mai am ce comenta, doar la ortografie sa mai lucrezi, dar cred ca nu este vina ta ci cred ca atunci cand tastezi te grabesti si atungi se rezulta greseala! Pe viitor te-as ruga sa te verifici inainte de a posta un fiic! Stiu ca am avut niste comentari dure chir daca nu sunt critic, dar sper ca nu te-ai suppy pe mine! Candy iti trimite un pussy dulce ca prajiturile kiss !!!! a da sa nu uit de intrebarea ta!!!! eu aleg drama....va fii mult mai interesant!!!!


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 166982_276566365738262_271128096282089_752722_193580608_n
❤️★ Credeam atunci ca asa va fi mereu,eu si tu formand un singur EU!!! ★❤️
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 09:52

nu stiu ce sa aleg...Off..
o sa aleg drama pentru ca imi plac muld de tot scenele romantice ca sa fiu sincera si vreau sa vad ce iti trece prin minte dar aleg si adevar pentru ca mi-ar placea mult cred ca Sakura sa ii spuna lui Nick adevarul ca nu il mai place cum il placea in L.A.
si ma gandesc ca daca tot s-a apucat sa marturiseasca poate o sa spuna si secretul legat de C.G. si vreu sa vad ce se va intampla apoi, pentru ca ori cum banuiesc eu cu mintea asta a mea asa de zapacita ca la un moment dat secretul se va afla ori cum,
tu alegi pana la urma asa ca de la mine ai doua voturi daca se poate pentru ca asa cum am spus nu ma pot hotar
1 VOT=drama
1 VOT=adevar
anunta-ma si pe mine cand aduci next-ul
PwP dulce de tot la tine kiss


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 1038902d4n6wjrauv
Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 1185528_382197825239589_1994385887_n
Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
¡ςє ¢язαм
Genin
Genin
¡ςє ¢язαм

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 24

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 17:32

Hi all!!! Va-am adus editia speciala de Craciun!!! Sper sa va placa!
C
apitolul 11: De Craciun se intamla miracole....

Ma trezesc plictisita de moarte si ma indrept spre baie cu cea mai mare lene posibila! Las picaturile de apa calde ca razele soarelui in mijlocul veri sa imi inunde corpul. Ies din dus si ma indrept spre oglinda cu parul prins intr-un coc sus. Ies din dush si ma indrept spre dulap vrand sa merg la scoala, dar apoi vazand ca este 23 decembrie, renunt la aceasta ideie si ma indrept spre dulap din nou si imi aleg un maieu legat in X la spate de culoare roz bombon, peste mi-am luat un tricou largut cu umeri goi de culoare neagra pe care scria “ Cool”, mai imi i-au si o pereche de pantaloni negri de traning stramti si in picioare o pereche de sosete si cobor jos pentru am ajuta mama la pregatirile de Craciun! Anul acesta Craciunul il vom petrece cu familia Uchiha, ce noroc pe cpul meu! Nu mai pot de bucurie, ce sa zic! Multi dintre voi se intreaba daca eu si marele Sasuke Prostiha ne-am impacat! Ei bine cred ca v-ati dat si voi seama ca nu dupa felul in care i-am zis! Sa vedeti ce a facut ieri cand toata clasa am mers la Mall! A inceput sa strige ca un crizat pe la H&M ca el ma iubeste! Doamne ce oameni mai exista si pe planeta asta! Cand l-am auzit cum striga “Sakura te iubesc!” m-a apucat durerea de cap.
Revenind la realitate.... cobor scarile in speranta ca doana Uchiha si Sasuke nu au venit , dar acestia erau jos si ma asteptau pe mine care mi-am facut intr-un final aparitia. Mama imi inmaneaza matura si lui Sasuke farasu si ne spune ca va trebui sa maturam in toate camerele. WTF? Deci a inebunit complet! Pai pe obsedatul asta sexuala il vor apuca perversiunile, iar eu nu cred ca voi putea rezista tentatie si se va termina cu chesti interzise minorilor! In fine pana la urma noi urcam sus si prima camera pe care o aveam de curatat era a mea! Eu incep sa matur in timp ce Fat-Frumos din mazga statea pe pat cu o poza de a mea cu Nick in mana si ii venea sa o rupa vazand ca eu il tin strans de gat in brate! Eu ii spun scurt si la obiect:
- Ai de gand sa te holbezi ca prostu la poza aia toata ziua sau o sa ma ajuti si pe mine?
El arunca poza pe pat nepasator si imi i-a matura din mana si incepe sa imi mature prin camera, pe mine lasanduma in sa stau si sa ma uit la el. De odata se aude vocea mamei care imi spune sa fac curat in camera C.G. si l-a rugat pe Sasuke sa ma ajute! A spus ca ce port sa pastrez ce nu sa arunc sau sa le donez saracilor. Eu intru in dressing si il invit si pe Sasuke cu mine. Acesta accepta bucuros si ma intreaba de unde incepem! Eu ii spun ca vom incepe cu hainele pentru premiera filmelor. Eu ma indrept spre ele si i-au tinuta mea preferata in mana si ii spun sa se intoarca pentru a putea sa ma achimb! El se intoarce, iar eu pun hainele pe mine si il intreb ce parere are! Eu purtam o rochie lunga pana in pamant neagra cu mult sclipici roz, cu un decolteu foarte generos, cu spatele gol si cu o fonta mare la spate. El da din cap aprobator si apoi imi spune ca aceasta tinuta ar trebui pastrata. Probez eu tinute pana ce avea doua gramezi pline. Una cu haine de donat si alta cu haine de purtat! Le asezam pe toate si apoi ne intoarcem in camera mea si incepem sa stergem praful. La un moment dat el vine si ma prinde de talie din spate si ma arunca in pat punanduse peste mine. Eu incerc sa il dau la o parte dar el imi zice:
- Papusa, nu iti mai ascunde sentimentele! Lasa adevarul sa iasa la iveala!
- WTF? Ce adevar sa iasa la iveala? Mie nu imi place de tine! Tu ai consumat ceva? Esti baut sau ce ai?
El da imi spune ca stie adevarul! Ca atunci cand am fost la baie mi-a citit din jurnal si a aflat totul! Stie de planul meu de al inebuni si de al face sa sufere si toate chestile astea. Eu ca o proasta ii spun:
-Deci ai aflat ca te plac si ca vreau sa te fac sa suferi asa cum am suferit eu in acea zi cand m-am trezit langa tine in pat? Ai aflat de faza cu Nick de la piscina ca a fost doar un fel de a te vedea cum arzi de gelozie? Nu stiu ce sa zic!
- Adevarul!
- Ok bine vrei adevarul? Sunt nebuna dupa tine si fac pe diva si te-am facut gelos numai pentru a te face sa suferi! Stai putin eu nu am jurnal!!!! M-ai pacalit???
- Ups Sorry!
Spunand asta vrea sa ma sarute iar eu ii intorc fata spunandui ca nu inca!
Terminam cu curatatul camerei mele si al restul casei si il vad pe tata cum vine cu un brad imens in mana si imi spune:
- Sa sti draga mea ca acest pom nu se impodobeste singur!
Eu zambesc strengaresc si il intreb unde a pus globurile de anul acesta! EL imi spune ca sunt in masina si ca beculetele, beteala si steaua din varf sunt tot acolo. El ii roaga pe Sasuke sa ma ajute, iar acesta nu sta mult pe ganduri si accepta foarte bucuros.

*** Flashback ***
O fetita mica cam de 4 anisori cu parul roz isi face aparitia dupa un zid in timp ce cei 2 adulti ajutati de un baiat brunet de vre-o 8 ani si o fata de vre-o 6 ani. Barbatul o intreaba pe fetita:
- Sakura scumpa mea, ne ajuti si tu cu bradul?
Eu nu mai stau pe ganduri si ii raspund un “DA”, toti 5 puneam globurile si beculetele. La urma am inceput eu si sora mea sa alergam in jurul bradului cu beteala in mana, acesta era felul nostru de a inpodobi bradul. Si nu in ultimul rand tata ma ridica si puneam steaua in varful pomului.
*** End Flashback ***
Acum puneam globurile impreuna cu Sasuke puneam globurile, iar el imi dadea cate o privire dragastoasa. Eu ii raspundeam la privirile lui dragastoase cu altele la fel de dragastoase, ce rost avea sa ma mai prefac indiferenta daca el auzise din gura mea tot adevarul! Terminam repede cu globurile si incep sa fug in jurul bradului cu betaua-n mana si ma lovesc de Sasuke si din fericire pentru amandoi ma lovesc asa tare de el incat cad peste el si buzele noastre se lipesc intr-un sarut dulce ca ciocolata. Nu stiu ce credea el despre sarut dar sincer eu ma simteam in al noualea cer. Ma desprind usor de el si imi cer politicos scuze, el spune ca nu are de ce pentru ca acest accident a fost cel mai dulce accident din tot anul! Apoi eu ma chinui sa pun steluta argintie in arf dar fara rezultat se pare ca bradul de 2 m era prea inalt pentru mine care aveam numai 1, 75 m. Sasuke se ofera sa ma ajute si ma ridica pana ce ajung sus unde pun steaua. El ma arunca in sus cu bratele lui puternice si ii aterizez fix in brate in asa fel incat tentatia de al saruta nu am putut sa mi-o abtin si din nou l-am sarutat dulce. Limba mea explora gura lui si invers pana cand tata intra in camera si spune cel mai jenant lucru pe care mi l-a spus in toata viata mea:
- Auziti porumbeilor eu v-am trimis sa impodobiti bradul nu sa va mozoliti!
Auci... lovitura sub centrura! Noi ne cerem scuze si il intrebam daca mai are nevoie de ajutor la ceva. Acesta zice ca vrea sa Punem instalatile de Craciun pe casa si sa amenajam frumos curtea! Noi acceptam bucurosi si impreuna cu minunatul meu brunet iesim afara, iar el se urca pe scara si incepe sa fixeze instalatia in timp ce eu puneam omul de zapada, sania mosului si pe Mos Craciun in “actiune”. Terminan inaitea lui m-am gandit sa incep o bataie cu zapada asa ca i-am dat un bulgare fix in cap! El nu a astepta sa ii mai dau unul si a sarit de pe scara si a inceput un adevarat duel cu zabada! Nici eu nici el nu ne lasam mai prejos si pana la urma a facut lucrul ce il uram cel mai mult iarna! M-a spalat pe fata cu zabada cea rece iar mai apoi a facut cel mai duce lucru pe care il poti face iarna. M-a sarutat dulce in asa fel incat sa nu inchet de frig! Se pare ca a functionat. Revenind la realitate il trezesc si pe Fat-Frumos al meu si mergem in casa spunandule parintilor sa testeze ormamentele de iarna. Se pare ca mergeau perfect asa ca ne-au spus ca acum suntem liberi. El imi spune ca merge sa se schibe si apoi vine sa ma ia si mergem intr-un loc surpriza. Eu ii spun ca il voi astepta si fug pe scari fericita si sarind in sus de bucurie. Ma arunc in pat si oftez lung apoi incep sa sar ca o zapacita prin camera. Revin cu picioarele pe pamant si ma duc la dulap scarpinanduma in cap ne stiind cu ce sa ma imbrac. Apoi un gand ma loveste din plin si ma duc in camera “secreta” si ma indrept spre colectia de iarna. De acolo imi aleg o rochie de lana cu Rudolf pe ea, niste iegari grosi rosi, o caciula rosie tinuta numai pe varful capului si cizmele mele rosi din material ca si papuci de casa. Ma imbrac si apoi ma indrept spre baie pentru am face parul. Ma decid sa mi-l bag pe tot in caciula si numai doua suvite si bretonul sa le las la vedere, apoi m-am machiat cu fond de ten, creion dermatograf, putin fard de ploape rosu, rimel si gloss de culoarea pieli. Imi i-au geanta rosie si cobor la parter si incep sa astept. Dupa 5 minute de asteptare Fat-Frumos apare. El era imbracat in pantaloni stramti rosi, verde, sacou rosu, iar tenesi erau negri, a da si sa nu uit in cap avea o caciula de mos craciun. El imi acmira tinuta apoi pornim la drum in BMV-ul lui X6, habar nu aeam unde mergem dar stiu ca va fii superb. Orasul nostru era la doar 30 minute distanta de litoral asa ca el imi spune ca vrea sa privim apusul pe faleza chair daca este iarna. Ca vrea sa facem o plimbare romantica cu barca pe oceanul inghetat, ca vrea sa ne batem cu zabada combinata cu nicipul plajei si ca vrea sa ma faca sa zambesc pentru totdeauna. Nu stiu ce parere aveti voi dar mie imi place la nebunie alegerea facuta de el! Prima data ne oprim pe faleza si incepem sa ne plimbam tinandune de mana ca doi copii mici ce se indragostisera pentru prima data in viata lor. Apoi am facut acea romantica plimbare cu barca si nu in ultimul rand sub clar de luna am avut o batalie cu zabada! Totul era perfect pana cand am primit un telefon de la mama in care imi zicea ca ea, tata, doamna si domnul Uchiha trebuie sa plece pana in Tokio pana maine pentru pregatirile de Craciun la afacerea lor caritabila intitulata: “ Toti meritam un Craciun de vis”. Atunci cel mai pervers gand imi trece prin minte. Ce ar fii daca acum eu si iubirea vieti mele am face lucruri interzise minorilor cu acordul amandurora. Nu stau mult pe ganduri si am decis ce cadou ii voi da de Craciun. Dupa inca 10 minute de duelat pe plaja el ma ia in spate ca pe un sac cu cartofi si imi spune ca este gata joaca si ca trebuie sa plecam acasa. Eu dau aprobator din cap si plecam in spre casa. Ajusi acasa se pare ca eram singurica asa ca imi plun planul pervers in aplicare. Intru in casa si il invit inauntru. Eu incep sa stig “ Alo... e cineva acasa”, dar dupa cum era de asteptat nimic. Atunci il intreb daca nu vrea sa ramana pentru ami tine companie! El nu refuza si impreuna pornim catre dormitorul meu. Acolo il irantesc in pat, ii dau sacoul jos il deschid la primi nasturi de la camasa si ii dau palaria jos. El imi arunca palaria pe unde apuca, imi da senzual rochia jos, iar eu imi arunc cizmulitele din picioare pe unde apuc. Eram asa de excitata incat nu imi pasa daca sparg vre-un geam. Mai departe el isi da pantaloni jos, eu imi ilaturez iegari si ramanem amandoi numai in lenjerie intima. Mai departe nu trubuie sa va zic ce s-a intamplat pentru ca va dati si voi singuri seama! Dupa o noapte de nebuni il intreb eu cu ultimele puteri din mine:
- Ti-a placut ce i-am cerut la Mos Craciun pentru tine???
- La nebunie! Dar sti Mosul asta e cam uituc! Nu am fost atent la inceput si am uiat sa iti zic ca nu ai flosit prezervativul!
- Ai dreptate prervativul nu, dar anticonceptionalele da!
Spunandui asta adorm cu capul pe umarul lui solid pana a doua zi la ora 12. Atunci eu ma trezesc ma imbrac repede in niste blugi si o bluza, iar lui Sasuke ii dau niste haine de a lui Dan si apoi ii spun sa intre pe usa din spate cand o sa le vada pe mamele noastre. El da din cap si iese afara asteptand sa vina parinti nostri. Eu ma duc in bucatarie si o vad pe Saya care ma astepta si imi spune scurt si la obiect:
- Stiu tot surioara!
Eu neintelegand ce spune o intreb ce anume stie si se pare ca ea aseara cand a ajus din club cu Itachi a intret la mine in camera si m-a vazut cum dormeam in bratele lui Sasuke. Eu ii o inplor sa nu ii spuna mamei, iar ea imi spune:
- Stai flex.... nu va afla nimic!
Eu ii multumesc si chiar in secunda doi parinti nosti si parinti iubitilor nostri isi fac aparitia cu o gramada de plase incarcate cu cadouri de la Mosu´, Sasuke vazand ca parinti au ajuns vine si el inauntru si ne ureaza la toiti Craciun fericit, si noi ii spunem acelasi lucru numai Saya ii spune:
- Paste fericit! Dar nu pe iarba mea!
Si apoi toti incepem sa radem. Astazi era o zi mare! Era Ajunul Craciunului, iar eu, mama, doamna Uchiha, Maya si Saya mergeam la salon pentru infrumusetarea de Craciun. Eu am mi-am facut pedhiciura, manichiura, mi-am facut un make-up superb de Craciun rezistent 24 de ore si mi-am facut doua codite impetite special pentru a se asorta cu tinuta ce aveam de gand sa mi-o cumpar. Dupa salon am plecat la Shopping prin mall si acolo un gand nebunesc m-a trecut si pe mine si pe mama mea, care mi-a zis ca daca vreau pot sa imi fac tatuaje, dar numai cu conditia ca ele sa fie finute nu badarane. Eu am ales sa imi fac un tatuj cu numele meu pe incheietura maine si dedesubt numarul 16 care reprezinta numarul meu norocos, un alt tatuaj pe pulpa piciorului cu zodia berbec, zodia mea, un altul cu numele lui Sasuke pe gat si inca 4 pe laba maini. Unul era asezat sub degetul mare si cel aratator si reprezenta o inima, altul era asezat pe aceiasi mana intre partea dorsala si cea ventrala a palmei la capatul degetului mic si reprezenta o steputa, alta era asezata tot in acelasi loc numai ca pe cealalta palma si reprezenta o cruce si ultima dar nu cea din urma se afla tot pe palma cu crucia numai mai exact pe degetul aratator inauntrul lui cum s-ar zice si reprezenta semnul exclamari. Sincer erau cam multe tatuaje dar erau destul de finute. Mama a platit cam 1500 de euro pentru tot si a zis ca acest cadou este cadoul ei de Craciun pentru mine. Deoarece salonul unde mi le-am facut era unul foarte profesional, tatuajele nu au durut cand mi le-a facut si acum aratau ca si cum le-as fii avut de ceva vreme. Noi ne continuam drumul prin mall si ajungem la un magazin cu bijuteri unde ii intalnim pe Sasuke, Itachi si pe Dan care ne cumparau noua bijuteri! Yaw so sweet!
Terminam si cu mall-ul si mergem la cofetarie pentru a cumpara cateva prejituri pentru aceasta seara minunata. Terminam si cu prajiturile si ajungem acasa unde ne pregatim de pentrcere. Eu imi i-au pe mine o pereche de chiorapi lungi de culoare rosie, o rochita de craciunita foarte sexy, in cap caciula de craciunita si in picioare chizmele lungi pana la pulpa, rosi si cu blanita alba. Maratam ca si Craciunita lui Craciun. Cand Familia Uchiha a ajuns la noi am vazut ca Sasuke era imbracat intr-o pereche de pantaloni verzi, un tricou rosu, un sacout verde si in cap avea caciula de spiridus. Se pare ca spiridusul preferat al Mosului ii cam facea curte Craciunitei. Parinti nostri impreuna cu copii lor mai mari incep sa vorbeasca, iar noi 4 adica eu, Sasuke, Saya si Itachi ne retragem in micul ostru living de la ultimul etaj. Itachi avea haine asemanatoare cu ale frumosului meu brunet numai ca ale lui erau rosi, iar Saya era imbracata intr-o rochita maro, cu chizme maro in picioare si cu urechi de ren in cap! Se pare ca acum Mos Craciun era cu Rudolf, iar Craciunita cu un spiridus! Stam noi si vorbim pana cand soneria se aude strident. Se pare ca la usa se aflau colindatori. Noi coboram repede si vedem ca la usa erau 4 copii de re-o 9 ani care ne cantau Santa Clause. Eu imi amintesc cum mergeam cu Sasuke, Naruto si Hianta la colindat si cum le cantam la toti aceiasi colinda si oameni ne dadeau bani pentru cat de draguti eram. Dupa plecarea colindatorilor baieti ne spun ca ar trebui sa vedem ce se ascunde sub brad. Eu si sora mea ne indreptam spre brad si observam doua cutiute care aveau cate un biletel atarnat de ele. Pe al meu scria: “ Draga mea foricica de cires, stiu ca acest cadou nu este nici pe departe la fel de frumos ca tine dar sper sa iti placa! De la Sasuke pentru Sakura!”, iau ce sweet a fost! Eu deschid cutiuta si iauntru se afla un medalion superb, cu un pandantiv micut in forma de inimioara in care pe o parte se afla poza mea pe alta se afla poza lui si pe spate scria: “ Te iubesc!”, pff cat poate fii de sweet! Eu ii multumesc si il sarut dulce. Acum urma cadoul luo Itachi pentru Saya. Biletelul era asa de romantic incat mie mi-au dat lacrimile. In el scria : « Draga mea, cuvintele nu mai au rostul pentru ati spune ce mult te iubesc! As vrea sa ti-o spun in fata dar am prea mari emoti, asa ca ti.am scriso pe acest piletel! Vrei sa fii sotia mea?”, spuneti voi de nu este foarte dulce.
Dupa o seara minunata in care am ras, am dansat, ne-am imbatat si am avut multe surprize placute, mi-am amintit ca eu nu i-am zis lui Sasuke de tatuajul facut pentru el. Asa ca il arat. El imi spune ca este superb si incepe sa ma sarute pasional pe gat! Am continuat giugiulindune pana ce lumina dimineti a inceput sa isi faca aparitia asa ca eu m-am dus la culcare si restul au facut acelasi lucru.

Sper ca v-a plk editia speciala de Craciun... stiu ca nu am folosit drama, dar dupa cum am mai zis de Craciun se intampla miracole asa ca imbacarea lor a fost un miracol. Eu va urez Craciun Fericit tuturor! A da si skz daca exista greseli, sincer mi- fost lene sa il corectez!


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 424509_309866672408231_271128096282089_834992_1323647383_n

[b]❤ Si nu stiu ce sa mai spun..Se vede clar ca îmi lipsesti,si îmi vine sa mor ca tu ,nu mai esti !❤
[/b]
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 19:15

Gosh! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 385627 Cat de sweeeeeeeeet and cute! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 268890 Mor, a fost atat de dragut acest capitolul si emotionant incat nici nu am mai dat atentie micilor greseli de tastare! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 169309 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 962758 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 301723 Te-am pupacit si repejor next-ul! Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 208323 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 78717 Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 208323




Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 20:00


Imi place la nebunie
Este minunat
Pot sa spun ca mi.a sarit inima din piept cand l.am auzit pe brunet spunandui Sakurei ca nu au folosit prezervativ, dar mi.a revenit la loc cand am aflat ca a luat anticonceptionala...nu ma mai speria asa de tare...ca fac infarct aici si nu ma mai salveaza nimeni
Imi place idee ca rozalia si.a facut un tatuaj cu numele lui Sasuke, numai ca pentru gustul meu sunt cam multe, iar eu nu l.as fi pus pe gat, dar asta este alegerea ta asa ca nu voi comenta pe tema asta
Mi-ai facut o mare bucurie atunci cand l.am auzit pe Itachi cum o intreaba indirect pe Saya daca vrea sa fie sotia lui. Sper ca Sasuke sa-i urmeze exemplul si sa faca acelasi lucru. Multumesc mult ca m.ai anuntat in legatura cu next-ul asa sa sa faci si pe viitor. Multumesc din nou ca m.ai anuntat.
PwP dulce de tot la tine kiss

P.S. ...
BUCURIE, FERICIRE,
CASA PLINA DE IUBIRE
UN CRACIUN FRUMOS
PLIN DE VESELIE
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 20:54

Wow,ce frumoasa a fost! in love
Ce smecher s-a facut Sasuke.... good job
Prostuta de Sakura !lough Cam multe tatuaje...dar ce conteaza,cand e unul cu numele lui Sasuke???
Ce dulci sunt Itachi si Saya! love
Sper sa nu fie surprize....mostenitori.....Sunt curioasa ce s-a intamplat cu Nick think
Si ce dulce a fost capitolul!!!!Si ce frumos a fost!!!!Si ce next astept eu cu nerabdare!!!


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 22:58

mia placut mult editia de craciun
si chiar meriti un craciun minunat
pentru ca esti o scriitoare buna
de un cuvan mai am de zis si inchei acest vis next


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Natt
Genin
Genin
Natt

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : [ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]¡ή мү ßєđяσσм[ə٨̲̅٥̲̅٦̲̅]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 225
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : handball,shopping
Stare de spirit Stare de spirit : χ✖θвsεššєð κιℓ∂✖χ

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 09:44

nu imi vine sa cred! A fost divin! Mi-a placut la nebunie mai ales faza cu jurnalul! Dar si faza cu cererea indirecta si emotionanta in casaatorie! A fost un capitol superb! De abea astept sa vad ce idei mai ai! Pana atunci Lolipop te pupaceste! kiss


Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 9302cddcdb0ca511b1c28a4cd1e9f4c3
★. So c-come on
You got it wrong
To prove I'm right I put it in a song
I don't know why
You're being shy
And turn away when I look into your eyes ★.


◣_◢ Ficurile mele: ◣_◢
❤️My Love is Like A Star❤️
❤️✖️DRAGOSTEA PUTE✖️❤️
☪️☀️LOVE A WEREWOLF☀️☪️
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 18:20

foarte frumos draga huh?
a fost lung capitolul dar si foarte frumos huh?
iti urez Sarbatori Fericite in love
iti multumesc pentru ca mai anuntat huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 21:22

Ce lung a foost in love

Ce dragut :o3

Cica stai eu nu am jurnal, m-ai pacalit? =)))

Mi-a placut mult <3

Craciun fericit.. in love


    Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Continut sponsorizat




Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Grea e viatza cand iubesti   Grea e viatza cand iubesti - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Grea e viatza cand iubesti

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-