Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Wherever you are - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Wherever you are - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Wherever you are

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Wherever you are - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Lun 19 Dec 2011, 18:07

in love prima , nr1



mersi ca m-ai anuntat scumpy in love
chiar ma bucur ca ai pus continuarea asa de repede
te rog sa ma anunti de next
esti ca o surioara pentru mine , me amigo
ma supar daca nu pui nextul repejor
nu cred ca ai vrea sa sti ce se-ntampla cand ma supar !
te rog anunta-ma de next , inca o data


bafta la commuri
pupici si spor la idei


Wherever you are - Pagina 2 S6he8w
Wherever you are - Pagina 2 Npi5xg
Wherever you are - Pagina 2 2myt0zq




Wherever you are - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Lun 19 Dec 2011, 21:16

e superb
asa tare ma bucur ca sunt imipreuna
foarte mul
si astept next-ul
te pupic


Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 08:08

imi place la nebunie si imi pare rau ca nu am putut s acomentez mai devreme numa ca sunt ocupata cu scoala si aseara nu am putut pentru ca ma pus mama sa invat
acum stiu ca scoala e bune numai ca la fel ca ori ce lucru excesul de scoala dauneaza grav sanatatii tale si a celor din jur
spor la scris si la ideei bafta in continuare
te mai rog sa ma anunti cand vine urmtorul care sper sa fie curand
PwP dulce de tot la tine kiss


Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Wherever you are - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 16:19

Buna tuturor! Sa stiti ca ma suppy rau daca nu imi lasti mai multe commuri! Vreau si eu, cer prea mult? In vacanta de iarna voi fi plecata asa ca nu cred ca voi mai avea timp si de fic dar totusi pentru voi a sa imi fac timp. Nu ma faceti sa regret. Pana atuci, uite Nextul:
Capitolul 5.

Pov. Sakura

O chem pe Hinata la mine. Aceasta alearga spre mine si imi sare in brate. Ce o fi apucato ? O intreb care este treaba cu ea si Naruto iar ea imi raspunde :

-Pai, acum ceva timp, mai exact acum 3 ore, Naruto m-a intrebat daca vreau…sa…fiu…i-u-b-i-t-a lui ! Nu ca este tare ?
-Daaa !
-Auzi dar tu si Sasuke chiar sunteti impreuna ?
-Daaa !
-Oooo, cool baby ! Atunci, in seara asta vi cu mine la sopping! Trebuie sa iti iei ceva super hot care sa il dea pe spate pe brunet!
De data asta nu neg. Are dreptate fata cand spunde ca imi trebuie ceva hot pentru brunet. Dau din cap afirmativ dupa care ii spun ca Naruto o asteapta sa vina sa mearga la Ramen.
Cei doi porubei parasesc vila si se urca intr-un BMW aproximativ ca cel al lui Sasuke si pleaca. N-am inteles de ce a venit in vizita daca nu a stat mai mult, dar asta u ma priveste. Sasuke imi spune sa ma pregatesc de scoala pentru ca este timpul sa plecam deoarece cursuril incep la 11 :00. Am si uitat ca astazi este luni ! Ii spun brunetulu ca merg acasa sa imi iau ceva nou pe mine si apoi vin sa mergem cu masina mea. Casa mea este chiar in fata casei lui deci nu fac mai mult de 2 min pana acasa. El imi spune sa ma intorc repede pentru ca nu vrea sa intarzie, el fiind colegul nou. Dau aprobator din cap si ies pe usa nu inainte de al saruta pasional pe buze. Ma indrept rapis spre casa. Aveam o vila foarte mare in care te puteai pierde usor daca nu cunosteai locul ! Sa va explic cam cum este : vila are 3 etaje. Cum intri pe usa de afara, dai de un hol lung. Pe jos este un covor rosu. Seamana foarte bine cu cele de la Hollywood care se pun la deiferit prezentari importante. Peretii au o culoare rosie foarte aprinsa care seamana foarte bine cu sangele proaspat. Prima usa de pe acel lung hol este pe stanga. Aceea este livingul foarte mare, cu peretii de un verde deschis ca al naturii iar pe jos parchetul alb. In living puteai sa observi o masa de 4 pers. adica eu, parntii si Samira. Un televizor cu plasma foarte mare. Tablourile, de asemenea, nu puteau lipsii. Mama iubeste pictura asa ca are tablouri de la cei mai renumiti pictori. Tot in living se afla si 2 fotolii si o canapea alba catre crem. Tot pe hol, a doua usa la dreapta este bucataria. Nu am ce descriere sa va dau decat ca peretii erau de un galben odihnitor si foarte incapatoare. Restul, ce se gaseste intr-o bucatarie, adica frigider, aragaz…etc. Mergi ce mergi si ajungi la scarile care se afla pe partea stanga. In capatul holului, se afla usa de sticla prin care se observa gradina plina cu flori, bancute, un leagan cu trandafiri, etc. Daca urci scarile, la primul etaj este camera parintilor mei, care in prezent stiti ca sunt plecati. Tot etajul unu este al lor ! Etajul doi este al meu si a Hinatei. Dormitorul meu este primul pe partea dreapta. Este foarte mare… Nu glumesc ! Am patul meu mare de doua persoane pe mijloc acoperit cu asternuturi mov. Peretii sunt si ei tot mov si pe jos am un covor super dragutz si parchet alb. Langa pat am masuta de macheaj si oglinda iar langa un birou alb si un scaun mov. Iubesc movul ! In camera mea se afla alte trei usi. Unde duc ? Una duce la baia mea privata care este toata roz, a doua este o camera unde am hainele si incaltamintea. Am foarte multe asa ca nu au incaput in camera mea toate. A treia duce catre o camera care este impartita in doua. Jumătate este propria mea sala de sport si jumătatea cealanta duce catre sala de mese. Acolo imi servesc masa deobicei. Camera Hinatei este cu mov si verde. Are un pat lafel de mare, parchet..etc. Aproapte ca a mea ! Ma desbrac repede de hainele mele si imi iau o rochie neagra cu argintiu si niste tocuri negre cui. Aratam super cool ! Imi iau Iphon-ul de pe masa si cheile de la Ferrari, apoi plec.
Ajunsa in fata casei brunetului, claxonez ca sa ma auda si sa coboare. Deschide usa, imi face semn cu mana apoi vine catre masina. Cand se urca, ma vede foarte sexy imbracata si isi musca buza de jos. Ce geste pervers, imi place ! Il sarut pasional apoi ma indrept cu viteza catre scoala.

Cam atat pentru azi scumpii mei. Pozele capitolului :

Camera Sakurei : design﷓interior﷓culoarea﷓mov﷓02.jpg
Rochia Sakurei: 246067231﷓4905021﷓70
Tocurile ei: 266x400_7990﷓15.jpg
Iphone: 676156993646702160744631
Ferrari: ferrari_color_pink_thumb.jpg
Sakura: sakura﷓haruno﷓naruto﷓girl.jpg
Sasuke: Sasuke﷓9.png

L-am facut mai scurt pentru ca nu primesc commuri. Cand voi primii mai multe, il fac mai lung! Bye hi!


     
 
Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 16:22

Supeeerb, e atat de frumoos love
Mi-a placut faza cu : "fi barbata Sakura, fi barbata"
Chiar a fost tare, am inceput si sa rad lough
dance2 ma bucur ca cei doi sunt impreuna in love
Sper sa nu se intample nimic care sa le strice fericire sad
Spor la scris si astept next-ul kiss


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Faberry
Genin
Genin
Faberry

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : 2

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 16:29

Scuza-ma ca nu am da comm, rusine mie.

Oricum capitolele au fost foarte frumoase, mi-au placut mult de tot. Iti multumesc ca m-ai anuntat si Spor la scris!






Hey, Vantule!
Daca Iarna a venit, inseamna ca Primavara nu este departe


Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Wherever you are - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 16:42

huh? huh? huh? frumos,



mersi ca m-ai anuntat scumpy dap !
astept cu nerabdare nextul , me amigo huh?
te rog sa ma anunti de next fata tati
defapt , fata mami
ma rog , aceasta contnuare a fost foarte misto dap !
imi place ca este mai pervers , lough
bafta in continuare si next next next kiss good job


Wherever you are - Pagina 2 S6he8w
Wherever you are - Pagina 2 Npi5xg
Wherever you are - Pagina 2 2myt0zq




Wherever you are - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 17:17

e superb astept sa vad ce se va mai intampla?
deci astept next-ul.


Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Ionutz
Genin
Genin
Ionutz

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : -18
Hobby-uri Hobby-uri : Ghici!
Stare de spirit Stare de spirit : In general Crezzy! Daca sunt nervos iese urat!

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 19:11

MMM DA ESTE BINE DAR NU ESTE PREA MAI INPRESIONAT .FOARTE PLICTISITOR.




Wherever you are - Pagina 2 22592652190124449097216



We'll spend an eternity without you, loving you!


Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 19:14

imi place la nebunie
mersi ca m-ai anuntat
spor la scris si la idei multa bafta-ncontinuare
PwP dulce de tot la tine kiss


Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Wherever you are - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 19:48

Ionutz, sorry dar uita-te la ficul tau si apoi mai comentam daca al meu este plictisitor sau nu! Pana atunci, va anunt ca Ionutz a renuntat sa mai colaboreze cu mine la ficul : Viata mea alaturi de tine+16. Bye hi! !


     
 
Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 23:07

mersi mult k mai anuntat..si continuarea e super tare.... in love a hug o chesti nu imi prea place...ea are ferari si el doar BMW?....dar poate asa trebuie sa fie..in orice caz e super mijto si imi place la nebunie.... in love

sa nu uiti sa pui NEXTUL si sper sa fie cat mai curand happy2


Wherever you are - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Wherever you are - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 23:29

Hey hey draga mea dap !

Multumesc de anunturi, regret nespus ca n-am putut trece ieri pe la capitolele noi insa mi se stricase calculatorul. Foarte frumoase ambele capitole in love Ma bucur ca cei doi sunt impreuna :o3

Povestea este chiar interesanta, abia astept continuare caci nu cred ca va fi totul numai lapte si miere. ^^

A..si inca ceva. Pentru Ionutz, ca tot se plangea de criticile adresate ficului sau si facea nesimtite anumite persoane ce chiar nu merita aceasta insusire negativa. Tu cum ti-ai spus parerea despre ficul lui DeeaBianca? Daca ti se pare atat de "plictisitor" ceea ce e putin probabil puteai sa o spui intr-un fel mai frumos si ce ai vrea sa adauge, nu in modul ala. dap ! Cam atat am avut de spus ca nu vreau sa ma cert si sa-mi pierd cumpatul. ^^

Deci scumpa mea abia astept next in love

Te pup kiss


    Wherever you are - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Dec 2011, 13:42

Dragi mei cititori, eu vineri pe 23.12.2011 plec in Italia. Acolo nu stiu daca o sa mai apuc sa postez dar va promit ca o sa o fac cand pot! Nu stiu daca o sa mai apuc sa postez pana vineri dar ma straduiesc. Bye si sper ca intelegeti!


     
 
Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 10:19

Imi pare foarte rau pentru ca nu am mai postat, dar cum am mai spus, am plecat in Italia si nu prea mai am timp sa postez. Ok, acestea fiind spuse: Uite next-ul!

Capitolul 6:

Pov. Sakura:

Conduceam ca o nebuna! Cred ca l-am speriat si pe saracul baiat! Hahaha…sunt tare! Deobicei faceam cu masina 10 min dar acum se pare ca am ajuns in doar 5 min. Va intrebati cum de conduc la 17 ani? Pai in America, aici stau, mai exact Los Angeles, poti sa iti scoti carnet la 16 ani. Deci, revenind la scoala, parchez frumosul mea masina in fata portii scolii si amandoi ne dam jos. Eu inchid masina cu cheia si ne indreptam catre clasa. Eu sunt cea mai populara fata din scoala si cea mai bogata. Toti baietii ma considera cea mai frumoasa fata, deci si cea mai populara. Am o droaie de prietene, de exemplu: Ino, Hinata, Tenten, Temari…etc. Singura fata cu care nu ma inteleg si ne certam non stop este de asemeni si cu*** scolii, aceea fiind nimeni alta decat Karin.
Se suna de intrare in clase. Nu il vad nicaieri pe Sasuke. Cred ca s-a dus la directoare sa se prezinet, este nou! Ma asez in ultima banca de pe randul de la geam. Ma asez mereu in ultima banca pentru ca nu imi place sa stau in fata sa ma puna profesorii sa raspund, mai ales ca mie nu imi place scoala asa ca nu invat niciodata! Acum avem ora de matematica, urasc matematica!!! Asteptam cu totii “ cuminti” sa vina profa. Deodata se aude usa si pe ea intra dirigu’. Deci am scapat de mate…il iubesc! Dupa el intra nimeni altul decat Sasuke. Acesta il roaga sa se prezinte.
-Ma numesc Sasuke, am 17 ani si restul nu va intereseaza!
Dirigul imi arata cu mana banca si ii spune sa se aseze langa mine, eu fiind singura din clasa care nu are coleg. Inca odata, il iubesc pe dirig!

Pov. Sasuke:

Deci, am un dirig super tare. M-a pus in banca cu iubirea mea. Ce bine ca este ultima banca, asa putem sa ne sarutam si noi in timpul orelor. Dirigu’ ne mai spune cate ceva apoi iese pe usa. In momentul in care a iesit din clasa, s-a sunat de pauza. O sarut pe Sakura rapid astfel incat sa nu vada nimeni. Apar si prietenele ei. Una roscata cu ochelari se pune in poala mea si ma intreaba daca am iubita. Ce cu***! Eu ii spun repede un NU apoi ma duc catre un grup de baieti. Acolo ma imprietenesc cu Naruto, un baiat blond cu ochii albastri ca si apa marii si este cel mai nebun baiat din clasa, deja suntem cei mai buni prieteni. Al doilea este un baiat pe nume Neji, cu parul mai lung runet si ochii de un mov pal, are si iubita, o cheama Tenten! Lista de baieti mai poate continua, dar nu am chef sa vi spun pe toti! Se pare ca s-a sunat de intrare. Acum avem ora de engleza, plictisitor! Ma asez langa scumpa mea bombonica si o sarut pasional. Profa intra in clasa si ne spune ca astazi ne va asculta la teorie. Sakura incepe sa rada pentru ca a primit un biletel cu o gluma de la Temari. Profa observa si spune:
-Ce este asa de amuzant Haruno?
-Dumneavoastra! spune printre rasete Sakura. Fata asta are tupeu!
-Dar daca ti-as scade nota la purtare, ar mai fi ceva amuzant? o intreaba profa.
-Desigur! spune rozalia mea. Deci fata asta chiar a intrecut masura, trebuie sa fac ceva pana nu ii scade nota la purtare. Pe cand profa se indrepta catre catalog, ma ridic in picioare si spun:
-Vreau sa raspund la ora dumneavoastra!
A inghitit momeala, se intoarce catre mine si imi spune:
-Sa te vedem!
Dupa ce am terminat, eu unul am spus ca la carte, ea imi spune ca imi pune 10. Tare! Se suna de pauza asa ca profa imi pune doar mie 10 si pleaca. Daca nu eram eu, Sakura ar fi avut o frumoasa nota de 4 la purtare in catalog.
Dupa biologie, franceza, sport, tehnologie si religie, in sfarsit putem sa plecam acasa. A fost cea mai plictisitoare zi din viata mea. Karin a vrut sa ma sarute de fata cu Sakura, noroc ca eram atent si am indepartato inainte sa faca vreo prostie. Ma mai certam si cu bombonica mea roz! Sakura ma lasa in fata casei mele. Era cu masina! Inainte sa plece, am invitato diseara la mine. O sa pregatesc o cina romantica! De cand am devenit eu asa de romantic?


Pov. Karin:

In sfarsit acasa! Imi venea la ora de franceza sa imi iau ghiozdanul si sa plec! Totusi m-am abtinut sa nu fac vreo tampenie. Cand ma gendesc la scumpul meu Sasuke, imi vine sa ma duc la el acasa si sa sar pe el. Totusi, nu stiu unde sta. O sa aflu eu! Pentru maine avem o groaza de teme. Nici nu mi le fac! Astazi am avut parte de o vizita la toaleta scolii impreuna cu Deidara. Se pricepe, nu gluma! Ma intreb daca e bun la pat si scumpul meu Sasuke. Asta voi afla incurand! Iti promit brunetule, ca vei fi al meu curand. Totusi, care este faza cu el si Sakura? Ciudat, dar cred ca sunt iubiti. Da Doamne sa ma insel, ca daca este adevarat, ii rup parul ala rozaliu sin cap Sakurei. Nu vreau sa ma enervez acum ca imi apar riduri. Trebuie sa fiu sexy zilele astea, ca sa il ademennesc pe Sasuke si sa il fac numai al meu!


Este scurt, dar sunt racita si nu pra am multe idei. thank you Pentru commuri. Bye hi! !


     
 
Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 10:46

frum, frum
si sper sa nu se bage karin intre cei doi ca o biciuitor


Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 11:18

am o intrebare sasuke parca se imprietenise deja cu naruto si neji?
in rest imi place la nebunie fic-ul
spor la scris si la idei
multa bft in continuare


Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Wherever you are - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 11:30

Frumoooos!
Ce ma enerveaza Karin asta biciuitor
niciodata n-am suportat-o biciuitor
Pune next-ul mai repede kiss
Anunta-ma in continuare a hug kiss


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Wherever you are - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 11:44

ce frumos , mama ce mi-a placut nr1 nr1 nr1
acest capitol a fost foarte misto ,
nii nu mai am cuvinte ,
mersy ca m-ai anuntat scumpy, si nu-l mai baga in seama pe Ionutz,
a vazut ca la ficul lui nu merge si a venit sa te injure pe al tau , nu il mai baga in seama , down
e un magar , in fine , down
acest capitol a fost foarte misto , hi!
astept cu nerabdare continuarea , huh?
sper sa ma anunti happy
bafta si pupici kiss good job


Wherever you are - Pagina 2 S6he8w
Wherever you are - Pagina 2 Npi5xg
Wherever you are - Pagina 2 2myt0zq




Wherever you are - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 12:25

[color=violet] Pentru ca nu am mai scris de mult, tot astazi va aduc si capitolul 7. Va anunt ca este umpic cam trist! color]

Capitolul 7:

Pov. Sakura:

Ma pregatesc sa ma duc la iubitul meu brunet la cina. Este ora 17:00 si sunt invitata abia la 19:00 dar mie imi ia foarte mult sa ma imbrac, machiez, sa imi aleg tinuta, asa ca decat sa intarzii mai bine te pregatesti cu doua ore inainte! Ma uit prin dulapuri, eu chiar nu am haine. Hinata avea dreptate, trebuie sa imi mai iau ceva haine. Poate maine merg la mall. Caut ce caut, si gasesc ceva de imbracat intr-un final. O rochie neagra mulata si scurta cu niste tocuri cui de 10 cm tot negre. Ma asez la amsuta mea special pentru make-up cu oglinda si imi dau cu un ruj roz foarte sclipitor si machiaj nu prea strident tot roz. Ma dau si cu rimel apoi sunt gata. Ma uit la ceas si vad ca este ora 18:50. Imi iau geanta mea de piele neagra ca sa se asorteze cu tinuta si ies pe usa. Ajung repede la casa brunetului. Ma indrept catre usa. Ma uit mai atent si o vad pe Karin care bate la usa si il striga pe brunet. Ma ascund repede ca sa vad ce se intampla. Ce cauta asta aici si de unde a aflat unde sta Sasuke al meu. Cred ca a aflat de la Naruto. Copilul ala nu isi poate tine gura nici daca ar vrea! Vad ca usa se deschide si afara iese nimeni altul decat brunetul. Karin ii sare in brate si il saruta pasional. Stai, stop cadru, il saruta? Nu pot sa cred! Brunetul ma inseala? Bine, bine. Orice barbat nu rezista altor fete chiar daca au iubite, dar sa ma insele cu Karin? Eu sunt mai urata decat Karin? Sa ma insele chiar cu c***a scolii! Pentru asta nu il mai iert! Mi-as fi dat si viata pentru el ca sa ii fie bine, dar sa ma insele cu Karin? Am fost o proasta sa cred in el. Am crezut ca o proasta ca el chiar simnte ceva prntru mine cand el defapt ma insela pe la spate cu Karin! Simnt cum inima mea o ia razna, ca este strapunsa de zeci de ace. Asa ceva nu se poate! De ce eu? Doamne, nu era suficient ca a murit Ken, acum singura persoana care m-a ajutat sa trec peste si sa iubesc din nou ma inseala cu c***a scolii. Eu am plecat de aici! Ma strecor repede fara sa ma vada cei doi indragostiti si plec acasa. Ajunsa acolo, urc in fuga scarile si ma duc direct in pat si incep sa plang de mama focului. Eu poate nu merit sa iubesc? De ce eu? Gata, asa nu pot traii. Mai bine mor decat sa mai sufar asa. O sa ma duc la Ken si voi fi fericita acolo. Cobor pe scari si ma duc in bucatarie, iau un cutitas si urc din nou la etaji. Ajunsa pe pat incep sa plang si mai tare. Oare nu pot fi fericita? Cu ce am gresit Doamne ca sa merit soarta asta. Singurele persoane pe care le-am iubit m-au parasit. Daca nu pot traii fericita, atunci fie ce-o fi, eu una ma sinucid. O sa ajung acolo la Ken unde sunt sigura ca voi fi fericita. Poate unele persoane ma vor plange, altele poate vor fi fericite ca au scapat de mine. Singura persoana care imi va lipsii va fi Hinata. A fost o sora minunata care, desi uneori era stresanta, alteori fitzoasa, m-am impacat foarte bine cu ea. A fost singura care ma intelegea atunci cand eram suparata. Nu vreau sa o vad suferind din cauza mea! O sa ii las o scrisoare de adio. Iau un pix si o hartie si incep sa scriu. Dupa ce termin de scris, impaturesc micuta hartie si o pun langa mine. Iau de pe noptiera poza cu mine si Sasuke sarutandu-ne si ma uit la ea. Ce fericita eram pe atunci! Nu merit soarta asta, stiu, dar alta scapare din aceasta situatie stresanta nu mai vad! Iau cutitasul de pe noptiera si imi spun ultima dorintza cu voce tare inainte de a ma omora:
-Am vrut sa fiu fericita, sa traiesc alaturi de persoana iubita. Am vrut sa am o familie, sa traiesc alaturi de copii mei, sa imi vad nepotii si sa por in bratele persoanei iubite. Inca imi doresc aceste lucruri, dar nu le voi putea avea niciodata. Acesta mi-e sfarsitul si voi murii cu capul sus! Adio!
In momentul acela mi-am zgariat mana in zona venelor astfel incat sa stiu ca am incheiat un contract singu cu moartea. Din zona taiata, a inceput sa imi curga abundent sange. Simteam cum viata mea se scurge si ca nu mai am nici un fel de putere sa opresc asta. Pe poza unde eu si Sasuke ne sarutam, a curs cateva picaturi de sange. Sangele meu! De asemeni si cateva picaturi de apa a cazut pe acea fotografie. Lacrimile mele! Si acea hartiuta cu mesajul pentru Hinata avea urme de sange. Cu ultimile puteri, am strigat:
-Te-am iubit tradatorule si tu mi-ai adus sfarsitul! Daca nu pot traii cu tine, atunci nu voi mai traii deloc! Te iubesc, Sasuke! Adio!
Acestea fiind spuse, ma prabusesc pe patul acoperit cu sangele meu. Simnt cum cineva imi pune mana pe fata ai incepe sa planga. Adio!
To be continued…

Acesta a fost capitolul 7. Bye hi! Stiu ca este trist crying sad


     
 
Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 12:56

Primaa >:) in love
Ai fost rapida kiss me gusta
asta chiar a fost trist sad mi-au dat si lacrimile sad
Am mai spus ca nu o suport pe Karin? biciuitor
Doamne cat e de nenorocita fiinta aia X(
Astept next-ul, sper ca acela sa fie Sasuke, cel care a ajuns la ea in camera
Daca nu, il omor.
Multumesc ca m-ai anuntat kiss


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 13:37

cummmmmm sakura a.....a m.m.m.m.
ea s.s.s-a...si.si.si.sinu...cis
este cumplit
c***a d******i ce este si karin asta
sasuke mitocan ce esti
imi place mult chiar daca este asa de trist
spor la scris si la idei multa bft in continuare
pwp dulce de tot la tine kiss


Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Wherever you are - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Wherever you are - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Wherever you are - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 15:15

ce frumos ,
imi place
n-am cuvinte ,
mersy ca m-ai anuntat,
astept cu nerabdare continuarea ,
sper sa ma anunti si pe mine
bafta si pupici good job kiss


Wherever you are - Pagina 2 S6he8w
Wherever you are - Pagina 2 Npi5xg
Wherever you are - Pagina 2 2myt0zq




Wherever you are - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Faberry
Genin
Genin
Faberry

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : 2

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 17:28

Zau? Te rog, dolce, dolece sa-mi spui ca nu va muri. Astebt nerabdatoare continuarea deci, spor la scris!






Hey, Vantule!
Daca Iarna a venit, inseamna ca Primavara nu este departe


Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 18:26

o doamne c***a nenoro... din cauza ei moarre sakura mea nu sti ca eu plang acum abia pot sa scriu pentru ca nu prea mai vad din cauza lacrimilor vino repede cu next te rog


Wherever you are - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Wherever you are - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Wherever you are   Wherever you are - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Wherever you are

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-