Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The destiny - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The destiny - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 The destiny

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

The destiny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The destiny   The destiny - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Apr 2012, 19:20

Buna scumpo, am ajuns si eu in sfarsit la ficul tau kiss
Imi place ideea, desi vampirii nu sunt atat de originali deoarece s-au mai intalnit in ficuri.
Ce mai conteaza, chestia ca eu sunt foarte atrasa de aceste creaturi asa ca n-ai ce-mi face ;))
Imi place cum dezvolti ideea si ma atrage asezarea in pagina.
O chestie importanta, axeaza-te mai mult pe trairile personajelor. Este adevarat, ai descriere sentimentala, insa trebuie mai multa. Ca sa fiu sincera intr-un fic nu este de ajuns sa scri despre personaj ca s-a dus nuj unde si a ras de nu stiu ce.
Trebuie sa le arati confuzia, dragostea prin perspectiva lor.
Pune-te tu singura in acele situatii, iar inspiratia sau "inschiratia" cum zice profesorul meu de muzica lough o sa vina de la sine
Astept next si sper sa ma anunti. kiss

Ja ne!^^ hi!


The destiny - Pagina 2 Jjbm
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

The destiny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The destiny   The destiny - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Apr 2012, 11:17

The destiny - Pagina 2 208323 waaaaaaaaaaThe destiny - Pagina 2 78717 ce frumosThe destiny - Pagina 2 208323 vampiri, vampiriciThe destiny - Pagina 2 440486 ma bucur asa mult ca e cu vampiriciThe destiny - Pagina 2 947835 cine era????The destiny - Pagina 2 896861 de ce te-ai oprit??The destiny - Pagina 2 621493 ca sa te bat eu?The destiny - Pagina 2 621493 imi place ca Sakura impune respect si autoritate, si ca devine doctor, avem nevoie de eiThe destiny - Pagina 2 962758 Sasuke trebuie s-o omoare??din ce motive???ce a facut saraca rozalie????The destiny - Pagina 2 896861 pacat ca parintii ei sunt plecati, dar are prieteni cu care sa se alineThe destiny - Pagina 2 208323 ceea ce e bine, e ca pui si umor, faza cu Naruto si Hinata a fost mortalaThe destiny - Pagina 2 947835 frumos frumos!The destiny - Pagina 2 962758 waaaaaa, oare Sasuke isi mai aminteste de rozalie?ca e fata de atunci demult??The destiny - Pagina 2 896861 sper ca da, si sa nu fie rau, sa se indure de delicatetea ei si sa n-o ucidaThe destiny - Pagina 2 268890 te-am pupat spor la scris si la idei, si la scoala, si sper sa aduci nextul repede, si daca poti si daca vrei sa ma anunti si pe mine, bye byeThe destiny - Pagina 2 208323


The destiny - Pagina 2 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

The destiny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The destiny   The destiny - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Apr 2012, 11:56

Nooooo...deci nu ai facut asta! Nu pot sa cred! Esti..esti....ah..cum ne-ai putut lasa balta intr-un astfel de moment.
Cine statea pe pat? Cine, cine, cine?
Mooor. Adu nextul. Te rooog. Sa-l aduuuci, repede....si poate ma anunti si pe mine cum ai facut si pana acum, de altfel. Multumesc frumos si scuza-mi intarzierea. Am lipsit la celalalt capitol, scuze....
Ei bine...scumpo...eu astept nextul si cum ti-am mai zis...adul repede. See ya:D


The destiny - Pagina 2 Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

The destiny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The destiny   The destiny - Pagina 2 I_icon19Vin 13 Iul 2012, 12:48



Buna fetelor! Stiu ca nu am mai scris aici de o vejnicie, asa ca va rog sa ma iertati! Nu stiu cati o sa imi mai citeasca fic-ul, insa eu totusi o sa postez in continuare aici. Si acum, ca la celelalte fic-uri la care nu am mai postat de mult, o sa dau un scurt Refresh...

• Sasuke trebuie sa o elimine pe Sakura, la cererea sefului sau.

• Cei doi s-au intalnit intr-un bar, brunetul lasand-o cu ochii in soare pe rozalie, plecand imediat.

Si acum, nu va mai retin… Sper ca v-ati amintit cat de cat fic-ul meu! Acum, va las next-uletzul si spor la citit:


The destiny - Pagina 2 298643511113mni4or1m


Capitolul 6

Sakura’s point of view

“In oglinda puteam sa imi zaresc usor toata camera, pe pat fiind…”

Un biletel alb, frumos impachetat, ce ma astepta parca sa-l deschid. Inspiram incet, expirand la fel. Nu intelegeam ce era cu el, si nici cum ajunsese acolo, din moment ce lipsisem din camera doar doua minute. O mica ezitare ma cuprinse, nelasandu-ma parca sa ma misc. Oricat de curioasa as fi fost, biletelul ala ma speria. Inchid ochii pret de cateva secunde, asteptand sa-mi vina curajul. Era inutil, nimic nu se schimbase… Mereu am fost fata slaba, care nu era instare de nimic, nici macar sa tipe dupa ajutor…

FlashBack

Tremuram din toate incheieturile. Cu toate ca mi-era frica, nu aveam curajul sa ma misc sau sa ma gandesc la ceva. Momentul asta mi-a sigilat visele intr-un colt intunecat al mintii mele. Nu stiam de ce nu incercam sa-l ajut, pentru ca stiu ca as fi putut. Poate ca, pana la urma, asteptam sa ma trezesc dintr-un vis atat de real, si sa rad la batranete, impreuna cu nepotii mei, despre cel mai ciudat vis pe care l-am avut…

-Sakura…

Vocea lui rasuna slab si tremurat. Imi facea semn sa ma apropii putin, probabil pentru as lua ramas bun. Inghiteam in sec, facand pasi mici si tremurati catre trupul sau. Ma aplecam incet, retinut, langa el. Ma privea insistent, cerandu-mi ceva. Nu-I intelegeam expresia, dar as fi vrut sa o fac. O mana ii se deslipeste usor te asfalt ounandu-si-o usor pe obrazul meu umed datorita lacrimilor ce au curs cateva minute lungi, ce le puteam compara usor cu decenii. Stiam ca era slab… Vroiam sa-l ajut, dar cum? Nu aveam curaj nici macar sa strig dupa ajutor.

-Te iubesc mult…

Din nou vocea lui a intrerupt tacerea sufocanta. Doar trei cuvinte rostite au fost de ajuns pentru a incepe din nou sa plang. Imi era greu sa recunosc, dar imi va lipsi mult… Imi tot repetam in minte ca-I un vis si ca totul va fi bine, insa, inevitabil, ma minteam cu nerusinare. Ochii lui Shane se inchideau incet, facandu-ma sa tip la el sa ii deschida. Insa nu a facut-o, nu i-a mai deschid niciodata. Il uram ca m-a lasat singura, desi nu a fost vina lui… Iubitului meu Shane…

End Of FlashBack

De ce niciodata nu am avut curaj? M-am ascuns in spatele prietenilor si a familiei, lasandu-I pe ei sa se ocupe de tot. Nu am avut curaj sa chem ajutoare pentru Shane, l-am lasat acolo sa moara, fara sa imi pese de cat ma iubea. Regret ca nu am putut face nimic, nici macar nu i-am spus cat il iubeam. Pasii mei incep sa goneasca, covorul pufos si moale rasfatandu-mi la fiecare atingere degetele. Ma opresc in dreptul patului, privind lung si tacut biletelul.

Duc mana usor pe asternutul movaliu cu alb al patului, plimbandu-mi mana usor catre bucatica de hartie ce ma facea sa tresar incet. O prind in mana si o pipai incet. Un miros de parfum barbatesc foarte scump. Parca il stiam de la cineva, insa nu imi aduci aminte de la cine… Incep sa despachetez incet bucata alba de hartie, un scris frumos si caligrafic aparandu-mi in fata ochilor. Trec usor cu ochii prin camera pentru a ma asigura ca sunt sigura, apoi incep sa citesc rand cu rand:

“Poate te intrebi cine sunt si ce vreau de la tine, insa asta vei afla peste putin timp. Stiu ca e culmea, insa nu am avut curaj sa te invit la o intalnire atunci cand eram langa tine. Deci, daca vrei, ne vedem in cimitirul de la marginea orasului maine la ora 17:00.

Cu drag, baiatul brunet de la club!"


To be continued…

Sper ca v-a placut acest capitol. Scuzati-ma ca e asa scurt, insa trebuie sa plec si nici nu am azi prea multa inspiratie! Astept comm-uri, si pana data viitoare, va poop dulke!

P.S: Capitol necorectat!!!








     
 
The destiny - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250The destiny - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

The destiny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The destiny   The destiny - Pagina 2 I_icon19Vin 13 Iul 2012, 15:51

Buna, multumesc de anunt.
Dragut capitol, m-a facut cam curioasa.
O intalnire in cimitir ?1 :|
Ce naibi o vrea sa faca Sasuke acolo. think ingrijorat
Eh, vom afla data viitoare.
Sa vi repejor cu nextul , bafta la tastat si pupici. kiss


The destiny - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

The destiny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The destiny   The destiny - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 16:16

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaThe destiny - Pagina 2 208323 merci ca m-ai anuntat!ei bine imi place din nou frumos descris si nu are nimic daca nu e corectat , putem trai si fara corecturi!The destiny - Pagina 2 384738 o intalnire la cimitir!hai maThe destiny - Pagina 2 2586070128 ce mai intalnireThe destiny - Pagina 2 2586070128 si presupun ca masa va fii o groapa nu?The destiny - Pagina 2 2586070128 ei bine sper sa fie bine si urat ce ii s-a intamplat sakurei cu iubitul ei....eu astept cu nextul si te rog sa ma anunti cand il pui!te-am pupacitThe destiny - Pagina 2 208323 spor la scris si la idei!The destiny - Pagina 2 208323


The destiny - Pagina 2 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
"Andra"
Chūnin
Chūnin
The destiny - Pagina 2 1491-27

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 636
Puncte : 757
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : <3 Desenul <3
Stare de spirit Stare de spirit : ஐ♣♪☼ ♦ღ☺ ۩¶√۩♥ஐ

The destiny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The destiny   The destiny - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 23:29

Sal-Sal!:x
Ai un super fic !
Idea e chiar interesanta si curiozitatea e mare.
Hai cu next-ul ca daca nu primesti bataita !
Spor la scris si la idei!
T3 pwpyk dwlk3 !:x


******^^^*****


The destiny - Pagina 2 C3a21de562571f6ed3690156820ae253


*****^^^*****
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

The destiny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The destiny   The destiny - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 07:39



The destiny - Pagina 2 298643511113mni4or1m

Capitolul 7


Sometimes I wonder if this is the choice that I wanted to do. You can change your destiny? I want to know ...

Sakura’s Point of View

Privirea imi fugea usor catre oglinda de pe peretele din fata mea. Ma analizam atent, incercand sa gasesc o eventuala defectiune a corpului meu. Desi stiam ca nu-i frumos sa te lauzi, nu ma puteam abtine sa nu confirm ca sunt frumoasa. Am luat biletelul de hartie alba de pe biroul meu, deschizandu-l. Am citit pentru a o mia una oara continutul sau, incercand sa-mi fac curaj pentru a parasi incaperea. Cimitir? Ce loc de intalnire mai e si asta?

Am inghitit in sec, trecandu-mi o mana prin parul meu rozaliu precum florile de cires. Pe buze mi-a alunecat un mic zambet, care era menit sa schimbe situatia, sa-mi dea curajul necesar, insa, fara efect. Sunt la fel de panicata si intrebatoare ca si acum cateva secunde. Am inceput sa ma pieptan din nou, pentru a mai castiga timp, insa ceasul imi arata clar ca era timpul sa plec. Mi-am facut o coada impletita in fuga, neglijent, apoi am inchis usa in urma mea, fugind pe scari catre parter. Deschid o a doua usa ce ma despartea de adevar, parasind resedinta familiei Haruno.

Pasii mei alunecau lin pe trotuarul pavat cu pietre din 1900. Tot peisajul ma captiva, ramanand cu privirile atintite catre copii ce se jucau alergand pe strada. Copacii se leganau lin in bataia vantului caldut. Masinile treceau in goana pe sosele, claxonand si provocand un zgomot asurzito. Imi continui drumul nepasatoare, asa cum am fost mereu. Nu am avut multi prieteni, nu vroiam sa fiu inconjurata de o ceata de aiuriti repetenti. Mereu invatam, asta fiind singurul lucru ce imi ramasese de facut. Acum, cand insfarsit o sa fiu ceia ce vreau, poate ca si destinul mi se va schimba.

Am deschis usor portile cimitirului, niste porti ruginite si trecute de timp. Un scartait se auzi in urma mea, insa imi continui drumul, afundandu-ma si mai tare printre mormintele frumos decorate cu flori triste si ofilite. Ajungand in mijlocul cimitirului, ma asez pe o banca veche, cu vopseaua pe alocuri dezlipita. Astept in liniste pana ce brunetul isi va face aparitia, iar apoi… Vom mai vedea! Imi las usor capul pe spate, privind cerul. Nimic special, doar o bucata mare de hartie desenata uniform in albastru senin. Nimic mai mult…

Ce cautam eu defapt in acest loc straniu? Mai bine ramaneam acasa! „Asta asa, ca iti trebuie baieti draguti tie!”. Am mai spus vreodata ca imi urasc Eu-l interior? Nuu? O spun acum! Mi-am deschis ochii, constatand ca brunetul era de mult in fata mea, uitandu-se ciudat la mine. Frate, n-ai mai vazut un om? M-am ridicat in picioare, intinzandu-mi mana in fata. El mi-o prinse, spunand amandoi de-o data daca vrem sa fim prieteni. Am acceptat bucuroasa, apoi am inceput sa mergem prin cimitir.

Sasuke’s Point of View

Ma intreb cum de nu a spus inca daca mergem in alta parte, sau ce cautam noi tocmai aici, in mijlocul unui cimitir. Ei bine, sunt bucuros ca nu a facut-o! O priveam cu coada ochiului cum zambea si mergea increzatoare. Pasii ei erau plini de farmec. Ochii ei priveau inainte, fara sa se abata catre alt orizont. Buzele ei carnoase erau arcuite intr-un suras ametitor, ce te facea sa-i intorci inapoi gestul. Totul la ea era fantastic, minunat, insa, pacat ca totul avea sa se termine mult prea curand!

M-am oprit in loc, apucand-o brutal de brat. Am tras-o cate mine, uninu-mi buzele cu ale sale. Totul era placut, ca si cand am fi fost doar noi doi pe pamant. Sarutul devenea din ce in ce mai adanc, eu muscanudu-i buza de jos. Ea ma impinsese brutal, indepartand orice magie a momentului. Se uita cu frica la mine, cateva picaturi de sange scurgandu-i-se pe barbie. O dorinta nebuna de a o omori, acum imi trecea prin vene, facandu-ma sa ma indepartez si mai mult de fata. Am inchis ochii, facandu-ma nevazut printre morminte. Mi-era frica ca nu m-as putea controla… Sangele ei avea un gust atat de bun. Ma uitam la ea din umbra, analizand-o. Se lasa usor pe vine, pana cand facu contact cu iarba de un verde trist, sters. Isi trecea ochii printre randurile crucilor, cautandu-ma.

-Ce esti tu?

Intrebarea ei plina de ura, fiind urlata de vocea ei blanda, ma facu sa inghet. Stiam ca era confuza si foarte furioasa cand imi infipsem contii in buza sa! Am facut cativa pasi in fata, neglijent, calcand pe o creanga. Zgomotul produs de aceasta o facu pe Sakura sa se ridice in picoare, inaintand catre mine. Imi trase o palma peste fata, soptindu-mi ca vrea sa afle adevarul. Privirea mea incerca sa o linisteasca, insa se pare ca fata chiar stie ce vrea.

-Sunt vampir…

Fata ei incremeni, privindu-ma cu o frica imensa. Incepu sa fuga in partea opusa mie, sa scape de mine, insa printr-un singur pas eram deja in fata ei, oprind-o. Din ochii sai se scurgeau perle cristaline ce inaintau pe obrajii sai calzi si rosi. Incerca sa ma impinga, insa fara succes. Sunt mai puternic ca ea! O luasem in brate, insa se smuci pana cand, intr-un final, i-am dat drumul. I-am apucat mainile intr-ale mele, stergandu-i usor lacrimile ce inca nu se opreau sa apara. Vroia sa ma impinga, insa nu reusise, asa ca facu un pas inapoi.

-Lasa-ma! Mi-e frica de tine… Te rog, nu-mi face rau! imi sopti printre suspine.

To be continued…

Nu este un capitol bun. Nu prea am avut mult timp sa-l scriu. Sorry! See you next time…








     
 
The destiny - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250The destiny - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

The destiny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The destiny   The destiny - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 10:17

ce rumos e capitolul. happy imi place ficul tau si ideea e draguta. cand pui nextu anunta-ma si pe mine daca poti.


The destiny - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
The destiny - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

The destiny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The destiny   The destiny - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 17:46

cum adica nu-i un capitol bun?The destiny - Pagina 2 1733309228 vrei sa te bat?The destiny - Pagina 2 1733309228 e minunat! simplu, finut, romantic, si desigur, o personalitate modesta a unei rozaliiThe destiny - Pagina 2 962758 e foarte dragutThe destiny - Pagina 2 208323 imi place ca starnesti interesul in mine, dar ma asteptam la o alta reactie din partea sakurei, avand in vedere ca pe asta o intalnesc destul de desThe destiny - Pagina 2 361396 dar vreau sa vad cum dezvolti, si sunt sigura ca va fii intr-un mod originalThe destiny - Pagina 2 384738 te astept cu nextul, si vreau sa vad ce are degand sasuke sa-i faca sakurei.....spor la scris si la idei!

naty~


The destiny - Pagina 2 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

The destiny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The destiny   The destiny - Pagina 2 I_icon19Vin 02 Noi 2012, 08:47

Mie îmi place mult capitolul acesta si sper sa pui nextul repede si anunța -mă când o faci !


The destiny - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
The destiny - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

The destiny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The destiny   The destiny - Pagina 2 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 14:57


Fan Fic Sasuke&Sakura blocat pentru inactivitate.

Lun Sept 17, 2012 7:39 am - ultima data la care autoarea a postat capitolul
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




The destiny - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The destiny   The destiny - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

The destiny

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-