Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Miros de sange +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Miros de sange +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Miros de sange +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Miros de sange +16 - Pagina 2 Asss10Miros de sange +16 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 17:20

Vaii in love Acest capitol este foarte dragut, imi place mult cum pui problema si mai ales imi place atitudinea brunetului. Deci este romantic, sadic si rece in acelasi timp, ma intreb cum reuseste. Sau de fapt, cum reusesti tu :> Oricum, vreau extul asa cat mai repede posibil, asa ca spor la scris in continuare si multe multe idei. Te-am pupacit dulce. in love

choco^^


Miros de sange +16 - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 17:23

Pff :)) Ai pus pana la urma nextul love Ce ma bucur scumpo kiss !

Vreau sa iti spun ca imi place mult acest capitol in love Dar am o intrebare think Sasuke se arata doar in visele ei , nu ?
Miros de sange +16 - Pagina 2 947835 Ma rog :-j . Vreau sa sti ca eu astept cu nerabdare nextul love Sa ma anunti cand il pui dap ! Spor la scris si la idei scumpo heh

Te pupa Cami..kiss!


Miros de sange +16 - Pagina 2 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Miros de sange +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 17:46

Hello! :)

Deci ''WOW" huh? huh? huh?

Stii bine ca imi place tot ce scrii tu. :)) Dar sincer acum te-ai intrecut pe tine. Put si simplu acest capitol a avut ceva.. aparte.

-Te-ai obisnuit doar sa fii alintata, ai noroc ca Naruto este un baiat mai bland. Frumoasa mea, lumea in care traim este cruda si nemiloasa, dar iti promit ca nu voi lasa pe nimeni sa te raneasca… Vezi tu …

Pfoaaai! Cat mi-a placut faza asta. :x

HAi repejor cu next ca altfel mor. De ce te-ai oprit acum? hmm...?! N-ai putut sa scrii inca vreo doua paragrafe? /:)

In fine.. Lasa ca te revansezi in capitolul urmator, nu? ;))

Hai la tastat cu tine. in love

Ceau-Ceau! kiss hi!



Once you go black you never go back
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 18:07

Hei scumpilici! in love

Deci tu .. poti sa fi mai geniala decat atat? :| Doamne ce imaginatie ai in love

As vrea sa am si eu idei de genu` :-<

Da` sunt mai inapoiata =))

Deci acest capitol a fost grozav Kattyshor <3

Curiozitatea ma omoara nervi!

Spor la scris si idei, te iubesc! kiss


    Miros de sange +16 - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 20:25

Wow, wow, wow scumpooo, cat de tare eee huh?
Deci m-ai uimit din nou huh?
Eu chiar nu stiu de unde atata imaginatie, nu imi dati si mie? sad
In orice caz, un capitol de exceptie in love
Ce peisaj mirific trebuie sa fi fost. Adica, noapte, apa, stele luna si fulgi? huh?
M-ai surprins din nu, ca de obicei^^
Inca o data foarte frumos, astept next, si te rog sa ma anunti data viitoare^^

Ja ne!^^ hi!


Miros de sange +16 - Pagina 2 Jjbm
Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 21:58

Hei, multumesc ca m-ai anuntat. ^^
Acest capitol este minunat! Miros de sange +16 - Pagina 2 385627
Hmm... Sakura e medium. Ce minunat! Miros de sange +16 - Pagina 2 962758

"- Conectata cu spiritele, furand energia vampirilor, sangele tau fiind elixirul fiecarui demon si visele care devin realitate … Tu reprezinti puterea, esti un medium intre cele doua lumi, dupa cum ti-am mai spus déjà, oracolul meu."

Ah ce-mi place! in love :x in love
Asa ca pune repede next-ul si nu uita sa ma anunti si pe mine.
Buh Bye! kiss


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Miros de sange +16 - Pagina 2 Iihiw


Sus In jos
Faberry
Genin
Genin
Faberry

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : 2

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 22:43

Opa, medium!? Serios?
Nu m-as fi asteptat la asa ceva.
E asa interesant. Mie una imi plac ficurile cu vampiri.
Mi se pare fascinanta lumea asta a lor plina de mister.
Sunt tare curioasa sa vad ce se va intampla in continuare.






Hey, Vantule!
Daca Iarna a venit, inseamna ca Primavara nu este departe


Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 23:15

AaaaaaaMiros de sange +16 - Pagina 2 385627 Miros de sange +16 - Pagina 2 385627 A fost minunat!Miros de sange +16 - Pagina 2 962758

Insfarsit s-au intalnit, si apoi... sa vedem ce se intampla mai depate :>

Deci mi-a placut

Capitolul a fost extrem de imaginativ, cu descriere cat incape, dialog suficient si asa... un aer de romanta plutind pe langa personajele pricipale... Ah! Exact cum imi place mie!Miros de sange +16 - Pagina 2 384738 Miros de sange +16 - Pagina 2 301723

De abea astept sa vad ce se intampla mai departe, asa ca spor la gandit! Miros de sange +16 - Pagina 2 348112

P.S. Sper ca nu te-ai suparat in legatura cu comm'ul lasat la celalalt ficMiros de sange +16 - Pagina 2 896861 ... daca e vreo nelamurire, trimite-mi un pmMiros de sange +16 - Pagina 2 68543

:X Ruby




Miros de sange +16 - Pagina 2 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 15 Ian 2012, 00:25

Hey scumpa mea!
Multumesc ca intr-un final te-ai hotarat sa-mi spui si mie ca ai facut un nou fic genial:x!
Deci imi place la nebunie:x..ahh dar ai grija cu acel +16;)

superbe capitole, iar ideea imi place:x sunt curioasa sa vad ce se intampla in cont:x...vreau cat mai multe momente dintre cei doi!
.spor la scris si la idei! Sa ma anunti cand aduci next-ul:* te pup


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 15 Ian 2012, 02:58

Offf!! Nuuuu!!! De ce ??? De ce te-ai oprit aici ??? Nu e corect!!
Deci scumpa mea eu iti iubesc ficul!! Ai niste ficuri grozava, minunate, nu gasesc cuvinte, le iubesc , le ador !!!
Sunt ca un drog pentru mine!! Offf si cat iubesc idea e minunata!!!
Scrii foarte frumos !! Off si sunt foarte curioasa cum adik Sakura e oracolul lui ?
Ce vrea sa spuna? Si mai exact el e Sasuke asai ?
Si totusi dc a duruto pe Sakura asa tare cand a muscat-o ?
Deci te implor adu repede nextul!! Stiu ca iti cam cer imposibilul, stiu ca ai mult de munca dar te implor!!
Il iubesc!! Ai sanse sa devi o scriitoare minunata, grozava, faimoasa !!!
Sunt foarte entuziasmata, nu am cuvinte sa descriu cat de mult iubesc ficul tau!!
Esti cea mai tare kiss kiss !!! Sa o ti tot asa scumpa mea kiss !! Astept nextul si cu siguranta nu numai eu !!
Spor la scris si sa sti ca te iubesc a hug !!
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 15 Ian 2012, 09:15

Wo wo wo wo! huh?
Pauza, ce e ea? happy
Nu prea inteleg care e treaba pe aici think
Ei bine, nu stiu daca imi poti explica, iar daca nu... heh
Presupun ca trebuie sa mai astept happy2
Astept sa ne aduci repejor urmatorul capitol in love
Te-am kiss Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 14:10

Hey scumpelor a hug. In primul rand vreau sa va spun ca va iubesc enorm.in love Multumesc pentru voturile acordate, inseamna foarte mult pentru mine.sad Nu stiu in ce masura le-am meritat, deoarece nu mi se pare ca abilitatile mele sunt chiar atat de bune. Oricum, sunt foarte fericita ca am dat de acest forum si ca v-am intalnit pe voi:(:. Chiar vreau sa stiti ca a fost unul dintre cele mai frumoase lucruri din viata mea. a hug

Si acum gata cu sentimentalismele. Am adus nextul lough

Capitolul IV

Mii de gandurii si posibilitati, toate se amestecau in mintea mea, dar fara nici un rost. Asteptam ca el sa-mi spuna, sa-i vad buzele rozalii miscandu-se, formand cuvinte, explicatii, dar tacea. Cum as fi putut eu sa ghicesc raspunurile, la niste intrebari la care nici macar un om normal nu le-ar fi avut raspunsul.

Clipeste de cateva ori, lasand splendoarea genelor lungi sa ma innebuneasca, dupa care imi spune ca trebuie sa fiu foarte atenta la ceea ce va urma sa-mi zica. Dau automat din cap, asteptand sa continue. Cu cat inainta mai mult in discutie, cu atat mi se parea ca aceasta fiinta este de pe alta planeta. Nu puteam sa cred ceea ce tocmai imi explica. Era mai degraba scenariul unui film fictiv, ce sigur ar putea primi si un nobel.

In acesti 3 ani, de cand am aflat ca tot ceea ce visez devine realitate, am simtit ca sunt speciala, unica. Incercam sa ma gandesc noaptea la diferite lucruri cum ar fi mancarea, hainele si sa le gasesc, a doua zi teleportate din mintea mea, pe biroul meu. Totusi niciodata nu am simtit ca ar fi vorba de o magie alba, sau ceva pur, ca primul fulg de nea, care danseaza gratios pana sa atinga pamantul tare si sa se topeasca. Ba din contra, ceva intunecat, ma inconjura. Simteam mereu cum sunt atrase spre mine diferite creaturi, insa pana acum nici una nu a reusit sa imi intre in vise, daramite sa se proiecteze in lumea noastra.

Si acum el imi spune, ca cineva chiar incearca sa faca acest lucru prin mine? Ca el pana acum a stat in umbra si m-a vegheat, insa a sosit momentul ca sa ma apere? Ca eu sunt portalul dintre imaginatie si realitate? Nu… acest lucru nu pot sa-l cred. Este prea mult pentru mine, si unui nebun daca as incerca sa ii explic complexitatea cuvintelor lui, s-ar speria si ar fugi, crezandu-ma sarita de pe fix.

Insa expresia fetei lui era una serioasa, toate gesturile incercau sa ma faca sa inteleg situatia, sa o accept si sa ma lupt cu ea. Imi tremurau atat de tare mainile, iar inima mi-o simteam cat un purice. Oricine ar fi, sau orice ar vrea de la mine, nu ar putea sa obtina cat de mult si-ar dori. In lumea viselor, eu detin controlul, daca vreau sa zbor, zbor, daca vreau sa il transform pe Sasuke in maimuta, atunci asta o sa se intample. Si ca sa ma asigur ca totul este sub control, chiar voi face aceasta demonstratie. Ca de fiecare data, inchid pleoapele si ma gandesc intens la ceea ce vreau sa se intample. Gata, mi-a aparut in minte, imaginea unui animalut mic, cu codita lunga si incovrigata, cu o fundita mititica la gat si o coaja de banana drept palarie. Acum tot ce trebuie sa fac este sa deschid ochii si … Imposibil. Observ cum brunetul si-a intins mana, formandu-si o oglinda in fata. Fantoma maimutei, care trebuia sa intre in el, a fost blocata de acea bucata de sticla, care transformandu-se intr-o cutie, alba stralucitoare, isi lua zborul, explondand deasupra capului meu:

- Acum intelegi? Sunt forte mult mai mari decat tine la mijloc. Esti prea fragila, nu le poti face fata, singura.

Ma durea sa aud aceste cuvinte. Mereu am fost independenta si sigura pe mine. Nu vroiam ajutorul nimanui, dar cand ma gandesc la incidentul cu acei vampiri, mi se facea pielea de gaina. Acum am realizat de ce aveam acele cosmaruri in ultimul timp si mai rau, de ce la fereastra mea, aparusera acei mutanti. Chiar eram in pericol. Dar ce ar fi putut el sa faca? Am vazut ca in vis ma poate proteja, insa acum si realitatea a devenit un loc primejdios. Are vreo putere speciala?

Ganduri negre imi tulburau firea care de obicei era calma. Parul roz era acum plin de pene mici, in timp ce furnicaturi deranjante apareau mai des la nivelul picioarelor. Acest paradis abisal incepea sa ma irite. Vroaim sa plec mai repede, pentru prima data, eu imi doresc sa ma trezesc, iar el nu ma lasa. Incredibil cum se tot intoarce soarta impotriva mea.

Incerc sa ma calmez, asteptand sa vad ce mai poate sa imi spuna. Sunt sigura ca orice ar fi, nu va umple paharul si mai rau de atat. Vestea asta oribila mi-a ajuns pentru toata viata. Brunetul imi ia usor mana rece intr-a lui si incepe din nou sa imi povesteasca ca a observat cosmarurile pe care le am in ultimul timp si a decis ca cel mai bine ar fi sa sigileze lumea viselor. Ma simteam impietrita, cum adica sa o sigileze? Adica asta insemna ca eu nu o sa mai pot visa nimic niciodata? Imposibil, nu ma intereseaza cine vine dupa mine sau ce vrea. Dorintele si trairile mele, toate sunt adapostite acolo, nu pot sa le pierd, nu vreau. El observa frustrarea mea, ofteaza dupa care imi explica ca voi visa in continuare, insa nimic nu va mai putea deveni realitate, ca astfel vampirii sa nu poate sa se teleporteze din lumea lor, aici.

Am ramas uimita. Intr-un fel nu imi doream sa renunt la toate aceste placeri. La mine visele chiar deveneau realitate. Acest dar nu poate fi oferit oricui. Insa situatia era destul de grava, oricat m-ar fi durut trebuia sa o fac si pe asta. Dar nu inteleg daca o izoleaza de acea persoana care doreste sa deschida portalul celor 2 lumi, nu insemna ca il pierdeam si pe el? Mai mult, ce o sa ma fac singura, cand monstrii astia pot sa apara in fata mea?

Si in acel moment mi-am amintit. Nu Sasuke fusese cel care ma privea de langa coltul scolii, nu avea cum. El poate sa se transpuna doar cand eu dorm, inseamna ca sunt urmarita din locuri din care eu nu m-as astepta. Nu mai puteam sa am incredere in nimeni. Teama ma facea sa tremur din ce in ce mai tare, tot calmul meu de piatra, se macinase pana la formarea unei pulbere fine, ce putea fi lasata in voia vantului vijelios.

Din nou brunetul a ghicit motivul pentru care ma frustram atata. Atmosfera din jur nu mai era atat de prietenoasa, aerul devenise rece si cel mai rau imaginea lui incepea incet incet sa dispara.

- Ahh… nu mai e timp. Repede, teleporteaza-ma!

Vocea lui suna misterioasa si parea a fi mai degraba un tipat. Chipul lui devenea din ce in ce mai incetosat. Stralucirea ochilor disparea intr-un abis nesfarsit, de parca ar fi fost atras de o gaura neagra, era posibil sa plece pentru totdeauna. Nu trebuia sa las sa se intample asta, el era singurul care putea sa ma apere si sa-mi dea niste raspunsuri. Aveam nevoie de el… dar cum adica sa-l teleportez. In mintea mea, gandurile zburau imprastiate, parca de o rafala necunoscuta.

Imi era frica si ma simteam neajutorata. Priveam cum mana lui intinsa astepta sa fie prinsa de a mea. Incerc sa il apuc, dar observ cu stupoare ca devenise imateriala. O Doamne, daca am fi fost in lumea reala, asa ceva nu s-ar fi intamplat. Simteam cum lacrimile mi se adunau in coltul ochilor, dar dintr-o data mi-am dat seama. Incerc sa ma concentrez pe imaginea lui. Eram in visul meu, nu? Deci totusi controlam aceasta lume. Vreau ca el sa devina realitate, sa ajunga in lumea mea. Strang tare pumnii, asteptand sa vad ce se intampla. In urmatorul moment, o lumina puternica se revarsa ca o pata de culoare asupra locului in care ne aflam. Deschid ochii speriata si observ cum ajunsesem din nou pe pervaz. Resipram greoi, picaturile de transpiratie, curgand usor de pe fruntea mea. Imi lipesc repede mainile de fereastra, incercand sa il gasesc pe el. Oare am reusit?






Miros de sange +16 - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Miros de sange +16 - Pagina 2 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Miros de sange +16 - Pagina 2 Asss10Miros de sange +16 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 14:28

Vaaaii, ce capitooll huh? Imi place mult mult de tot, mai ales ca misterul pluteste in aer, mai ca-l tai cu cutitul. Sa stii ca mi-ai atras atentia inca din primul capitol si de la primul fic. Talentul tau s-a dezvoltat mult de cand ai inceput sa scrii si chiar se vede ca dai tot ce-i mai bun, ca pui suflet. Felicitari si sa stii ca sunt cu adevarat mandra de tine. kiss Spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. in love

choco^^


Miros de sange +16 - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 14:30


* " A pus Kattya nextul , la la la la la la :x !" *

Scuza-ma , is in extaz =))

Vai scumpa mea , a fost F.E.N.O.M.E.N.A.L <333 !

Cat de frumos poti descrie , viata mea in love !
Misterul pluteste in aer ,
expresiile frumoase se imbina perfect
cu descrierea armoniuasa
si ghici ce iese ?
Ficul acesta splendid ! <333 !
Jeez , nu-mi revin ! ♥️

Si revenind la Ficul Lunii
care l-ai castigat pe merit ,
Sa stii ca meriti toate voturile
si titlul de "Membru Premiant " !
Sa nu te aud ca u ai descriere si pana mea !
Asa esti tu ... Modesta zilei =))
Astept ziua in care vei spune :
-Da , merit !
Dar tu in schimb :
- Da , purici =)) Cineva m-o votat de 22 de ori,
cum e asta posibil sa fiu eu premiata =)) ?

TE BAT >;]!

Srry for offtopic da nu ma pot abtine=)) !

Astept nextul in love in love !
Te pupa je pe obraz si iti trage un Mozol =)) ! love !





Miros de sange +16 - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Miros de sange +16 - Pagina 2 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...




Ultima editare efectuata de catre Caρρυccιησ ♥ in Lun 30 Ian 2012, 18:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 16:13

Hey scumpa mea:X
Vai cat de dulce:x sa ajunga in lumea ei, insa oare acest lucru va fi posibil? Eu sper ca da, pentru ca are nevoie sa fie ajutata..Aolo pune repede continuarea ca sunt foarte curioasa de ce se va intampla! Spor la scris si multe idei!
SA nu uiti sa ma anunti la ambele fic-uri si sa aduci repede continuarile.


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 16:14

Ododododo :> ❌x❌x !

A pus Katty next in love Mi amore amore dulce kiss .

Ce mult imi place :>:>:> ! Uhh , abia astept sa vad ce se intampla in continuare dap ! .

Sa ma anunti cand pui next :) !

Te-am pupat dulce scumpi meu ;o3 ;x ! :>


Miros de sange +16 - Pagina 2 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 18:26

Hei, iti multumesc foarte mult ca m-ai anuntat. :x
Acest capitol este superb! in love
Imi place mult pentru ca este plin de mister. :x
Of, saracuta Sakura.. :(
Te roog fumos sa pui repede next-ul.
Si nu uita sa ma anunti. :o3
Buh Bye! kiss



Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Miros de sange +16 - Pagina 2 Iihiw


Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 22:26

Buna,
Iti multumesc ca m-ai anuntat. Sfinte, si te mai miri cum de ai castigat. apropo, felicitari! Descrii minunat, fantastic. Mister este la fiecare pas, in fiecare clipa mai spui cate ceva si ma bagi in ceata total. Vreau si eu o putere deaia, tot ce visez sa devina realitate. Macar hhainele si accesoriile, creaturile si toate cele sa ramana acolo :))
Foarte frumos, n-am cuvinte. Spor la scris si la idei! Anunta-ma si data viitoate, te rog!^^


Miros de sange +16 - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Ian 2012, 00:20

Daca cineva m-a mai intraba cine e scriitorul meu favorit o sa spun raspicat Kathy . Presupun ca acel cineva care mi-a pus intrebarea o sa se minuneze de raspunsul meu dar cu timpul cand vei deveni o scriitoare geniala o sa imi dea dreptate.

Castigarea acelui concurs sa stii ca iti indica viitorul.Desi cred ca ma repet si poate devin enervanta si falsa eu spun din toata inima ca esti o scriitoare geniala.

Meriti din plin premiul 1.

Pupici!!!


Miros de sange +16 - Pagina 2 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Ian 2012, 18:39

wow huh?
Cata capitolul de dulcee in love
Deci nu imi vine sa cred! Este superb!
Oare a reusit? :> Nu ne mia tine ca pe jar, adu nextul rpd ca te mananc kiss
Pacat ca astfel de ucruri nu sunt reale sad
Sa ma anunti data viitoare in love
Spor la tastat si idei multee in love

Ja ne!^^ hi!


Miros de sange +16 - Pagina 2 Jjbm
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Ian 2012, 20:23

Vai tuu... ce capitol frumos :X
Ma bucur mult ca m-ai anuntat de next si de abea astept sa vad ce se va intampla mai departe.
Dar tot nu am inteles ce Dumnezeu vor vampirii aia de la ea :))
Ramane sa vedem :>
Byeee :X:X:X




Miros de sange +16 - Pagina 2 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Mier 01 Feb 2012, 16:18

Super fic....
dabea astept sa vad cu va fi continuarea,
am decat un lucru sa spun...
Next! happy2 kiss a hug
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Mier 01 Feb 2012, 20:37

Dragutzel ficul....
La inceput ma plictisit :-s
Dar acum :)

Editat de choco: cam ce ar vrea sa insemne asta? Miros de sange +16 - Pagina 2 361396 Adica inteleg ca ai vrut sa iti exprimi opinia, nu? Ai dreptul sa spui si ce ti-a placut si ce nu, atata timp cat faci asta in cel putin zece cuvinte, nu cum este aici. Mai treceti pe la Regulament si daca nu tineti minte care sunt regulile de baza, atunci recititi-l de cinci mii de ori daca este nevoie. Miros de sange +16 - Pagina 2 468521


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Miros de sange +16 - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 02 Feb 2012, 22:43

Nu am dat comentariu? :| Ciudat, il citisem..

Sorry scumpo! :o3

Kattyshor, esti o scriitoare excelenta! in love Pot spune ca ti-ai format deja felul tau propriu si total unic de a scrie.. :x

Felicitari! kiss Meriti pe deplin rangul! :x

Iti iubesc fic-ul, si pe tine mai mult in love <3.


    Miros de sange +16 - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
☆SnikerS☆
Genin
Genin
☆SnikerS☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lasă. . .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 32
Hobby-uri Hobby-uri : multe

Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 03 Feb 2012, 20:44

Ihhi..am ajuns si eu aici imi place mult mai ales ca e vorba de vampiri si sa sti ca descrierea e foarte frumoasa
;x astept capitolul urmator i love you


Miros de sange +16 - Pagina 2 106fw51
Sus In jos
Continut sponsorizat




Miros de sange +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miros de sange +16   Miros de sange +16 - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Miros de sange +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-