Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Dum 10 Oct 2010, 18:04

am sa imi incerc cu primul fic care o sa fie cam ciudata ....cred...sper sa va placa

Sasuke`s story:

Ce zi frumoasa!Azi e ziua cand o sa incep scoala.….Fetele vor ingenunghia ca de obicei la genunghi mei rugandu-se ca o sa ies cu ele.Mda….Poata nu stiti cine sunt nu-i asa?Prezentarile…Am parul negru ca taciunele si ochi negru ca amanosul. Ma numesc Sasuke Uchiha am 19 ani si sunt student la Facultatea de Drept din Tokio-Japonia.Sunt cel mai bun din clasa dar nu sunt tocilar.Am un frate mai mare pe nume Itachi care e la viata lui acum.Nu il subestimez deloc.Ne intelegem mereu.Are o sotie de miliarde.Cumnata mea o cheama Cherly Uchiha.Iti da mereu sfaturi si te consoleaza.Am si 2 nepotei.Sunt gemeni Cristina si Cristian Uchiha.au 10 ani amandoi. Am sa va spun ceva…Sunt vampire…CEl mai puternic.Nu glumesc.Acum sa revenim la ale nostre.E 09:00 fix si incep orele la 09:30 .Ma duc la baie si fac un dus racoros.Ma usuc rapid.DAR NU CU FEONUL!!!Ma duc la dulap si imi aleg de acolo un tricoul negru si o pereche de pantaloni negri si o camasa in carouri alba si o pereche de adidasi albi Nike.Imi iau geanta si plec.
Pe drum ma intalnesc cu Naruto.E prietenul meu.Uneori e cam enervent.Are parul galben ca soarele si ochi albastri ca marea.Era imbracat cu un tricoul alb si o pereche de blugi.Uneori se cam da pe brazda la invatatura dar se intoarce rapid.
-Buna Sasuke!Ce faci!Cum o duci!Ai auzit vestea?Da?Nu?
-Mai usor frate.Buna!Bine merg la facultate.O duc bine.Ce veste?Nu, nu am auzit.Ii spun incercand sa ma calmez dar ma si amuz pe seama lui.
-Pai …Vestea suna cam asa…VOM AVEA 2 COLEGE NOI!!!
Doamne baiatul asta are plamani buni ptr tropete.I-sar potrivi de minune.
-2 colege nu?Hmmmm!Sunt sigur ca vor cadea pe spate numai zambindule.
-Eu nu as fi atat de sigur fratioare!
-Cum asa?
-Pai am aflat ca una este verisoara lui Neji.Prietenul tau….Si a doua nu stiu.
-Aha.
Poate va intrebati cine este Neji.Pai el e un prieten din gasca.Are parul lung tinut intr-o coada si are ochi caprui.
Cu toata agitatia aia nici nu am observat ca eram in curtea facultati.Multi adolscenti erau in gasti vorbind despre diferite lucruri.Eu cu Naruto ne apropriem de o gasca de baieti.Acestea erau: Neji Hyugo care era imbracat intr-o pereche de blugi negri si o camasa alba deschisa la primi doi nasturi.Altu era Shikamaru care lenevea pe o banca.Are parul negru tinut intr-o coada cu ochi capui si imbracat tot in niste blugi negri si un tricoul verde.Are si un cercel in ureche.
-Nu se va schimba niciodata nu-i asa? Il intreb pe Neji uitandu-ma la Shikamaru care dormea si Neji dezaproba din cap.Dodata atentia mi-a fost atrasa de o fata cu parul lung roz tinut intr-o coada.Care trecea pe langa noi.Avea ochi verzi si imbracata intr-o pereche de blugi albastri deschis si un tricou negru mulat.
-Asta e fata cea noua?intreb pe Naruto care aproba din cap.
-E frumoasa Uchiha! E frumoasa?ma tachina Naruto.
-Nu Uzumaki.Nu, dar fata aia cu parul lung mov care se intalneste cu rozalia nu e cumva prietena ta?
La aceasta intrebare Naruto roseste de mama focului.
-Uzumaki sa nu te iei de ea ca ea e varmea.Daca pateste ceva te jupoi.
-Nu te teme Neji.NU va pati nimic.ii spun incercand sa il calmez.
Un zgomot enerveant imi tiuie in ureche.CLOPOTELUL!!!!Toti copii fug in clasele lor.Eu am fost ultimul de nevrand sa imi rupa cineva ceva.Mai ales acum.Mai vrea omul sa traiaeasca doar.In timp ce mergeam pe holurile reci si linistite cineva ma impinge si cad.Imi deschid ochi si intalnesc alti ochi verzi ca matasea si mai avea putin pana imi atingea buzele.Ma uit la ea.Se pare ca ea cazuse peste mine.
-Ai facut cunostinta cu Karin?o intreb uitandu-ma in spate.O fata cu parul rosu stins cu ochi caprui si cu o pereche de ochelari.Imbaracata intr-o fusta si un tricou cu muluat rosu.era sarita de pe fix de nervi.
-Asa o cheama?ma intreaba fata care se ridica usor de pe mine.Imi cer scuze!continua ea aplecandu-si capul in semn de iertarie.
-Nu a fost vina ta.spun scuturandu-ma de praf.
-CUM INDRAZNESTI!NERUSINAT-O!Fugi de acolo!Esti bine Sasuke-kun?
-Karin….Asta e ptr a mia oara cand iti spun.LASA-MA IN PACE!Nu sunt,nu am fost si nu vom fi niciodata iubiti!.spun….mai bine zis URLAND la ea..
-Hey Sasuke-kun…stiu ca nu o iubesti pe “Aragazul asta”ma iubesti pe mine nu?Continua o alta fata cu parul lung blond prins intr-o coada.
“Ce au azi fetele?Nici in prima zi nu ma lasa!”cam asa gandeam eu.
-Ino lasa-l pe brunetul meu.spune roscata plecand si indreptandu-se spre blonda.Cele doau incepura cearta.Am uitat complet de fata cea noua.
-Scuzele!Asa incep ele mereu ziua.Mai bine plecam pana nu dau si aletele de mine.Cand am spus asta am fazut cum fata chicotea.O iau de mana si merg ceva mai incolo.
-Cred ca cauti clasa dirigintului Kakashi Hatake nu?o intreb pe rozalie aceasta dand afirmativ din cap.Vino cu mine.Continui eu.Mergem ce mergem pana cand imi dau o mana pe frunte.
-Iarta-ma poate nici nu sti cum ma cheama.Scuza-ma ca am uitat sa ma prezint..Ma numesc Sasuke…Sasuke Uchiha.
Parca fata vazuze ptr priam dat un baiat.Se uita la mine c aal masini straine..Apoi…
-Sakura….Sakura Haruno.Incantata.si zambeste usor.Mirosea atat de frumos.Parca era…..EA ERA……

Sasuke: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)  ... marine
Sakura: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Qq92 ... runo-1
Naruto: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) N ... 2701_1
Cred ca era nebuna sau ceva de genu...
Hinata: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) 210 ... 5f71_m


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti


Ultima editare efectuata de catre stilove961 in Lun 11 Oct 2010, 21:11, editata de 1 ori
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Asss10Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Dum 10 Oct 2010, 18:29

super,cateva greseli,da' ce daca ,e primul...fic
Sus In jos
Cineva
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 164
Reputatie Reputatie : 24

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Dum 10 Oct 2010, 18:34

Foarte frumos inceputul . Astept sa vad ce o sa se intample intre Sasuke si Sakura. Spor la scris si mult succes . Astept nextul si sper sa fie la felde frumos ca si acest capitol . Pa hi! hi! hi! hi! hi! hi! hi! hi! hi! hi! hi! hi! hi!
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Dum 10 Oct 2010, 18:35

unde am eu greseli?cred c anu am corectat bine ficul rusinos a si ultima parte E SUSPAAAAAAAAANS
wei ma duc in pamant c anu mai pot de jena......nu mai pot....am greseli de ORTOGARFIE....O FATA DIN CLASA A Vll-A mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
Cineva
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 164
Reputatie Reputatie : 24

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Dum 10 Oct 2010, 19:02

Eu una nu am vazut greseli de ortografie , doar ca ai uitat la unele cuvinte sa pui spatiu intre ele.
Dar astea se pot corecta.Pa
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Dum 10 Oct 2010, 19:18

eu le fac in MicroWord si na e mis spatiul:P


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
``*Last Kiss*``
Genin
Genin
``*Last Kiss*``

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 196
Puncte : 265
Reputatie Reputatie : 49
Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...momentan sunt happy

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Dum 10 Oct 2010, 19:42

hai ca-mi place ficul tau in love ..si abea e prima parte yeah
pune continuarea ca mor de nerabdare please
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Dum 10 Oct 2010, 19:43

imi place mult ficul tau in love in love
te rog sa pui continuarea cat mai repede happy2 in love kiss heh
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Dum 10 Oct 2010, 19:50

inca un fik super in love in love
plizz pune mai repede continuarea ca mor de nerabdare please please
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Dum 10 Oct 2010, 19:54

pai eu am continoarea dar mai tb s amai pun ceva bine mai asteptai putin;) yeah


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
Cineva
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 164
Reputatie Reputatie : 24

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 20:14

Grebastete cu continuarea aia ca nu mai am rabdare.
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 20:29

ola stilove961!!!

ficul tau e dragut, cred ca ceva de genu nu am mai vazut pe aici, deci e original happy

acuma mici indrumari:
- Folosesti prea mult "." Punctul. Propozitiile sunt prea scurte.
- ai mici greseli la scris, de foame ai mancat cateva litere sau le-ai scris altundeva.

in rest descrierea e faina, actiunea nu e ambigu dar retuseaza acele linkuri caci ori nu merg mie ori ceva e putred,,,

iti recomand ca host pentru gazduire de imagini urmatorul site:
http://imageshack.us/


o seara faina!! hi!


... Doua lucruri ma obsedeaza in viata: nevoia de sensuri si surasul tau in lumina diminetii ...
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 20:40

multumesc ptr indrumarile date.Acum trebuie sa retusez nextul din nou -_-" ma asteptam la asta-_||deci mai asteptati cred c amaine vine nu stiu sigur happy2
cred ca e ceva neinregula cu situl deoarece pe alte situri unde l-am postat pozele au mers ingrijorat


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti


Ultima editare efectuata de catre stilove961 in Lun 11 Oct 2010, 21:12, editata de 1 ori
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 20:48

pai sper sa-l pui cat de curand posibil.Norok! :>:D<:
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 20:59

cine vrea un next fierbinte tocmai scos de la cuptor.hai servitiva

Sakura`s story

Of….prima zi de scoala nu o sa fie mereu cea mai buna, nu?Buna!Ma numesc Sakura Haruno si am 18-19 ani,tocmai am venit in Tokio-Japonia,tocmai din Coreea de Nord.Am invatat repede limba japoneza.Am parul lung roz,ochi verzi ca matasea, dar,eu nu sunt om..Eu sunt…un varcolac.Poate voi nu credeti in supranatural,dar ar trebui.Pot spune ca sunt cea mai slaba…un varcolac atat de slab.Mi-am facut si o prietena.Ea e singura care ma intelege.I-am spus cea ce sunt si nu a fost atat de uimita.Pe ea o cheama Hinata Hyugo.Are parul lung movaliu si ochii calzi si patrunzatori,e o fire intelegatoare si pasnica.e timida,UNEORI,alteori e atat de dura incat zici ca e de pe o alta planeta.
Cum aud ceasul cum suna il opresc si fug la baie unde fac un dus si ma usuc usor.E 08:30…mai aveam timp,ma indrept cu pasi marunti spre dulap unde iau de acolo un tricou negru si o pereche de blugi.Cobor fara sa o trezesc pe Hinata care sforia de zori..Noi stam impreuna,e o vila foarte frumoasa.Aici isi petrece Hinata vacanta cand nu sta cu parinti sai sau cand vrea sad ea o “mica” petrecere.Cand ajung in bucatarie scot din frigider o cutie cu lapte si din dulap un bol si o cutie de cereala.In timp ce mancam ma simteam foarte ciudat,simteam ceva,o stare care te face sa dai inapoi de la tot.Ma uit la ceas si era 09:01,Fug repede pe scari,pana ajung in fata unei usi,o deschid si spun cu o voce de mai mare groaza.
-HINATA!Te-ai trezit?si ma aleg cu o perna in fata drept multumire.
-Vreau sa dorm.spune fata cu jumatate de gura.
-Intarziem la facultate FEMEIE!tip din toti plamani accentuand cuvantul “femeie”.
-Nu-s femeie.Is domnisoara!
-Femei,domnisoara tot fata esti.ii spun luand plapuma de pe ea si dand-o jos din pat numai imingand-o de picior.
-Au…asta ptr ce a mai fost?se rasteste ea la mine.
-Dus,haine,si fugim la facultate.
-Bine! Bine! Bine!spune movalia plecand la dus.
-Te astept afara.
-Bine.mai avea putin si fata asta ma injura.Ma duc vartej in camera mea imi iau repede o pereche de tennisi negri cu 3 dungi albe..Ma indrept inapoi spre camera Hinatei.Dar surpriza nu e de gasit.O caut peste tot pana cand ma uit pe frigider unde am o surpirza de mai mare dragu.
“Sakura iarta-ma dar am plecat mai repede deoarece ma chemat directoarea sa predeau ceva te astept in curtea scoli.Hinata”Ce imi venea sa o omor.Dar cat am stat in camera mea?10 minute?Ma uit la ceas si era 09:20 de minute,ne vrand sa intarzi din prima zi am ineput sa fug cu geanta care imi dadea necazuri.Ajung in curtea scoli si incep sa o caut cu privirea pe Hinata.Observ diferite personae care stateau in grupuri.Ochi imi sunt atrasi spre un zid,unde o zaresc pe Hinata care avea niste foi in mana..Ma indrept spre ea si ….
-Hianat!Te omor.te jupoi,te tai,te inec,te sugrum,te….
-Gata ca m-ai omorat.Imi cer scuze dat a spus sa ma grabesc.
-Bine…dar….
Nici nu termin bine propozitia ca se aude clopotelul.Ma indrept spre intrare si incep sa merg singura deoarece “prietena mea cea mai buna de pe planeta” a luat-o inainte.Pe hol ma inatalnesc cu o fata roscata…cu ochelari imbracata intr-o fusta si un tricou mulat nu gluma.
-Nu stii ca nu ai voie sa mergi pe holurile astea fara permis?
-Hahaha….ce amuzant.Nu mai cad eu in plasa asta de clasa a lV-a…Se aproprie roscata de mine imi prinde o mana mi-o roteste astfel eu fiind cu spatele la ea,apoi imi da drumul si ma iminge.Si…POOK…cad peste un baiat cu parul negru ca cerul noaptea si ochi negri ca taciunea.Ma uitam fix in ochi lui.Concatul nostru se sfarseste cand el se uita peste umarul meu si zicand.
-Ai facut cunostinta cu Karin?Ma uit in spate si vad cum fata isi sarea din pepeni.
-Asa o cheama?si ma ridic de pe el.Imi cer scuze.continui aplecandu-mi capul in semn de respect.
-Nu a fost vina ta!Zambesc usor uitandu-ma mai atent la el.Era imbracat intr-o pereche de blugi albastri cu un tricou negru si o camasa care nu era deloc inchisa la nasturi”Gen….Justin Bieber?Nu are cum”Deodata vad cum o fata blonda imbracata si mai cocheta..cu o fusta exagerata si un tricou si mai mulata…avea parul lung blond prins intr-o coada si ochi albastri.Ele doua incepeau sa se certe ptr un baiat.Ce penibil.Apoi simt o mana care ma taraie.Acel baiat ma lua si ma ducea spre clasa Domnului Hatake din cate am inteles eu din spusele lui.Apoi se opreste.O clipa de liniste pana cand el spune:
-Iarta-ma poate nici nu sti cum ma cheama.Scuza-ma ca am uitat sa ma prezint..Ma numesc Sasuke…Sasuke Uchiha.
Ma uitam la el ca la masini straine.Am mai auzit undeva numele asta.Apoi mi-am amintit.Frumusetea nopti….asa I se spune celui mai puternic vampire de 2 000de ani.Imi revin in fire si spun afisand un zambet
-Sakura….Sakura Haruno.Asta e clasa domnului Hatake?il intreb aratand inspre o usa care era langa noi.
-Da!Hai intra.
Deschid usa si vad cum multi adloescenti facaeu galagie.
-Sigur nu am gresit clasa?Parca ar fi clasa a Vll-a.il intreb pe brunet care izbucneste in ras.
-Nu, nu am gresit.spun el printre hohote.Liniste in clasa.Toti se uitau la noi ca la masini noi aparute pe piata.De noi se aproprie un baiat cu parul blond dar cade la picioarele mele.Am inceput sa rad.Ma amuza.Avea parul galben ca spicele de grau si ochi ca cerul fara nori.Avea 3 zgarieturi pe fata.Cred ca de la nastere le are.Imi intinde mana si spune:
-Bun!Ce faci?Esti noua?Ai vrea s aiti prezint scoala?Cum te cheama?Pe mine Naruto Uzumaki!.Doamne am crezut ca nu mai termina.E plin de energie nu gluma.Ma uitam la el si nu intelesem nimic.Intinm mana si spun cam jenata de situatie.
-Sakura…Sakura Haruno.Se uita ciudat la mine si la Sasuke.Ma uitam la brunet care avea fulgeri in ochii,ma uit la blond.El avea scantei.Cred ca de la benzina.Ma indepartez de ei doi pasi in spate si incepeau sa se fulgereasca.”Gemenni?Na….Rude?Nu cred. Prieteni?….Posibil.”
-Cred ca am sa va las.Ma indepartez dde cei doi stalbi de elictisitate si ma indrept spre o banca goala care era pe ultiml loc de langa geam.Ma indrept sprea ea.Se para ca baieti salivau dupa mine iar fetele imi trimiteau scantei.Nefiind atenta cineva ma da jos si cad.Ma uit si vad un tip cu parul rosu si ochi de un verde crud…
-Aa.scuze…imi spune el indreptandu-si mana ptr a ma ajuta sa ma ridic.
-Nu este nimic.Este si vina mea.zambesc usor…
-Esti noua?
-D…dar nu am mai continuat deoarece pe usa intra un professor cu parul argintiu,care era usor lasat pe ochiul stang,avea o masca chirurgicala cred si imbracat intr-o pereche de pantaloni negri cu o camasa alba deschisa la primi doi nasturi.
-Buna ziua copiii.si ramane uimit,se uitat la noi ca la o noua fata care era super imbracata.Imi dau ochi peste cap si ma asez in banca.
-Vad ca aveti o colega noua.
Stai nitel,o colega?Dar Hinata?ma uit nedumerita in incapere incercand sa o gasesc,dar privirea se oprise cand am auzit un ciocanit si un “Scuze ptr ca am intarzian!”Era Hinata care gafaia mai ceva ca un caine.
-Nu sa intamplat nimic.Dute in banca.ii spune profesorul.Eu sunt Kakashi Hatake si voi fi professor de istorie si de chimie si dirigintele vostru.continua el uitandu-se la noi.Va void a orarul si veti putea pleca acasa.Orele vor incepe de la 09:30 si se vor termina la 14:30 sau la 15:30.
Dupa ce na dat orarul am plecat cu toti acasa…O zi super pot spune.Ia stai am spus super?E chiar d ela scoala ma mai imbolnavesc si eu.


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 21:22



mandreata blonda, eu te bat rau de tot ... fi atenta ca scrii numai prostioare pe aici lough ....

ai mai multe greseli la scris ca mine la cusut !!! .... vai vai ... astfel se petrec lucrurile pe aici? cei drept, nu am mai intrat de mult pe aici.


aaaa cricket? Armyde? da pe voi de ce va tin ca administratori? of of of ... pun joarda sau cureaua pe voi de nu va vedeti! ... poi un pic de indrumare , idee si corectie ar trebui sa vad de la voi!


... Doua lucruri ma obsedeaza in viata: nevoia de sensuri si surasul tau in lumina diminetii ...
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Cineva
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 164
Reputatie Reputatie : 24

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 21:25

Vai ,vai nu mai comenta atata si lasa oamenii in pace ca stiu si ei cand gresesc. Bine ,bine poate ca ai si tu dreptate trebuie sa fim mai ateti scuze ca m-am ratoit la tine . Te rog sa ma ierti Domnule Administrator.
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 21:32

eu nu sunt blond nervi! nervi! madaret blond in viata mea nu am fost nervi! nervi! si am spus-o is o mai spun eu nu sunt buna la scris povesti e primul la mine....prima creati poate i-au priemiul nobel ptr greseli de ortografie nr1 nu imi place roamana s-a inteles take this! si nu ma mai faceti BLONDA ca vin la voi cu toporul si cu furca sa va intap cine ma mai face BLONDA


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
Cineva
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 164
Reputatie Reputatie : 24

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 21:36

calmeazate nu are rost sa te enervezi
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 21:44

nu mai vreau sa mi se spuna blonda vreti poza sa vedeti cum arat cereti dar nu ma mai faceti blonda si nextul in weekend dupa vinerea asta :| =_||


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 21:48

Gata , gata Stilove nu trebuie sa te enervezi asa de tare. Uite si eu scriu pentru prima oara un fici si credema ca am la greseli mama mama :><: :><: , Oricine mai greseste si nu e drept cand iti spun blonda .Auzi doamne lasati-o in pace nu trebuie sa va suparati in halu asta doar pentru niste greseli de ortografie , e prima oara cand scrie un fic si asta nu chiar asa de usor. Eu ii tin apararea pentru ca o inteleg perfect .( scz sefu da nu m-am putut abtine sa nu-i i-au apararea happy2 )


Ultima editare efectuata de catre Aniska in Lun 11 Oct 2010, 22:03, editata de 1 ori
Sus In jos
Cineva
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 164
Reputatie Reputatie : 24

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 21:50

lasal in pace si pe mine m-a facut blonda si am parul negru , nu cred ca lui i-ar placea sa-l faca cineva blond si el defapt nu e
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 21:50

stilove961 a scris:
nu mai vreau sa mi se spuna blonda vreti poza sa vedeti cum arat cereti dar nu ma mai faceti blonda si nextul in weekend dupa vinerea asta :| =_||


draga , eu spuneam in gluma, ca de altfel eu la tătie le zic blonde happy2 ... tu ar trebui sa ma stii mai binie ...


nu e cazul sa te enervezi pentru ca ai nevoie de acei nervi pe cand esti batrana , da' daca din astfel de fleacuri te enervezi si faci scandal aci cat o ţara amu la varsta mea o sa ai dificultati ... preteneste iti zisai astea happy2 ...


Pe. Se. iara ai gresit la scris si oleaca la exprimare lough


si sa nu ma intelegeti gresit , eu va vreau binele nu raul, eu nu va cert ca ati gresit ci va atrag atentia dar cu un pic de umor in plus happy2

GHIUI GHIUI GHIUI!!


... Doua lucruri ma obsedeaza in viata: nevoia de sensuri si surasul tau in lumina diminetii ...
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 21:53

nici sa vorbesc nu stiu...iarta-ma sefu dar cand imi spune cineva blonda...lasa...lasa..iarta-ma sefu dar nu ma-am stapanit.
imi cer scuze! crying


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
Cineva
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 164
Reputatie Reputatie : 24

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19Lun 11 Oct 2010, 21:53

Eu am gresit ? Unde?
Sus In jos
Continut sponsorizat




Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) I_icon19

Sus In jos
 

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-