Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Begining [We will be together?] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Begining [We will be together?] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Begining [We will be together?]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 14:55

Foarte frumos nextul imi pare rau ca la celalalt capitol nu am lasat com dar totusi ficul este fabulos tineo tot asa bye bye



Nu te numi sarac ca visurile tale nu se vor implini.Sarac e doar cel care nu a visat niciodata.
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 14:59

Valeeoo, aiajuns deja la capitolul 8 si eu nu am stiiiut!!!Sa-mi fie rusine, te rog pune nextul cat mai repedee !
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 15:29

dap ! Hi!! hi! Supeerb!! in love Si.. YEEEEES!!!! dance 2 Da!! dance2 Stiam eu ca nu are ce cauta Naruto acolo!! lough Yes!! happy2 Aproape i-a spus!! Sunt mai fericita ca la ziua mea. lough Eee.. Ce sa-i faci.. dap ! Tine-o tot asa si astept nextul!! in love Te-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


Begining [We will be together?] - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 15:38

doamne foarte frumos huh?
asa te vreau surioara huh?
sa imi fie rusine ca nu am venit mai repede sa iti comentez dar abia acum mi-am terminat temele happy2
iti multumesc din suflet pentru ca mai anuntat in love
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 17:24

Ce cap de sfecla sunt!!!! Begining [We will be together?] - Pagina 3 359687 Begining [We will be together?] - Pagina 3 947835 Begining [We will be together?] - Pagina 3 359687 Am pirdut 3 capitole?!?! Begining [We will be together?] - Pagina 3 359687Of,of,of...revenind: darling, descrierea ta este absolut superba! Begining [We will be together?] - Pagina 3 385627 Begining [We will be together?] - Pagina 3 962758 Imi transmiti foarte bine sentimentele personajelor si scz inca o data pentru ca am ratat celelalte capitole! Begining [We will be together?] - Pagina 3 169309 Begining [We will be together?] - Pagina 3 78717 Begining [We will be together?] - Pagina 3 208323 Begining [We will be together?] - Pagina 3 962758 Astept next! Begining [We will be together?] - Pagina 3 273918




Begining [We will be together?] - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 17:57

Este duper capitolul!!!!!!!

Abia astept sa vad ce se intampla in comtinuare
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Dum 20 Noi 2011, 21:07

deci cred k nu styu cat de fraiera am fost k nu tiam vazut ficul asta super frumos.ideea e mega ultra originala si imi place multttttttttttttt de tooooooooooooooooooooooooot a hug .dar oare de ce sakura nu-si aminteste ce sa intamplat atunci think happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Lun 21 Noi 2011, 20:22

Chaper 10

I can't belived.. I like he?!


Prov Autor.

Soarele stralucea cu putere , chiar daca ora era 9 dimineata. El era la fel de puternic. Acesta isi trimise razele jucause spre scoala noastra draga , aceea fiinda Konoha Caguen. Razele sale auri se intrepta ca sulitele spre geamul curat ca lacrima , unde , brunetul nostrum se “holba” in gol. Si lumina outernica a razrlor inpunse ochii , negri de onix al baiatului. Acest lucru ii provocase o stare de nervozitate. Asa ca el isi intoarse capul 10 grade. Eh.. s pare ca ochii lui din nou fusesera captive frumuseti Sakurei.
Uf… de cate ori se v’a m-ai intampla asta? .. oricum .. sa revenim.
Brunetul era captive in splendoarea emanate de rozalie. O examina din nou , la fiecare miscare pe care o facea, totul. Pur si simplu acesta parca era blestemat sa fi-e sub vraja ei. Acest lucru nu ca iar displacea, din potriva ii placea sa isi priveasca ingerul. Iar biata Sakura inca m-ai era macinata de gandul acela, de spusele lui Sasuke. Statea chiar langa El, capul ei inca m-ai era in jos si se gandea la spusele lui. Acesta in schimb observase ca avea capul pe banca , se gandea daca sa vorbeasca cu ea sau nu. Dar.. se simtea rusinat pentru ce ii facuse in gradina, in fata ciresului. In mintea lui zburau in zig-zag ceea ce ii spuse , si m-ai ales acel moment in care el o stranse tare in brate. Acest lucru iil facuse sa inroseasca putin la fata, dar isi reveni repede ,pentru a nu iesi in “evident” sis a nu isi strice imaginea .. normal.. Ok despre biata Sakura nu prea mai sunt multe de zis .. m-ai bines a o lasam pe ea sa ne spuna ce simte acum.

End Prov.

Prov Sakura.

Simt cum capul incepe sa ma doara. Nu imi pot scoate din cap acel moment in care Sasuke ma ia in brate .. aceea stransoare asa de clda si iubitoare.. Off… ce as da sa ma mai ia in brate macar o data.
“- Tut e auzi ce spui?!?!?!? , auzeam o vace care era destul de enervanta , nu stiam de unde provine , ma uitam peste tot in clasa sa vad cine o fi spus asaceva,drar nimic. Parca inebunisem .. “Doamne? .. Ce se intampla acum cu mine , inebunesc?” . Ma tot uitam ca zapacita prin clasa , la el , toti stateau cuminti si nu spuneau nimic. Cand deodata aud din nou aceea voce :
“ –HELLLOUU!! Sunt chiar aici.. unde d**cu te uiti” . Tresar putin si ma uit din nou ca nebuna prin clasa , vrad sa afla cine ii vorbea. Imi intorc capul si “zup!” , privirea mea era tintita spre Sasuke, care acesta se uita indifferent cu capul spre geam, la pasarele’le care cantau vesele pe crengile unui stejar destul de batran. De odata privirea mea fusese furata dechipul brunetului de langa mine. Culoarea parului sau e o culoare neagra ca pana corbului era pusa in valoare de razele calda ale soarelui, care ii mangaiau pielea perfecta. “ Ahhh..” imi spuneam in gand. “ Cat de dragut poate fi acest baiat. Doamne!! Nu mai pot, nu ma mai pot abtine , as vrea din nous a ma inbratiseze. Nu mas satura toata viata . Mi-as dori sa aibe ochi p si pentru mine, dar nu cred ca un baiat asa de “ HOT” ca el s-ar uita la cineva ca mine.. Pur si simplu nu cred .. Dar totusi chip-ul lui imi adduce aminte de cineva din copilarie… Ete na .. nu se poate asaceva.. dar poate… hm.. Oricum nu conteaza ..
Oh.. cat de nepoliticoasa pot fi.. am uitat sa ma prezint pai cred ca numele mil stiti déjà dar ar fi nepoliticos sa nu ma prezint din nou, Numele meu este Sakura Haruno , am 17 ani si sunt de aici din Konoha. Dar acum 8 ani a trebuit sa plec in America , din cauza tata-lui meu. Acesta , a vrut sasi extinda firma. Nu stiud aca ti-ai dat seama , dare u provin dintr-o familie foarte boganta, nu vreau sa ma laud. Sincer mi s-a acrit de la atatia bani . LoL.. Asa.. pai , sa-mi descriu familia. Tata-l meu Yamato este o fire blanda . Are ochii de un albastru rar , marin, care te farmeca cu splendoarea lor, par il place s ail poarte ciufulit el fiind de o culoare alba , ca spuma laptelui. Pai este bine facut , mai ales ca mereu merge la sala noastra propie unde sunt cei mai buni antrenori de fit’nes din toata tara.. Deci noi traim in puf. Mama mea are culoarea parului de o rara frumusete, o culoare roz-bonbon , pur si simplu parca te oblige sa ii admire podoapa capilara. Ochii ei sunt verzi ca cel mai nepretuit zmarald , buzele sunt de un roz pal , chipul ei este asemenea unui inger. Nu am cunvinte sa imi descriu mama deoarece ea are calitati infinite. Mi’as dori sa seman mai mult cu ea. Frati sau surori nu am , sunt singura la parinti.
Familia noastra Haruno este una de rang Inperial, adica suntem extreme de bogati , noi suntem pe locul 2 in toata lumea. Banii parca au devenit o obsesie pentru tata-l meu acesta isi doreste cu prisosinta sa ii invinga pe cei de pe locul 1 . Aceea familie se numeste din cate imi amintesc Uchiha. Nu mam interest niciodata si nici nu o voi face, nu imi pasa. Lucrul de care imi pasa cel mai mult este ca imi iubesc familia sip e ceilalti ca pe ochi din cap. Pe parcurs o sa aflati mai mult desre starea familiei mele si mai ales unde traiesc, sincer sunt ca o printesa , iar acest lucru nu-mi displace .. poate unori..
Asa pai cred ca este deajuns pentru moment , deocamdata sa mai ma uit odata la Sasuke.
“Ah.. Doamne cat de dragut poate sa fi-e .. E atat de … HO- , nici bine ca nu termini ce am de spus si “cineva” anume ma intrerupe:
: - Ce d**cu vroiai sa spui? Doamne cap de varza asta .. S a iti place de el Doamne feteste si pazeste.. Nu vezi ce par ciufulit are , parca si=o fi bagat capul in WC .. Fatooo trezestete la realitate . Nu vezi ce fel ara- ..
Deodata brunetul se intoarce si se uita spre mine. Acei ochi de onix , in care te pierdeai si te vraja .. Lumina soarelui ii punea in valoare chipul minunat.
Nu m-ai puteam sa spun ceva , fiecare muschi al corpului meu ramse inpietrit. Aceea privire .. ma acaparese complet tansformanduma intr-o stana de piatra, fortanduma sa ii admir frumusetea..
“ O-O-M-M-G-G!! Nu-mi vine sac red ca eu , ca o proasta l-am insultat pe acest print. Care era in fata mea. Doamne… Cat de proasta pot sa fiu, de ce Doamne m-ai lasat sa imi insult printul” … Auze-am o voce care ma enerva rau de tot :
“ – Auzi.. da tu ce “ minune” mai esti? Unde … **** ….esti?” incepusem sa intreb aceea “voce” care ma exaspera.
“- Sunt chiar aici! “ raspunse “ea” ; “-Unde aici?” intreb , punanduma sub semn de intrebare.
“-Chiar aici.. !! “
“ -Unde AICI?!”
“-Doamne sa moara Pul*fer ,esti proasta rau . Tu nici acum nu ti-ai dat seama .. Sunt constinta ta!! HELLO’Ude pe ce planeta esti?... imi raspunse aceasta…
“-Constinta mea?” .. eu tot eram inceata.. “-Insfarsit ai prins idea , vezi ca nu a fost asa de greu? Apropo.. sa nu te prind ca iti ieie ochi de la Sasuke ‘ al MEU! Ca te inebunesc . Iti promit ca am sa te enervez asa de tare , ca ai sa ajungi la numarul 9 si nici cei mai ai dr*cu doctori nu vor revolva nimic. Oricum am .. observant ca iti place de el ,asa ca fal al tau! .
Ramasem uimita si mirata in acelasi timp ce auzem, nu-mi venea sac red.. Doamne parca inebunisem , incercasem sa mai spun ceva , dar in capul meu se facuse liniste.Aceea voce enervatoare , alias “Constinta mea” nu mai era, dispraruse “YEY” . Dup ace imi revin din aceea transa.. si ma trezesc la viata . Imi dau seama ca Sasuke sa uita la mine ca la felu 14.. “Doamne , oare de ce am priveste asa de intens?”...

End Prov.



【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Begining [We will be together?] - Pagina 3 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*


Ultima editare efectuata de catre Tσχץ¢คη∂ץ in Dum 27 Noi 2011, 16:36, editata de 1 ori
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Lun 21 Noi 2011, 20:39

dap ! Hi si VAIIII!!! hi! huh? Nu cred ca poate sa fie ceva mai tare ca acest capitol!! huh? good job Mama!! Am ras, am stat cu gura cascata, intr-un singur cuvant: IL IUBESC!! lough in love Si sa nu imi spui ca cei doi vor fi despartiti de avere ca mor!! angry Oricum.. Astept next si pm repejor! biciuitor Te-am huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! dap !


Begining [We will be together?] - Pagina 3 Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Lun 21 Noi 2011, 20:43

Ti-am spus vreodata cat de mult te iubesc!!! Begining [We will be together?] - Pagina 3 78717 Begining [We will be together?] - Pagina 3 208323 Begining [We will be together?] - Pagina 3 962758 Begining [We will be together?] - Pagina 3 208323 Begining [We will be together?] - Pagina 3 78717
Capitolul a fost...WOW! Begining [We will be together?] - Pagina 3 962758 Begining [We will be together?] - Pagina 3 78717 Nu am ce mai comenta, decat sa-ti zic sa pui next! Begining [We will be together?] - Pagina 3 962758 Begining [We will be together?] - Pagina 3 208323




Begining [We will be together?] - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Lun 21 Noi 2011, 21:16

bravo surioara asa te vreau huh?
a fost foarte tare acest capitol si am si ras lough
am teme asa ca nu iti pot transmite toate laudele de la cap la coada nervi!
te rog sa ma anunti si de data asta cand pui next-ul scumpo good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Mar 22 Noi 2011, 21:47

deci ficul e mega super misto.il ador pur si simplu.abia astept sa vad ce se va mai intampla intre cei 2 happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Joi 24 Noi 2011, 15:33

@ Sys . ThX in love
@ ItaSaku. Ma bucur ca iti place :D a hug


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Begining [We will be together?] - Pagina 3 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Begining [We will be together?] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Vin 25 Noi 2011, 16:02

De data asta este minunat acest fic good lough
te rog sa ma anunti cand pui nextul
bafta in continuare si pupici happy happy2 kiss good job


Begining [We will be together?] - Pagina 3 S6he8w
Begining [We will be together?] - Pagina 3 Npi5xg
Begining [We will be together?] - Pagina 3 2myt0zq




Begining [We will be together?] - Pagina 3 R0b9k0
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 23:09

Stii cum ar fi ficul perfect? Dak ai pune next.Te rooooooog sal puuuuuuuuuuuuui sad
Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 17:46

continuare sau inchidere?


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Begining [We will be together?] - Pagina 3 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 20:45

CONTINUARE CLAR!!! Begining [We will be together?] - Pagina 3 384738
Cum sa inchizi ficul ?! Begining [We will be together?] - Pagina 3 896861 Abia astept sa vad ce idei geniale mai ai in caput si te sfatuiesc sa le dezvolti in fic-ul asta mega suuuper tare pe care l-ai creat! Begining [We will be together?] - Pagina 3 208323 Begining [We will be together?] - Pagina 3 544217 Begining [We will be together?] - Pagina 3 78717




Begining [We will be together?] - Pagina 3 Scaled.php?server=18&filename=155largfdvkkbcbvnhbnhe



♥️ Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
♥️ And just a minute to get eaten.
♥️ So that's how I expect from you to love me,
♥️ Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 20:52

Continuare clar ! Ce-ţi veni măi ?
Cum să închizi acest fic minunat ? huh? Tu vrei bătăitză aşai ?
Begining [We will be together?] - Pagina 3 947835Nici sa nu te gândeşti ! Acest fic merită continuat . Şi încă cum Begining [We will be together?] - Pagina 3 962758 Este minunat , amazing , fantastic şi ar mai urma multe cuvinte . Ar fi pacat să îl închizi . Ascultămă pe mine . Begining [We will be together?] - Pagina 3 78717Nu-l închide te rog euuuu :o3

Te pupă Cami .. kiss!


Begining [We will be together?] - Pagina 3 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 21:25

Ok , thx 4 com :3 , si am sa-l continui , scz pt k nu am mai continuat , dar nu am mai int p forum mai bn d 2 luni ... so sry and thx <3


【 *.:。*゚‘゚・.。.:* *.:。*゚’゚・.。.:* *.:。*゚¨゚✎・ .。.:* *.:。*゚¨゚✎・.。.:* 】
۞۞You come to love,not to finding the perfect person,but by seeing an imperfect person perfectly ۞۞

Begining [We will be together?] - Pagina 3 000405qK6hd

LOADING..

██████████████]99% ✖️

׺°”˜`”°º×One word frees us of all the weight and PAIN of life: that word is LOVE׺°”˜`”°º×

*:。✿*゚‘゚・✿.。.:* *.:。✿*゚’゚・✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・ ✿.。.:* *.:。✿*゚¨゚✎・✿.。.:*
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 03:10

nici sa nu te gandesti la inchidere. continuare sigura happy2 kiss a hug in love dap !


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Begining [We will be together?] - Pagina 3 Asss10Begining [We will be together?] - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 13:23

Acest fic este blocat din cauza inactivitatii.


Begining [We will be together?] - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Begining [We will be together?] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Begining [We will be together?]   Begining [We will be together?] - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Begining [We will be together?]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-