Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O floare de cires in mainile unui demon.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 22:41

♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️

Mersi ca m-ai anuntat kiss

Capitolul a fost superb, se pare ca Uchiha s-a enervat. Ii scoatem noi nervii din cap imediat biciuitor. Imi pare rau ca am ratat un capitol sad sper sa ma ierti kiss. Iti iubesc fic-ul in love

Abia astept sa vad next-ul, spor la scris a hug

i love you

♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️



IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 23:19

Heii! in love

Mersi de anunt kiss

Deeci, geniala ideea <3

Imi place foarte mult in love

Spor la scris si idei! kiss


    O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 00:32

frumos ca de fiecare data huh?
ce repede se enerveaza un Uchiha lough
cum a zis Lissa : ii scoatem noi nervi din cap imediat biciuitor
iti multumesc mult pentru PM draga kiss
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 19:19

Bună bună , O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 301723

Am trecut şi eu pe la acest fic ;x

Vreau să spun că este minunat O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 385627

Îmi place mult de tot O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 962758

Astept cu nerabdare urmatorul capitol .

Sa ma anunti cand il pui O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 962758

Pupici . O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 208323


O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Rosalie Evans
Genin
Genin
Rosalie Evans

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 387
Puncte : 414
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : desenul si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 17:44

Eh, ma scuzati a am intarziat cu o zi dar nu prea am avut cum sa il termin ieri. sper ca nu va suparati. dar totusi mai bima mai tarziu decat niciodata, nu?
in fine lectura placuta kiss



Déjà prima greseala
Il las a treaca in fata mea si afisez un oarecare zabet satisfacut. Din spate era mai amuzant de privit. Parca asi fi multumita si sa il vad asa speriat dar totusi parca nu este de ajuns. Ce dragutel esti tu naruto asa si ghinionul tau este ca nici nu poti sa tragic chiulul, daca ai fost baiat rau si ai tras tare de la inceput suporti consecintele.
Nici bine nu ies din scoala ca o mana o imbratiseaza pe a mea si ma trage dupa ea, nici nu este nevoie sa privesc cine era ,acea atincere fina ca matasea si stransoarea blanda ca si cum ar tine o papusa de portelan cu grija ca sa nu se sparga , nu putea fi nimeni alta decat Hinata. Tot timpul o privesc cu admirati pentru simpla ei inocenta , nu cred ca este om care sa nu se piarda in acei ochi lila dea dreptul speciali. Mereu consider ca Naruto chiar nu o merita, adica el este genul de bad boy iar ea este opusul lui si mai mult ca sigur ca ar putea sa o raneasca daca ar avea o relatie. Totusi ce admir la ea este faptul ca in cele din urma a reusit sa ascunda acea timiditatea care o caracteriza.
Simt cum imbratisarea maini ei slabeste pana se indeparteaza de mine. Ma asez pe iarba care acum nu se mai compara cu stralucirea ochilor mei , dar totusi inca isi pastra nunanta ei . Le privesc pe cele sase fete care parca ma rugau din priviri sa le povestesc ce s-a intamplat. Imi dau ochi peste cap si le spun ca nu este nimic capul lui , este ca toti baieti de bani gata
- Hai Sakura de ce esti asa dura ? Dai o sansa ca nu mori.

Mda Ino cred ca déjà era fermecata de aspectul lui care sincer nu ma impresiona deloc , eu ma multumesc cu kiba al meu si atat.

- Eu il am déjà pe kiba la ce sa imi trebuiasca si pustul asta ? Plus ca ma face si fitoasa deci nici o sansa.

Adica sa fim seriosi eu nu il supor el nu ma suporta deci nici o sansa , plus ca nu asi fi niciodata cu cel care a dorit moartea familiei mele si cine stie cate alte personae ucise . Deci pe bune ce ganduri prostesti imi trec prin cap in ultima vreme primul ca u ar fi trebuit sa imi salvez fratele si al doile cum ca ar exista si cea mai mica farama de speranta ca eu sa fiu impreuna cu arogantul brunet .
Inchid pentru cateva secunde ochi incercand sa ma mai calmez si sa imi eliberez mintea de toate gandurile astea copilaresti. Dupa nici macar un minut simt cum aerul este imbibat cu mirosul ce da dependent a fumului de tigara. Deschid ochi instantaneu cautand persoana fumeaza fara mine. Observ cum celelalte fete se uitau la mine cu o usoara nuanta de amuzament pe fete. Cred ca inca se poate citi cu usurinta furia pe chipul meu. Le privesc cu atentie ochi mei dand impresia ca arunca cu fulgere in persoanele ce se aflau in raza lor vizuala. Pana la urma Ino imi da doua tigari si o cutie de chibrituri. Ah, parca-i alta viata , nu pot intelege de ce cand zidul de fum se izbea de caile respiratorii ma simteam mai bine dar atata timp cat isi face treaba de fiecare data nu imi trebuie nici o exlicatie. Ma intiend pe spate incercand sa deslusesc diferitele forme pe care la capatau nori la atingerea brizelor ce de vant din ce mai reci si puternice o data cu trecerea tipului si cu apropierea de cea mai rece perioada a anului. Imi atrage atentia unul ce parca avea forma unui clovn si instantaneu in minte imi apare imaginea lui Naruto intr-un costum in carouri in multe culori si cu un fel de palari despicata in doua colturi ce se sfarsesc cu cate un clopotel. Ca tot veni vorba unde-i si bufonul ala? daca stau mai bines a ma gandesc cred ca este de ajuns si sunte chit daca punem la socoteala si cand l-am inchis in baie cu Saya. Din nou sunetul clopotelului invaluie curtea iar eu arun ce a mai rams din tigara si ma indrept spre clasa cu un zambet strengar pe fata .
*********************

Myra pov

In sfarsit dupa ce ne-am plictisit in ultimul hal la ora , uneori avand aveam senzatia ca timpul statea pe loc numai ca sa ne faca in ciuda. Eh, in cele din urma au trecut si ultimele secunde ale orei iar la primele note ale clopotelului toti au iesit fiecare pe unde a apucat. Chiar am ramas masca cand am vazut ca toti , dar absolut toti eram gata sa iesim in orice clipa.
Acum o privesc pe Sakura cum il saruta pe Kiba de rams bun. Ce draguti puteau fi impreuna desi satenul asta are o sclipire ciudata mereu cand o priveste , si nu imi place deloc asta , pur si simplu simt eu ca ceva nu este in regula cu pustule asta. Cand dau sa ii zic ca trebuie sa mai ajungem si pe acasa o vad cum se indreapta spre mine cu un zambet strengar pe fata uitandu-se fix intr-o directie. Cand ma intorc sa descopar ce o amuza pe rozalie mai sa imi pice fata cand vad masina neagra cu geamuri fumurii pe care o conduce numai Itachi. Pe bune deci omul asta nu are ocupatii, nimic inafara sa ma streseze pe mine? Sakura déjà ajunsese la masina urcand in spate. Perfect deci am onoarea de a sta langa Unchiha cel mare , ce sora buna am si eu.
In cele din urma urc in masina si mai sa ma pufneasca rasa cand o vad pe soramea cu acea expresie nervoasa pe fata si pe noul nostrum coleg cu un zambet satisfacut. Ce amuzanti pot fi astia doi ,soramea sa nu comenteze in fata unuia de aceasi varsta si pusa sa il mai si asculte, asta chiar o sa fie o provocare pentru nervi lor.
Nici nu ma asez bine ca brunetul cel mare apasa pe frana, mai sad au cu capu de fereastra. Omu asta stie ca viteza permisa in oras nu e aceasi cu cea permisa pe sosea? Spre surprinderea mea Sakura chiar se lovise la cap iar brunetul din spate izbucnise in ras. Se citea asa usor pe fata ei se capatase o nuanta rozalie fie de la furie fie de la lovitura ca se abtinea foarte greu sa nu “gesticuleze “ in Sasuke. Se rezuma doar la asi scoate limba.

- Vezi poate ramai fara ea. Evident raspunsul brunetului nu ezita sa apara printre rasetele lui.
Dupa aceasta ultima replica intre noi se astern o liniste mormantala pana cand ajungem in fata vilei fiecare indreptandu-se spre camera lui.

Sakura pov.

Ce cap am putut sa dau frate de fereastra aia de ma doare pana acum?.Sa il mai aud sipe dobitocul ala cum rade. Destui nervi pentru o zi ,si azi fiind vineri trebuie sa aleg si clubul in care iesim cu fetele diseara. presupun ca toate pos astepta cat sa fac si eu un dus. Las apa sa curga in timp ce eu arunc hainele pe unde apuc dupa care ma asez in cada lasand apa calda si aburul amestecat cu parfumul florilor de portocal al gelului sa ma resefete. Cel mai eficient mod de a scapa de orice grija si de ami face ordine in ganduri. Cat pot sa ador senzatia asta.
- SAKURA ! Sus ACUM!
Doamne apara si pazeste ce tignal are asta. Deci presupun ca el este singurul care nu poate astepta sa imi termin dusul. Trag un prosop pe mine si cu capul gata sa imi explodeze ma indrept spre camera idiotului. La capatul scarilor el ma astept cu mainile la incrucisate la piept la fel de nervos . Fara nici o ezitre il intreb ce mai vrea si de data asta.
- Ce vreau uitate sit u cea facut javra ta! spune aratand spre usa cemerei lui. Imi drept privirea spre locul indicat si parca ma mai luminez la fata vazand isprava lui Miki imprimata cu o urma .

- Foarte dragut Uchiha se pare ca cineva a si calcat , daca asta e problema voi plimba mai des cainele. Acum pot sa ma intorc la dus? Cigar ca acum pot sa spun ca ma simt mult mai bine.


sper ca v-a placut si scuzati eventualele greseli de gramatica.


I want to live in my little perfect world

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Scaled.php?server=407&filename=copyofvgdre


Ultima editare efectuata de catre Kiki in Mar 10 Ian 2012, 18:16, editata de 1 ori
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 17:54

Hei, hei! in love
Primaa love

Scumpo, un capitol genial :x

Haa, ce ma bucur. =))) Cainele ala e foarte dragut ;;). Na Sasuke! take this!

Abia astept neext :x

Spor la scris si idei! kiss


    O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 18:29

Hee hee hee ce capitol amuzat
Imi place de catellul ala
Hamm ,sunt curiasa sa vad ce se intampla intre Kiba si Sakura cum ii dezvolti tu caracterul
Si cu Myra si Itachi chiar sunt curioasa sa vad cum decurg lucrurile ...
Ca de obicei superb capitol
Si pune nextt mai repede :P
Pupici ...


O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 21:03

buna , hi!

scuze ca n-am mai trecut pe la ficul asta minunat , nervi!

mersy ca m-ai anuntat , a hug

astept cu nerabdare nextul , kiss

sper sa ma anunti si pe mine de next , happy2

deabia astept sa vi cu nextul , in love

bafta si pupici
love


O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 S6he8w
O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Npi5xg
O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 2myt0zq




O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 23:28

dragut draga huh?
mi-a placut mult huh?
sunt cam ocupata deci ...
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 23:51

O, chiar asteptam sa vad ce se intampla.O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 169309 Ma bucur ca ultimul capitol a fost unul mai lung...

Deci

Sincer, nu prea am observatii. Eventual ar fi ca ai cam grabit actiunea, acolo, spre final, dar in rest mi-a placut. Abea astept sa vad ce se intampla mai departe intre cei 4 si te roooog sa pui nextu'saptamana asta ca o sa vezi ca incepe scoala si next numa in weekenduri O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 468521 O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 269478 O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 896861

P.S. Merci de pmO floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 208323

:X Ruby




O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Ian 2012, 15:24

wo...ficul asta chiar m-a impresionat.
Sakura v-a deveni catelul acultator al lui Sasuke sau ceva de genu?.....chiar interesanta ideia..astept nextul happy2


O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Ian 2012, 22:52

Sa sti ca il iubesc mult pe Miki happy2 Ce ma bucur dance2 Vreau repede next ca mor de nerabdare biciuitor


O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Rosalie Evans
Genin
Genin
Rosalie Evans

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 387
Puncte : 414
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : desenul si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Ian 2012, 11:23

deci am venit cu next stiu ca a luat cam mult dar temele de vacanya si acum scoala in fine sper sa va placa.
Capitolul VI - o seara ma idiferita

Vazand ca tot nu reactioneza ma intorc in camera mea aruncand o ultima privire spre brunet care isi muscase buza asa de tare incat ia dat sangele . Mda, afemeiat ca toti ceilalti, toti baieti sunt la fel, un zambet triunfator se iveste pe buzele mele, totusi ceva ma ingrijoreaza. De ce era asa de calm? De ce nu mi-a intors replica ? ceva este schimbat la el si nu stiu daca este in bines sau rau. Oare ce “surprise” mai are pregatite de este asa de bine dispus incat nici macar sa nu imi spuna ca de obicei ca sunt un nimic? In fine ,din pacate tot voi afla. Privesc ceasul si observ ca mai am jumatate de ora pana iesim cu fetele asa ca ma indrept spre dulap de unde scot o rochie albastra cu beretele si o pereche de pantofi cu toc de 12 centimetri. Ma indrept cu ele spre baie deoarece am invatat pe propia piele ca daca ma schimb in camera asi putea sa ma trezesc cu unul din priteni fratilor Uchiha sau chiar cu unul din frati prin camera. Dupa ce ma imbrac ma dau cu rimel, putin creion iar parul il prind intr-o coada, totul fiind gata ma indrept spre usa dar ca de obicei trebuie sa dau cu nasul in brunetul care avea aceasi expresie calma. Partea buna fiind ca o zaresc pe Myra asteptandu-ma jos cu o axpresie care nu insemna nimic bun. O indreb ce s-a mai intamplat, la care acesta imi intinde telefonul. O privesc oarecum mirata cum ochi ei aruncau scantei spre brunetul ce tocmai intrase pe usa impreuna cu Naruto, Shino, Gaara si Neji. Nici nu a mai fost nevoie sa citesc mesajul iar acum intelegeam si buna dispunere a lui Sasuke, reusise sa imi strice seara de Vineri , ei bun Uchiha daca joci pe deastea, fii constient ca jocul tau se poate juca in doi.Ma indrept spre Naruto si il intreb scurt si la obiect de ce nu a venit si fratesu.

- Buna si tie Sakura si Kiba nu poate veni pentru ca are ceva de rezolvat. La auzul acestor cuvinte mi se pune oarecum un nod in gat , nu il iubesc nu imi pasa ce si cum face dar macar cu el intr-un fel ma simt in siguranta, oarecum. Ei bine eu am plecat ca eu cu toti astia nu raman. Ma intorc vrand sa ma intorc in camera dar cineva ma prinde de incheetura maini tragandu-ma inapoi.

- Chiar vrei sa renunti asa fara lupta? Era clar vocea Myrei care era pusa pe rele. Ma intorc privind-o in ochi ei ca safirul in care se putea ascunde un ocean intreg inauntrul lor . Dau afirmativ din cap semn ca sunt de acord cu orice are ea in gand. Decizia fiind luata ne indreptam in camera de zi unde erau si restul fetelor care ne fac semn sa venim mai repede spunand ca jucam adevar sau provocare.

- Deci Saku adevar sau provocare? Avand in vedere ca Temari este cea care pune intrebarea ar trebui sa spun adevar dar atunci asi parea fricoasa asa ca raspund simplu cu provocare. Bine Saku te provoc sa ii dai o sansa lui Sasuke si sa te porti frmos asa cum stii tu .o vad cum se abtine sa nu izbucneasca in ras stiind foarte bine ca mie brunetul imi este antipatic ,ce pot spune ma astepta la asa ceva din partea lui Temari , mai ales ca nul suporta absolut deloc pe Kiba. Imi dau ochi peste cap si accept cu conditia ca nu promit nimic avand grija sa accentuez ultimele cuvinte. M-am invata minte sa nu mai raman la ultimul refuz pentru ca ultima acum cateva luni am ramas fara rochie si toti dobitoci ametiti de bautura ma credeau dama de campanie asa ca Sasuke in comparative cu ce-i poate capu este binisor.

Jocul continua Naruto fiind nevoit sa o sarute pe Hinata care spre surprinderea tuturor nu mai capatase acea nuanta rozalie, Sasuke sa is idea jos camasa, Itachi sa danseze impreuna cu Myra si s-a descurcat chiar foarte bine, Gaara sa manance ceva inventat de Tenten si Karin, Neji sa spuna cu care dintre fete a avut cele mai multe fantezii , Shino sa ii faca avansuri lui Kara sefa fetelor cuminti timp de o saptamana iar in cele din urma dupa ce fiecare si-a primit pedeapsa pentru ca adevar nu a ales nimeni ,am hotarat sa ne uitam la un film. In timp ce baieti cautau un fim “potrivit” noi iesim afara la un fum. Imi aprin unul din micutele tuburi pline cu tutun care ma faceau sa ma simt asa de bine. De la fumul ce iese din micuta tigara imi indrept privirea spre fete care se pare ca incercau sa se decida in privinta unui lucru . Acea batalie din priviri incetand cand Hinata da negativ din cap. In mod normal masi baga in seama dar acum prefer sa ma fac ca nu am observat deoarece o presimtire spunea clar si raspicat ca e mai bines a nu aflu sau cel putin nu acum . Discutia fiind terminata incepem sa radem pe seama provocarilor pana cand Naruto ne cheama inauntru. Cand dau sa ma asez pe canapé intra Naruto si Gaara, Temari ma impinge in directia brunetului . Obligandu-ma din priviri sa imi respect raspunsul dat acelei provocari. Daca nu ar fi fost ea si era una gen Ino care nu imi este asa simpatic ma jur ca ii turnam toata cuburile de gheata din frigider in decolteu. In fine ma asez intre frati pufnind la fiecare parte romantic a filmului desi era Horror trebuia sa bage si cate o faza de asta. Bine sincer imi era frica si la fiacre faza nasoala strangeam usor camasa lui Sasuke si totusi intre Itachi si Myra era cu totul alta situatie el pare incins la maxim in timp ce blondina ii saruta gatul ca pasiune ,cum isi bate fata asta joc de el este mult prea tare , in sfarsit ea se da la el si totusi nu poate face nimic ce tortura pe baiat, respectuml meu Myra. In fine , revenind la film acum era ceva de genu “Nu deschiude usa! Nu deschide usa!” numai ca era “Uitate in spate!”. Haide intoarcete ! Fara sa imi dau seama strangeam din ce in ce mai tare camasa brunetului, inca putin,putin ,putin si bum. In urmatoarea secunda ma trezesc cu intinsa cu capul in poala lui itachi si cu Sasuke deasupra, ce reactive prosteasca am putut sa am si eu plus ca nici nu artase ce se intampla , era o simpla pana de current, ce patetica sunt.


Sper ca v-a placuta si next cred ca pun peste doua zile cam asa.

Kiku va pup dulce pe toti kiss


I want to live in my little perfect world

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Scaled.php?server=407&filename=copyofvgdre
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Ian 2012, 14:21

foarte frumos huh?
ma bucur pentru ca ai venit insfarsit cu next-ul heh
mi-a placut mult next-ul ... m-ai ales ultima parte lough
Sakura Sakura lough
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Ian 2012, 15:22

buna!!!!

Minunat capitol

Imi palce atitudinea Sakurei!!!!!

Vreau next so PWP doolce


O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Mar 2012, 20:05

Buna a hug
Da, nu trebuie sa vorbesc ca nu am mai trecut de ceva timp pe aici, dar sa sti ca tot imi place.
Sa inteleg ca Kiba a inselat-o cu cineva pe Sakura?
In fine, Sasuke asta e tot un badaran si jumatate, nu stiu cum poate intra atata nesimtire intr-un om.
Myra, Myra, ce-i faci tu saracutului lough
Nici nu vreau sa-mi imaginez prin de trece.
Ai unele momente cand scri numele personajelor cu litera mica.
Te-as ruga sa nu mai scri cu (,) culori gen rosu, ca iti este greu sa citesti.
Astept next-ul si inca odata scuza-mi intarzierea. kiss



O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 15:11

Fic inchis pentru inactivitate.

Merge la >> Fan Ficuri blocate.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O floare de cires in mainile unui demon.   O floare de cires in mainile  unui demon. - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

O floare de cires in mainile unui demon.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-