Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O viata, un razboi, o iubire

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Vin 09 Mar 2012, 17:53

foarte tare vreau nextuuuuuuuuuuuuuuu kiss*:X:X


O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 3
Sus In jos
Just.Me
Academy Student
Academy Student
Just.Me

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot unde vrei sa fiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac pe alti sa zambeasca
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 14:53

Numai 2 comentari?
Cred ca o sa renunt la fic...
Vad ca nu prea il comentati...


<script src='http://img3.imageshack.us/shareable/?i=342zp.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 342zp</noscript>
I know you like me to judge,
as behave and as shown,
But you've ever thought about my heart?
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 14:59

Heeey!!

Uite aici un comentariu!

Nu trebuie sa fii suparata ca nu le primesti..

Si mai mult decat atat...nu trebuie sa renunti la fic pentru asta!

Este dragut si ar fi o mare pierdere..

Nici eu nu am primit prea multe comentarii la ficul meu insa continui sa scriu pentru ca ma face sa ma simt bine... lough

Cam ciudat stiu lough

In fine...fara sa te plictisesc prea mult iti spun sa aduci nextul cat mai repede si sa nu care cumva sa renunti la fic :| si poate ma anunti si pe mine:D

Ok .. see ya:*kiss*:*




App: ficul meu: https://sasu.forumgratuit.ro/t4664-o-dragosteciudata


O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Just.Me
Academy Student
Academy Student
Just.Me

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot unde vrei sa fiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac pe alti sa zambeasca
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Mar 2012, 20:26

Capitolul 5
Wow nici nu am visat ca vreodata sa ajung asa departe cu ficu yuppy :D
- Cum sa dorm cu tine! Hmm.. poi... bine... dar imi lasi intimitate pana ma schimb, bine?
- Bine, dar prima data dute aduti niste haine. Am reusit, fac pe nepasatorul si ma indrept spre camera. Dupa cateva minute vine Sakura cu pijamaua in manuta. Asta e momentul mult asteptat in noaptea asta trebuie sa o fac a mea cu orice pret! Imi spune sa ies afara sa se poata schimba. In fine ies... Si astept, astept, si mai astept un pic, si nimic. Ma enervez si incerc sa intru in camera cand surpriza! Usa era inchisa pe dianauntru. (iertati-ma nu stiu ce vorbesc)! Ma pacalit, si eu iam cazut in plasa ca un prost. E las ca va plati ea pentru asta...
Sakura POV
Trebuia sa dorm undeva iar Sasuke oricum era un profitor, asa ca mam gandit sa profit si eu un pic, nu o sa ii strice sa vada cum e sa fi pacalit. Si mi-a placut la nebunie sa il aud cum sparge tot in cale de nervi sau cum a dormit pe canapea. Merita, nu?
Dimineata a sosit repede a sosit repede, nici nu miam dat seama ca era dimineata pana cand Sasuke a inceput sa bata ca prostu la usa ca vrea sa faca dus.
- Va trebui sa astepti sa faca doamnele primele! Ii spun apoi cu o fata de diavolita intru in baie si fac tot posibilul sa stau cat mai mult, am stat aproape o ora. Pana cand desteptul a spart usa si ma scos afara din baie goala! Mai era un pic si ma viola, dar a intrat Tobi anuntandu-ne ca Mara sa intors de la necocieri si totul a mers ,,minunat” adica mai avem niste dusmani, parca nu aveam destui. In sfarsit perversu ala nesimtit se da de pe mine si pleaca sa faca dus, iar eu ma schimb repede si imi iau talpasita de acolo cat inca mai sunt pura.
Dupa micul de jun am mers la vanatoare, da ce sa spun a trebuit sa stau sa ma holb la niste ningea amatori cum inceraca sa il loveasca pe Sasuke fara nici un succes. M-am plictisit asa tare incat mai aveam un pic si adorm. Totul a fost plictisitor pana a aparut el... Acel baiat cu ochii albastri si parul rosu care ma facut sa ma simt bine dupa plecarea lui Sasuke din sat. Cel care mi-a alinat suferinta cand scumpul meu print se antrena cu dusmanul. Garra statea in fata mea uitandu-se la mine cu un fel de e gresit ce faci tu, inghit in sec si incerc sa ma fac disparuta in padure insa sunt oprita de Sasuke care il ataca pe Garra. In momentul ala nici macar nu am mai stat sa gandesc am fugit si i-am barat lovitura lui Sasuke inainte sa il atinga pe el, sabia lui mia patruns pana in cealalta parte.
Cand imi inchid ochii si in urmatorul moment cand ii deschid si vad NU SE POATE! Un inger da, da era un inger. Era atat de frumos, se uita urat la mine, sau la ceva ce era in spatele meu... ma uit in spate si vad o bestie un animal ba nu era un sarpe, gorila. Era un demon!!! Amandoi se apropie rapid de mine si.... sa rupt firul...
Ma trezesc intr-o camera cunoscuta de un albastru inchis, era camera lui Sasuke. Toate ma dureau, iar capul imi bubuia si inima la fel de tare. Il vad pe Sasuke dormind pe scaun langa mine, era atat de bland cand dormea atat de frumos, un mic ingeras dulce. Fara sa vreau mana mea se apropie incet de fata lui, il mangai incet si delicat fata lui era atat de fina si frumoasa.
Sasuke POV
Mana fina a Sakurei imi strabate fata, era atat de bine fara sa vreau ii prind mana intra mea. Sakura se sperie foarte tare si vrea sa isi retraga mana insa nu o las. Acum era sansa mea sa o cuceresc, o trag aproape si mai aproape apoi o strang cat de tare pot in brate, ea era uimita nici macar nu putea sa clipeasca si am profitat de acel moment de uimire si am sarutat-o apasat prima data inocent apoi nebunesc plin de pofta. Nu credeam ca o sa zic asta dar imi place asa mult sa o sarut buzele ei imi dadeau aripi iar atingerea ei pe pielea mea ma innebune complet simteam cum fiecare bucatica din mine vroia sa zboare. Momentul ne este intrerupt de nimeni a,ta decat Maya impreuna cu.... o sa aflati data viitoare ;)
P.s. capitol necorectat... Scuze ca a durat atat dar am avut niste probleme, promit ca pe urmatorul il aduc mai repede  Pana atunci ... Ja ne :*




<script src='http://img3.imageshack.us/shareable/?i=342zp.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 342zp</noscript>
I know you like me to judge,
as behave and as shown,
But you've ever thought about my heart?
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Mar 2012, 10:17

hei , un fic excelent ,

m-ai dat pe spate ,

astept cu nerabdare nextul ,

sper sa ma anunti si pe mine ,

bafta next si pupici


O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 S6he8w
O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Npi5xg
O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 2myt0zq




O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Just.Me
Academy Student
Academy Student
Just.Me

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot unde vrei sa fiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac pe alti sa zambeasca
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Sam 24 Mar 2012, 21:15

Capitolul 6
Sasuke POV:
Ce dracu cauta el aici?????? Imi vinea sa ii sparg capul Mayei cum sa il lase pe asta inauntru, ea ce intelege prin cuvantul dusman?
FlashBack
Momentul ne este intrerupt de Maya care era impreuna cu Gaara WTF... Sakura imi sare din brate si se indreapta spre roscat si il imbratiseaza strans iar el ii raspunde la imbratisare spunandui ca ia fost dor de ea. Simt cum toate sperantele mele sau dus pe apa zambetei.
End FlashBack
Sakura POV:
Acel moment tandru cu Sasuke ma facut sa imi dau seama ca nu e chiar asa de rau pe cat credeam eu, poate are si partile lui bune. Adica nimeni nu e perfect dar asta nu inseamna ca nu are si partile lui bune, nu?
In fine. Gaara e aici si sunt asa de fericita! Nu imi vine sa cred ca Sasuke la adus aici pentru mine! Cu adevarat e un scump! Dupa mult timp cu Gaara el mia spus ca trebuie sa place asa ca lam rugat sa ii spuna lui Naruto ca sunt bine si apoi lam rugat sa nu divulge vreun secret despre locul ascunzatori.
Stateam in camera mea acum eram plictisita asa ca mam gandit sa ma duc la Sasuke sa ii multumesc pentru ce a facut. Ies din camera si ma indrept spre a lui Saske, dar cand sa intru in camera aud vocea lui Sasuke asa ca ma pun sa ascult nu am inteles tare multe din cauza ca ceva se spargea insa am inteles cateva cuvine: ,, Atat de aproape sa fie a mea”. Nu miam crezut urechilor Sasuke ma vroia? Adica nu ca miar pasa! Il urasc! Nui asa? Sunt atat de confuza!
Deschid usor usa si imi bag capul inauntru si il vad pe Sasuke plin de lovituri si peste tot cioburi, cand ma aude ca intru isi intoarce capul spre mine si se uita mirat. Nu stiu de ce dar parca eram hipnotizata nu imi mai puteam controla nici o incheietura toate se miscau singure. Ma intrept cu pasi marunti spre Sasuke si ii pun mana pe o zgarietura de pe fata apoi spun un ,,De ce?”. El ramane uimit apoi isi pune mana sub barbia mea si o indreapta spre fata lui dupa imi prinde buzele intr-un sarut atat de sincer care exprima atata dorinta si iubire incat ma coplesa. Dupa cateva minute bune de sarutat imi sopteste la ureche ,, Findca esti unica” nu stiu ce ar fi trebuit sa insemne asta insa lacrimile mele au inceput sa imi inunde fata, nu imi vine sa cred ca fac asta din nou dar il ...
Sasuke POV:
Nu stiu de unde mia venit acele cuvinte dar stiu ca leam zis si acum Sakura plangea, iam sters lacrimile incet apoi iam sarutat fruntea spunandui ca imi pare rau de tot ce am facut. Trebuia sa o conving cumva sa fie de partea mea dar nu stiu cat mai pot suporta asta inainte sa fac prostia aia mare incat sa imi accept sentimentele pentru ea... cu adevarat este ceva acolo, cred ca e iubire insa nici eu nu stiu sigur, poate e doar dorinta de a o avea sau poate e doar setea de puterea ei. Gandurile imi spun intrerupte de mana ei care aluneca incet pe gatul meu ei bine asta ma innebunit complet! Nici nu imi pasa ce era eu o vroiam acum aici fara discuti! O iau de talie si apoi o lipesc de mine incepand sa o sarut nebuneste. Spre surprinderea mea ea imi raspunde la sarut si isi adanceste mana in parul meu traganduma mai aproape intrun sarut care nu mai avea mult si ne rupea falcile, o doream si eram aproape sigur ca si ea ma dore. Fiecare atingere tandra care o faceam ne apropia din ce in ce mai mult de pat.
Fata asta era nebuna! Si vroia sa ma innebuneasca si pe mine! Cand sa ajungem la partea cea buna ea se retrage si imi spune un simplu ,, Mai viseaza la asta!” apoi pleaca din camera lasanduma cu ochii in soare.
Mara POV:
O vad pe Sakura cum fuge din camera lui Sasuke atat de rosie ca daca o vedeai o credeai un rac urias! Oare ce a facut baiatul ala? Daca ia facut ceva Sakurei il omor cum mana mea! Ma duc agale spre camera lui Sasuke si deschid usa fara sa vad si ce sa vezi? Sasuke intins pe pat de doua ori mai rosu ca Sakura!
- Ce sa intamplat aici? Ii spun atat de nervoasa incat mai aveam un pic si ii zmulgeam capul cu privirea! Adica stiu am parasito pe Sakura pentru a veni in Akatusuki dar asta nu inseamna ca nu mai am simt matern! Nui asa?
- Nimic! Imi spune inrosindu-se si mai tare.. baieti astia! Dar totusi nu lam vazut niciodata pe Sasuke inrosindu-se! Pot spune ca incercand sa o fac pe Sakura sa se reindragosteasca de mine mam facut pe mine! Imi spune apoi se ridica din pat si merge spre baie, WOW Sasuke Uciha tocmai mia marturist ca sa indragostit de fica mea? Ar trebui sa rau un party sau ceva de genu? In fine, ies din camera si ma duc la mine in camera unde dorm pana dimineata.
Dimineaa nu intarzie sa apara si eu ma trezesc mai devreme sa fac micul de jun iar cand sa intru in bucatarie ce sa vezi? Pe...
Cam atat pentru azi :P Vreau comentari!!! Ca altfel nu mai pun nextu!! Ja ne:*


<script src='http://img3.imageshack.us/shareable/?i=342zp.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 342zp</noscript>
I know you like me to judge,
as behave and as shown,
But you've ever thought about my heart?
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Dum 25 Mar 2012, 11:37

Un fic shippuden?!? Oh, my God... This is amazing huh? Eu, una, le adoooor in love Din pacate, ele sunt tot mai rare crying (ceea ce nu e deloc bine!) Ma gandeam sa fac si eu unul, insa nici la celelalte nu prea mai am idei si imi e frica sa il incep iar dupa sa-l inchid sad Dar al tau e... minunat! Imi place atitudinea celor doi, li se potriveste! Doar ca nu vreau sa treci ficul la acea parte cand Sakura ramane insarcinata, Sasuke vrea/nu vrea copilul... bla, bla, bla! E o palavrageala plictisitoare care te face sa te simti intr-o telenovela down Si chiar daca sunt unele foarte reusite, asta ne deosebeste de seriale si filme: stilul si ideile unice de a crea o poveste! Uchiha (ai tot facut greseala la scrierea numelui sau) poate sa isi reformeze clanul la sfarsit, sau dupa ce termini fic-ul lough Dar, la urma urmelor, e decizia ta! So, I want next chapter, baby! in love


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Just.Me
Academy Student
Academy Student
Just.Me

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot unde vrei sa fiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac pe alti sa zambeasca
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Lun 26 Mar 2012, 15:38

In primul rand scumpilor nu vreau sa va faceti sperante adica cum a zis Punky nu vreau telenovela! o sa fie ceva de genu iubiti-dusmani-iubiti-dusmani. Scuze dar chiar nu vreau ceva de genu Happy End vreau ceva care se va tot repeta la nesfasit. E doar o avertizare ca sa nu va ganditi ca o sa scriu ceva asa de romantic incat sa plangeti ca bunica cand se uita la Acasa TV-.- Nu vreau... Nextu o sa il pun la sfarsitu saptamani sau cum multa inspiratie zilele viitoare


<script src='http://img3.imageshack.us/shareable/?i=342zp.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 342zp</noscript>
I know you like me to judge,
as behave and as shown,
But you've ever thought about my heart?
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Mar 27 Mar 2012, 19:09

AI ai ai fata mea !

Decand nu am mai trecut pe aici! X_x

Imi pare nespus de rau!

Sasuke s-a indragostit! S-a indragostit!

Chiar nu ma intereseaza ca e telenovela sau nu

Tot ramane fantastic!

Astept next si PWP dolshe


O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 19:31

hai cu nextu e trae fain ficul dance2 kiss in love bere


O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 3
Sus In jos
SasukeloveSakura20
Genin
Genin
SasukeloveSakura20

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Campina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa compun fanficuri despre Sasuke si Sakura , si chiar pot spune ca ma pricep la scris:D::P
Stare de spirit Stare de spirit : Energica , shi foooarte vesele

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 20:38

Heii
Imi place ficul tau la nebunie, hai cu next-ul mai repede ca nu imi place sa astept. dance2
Te pwp!
Ficul meu ,,Sasuke si Sakura, iubirea nu moare"
Daca vrei fa-mi si mie o vizita si lasa-ti parerea.


[b]Moare cate putin cine nu calatoreste,
Cine nu citeste,
Cine nu asculta muzica,
Cine nu cauta harul din el insusi.
in love in love in love in love in love
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Apr 2012, 15:52

Buna happy2
Scuze de intarziere.
Sakura e o adevarata diavoliota, imi seamana.
Sasuke s-a indragostit love ce dragut in love
Ei bine trebuie sa vad ce vede Mara lough
Adu-ne nextul cat de repede poti in love
Spor la scris a hug



O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Just.Me
Academy Student
Academy Student
Just.Me

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot unde vrei sa fiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac pe alti sa zambeasca
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Apr 2012, 13:56

In vacanta asta nu pot sa scriu :( dar promit ca dupa vacanta o sa ma revansez :D


<script src='http://img3.imageshack.us/shareable/?i=342zp.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 342zp</noscript>
I know you like me to judge,
as behave and as shown,
But you've ever thought about my heart?
Sus In jos
D3In 3Ng3L
Academy Student
Academy Student
D3In 3Ng3L

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : peste tot dar niciunde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : intotdeauna perversa

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Apr 2012, 16:16

Absolut superb!!!! good job


Altceva nu am de zis. Abia astept sa pui NEXTU!!! please
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 21:23

in love kiss dance2 rusinos think think ubita neai promis dupa vacanta nextul a trecut vacanta si nu vada nextu vlei sa mol de supalale din cauza ta eu vleau nextu hade nu fi lea adune nextu caci stau ca pe carbuni de o luna poatemi faci o surpriza luni cai ziua mea si ca si cado imi aduci nextu


O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 3
Sus In jos
Just.Me
Academy Student
Academy Student
Just.Me

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot unde vrei sa fiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac pe alti sa zambeasca
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 21:47

Scuze ca durat atat insa tezele astea ma omoara si mie greu cu scoala asta. Promit sa postez mai des!
Capitolul 7
Sasuke POV:
Ma intrept spre usa de la bucatarie si ce sa vezi pe Mara razand de mama focului. Ma uit in bucatarie si ce sa vezi pe Karin incercand sa o loveasca pe Sakura mea insa deabia o poate atinge, incep si eu sa rad iar in momentul ala amandoua se uita la mine insa nu ma opresc din ras.
- Karin explica-te, spun printre hohotele de ras. Si ea imi spune ceva si mai amuzant ceva de genu : (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) asta vrea sa mi te fure!!. In momentul ala imi dispare zambetul de pe buze ma duc si o prind de par, o pun in genunchi in fata Sakurei si o pun sa isi ceara scuze ca de nu o zdrobesc ca pe un gandac!
- Sasuke nu trebuie sa faci asta! E in regula, nu mam suparat. Ma uit la Sakura si ii vad fata ingrijorata si ingan un,, Ei bine eu mam suparat”. O pun pe Karin sa isi ceara de 10 ori scuze. Apoi o trimit in p***a la maicasa in camera ei. M-a enervat la culme cum dracu sa ii zica la rozalia mea ,,(iertati-ma nu stiu ce vorbesc)” imi venea sa o calc in picioare.
Sakura POV:
Nu imi venea sa cred ca Sasuke a facut asa ceva pentru mine... poate ca totusi ii ceva in interiorul lui care inca ma iubeste sau macar tine la mine.
Iau micul de jun apoi ma duc in camera mea. Cateva minute mai tarziu aud un batut in usa. Pss... cine dracu ii?!
-Sasuke... o nu din nou... simt aceei fluturasi in stomac, oare iar mam indragostit de el? Insa e atat de frumos...
- Sakura... off.... ce frumos imi pronunta numele... gata Sakura!... Imi pare rau pentru faza de inainte Karin este cateodata o prosta... e atat de dragut cand isi cere scuze. Aoleu Sakura taci taci taci!!!
- Nu e nimic... e vina mea... faza cu dormitu la tine in camera nu a fost o idee tocmai buna.. cred ca am intrat din nou in transa aia prosteasca insa stiu ca mam apropiat incet de Sasuke si lam sarutat scurt pe buze insa destul de pasional pentru al innebuni. Insa chiar in momentul ala intra pe hol Karin care face o criza de nervi. Iar Sasuke ca so enerveze si mai tare sau din dorinta ma impinge in perete si incepe sa ma sarute pasional pe gat. Dupa doua secunde ma ridica si ma impinge in camera siapoi tranteste usa!
Ajunsi in camera mea ca poate sa inceteze iar el imi sopteste un simplu ,, Te iubesc, Sakura” nu imi venea sa cred il indepartez un pic si il privesc mirat.
- Sakura sunt cat de sincer pot, te iubesc! Inima mea imi bubuia nu imi venea sa cred!
- Sasuke nu trebuie sa ma minti! Spun incepand sa plang. Stiu ca vrei doar s*x, spun incepand sa plang cu sugituri. El se da de pe mine ma intinde pe pat si el langa mine apoi ma imbratiseaza, dupa imi sopteste un ,, Te vreau pe tine pentru ca te iubesc” nam crezut ca o sa il aduc vreodata pe Sasuke zicandumi asa. Nu il credeam! Si no sa il cred niciodata ma ridic din pat si fug la mama in camera ii sar in brate si incep sa plang cat pot de tare, ea ma strange in brate si imi spune un totul o sa fie bine. Imi amintesc fiecare noapte dupa plecarea lui Sasuke in fiecare noapte am plans din cauza plecari lui! Nu pot sa opresc asta e acel sentiment care ma tine in viata si eu nu pot chiar daca vreau nu pot sa il opresc. Eu il iubesc cu adevarat pe Sasuke si nu pot sa opresc asta. Am plans toata noaptea aratam ca o buha! Cand intru in bucatarie observ ca nu is singura care arata ca o buha ci si... Aflati data viitoare dragilor:*:*
P.S.: Capitol necorectat!
Astept cat de multe camentari!! Va pup, Va pup;))



<script src='http://img3.imageshack.us/shareable/?i=342zp.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 342zp</noscript>
I know you like me to judge,
as behave and as shown,
But you've ever thought about my heart?
Sus In jos
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Mai 2012, 00:04

ooo bine ca ai adus nextul imi place foarte mult si sincer imi pare rau pt Sasuke ...... astept capitolul urmator si te rog sa il pui cat de repede poti si bineinteles sa ma ti la curent:)




I'll keep holding out my hand until you take it. 


Fanficurile mele:

One and Only  (Finalizat)

                                                             I Will Love You Forever
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Mai 2012, 10:11

Nuuu....Nuuuu dece te-ai oprit????? Vreau nextuuuuu!!!! Vrei sa ma inebunesti? lough E super ficu tau. Mai aveam putin si imi lipeam fata de ecran cand citeam huh? Abia astept sa pui nextu asa ca nu ne face sa asteptam in love Te-am pupat si spor la scris.


O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
D3In 3Ng3L
Academy Student
Academy Student
D3In 3Ng3L

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : peste tot dar niciunde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : intotdeauna perversa

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Mar 08 Mai 2012, 11:31

Prea tareee!!!!!



Mai ales faza cand i-a spus ca o iubestee!!!!


Sa pui repede NEXTU!! good job
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Mar 08 Mai 2012, 12:36

A fost prea tare cpaitolul asta si se pareca se inverseaza rosurile si Sasuke se v aindragosti de rozalia noastra lough
Place vreau next-ul in love


O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 28c33pz
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bun sau rău, ia-mă aşa,
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bună, rea, eşti a mea.
Mă trezesc de dimineaţă, prima grijă eşti tu,
Tu eşti fata care niciodată nu-mi spune nu,
Ai ceva în privire, să nu te mire că te vreau,
Nu-s bogat, nu-s sărac, dar am inima ta,
Eu te-mbrac şi te dezbrac cu dragostea mea,
Cine ştie ce o să fie, te vreau.
În centrul vechi ne plimbăm, ne distrăm până-n zori,
O nouă zi ne găseşte cu capul în nori,
Răsărit de soare, îmi amintesc de mare şi de noi,

Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Mier 09 Mai 2012, 18:00

Pai... adevarul e ca ai facut un capitol cam scurt... crying Dar nu te invinuiesc, cred ca scoala asta ne omoara pe toti nervi! Sunt ataat de fericita ca pun si eu in fine mana pe o tastatura, slava Domnului! Mi s-a stricat PC-ul, motivul pentru care nu am mai postat nimic de mult, nici macar comentarii sad Dar va raman datoare tuturor, fara voi m-as fi plictisit, fara capitolele voastre, ma refer. E minunat ca ai pus acest capitol, si excluzand marimea acestuia, mi-a placut foarte muuuult in love Eh, eu astept next cu nerabdare kiss


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Joi 31 Mai 2012, 16:10

Cine? Karin? Sasuke O.O? Mara? de ce n-ai lasat asa maica? DE ce!? Imi pare rau pentru SAkura..De ce trebuie sa planga? Sa planga Sasuke! Da da da! Astept next si PWP dolshe.

P.s Capitolul : 10


O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
ღBrokenHeartღ
Academy Student
Academy Student
ღBrokenHeartღ

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mereu pe drumuri :)
acebook acebook : Ade
Nr. mesaje Nr. mesaje : 45
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Happy forever :D

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Joi 31 Mai 2012, 21:00

Hey,
Ti'am citit ficul
Si este super
Vr next-ul cat mai repede
Te rog puppy eyes puppy eyes
Cand il pui pliz anuntama s pe mn oki?
Te pupaceste dulce Ądє! happy
;;) a hug in love good kiss
Key Bye kiss



O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Tumblr_n8g2hleVir1t0l1jvo1_500i

I'm not crazy !!  evil devil mua ha ha
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Joi 31 Mai 2012, 22:26

ideea chiar nu am vazut-o si m-ai impresionat extrem de mult. ai un talent extraordinar si sa nu il irosesti. ficul e atat de incitant incat nici nam cuvinte happy2
faza cu demonul si ingerul e e e e...........nici nu styu ce sa mai zic. esti extraordinar de buna. abia astept nextul si pe sasuke il distrug il anihile. e un mare bou si un tampit. il urasc. cum ii poate face asta sakurei. ohh nenorocitul. pt sasuke ar fi buna o c***a ca si karin nu o zeita ca saku angry next ca deja mor aici happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 20:21

Capitolul urmator la acest fic nu s-a mai postat din 6 Mai.

Fic inchis.

Daca doresti redeschiderea lui poti anunta un Moderator/Critic.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O viata, un razboi, o iubire   O viata, un razboi, o iubire - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

O viata, un razboi, o iubire

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-