Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke se intoarce in Konoha ! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke se intoarce in Konoha ! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasuke se intoarce in Konoha !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Dum 11 Mar 2012, 09:45

Hey...nici eu nu stiam despre asta ,pana acum cateva ore ,cand prietena mea cea mai buna m-a anuntat despre ceea ce urmeaza sa va prezint :
Citat :
Haku

Este un copil care a trait in Taramul Apelor si care a descoperit ca avea un kekke-genkai. Dupa ce puterile ii sunt descoperite de tatal sau, acesta o omoara pe mama sa si se pregateste sa-l omoare pe Haku, cand baiatul, speriat, isi foloseste instinctiv puterile si il ucide pe tatal sau. Mai tarziu, a fost descoperit de Zabuza care il va transforma intr-o "arma". El il vedea pe Zabuza ca pe salvatorul sau si de accea isi sacrifica viata pentru el, in lupta contra lui Kakashi.Haku are o frumusete fizica si o gratie deosebita, multi (incluzandu-l pe Naruto),confundandu-l cu o fata. Mai mult, Haku are un suflet bun, spre nemultumirea lui Zabuza, care il considera prea milos. In NARUTO SHIPPUDEN Haku este inviat de Orochimaru,insa planul nu ia mers, Orachimaru fiind grav ranit de Haku care il aduce pe Sasuke din nou de partea celor din Satul Frunzei. Haku este invatat sa fie un luptator puternic de catre Rin, prietena lui Kakashi, care invie misterios.

Eu sunt sigura ca asa se va intampla si abia astept sa vad acel episod !
Chiar daca prietena mea nu o sa vada asta ,vreau sa ii spun "Multumesc !"(Laura S. )
P.S.:am luat acest anunt/citat de pe wikipedia...( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) .
Sus In jos
Th3Mast3r
Genin
Genin
Th3Mast3r

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 221
Reputatie Reputatie : 14
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt fericit mereu

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Dum 11 Mar 2012, 14:59

Destul de interesanta stirea dar oricum voi mai face cercetari
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Mar 27 Mar 2012, 17:20

Ar fi destul de frumos sa se intample asta!
Chiar astept ca Sasuke sa se intoarca in Konoha!


Ureshii da^_^
[i]
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Sasuke se intoarce in Konoha ! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Joi 12 Apr 2012, 20:53

omg!!!
Ar fi prea tare daca s-ar intoarce in Satul Frunza !!!
Ar fi cea mai frumoasa zi din viata mea:))!!.
Trebuie doar sa avem rabdare!!

Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Vin 13 Apr 2012, 21:04

Ahhhh! Ce-as da sa fie adevarat! Sper din tot sufletul sa se intample asa. in love
P.S. Ce vreau sa invie Rin. Dar am o intrebare: Ea cum a murit? lough
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Vin 13 Apr 2012, 22:15

Sper sa se intample exact cum ai spus tu Teona-chan.
Ar fi frumos ca Sasuke sa se intoarca in Konoha sa fie din nou de partea lor, si sa observe cat de matura e acum Sakura, si ca s-a schimbat si nu mai e la fel.
Ar fi frumos si cred ca multi si-ar dori ca cei doi sa fie impreuna in anime desii asta poate sa nu se intample dar cine stie poate vor fi poate nu.
Ei bine la fel ca si • Sis`™ sunt curioasa, cum a murit Rin?
Sus In jos
the-unforgiven*
Chūnin
Chūnin
the-unforgiven*

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Jigoku
Nr. mesaje Nr. mesaje : 645
Puncte : 808
Reputatie Reputatie : 111
Hobby-uri Hobby-uri : sa compun cantece, povestioare, sa cant, cosplay-ul, desenatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt o scorpie.

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Vin 13 Apr 2012, 23:11

Stiu ca din cate zice Kakashi ar fi moarta, dar nu vi se pare tipa asta din ANBU ca fiind Rin? Ca mie prea imi seamana :><: hmm...?! think

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si scuze pentru OFFTOPIC, acum revenind: cred ca Sas'ke se va intoarce, pentru ca orice face Naruto acum, face pentru Sasuke. Deci nu cred ca anime-ul si banii pe care i-a castigan Kishimoto- sempai vor fi degeaba. Ceva se va intampla. dap !
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Mar 17 Apr 2012, 18:53

• Sis`™ a scris:
Ahhhh! Ce-as da sa fie adevarat! Sper din tot sufletul sa se intample asa. in love
P.S. Ce vreau sa invie Rin. Dar am o intrebare: Ea cum a murit? lough
Buna intrebare...am cautat mai mult timp pe internet si nu am gasit nimic clar despre moartea ei.Singurele detalii care spun ceva despre intamplarea asta au fost doar momentele in care Kakashi i-a marturisit lui Sasuke ca toti cei apropiati lui l-au parasit (printre care si Rin).Moartea ei ramane un mister pentru tot internetul...
Oricum...ma bucur pentru ca ai pus aceasta intrebare !
Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Dum 22 Apr 2012, 18:22

Chiar m-as bucura nespus de mult ca Sasuke sa se intoarca in sat! Rin este un mister de neelucidat! Si daa... fata din poza seamana foarte mult cu Rin! Totusi o sa asteptam si o sa vedem ce se intampla cu un episod pe saptamana! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
fanfocurisasusaku18
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : moldova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Joi 26 Apr 2012, 19:52

stiu ca nu e la tema dar cum sa scrii fanficuri va rog spuneti-mi sunt noua

EDitAT de Bombonica (gabriela): am rezolvat eu problema
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Mar 29 Mai 2012, 20:12

Hei dragilor,
Sincer nu prea cred ca este adevarat deoarece am citit manga , iar Haku a fost sigilat deci nu mai are cum . Totusi speranta ramane .
Sus In jos
PhenomenaL
Genin
Genin
PhenomenaL

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Nu stiu :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 76
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : AMV ; Music ;

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Mar 29 Mai 2012, 20:33

Haku va fi reinviata prin EDO TENSE de kabuto.... Uite in episodul care urmeaza sa apara joi
Sus In jos
https://osu.ppy.sh/u/Akyen
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Sasuke se intoarce in Konoha ! J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Mar 29 Mai 2012, 20:54

Episodul ca episodul, dar eu cred că tot Itachi şi Naruto l-ar putea convinge să revină în Konoha. Haku are o legătură cu Sasuke, dar în episodul de joia asta, el se luptă cu Kakashi şi se poate să fie sigilat, habar n-am. În orice caz, cu siguranţă se va întoarce... Atfel toţi fanii anime-ului vor fi dezamăgiţi. Anime-ul, indiferent de câte serii va avea, nu o să se termine decât după ce Naruto devine Hokage şi Sasuke revine în sat. Asta-i părerea mea.

P.S : PhenomenaL, Haku este băiat.
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Mar 29 Mai 2012, 20:59

Theo ce ai spus tu nu prea e corect pentru ca Haku este reinviat cum a spus si Phenomenal de Kabuto prin tehnica lui invatata de la Orochimaru si pe care el a perfectionat-o, deci daca asta nu e corect slabe sanse ca si restul sa fie corect, insa vorba aia: speranta moare ultima.
Sus In jos
Sakura.Love.Sasuke
Academy Student
Academy Student
Sakura.Love.Sasuke

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,citit si desen
Stare de spirit Stare de spirit : super happy

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Dum 03 Iun 2012, 13:31

Am citit comurile vaste si am remarcat ca uni dintre voi nu stiti cum a murit Rin... huh?
Intr-un serial din naruto shippuden arata intamplarile din copilarie ale lui Kakasi-sensei,
el fiind ca si Naruto,adik a avut si el in echipa tot un Uchiha,adik Uchiha Obito care si-a dat ochiul ca si cadou inainte sa moara strivit de catre pietre el stiin ca nu ia luat un cadou lui Kakasi de ziua lui,ei fiind in misiune cei rai au venit si au injunghiato pe Rin asta fiin in fata lui Kakasi care la vazul acestui lucru sa enervat la culme si ia omorit pe fiecare in parte asta fiin razbunarea lui pentru ca ia omorat camarazi intr-o misiune pe viata si pe moarte. sad crying
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Joi 14 Iun 2012, 21:01

Partea cu Rin nu mi-o amintesc. Dar stiu de Obito care a fost strivit si cum i-a daruit ochiul lui lui Kakashi.
Dar atunci cand au fost atacati imi amintesc ca Kakashi nu sita ce sa faca si era cu Rin, si parca cand se pregatea sa atace a aparut Minato si i-a salvat. think
Acum poate nu imi amintesc eu bine, ca st cam uituca, dar asta tin eu minte.
Cuma murit Rin nu stiu, dar stiu ca numele ei e scris pe piatra aia cu ninja morti la datorie sau cum o fi.
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Lun 02 Iul 2012, 22:12

ar fi frumos ca sa fie adevarata partea cu Sasuke si Haku...dar deja el(Haku)este mort...este a doua oara cand isi da viata pentru Zabuza...
De acum incolo vom traii si vom vedea ce se va mai intampla heh
Sus In jos
K
Genin
Genin
K

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : Konoha
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Fotbal
Stare de spirit Stare de spirit : Fericit

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Mar 03 Iul 2012, 16:23

Ar fi foarte tare sa se intample asta.
Sus In jos
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Vin 13 Iul 2012, 22:41

Chiar mi-ar placea sa se intoarca in Konoha si mi-ar placea si mai mult sa fie cu Sakura in love
Sus In jos
CatsuKee
Academy Student
Academy Student
CatsuKee

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatu' cu privirea in TV / PC .. iesitul pe afara cu prietenii :-??.. fotbalul .. shi Naruto ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Vesel 24/7 .

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Sam 14 Iul 2012, 12:57

Sincer.. yo nu prea vreau sa se intoarca asa curand:)) dc?.. simplu.. pt ca o sa se apropie de sfarsit animeul .. :( cu toate ca ar fi smeker :D
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Mar 17 Iul 2012, 00:34

ar fi dragut sa se intoarca si sa faca si seria akippuden cand sunt ei mari mie una mi-ar placea
Sus In jos
♥ ~ Brioșă ~♥
Academy Student
Academy Student
♥ ~ Brioșă ~♥

Sex : feminin Localizare Localizare : europa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : pai...imi place sa privesc stelele, sa cant, sa dansez si sa ma plimb prin parc cu prietenele mele
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Sam 28 Iul 2012, 12:16

wow...insfarsit un raspuns despre ''cum a murit rin? '' in fine,mi se pare foarte credibil raspunsul uh....saracul Kakashi! sa ii fie rupta inima chiar in fata ochilor lui!!! najpa! ok..in legatura cu intoarcerea lui sas'ke in konoha eu as spune: DA DOAMNEEE! :)) ....deci. sper k se va intoarce in konoha,adus de naruto...nu k as avea ceva impotriva lui haku dar.. din cate dovezi sunt p net naruto a spus k il va aduce EL in konoha...deci GOOOOD LUCK NARUTO! VA PUPICI PE TOTZI !!!!
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Sasuke se intoarce in Konoha ! Asss10Sasuke se intoarce in Konoha ! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Sam 28 Iul 2012, 12:29

Mie mi-ar place ca Sasuke sa se intoarca in Konoha. Nu ma intereseaza cine il va aduce, Naruto, Haku, nu conteaza. Ceea ce conteaza e ca la sfarsit sa fie sasusaku. Atat! Nu cred ca Sakura il va ierta asa usor pe Sasuke, a ranit-o rau de tot. Mno.... SPERANTA MOARE ULTIMA! yeah
Sus In jos
gaborubos
Academy Student
Academy Student
gaborubos

Sex : masculin Localizare Localizare : timisoara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Sam 06 Oct 2012, 11:47

osa va zic adevarul cine a omorato pe rin:) dar pentru asta se va merita un grad de hokage

pe rin a omorato kakashi find hipnotizat de madara cand a avut 16 ani el a fost din ce in ce mai bun la folosirea sharinganului atunci dupa cea omorato el ia zis cum sa lucreze la mangeo chyo sharingan si atunci ia dat kamuy :) merit hokage:)

Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19Sam 06 Oct 2012, 12:09

WWWWWWWHHHHHHHHHAAAAAAAAATTTTTTTT??????????? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link],esti sigur???????
Imi vine sa ma dau cu capul de pereti!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Acum trebuie sa reiau tot Naruto Shippuden deoarece simt ca pana acum am fost paralela cu tot ce s-a intamplat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Fac urat de tot!Cat de neatenta pot fi????

Dar esti 100 % sigur?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pentru siguranta mea , in ce episod a fost asta?

Te rog nu ma lasa complet in ceata

Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasuke se intoarce in Konoha ! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! I_icon19

Sus In jos
 

Sasuke se intoarce in Konoha !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-