Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce nu va place la Sakura

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 17:57

nu imi place parul ei pentru ca este prea scurt si de cand la taiat nu ia mai crescut
si nu imi place ca este asa de obsedata de sasuke si eu nu sunt fan sakura
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 20:01

Bun, in afara de par si obsesia ei pentru Sasuke, ma enerveaza ca tot timpul se bazeaza pe ceilalti. Tot timpu e salvata.
Singura lupta pe care a avut-o si ea mai importanta a fost cea cu Sasori.
Ar fi dragut daca s-ar lupta si ea mai mult. Nu doar sa fie salvata mereu de Naruto si restul.


Ultima editare efectuata de catre ♥Deyutza♥ in Lun 03 Sept 2012, 22:00, editata de 1 ori
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 20:07

Pffff, in Naruto pur si simplu o uraaam. Era asa o pacoste, mereu striga si-l lovea pe Naruto si-l ridica in slavi pe Sasuke care sa fim seriosi, o trata ca pe un gunoi.
Daca s-ar fi comportat mai matur si ar fi vrut sa devina mai puternica , sigur i-ar fi atras atentia lui Sasuke. Eu cel putin , asa as fi facut. Au fost cateva faze asa de naspa cu ea , incat nici nu puteam sa ma uit , sau ma pufnea rasul imediat. jeeesh... can\'t see !!!

In Shipuuden i-a mai venit mintea la cap din fericire si s-a mai maturizat. dap ! Nu urla mereu ca descreierata, chiar daca mai are iesiri cu Naruto. E cea mai desteapta fata si are o putere fizica supraomeneasca, semn ca s-a antrenat din rasputeri cu Tsunade. Slava domnului ca nu mai e atat de patetica. Pur si simplu am adorat-o cand s-a decis ca trebuie sa faca si ea ceva in legatura cu Sasuke, ca era prea de tot sa-l lase numai pe Naruto. yeah

Totusi , daca vrea sa-i atraga atentia lui Sasuke , trebuie sa devina mult mai puternica si mai serioasa, ceea ce e putin probabil si sa-si schimbe putin hainele in ceva mai feminin. Cel putin acea jacheta ,ca pantalonii si fustita sunt in regula. happy2 Parul este prea scurt, pacat ca nu l-a lasat lung, ca-i statea mult mai bine. in love in love

PS: Cel putin asta este parerea mea, scuza-ti comentariul acesta super lung.
Meli&Co
Sus In jos
oana2000
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Calarasi,Romania
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa ma uit la Naruto,sa desenez caractere,sa ma plimb cu bicicleta si sa joc carti si Conquizador
Stare de spirit Stare de spirit : happy:)

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Mier 05 Sept 2012, 23:37

Hey!Buna!Sunt noua pe aici!Asta este primul meu comentariu! good!Mi s-a parut un subiect interesant,asa ca m-am hotarat sa scriu si eu ceva!Sakura mi se pare o fata o.k.!Ca si orice om,are si ea defectele ei!Uneori uita de persoanele care o considera cu adevarat importanta(si aici ma refer la Naruto).Ma enerveaza faptul ca nu aprecieaza,ajutorul lui Naruto!El a aparat-o mereu si tot acest timp si l-a pierdut incercand sa-i indeplineasca visul Sakurei:sa-l aduca pe Saske inapoi in Konoha!Dar ea a fost prea ocupata ca sa observe acest lucru!Ea se gandeste la Sasuke,care a parasit-o lasand-o in urma si cu multe lacrimi in ochi!Insa cel care a avut grija mereu de ea si i-a fost alaturi,a fost Naruto!Mereu am crezut ca Sakura depinde de Naruto!Chiar mi-ar placea ca sa fie impreuna cu Naruto,si sa deschida ochii!Adica,Sasuke n-a aparat-o niciodata,a lasat-o in urma,a considerat-o doar un nimic ce-i sta in cale!Iar ea?Ea continua visand la el.Cum poti iubi o persoana care a incercat sa te omoare?Uff,chiar n-o inteleg pe Sakura!Isi complica viata prea mult!Apropo,scuze pentru unele greseli,sau fraze prea lungi!Sunt noua pe aici si incerc sa invat! i love you
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 18:04

Hmm.. Mie una nu imi place la Sakura ca era prea disperata in seria Naruto ..de Sasuke.. exagera ..Insa am observat ca in Shippuden s-a maturizat..si nu mai e asa de disperata...Acum are sentimente sincere si puternice pentru Sasuke.. ^^ So sweet but also sad...because.. Sasuke nu prea e interesat de ea ..mai ales ca a incercat sa o omoare T.T GOSH...a innebunit cu razbunarea lui..
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 22:01



Pai, mie nu imi place deloc cum ii sta cu parul scurt. Era foarte dragutza cand il avea lung. Am mai citit in alte comentarii ca Ino ar avea gusturi mai bune la haine ca ea. Sunt de acord! Nu vreau sa zic ca Ino este mai frumoasa, dar pur si simplu nu prea imi plac hainele ei din Shippuden. Nu imi place ca este zlaba. Ar fi fost, dupa parerea mea, mult mai interesant daca si ea ar fi fost mai puternica, undeva in zona lui Naruto si Sasuke, nu sa fie ea cea protejeata si slaba, pentru ca pare sa fie mereu victima. Nu ar fi mai frumos sa devina si ea mai indiferenta si mai... Malefica? Nu stiu, parerea mea...
Sus In jos
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke

Sex : masculin Localizare Localizare : Romania, Voluntari.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 568
Puncte : 588
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Forum, muzica, desene, Naruto bineinteles :))
Stare de spirit Stare de spirit : In love :X

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 22:23

Mie nu imi place de Sakura deoarece se comporta urat cu Naruto, cu care ar fi trebuit sa se comporte cel mai frumos, iar in Shippuden tot ce a vrut ea sa faca a fost sa il readuca pe Sasuke inapoi in sat fara sa observe ca Naruto tot o proteja si ii facea "curte".Dar oricum nu sunt de acord cu NaruSaku, dar ar fi frumos din partea ei sa il observe mai mult pe Naruto.Sincer in tot timpul asta Sasuke a urat-o iar Naruto a iubit-o iar ea se duce la Sasuke, sincer eu nu o inteleg.La aspectul fizic nu am nici o reprosare, e frumoasa.In rest nu mai e nimic care sa nu imi placa la Sakura.
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Sam 17 Noi 2012, 15:07

Cand ma uitam la Naruto nu o suportam pe Sakura.Mi se parea obsedata si posesiva.Acum ca am trecut prin ce trece ea inteleg cum sesimte.Doar ca acum o admir.Ea a avut curajul sa ii spuna lui Sasuke ce simte dar eu nu(evident ca nu lui Sasuke si baiatului pe care il iubesc).Acum stau si ma gandesc " Ce sar fi intamplat daca...?"Imi place cum arata Sakura cu exceptia parului.Culoarea este ok dar arata mult mai bine cu parul lung.Este o fata sincera,si timida.Nu imi place ca se simte inferioara.Dar ma gandesc ca pana la urma este o fata ca oricare alta care sufera din dragoste.Mai conteaza cum arata?
Sus In jos
LeX .
Genin
Genin
LeX .

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : O sa vin, mai asteapta putin : )
Nr. mesaje Nr. mesaje : 94
Puncte : 131
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Multe, insa cel mai frumos e ......... :))
Stare de spirit Stare de spirit : Daca sunt aici , inseamna ca sunt fericita :)

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 13:17

Pe mine ma enerveaza comportamentul ei cu Naruto,numai spun parul lough Nu are dreptul sa il loveasca si chiar cateodata il loveste fara motiv.Atunci chiar ca ma enerveaza rau de tot.
Sus In jos
ZoZoLe :D
Genin
Genin
ZoZoLe :D

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my world... :D
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 278
Reputatie Reputatie : 7

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Mar 2013, 23:13

Parul este singurul lucru care ma deranjeaza uneori la Sakura. In anumite momente parca ar avea o claie de paie in loc de par :))

Dar nu este ceva peste care sa nu pot trece, este un lucru minor in imaginea mea de ansamblu asuprea ei ;)
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Mar 2013, 15:58

Totul.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Lun 25 Mar 2013, 15:28

Nu imi plac hainele; faptul ca este mereu prea agresiva; si fata pe care o face cand se enerveaza
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Lun 25 Mar 2013, 17:20

Motivul pentru care o displac pe Sakura este ca este precum un catelus care trebuie MEREU aparat de Sasuke si Naruto. LOL mam' ai vreo... 17 ani sau cati ani are si abia poate sa se apere singura :\ mereu trebuie sa vina le HERO SASUKE KUN ~ si Naruto sa o salveze. O consider unul dintre personajele nefolositoare ale anime-ului . Plus ca atitudinea ei fata de Naruto e... absolut peste limita mea de normal; daca as fi Naruto i-as traznii una sa se invete mine. And she's like a crazy fangirl of Sasuke. Ew.

Nici macar nu am un personaj feminin preferat in anime lol.
Oh nu, Tsunade.
Yup, Tsunade is awesome
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Dum 31 Mar 2013, 13:08

Ca si pe ceilalti, ma deranjeaza destul de mult parul ei scurt, caci mi se pare ca-i da aspect de baiat mai ales in Shippuden...-.- Este destul de enervant ca nu se ridica la nivelul intregii echipe si mereu plange, cel putin, pe mine ma sacaie foarte tare ca e asa sensibila. can\'t see !!! Insa ador inteligenta ei well? awesome right?
In cele din urma, cred ca Kishimoto a conturat-o anume asa, pentru a arata femeia in general. Inteligenta, frumoasa, doritoare sa evolueze, insa sensibila si slaba in multe cazuri happy2
Cel putin asta e parerea mea dap !
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Apr 2013, 00:31

Pe mine ma supara felul in care ea se comporta cateodata cand se enerveaza. Nu am nimic cu parul ei, imi place cum ii sta insa chiar as vrea sa ii creasca mai mult.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Asss10Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Mier 30 Oct 2013, 10:55

Hmm. Atitudinea, parul scurt, faptul ca il ignora pe Naruto pentru Sasuke, Iubirea ei oarba. Sunt foarte multe aspecte in privinta asta.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19Dum 03 Noi 2013, 18:53

Urasc faptul ca are parul prea scurt si in unele cazuri comportamentul ei ciudat
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce nu va place la Sakura   Ce nu va place la Sakura - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Ce nu va place la Sakura

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-