Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sitting in my character to be so - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sitting in my character to be so - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sitting in my character to be so

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Are rost sa mai continui acest fic ?
Da
Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_vote_lcap97%Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_vote_rcap
 97% [ 35 ]
Nu
Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_vote_lcap3%Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Total voturi : 36
 

AutorMesaj
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 14:46

Haide repede!!!!!!!!!!!!!! biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor
Ca mor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi!


Sitting in my character to be so - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Sitting in my character to be so - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 19:55

SCUZE LUME , SAPTAMANA ASTA A FOST ASA DE AGLOMERATA INCAT N-AM AVUT TIMP DE NEXT DAR VA PROMIT CA VINERI SAU SAMBATA VOI PUNE NEXTUL


SPER SA ASTEPTATI think

SUCCES


Sitting in my character to be so - Pagina 3 S6he8w
Sitting in my character to be so - Pagina 3 Npi5xg
Sitting in my character to be so - Pagina 3 2myt0zq




Sitting in my character to be so - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Sitting in my character to be so - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 14:19

hei ,am venit cu nextul
lectura placuta


Ma simt singura, parasita de toata lumea dar nu este asa . Eu i-am parasit . Mi-e atat de dor de ei . Daca tot mi-e asa de dor de ei , cred ca le voi face o vizita . Ma voi duce la festivalul din seara asta deoarece este festivalulu florilor de cires.E ultima noapte de toamna . In seara asta , cum se obisnuieste la noi in sat vor fi competii intre sate , cum ar fi: de dansat , cantat si altele . Eu o sa imi fac aparitia la concursul de cantat. Ies in graba din camera mea si ma indrept spre camera senseiului . Intru fara a bate si ii zic: - Sensei , imi faci si mie un favor !! Zic eu cu o voce de copil
-Sa ghicesc, vrei sa mergem la vestivalul florilor de cires , si pe deasupra sa vin cu tine ! Spune el deloc surprins .
Eu dau aprobator din cap , usor uimita . El ofteaza si imi zice: -Avand in vedere ca te-ai antrenat mult si ai si progresat , vom merge . Vrei sa canti ?
-Da ! E o surpriza . Ma duc sa ma pregatesc !
Plec din camera lui foarte fericita deoarece l-am convins ca in seara asta vom merge la festival . Bun , acum trebuie sa vorbesc si cu Tsunade pentru a intra in concurs . Intr-o secunda ajung la intrarea in satul Konoha . Cum imi imaginam , pasnicii dorm . Intru fara probleme si ma indrept cu grija spre biroul Tsunadei. Bat la usa si intru . Acolo , o vad pe ea foarte ingandurata . Cand ma vede , face o fata de zici ca a vazut moartea cu ochii . Trec rapid la subiect si o intreb daca are pe cineva pentru cantat la concurs sa reprezinte satul Konoha . Da negativ din cap si ii spun ideea mea dar cu conditia sa-l aduc si pe Orochimaru . Da numaidecat aprobator din cap si ii spun ca ne vedem diseara . Dispar intr-un nor de fum si ma indrept spre camera mea . Ajung acasa si iau in mana un caiet plin cu cantece compuse de mine .
Gata stiu , voi canta cea mai noua melodie compuse de mine “Mr and Mrs presitend “ . Incep sa repet cat de cat si sa imi scot toate hainele din dulap . Dupa o ora il vad pe Kabuto intrand in camera mea . Cand vede ce este in ea se cruceste . Cred si eu , e o vraiste totala . Imi spune ca dupa ce voi face curat , trebuie sa ma prezint in camera lui Orochimaru . Fac curat mai in sila , imi pun costumul si ma indrept spre camera lui . Intru si ma anunta ca trebuie sa plecam deoarece nu trebuie sa intarziem .
Plecam de la ascunzatoare si ne indreptam spre Konoha . Ii sunt datoare minunatului meu sensei . Niciodata n-am crezut ca poate fi asa de bun . In departare vedem portile satului . In zece minute ajungem la intrarea in sat . Bah , astia sunt culmea , iar dorm !! Dau negativ din cap si ma indrept spre centrul satului . Ajungem acolo , unde vedem o multime de oameni cunoscuti si necunoscuti . Majoritatea erau din alte sate veniti pentru as-i incuraja reprezentantii . Am ajuns la fix . Acum incepe concursul de cantat . Vad ca satul meu este ultimul la reprezentatie . Oricum , e maibine pentru mine deoarece toata atentia va fi pe mine . Ma indrept spre Tsunade si ii fac semn ca am ajuns. Aoleu , nu credeam ca va fi asa greu . Am un gol in stomac . E prea multa lume , cred ca am trac , si culmea toti prietenii mei sunt acolo . Crewd ca este o surpriza si pentru ei deoarece habar n-au care este reprezentantul Konohai.
In sfarsit vine si randul meu . Muzica rasuna in boxe si incep a canta . Merg cu pasi inceti spre scena . Toata lumea este uimita de prezenta mea si tot odata de prestatia mea . Trebuie sa recunosc , senzatia pe care o ai cand toata lumea te piveste si chiar le place ceea ce faci tu in acel moment . Termin de cantat si plec de pe scena . Vad ca le-a placut . Ma indrept spre ei si ma asez pe scaun exact in fata lor .
Toti se indreptau spre mine . Ah , acum voi fi pusa la un interogatoriu foarte lung.Ii salut iar fetele fac un lucru de nici nu m-am asteptat , au incremenit . Zici ca-s fantome . Ma ridic de pe scaun si merg la fiecare in parte si incep sa le imbratisez . Mi-a fost asa de dor de ele . Cred , ca o voi lua cu mine pe Hinata, daca vrea desigur . Cat ei mai vorbesc , o trag pe Hinata umpic mai departe degrup si ii fac propunerea . Ea accespta numaidecat dar ma intreaba daca am vorbit cu doamna tsunade despre plecarea ei .O mint putin si ii spun ca totul este aranjat . Trebuie sa ma misc repede , daca afla ca o mint , cred ca o sa se cam enerveze si s-a dat dr**u tot planul meu . Vreau sa nu mai fiu singura, sa nu ma plictisesc si sa am partas , cand o sa-I facem lui Kabuto farse .
Se anunta castigatorii concursului de cantat . Pe al treilea loc este satul Sunet,pe primul este satul Konoha iar pe al doilea satul Nisip . Am ramas profund uimita , am castigat . Wow, super . Sunt felicitata de catre toti prietenii si mai apoi de Sasuke . De ce nu l-am pus si pe el in categoria de prieteni ? Va spun eu , m-a mintit , tradat si nu suport cand cineva drag mie face asa ceva . Stai , stop cadru , am zis cumva cineva drag mie , nu este adevarat eu il iub…urasc pe Uciha . Pe cine mint ? Asta este doar o masca , ca sa ascund ceea ce simt cu adevarat pentru el . Ma indrept spre biroul doamnei Tsunade . Bat la usa si o anunt in legatura cu plecarea Hinatei din sat . La inceput nu prea e sigura , dar intr-un final , dupa ce o rog de mii de ori accepta exasperata. Ah da, voi credeti ca am iertat-o nu-I asa ? Ei bine raspuns gresit nu vreau sa o iert nici pe ea , nici pe Saya si nici pe Sasuke . Imi iau la revedere de la Tsunade si ma indrept spre Hinata . Ii spun ca in jumatate de ora sa fie la poarta satului cu bagajele facute. Da afirmativ din cap si pleaca grabita spre casa ei . Eu , ma indrept spre actualul meu sensei si il anunt ca o iau pe Hinata cu mine.
Hmm…, ma asteptam sa se enerveze dar nu vad nici un sentiment pe fata lui . Da aprobator din cap si ma indepartez de el . Ma indrept spre prietenii mei si le spun ca trebuie sa plec . Ei m-au imbratisat strans , mai mult sau mai putin. Spre noi se indreapta Hinata care isi i-a la revedere .Ei par putin dezamagiti si lasa capul in jos , usor tristi .Le spun ca o sa ne vedem de Craciun deoarece atunci voi da o petrecere mare . Tuturor li se lumineaza fata . Ne mai luam o data la revedere de la ei si plecam impreuna cu Orochimaru spre ascunzatoare.
Ajungem “acasa” iar eu ii spun Hinatei ca va dormi cu mine in camera deoarece am doua paturi si doua dulapuri . Cand ajungem in camera incepe sa se minuneze de “curentul electric “ din camera noastra .Incep sa rad in hohote, Hinata urmandu-mi exemplul . In camera noastra intra Kabuto. Ne spune ca maine la ora 07:00 , sa fim in locul de antrenament deaorece ne va antrena Orochimaru . Hinata pare putin surprinsa , ea credea ca nu trebuia sa se antreneze dar ce sa-I faci . O bat pe umar in semn de condoleante . De ce in semn de condoleante ? Pentru ca ea a crezut ca a venit in vacanta si ca trebuie sa uite de antrenament . Mai are putin si plange , la cum a antrenat-o Kurenai .
Kurenai , este o doamna bruneta slaba si foarte exigenta . In acest moment ea este insarcinata cu Asuma , senseiul echipei opt . Cum va spuneam , a antrenat-o pe saraca fata de a inebunit-o . Kabuto pleaca din camera iar eu incep sa o ajut sa despacheteze . Dupa ce efectuam si acest lucru , decidem sa mergem la o plimbare, chit ca este miezul noptii . Imi iau pe mine un tricou transparent cu vedere la gat , si niste pantaloni trei sferturi urmat de niste pantofi in stil ninja. In timp ce ma imbracam , Hinata fara sa vrea mi-a vazut semnul pus de Orochimaru. La inceput s-a cam speriat dar dupa aceea am linistit-o.
Antrenamentul de maine va fi unul special deoarece voi invata sa ma transform . De abia astept sa vad ce fel de faptura sunt, iar daca maine imi merge transformarea ,luna viitoare voi invata cum sa invii lumea fara nici un pericol de a omori alti oameni .



Scuze ca e scurt dar saptamana asta a fost ingrozitoare pentru mine
Sper sa va placa !


Sitting in my character to be so - Pagina 3 S6he8w
Sitting in my character to be so - Pagina 3 Npi5xg
Sitting in my character to be so - Pagina 3 2myt0zq




Sitting in my character to be so - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 14:36

SUNT ASA DE BUCUROASA CA AI PUS NEXT-UL happy2 kiss a hug in love happy2 kiss a hug in love


Sitting in my character to be so - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 16:05

Dear, este suuuper tare capitolul! Sitting in my character to be so - Pagina 3 385627 Saraca Hinata, ea vrea vacanta (ca noi de altfel Sitting in my character to be so - Pagina 3 468521) si tot antrenamnte primeste! Sitting in my character to be so - Pagina 3 947835 Sa vii cu nextu' ca e bestial ficul! Sitting in my character to be so - Pagina 3 544217 Il iubesc! Sitting in my character to be so - Pagina 3 962758




Sitting in my character to be so - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 17:31

Este super dragut si sunt foarte fericita ca m-ai anuntat...Abia astept NEXT-UL....Si daca nu te deranjeaza poti sa ma anunti?..
Sus In jos
lorena_saku
Genin
Genin
lorena_saku

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Arges-Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : scriu pe aici:-*
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 18:28

Imi place ficul tau si imi place cum ai evoluat de la primul capitol(care era aproape tot dialog) si pana acum cand ai descriere impletita cu dialog happy2 !Succes in continuare si next. kiss


Sitting in my character to be so - Pagina 3 39784-bigthumbnail

SI TRANDAFIRII POT AVEA SPINI
Deoarece, cateodata, dragostea doare. Deoarece te poate pune la incercare. Deoarece ea poate aparea de la sine. Deoarece dragostea este o forta si o superputere, nicidecum o optiune. Si deoarece va va duce pana la maximul limitelor voastre. Pana si trandafirii au spini…

Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 19:08

Foarte frumos nextul in love

Te inteleg cu scoala. :))

Sa ma anunti si pe mine cand pui nextul daca poti dap !

Te pup. kiss


    Sitting in my character to be so - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 00:07

atat de grozav incat mai dat gata huh?
chiar te felicit huh?
evoluezi cu fiecare capitol scris huh?
chiar m-ai dat gata huh?
iti multumesc din suflet pentru ca m-ai anuntat de acest next minunat huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Sitting in my character to be so - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Dec 2011, 17:46

Buna dap !
Conform cererii tale pentru critica, iata ca am ajuns pe la ficul tau.
Deci si prin urmare:

Ideea nu este chiar ceva iesit din comun, insa este draguta...

Titlul think Puteai alege ceva mai atractiv si mai original, dar din moment ce sunt multe persoane ce iti citesc ficul, este ok.

De descriere nu sunt multumita, poate pentru ca eu consider ca este cea mai importanta intr-un fic, cea careia trebuie sa ii acordam cea mai mare atentie.
Descriere sentimentala nu ai foarte multa, iar cea care o ai nu este amanuntita. Am vazut ca ai incercat sa ne indici starile personajelor prin diferite interjectii (gen: "ah", "bah"), insa nu asta inteleg eu prin descriere.
Trebuie sa ne faci sa ne simtitm in mijlocul actiunii, sa ne tii in suspans...

Dialogul nu este nici lung si nici sec. Ai niste probleme si aici, insa ti le spun la estetica.

"festivalulu" - festivalul

"pasnicii" - paznicii

"presitent" - president

"maibine" - mai bine

"as-i" - a-si

"accespta" - accepta

Acestea nu cred ca sunt nici un sfert din toate greselile de tastare pe care le ai. Te-as ruga sa citesti capitolele cu atentie inainte sa le postezi si sa le corectezi.

Incearca sa te exprimi mai frumos! Fazele gen: "Bah , astia sunt culmea , iar dorm !!" nu cred ca impresioneaza pe cineva si categoric nu au ce cauta intr-un fic.

Ai grija le repetitii, pentru ca ai foarte multe si sunt chiar deranjante. Gaseste sinonime ale cuvintelor, schimba exprimarea de tot sau nu stiu... numai sa nu mai ai atat de multe repetitii.

Actiunea nu este grabita, insa ai putea sa o incetinesti mai mult. Bineinteles, prin descriere sentimentala. Bat-o vina de descriere... Ce va tot umplu eu capul cu ea? Sigur asta crezi, insa are si ea rostul ei.

La estetica mai ai mult de lucru. Imparte capitolele pe fragmente si nu mai scrie dialogul in continuarea naratiunii, ci lasa un rand liber intre ele.

Ai scris de multe ori numele personajelor cu litera mica... Of...

Dupa ce termini ce ai de spus, pui semnul de punctuatie corespunzator, dai "space" si abia dupa continui. Asa se face...

Uneori ai uitat sa pui punct la sfarsit de propozitie, nu ai pus semnul intrebarii la sfarsitul unei propozitii interogative si nu prea ai pus virgula cand era nevoie de ea. Mai multa atentie!

In concluzie:

-mult mai multa descriere sentimentala!
-incearca sa te exprimi cat mai frumos. Capitolele trebuie sa fie cat mai coerente si cat mai placute la citit;
-evita repetitiile;
-ai grija la asezarea in pagina;
-citeste capitolele inainte sa le postezi si corecteaza-le;
-pune semnele de punctuatie cand si cum trebuie.

Cam atat am avut eu de spus. Sper sa nu te fi suparat si sa tii cont de sfaturile primite.
Spor la scris in continuare si multa inspiratie! hi!


Sitting in my character to be so - Pagina 3 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 10:22

huh? frumoooooos huh?
cum de nu am trecut mai devreme pe aici? ingrijorat
ingrijorat imi pare rau, nu o sa se mai intample, nervi!
o sa ma cuc sa ma pedepsesc ingrijorat biciuitor
biciuitor nu merit mila biciuitor
dance2 imi plac toate capitolele, povestea e geniala kiss
love sa ma anunti cand pui next kiss
spor la scris love kiss


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Sitting in my character to be so - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 12:29

HEI ,AM VENIT CU NEXTUL
ACEST NEXT ESTE PENTRU TOTI CARE AU CITIT SI COMENTAT FICUL


Noaptea , singurul moment al zilei cand ma refugiez si incerc sa-mi fac loc printre ganduri . Ea este singura care ma invaluie in negura ei alaturi de prietenele ei , stelele in frunte cu fiica sa Luna . Am iesit , dupa cum stiti cu prietena mea , Hinata la o mica plimbare . Amandoua suntem linistite . Cred si eu , poate ii este dor de Naruto . Imi doresc sa am si eu o viata ca a ei , sa iubesc si sa fiu iubita . Ea niciodata nu a suferit din dragoste , eu in schimb da . Ma bucur pentru ea , in acest moment ea are un iubit care nu o tradeaza , inseala , foloseste si minte . Sper ca nu va trece prin cap sa credeti ca fac referire la Sasuke . Bine , bine in majoritatea lucrurilor fac referire la el . De ce a trebuit eu sa ma indragostesc de el ? Tocmai cand incepusem sa nu mai tin la el s-a intors in sat sa ma inebuneasca pe mine . Pana la urma cred ca o sa-mi gasesc si eu adevarata iubire , la un moment dat .
Ne indreptam cu pasi lenti spre gradina cu flori de cires . Aceasta gradina este la un kilometru de ascunzatoare . Am gasit-o prima oara cand am venit aici, este un loc minunat plin cu fel de fel de flori multicolore si parfumate . In mijlocul acesteia este un leagan din lemn de tei , acoperit cu o patura alba si pufoasa ce emana caldura . Ne asezam cu grija pe leagan si incepem sa depanam fel de fel de amimtiri , de cand eram mici , pana la plecarea mea din sat . Am inteles ca Sasuke a fost distrus la plecarea mea . Sa-i fie de bine , daca n-a vrut sa recunoasca , ca ma place , adio si n-am cuvinte ! Ma amuza relatia mea cu Sasuke . Cand eram mica , eram obsedata de el . Cand a plecat din sat am inceput putin cate putin sa uit de el , acum sunt dinou nebuna dupa el , doar ca nu arat asta . Sunt foarte confuza si plina de intrebari . Una dintre intrebarile mele ar suna asa : De ce nu a vrut sa recunoasca , ca ma place ?
Si uite cum iti vine raspunsul cand te gandesti profund , e simplu , el nu si-a putut calca pe orgoliu . Asa sunt toti baietii . Defapt , ce tot vorbesc eu ? Asa este el , nu altii . Incetez a mai reflecta la viata mea si o intreb pe Hinata , ce cadou ii va lua lui Naruto de Craciun . S-a inrosit , nu-i de bine , sau da . Imi spune ca ea i-a dat deja cadoul lui Naruto , in ziua cand a implinit varsta de optsprezece ani . Incep sa am niste dubii . Sa reflectam asupra cazului , s-a inrosit si la ziua ei a devenit majora . Hai nu-mi spune ca a … a facut-o . Pana la urma dubiile mele se adeveresc , ea chiar a facut-o cu Naruto . O felicit , si pornim cu pasi repezi spre ascunzatoare deoarece ne era foarte somn . Ajungem in “casa “ si facem fiecare cate un dus , luandu-ne pijamalele si bagandu-ne in paturile noastre pufoase , moi si calde care ne asteptau de multa vreme ducandu-ne cu intarziere spre lumea viselor , un basm frumos cu printi si printese ce nu se termina niciodata .
Din pacate , dimineata soseste cu surorile ei aurii , rezele de soare si cu trilul vesnic si vesel al pasarelelor . Desi este soare , afara s-a racorit . Se putea vedea cu ochiul liber ca regina Toamna si-a luat trena cu frunze ruginii si cu recolte bogate si a plecat in alt tinut pentru a darui bucurie si spor de munca .
Ma trezesc usor somnoroasa din patul meu moale si cald si incep sa ma imbrac cu niste haine grosute , potrivite pentru acest anotimp . O trezesc si pe Hinata , care este la fel de somnoroasa ca si mine . N-am niciun chef de antrenament . Se imbraca si ea , si pornim spre locul de antrenamente . Acolo , ne astepta Orochimaru alaturi de sarpele lui , Mondo . Il salutam in semn de respect , desi dupa parerea mea nu prea merita dupa cati oameni a omarat .
Incepe sa ne invete unele tehnici foarte importante de medical jutsu .


Pov. By Orochimaru


Sunt in locul de antrenament alaturi de cele doua eleve ale mele . Se pare ca invata repede . Am inceput sa le invat cateva tehnici de medical jutsu . Sakura este deja familiarizata cu aceste tehnici din sat , dar Hinata se descurca binisor la acest capitol . Fetele astea sunt niste diamante care asteapta sa fie slefuite . Dupa ce termina cu medical jutsu , o anunt pe Sakura , ca este vremea sa incepem transformarea . Da din cap aprobator si scoate un pergament incepand sa faca niste jutsuri . O iau pe Hinata mai departe de locul de antrenament , deoarece aceea transformare cuprinde si o explozie care poate fi fatala pentru cei din jur . In schimb , Sakura nu pateste nimic .
A reusit , ea este un fel de inger negru , fara aripi , imbracata indecent , adica cu o fusta mica si un corset gri , i-a crescut parul si acum are si o suvita gri . Ce sexy e eleva mea , sunt mandru de ea ! Ce , doar nu credeati ca sunt indragostit de ea , nu-i asa ? Sunt foarte mandru de ea deoarece asa eram si eu cand eram adolescent . Furam inimile fetelor si eram foarte frumos . Si acum sunt , nu-i asa ? Hinata se apropie de ea si o imbratiseaza . O felicit si ne antrenam mai departe deoarece acest gen de transformare n-am mai vazut . Mereu cand pun semne , ies niste monstrii sau creaturi . Sasuke si ea au fost niste exceptii . Poate pentru ca fac parte din clanurile Uciha si Haruno .
Sakura isi revine la forma ei normala si incepe sa sara in sus de bucurie impreuna cu cealalta fata . Ea a evoluat mult de cand e aici . Acum are atitudinea lui Sasuke , pe vremea cand era aici .


Pov . By Sakura



Am efectuat treansformarea cu brio . Sunt un fel de inger negru , cred ca am si aripi . Ce inger as fi daca n-as avea aripi !? Imi revin la forma initiala si incep sa sar in sus de bucurie impreuna cu Hinata . De noi se apropie Orochimaru care ma felicita . Ii multumesc si ma retrag impreuna cu Hinata la umbra unui cires batran. Mireasma lui te face sa te simti ca acasa in Konoha . Mi-e dor de zilele petrecute alaturi de prietenii mei , pe vremea cand eram adevarata echipa sapte . Cand faceam tot felul de nazbatii si mai apoi sa dau vina pe baieti . Nu intotdeauna am fost obsedata de Sasuke . Cand am intrat cu el in echipa am incetat sa ma mai joc dea obsedata . Atunci devenisem mult mai matura , dar faceam si multe prostii . Tin minte prima oara cand am dat vina pe baieti . Niciunul dintre ei nu se astepta ca eu sa dau vina pe ei , mai ales Sasuke . Naruto , saracu era obisnuit, si acum , imi este mila de el . In loc sa ma certe pe mine , Kakashi i-a certat pe ei .
Vedeti voi , pe vremea aceea Kakashi ma credea un ingeras iar pe baieti niste dracusori . Era invers . De atunci am inceput sa nu ma mai inteleg cu Sasuke . Era tot mai enervant , si tot ce faceam eu lui nu-i convenea .
Revin la ale mele si ma indrept , alaturi de Hinata in camera noastra . Mai sunt doua saptamani pana la Craciun . Nu stiu ce cadou sa le fac tuturor . Lui Orochimaru , stiu deja ce sa-I iau dar celorlalti ? Trebuie sa invat tehnica reinvierii. Poate reusesc sa-l fac sa treaca de partea binelui . Antrenamentul asta a fost asa de obositor . Parca au trecut ani de cand l-am inceput . Afara , este un apus foarte frumos . Eu sunt genul de persoana care , din cand in cand o mai apuca si romantismul .

Ce , voi credeati despre mine ca sunt o persoana rece si insensibila ? Nu este adevarat . Bine , bine in majoritatea timpului asa sunt . Ajungem in camera noastra si incepem sa ne facem cate un dus . Mai intai eu , apoi Hinata . In seara asta avem de gand sa ne culcamd devreme deoarece sunt foarte obosite . Luna , alaturi de verisoarele , ei stelele i-au luat locul stalucitorului soare . Acesta ducandu-se la culcare , ca noi de altfel . Ne bagam in pat si il asteptam pe mos Ene , sa vina si sa-si faca treaba . Pana la urma vine cu mici intarzieri , ducandu-ne , dupa cum v-am mai spus in lumea viselor .


sper sa va placa happy2


Sitting in my character to be so - Pagina 3 S6he8w
Sitting in my character to be so - Pagina 3 Npi5xg
Sitting in my character to be so - Pagina 3 2myt0zq




Sitting in my character to be so - Pagina 3 R0b9k0


Ultima editare efectuata de catre cristinica ela in Dum 11 Dec 2011, 12:51, editata de 1 ori
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 12:44

Grazie ca m-ai anuntat.
Este un capitol minunat, tooooate sunt. love
Sper ca Oro sa treaca de partea binelui cum spune si Sakura ingrijorat
Si Hinata, prostiile se maresc odata cu varsta, bravo lor in love
Imi place mult de tot descrierea, totul.
ME GUSTA!
Felicitari si spor la scris kiss
Astept next-ul love kiss
i love you


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
lorena_saku
Genin
Genin
lorena_saku

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Arges-Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : scriu pe aici:-*
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 13:32

Merci ca m-ai anuntat ca ai adus acest frumos capitol.
Pai greseli de tastare nu am vazut,si nici de exprimare.
Spor la scris si te rog sa ma anunti de urmatorul capitol in love
Te pup kiss


Sitting in my character to be so - Pagina 3 39784-bigthumbnail

SI TRANDAFIRII POT AVEA SPINI
Deoarece, cateodata, dragostea doare. Deoarece te poate pune la incercare. Deoarece ea poate aparea de la sine. Deoarece dragostea este o forta si o superputere, nicidecum o optiune. Si deoarece va va duce pana la maximul limitelor voastre. Pana si trandafirii au spini…

Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 13:47

imi place mult fic-ul tau
e asa minunat
abia astept next-ul
si imi pare bine ca Orichimaru e putin schimbat
adica nu mai e asa rau


Sitting in my character to be so - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 14:35

Genial scumpa mea. in love

Mersi de anunţ. :x Este un capitol superb după părerea mea! a hug

Abia aştept continuarea. dap !

Te pup kiss


    Sitting in my character to be so - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 16:46

Incredibil! Sitting in my character to be so - Pagina 3 385627 Sitting in my character to be so - Pagina 3 962758 Extrem de frumos capitolul Sitting in my character to be so - Pagina 3 78717 , imi place cum ai descris Sitting in my character to be so - Pagina 3 301723 si abia astept nextuletzu'! Sitting in my character to be so - Pagina 3 544217




Sitting in my character to be so - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 19:34

foarte frumos draga huh?
te felicit huh?
ca de fiecare data tu ma surprinzi si ma indemni sa imi zic mereu in gand : ''ce talent urias are !'' lough
multumesc pentru anunt si probabil ti-am spus s-au nu dar acesta este unul dintre fic-urile mele preferate huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Sitting in my character to be so - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Vin 16 Dec 2011, 22:36

hei , va multumesc de commuri si mai ales de sfaturi happy2 dap !
continuati sa comentati si voi pune nextul cat de repede pot dap !


Sitting in my character to be so - Pagina 3 S6he8w
Sitting in my character to be so - Pagina 3 Npi5xg
Sitting in my character to be so - Pagina 3 2myt0zq




Sitting in my character to be so - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Sitting in my character to be so - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 18:16

am venit cu nextul



Pov. By Me



Mai sunt doar trei zile pana la Craciun . Este o sarbatoare plina de bucurii si plina de fericire , dar si multe presiuni . Iarna intr-un sfarsit isi va face aparitia , alaturi de Printesa Gheturilor , aducand fulgi mari de nea ca de vata . Aceasta este imbracata cu o rochie alba , plina cu stelute aurii , tinuta fiindu-i completata de o pereche de sandale cu toc . Ea mai poarta si o cununa formata din stelele de pe cer . Afara au inceput , incet , incet sa cada copiii ierni , fulgi de nea . Puritatea lor te face sa intri intr-o stare de melancolie .


Pov . By Sakura


Dimineata soseste , de data aceasta fara razele aurii ale Soarelui , ci cu vremea de basm de afara . Ma simt usor melancolica , cand privesc dansul fulgilor de nea , imi aminteste de copilarie . Ma ridic usor din pat , la fel si buna mea prietena , Hinata . Incepem sa ne facem siesta obisnuita din fiecare dimineata . Astazi voi invata sa trezesc oamenii morti la realitate . Iau micul dejun si incep a citi o carte foarte folositoare in jutsul de inviere . Sunt asa optimista ca voi reusi din prima , ma simt nerabdatoare . Doamne , dar cartea asta este prea mare ! Vreau si eu o data in viata sa ajut oamenii si uite ce mi se-ntampla .
Intr-un final , termin cartea de citit si ma apuc de practica . In primul rand ar trebui sa ma transform in inger . Mai degraba sunt diavolita decat inger . Presimt ca voi avea o zi foarte obositoare . Ma transform si incep sa zic incantatiile . Daca tot n-am ce face , o sa-i aduc la viata pe parintii lui Oro . Am de gand sa-l fac sa vina de partea binelui , sper sa accepte propunerea mea . Dupa cum am mai spus , spun incantatiile si invoc spiritul Lunii . Acesta este paznicul dintre cele doua lumi , adica a celor vi si a celor mai putin vi . Acesta , cand ma vede face ceva la care nu prea m-am asteptat , se inchina in fata mea . Il intreb de ce ace asta , iar el ma intreaba daca eu am fost printesa templului Lunii . Stiti voi , acel templu in care am stat trei ani alaturi de babuta Mikato . Ii afirm intrebarea iar el mai face o plecaciune . Ma intreaba ce doresc iar eu trecand repede la subiect ii spun ca vreau sa invi niste oameni . Imi indeplineste dorinta de a-I invia pe parintii lui Orochimaru , dupa care dispare intr-un nor de fum .
Hmm … a fost usor . Imi revin la forma initiala si ma indrept spre acei oameni , ma rog ci-or fi ei . Le pun usor mana pe frunte si ii intreb daca sunt adevarati . Ei imi raspund sarcastic ca nu sunt adevarati ci ca sunt din ciocolata . Fantomele din ziua de azi , n-are voie omu’ sa mai poarte o conversatie ! Renunt rapid la conversatie , si le spun sa ma urmeze . Ma indrept cu pasi usor grabiti spre camera lui Orochimaru . Acolo , il vad pe el alaturi de Hinata si Kabuto . Ii apun ca am o surpriza pentru el si mai apoi ii invit parintii in camera .
Pare chiar foarte uimit . Ba chiar se abtine sa nu planga . Se apropie de ei si face exact ceea ce am facut si eu cand i-am vazut prima oara . Le pune mana pe frunte si-i intreaba daca sunt adevarati . Haideti oameni buni colaborati si voi umpic , macar la el nu mai fiti asa sarcastici . In sfarsit bunul Dumnezeu mi-a ascultat rugaciunea facandu-i pe parintii lui Oro sa nu mai fie asa de ironici , nu ca nu mi-ar placea , dar in momentul asta nu prea imi arde de sarcasm . Sunt foarte obosita .
Isi vede parintii si …saracutul , incepe sa planga . Doamne , omul asta de uimeste pe zi ce trece ! Ii imbratiseaza iar eu , fiind nepoliticoasa , ii intrerup punandu-I , cu mici indoieli intrebarea , de a se intoarce in sat lui Orochimaru . Ciudat , a acceptat , umpic dubios dar cum v-am mai spus ma uimeste pe zi ce trece .



Hei , imi pare rau ca este scurt dar asteptati inca o saptamana si voi pune nextul mai lung .


Sitting in my character to be so - Pagina 3 S6he8w
Sitting in my character to be so - Pagina 3 Npi5xg
Sitting in my character to be so - Pagina 3 2myt0zq




Sitting in my character to be so - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 18:25

Hey draga mea dap !

Mersi ca m-ai anuntat.

Wow, la asa ceva nu ma asteptam..sa-i invie pe parintii lui Orochimaru :-?

Deci imi place ideea foarte mult in love

Abia astept sa vad cum vor reactiona cei din sat la venirea lui..lough

Te pup kiss


    Sitting in my character to be so - Pagina 3 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Faberry
Genin
Genin
Faberry

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : 2

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 19:26

Ce interesant, un Rochimaru din ce in ce mai...bun?! Astept next, deci spor la scris!






Hey, Vantule!
Daca Iarna a venit, inseamna ca Primavara nu este departe


Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 19:34

foarte fain huh?
te felicit huh?
imi place foarte mult acest capitol in love
daca ai sti ce puburoasa sunt pentru ca Orochimaru are din nou parinti si se intorc in Konoha kiss
sper ca am mai mentionat ce este unul dintre fic-urile mele preferate in love
tu ar trebui sa scri o carte si nu glumesc huh?
iti multumesc pentru ca mai anuntat de acest next bestial in love
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 19:36

Multumesc ca m-ai anuntat kiss
love ce bine imi pare ca Oro e de partea binelui dance2
Si Sakura e cea mai smechera biciuitor
Spor la scris si anunta-ma cand pui next kiss


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 21:00

Foarte tare!!! Sitting in my character to be so - Pagina 3 544217 Este suuuuper capitolul, iar Oro ma uimeste si pe mine pe zi ce trece! Sitting in my character to be so - Pagina 3 384738 Sa vii cu nextu' repede!!! Sitting in my character to be so - Pagina 3 208323




Sitting in my character to be so - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Continut sponsorizat




Sitting in my character to be so - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sitting in my character to be so   Sitting in my character to be so - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Sitting in my character to be so

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-