Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasuke se intoarce in Konoha !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Ciresica^o^
Academy Student
Academy Student
Ciresica^o^

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Deseeen :o3!
Stare de spirit Stare de spirit : mereu Happy (:

Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Oct 2012, 21:48

Uuuuu, :>Mersiii, pentruca mi-ai data inca o speranta in plus. :) Sasukeee see intoarceee :>
Yupiiii♥
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 I_icon19Mier 17 Oct 2012, 21:08

Pai Kakashi i-a povestit lui Naruto ca nu a reusit sa o protejeze pe Rin si ca murit la scurt timp dupa ce a murit Obito.....Totusi ar fi Suuuuuuuuuuuuuuuuper sa invie si ea si haku si sa-l readuca inapoi pe Sasuke in Konoha,dar nu prea crea,mie mi se pare cam HOTARAT sa distruga Konoha::* dance2
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 17:32

Am vazut mai sus ca a spus cineva de ce Kakashi a omorat-o pe Rin....eu chiar nu stiam ca Madara l-a hipnotizat....daca este asa ..asta explica destul de multe... Adica chiar nu credeam ca Kakashi ar fi omorat-o pe saraca fata asa aiurea...mai ales ca au fost colegi de echipa.. Intradevar poate Madara a facut asta intentionat ca sa il faca pe Obito sa prinda ura ..si sa se ajunga la ce este acum.. a fost un plan bine pus la punct...

In legatura cu Sasuke... eu una sper din toata inima sa se intoarca.. Imi lipseste mult.. si cred ca toti gandesc asa :).. Trebuie sa avem rabdare ..cum am m-ai spus si la alte topicuri ..si sa vedem ce surprize ne mai aduce Kishi-sama... Oricum nu cred ca se va termina prea curand anime-ul...
Sus In jos
Narutard
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez de cele mai multe ori naruto,sa ii chinuiesc pe alti retarzi,sa ma uit la naruto
Stare de spirit Stare de spirit : bunisoara

Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 I_icon19Lun 03 Iun 2013, 20:39

Rin,a fost ucisa de Kakashi din nu stiu ce motive,arata si in manga.Stiti ca atunci cand Obito era strivit i-a cerut lui Kakashi sa o protejeze pe Rin?Cand Kakashi a ucis-o pe Rin cu Chidori,Obito era de fata,dar Kakashi nu l-a vazut si a fugit de la locul faptei. nervi! dar ma enerveaza faptul ca din cauza lui Kakashi Obito vrea sa distruga satul,ca dupa ce se zicea ca a fost strivit,Madara l-a gasit cand se plimba prin subterane,l-a ingrijit si i-a bagat prostii in cap iar Obito a devenit they see me trollin\ ca l-a tinut si mult pana i-a crescut parul ca a lui Madara,deci uitati-va in manga,acolo descoperiti ca Sasuke se intoarce in sat,Sakura devine ca si...Tsunade crying Naruto nu se schimba,doar cica va avea rinnegan,nu stiu e doar un zvon. Anime-ul mai are vreo 800 de episoade pana se termina :)) si cred ca Kakashi o sa il ucida pe Obito si va obtine Eternal. Oricum Madara o sa scape de sub controlul lui Kabutomaru (Kabuto) ca si Itachi,dar reusesc sa il distruga pana la urma.Cei 5 Kage,se zice ca au murit :( Naruto Kiuuby best friends si gata.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 11:31

Mda, cred ca toate asteptam sfarsitull razboiului, prea mult s-a lungit. Nu m-am mai uitat la acele episoade, fiind super enervata de toate bataliile pe care ma plictiseau.
Stiam de faptul ca Rin a fost omorata de Kakashi. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ma rog. Nu cred ca sosirea lui Sasuke ar fi ceva neasteptat. Oricum, eu vreau ca Sakura sa ramana i ndiferenta lui, chiar daca asta nu e posibil.
Vom trai si vom vedea ce ganduri are Kishimoto.
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 12:19

Prima data am fost socata sa aud ca Sasuke a fost influentat atat de usor si se intoarce. Mi-au placut momentele din manga pe acea stanca, cand echipa 7 s-a reunit si pusi pe lupta. Am adorat acele clipe. Da, stiam ca Rin a fost omorata de Kakashi, dar cu propria sa voie. Kakashi nu dorea sa o omoare, ea a vrut acest lucru si a aparut pe neasteptat in tehnica lui.
Ma bucur ca se intoarce, acum sa vedem la ce se mai gandeste sensei Kishi. POate ne surprinde cu SasuSaku sau momente memoriabile. :)
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 21:07

Banuiesc ca cei ce citesc manga au alfat ca Sasuke s-a intors in Konoha, dupa ce dragul nostru Hashirama i-a impartasit niste amintiri destul de interesante in legatura cu satul sau natal. Am fost surprinsa cand am realizat faptul ca Sasuke a fost influentat atat de usor, ca el s-a intors dupa cateva povestioara spuse de primul hokage, pe cand Naruto tot a incercat sa il aduca inapoi timp de 300 si ceva de episoade. E intr-un fel ironic. Si eu ma saturasem de episoadele alea plictisitoare si de asta m-am apucat de manga. E cu adevarat foarte tare. Abia astept sa vad ce se va intampla mai tarziu. In legatura cu informatiile din primul post, totul s-a dovedit a fi un zvon oarecare lough . Nimic nou.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 Asss10Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 I_icon19Joi 31 Oct 2013, 19:38

Mai mult ca sigur Sasuke se va intoarce. El trebuie sa isi refaca clanul happy2
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 I_icon19Dum 03 Noi 2013, 20:47

Se intoarce el pana la uram
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce in Konoha !   Sasuke se intoarce in Konoha ! - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Sasuke se intoarce in Konoha !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-