Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Oct 2010, 21:54

nu tu eu lough lough lough
gata lough
scuze sefu din nou:d


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
Cineva
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 164
Reputatie Reputatie : 24

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Oct 2010, 21:55

Astept nextul si sper sa fie frumos . Pa
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Oct 2010, 21:56

maya a scris:
lasal in pace si pe mine m-a facut blonda si am parul negru , nu cred ca lui i-ar placea sa-l faca cineva blond si el defapt nu e


maya , cu o astfel de atitudine, in loc sa te iei cu mine in gura, mai bine ti-ai revizuii ce scrii ... eu sunt prieten cu voi pana la un punct sa tineti minte asta dragilor!

ca sa nu mai zic ca in prezentarea dumitale, pana si al 3-lea comment al tau de acolo e gresit ... asa ceva nu e neaparat normal. baga la cap ce iti spun eu pentru ca eu nu fac astfel de mesaje doar de dragul de a face mistou de voi , DA DE UNDE!!! io vreau ca incet incet sa va corectati, daca nu ma credeti intrebati-o pe meyryn.

dansa facea mici greseli ca si voi, dar nu s-a luat la tranta cu mine ca si voi, a inteles ca trebuie sa se corecteze ca sa nu faca poate altii glume pe felul in care scrie si se exprima.


Da' gata cu filozofia. Mergeti la scoala, nu chiuliti la ora de Romana in special Gramatica.

o sara faina va doresc. hi!


... Doua lucruri ma obsedeaza in viata: nevoia de sensuri si surasul tau in lumina diminetii ...
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Cineva
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 164
Reputatie Reputatie : 24

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Oct 2010, 22:02

Stiu ca ne vrei doar binele ,dar accept sa mi se spuna blonda doar de o singura persoana la care tin foarte mult. De aceea m-am luat la cearta cu tine si iartama de acum in colo o sa fiu ascultatoare si inca o data imi cer scuze. A si mie nu imi place romana de aceea am ales matematica si informatica .Pa.
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Oct 2010, 22:04


apoi si eu iti doresc o seara faina si sper sa nu mai avem divergente de genu Ţ pe aci...

inchei aceasta discutie cu un banc sec insa o morala profunda ...

o capra isi duce iezisorul pe o pasune
capra zice:
-paste fericit!

io sper ca vi-a placut happy2

Prietenii stiu de ce!
GHIUI GHIUI GHIUI!


... Doua lucruri ma obsedeaza in viata: nevoia de sensuri si surasul tau in lumina diminetii ...
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Oct 2010, 23:43

o sa mai pui continuarea la ficul asta sau il lasi asa? think
mie imi place si as vrea sa-l continui ca te pricepi happy2 in love in love kiss
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Oct 2010, 23:49

Aniska a scris:
o sa mai pui continuarea la ficul asta sau il lasi asa? think
mie imi place si as vrea sa-l continui ca te pricepi happy2 in love in love kiss


nu are nici cel mai mic motiv sa nu il continue!!! si eu abia astept noua parte, doamne ce o sa mai comentez si aclea lough


... Doua lucruri ma obsedeaza in viata: nevoia de sensuri si surasul tau in lumina diminetii ...
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
miki_hell_elfen
Academy Student
Academy Student
miki_hell_elfen

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : imi place foarte muult sa ma uit la animeuri ,joc hanbal si is foarte prietenoasa
Stare de spirit Stare de spirit : happy >.<

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Oct 2010, 22:23

este foarte frumos acest fic chiar daca mai exista unele greseli .in fine astept nextul Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 8599
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro/profile.forum?mode=editprofile
♣ Virus excentric ♣
Genin
Genin
♣ Virus excentric ♣

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : *only in my dreams*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 211
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : !!@@ppy^

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 29 Oct 2010, 09:09

imi place ficul tau..abea astept next-ul.Sa-l pui repede yeah
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 30 Oct 2010, 21:15

scz intarziere,scoala tampeste mult=.=

Sasuke`s story
Sincer sa fiu pare interesanta fata cea noua.Un varcolac atat de frumos.Mda,marog pare interesanta.O priveam mereu cu coada ochiului.Parea chiar foarte …forte..Stai nitel?Eu m-am indragostit?Si ce este mai rau.De un varcolac?Doamne fereste!Sasuke ,Sasuke inceteaza cu asa ceva.Dar gandurile imi sunt intrerupte de Naruto care mai avea putin si imi spargea timpanul stang.
-Recunoaste ,Uchiha,iti place colega noua!RECUNOASTE!RECUNOASTE!
-Naruto inceteaza?si ma gandesc la o scapare.Dar tie nu iti place fata aia movalie?si ridic din spraceana.
-Care verisoara lui Neji?Hmm…pare interesanta.Oricum am de gand sa o invite in oras.Cu cat mai repede cu atat mai bine.si ii apare pe fata un zambet de bad boy.
-Naruto!.....Daca te prind cu varmea!.se aude o voce din spate.Era Neji care mai avea putin si isi iesea din pepeni.Am inceput sa rad de mama focului.Cei doi ma amuzara.Rasul meu se auzea foarte clar,Neji incepea sa scoata fum din nari si din urechi.Avea fata rosie si parka ardea.Naruto fuge in spetele meu ca o mata fricoasa.
-Neji..incerc sa spun printe hohotele de ras…Neji nu ….te….teme…Naruto nu poate…face…asa ceva….
-Uchiha!Poate ai dreptate nu are cum.Ce prost mai sunt.
Imi stapanesc rasul si continui sa merg pe tortuarul rece.Toamne deja isi pusese amprenta .Frunzele erau rugini si nori erau cenusi dar nu aratau de ploaie.Soarele mai scapa ateva raze de lumina in timp ce unele frunze se lasau usor pe asfaltul rece.
-Baieti?Ati auzit?ii intreb oprindu-ma la un afis .
-Ce sa intamplat?ma intreb baieti in timp ce se aproprie.
-Este un concurs de dans in grup….Super!
-Te inscri?Stim ca esti foarte buna deci?ma intreaba Naruto dadu-mi un pumn prietenesc.
-Nu stiu.Poate.spun si imi dau ochi peste cap.
-Ai vazut care este premiul?ma pune cu picioarele pe pamant Neji care se uita mai aten la afis.
-Care?
-Locul trei o masina,locul doi mult banet,locul intai o excursie de 6 persoane la munte.
-Participam?ii intreb cu zambetul pe buze privinadu-i pe cei doi.
-Desigur!
-E pe 19 octombrie.Cam mult timp nu credeti?Si ce vom face noi daca….repet daca vom castiga locul intai?Invitam niste fete?spune cu o privire vicleana Naruto…
-Naruto Naruto….
Trec pe langa ei si imi continui drumul.Spre casa.Cei doi se certau.Peste cateva minute imi iau ramas bun de la baieti si intru in casa.Urca sacrile si ma duc in camera mea.Era albastra si cu un pat dublu cu cearsafuri blue,avea doua noptiere langa,in fata se afla unbirou cu un leptop si cu o imprimanta.Imi trantesc ghiozdanul pe scaunul de langa birou si ma indrept spre dulap.Imi scot o pereche de pantaloni de treining si un tricou albastru.Intru in baie si fac un dus fierbinte.Incepeam sa ma gandesc din nou la acea fata.Ma atrase mult…oarecum..Ies din baie si imi iau hainele si ma trantesc in pat,incepand sa ma uit in gol,pana cand adorm.


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 30 Oct 2010, 21:23

ma bucur ca ai pus next-ul..super..un concurs..iar premiul cel mare,o excursie?Ei,asa da.Imi place mult si abeaa stept sa pui continuarea sa vad ce se intampla kiss


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
♣ Virus excentric ♣
Genin
Genin
♣ Virus excentric ♣

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : *only in my dreams*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 211
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : !!@@ppy^

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 30 Oct 2010, 21:30

Saracul Naruto lough ...imi place continuarea.Sper ca Sasuke sa se inscrie in concurs si sa cstige ca sa mearga in excursie,cu Sakura,desigur yeah dap ! ...Si Naruto cu Hinata yeah ...Astept next-ul,spor la scris! kiss


So cute...♣️

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Lgif

Stay like that, I like...

You're my rain, you are my demon, you're my idol

Virusss < - -
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Sam 30 Oct 2010, 21:43

imi place mult continuarea . e foarte interesant......
abea astept next-ul happy2 happy2
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Asss10Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 31 Oct 2010, 14:44

spor la sris domnisoara competitoare[te intrebi de ce am zis asa?ei bine pentru ca din nou un concurs.....]da' place la mine in love nextu?cand vine?
Sus In jos
ingrid
Genin
Genin
ingrid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : tg-jiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa dansez si sa desenez:X
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Dec 2010, 10:42

imi place fic-ul tau...abia astept continuarea...spre k o pui ma repede ca mor de nerabdare
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Dec 2010, 14:02

Soper fic ^^...hmm...am o idee ce zici de next Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813 pune repede nextu ca imi place mult ficu tau ^^ si app. e misto ideea cu sasuke vampire si sakura varcolac desi cred ca se potrvea mai mult invers dar ori cum e soper tare ideea si plus ca e originala . deci nextu repede Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 02 Ian 2011, 17:46

Ai de gand sa continui ficul asta sau il lasi asa? eu una sper sa pui nextu Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 836813
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Lun 03 Ian 2011, 10:22

Vad ca nu mai pui continuarea, si ma supar pentru ca-i chiar bun ficul Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 23826 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 23826 .Bye-bye Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 169309


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 19 Ian 2011, 20:36

hai ca o sa pun nextul....dar nu acum ...cat se poate de curand...si nu va ganditi ca il voi abandona....deci asteptati pana imi mai trece un vant de idee bine..va pup si va rog mai asteptati pana vantul de insperatie va bate cu utere spre mine..[ce poeya m'am facut:]]lough ]


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 19 Ian 2011, 20:56

Hei scumpo ! Nai idee cat de mult imi place ficul tau:X:X
Chiar ma gandeam cand vei pune next-ul Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 301723
Hehe , frumos fic ! Felicitari:X:X:X:X:X


Pai..Spor la scris , idei si scoala !! Pupici Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 273918 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 208323 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 208323


Mrrr Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 301723 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 127686


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Joi 20 Ian 2011, 21:19

Nextu' e facut in graba deci aveti dereptul s ama criticati cat doriti cat faptul de intarziare a fost cu problema scoli si a pc'ului =.='
Deci spor la citit si la comentat happy2 happy2 happy2

Sakura's Story:

Scoala,scoala,scoala...abia a inceput...si deja nu o mai vreau...a trecut doar cateva saptamani si deja am dat de greu...Si cred ca baiatul ala...Uchiha e chiar dragut dar pacat ca e vampir...of...Imi spun singura.Cel putin merg bine cu scoala.continu'i privind in gol.Era o noapte cu luna plina,era frumos,iti incanta inima.Eu ma afla pe acoperisul vilei continuan'd sa ma uit la cerul nemarginit de stele..Imi pun sfios mainile la ceafa si inchizandu'mi ochii ptr cateva secunde simnt cum cineva se aproprie...Tresar speriata si incep sa ma uit in stanga si in dreapta...Inima imi batea cu putere,eram speriata si nu intelegeam de ce...Dar dintr'un colt intunecat se destingeau foarte bine doi ochii rosiatici...dar nedorin sa imi arat teama ma incrunt iar ochii mei simtinu;i cum i'au culoarea sangelui.Nimeni nu facea vreo miscare...nici vampirul nici eu..Poate va intrebati cum am stiut ca e vampir..Simplu eu sunt varcolac iar vampiri miros altfel la sange.Nimeni nu mai facea nimic..vantul batea lasandu'mi parul in bataia lui.
-Mai stam mult asa?auzind acele vorbe imi venea sa il omor..dar ma opresc.Cunosteam vocea asta dintr'o mie...cred ca o suta mai exact.Era Sasuke
-Eu trebuie sa atac?il intreb reluandu'mi pozitia dinainte...incercand sa par indiferenta.
-Zise varcolacu speriat...continua el ironic iesind din intuneric si aparand langa mine...Mai exact peste mine..In jurul buzelor se aflau pete de sange....iar colti ieseau la iveala foarte usor.Inchiteam in sec...
-Da'te de pe mine..spun fixandu'mi ochii pe petele de sange...Dar cu in mic gest se vedea ca in coltul guri el ranjea..
-Ti'e fomica?ma intreaba apropriindu'se si mai mult de mine....
-Te rog da'te de pe mine nene vampir...spun aruncandu'l intr'un copac..
-Vai dar puternica mai esti..spune el ajungand si mai rapid de mine...
-Ce'ar fi sa nu ne razboim aici si acum?...dar el ranjea diabolic...cea ce nu prea imi placea la nimeni..Vrand sa ii dau o replica cu care sa il fa csa se indeparteze rau am mai facut sa am intredeschid buzele..El ma cuprindea rapid intr'un sarut apasa...am vrut sa ma impotrivesc dar el a avut grija sa nu fug...si ma tinea trans...Se lasa incept pe mine facandu'ma sa tresar..Cu o mana de a sa si'o strecura pe sub hanoracul meu...Nemai suportand iau rapid forma de lup..Eram un lip negru cu o mica pata alba....
-Bleah..acum sarut un caine..spun el dandu'se de pe mine sia scuipand....Ranjesc intr'un mic colt satisfacut de cea ce facusem..."Asa ii trebuie..".Dar brunetu nu se lasa mai prejos si se repezi asupra mea lipindu'ma de un copac.Scancesc din cauza impactului si scap o mica injuratura.El incepe sa ma sarute de data asta mai violent si mai nebun......nustiu cum facuse el de ma retransformase in om.Dupa un timp el inceteaza sarutul el disparand...Scapam mici injuraturi printre dinti fiind foarte nervoasa...dar si uimita de cea ce facuse..
-Insetat de sange..si mai ales cum sunt vampiri...cu un apel sexual mai ridicat ecat normal.Ma reintorc in camera mea devenind din ce in ce nervoasa...
-Luara naimba sa'l ia.Imi dau jos hanoracul ramanand doar in sutien.Ce o sa ii fac data viitoare spun observand abia acum pe abdomen o zgarietura..Ma miram cum de nu am simtit'o.Ma trantesc in pat nemaifacnd altceva inafara de a ma uita la tavanul alb.Deodata pe fata mea apare un zambet pervers si rautacios...
-Daca el vrea asa de mult...o va pati cu mine.Ma ridic rapid si imi pun rapid o rochie de noapte alba cu bretele sumbtiri ..chiar daca era octombrie mie imi era chiar cald...Ies pe balcon dorind sa iau o gura de aer praspat.Dar vad ceva pe masuta mica de sticla..ceva ce flutura in bataia vantului.Era un afis cu un concurs de dans...Dupa ce am sitit..am mirosit aerul.
-Vampirasule..O vei pati!"Decand am devenit asa de perversa?"ma intreb singura amuzandu'ma si dorind mult s aparticip la acel concurs...aveam al dipozitie doar o 16 zile pana la concurs si trebuia sa imi fac un grup de trei persoane..Era clar ca Hina..va participa dar imi mai trebuia o persoana...Dar m'am gandit sa nu ma mai ma chinui ca voi gasi eu pe cineva...Ma trantesc pe pat si stau cateva clipe dupa care cad parada visurilor mele nebunesti.

_______________________________________


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Ian 2011, 21:02

Ma bucur ca ai pus nextu , de fapt de ieri am vazut ca l-ai pus dar nu stiu de ce nu am comentat Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 361396 ...in fine, imi place mult , abia astept nextu...so spor la idei si scoala Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 208323 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 208323 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 208323 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 384738 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 301723 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 321908 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 321908


 Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 11uyc9l
Sus In jos
alexutza
Genin
Genin
alexutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 139
Puncte : 195
Reputatie Reputatie : 63

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Ian 2011, 00:39

ce frumos este ficul tau.
imi place asa de mult.
sper sa pui continuarea cat mai curand happy2 kiss kiss kiss in love
Sus In jos
ailed962
Genin
Genin
ailed962

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ziua onomastica 9/septembrie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : multe am
Stare de spirit Stare de spirit : ....dezamagita......

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Ian 2011, 12:16

Ma asteptam la mai multe comuri dar e bine si asa...
Spor la citit

Sasuke's Story:

Ce dracu ma apucat.Acum cateva clipe eram in camera mea apoi...Totul e ca dracu de incetosat.Ce ma apucat?.Cum de am sarutat'o...dar trebuie sa recunosc ca are niste buze moi si dulce ca dulceta.So corpul ei te lasa cu gura cascata.Privirea ei...Dar darcu sa imi cante.Ce m'a apucat de spun acum de un varcolac care imi este inferior?O rasa atat de mizerabila..spun cu dezgust total ducandu'ma in baie.Cum deschd usa de lemn de cires simteam aeru rece..Picioarele atingeau gresia rece de culoarea carbunilor iar faianta de un gri palid imi da dea senzeatia de...Nu mai conta de ce era...Ma apropriam de chiuveta..deasupra era o oglinda..uitanu'ma la ea observam doar ce este in spatele meu...Dau drumul la apa si imi dau pe fata trezindu'ma la realitate.Fata asta inbuneste baieti.Chiar foarte mult.Ma reindrept spre camera mea unde ma trantesc pe pat..Ma gandeam la concur si la coregrafie ptr mine Neji si Naruto.Chiar daca nu i'am intrebat stiu ca ei vor...Imi indrept privirea intr'un punt al camerei..Mai exact pe balcon.Razele lunii erau in camera intunecata luminand'o in cateva colturi ale camerei."Fumos!"imi spun si ma las pe spate ca si cum eram impins.Am inchis ochi sperand ca macar o ora sa dorm.
Cum razele sorelui imi atinse chipul palid si ochii somnorosi...scncesc usor dupa care imi pun o mana la ochii...Scot cun zambet vicelan si ma ridic in capul oaaselor plin d eenergie.Ma indrept spre baie facandu'mi siesta obisnuita...Cum termin de facut dusul ies rapid auzind telefonul din camera...Se pare ca Naruto vroia sa vorbeasca cu mine.
-Alo!ii spun asezandu'ma pe un scaun
-Alo!Sasuke!Ce faci?Vrei sa mai partici la concursul ala?ma intreaba plin de enuziasm.Zambesc pervers gandindu'ma la rozalie.si spun uitandu'ma pe balcon
-Da..o sa particip.Si tu?
-Si eu dar sa stii ca si Neji...
-Perfect atunci...Stai sa ma imbrac si mai vorbim la facultate..Bine?
-Bine!Salut!ii inchid tellefonul si ma indrept spre dulapul mare din camera facut din lemn de stejar.Ma aplec usor si scot de acolo o pereche de pantaloni negri...si o camasa alba simpla.Pe dedesupt imi pun un tricou negru.Deschid camasa la cativa nasturi pentru a putea respira.Ma uit la ceas si mai aveam la dispozitie 15 minute pana sa plec.Deschid leptopu pentru a vedea daca o sa gasec o muzica buna..si o coregrafie excelenta.Dar renunt la idee cand vad ceasul...Iau rapid ghiozdanul si ma indrept spre usa de la casa.Ma incalt rapid cu o pereche de adidasi albi si iau osi o geaca din piele simpla neagra.Nu ma mai grabeam asa ca am hotarat sa merg incet.Tot mergand simnt un miros de sange cunoscut.
-Sakura..spun pentru mine afizand un zambet smecher..si asa si era.La cativa metri de mine se afla Sakura cu verisoara lui Neji.Dar se pare ca movalia...Hinata parca...fugise luandu'si la revedere de la Sakura..Merg putin mai rapid pana o ajung pe fata.Imi pun mana pe umarul ei iar ea tresare necontenit.
-'Neata!ii spun si ea se intoarce vesela catre mine.Ochii ei de culoarea ierbi te facea sa te pierzi...iar parul ei de culoarea florilor de cires era tinut intr'o coada.Cateva suvite ii cadeau pe chipul angelic.Se pare ca fata aceasta era chiar o draculiat uneori...Intentionat si'a lasat gatu neacoperit.Stia ca o sa imi faca pofta.Ea imi zambea dupa care isi continua drumu.Era imbracata intr'o gheaca simpla maronie din piele si o pereche de blugi albastru inchis.Geanta pe care o purta pe umar era negra cu cateva simpoluri Coreene.O ajung din umar si incep sa merg cu ea.Pe drum nimeni nu a spus nimic pana cand linistea mi sa parut prea profunda si am intrebato':
-Ai auzit de concursul de dans?
-Mdea...Am auzit.imi spune deparca ar fi vrut sa imi faca ceva.Da...ce sa inamplat aseara trebuie s arecunosc ca mi'a plauct mult.Imi spun visand.Se pare ca in tot acest timp am ajuns la facultate.M'am dus cu ea pana in clasa privind'o insistet cu coada ochilor.Avea forme de invidiat.Chiar daca in prima zi parea a fi un ingeras daca o cunosteam mai bine era o draculita care nu te lasa pace...din cauza formelor ei apetisante si si fetei sale.
Mama!!!Se pare ca intre'adevar sunt indragostita de un varcolac.Asa sa fie atunci.Cum ajung in clasa imi las geaca in cuier asa cum a facut si ea..am avut grija ca sa stau cat mai apropape de ea.Dar tot odata sa par distant sa nu creada cumva sa imi place de ea.Dar ce pe cien incerc sa pacales.Am sarutat'o ce boala.Marog...toata ziua am incercat sa fiu atent la ore nu la acel varcolac care intruchipa frumusetea.
Dupa ce s'au terminat orele eu Neji si Naruto am plecat la mine acasa ptr a ne hotora ce o sa facem la concurs.Cand am ajuns acasa am constatat ca am uitat ghozdanu la scoala..Le'am spus sa intre casa sa se faca comozi si sa caute pe internet ceva interesant.Am ajuns la facultate intr'un timp foaret scurt.Vroind sa intru in clasa aud niste voci de fete...Iar un miros placut de sange dulce-acrisor ma facu sa raman afara.Era sakura cu cateva fete....Ma uit printr'o mica crapatura uitandu'ma.Era Sakura,Hinata si TenTen...
...TenTen e o fata draguta si simpatica Avea parul de culoarea castanelor...iar ochii ei caprui se asemanau perfect cu parul.
Rozalia isi indrepta privirea catre crapatura si stiind ca m'a vazut am intrat in clasa luand de pe banca mea ghiozdanu si plecand indiferent.
Cum ajung acasa ii vad pe cei doi incercand sa imite miscarile de la un videoclip al formatie Shinee...Cum l'am vazut pe Naruto deja am inceput sa rad.Se misca de parca era un clowe expert.
Cand Neji sa uitat mai atent la Naruto el deja a inceput sa se prapadeasca de ras.
-Naruto...spun eu si continui oprindu'ma din ras...Vrei s adansezi asa..ii spun si arat toate miscariel facute corecte.Eu cred..continui...ca muzica asta nu e buan pentru noi.Haideti sa alegem Kangta.Cei doi dau afirmativ din cap si incerc sa caut muzica de pe internet.Suprize o gasesc dar si versiunea de dance cover.M'am uitat de 2 ori la videoclip dupa care am inceput sa fac miscarile...Naruto si Neji sa straduia si nu reauseau deloc.Ma parapadeam de ras.Asa aca am hotarat sa o luam incet.Dupa putin timp am reusit sa facem dansu.Dar m'am gandit ca doar uu nu o sa fie de ajuns.Dupa ce au plecat eu am facut un dus rece racoritor...Imi pun o pereche de pantaloni de treining lasand sa mi se vada trupul bien lucrat.La fiecare miscare pe care o faceam muschi se incordau..."Cred ca am facut bine"imi spun ptr mine dupa care ma trantesc pe pat.

To Be Continue...
__________________________________________________________________________
Muzica:
https://www.youtube.com/watch?v=ovztfpWPo5M ce au vrut sa danseze Naruto Neji
https://www.youtube.com/watch?v=wl2RgAxW5hY&translated=1 muzica lui sasuke


Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Q
Ptr sanatatea dvs. nu va bagati intre Sakura si Naruto ca o sa muriti
Sus In jos
http://te-iubesc-ca-la-inceput.blogspot.com/
Sweety-Ana
Academy Student
Academy Student
Sweety-Ana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 15
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez
Stare de spirit Stare de spirit : ok!

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Ian 2011, 18:56

e super rau de tot!!!!!pune continuarea te rog!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)   Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Iubire...intrerzisa....[SasuSaku](+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-