Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My love game, my love rules ! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My love game, my love rules ! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 My love game, my love rules !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Gabi gαвяιєℓℓℓα
Academy Student
Academy Student
Gabi gαвяιєℓℓℓα

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : somewhere in this world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 0

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Dum 26 Feb 2012, 21:09

Acesta este un fic Sasu&Saku , creatie proprie, sper sa va placa!!!

Cap 1 : Inceputul inceputului.

Soarele straluceste usor . Razele jucause imi mangaie fata . Ce bine e! De cand nu m-am mai simtit asa ! In fata mea copii de joaca fara griji . Indragostitii se plimbau imbratisati prin parc . Candva eram si eu asa ... Aveam o viata perfecta fara griji .
Provin dintr-o familie modesta dar frumoasa . In casa era o armonie de nedescris . Niciodata nu mi-am auzit parinti certandu-se . Tatal meu o "jignea" pe mama numai cu cuvinte dulci si frumoase .
Iar noi , eu si sora mea Ino , ne straduiam sa fim fiicele model . Incercam sa luam note bune , ba chiar era o 'competitie"intre noi . Imi amintea mereu ca ea a luat nota maxima la examenul de admitere iar eu nu vroiam sa fiu mai prejos .
Tata vroia sa avem un viitor bun si stralucit . Muncea suplimentar pentru a avea bani ca sa ne tina la scoala . Pe atunci eu aveam 14 , ani iar Ino 18 .Tocmai intrasem la un liceu de prestigiu , iar tata era foarte mandru de mine . Dar nici sora mea nu s-a lasat mai prejos . A intrat la Facultatea De Litere . Era foarte pasionata de limba franceza . Tata era in culmea fericirii . Muncea cu mai multa infocare pentru noi.



Dar intr-o seara totul s-a sfarsit . Lumea noastra frumoasa se prabusise . In seara aia , tata nu mai venea de la serviciu si ne-am hotarat sa mergem inaintea lui . Ne-am intalnit la trecerea de pietoni . Noi pe o parte , tata pe cealalalta . Ne-a zis ca vine el la noi si ca a primit salariul pentru a ne plati taxele scolare . Dar nu termina de vorbit bine ca o masina cu viteza mare (cred ca mergea cu peste 200 km/h) l-a spulberat de pe trecerea de pietoni . Nenorocitul care conducea masina a fugit ! LASUL!!! Noi am fugit plangand catre tata dar era prea tarziu . Fata ii era plina de sange . A murit cu o fata fericita rostind : " va iubesc fetele mele ! "
Din seara aceea , totul s-a schimbat . Ne descurcam din ce in ce mai greu cu banii . Mama era devastata si plangea pe ascuns . Ino a renuntat la studii pentru ca eu sa termin liceul s-a angajat ca barmanita la un bar .Trebuia sa suporte toate "specimenele"care se perindau pe acolo . In ultimul an de liceu am facut 18 ani . Nu mai suportam ca sora mea sa lucreze in locul acela pentru mine . In ultima luna de liceu am renuntat , fara sa dau bacul . Mama si Ino au fost foarte dezamagite de mine . Pana la urma le-am convins ca in ziua de azi nimeni nu da doi bani pe scoala . De atunci incerc sa-mi gasesc de lucru dar nimeni nu ma accepta pentru ca nu am experienta . Nu am mai lucrat niciodata . Azi , am incercat sa iau un post de femeie de srviciu . Dar se pare ca si o femeie de serviciu trebuie sa ia bacul , si de aceea am fost respinsa...

Ma ridic lenesa de pe banca si ies din parc cu gandul de a ma duce acasa . Pe cand mergeam o masina trece cu viteza pe langa mine , ciufulindu-mi parul . Offf cat mi-a luat azi-dimineata sa mi-l fac ! Pe deasupra , un bilet care probabil a iesit din masina mi-a luat vederea lipindu-mi-se de fata . Am luat biletul si surpriza ! Pe el scria : "caut bona pentru 3 copii , salariu bun , toate doritoarele sa vina la adresa : cartierul Rich Deluxe , strada Floare de cires(Sakura... ce ironie! ) , mansion Uchiha; pana pe data de 15 ". Ce noroc ,azieste data de 15 . Si adresa nu este departe...


Mansion Uchiha
- Hinata , nu pot sa cred ca nimeni nu s-a prezentat pana azi . Sasuke a zis ca imi va aduce o bona pentru Daisuke , Ayame si Kirara azi dar...nu termina de vorbit ca se aude soneria .
-Ma duc eu doamna , zice Hinata , o servitoare loiala a casei .
-Hinata , cine va intra acum pe usa , acela va fi angajat ! Nu conteaza cine e ! zice D-na Kaname . Nu mai suport toate nazdravaniile lor .
Sakura Pov
Am ajuns in fata casei . Ce mare e...Este vopsita cu un maro deschis si are 3 etaje . In curte sunt flori de o parte si de alta a aleei , iar mai in fata gazon . Asta e ! Sun la usa . Sper ca nu mi-am pierdut timpul degeaba...O fata foarte frumoasa imi deschide usa . Avea niste ochi lila si parul mov superb .
-Buna ! Eu sunt Sakura .
- Buna ! Eu sunt Hinata . Cu ce te pot ajuta ? imi zice in timp ce imi face semn cu privirea sa intru .
Cand am intrat am ramas socata . Totul era decorat cu mult bun gust si foarte modern .
-Hinata , cine este ?se aude o voce de femeie de pe hol .
-Buna ziua , zic eu . Am venit pentru postul de bona . Vreau sa va zic ca ...
-Esti angajata , imi zice , eu raman foarte uimita dar si foarte fericita .
-Vino dupa mine , imi zice . Vei lucra sase zile pe saptamana . Duminica esti libera . Vei purta hainele astea , imi zice punandu-mi un maldar de haine in brate si niste cutii care le-a scos dintr-o debara . Vei citi aceste carti de bune maniere si de copii , iar camena ta este a doua pe dreapta , adica nr.8 .



Vei avea camera langa cea a copiilor . Te avertizez ca sunt foarte nazdravani si ca nu au mai avut o bona de mult timp . Deci iti va fi putin cam greu la inceput . Cina este la ora 6 . Daca ai nevoie de ceva , caut-o pe Hinata . Dupa ce imi zice toate astea cu o viteza incrediliba , ma lasa singura cu maldarul de haine si cutii pe care le am in brate.Nici nu am ajuns bine si deja am inceput sa lucrez . Nici nu vad pe unde merg...
Pe cand megeam eu - mai mult pe ghicite - caci nu vedeam nimc , ma trezesc pe jos , peste un baiat , dar nu i-am vazut fata pentru ca peste fata lui era o fusta .
-Uite-te pe unde mergi ! Ii zic eu fara sa ma uit la el , adunandu-mi lucrurile .
-Eu sa ma uit ? imi zice foarte el foarte rastit . Cine avea un maldar de haine in fata si nu se uita pe unde mergea ?
-Tocmai ca eu nu vedeam pe unde mergeam . Tu ce scuza ai ?
-Nu trebuie sa-ti dau tie socoteala ce fac !
- Sasuke Uchiha , tapanul acestei case . Tu cine naiba esti ?
Cand am auzit am ramas ca trasnita . Am ridicat privirea si cand l-am vazut am ramas masca . Chiar el era...O doamne, ce privire patrunzatoare are ! ...Ma simt atat de mica . Inchide gura Sakura ! Intra mustele ! imi zic eu trezindu-ma din visare . Imi adun repede toate lucrurile si fug , putand doar sa mai zic : " Imi pare rau ! "
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Dum 26 Feb 2012, 21:32

In primul rand , bun venit pe forum!!! a hug
Primaa` !! heh Deci , ma bucur ca eu sunt prima la comm ! in love Deci ideea e super tare si super originala! rusinos eu una nu am mai intalnit-o si e chiar amuzanta lough , pana acum...cred ca daca o sa o tii tot asa o sa ai un fic grozav! huh? Mie una mi-a placut primul capitol si succes in continuare !! dance2
Astept nextul si anunta-ma cand il pui! Bye`z kiss `n` hugs !!! in love


friends friends friends angel hug angel hug angel hug al noualea cer al noualea cer al noualea cer hug2 dj dance 2 dance1


My love game, my love rules ! 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
My love game, my love rules ! Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you My love game, my love rules ! 575281br5nqkcttj
Sus In jos
Demi
Genin
Genin
Demi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : unde se astepta lumea mai putin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 107
Puncte : 121
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : asta spune tot: https://www.youtube.com/watch?v=CFFzZBJYMgk&feature=youtu.be
Stare de spirit Stare de spirit : Just fine

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Lun 27 Feb 2012, 00:03

tare :X
sper ca ma anunti si pe mine cand pui next, nu?
te pup dulce si spor la scris ;)


[center]God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
It can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun

God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
Can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun
Sus In jos
cristinasiatat
Academy Student
Academy Student
cristinasiatat

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : I'm right here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : cititul

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Lun 27 Feb 2012, 05:27

Buna! Imi place foarte mult ficul tau!

Ideea este foarte originala,nu am mai intalnit-o pana acum si cred ca va iesi un fic cu adevarat frumos!

Iti doresc spor la scris!

Si sa vi cat mai repede cu urmatorul capitol:D

dance2 BYE dance2


**______________Cristina___si_____atat________________**

My love game, my love rules ! 17569desktopwallpapersu


Fucul meu:

https://sasu.forumgratuit.ro/t4427-nici-moartea-nu-vrea-sa-ne-desparta
Sus In jos
Gabi gαвяιєℓℓℓα
Academy Student
Academy Student
Gabi gαвяιєℓℓℓα

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : somewhere in this world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 0

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Joi 29 Mar 2012, 16:07

Capitolul II...O intalnire misterioasa...

Ajung in camera mea care era foarte luminoasa . Peretii erau vopsiti alb . Ce monoton ! Arunc hainele in pat si ma duc sa fac un dus . Baia era frumoasa , de culoare bej . Dupa 10 minute ies cu un halat pe mine . Iau telefonul si o sun pe Ino . Trebuie sa afle .
- Alo , Ino , ce faci ?
- Alo , Sakura unde esti ? Ai fost acceptata ? de ce intarzii ?
- Deci , nu am fost acceptata , sii motivul pentru care intarzi este...
- Nu ai fost acceptata ? Ti-am spus ca nu a fost o idee buna sa renunti la liceu , imi zice intrerupandu-ma .
- Ino motivul pentru care intarzii este ... dar lasa ca incep cu inceputul :
-Deci veneam spre casa suparata ca nu am luat postul cand ...
- Cand ce ?
- Nu ma mai intrerupe ... ca iti zic . Deci cum ziceam , cand o masina trece cu viteza pe langa mine si din ea iese un bilet pe care scria ca se cauta bona , bla , bla , bla ... salariu bun si m-am dus acolo si am luat postul . Ce zici de asta ?
- Wow , sakura , sigur este bine , adica te-a acceptat asa , fara sa se uite pe C.V. si mai este ceva ... tu nu ai suportat niciodata copii , ce crezi ca vei face ?
- Pai , trebuia sa fac ceva nu mai suportam sa te vad pe tine si pe mama muncind si eu sa nu fac nimic .
- Bine hai ca trebuie sa servesc niste clienti .
- Bine . Pa ! Si sa nu-ti faci griji pentru mine ma descurc , sunt fata mare.
- Bine . Pa!
INO POV
Off ! Ce ma fac eu cu fata asta ! Sper sa se descurce !
- Da , cu ce va servesc ? Ii spun unui baiat ce de abia a intrat , care avea niste ochi superbi de culoare neagra . Avea parul lung prins intr-o coada la spate si era imbracat foarte elegant . Se vede ca era un pustan bogat si rasfatat.
- Un pahar de wisky et vous le vous couchez avec moi ?
- Le petit garcon bois de wisky ? Tu crios que je n'entend pas de francais ?
- Oooo , " domnisoara barmenita " stie franceza . Si ? Ce , nu-mi spune ca nu vrei .
- Oooo , micutule ipotent i-ati bautura pana nu ma enervez !
Itachi isi ia wisky-ul si pleaca nervos .

SAKU POV :

Dupa ce inchid telefonul , imi aleg niste haine dintre cele date de Kaname , trebuie neaparat sa-mi aduc hainele mele de acasa , pentru ca nimic nu este pe gustul meu ! In sfarsit imi gasesc o fusta cu talie inalta neagra si o camasa alba cu un decolteu mic . In picioare imi iau niste pantofi cu tocul inalt . pe tocuri ma simt sigura pe mine si capabila sa rezist mofturilor copiilor . Imi dau cu creion dermatograf ca sa-mi avedentiez ochii de un verde clar , sticlos si parul roz mi-l prind coc . Dupa ce ma asigur ca imi sta bine , ies din camera si ma indrept spre camera copiilor . Am bocanit si am intrat . Cei trei se uita foarte ciudat la mine . Dintr-o data o galeata plina cu apa se varsa pe mine . Cei trei dracusori arunca faina si pene pe mine . Ooo nu ati facut asta ! Acum stiu de ce se uitau la mine asa ... Eu nevrand sa le dau satisfactie ma duc spre ei zicand :
- Ooo , dragii mei , veniti sa va imbratisez , vreau sa facem cunostinta . Ei speriati fug spre usa tipand , mai ca m-au rasturnat . Ii alerg prin toata casa , dar dracusorii s-as ascuns . Dintr-o data insa aud :
- Uite Sasuke . Ea este .
Insa inainte sa apuc sa zic ceva , in fuga mea nebuna , alunec pe gresia lucioasa , rupandu-mi un toc si ma prabusesc peste cineva . Ce bine ca a fost acolo sa ma prinda Sas... ooo nu... ce-ai mai facut de data asta Sakura .
- Imi pare rau domnule Uchiha . Nu se va mai intampla , dar copii ... Nu mai apuc sa zic nimic ca ma intrerupe cu vocea lui enervata la culme :
Iarasi tu domnisoara impiedicata ? Ce scuza ai de data asta ?
- Imi pare rau ... dar copii ... au ... nu o sa de mai intample . zic eu lasandu-mi capul in jos .
Of , trebuie sa ma schimb , ai noroc ca ma grabesc , copilo .
dupa ce pleaca copii ma privesc amuzati . Iar eu ma uit la ei cu o fata de dezamagire , prefacandu-ma ca mai am putin si plang . Alerg grabita spre cmera si incui usa . Imi fac un dus , gandindu-ma ca pentru cateva minute am scapat de copii . Imi iau un halat , si ma duc in camera . Cum a indraznit sa ma faca copila . Auzi , eu copila , daca ar sti el prin cate am trecut , nu ar mai zice asta ! Ce el a avut probleme ? Cred ca pentru el ar fi o problema grava daca la micul dejun nu ar avea mancarea preferata .
Cei trei copii au ramas uimiti si putin speriati .
Ma imbrac repede cu o uniforma pe care am gasit-o si fug spre camera copiilor . De pe hol se auzea vocea Dnei Kaname certandu-i pe copii . Cand am ajuns acolo copii plangeau iar Dna Kaname era foarte nervoasa :
- Nu pot sa cred ca ati facut asta din prima zi . V-am spus sa fiti cuminti !
- Dna Kaname . daca imi permiteti , nu copii au facut asta , ci eu , vroiam doar sa se distreze si ei putin . Imi pare rau , o sa curat eu totul , spun eu cu o voce induiosatoare . Stiam ca asa o sa ii castig de partea mea.
- Oh , nu e nimic . Dar ai grija sa nu se mai repete . Si ai grija sa coborati la ora 6 jos . Dnul Uchiha Senior doreste sa va comunice ceva .
- Da , Dna Kaname .
Dupa ce pleaca incep sa curat amera copiilor . Cei trei pusti ma priveau cu niste priviri vinovate , se pare ca le parea rau .
- Ne pare rau , nu am vrut sa se intample asa . Uite , o sa te ajutam .
- Nu e nevoie . Asteptati sa curat aici si o sa va pregatesc de cina .
Dupa ce fac curat in camera copiilor ii duc pe toti in camera si le fac o baie tuturor , insa ca sa fie distractiv , toti trei au facut baie impreuna . Mii de balonase de spuma pluteau prin aer si copii se balaceau bucurosi . Din coltul usii , Sasuke privea amuzat intreaga joaca .
- Hei , ar trebui sa iesiti acum . Doar nu vreti sa raciti , sune el cu blandete . O imbraca pe Ayame intr-un prosop mare , pufos si roz si o duce in camera . Ii iau si pe celalalti doi si ii spun lui Sasuke sa ma ajute sa il imbrace pe Daisuke . Itre timp ce el il imbraca pe Daisuke , eu le impletescfrumos parul fetelor .
De acum inainte , copii incepusera sa ma indrageasca si eu pe ei .
coboram cu toti la cina unde suntem asteptati de ceilalti membrii .
- Ma bucur ca sunteti cu toti aici , spuse Domnul Uchiha . Vreau sa va comunic ceva important .


Imi pare rau ca nu am mai postat de mult.....dar scoala asta ...si lipsa de inspiratie.....ma mir ca m-ai iesit cva ... kiss heh
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Joi 29 Mar 2012, 16:37

Heeey honey! hi!

Vaaaai!! Deci tu stii cat de mult imi place ficul tau? Este extraordinar! huh? Baaai...deci am ras ca o psihopata lough

A..si...scuze ca nu am venit mai devreme..dar asa sunt eu de obicei..mereu ajung tarziu la ficuri minunete. nervi!

Eu astept nextul scumpo, si poate il aduci mai repede decat pe acesta...daca nu.. biciuitor

Ok..See ya hi!


My love game, my love rules ! Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Joi 29 Mar 2012, 17:03

Uuuui!!! Kawaaiiiii^_^
Imi place de Sakura ca e asa neindemanatica si impiedicata:))

Felicitari pentru fic, este foarte frumos:*

Sper din tot sufletul sa postezi mai repede next-ul. Iti urez inspiratie multa:*




Kiss,Kiss^_^ Hanazawa Rin



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Joi 29 Mar 2012, 17:51

Hey!!!am trecut si eu pe la ficul tau si vreu sa zic ca ti-a iesit de minune,astept nextul


My love game, my love rules ! Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Joi 29 Mar 2012, 18:47

superb absolut superb
am ramas fara cuvinte
si ard de nerabdare sa vad ce se intampla love
sper sa aduci repede nextul
spor la scris!
si daca nu te superi ai putea sa ma anunti cand postezi urmatorul capitol?
mersii
Izz te popaceste dulce! Ja ne!


My love game, my love rules ! Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Mar 10 Apr 2012, 01:32

Doamne....o Doamne....nu creed!! Adoor ficul tau!!! Mor dupa el [la figurat]
PREZENTAREA PERSONAJELOR:

SAKURA: o fata foarte frumoasa si draguta care a suferit foarte mult din cauza tatalui ei. Este o fata care stie ce vrea de la viata . O ADOR
SASUKE: un baiat putin cam fitos dupa parerea mea, ochi frumosi , parul negru . Nu l-ai prezentat atat de mult pe Sasuke ca sa spun parerea mea despre el. IL ADOR SI PE EL.
INO: este o fata foarte de treaba, care a renuntat la visele ei, pentru ca sora sa mai mica cu 4 ani sa-si termine liceul si sa ajunga cineva in viata.
ITACHI: dupa parerea mea stie franceza foarte bine[ne potrivim perfect]. Este putin enervant la prima vedere dar cine stie cum v-a fi in viitor...
KANAME: nu am ce comenta...nu ii place sa stea cu copii...

Te rog sa ma anunti si pe mine cand apare next'ul si bafta la scris!!!
Nu renunt la fic ca te pap...este aur curat!!!
p.s -Daca vrei citeste-mi ficul si zi-mi parerea ,,Draguti dar perversi, frumoase dar periculoase +16 "


Ultima editare efectuata de catre SasukeLoveSakura in Mar 10 Apr 2012, 01:34, editata de 1 ori (Motiv : Am uitat sa scriu ceva...)
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Mar 10 Apr 2012, 13:42

OOOOO.Ce fic frumos!Cefic frumos!
E asa frumos , plus ca n-am mai vazut ideea.Eu abia astept next!Te rooog pune-l repede!


My love game, my love rules ! 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Gabi gαвяιєℓℓℓα
Academy Student
Academy Student
Gabi gαвяιєℓℓℓα

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : somewhere in this world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 0

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: o calatorie neasteptata   My love game, my love rules ! I_icon19Vin 13 Apr 2012, 17:27

- Saptamana acasta ne-o vom petrece la Paris , este ziua lui konan si o sa mergem cu toti .
- Ura ! Mergem la Paris , strigau bucurosi copii .
- Dar dragule , ne trebuie un translator , de unde o sa gasim unul pana maine seara ?
- Ma scuzati dna Kaname , imi permiteti sa va recomand eu pe cineva ?
- Sigur , Sakura . Orice propunere este bine-venita , spune aceasta zambind calduros .
- Pai sora mea Ino cunoaste foarte bine limba franceza . Ar putea ea sa va ajute .
- Dar ce idee buna !
- Sa ii spun sa treaca pe aici astaseara ?
- Da , la ora 7 daca se poate . Dupa ce am stabilit acest lucru si dupa ce mancam ii duc pe copii la culcare . In timp ce ma indreptam spre camera mea , o servitoare grabita ma impinge putin .
- Imi cer scuze , spune ea rapid .
- Nu e nimic . Dar ce este cu toata zarva asta ? De ce se plimba toata lumea de colo- colo ?
- Nu stiati ?! Astaseara se intoarce fiul cel mare al familiei Uchiha , spuse ea soptit dupa care se retrage cu rapiditate . Dar cine putea fi acest baiat ? Oh nu ! Am si uitat sa o sun pe ino ! Dupa ce o sun si ii explic cum sta treaba , ma duc in camera mea si ma aranjez cat mai frumos posibil . Trebuie sa fac o impresie buna . Cobor la parter unde toata lumea era pregatita pentru intampinarea lui . Soneria taraie enervant .
- Deschid eu , ii spun Hinatei . Era Ino .
- Ce bine ca esti aici . Intra ! O prezint familiei si o las sa discute cu dna Kaname. Ma retrag la o masa si privesc intreaga incapere . Oamenii acestia sunt chiar bogati . Deodata , simt o mana ce imi atinge spatele .
- Te distrezi ? se aude o voce cunoscuta . Era Sasuke . Dnul Sasuke . Nu aveam voie sa-i spun pw numw .
- Da ... eu ...
- Ti-am adus un wisky .
- Nu multumesc , domnule , nu beau alcool , spun eu si las privirea in jos , vizibil rusinata .
- Dar nu ma poti refuza . Te rog !
- Nu multumesc domnule , spun eu si ma ridic . In timp ce ma indreptam spre Ino , soneria a inceput sa sune . Se pare ca sosise . Usa se deschide si toti privesc curiosi .
- Bine ai venit Itachi ! spune dna Kaname .
Oh doamne ! Deci el era Itachi . Vai , dar e atat de frumos . Emana masculinitate prin toti porii . Privirea lui blanda , parul lui matasos m-au topit instantaneu . Toata familia ii uraza bu venit si petrecerea decurge normal . Insa Sasuke se comporta ciudat si Hinata il priveste rusinata . Acesta o invita la dans si cei doi incep sa danseze . Ino il priveste ciudat pe Itachi . Oare ce s-a intamplat ?
- Ino , spun eu in timp ce o trag intr-un colt mai retras al camerei , ce se intampla ?
- Stii , Sakura , am obosit . Vreau sa merg acasa . Dna Uchiha eu ma retrag .
- Dar e tarziu , draga . Cu ce o sa ajungi acasa ?
- O conduc eu mama , spuse Itachi , oricum vroiam sa iau ceva de la fostul apartament .
- Oh nu ! Cum as putea accepta spune Ino ironic .
- Dar insist ! Sa mergem , spune el zambind viclean . Oare cese intampla cu ei ?
IN MASINA ....


- Si , domnisoara "stie franceza" , ce cauti tu aici ?
- Nu e treaba ta .
-Oh , domnisoara e nervoasa . Dar totusi , spune-mi , se pare ca o sa ne petrecem o saptanama la Paris , singurei ?...
- Nu o sa fim singuri , si stii asta . Nu o sa ai niciun prilej in care sa ramanem singuri , te asigur .
- O sa vedem .
- Se pare ca am ajuns , spune Ino .
- Cu placere , spune Itachi ironic .
Ino intra in casa fara sa mai zica nimic .
"Deci ... aici locuiesti , tigruto " ...
SAKURA POV:


Of ! Maine trebuie sa plecam . Sunt asa obosita . Un somn bun si o sa ma pun pe picioare.

Mersi pt comuri scz ca nu am pus nextul mai devreme si scz ca este prea scurt sper sa va bucurati de el kiss*kiss*
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Vin 13 Apr 2012, 17:43

Superb, ma intreb ce o sa se intample intre Itachi si Ino desi cred ca stiu deja love
Si ma mai intreb daca nu cumva Hinata e indragostita de Sasuke? ingrijorat
Nu le-ar sta rau impreuna dar Sasuke se potriveste cu Sakura.
Ei bine nu am eu de unde sa stiu cine de cine e indragostit dar sper sa aflu.
Acest capitol a fost superb si sper sa aduci repede nextul si sa ne uimesti la fel ca si pana acum.
Te`am pupacit, Ja ne! kiss kiss


My love game, my love rules ! Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Vin 13 Apr 2012, 18:21

A ce frumos!Deci chiar mi-a placut!Sper ca virgula capitolul urmator sa fie mai plin de actiune!Deci abia astept si te rog sa ma anunti.


My love game, my love rules ! 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
My love game, my love rules ! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19Vin 27 Iul 2012, 17:20

Fic inchis pentru inactivitate.

Merge la >> Fan Ficuri blocate.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




My love game, my love rules ! Empty
MesajSubiect: Re: My love game, my love rules !   My love game, my love rules ! I_icon19

Sus In jos
 

My love game, my love rules !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-