Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Păpuşi malefice - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Păpuşi malefice - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Păpuşi malefice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Păpuşi malefice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Păpuşi malefice   Păpuşi malefice - Pagina 3 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 13:21



Bunaa! Se pare ca o data cu fiecare capitol se intampla ceva nou si important. Mereu ne lasi in suspans... Doamnee! Am terminat de citit abia acum si deja simt ca mai vreau sa mai citesc. Ma bucur ca ai adus next-ul asa de repede si ca m-ai anuntat! Ai fost o draguta mereu si inca esti, si pentru ca ma anunti iti multumesc! Abia astept sa vad ce se va mai intampla in urmatorul capitol si cum il va face Sakura sa regrete pe Sasuke ca a concediat-o. De asemeni, vreau sa vad si ce se va mai intampla cu Sakura si Itachi. Vor fi impreuna? Ramane de vazut!

Sa ai o iarna magica!




     
 
Păpuşi malefice - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Păpuşi malefice - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Păpuşi malefice - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Păpuşi malefice   Păpuşi malefice - Pagina 3 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 15:19



No, am aterizat şi ei pe aici, ca să văd cum stă treaba... şi nu am greşit . Ai o minunăţie de fic şi crede-mă că Sakura nu este singura ce se sperie de păpuşile cu aspect malefic, sau malefice şi, în general de filmele cu păpuşi. Eu una le urăsc şi niciodată nu le urmăresc până la jumătate, căci deja mă acopăr toată, cu pătura de spaimă .

Şi Sasuke a concediat-o ? Nătărăul... va plăti el într-un mod sau altul ! Oricum, mă bucur că este şi Itachi participant . Sinceră să fiu, eu optez mai mult pe cuplul ItaSaku, dacât pe vechiul SasuSaku !

Presupun că te plictisesc, deci mă opresc pe la jumătate şi, aştept nerăbdătoare următorul capitol...



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Păpuşi malefice - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
 

Păpuşi malefice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-