Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The power of music Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The power of music Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 The power of music

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
sasusaku4ever
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : scoala/club, plimbari etc.
Stare de spirit Stare de spirit : as always..happy

The power of music Empty
MesajSubiect: The power of music   The power of music I_icon19Mar 25 Oct 2011, 21:02


Capitolul 1


Ati simtit vreodata ca sunteti dezamagiti de viata pe care o duceti?Eu da,de multe ori as putea spune...dar stati asa inca nu m-am prezentat!Ma numesc Sakura Haruno,si principala mea ocupatie dupa scoala este pianul, am fost la multe concerte chiar cu muzicieni cunoscuti si concursuri unde mi-am aratat talentul..In restul timpului sunt cu totul o alta persoana: merg in club si cateodata mai "trag" niste iarba .Locuiesc cu bunica mea care are 61 de ani si este ce mai blanda persoana din lume,si sincera sa fiu chiar o iubesc dar cateodata este atat de pisaloaga in legatura cu lectiile si pianul incat de multe ori calc in gropi.Oricum bunica mea a ajuns sa aiba grija de mine dupa ce parintii meu au avut un accident de avion si au murit impreuna cu alti 100 de pasageri. inca le mai simt lipsa-mama care mereu ma saruta pe frunte inainte de culcare,de fiecare data cand ajungeam de la scoala ma intreba daca am luat vreo nota si tata care de fiecare data cand eram suparata, fara sa ma intrebe ce este pentru ca considera el ca este problema mea personala, ma mangaia in crestetul capului si imi spunea ca trebuie sa trec peste toate oricat de greu ar fi pentru ca eu sunt o Haruno si noi suntem un neam de invingatori.Uitanu-ma pe geamul camerei mele si gandindu-ma la toate acestea o lacrima imi inmugureste la coltul ochiului meu, infloreste pe obrazul meu fin ca laptele si se ofileste cazand in poala mea.Deodata imi dau seama ca este foarte tarziu si ca am stat mai mult timp hlizindu-ma decat mi-am dat seama.Ma ridic cu greutate din scaunul pe care ma aflam si care era asezat langa pian deoarece ultimul lucru folositor pe care l-am facut ziua aceasta este repetitia partiturii unei opere pe care o voi interpreta la concursul de saptamana viitoare,si ma trantesc in pat facand un zgomot specific.Ma uit la ceas si vad ca este ora 23."Of!"zic in gandul meu "Ce repede trece timpul!".Intind mana spre telefonul meu BlackBerry de culoare rosu si formez numarul lui Ino, cea mai buna prietena a mea, dupa cateva secunde imi raspunde o voce de barbat:
-Daa..Cine e?aceasta voce nu imi era deloc cunoscuta.Presupunand ca era un alt prieten al lui Ino ii spun acestuia tare si raspicat ,deoarece se auzea o muzica asurzitoare,sa mi-o dea la telefon.Acesta imi urla in telefon ca o sa vina imediat.Dupa cateva minute de asteptare care mi s-au parut a fi ore imi raspunde Ino:
-Ce mai face cea mai buna prietena a mea?auzindu-i tonul imi dau seama ca a tras iarba.Oricum ii raspund ca de obicei cu cel mai dulce ton al meu spunandu-i ca ma plictisesc de moarte.
-Atunci de ce nu vi in club?Uite o sa te astept aici , cu mine mai sunt Naruto si Hinata si inca un baiat pe care tu nu il cunosti inca.Deci?ce spui?
-Normal ca vin!Ce mai intrebi?Parca nu m-ai cunoaste!ne vedem acolo peste o ora!te pup!
-Si eu te pup iubita! haide pa! Vorbim cand ajungi aici!
Dupa terminarea discutiei cu Ino ma trezesc repede din pat de parca as fi fost inviata din morti si incep sa imi cotrobaiesc in dulap dupa niste haine de club.din fericire in toata harababura din primul raft am gasit ceea ce cautam:o rochita cu animal print mulata pe corp,fara bretele si care ajungea pana sub fund.M-am imbracat repede cu ea si mi-am pus niste sandale cu toc inalt.Privindu-ma in oglinda am observat ca semanam cu mama cand era de varsta mea.Inercand sa ma abtin sa nu plang aud telefonul sunand si foarte grabita raspund , aud o voce groasa si sexy care ma intreaba cand vin pentru ca prietenii mei au inceput sa isi faca griji.Foarte curioasa ma uit la apelant si surpriza!era tot Ino!dar un lucru era foarte ciudat :niciodata Ino nu a lasat pe nimeni sa umble in telefonul ei decat daca era o urgenta sau era prietenul ei...mmm. Deoarece nu mi-am dat seama ca stateam si nu ziceam nimic ma uit la telefon si vad ca acea persoana cu care vorbeam mi-a inchis.Am lasat telefonul pe pat si am inceput sa ma machiez,iar dupa ce am terminat am pus telefonul intr-o poseta animal print si am zbughit-o catre clubul pe care il frecventam.


The power of music Untitled1_1249547311
I love you because ur so true,
You're in my heart,
But is lonely now.
Please come back to me you can't see,
That I love u, please call me


Ultima editare efectuata de catre sasusaku4ever in Mier 26 Oct 2011, 11:41, editata de 2 ori
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Mar 25 Oct 2011, 22:12

Foarte, foarte frumos capitolul!!! The power of music 78717 M-ai nimerit cu cantatu' la pian pentru ca si eu frecventez cursuri The power of music 384738 , asa ca intr-un fel mi-a ajuns la inimioara The power of music 962758 , si ca sa n-o faci sa o doara sa pui nextuletzu' si te pup dulce ca o savarina inmuiata in sos de ciocolata cu toping de capsunele!!! The power of music 208323 The power of music 947835 The power of music 384738 The power of music 947835




The power of music Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Mar 25 Oct 2011, 22:49

chiar e foarte tare fic-ul huh?
si ma bucur ca sunt a doua dupa draga mea SiSi rusinos
si imi place ca dintre atatea instrumente ai ales pianul in love instrumentele mele preferate sunt chitara si pianul good
sa sti ca imi place foarte mult acest capitol huh?
astept next-ul cu ardoare huh?
cu drag Iva good job
Sus In jos
Ŧ Mia KaulitzZ Ŧ
Genin
Genin
Ŧ Mia KaulitzZ Ŧ

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ~`In Naruto World ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 73
Puncte : 85
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Nebunăă`;x

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Mier 26 Oct 2011, 14:03

~`Hey The power of music 78717
~`Fic nou.. The power of music 385627 The power of music 962758
~`Deci, este foarte frumos capitolul, imi place extrem de mult The power of music 962758
~`Sa`mi dai PM cand pui nextu` The power of music 301723
~`Ja Ne!! The power of music 127686 The power of music 301723 The power of music 78717


The power of music Billkaulitzbymyvioletdr

~`[;x]Bill is sexy...:>
Bill is fine...
But sorry girls ;)
Bill is MINE >:) <3`[;x]
~` Niemand versteht mich besser als du...<3
~`Ich liebe dich Bill <3
~`Mein leben, mein engel <3
Sus In jos
sasusaku4ever
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : scoala/club, plimbari etc.
Stare de spirit Stare de spirit : as always..happy

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Joi 27 Oct 2011, 11:00

thank you pentru commuri si va rog sa imi spuneti daca am greseli de orice fel ca nu ma supar
ja ne happy2 kiss



Capitolul 2

Fiind la 5 minute de club am inceput sa aud muzica specifica si sa merg putin mai repede deoarece telefonul meu incepuse iar sa sune. Intru inauntru si majoritatea persoanelor se intorc catre mine examinandu-ma si facand comentarii. Eu fiind obisnuita cu astfel de lucruri nu ii bag in seama si ma indrept spre masa la care stateam de obicei si la care ii vad pe prietenii mei. Incercand sa imi fac loc prin multimea dansatoare ma ciocnesc de un baiat bine facut si inalt. Incercand sa iesim din inghesuiala ne apropiem din ce in ce mai multi fiind aproape lipti unul de celalalt, dar intr-un final reusim sa iesim din aglomeratie fiecare plecand in directii opuse.Fiind foarte curioasa din fire ma intorc pentru a vedea cum arata acel baiat. Acesta ajungand intr-o parte mai luminata a incaperii imi dau seama cat de bine arata si cat de sexy era. Parul lui negru ca taciunele cu reflexii albastre,statura inalta si vestimentatia foarte bine aleasa il puneau extrem de bine in valoare. Deodata simt ceva in stomac si o pun pe seama muzicii asurzitoare, dar am o senzatie de foc in obraji lucru care mi se intampla din an in paste. In timp ce ma uitam la el, simt o mana cuprinzandu-mi talia care ma face sa tresar.Intorcandu-ma incet pentru a vedea cine e aud voce foarte familiara:era un baiat care arata foarte bine, avand ochii de un albastru foarte deschis puntand fi confundati cu niste ochi albi, fiind mai inalt decat mine si cu parul lung si castaniu. Imi dau seama ca ma holbam la el asa ca imi intorc privirea in alta parte cand , in urmatoarea clipa apar Naruto si Ino , cea din urma luandu-l pe baiat de gat si trimitandu-i un sarut pasional cam de cateva minute, timp in care eu si Naruto vorbeam despre ce am dori sa comandam.Terminand conversatia ne ducem la masa unde suntem intampinati de Hinata pe care o salut cu mare veselie.Asezandu-ne pe canapeaua din piele rosie a clubului Ino incepe sa susoteasca:
-Nu-i asa ca e super bun tipul cu care sunt eu acum?Dar nici nu se compara cu Sasuke..Off.. cand ma gandesc la el simt ca plutesc..
Obisnuita cu comportamentul copilaresc al lui Ino o intreb pe un ton degajat:
-Dar cine este acest Sasuke? Si apropo Ino, ai uitat sa ma prezinti prietenului tau...
Intorcandu-se catre baiatul care statea in cealalta parte a ei ii spune ceva la ureche,iar apoi se intoarce catre mine:
-Mda..Neji ea este cea mai buna prietena a mea, Sakura.Sakura el este actualul meu iubit, Neji. Dupa felul in care mi-a vorbit mi-am dat seama ca ingerasul ei de prieten i-a spus ca m-a luat de mijloc..Eee nu ai ce sa ii faci.Asta dovedeste cat de mult o iubste pe Ino, pe scurt este la fel ca toti baietii cu care a fost ea.Din nou o aud pe Ino susotind:
-Uita-te la baiatul care vine..asta e sasuke, un prieten de-al lui Naruto.Nu-i asa ca am avut dreptate?
De prima data cand l-am vazut mi-am dat seama ca era baiatul de care m-am ciocnit.Acesta se apropie de noi, si Naruto ridicandu-se ni-l prezinta.Dupa cateva minute in care am discutat, am inceput sa dansam:Naruto cu Hinata, Ino cu Neji, iar eu cu Sasuke pentru ca ramasesem singurii fara partener.Punand melodia mea preferata „I follow rivers” bineinteles remixul, am inceput sa dansez,si,deodata, Sasuke ma ia de mijloc si imi spune ca ar trebui sa il bag si pe el putin in seama,iar eu la auzul acestor cuvinte am inceput sa ma gandesc daca nu cumva am inceput sa il plac pentru ca atingerea lui imi provoca fiori in tot corpul.Dar nu a avut timp sa termine ce a avut de spus pentru ca a fost intrerupt de ospatarul care ne adusese bauturile comandate dintre care eu imi luasem un „Medusa”, cocktail pe care il comand mereu in club.Am inceput sa il beau terminandu-l din 4 inghitituri si m-am ridicat, am comandat inaca unul si am inceput sa dansez ca o lunateca dandu-ma la toti baietii draguti pe care ii intalneam, continuand tot asa pana nu mai puteam sa ma tin pe picoare.Pe la ora 5 dimineata adorm pe canapea si, deodata simt 2 brate puternice care ma iau pe sus zicand ca ma va duce acasa.


The power of music Untitled1_1249547311
I love you because ur so true,
You're in my heart,
But is lonely now.
Please come back to me you can't see,
That I love u, please call me
Sus In jos
Ŧ Mia KaulitzZ Ŧ
Genin
Genin
Ŧ Mia KaulitzZ Ŧ

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ~`In Naruto World ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 73
Puncte : 85
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Nebunăă`;x

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Joi 27 Oct 2011, 14:21

~`Yeii sunt prima The power of music 348112 The power of music 544217
~`Deci, capitolul este superbThe power of music 962758 , iar Sakura e asa de tare The power of music 301723 , imi place mult, mult The power of music 962758
~`Astept nextu` si nu uita sa ma anunti cand il pui The power of music 384738 The power of music 301723
~`Mia- Chan te The power of music 208323 si te The power of music 78717
~`Ja Ne!!The power of music 127686 The power of music 301723 The power of music 78717


The power of music Billkaulitzbymyvioletdr

~`[;x]Bill is sexy...:>
Bill is fine...
But sorry girls ;)
Bill is MINE >:) <3`[;x]
~` Niemand versteht mich besser als du...<3
~`Ich liebe dich Bill <3
~`Mein leben, mein engel <3
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Joi 27 Oct 2011, 15:00

foarte tare rau de tot huh?
felicitari si ma bucur ca ai venit cu next-ul huh?
te pupacesc dulce kiss
astept next-ul cu ardoare huh?
cu drag Iva good job
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
The power of music J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Sam 29 Oct 2011, 13:21

Buna ! :)
Am trecut si eu pe la ficul tau si iti zic ca, pentru o incepatoare, te descurci chiar bine.
Mai ai de lucrat foarte mult la descriere, la sentimente, dar inca nu e momentul oportun sa-ti zic asta. Ai greseli, asa ca foloseste butonul EDIT ca sa le corectezi. dap !
In rest, e ok. Chiar m-ai facut curioasa, asa ca ai face bine sa aduci nextul.

Electronic :)


The power of music Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
The power of music J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Sam 29 Oct 2011, 15:33

Ce betiva e Sakura =]] Chiar mi-a placut
Sasuke pare foarte dragut si pervers
Astept nextul cat mai repedee


The power of music Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


The power of music 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5The power of music Taemin_Stamp_by_eiyuutanThe power of music Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01The power of music Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
sasusaku4ever
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : scoala/club, plimbari etc.
Stare de spirit Stare de spirit : as always..happy

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Lun 31 Oct 2011, 20:15


thank you pentru commuri si am adus capitolul 3 sper sa va placa chiar daca este mai scurt happy kiss

Capitolul 3


Incerc sa ma scol din pat dar nu reusesc, ma doare capul de simt ca imi pocneste.Deschid ochii si reusesc cu greu sa imi ridic capul pe care il simteam ca de plumb.Ma uit prin camera si deodata vad la capatul patului meu o claie de par negru cu reflexii albastre pe care soarele care isi trimitea sfios razele creand o minunata vedere pentru mine.Ma ridic foarte incet sperand sa nu scol persoana care dormea si ma apropii de chipul lui care era totoadata dur dar emitea si o anumita stare de tristete.Ii ating parul care m-a atras inca din prima clipa si observ ca este foarte fin lucru ciudat pentru un baiat.Simtindu-mi parca atingerea isi deschide ochii dezvaluind irisii ca de onix lucru care ma face sa tresar si sa devin foarte timida, plecand foarte repede de langa el si prefacandu-ma ca ma uit pe geam.Incercad sa ma calmez imi dau seama ca ma examina foarte atent,intrebandu-ma in gand de ce se uita asa la mine.Ma uit in jos si vad ca sunt imbracata doar in lenjeria intima care consta in:o pereche de chiloti rosii cu dantela de aceeasi culoare si un sutien de asemenea rosu.Vazand ca inca se uita la corpul meu care pe de alta parte avea forme foarte bine conturate,incep sa rosesc si fug catre usa baii,dar acesta ajunge inaintea mea si ma opreste, lundu-ma in brate. Pozitia in care ne aflam ma jena si incercam sa scap dar puterea lui nu se compara cu a mea.Apropiindu-si fata de urechea mea imi sopteste:
-De ce te zbati asa?Aseara dansai cu toti baietii pe care ii intalneai si in plus ar trebui sa imi multumesti ca te-am adus acasa teafara si nevatamata.
-Dar de ce ai ramas la mine acasa?te-a vazut bunica mea?intreb eu incercand sa-l fac sa mai slabeasca stransoarea.
-Bunica ta inca dormea,si nu am plecat pentru ca incepusesi sa vorbesti prin somn si apucandu-ma de mana ai inceput sa ma tragi spre tine.
Auzind acestea il intreb de ce sunt dezbracata iar el imi spune ca sunt doar in chiloti si sutien pentru ca nu puteam sa dorm in rochie si ca ar trebui sa ma mai imbat odata de fata cu el pentru a face acelasi lucru. Indignata m-am smucit din stransoare si am reusit sa ajung la dulap si sa imi pun un halat pe mine.In tot acest timp simteam ca el ma urmareste, ca ma masoara din priviri, dar nu am lasat acest lucru sa ma deranjeze ci m-am apropiat de el si i-am spus sa iasa din camera si sa se duca la parter, unde se afla bucataria pentru a face o cana de cafea care sa imi calmeze durerea de cap.Imi aproba din cap si inainte de a pleca ma saruta si iese repede din camera inainte de a apuca sa ii spun ceva sau sa fac ceva.Uimita de gestul lui am inceput sa ma imbrac lejer deoarece este inca week-end si astazi as vrea sa ma plimb putin prin oras.Imi iau blugii negrii, cizmele lungi, bluza alba , geaca de piele, un fular cu animal print si geanta mea Gucci luando pe scari pentru a ajunge in bucatarie.
Odata ajunsa in bucatarie l-am vazut pe Sasuke stand la masa cu bunica amandoi sorbind din cafea si dicutand, bineinteles despre mine.Ii ignor si ma asez zgomotos pe scaun, cerandu-i bunicii o cana de cafea cu 3 lingurite de zahar si putin lapte.Incep sa beau din cafea sis a reflectez la cele spuse de Sasuke.Acesta imi intrerupe sirul gandurilor intrebandu-ma daca merg undeva, eu spunandu-i ca vreau sa merg la o plimbare si neasteptand sa spuna ceva pun can ape masa si ies din camera dar nu inainte de a o saruta pe bunica mea.Aceasta la randul ei ma saruta si imi spune ca de obicei sa am grija.



The power of music Untitled1_1249547311
I love you because ur so true,
You're in my heart,
But is lonely now.
Please come back to me you can't see,
That I love u, please call me
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Lun 31 Oct 2011, 20:29

Iubita, sper ca nu te-ai suparat pe mine ca nu ti-am dat comm si la celalalt capitol, dar am uitat cu desavarsire!!!! The power of music 359687 The power of music 359687 The power of music 359687 Oricum ambele mi-au placut la nebunie si astept nextu' nerabdatoare ca de obicei!!! The power of music 78717 The power of music 78717 The power of music 78717




The power of music Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Ŧ Mia KaulitzZ Ŧ
Genin
Genin
Ŧ Mia KaulitzZ Ŧ

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ~`In Naruto World ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 73
Puncte : 85
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Nebunăă`;x

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Lun 31 Oct 2011, 22:26

Hey The power of music 78717
Imi place foarte mult capitolul. M`ai facut foarte curioasa The power of music 301723
Astept nextu` si nu uita sa ma anunti The power of music 962758
Ja Ne si spor la scris The power of music 127686 The power of music 301723 The power of music 78717


The power of music Billkaulitzbymyvioletdr

~`[;x]Bill is sexy...:>
Bill is fine...
But sorry girls ;)
Bill is MINE >:) <3`[;x]
~` Niemand versteht mich besser als du...<3
~`Ich liebe dich Bill <3
~`Mein leben, mein engel <3
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Vin 04 Noi 2011, 18:09

grozav draga huh?
imi pare rau ca abia cum am venit cu com-ul dar este vineri deci am timp happy2
chiar mi-a placut capitolul huh?
nu prea am ce sa comentez happy2
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
The power of music J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Vin 04 Noi 2011, 19:13

Frumos capitolul, dar te rog nu mai scrie cu litere mari !
Mi-a fost greu sa citesc. Asa, sa revenim.
Cand aduci nextul ? happy2 :o3

Electronic :)


The power of music Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
sasusaku4ever
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : scoala/club, plimbari etc.
Stare de spirit Stare de spirit : as always..happy

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Sam 12 Noi 2011, 17:22

thank you pentru commuri si sper sa va placa! Ioana va pupaceste dulce kiss happy2 si dati commuri yeah


Capitolul 4

Soarele incalzeste dulceag pamantul, iar pasarelele imi incanta auzul cu minunatele lor triluri.Este duminica, o zi de relaxare fara lectii si fara pian,nu ca nu mi-ar placea pianul dar cateodata ma oboseste.Sa revenim la ale noastre sunt in parc si ma plimb fara sa stiu unde sa ma duc, imi simt sufletul gol, fara nici un pic de fericire,exact ca atunci cand mi-au murit parintii ,totul este negru ,fara speranta si fara scop.Incep sa ma gandesc la momentele petrecute cu ai mei:glumele pe care le facea mama, cand mergeam la plaja cu tata pana in larg ,si, gandindu-ma la toate acestea imi amintesc de prima oara cand l-am vazut pe Sasuke, in club…dar stai asa de ce ma gandesc eu la asa ceva?Trebuie sa mi-l scot din minte.Incercand sa fac acest lucru ma asez pe o banca si incep sa imi amintesc de cate ori m-am certat cu Ino dar totusi si cei mai buni prieteni se cearta uneori, apoi Naruto, care cateodata ma enerveaza la culme dar mereu m-a sprijint in toate problemele mele si in sfarsit Hinata care..
-Ghiceste cine e..O voce extreme de cunoscuta si care mi-a facut tot corpul sa tremure ma intrerupe din starea meditativa in care ma aflam, iar doua maini mai mari decat ale mele dar care erau mai calde imi acopera ochii.Dandu-mi seama ca este „el” ii spun ca nici nu vreau sa aflu.Auzind acestea imi descopera ochii lasand lumina soarelui sa ma orbeasca.Dupa cateva secunde in care am m-am obisnuit cu lumina il vad pe Sasuke stand in fata mea cu unul dintre acele zambete care ar face pana si gheata din toata Antarctica sa se topeasca la vederea lui,dar, incercand sa imi ascund emotiile ma prefac ca nu-l cunosc.Ma ridic de pe banca si trec pe langa el incercand sa nu ma uit inapoi dar acesta ma ajunge din urma si ma ia de mana intrebandu-ma de ce ma comport asa.
-Ce vrei sa spui?ca nu iti amintesti ce mi-ai facut acasa in dimineata asta?
-Aaa..de sarut este vorba nu-i asa?Sa inteleg ca nu ti-a placut?incercand sa ii raspund, acesta imi pune un deget pe buze in semn ca nu a terminat de vorbit continuand ce avea de spus: Sa stii ca multe fete ar da orice doar pentru un sarut de-al meu; iar tu?ce faci?ma respingi? Imi spune toate acestea cu un glas suav care intr-un mod inexplicabil ma face sa-il dau la o parte si sa ma asez pe urmatoarea banca.El se aseaza langa mine si dupa cateva minute de tacere profunda care credeam ca nu se mai termina m-a intrebat unde vroiam sa merg, eu ii raspund ca vroiam sa scap din acea casa.Imi ia mainile intr-ale lui si ma intreaba de ce , la care eu ii raspund, aproape venindu-mi sa plang dar ma abtin pentru ca nu trebuie sa imi arat toate slabiciunile, ca imi aduce aminte de prea multe lucruri.Se apropie de mine si ma ia in brate, surprinsa dar fiind cosiderabil mai linistita, spunandu-mi ca si el a trecut prin aceeasi situatie, incercand sa intreb ce a vrut sa spuna se ridica rapid de pe banca si luandu-ma de mana incepe sa alergam,eu incercand sa tin pasul cu el. Dupa cateva minute ajungem in fata unei vile uriase cu un gard urias din fier in spatele caruia se intrevedea curte uriasa cu mai multe alei, gazonul de un verde crud iar masivitatea casei de culoare porocaliu spre caramiziu.Parcurgem curtea si,Sasuke deschide usa de la intare care are un aspect foarte interesant.Intram in casa intr-un hol destul de lung, iar dupa cateva secunde se aude un glas pe care l-am mai auzit de undeva dar nu mai stiu de unde:
-Sasuke?ai ajuns deja acasa?Sa fi vazut cum mi-am facut de cap cu Ino aseara sice prietena buna avea.Pacat ca nu am avut sansa sa o cunosc mai bine.
Auzind acestea m-am enervat atat de tare incat am fugit in locul de unde se auzea vocea, bineinteles cu Sasuke dupa mine.Ajungand la locul cu pricina il vad pe baiatul cu ochii albi care se presupunea a fi prietenul lui Ino cu o fata roscata sarutandu-se in bucatarie.Ma indrept cu repeziciune spre el si ii dau o palma.Dupa ce si-a dat seama ce s-a intamplat i-a spus fetei pe care cica o chema Karin sa se duca in dormitor, apoi se intoarce catre mine si se uita cu o fata zambareata care sugera un amuzament prostesc.Ridic mana sa il pocnesc din nou dar aceasta este oprita de cea a lui Sasuke.Ma intorc plina de uimire si il intreb de ce m-a oprit la care el imi raspunde ca Neji este…


The power of music Untitled1_1249547311
I love you because ur so true,
You're in my heart,
But is lonely now.
Please come back to me you can't see,
That I love u, please call me
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Sam 12 Noi 2011, 23:52

mia placut huh?
nu prea am ce sa comentez huh?
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Dum 13 Noi 2011, 19:26

Wow! Chiar mi-a placut la nebunie capitolul! Nu prea am ce comenta asa ca tot ce ar mai trebui sa zic ste: NEXT PLEASE!




The power of music Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19Mar 03 Ian 2012, 19:14

Fic Inchis pentru inactivitate . Merge la --> Fan Ficuri Blocate . :)





The power of music Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  The power of music Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Continut sponsorizat




The power of music Empty
MesajSubiect: Re: The power of music   The power of music I_icon19

Sus In jos
 

The power of music

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-