Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Urme de demon pe inima si trupul meu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Mar 17 Ian 2012, 20:14

Hei, hei! dap !

Deci, mersi de anunt kiss

Foarte frumos capitolul in love

Iti ador descrierea <3 Ar trebui sa-mi dai niste lectii rusinos =))

Abia astept urmatorul <3

Spor la scris si idei kiss


    Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Mar 17 Ian 2012, 21:20

OOOOO,vai nervi!
Cat de tare!!!! in love in love in love
Deci a fost asa scuuuump,ai descris minunat si ce s-a intamplat ma induce intr-o eroare asa mareeee!!!! huh?
Dupa ce ca mor de curiozitate sa vad ce-i cu acea rana pana la urma nu reusesc decat sa-mi pun mai multe intrebari! think
Ce pot sa zic?Neasteptat de frumos!!! in love
Hinata si Eric?Deci copiii acestia au o relatie ciudata,tare,tare ciudata think
Gaara n-are nimic de spus?In fond e "ingerul ei pazitor".Eu nu vad ca are grija de ea,dar,ma rog,sunt curioasa ce iese din relatia asta roll
Misa,Misa,Misa...Nu stie si ea ca daca nu i s-a cerut sa fie de fata in acel moment nu ar trebui sa fie acolo?Glumeam! lough lough lough
Tare as vrea sa stiu cine a luat-o pe sus,presimt eu cine,ar fi asa romantic,daca ar fi EL happy2
Multumesc ca m-ai anuntat!!! kiss
Next repejor,Mady,si MP hi!


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Mar 17 Ian 2012, 21:22

Thanks ca m`ai anuntat
Am asteptat asa de mult capitolul acesta ..
Descrierea e superba
Sper sa puneti repede urmatorul capitol
Buh Bye!(^=^)


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Tumblrl6wel8g5xx1qd1toh

You`re lost.You`re alone.You`re disappointed of life on which a go!
Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Mar 17 Ian 2012, 23:49

Salut! Am aterizat si eu p-aici!

Super genial capitolul! Nu imi vine sa cred cat de frumos v-a iesit fic-ul!

Voi doua faceti o echipa grozava!

Madu adu cat mai repede next-ul, te rog din suflet...

Te rog sa ma anunti cand il pui..

Va pup dulce pe amandoua....Crissy
Sus In jos
☆SnikerS☆
Genin
Genin
☆SnikerS☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lasă. . .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 32
Hobby-uri Hobby-uri : multe

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Mier 18 Ian 2012, 19:49

superrr:x

Editat de choco: eu vorbesc foarte serios in ceea ce priveste aceste mesaje scurte. Asta nici macar nu are doua cuvinte. Treci pe la Regulament si afla ca nu ai voie sa postezi comentarii la ficuri sub zece cuvinte. Se numeste SPAM. I-al ca pe un al doilea avertisment. Daca mai gasesc, ma supar rau. hmm...?!
Sus In jos
Lollo
Academy Student
Academy Student
Lollo

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : E greu de precizat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Sporturi extreme: mersul pe strada :)) si ocolirea cainilor
Stare de spirit Stare de spirit : Huging time >:D<

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Ian 2012, 21:11

Tot ce pot sa spun este ca m-ai lasat fara cuvinte yeah
Imi place la nebunie cand lucrurile iau o inorsatura ciuudata happy2
Interesanta faza aia cu Erik si Hinata, deeeshiii...el e putin cam marlan...
Abia astept neext kiss kiss moooor de nerabdare :><:


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Zuzuu

I`m crying inside and nobody knows, just me
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Ian 2012, 21:33

Doamne!! O sa mor aici de nerabdare Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 896861. Mady ... vino cu next-ul cat mai repede Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 962758.
Stiu ca nu aveti timp, deja a inceput scoala si eu deja am multe de facut, probabil si voi. Imi cer scuze dar vreau urmatorul capitol Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 359687.

Sper ca nu v-am suparat dar nu ma gandesc limpede. Va iubesc fic-ul Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 962758!
Spor la scris si la idei!^^


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
kida
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : patinaj artistic
Stare de spirit Stare de spirit : perfecta

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Ian 2012, 20:11

ai imaginatie imi dai si mie?

Edit de Kirara: Mda, citeste Regulamentul si vei vedea ca un mesaj trebuie sa contina minim 10 cuvinte. Puteai sa scrii si ce parere ai despre fic deoarece eu una cred ca ele asta doresc sa vada !
Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 23:59

Am venit dragelor cu nextul. Va rog sa-mi scuzati intarzierea sad . Vreau sa dedic acest capitol unor persoane foarte dragi mie. Mai exact doua. Scumpei mele Bella careia i-am priomis ca il pun mai din timp, dar fara rezultate prea bune si dragutei de big_eyed_froggie, care a asteptat si ea nextul ca pe ghimpi.
Fara alte introduceri va urez Lectura placuta. in love
P.S. Va rog sa scuzati lipsa imensa de imaginatie. hmm...?!

Capitolul 5: Invalmaseala Sentimentelor...

Misa:
In toata prefacatoria asta am putut sa o aud pe bruneta strigandu-ma- sper ca s`a imbracat-, si pot sa jur ca cineva m-a luat pe sus....

Intr-un final mi se face "mila" de ei si incep sa deschid ochii incet ca dupa o lesinare adevarata. Cu tot ce s-a intamplat am uitat complet de durere. Defapt nici nu mai exista, insa cred ca incepusem sa ma prefac prea bine caci o durere nesuferita de cap isi facea aparitia incet-incet. Cand am deschis ochii de culoarea caramelului, i-am intalnit pe cei ai lui Erik care ma priveau cu o oarecere teama si mai in spate pe cei ai Hinatei care mai avea putin si plangea. Deci clar, locul meu era pe Broadway nu aici. Ehh ce sa-i faci, mi-am cam ratat cariera.

Duc mana la cap incercand sa ma ridic pe coate aproape cu lacrimi in ochi si incep sa intreb "nedumerita" ce s-a intamplat. Amandoi priveau in jos si parca nici unul nu avea de gand sa imi spuna adevarul. Ok, puteti sa mintiti nu ma supar, chiar de loc. Adica ceea ce s-a intamplat mai devreme prefer sa cred ca a fost un vis urat, ba nu! Prefer sa cred ca a fost un cojmar -chiar daca stiu ca nu este de loc asa-. Bun, mai intreb o data privindu-i patrunzator. O privire in fata careia nu puteai dovedi ca esti barbat, asta bineinteles si la propriu si la figurat, si in fata careia trebuia sa zici ceva chiar daca era o minciuna. Privirea pe care o abordasem te putea sugruma cu intensitatea ei, sau asa imi spusesera cateva persoane ce trecusera prin astfel de momente.

-Ai avut o criza din cauza ranii, iar Usui te-a adus in camera. Hinata a intrat la tine sa iti aduca ceva de mancare, iar eu am vrut sa vad daca ar trebui sa platesti catusi de putin pentru porcaria pe care ai facut-o ieri. Dar in loc de toate astea te-am gasit pe jos tipand si vaiatandu-te de mama focului. Evident mintea cu nerusinare. Ma uit la Hinata, iar aceasta da din cap afirmativ semn ca ii dadea dreptate brunetului. Vad ca nu aveti de gand sa incetati. Desi "mi-am dorit" o minciuna asta era total deplasat. Ce-ar fi sa va mai fierb inca putin?
-Hinata, unde e tava cu mancare? Brusc mi s-a facut o foame de lup si o sete desertica as putea spune. Fata ingheta pur si simplu. Nu mai stia ce sa spuna. In schimb tot eu am ajutat-o sa iasa si din beleaua asta si imi continui ideea. Defapt sti ce? Lasa. Presupun ca te-ai spaeriat atat de tare din cauza mea incat ai scapat tava jos. Nici nu a trebuit sa il privesc pe Erik ca sa imi dau seama ca rasufla usurat.
-Da, chiar asa s-a intamplat! Imi pare rau. Imediat ti aduc alta tava. Zise biata Hinata mult prea repede tremurand din toate incheieturile.
-Defapt nu mai vreau nimic. Vreau sa ies sa iau niste aer proastapt. Sti cumva de unde as putea lua niste haine? Vezi tu, Domnul Inganfat care acum nu este prezent, Usui, nu mi-a dat voie sa imi indes niste boarfe intr-un rucsac. Erik face un mic gest spre un dulap aproape inexistet din coltul camerei invaluita in negru. Dau din cap afirmativ, iar cu un mic gest din mana ii dau afara pe amandoi.

Nu intelegeam, de ce Hianta imi ascundea atatea lucruri? Evident ca nu putea sa mi le spuna in timp ce Erik ar fi cascat urechile ca de elf la noi, dar oare are de gand sa se salveze si sa se descarce vorbind cu mine? Da, ne cunsteam de cateva ore, nici douazeci si patru nu cred ca trecusera, dar deja ma simt atasata de ea. Oare sunt eu prea naiva? Oare am asteptari prea mari de la o simpla prietenie? Oare sunt egoista? Poate ca da, dar nu mai suport sa o vad in halul asta. Trebuie neaparat sa vorbesc cu ea, dar nu acum. Cum spunea bunica mea Silvya "Toate la momentul potrivit." Asa trebuia sa astept si eu.

Ma ridic din pat si parca defilam pana la dulapul ascuns in peretele abisal. Il deschid si raman perplex. Atatea haine, atatea perechi de pantofi. Toate erau superbe, dar nu si pe gustul meu. Presupun ca "binefacatorul" meu s-a gandit ca eu ma schimb de cin'spe ori pe zi. Intr-un final gasesc un terning negru si un tricou alb pe care scria cu majuscule "OMG". Ma imbrac repede, si "ce surpriza"! Treningul era de la Nike si mai era si original. O Doamne, nu sunt adepta modei sau fitelor. Nu putea fi ceva normal? Mai scotocesc o vreme prin dulapul imens si mai gasesc o pereghe de tenesi negri cu stelute de toate culorile.

Ii incalt repede si pe aia si ies pe usa ca vantul cu gandul de a-l cauta pe Usui pentru a-mi da o explicatie cu acel buchet de flori si de ce nu un Antinevragic deoarece durerea de cap avanseaza. Bineinteles in legatura cu Antinevragicul o puteam cauta pe Hinata, dar poate era cu Erik si nu mai vroiam sa intrerup ceva. In momentul de fata ma aflu in fata unei usi uriase din lemn de stejar. Ciocan timid apoi intru. Voi stiti ca eu nu cunosc acest loc nici cat negru sub unghie, insa ceva imi spunea ca ceea ce cautam se afla in camera de dincolo de usa.

Acea incapere era mare si spatioasa cu o fereastra mare in spate un semineu pe peretele din dreapta si un fotolui mare in fata lui. In fata ferestrei gigantice care era acoperita de o perdea din satin rosie si afla un birou din lemn de cires cu alte trei fotolii. O tavita cu ceai si alte cateva fursecuri imi facura stomacul sa tresara amintindu-mi ca nu am mai mancat de cateva zile bune. Usui nu era nicaieri, ceea ce insemna ca iar instinctul meu de cacao cu lapte daduse gres. Pufnesc ironic si ma asez pe unul dintre fotolii cu gandul de a-l astepta. Imi pun niste ceai si incep sa mananc cu pofta din fursecuri.

Terminasem de ceva vreme dar "salvatorul" meu sa ia vina pace. De cele mai multe ori ma simt ca un bulgare urias de zapada ce se pravaleste pe versantul unui munte in toiul iernii. Mai ales de cand am ajuns in acest loc pustiit ma simt de parca ceva nou incolteste in inima mea. Sau poate nu este asa de nou, poate este doar vechi si uitat de mine care acum incearca din rasputeri sa se ridice. Se poate sa ma indragostesc din nou? Nu, nu se poate. Mi-am jurat ca nu o sa mai cad in plasa asta din clasa a noua. Eram boboaca si atunci am trait prima si ultima -sper eu- mea dezamagire in dragoste. Faptul ca acum imi aminteam unele chestii de-a dreptul nasoale nu faceau decat sa rasuceasca cutitul in rana, dar deh, ma pun eu cu mintea mea nebuna?

ღღღღღღღღFalshBackღღღღღღღღ
Tocmai ce pasisem in clasa impanzita de fel de fel de adolescenti cand ochii imi aluneca pe un saten cu ochii ca mierea ce-mi zambea satisfacut. Era atata fericire in zambetul sau incat zici ca o vazuse pe Britney Spears goala. Chipul sau angelic dar totodata arogant schita nenumarate sentimente in acelasi timp. Ma indragostisem!
Dupa putin timp se aseaza langa mine si intram in vorba. Nu mi-am dat seama pe moment ca el usor, dar sigur ma seducea. Imi spusese ca ma iubeste, ca sunt cea mai frumoasa fata pe care o intalnise in viata lui ca vrea sa fiu a lui, ca vom avea o familie frumoasa si alte minciuni de genul asta. Am fost atat de proasta si de credula.
Acesta era raiul pe pamant pentru mine, dar nu a tinut mai mult de trei zile, iar apoi intr-o dupa-amiaza m-a facut in toate felurile si m-a batut in fata intregii scoli. Eram distrusa. Nu mai stiam ce sa spun. Stateam cu capul plecat si dadeam apa la soareci degeaba. Nu stiam nici macar de ce facuse un lucru atat de oribil. Ideea e ca oamenii sunt atat de egoisti. Poate in momentul de fata nu va dati seama, dar omul este cel mai afurisit si parsiv animal din jungla vietii.
Cand am iesit pe poarta scolii aveam buza sparta, un ochi vanat si genunchii juliti, iar el statea pe partea cealalta a drumului si se saruta cu unul din cobaii sai. Avea picioare lungi si era blonda, atat la propriu cat si la figurat. Se vedea de la o posta ca incerca sa isi mentina silueta, desi nu era una de fotomodel. Amalia, caci asa ii era numele, era una dintre obsedatele ce incerca din rasputeri sa aduca tot mai mult a Paris Hilton, insa reusea sa aduca mai mult a Taylor Mousen. Niciodata nu am suferito pe tipa aia. Nici cand juca in Gossip Girl nu era mai breaza. Imi facea greata interpretand-o pe micuta si "nevinovata" Jenny Humphrey.
De atunci inainte am jurat ca ma voi schimba radical.
ღღღღღღღღAndFlashBackღღღღღღღღ

Cu lacrimi in ochi ma ridic din fotoliu confortabil si ma indrept spre gradina. Habar nu aveam unde vine asta, dar ma gandeam ca trebuie sa inimeresc eu cumva. Dupa mai mult de patruzeci si cinci de minute, in care cred ca doar m-am invartit in cerc, nu stiu cum se face ca am deschis o usa mare care ducea intr-o gradina imensa. Zici ca era gradina Bestiei, din care tatal Bellei furase un trandafir sa i-l daruiasca fiicei sale. Daca nu va-ti dat seama inca este vorba de popularul desen de animatie creat de minunata lume Disney "Frumoasa si Bestia". Chiar daca l-am vazut la varsta de cincisprezece ani am plans la final.

Pasesc marunt pe aleea inconjurata de o parte si de cealalta cu trandafiri. Era un paradis al culorilor. Acum ca era ziua puteam admira tot ce imi iesea in cale. Bine, si cand ma adusese era ziua, dar era foarte innorat. Acum casteulu parea desprins din povestile cu zane, in timp ce atunci cand am fost adusa parea desprins din filmele cu Dracula. Era foarte frumos. Sus intre patru turle, era acel model familiar ce se regasea in orice poza cu un castel. Acelui model ii pusesem numele "Dinti de Urias" deoarece asta pareau. Dedata nu mai parea atat de sinistru, lucru care ma cam ingrozea. Inaintasem o bucata zdravana de alee in timp ce aveam gandurile cufundate in ceata neintelegerii. Unde disparuse acea parte misterioasa a acestui loc peste noapte?

Pe o bancuta neagra din fier forjat se odihnea un tanar cu parul ca spicul graului si ochii ca iarba cruda. Avea ochii inchisi si zambea nevinovat, acest lucru saltandu-mi inima de fericire. Stia ca sunt acolo, dar nu a schitat nici un gest. Intr-un final se intoarce spre mine, baga mana din buzunar si scoate de acolo o...tableta cu pastile??? Ridic din spranceana intrebator , iar acesta imi spune simplu "Ia-le, o sa iti treaca durerea de cap." Am ramas traznita. De unde stia? Nici buna nu i-am zis. Dar apoi mi-am dat seama. Cat timp statusem acolo ma frecasem la cap dand de inteles ce se petrece cu mine. Ii zambesc apoi ii spun pe un ton cat de poate de taios ca trebuie sa imi dea niste explicatii. Nu spuse nimic, doar dete din cap afirmativ semn ca vrea sa asculte.

-Usui, ce s-a intamplat cu partea sinistra a acestui loc? Intreb fara pic de retinere.
-Gandeste-te putin Misa. Acest los ce numeste "Intersectia Lumilor". Deci trebuia sa fie ceva special in felul sau. O parte este sinistra, macabra, sadica si misterioasa, iar cealalta este de o frumusete rara ce iti ia ochii. Altceva? Ma inteaba zambind din suflet si antingandu-mi chipul ce capatase o nuanta trandafirie.
-De ce esti atat de bun cu mine si de unde ma cunosti atat de bine?
-Acum sunt ca mentorul tau. Misa, esti o fata deosebita. Te-am urmarit un an intreg ca sa aflu unele lucruri despre tine. Stiu pana si faptul ca dormeai cu Domnul Ursulet noaptea. Apropo, genial nume. Spune razand.
-Aveam patru ani cand l-am botezat si nu am de gand sa ii schimb numele acum. Spun crescandu-mi intensitatea in voce. Apoi ii adresez ultima intrebare: Dar cu buchetul de flori de pe noptiera ce era?
-Ce buchet de flori? Nu stiu nimic. Am amutit. Nu stiam ce sa mai zic. Cine sa il fi pus acolo? Misa, imi pare rau, as fi vrut sa il fi pus eu, dar nu este asa, ma trezeste vocea lui din transa.
-Daca nu tu, atunci cine? soptesc gatuit incercand fara succes sa-mi ascund frustrarea.
-Eu! Se aude o voce barbateasca de la o distanta de vreo trei metrii fata de noi. Cand ne intoarcem il vedem pe Gaara.

Gata si acest capitol. Sper ca va placut. Asteptam parerile voastea kiss .
Nextul va fi pus de cel mai dulce Criss din lume in love
Luv u nebunoo a hug
P.S. Scuzati-mi greselile de tastare si ortografie sad


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Jjbm


Ultima editare efectuata de catre ღ7ღDaysღDoubleღ in Lun 30 Ian 2012, 19:20, editata de 1 ori
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Ian 2012, 08:05

Buna,
Vai!! Deci sunt in extaz .. nu pot sa cred ca ai adus capitolul. Este atat de, de .. mirific. Imi place mult cum descrii, imi place si atitudinea personajelor. Parerea mea este ca Usui o cam ia la misto pe Misa. Va rog si eu ceva, introduceti mai multe scene cu cei doua. Acum faceti cum vreti, doar am spus si eu asa. ".. instinctul meu de cacao cu lapte .." pfai, deci am ras la asta. Oo mama, si ce haine are. Usui e prea scump, cum le stie el pe toate >.> Acum apare si Gaara cu flori... Ce-i cu astia? Nu pot sa cred .. deci iubesc prea mult fic-ul asta. Aduce-ti next-ul repejor... Spor la scris si la idei!^^

PS: Iti multumesc pentru dedicatie, esti o scumpa Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 665748


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Ian 2012, 10:19

nervi! AAaaaaaaaaa,mamiiiiiiiiiii!!!!!!! nervi!
in love in love in love Cat de tare a fost,cat de splendid si frumos si magnific si exceptional!!!! in love in love in love
in love Deci nu imi vine sa cred cate de minunat e!!! in love
biciuitor Lipsa imensa de imaginatie???A fost incredibil,si tu ce spui?Nu poti spune asa ceva!!!! biciuitor
Doamneeee,Usui e chiar un tip...of...extravagant! in love Si Erik scoate niste minciuni...de nota 10! lough Acum mai apare si Gaara cu flori???Cat de dulceeeeee si intrigant! in love Ma rog,o relatie intre cei doi nu stiu cum ar fi,mai bine Misa si Usui,dar m-a surprins!! in love Iar faza cu "instinctul meu de cacao cu lapte" a fost prea amuzanta!! lough
in love Si intersectia lumilooooor,deci locul asta e superb!! in love
good job A fost foarte interesant capitolul,chiar prea,prea!! good job
in love Nimic de comentat,a fost ...nu mai am cuvinte si daca am,nu sunt de ajuns sa exprime frumusetea capitolului! in love
please Astept next...repede...caci cand nu pot sa primesc un next e agonizant sad


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
☆SnikerS☆
Genin
Genin
☆SnikerS☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lasă. . .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 32
Hobby-uri Hobby-uri : multe

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Ian 2012, 17:34

Deci super tare il ador pe Usui:> si cat minte Erik=)) deci astept next iubita:x


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 106fw51
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Asss10Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Lun 30 Ian 2012, 19:17

huh? Nu cred!! =))) Cum adica Gaara?? Dupa ce ca Hinata era indragostita de el, Sakura era prietena cu Hinata si Ususi trebuie sa fie cu Misa.. :))) Adica ce se intampla aici? Of, of, ce ti-e si cu sentimentele astea? roll In plus, asa este mai interesant, mai ales ca totul se cmplica. ;;) Sa vedem ce mai scrieti, sunt chiar curioasa. App, data viitoare sa nu mai scrii asa de mare, deoarece se vede chiar si cu fntul de marime mai mica. Si se scrie "End FlashBack" happy2 In rest a fost chiar ok. Asa, multumesc ca m-ai anuntat si ca nu am ajuns mai devreme. -.-" Spor la scris in continuare si multe idei pe viitor scumpelor. V-am pupacit dulce. in love

choco^^


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Mar 31 Ian 2012, 22:38

OMG =))) Cu adevarat uimitor! DEci am un "son" de toata...nici nu stiu ce sa zic! Oricum m`ai lasat masca si Gaara si Hinata, pffiu e chiar straniu!!! Deci vreau mai muult! xDDD Imi place bravo dragele lu` mama ;x!

N-E-X-T !! xDDDD


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
kida
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : patinaj artistic
Stare de spirit Stare de spirit : perfecta

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Mier 01 Feb 2012, 14:08

cat de cool e1

Editat de choco: vad ca nu ai citti avertismentul dat de Kirara. Un mesaj trebuie sa contina cel putin zece cuvinte. Mai treci pe la Regulament. hmm...?!
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Feb 2012, 19:10

Heya!^,^
Thanks ca, m`ai anuntat
Este destul de ciudat capitolu`,il adorr dar sunt putin confuza Garra cu Sakura O.o Damn!
Sper sa pune`ti repede el capitulo`
Buh Bye bye!



Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Tumblrl6wel8g5xx1qd1toh

You`re lost.You`re alone.You`re disappointed of life on which a go!
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 17:59

Hello allz`my darlingz! :>d<:
Am o veste cat se poate de buna pentru voi! yeah
De curand (azi) mi-am reparat calculatorul- nu ma intrebatzi cum am reusi, a fost o adevarata provocare :| - si cred ca zilele astea ar trebui sa ma asteptati cu un next roll
Pai... cum se zice"o veste buna vine si cu una rea" .... Am si una rea rea rea de tot sad Se pare ca Maduu` e bolnavioara asa ca nextul ei o sa vina tarziu si noi n-avem niciun drept sa ne suparam biciuitor dap !
Sorry... crying

App: capitulu`ti-a iesit incredibil, Madule love De unde lipsa de inspiratie ca ai adus aici picanterii de prima clasa dap ! Sa vedem ce mai coc eu la capitolul urmator. happy2
Aa.... si va anunt de pe-acum ca nu va fi gigantico-urias ca a lu Maduu:X



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Feb 2012, 20:44

Defapt dragele mele, da sunt bolnavioara acesta este adevarul nu vreau sa mint.
Dar o sa ma fac bine pentru voi, si fiti sigure ca nu aveti de ce sa va faceti griji in legatura cu nextul.
Scrisul este viata si pasiunea mea, si nimic, absolut nimic nu ma poate face sa renunt happy2
Deci nu aveti de ce sa va faceti griji. Va multumesc pentru intelegere, si scumpa mea Cristinica asteptam nextul tau in love


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Jjbm
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 19:52

Capitolul 6: Inamic necunoscut


Am amutit. Amandoi se uitau la mine, fiecare intr-un mod ciudat: Gaara zambea plictisit si parca imi studia fiecare coltisor al fetei in cautarea unui indiciu a ce simt acum, iar Usui facuse ochii mari, mirati si furiosi si se intorcea cand la unul, cand la altul. Trebuia sa spun ceva, era chiar necesar sa spun ceva pentru ca atmosfera era ceea e numea proful de mate "tensionata" si am impresia ca eu stau chiar in mijlocul furtunii. Am incercat sa ma uit la Gaara, facand o fata surprinsa, dar rezultatul a fost oribil. Nu numai ca simteam ca nu il pot privi in ochi, dar parca fusesem lovita de un ciocan in cap, iar acum ochii mei cautau sursa durerii. Am expirat. Nu aveam aer. Am nevoie de aer! Am strans mainile in poala, mi-am indreptat spatele, pentru ca eu nu ma cocosez in fata nimanui, si cu o tenacitate de otel m-am ridicat in picioare. Am pus mainile pe solduri si am inceput sa in privesc confuza.

- De ce te-as crede? Nu ai avea niciun motiv sa mi le aduci. Credeai ca am murit si voiai sa fii primul care imi spune "adio" ? S-a uitat la mine pentru putin timp, analizand ceea ce tocmai spusesem(probabil), de data asta fara niciun ranjet plictisit. Am continuat: Nu stiu de la cine au fost - am spus pe o voce soptita, intorcandu`ma spre Usui - si ce motiv ai sa minti ca sunt de la tine, dar mi-au dat numai dureri de cap. Nici macar nu stiu cat timp am dormit in acea camera, dar parca erau ani... Ani interminabili, care erau pe punctul de a ma inebuni. Usui...

M-am intors spre Gaara, dandu-i de inteles ca nu isi mai are rostul acolo si, spre uimirea mea, fara niciun comentariu de prisos s-a intors si a disparut cu o miscare din-aia fulger. Am oftat... Aveam atatea lucruri la care sa ma gandesc ca in momentul asta sa mor nu pare o optiune chiar atat de rea: ce a fost cu florile alea?, ce s-a intamplat in camera intre Eric si Hianta si de ce nu mi-a spus Hinata nimic pana acum? , de ce minte Gaara? si ce e cel mai important ce a fost cu vocea aia si cu profetia sau ce era?

- De ce ar face asta? Am intrebat in soapta doar pentru mine... Usui s-a ridicat in picioare si m-a privit atent, gata pentru orice alt comentariu. Vroia sa ma gasesca acolo... Stia ca sunt acolo... Vroia sa... Ce vroia? M-am intors ganditoare privind departe... Am trecut de minunatele flori, am trecut de lumina arzatoare a soarelui si am cautat. Nu imi venea niciun motiv in gand care sa-l fi determinat sa faca asta. Eram un nimeni pentru el, un nimeni care aproape nici nu exista si totusi vroia sa ma omoare. Stiam raspunsul. M-am intors pe calcaie indreptandu-ma spre usa terasei. Usui m-a urmat, dar cand m-am oprit ridicandu-mi mana in aer si dandu-i de inteles ca e mai bine sa ramana acolo, a adaugat cu o voce ferma si relaxata:

- Daca ai nevoie de ajutor, doar gandeste-te la mine. Am continuat sa merg. Citise tot scenariul in mintea mea si probabil stia chiar mai multe decat mine, dar eu eram pe cale sa mor din cauza unui vis si aveam de gand sa il trag putin pe Eric de maneca.

Statea pe fotoliul din living in aceeasi postura grava in care il gasisem si cand intrasem prima oara in casa, cu ochii pierduti in imaginea infioratoarei Anubis. Aceasta a intors doar putin capul in directia mea cand am intrat in camera, doar pentru a-mi arata ca mi-a remarcat prezenta, dar brunetul nu avea de gand sa imi faca o aseamenea onoare. Statea calm si trist de parca doar corpul sau era acolo, in timp ce gandurile ii erau plecate mult, mult mai departe. M-am oprit pentru o secunda. Ceea ce aveam de gand sa fac acum era curajos, independent si aproape sinucigas. Nu mi-am mai simtit niciodata picioarele tremurand inainte sa pun la punct o persoana, dar se pare ca ziua asta era plina cu "prime-dati" . N-am tras aer in piept pentru a-i arata ca nu ma tem atat de tare de el. Chiar nu stiam daca in momentul in care voi incepe sa vorbesc doar isi va indrepta privirea spre mine sau imi va zbura capul. Doamne fereste, era paranoia totala! Am facut un pas, dupa care am luat o gura mare de aer. Anubis ma privea imperceptibila, schimbadu-si expresia de cateva ori.

Intr-un fel eram trista pentru ea si pentru Eric. Fusese transformata in semi-demon cand flacara vietii ii era atat de slaba, incat e uimitor ca si-a pastrat cat de cat forma umana. Hinata mi-a povestit cum Eric trebuia sa o ia cu el asa cum Usui m-a adus pe mine aici, dar Eric a venit atat de tarziu, ca rana provocata de el aproape ca o ucisese pe fata. De atunci Eric tot vrea sa isi gaseasca un nou protejat, dar nu a avut niciodata noroc. Anubis, numita asa de Eric, era un fel de lacheu devotat, genul care moare fara stapanul sau chiar daca lui nu ii pasa catusi de putin de ea. Chiar si numele "Anubis"(sacal) arata cata repulsie simte el pentru creatura. Chiar imi e mila de ea. pentru ca poate sub acea figura ingrozitoare si lanturile groase se afla doar un suflet pustiit...

- Eric... Nostalgia se terminase, iar eu trebuia sa ii pun cateva intrebari demonului increzut, plus ca am stat o perioada patetic de lunga holbandu-ma la ei doi si amintindu-mi povestea lor trista.

- Omule. Atat, nu a spus mai mult si nu a facut nimic. Se vedea ura scurgandu-i-se prin vene sub acea carapace calma. Stiam ca nu e fanul meu numarul 1, dar mi se pare incredibil ca a ajuns sa ma urasca atat de mult intr-un timp atat de scurt. Deodata picioarele au inceput sa imi tremure si mai rau si ma simteam atat de penibila ca imi venea sa abandonez totul si sa ies naibii odata de acolo. Dar stia pentru ce am venit si ma inebunea faptul ca nu spune primul.

- Ti se pare cunoscuta, Eric? De ce ai pus-o in camera in care dormeam eu? I-am aratat buchetelul gingas pe care il luasem din camera cu putin timp in urma, iar el si-a ridicat privirea putin mai interesat ca acum cateva clipe. S-a ridicat fara niciun pic de efort si a inceput sa se apropie de mine inexpresiv. Nu stiam cum sa ma simt: onorata si uimita pentru ca Eric s-a ridicat de pe scaun pentru mine sau ingrozita pentru ca e foarte probabil sa primesc una de la increzutul asta. A ajuns la o jumatate de metru de mine ceea ce mi se parea prea putin spatiu care sa ne desparta si m-a privit dispretuitor in ochi. Vrei sa ma omori, Eric? Am incercat sa nu inchit in sec, dar cuvintele nu voiau in niciun chip sa ramana in gura mea. Am amutit asteptand raspunsul brunetului atat de superb si atat de respingator.

- De unde ti-ai dat seama ca am fost eu? M-a intrebat fara nicio urma de zambet pe fata, ceea ce era de-a dreptul infricosator. Spre rusinea mea, speram sa inceapa sa faca misto, eu sa ma prostesc putin si sa incheiem nemai-vorbindu-ne, dar acum trebuia sa ii dau un raspuns serios tipului astuia si orice cuvant poate fi sinucigas.


Gata.... cam atat de la mine. Imi pare foarteee rau ca nu am scris mai mult, dar nu va mai incarc si cu problemele mele. Nextul va veni de la Madutzu:X:X
Sorry dar.... Capitolul e necorectat crying



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Asss10Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 20:01


Eii in love Ce next frumos. in love Deci sa stii ca imi place mult de tot, mai ales ca vad ca astia, cati or fi ei aici, nu se mai satura sa intre in probleme care mai de care mai incurcate. :)) Abia astept sa vad ce raspuns inteligent o sa-i dea, mai ales ca vad ca fata e destul de irascibila, asa ca parca vad ca o sa ii dea una, sau cine stie.. :> Ma pot astepta si la ceva mai incitant decat o simpla palma, nu? good In orice caz, spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. in love
choco^^



Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 20:18

Jeez cum sa nu vin eu! Deci vreau sa vad raspunsul, sper sa nu se lase cu lovituri in fond e irascibila fata! xDDD DE aia`mi place. Oricum nextul ii minunat merci de anunt Cristina >;ddd< Asa sa faceti si data viitoare ca de nu fac urat! Spor in continuare dragele lu` mama!! :x Si numai bine de la mine!

Signed deLL ^^


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 20:37

Hy dulceata kiss
Ma bucur enorm ca ai adus nextul si imi pare rau ca intr-un fel te-am presat sad
Deci il ador...dar de cand cu nenorocita asta de :boala" ca altfel nuj cum sa-i zic am uitat anumite lucruri...poate si din cauza ca nu ai mai pus next de mult lough
Orikum, imi place la nebunie!!! Ce ti-a mai bubuit mintea lough
La Erik chiar nu ma asteptam :)))
Sa vad ce o sa storc eu akum happy2
Maine plec la Bucuresti si presupun ca am toata saptamana la dispozitie.
Va pup dulce pe toate kiss

Ja ne!!^^


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Jjbm
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Lun 27 Feb 2012, 10:31

huh? WoW!!! huh?
in love M-ai lasat fara cuvinte!!A fost un capitol prea tare si exceptional si toate laudele pe care le vrei!!! in love
happy Eric???Deci asta e ceva total neasteptat! happy
think Doamne,cum se poate???Abia astept sa vad ce raspuns primeste mister "am trecut prin multe si de-aia va urasc" lough
nervi! Ma intreb cum se termina: cu palme,bataie,impacare,amuzament...Suspansul asta indirect!! nervi!
confuz De ce ar minti Gaara?Ei,asta e cu adevarat o enigma. confuz
al noualea cer Deci ador capitolul!!!Atatea intrebari... hmm...?!
kiss Multumesc ca m-ai anuntat!! a hug
please Si Madaaaa,te asteptam cu neeeeext!!! please


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 20:00

Fic inchis pentru inactivitate.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Ian 2013, 01:42

Fan Fic Original redeschis la cerera autoarei. Spor la scris. a hug
Nu uita că trebuie adăugat în Index, deci faci o cerere la " Cereri de adăugare a ficurilor în Index" de la categoria respectivă ficului.

Un An Nou Fericit.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Urme de demon pe inima si trupul meu   Urme de demon pe inima si trupul meu - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Urme de demon pe inima si trupul meu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-