Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce nu va place la Sakura Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce nu va place la Sakura Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce nu va place la Sakura

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Sexy_Hynata
Academy Student
Academy Student
Sexy_Hynata

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Scoala Nr.20 Tudor Vladimirescu///Dansuri
Stare de spirit Stare de spirit : Am InVatAt Ca DuReAzA aNi Sa CaStIgI iNcReDeRe Si Ca DoAr In CatEVa SeCuNdE pOtI sA o PiErzi....

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Dum 12 Feb 2012, 19:51

Nu vi se pare ca uneori Sakura se comporta cam ciudat? La ea mai ma supara parul. Au trecut cativa ani de cand si-a taiat parul si in Shippuden tot cam scurt il are.
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Dum 19 Feb 2012, 23:27

Pai ...
La fel ma supara parul..
Uneori atitudinea...
Se crede inferioasa si nu e...(dupa darerea mea)
Si cam atat..
Sus In jos
Musette°
Genin
Genin
Musette°

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Iti rascolesc prin ganduri...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 75
Puncte : 107
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Dream...
Stare de spirit Stare de spirit : Never the same

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Lun 05 Mar 2012, 18:55

Cand?

Atunci sau in Shippuden? In Naruto ma enerva totul la ea. Imi placea ca avea parul lung, atat. Dar, in Shipuden imi plac multe lucruri la ea. Nu mi-a placut totusi partea cand i-a abandonat pe Kiba, Sai si Lee pentru a-l ucide pe Sasuke. Bine, stiu ca a dat dovada de maturitate, dar a fost urat din partea ei. Oricum, nu stiu cat ma deranjeaza parul sau imbracamintea, desi i-ar fi stat mai dragut cu parul lung
Sus In jos
"Andra"
Chūnin
Chūnin
Ce nu va place la Sakura 1491-27

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 636
Puncte : 757
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : <3 Desenul <3
Stare de spirit Stare de spirit : ஐ♣♪☼ ♦ღ☺ ۩¶√۩♥ஐ

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Mar 06 Mar 2012, 21:45

Eu nu sunt o mare fana a Sakurei, desi pot sa recunosc un lucru, ea ne reprezinta pe multe dintre noi...

E fata tipica din zilele noastre, frumoasa, desteapt, indragostita de un baiat care e prea preocupat ca sa o vada in toata frumuseatea ei.......face greseli si isi doreste sa fie mai buna, vrea sa-l impresioneze, nu-i vede pe cei care cu adevarat tin la ea sau ii vede in ceata, il vede doar pe el, niciun alt baiat .......

Nu o laud, dar nici nu o calc in picioare, e o parte din noi, din felul nostru de a fii, mai mult sau mai putin...
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Mar 06 Mar 2012, 21:57

nu imi place parul care inca e scurt rusinos ... si la inceputul primului sezon ma enerva cand abia putea vorbi fara sa zica "iii, sasuke-kun" hmm...?! , era prea obsedata ,deci in shippuden nu imi place parul rusinos , atat .
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Sam 10 Mar 2012, 04:00

Exact cu toti ne regasim cate putin in ea...mai mult, mai putin parul ei ma cam supara cred ca de la umeri in jos ar fii fost Ok.Sau bandala aia ii sta urat cu ea, dar fara ea arata foarte bine happy):)kiss*::X:X:X:X
Sus In jos
xXdarksunsetXx
Academy Student
Academy Student
xXdarksunsetXx

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 27
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : reprezentant avon,mangaka pt. haramichi/sa stau cu prieteni,sa ascult muzik ,sa desenez etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Enervata pana la lacrimi:))

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Joi 15 Mar 2012, 23:50

Parul in shippuden,dupa ce ca e scurt ii sta si de parca sunt paie nu par
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Mier 21 Mar 2012, 21:17

Pai sincer la Sakura ma deranjeaza cateva chestii in primul rand in N. Shuppinden parul ei scurt sta cam ciudat. In al doilea rand uneori mi se pare prea isterica[ Asta in Naruto]. Cel mai tare ma enerveaza este ca mereu il loveste pe Naruto, adica ce cine e ea sa`l bata in halul ala? :-w In fine am sa`mi fac o campanie impotriva hartuiri lui Naruto, adica ce? :)) Oricum cam asta nu`mi place la Sakura!
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Mar 27 Mar 2012, 17:54

Sunt de acord cu andras1060. Are dreptate! Sakura din Naruto chiar este tipul de fata din zilele noastre care isi face griji doar pentru baieti. Un singur baiat, defapt.

Hehe, si eu pot fi obsedata cateodata asa ca No stres!=))

Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
NarutoMyLove
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Pe acolo pe undeva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Mier 28 Mar 2012, 20:57

Pai,mie nu imi place la Sakura ca este disperata dupa Sasuke,si nu vede de cate ori a salvat-o Naruto.Si nu suport cand da in Naruto fara un motiv bun.Cam atat,in rest,nu prea ma deranjeaza.
Sus In jos
Alexandralov
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 3

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Vin 30 Mar 2012, 21:03

eu sunt de acord su andras1060 happy
Sus In jos
the-unforgiven*
Chūnin
Chūnin
the-unforgiven*

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Jigoku
Nr. mesaje Nr. mesaje : 645
Puncte : 808
Reputatie Reputatie : 111
Hobby-uri Hobby-uri : sa compun cantece, povestioare, sa cant, cosplay-ul, desenatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt o scorpie.

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Sam 07 Apr 2012, 22:32

Pe mine m-a enervat cand i-a spus lui Naruto ca il iubeste si cand i-a adormit pe Lee Sai Kiba si nu mai stiu cine ca sa se duca singura la el. Adica Sasuke l-a ucis pe Itachi care era puternic, nu s-a gandit ca o va ucide si pe ea? S-a pus in pericol... Adica ok, e clar ca nu mai era ca inainte, adica bun si intelegator. Oricum, ma enerveaza cum a mai zis cineva ca are tendinta de a se crede inferioara si ca nu vrea sa renunte la Sasuke.
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Sam 07 Apr 2012, 22:44

Sunt in totala masura deacord cu voi fetelor . In Sakura ne regasim toate , fiecare cate putin . Ea este fata din zilele noastre care este orbita de dragoste , insa este fata care iubeste cu adevarat si este in stare sa lupte pentru iubirea ei , nu este fata care o face doar din distractie . dap !
Nu imi palce cand se tot ia de Naruto , insa cateodata chiar o merita si el .... mai ales atunci cand foloseste JUTUL SEXY ! lough
Sincera sa fiu si eu i-as fii dat una daca as fii fost in locul ei ... biciuitor Nu mai stia Naruto cum il cheama . lough
Alt lucru care nu-mi place la ea este parul , si pentru ca este scurt , dar si pentur ca parca are paie in cap .
Cred ca Sakura ar trebuii sa fie un fel de model pentru noi , adica ma refer ca de la ea ar trebuii sa invatam cum sa iubim cu adevarat si sa avem vointa sa devenim mai bune in tot ceea ce facem si mai ales sa nu renuntam si sa exprimam ceea ce simtim . dap !
Mie una imi palce de ea , nu este fata perfecta la fel cum niciuna dintre noi nu este . Are defecte , insa are si multe lucruri placute .
Sus In jos
ToxyCandy
Genin
Genin
ToxyCandy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Candy Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 134
Puncte : 192
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : drawing/music/pc/dansuri/bascket/ eat & sleep <333
Stare de spirit Stare de spirit : Good :3

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Mier 11 Apr 2012, 10:32

Deci dupa mult timp de cand nu am mai intrat pe forum am aterizat si eu aici x3
Phai, mi-e una nu imi place de Sakura la inceput , in Naruto , deoarece obsesia ei pentru Sasuke ra prea enervanta. Acum chiar inteleg de ce a facut-o pe Sakura enervanta. Totusi nu mi- a placut atitudinea lui... in Naruto,Sakura a fost ranita mereu si la propriu si la figurat. Doar un lucru mi-a placut de Sakura in Naruto , ca era foarte amuzanta , mai ales cand il batea pe bietu' Naruto [ bine nu ma refer ca-mi placea cum il omora >.< ma refer la momentele in care le merita xD]. Parerea mea este ca Sakura a fost destul de amuzanta in Naruto.
Cat despre N.Shippuden,s-a schimbat radical,trupul si mintea.
A devenit mult mai inteligenta,puternica,ambitioasa,protectoare, si adorabila :3
In Shippuden Sakura este principalul character feminin [desigur si in Naruto] , chiar nu inteleg de ce alti o urasc... >.< In fine..
Cel si cel mai mult imi plae la Sakura,ca s-a schimbat in bine, nu mai este la fel de slaba,si toate celelalte. Plus ca in Naruto am uitat sa mentionez ca mia placut enorm momentul in care Sakura i-a spus lui Naruto: " Dataviitoare eu voi fi cea care v-a proteja personele importante si dragi mie.Nu voi mai sta in spate!" [ sau ceva de genu asta , hehe x3]
Deci asta e cel mai" profund " motiv ca o plac pe Saku, ca ea s-a antrenat atata pentru a-si putea apara familia,prieteni,persoanele importante ei , nu ca ea sa fie mereu protejata :P
Deci , asta e un lucru de admirat! , dupa parerea mea :3
Sus In jos
eu_aly
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : 0769865475
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : HAPPY

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Vin 13 Apr 2012, 23:45

La Sakura nu imi place parul pentru ca de cand si l-a taiat au trecut multi ani si tot scurt il are si nu imi mai place faptul ca e meloncolica si ca plange prea mult dupa Sasuke in rest imi plece tot.
Sus In jos
sarah chan
Academy Student
Academy Student
sarah chan

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 53
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie Distractie Distractie
Stare de spirit Stare de spirit : Happy and in love

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Sam 14 Apr 2012, 00:08

Pai ce nu mi-a placut la Sakura este obsesia ei exagerata pentru Sasuke, e dragut intr-un fel sa vezi ca il iubeste atat de mult dar nici chiar asa. Al doilea lucru care nu imi place la ea, ca si multe alte persoane, parul ei prea scurt si cu aspectul paielor. In afara acestor doua ,,defecte'' Sakura e foarte tare
Sus In jos
Vanity
Academy Student
Academy Student
Vanity

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : <3
Stare de spirit Stare de spirit : Zambiliciii

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Sam 21 Apr 2012, 13:25

Hmm:-? pai mie nu`mi place "disperarea" ei dupa Sasuke[in Naruto] down ...in legatura cu parul mie mi se pare OK , chiar daca cu parul lung ii statea mai bine dap ! .
Sus In jos
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Mier 02 Mai 2012, 21:48

Sinceră sa fiu, îmi place Sakura, dar ca fiecare am câteva chestii ce`mi displac la ea cum ar fi : disperarea ei dupa Sasuke, faptul ca îi dă pe ceilalţi la o parte pentru Sasuke, e prea dură în legatură cu ea, crede că nu e bună de nimic şi că trage echipa`n jos, ceea ce nu e adevarat . Cam atât . rusinos
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Dum 06 Mai 2012, 12:50

Ce nu imi place la sakura e ca are parul scurt si eu trecut destui ani, ar trebui sa aiba parul lung.
Si destul de mult aptitudinea ei e prea fricoasa si se crede mult prea inferioara .... credeti-ma ca ea nu este asa trebuie sa fie mai poziti-va si cred ca ii e teama sa se intalneasca cu sasuke cat ar vrea sa nege. Data trecuta in shippuden in ep 216 parca a vrut sa o omoare.
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Dum 06 Mai 2012, 13:00

Ca la majoritatea fanilor nici mie nu imi place parul ei scurt. Ar fi mult mai dragutza cu el lung ♥️
Hmmm...sa mai vedem. Nu imi place obesia ei exagerata pentru Sasuke, adica nu pot sa cred ca il mai iubeste dupa ce el a incercat sa o ucida think , dar in fine. Nu imi place ca mereu ajunge in situatia cand trebuie salvata de cineva. Adica e destul de puternica, ar putea sa se apere singura.... dar ea aproape mereu ajunge in situatia de a fi aparata. Daca stau sa ma mai gandesc cine stie ce mai gasesc asa ca ramane atat lough . Dar sa nu uitam ca ea este frumoasa si puternica nu cum se vede ea slaba si buna de nimic ♥️
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Mier 09 Mai 2012, 00:14

Sincer parul nu mi se pare mereu o problema, are capul rotund?Parca in Naruto da, dar in Shippuuden, nu...
Cand nu are bandala ii sta mai bine, dar daca ar putea nu stiu sa se imbrace ca Ino...nu vreau sa fac o aluzie ca e mai frumoasa ca ea, dar are haine mai dragute...
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Joi 17 Mai 2012, 10:55

Ce aveti voi cu parul saracei fete? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Daca ei ii place asa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Pe langa faptul ca are parul scurt, nu vi se pare ciudat ca cei din anime isi schimba hainele din sezon in sezon?:)) si atunci cand pleaca in misiuni, dar asta e altceva.

Ce nu-mi place mie la Sakura [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].. cu siguranta obsesia ei pentru Sasuke. Ar trebui sa inteleaga ca a plecat, a incercat sa o omoare, s-a intors impotriva satului. Totusi, e de apreciat ca poate trece peste acestea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si il iubeste in continuare. Ma deranjeaza si faptul ca este mult prea orbita de dragoste si ca nu il observa pe Naruto. A facut atatea pentru ea, a salvat-o, a plecat in cautarea lui Sasuke, el chiar o iubeste...
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Vin 25 Mai 2012, 19:37

Ai dreptate Bella, Naruto chiar a facut multe pentru ea, dar de cand a inceput Naruto Shippuden mie mi se pare ca ei 2 s-au apropiat mult mai mult. Acum nush daca e doar parerea mea dar cred ca Sakura simte ceva si pentru Naruto, sau poate e doar o prietenie stransa.
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Joi 12 Iul 2012, 20:16

In Naruto nu mi-a placut deloc de ea ,absolut deloc,iar in Shippuden singurul lucru ce mi-a placut la ea este acela ca a devenit medic ninja.Ce nu-mi place la Sakura este faptul ca uneori ba se cred inferioare ,ba superioara.Inferoara se crede deoarece mai slaba decat naruto si superioara din cauza ca se considera mai puternica decat Hinata ,Tenten si celelalte ,dar nu este asa singura fetadin sat pe care o poate invinge este ino atat.parul mi se pare ok si sincer ii sta mai bine cu el scurt decat lung o face sa para mai matura.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Ce nu va place la Sakura J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19Mier 01 Aug 2012, 21:32

Nu-mi place de ea deoarece este prea obsedata de sasuke , si aceasta obsesie dauneaza
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce nu va place la Sakura Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura I_icon19

Sus In jos
 

Ce nu va place la Sakura

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-