Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 School of monsters (Sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: School of monsters (Sasusaku)   School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Feb 2012, 11:27

Capitolul 11

Cand Sakura si Karin intra in camera raman stupefiate de ceea ce vedeau. Era chiar el…tatal lor. Se numea Kyoruso Haruno, avea 26 de ani pe vremea cand fetele erau mici, iar acum are 1000 de ani. El e tatal biologic al lui Karin si cel vitreg al Sakurei. Niciunul nu spune nimic. Rozalia il priveste cu ura pe barbatul care ii e un asa zis tata.
- Dragele mele, nu va fost dor de tati? Zise el ranjind malefic.
- Huh….ce intrebare stupida…logic ca nu „tati”. Zice Sakura.
Karin il intreaba pe Kyoruso ce cauta aici apoi el i-a spus ca a venit sa o vada pe ea si sa vada ce ii mai face viitoarea mireasa. Stiti la cine ma refer nu? Of…chiar nu stiti? Ma refer la Sakura.
- C..c..ce?? nici sa nu te gandesti la asta, nu voi fi niciodata a ta.
- O…ba vei fi mica mea tigroaica. Uitate la tine cum arati, esti mai frumoasa ca si t***a aia de maicata. Zice el.
Infuriata pana la maximum, Sakurei ii se schimba culoarea ochilor intr-o culoarea neagra cu trei puncte galbene, parul lung ii se scurteaza pana la umeri, hainele ei se schimba intr-o pereche de pantaloni scurti mulati albi, un corset negru cu cranii albe, botine cu toc, si ii mai apare un fel de agrafa craniu mov, ce o ajuta sa se transforme in orice vrea ea, iar in maini ii apare o coasa lunga. Rozalia ii spune lui Karin sa stea deoparte, iar sora ei face precum ii sa spus. Probabil va intrebati de ce Sakura arata asa, pai stiti ca Sakura a devenit un vampir pur de nivelul Z, adica ultimul nivel. Ei bine ea acum s-a transformat in nivelul A. Sunt 26 de nivele, iar ea poate sa se transforme in orice nivel vrea. Ei bine sa revenim. Sakura incepe si il ataca pe „tatal ei” cu sulita in timp ce rosteste o tehnica secreta a clanului Haruno. Prin acea tehnica sulita devine rosie iar varful ei e mai ascutit, si plin de otrava. Deci dupa cum am spus Sakura il ataca dar nu il nimereste unde vroia si i-a lasat doar o zgarietura pe mana.
- Tigroaico, nu am venit sa lupt ci doar sa iti dau vestea . ei bine ne mai vedem fetelor. Apoi tipul iese pe fereastra cu o viteza uimitoare.
Sakura cade jos, sora ei venind inspre ea. Nu intelegau de ce mai traieste, cum de mai traieste, ce e el defapt…
Timpul trece iar cele doua fete s-au apucat sa faca putina curatenie prin camera, pana ce Karin gaseste ceva. Era un lantisor argintiu cu un medalion in forma de inima. Deschide medalionul si in el vede o poza. Era o poza cu Sakura, Kira si Fuji. Fuji era tatal biologic al Sakurei. Are parul negru si ochii verzi, si era un om minunat, doar ca acum nu mai e. Kira era mama Sakurei, o femeie extrem de frumoasa. Avea parul roz si ochii albastri ca cele mai frumoase perle ale marii. Rozalia se apropie de roscata si ia medalionul privindu-l. mii de lacrimi isi fac aparitia pe chipul fetei. Se vedea ca mama si tatal ei ii lipseau enorm de mult. Simtea cum a ramas singura pe lume, fara sa aiba vreun tel anume…fara sa cunoasca cum e sa fi o fata normala, cum e atunci cand ai parte de primul sarut. Nu mai suporta acest chin. Isi vroia viata inapoi. Niciodata nu a avut o viata normala, din cauza ca e vampir. In clasele mai mici nu a avut parte niciodata de prieteni adevarati, de baiatul perfect care sa tina la ea cu adevarat. Isi dorea din tot sufletul sa moara.
- Karin…eu..nu mai suport…m-am saturat de atata suferinta, de ce nu putem avea vieti normale..de ce a trebuit sa apara din nou Kyoruso…de ce. Zice rozalia printre lacrimile amare ce se varsa pe chipul ei alb.
Sora ei mia mica o ia in brate si o linisteste spunandu-i:
- Sakura…eu sunt aici, si voi fi mereu…nu vreau sa ma lasi singura…ce voi face eu…ce va face Sasuke fara tine…gandestete…ai pentru cine trai inca, o sa vina si momentul in care nu vom mai fi, dar acel moment inca nu a sosit. Spuse ea strangand-o in brate.
Timpul trece si trece…parca ar merge asa de incet. Incetul cu incetul Sakura incepe sa adoarma. KArin o ia in brate si o pune pe pat, apoi se aseaza pe un scaun langa ea. De astazi..viata lo se va schimba complet..vor avea parte de multe necazuri, dar vor reusi sa le invinga pe toate fiindca se au una pe alta, si sunt unite. nu vor lasa pe nimeni sa ii raneasca pe cei dragi lor.

Ei bine am adus nextul dupa atata timp, si imi pare rau ca nu am mai postat, dar insfarsit mi-am reparat laptopul. Sper ca va palce acest capitol, si va astept parerile si criticile. Si imi pare rau ca e asa de scurt. Va pwp Ja ne!


School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: School of monsters (Sasusaku)   School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Sam 04 Feb 2012, 17:01

foarte trist sad
chiar nu imi vine sa cred sad
imi pare extrem de rau pentru Sakura sad
sper ca totul sa fie bine in continuare sad
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: School of monsters (Sasusaku)   School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 05 Feb 2012, 22:02

hey prieteni, nextul la School of monsters, My passion..is you le voi posta vinerea ce vine, iar nextul la Tentatia ingerului il voi pune maine fiindca e deja scris. Mai astept macar un comm si voi pune nextul, va promit. va pwp , si va iubesc mult, ja ne!kiss


School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: School of monsters (Sasusaku)   School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Sam 11 Feb 2012, 20:58

Fan fic închis la cererea autoarei !
Sus In jos
Continut sponsorizat




School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: School of monsters (Sasusaku)   School of monsters (Sasusaku) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

School of monsters (Sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-