Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 12:20

Ura prima! dance2
Deci mi-a placut ENORM de mult!Esti uimitoare!Cum poti pune capitol dupa capitol?
Ohhh pune repede next ca altfe biciuitor Ce mi-a placut !Ai grija la greselile de tastare si nu grabi actiunea!


Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
SasukeloveSakura20
Genin
Genin
SasukeloveSakura20

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Campina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa compun fanficuri despre Sasuke si Sakura , si chiar pot spune ca ma pricep la scris:D::P
Stare de spirit Stare de spirit : Energica , shi foooarte vesele

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 13:01

Capitolul 6:
[size=18] Ne uitam unul la altul intrebatori..Se pare ca isi dadu-se si el seama de ce spusese.Eu eram pur si simplu incremenita….Ce vroia sa spuna prin iubire?Cum as putea sa-I omor iubirea?
Ochii mei verzi, erau acum plini de intrebari care vroiau sa se materializeze prin intermediul unor cuvinte, dar inima mea , la fel de mica cat cea a unui purice, ingreuna situatia .Dragoste, iubire aceste cuvinte sunt greu de inteles…oare eu reusisem sa le inteleg adevarata valuare? Timpul m-a invatat ca dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au privilegiul de a-i descoperi puterea…oare eu am putut sa o inteleg pe deplin?
Cand Sasuke a parasit satul am realizat ca despartirile au ceva din melancolia asfintitului, o blanda stralucire care ascunde in ea avertismentul intunericului...
Am invat ca fara dragoste suntem orfani de toate, fara pasiune suntem ca o moara de vant spanzurata in vid!
In iubire se simte mai mult decat e nevoie, se sufera mai mult decat se cugeta, se viseaza mai mult decat se traieste...
În realitate, iubirea nu poate fi pierdută, ea devine în mod inefabil, pentru eternitate, parte din noi înşine. Într-un mod tainic iubirea se întipăreşte în sufletele noastre, şi cu fiecare nouă experienţă de dragoste, sufletul nostru se dilată şi se dezvoltă.Dar nu asa ma simt eu..inima mea a ramas tot la Sasuke….
Inghit in sec si incerc sa-I spun, totodata aptinandu-mi lacrimile!
-S-Sasuke….cum as putea sa-ti omor iubirea? Iubirea, nu moare..
-Nu si in lumea mea….Am pierdut totul!
Pe fata lui se putea citi durerea, vroiam sa-l i-au in brate, vroiam sa-I alin suferinta, dar..nu puteam ..ceva ma oprea, iar aceea era realitatea …
Fara sa-l observ, Sui trece pe langa Sasuke cu o viteza orbitoare si se repede sa ma i-a in brate.
-Esti bine!!! Nici nu sti cat de speriat am fost, cum ai putut sa nu-l ataci??
Chiar daca Sui , ma strangea in brate, ochii mei verzi erau atintiti asupra baiatului care pentru prima data dupa mult timp , imi aratase o parte din inima lui……
Sasuke, se uita timp de cateva minute la mine cu acei ochi blanzi si tristi, dar cand isi inchide ochii redevine acelasi Sasuke rece , caruia nu-I pasa decat de razbunare.
-Ti-am spus sa nu mai intri in probleme.Chiar trebuie sa te salveze cineva mereu….Aghhh nu te-ai schimbat deloc , Sakura!
Cum a putut spune asta ..ce s-a intamplat cu el….
Ma zabat si ies din stransoare bratelor lui Sui si ma duc mai aproape de el, si las sa mi se vada o lacrima cum se prelinge pe obrazul meu inca aprins de emotie …
Iubirea nu e doar un zambet, nu e doar o floare, iubirea e un suflet ranit si apoi vindecat de altul...
Iubirea trebuie invatata, incercata si experimentata... prima atingere nu reprezinta niciodata expresia ei desavarsita...O iubire pe care esti nevoit s-o pazesti nu reprezinta nimic.
Dar tocmai asta nu o sa inteleaga el niciodata, cum am putut sa cred ca are o inima?
Bineinteles, iar s-a jucat cu sentimentele mele.
Ma intorc si ple
c…gandindu-ma la el…..
[b]


[b]Moare cate putin cine nu calatoreste,
Cine nu citeste,
Cine nu asculta muzica,
Cine nu cauta harul din el insusi.
in love in love in love in love in love
Sus In jos
SasukeloveSakura20
Genin
Genin
SasukeloveSakura20

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Campina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa compun fanficuri despre Sasuke si Sakura , si chiar pot spune ca ma pricep la scris:D::P
Stare de spirit Stare de spirit : Energica , shi foooarte vesele

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 13:06

Heii dragilor!
Iata ca a sosit si next-ul!
Am lucrat destul de mult la acest capitol, deci sper sa-i apreciati bogata incarcatura afectiva...chiar daca este destul de mic,...dar stiti cum se spune ,, mai bine ceva mic dar bun, decat ceva mult si prost"
Va pwp!
Lasati-va parerile sunt foarte importante pentru mine!


[b]Moare cate putin cine nu calatoreste,
Cine nu citeste,
Cine nu asculta muzica,
Cine nu cauta harul din el insusi.
in love in love in love in love in love
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 13:06

Wow. Nice. Vruiam mai mult ! Oh, sunt curioasa si nu-mi place. Mai vreau! Te roooog! Fa un efort si adune next-ul! Iti iubesc ficul! Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 962758
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 13:17

Hey,
Iti multumesc pentru dedicatie.A fost foarte frumos.Deci fa-l pe sasuke sa-si inteleaga mai bine sentimentele.Daca nu vin chiar eu acolo si-o sa-i zic cateva! happy Deci mi-a placut foarte mult!Ma bucur in capitolul asta actiunea n-a fost grabita si greseli de tastare n-am vazut.Abia astept next


Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 13:33

bogata incercatura afectiva ?

zici ca acesl comentariu a fost scris de dna Popa

acest capitol a fost mununat ,

ca toate de altfel ,

imi place foarte mult ficul tau ,

astept cu nerabdare continuarea ,

sper sa ma anunti si pe mine ,

pune-te repejor pe tastat ,

bafta si pupici


Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 S6he8w
Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Npi5xg
Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 2myt0zq




Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 13:54

Hey:*
Mersi ca m-ai anuntat
Poi este destul de interesat.Insa nu il inteleg pe Sasuke de loc nervi!
Cand e rece cad e iubitor .
Poi abia astept sa vad cum dezvolti in continuare
Ja Ne kiss hi!


Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
SasukeloveSakura20
Genin
Genin
SasukeloveSakura20

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Campina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa compun fanficuri despre Sasuke si Sakura , si chiar pot spune ca ma pricep la scris:D::P
Stare de spirit Stare de spirit : Energica , shi foooarte vesele

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 18:31

Heii scumpilor...ma bucur ca va place ficul meu...iar next-ul il voi posta in aceasta seara.
Va pwp!


[b]Moare cate putin cine nu calatoreste,
Cine nu citeste,
Cine nu asculta muzica,
Cine nu cauta harul din el insusi.
in love in love in love in love in love
Sus In jos
SasukeloveSakura20
Genin
Genin
SasukeloveSakura20

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Campina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa compun fanficuri despre Sasuke si Sakura , si chiar pot spune ca ma pricep la scris:D::P
Stare de spirit Stare de spirit : Energica , shi foooarte vesele

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 20:09

Capitolul 7:
Sakura Pov:
In timp ce mergeam, siroaie de lacrimi imi alunecau usor pe fata .Erau de nestapanit, si cu cat ma gandeam mai mult , cu atat ma bufnea planusul si mai rau.M-am oprit pe malul lacului din aproprierea ascunzatorii.Mi-am sters lacrimile si m-am asezat pe mal.Puteam sa-mi vad imaginea oglindita in apa.O fata de 17 ani, cu par roz, ochii verzi , fata plaida.Mda.... asta eram eu.Dar apa cristalina a lacului imi arata si infatisarea mea interioara.Acolo puteam sa vad doar tristete, durere, neimplinire si dezamagire.
Ma trantesc pe covorul de iarba , a naturii si incep sa privesc norii.
Era atat de relaxant.Puteam simti fiecare firicel de iarba care imi atingea si gadila pielea. In sfarsit, uitasem de el..uitasem de tot.In momentul acela simteam fericire. Priveam norii albastri si senini.Imi apareau in fata diferite forme, de flori, de animale…toate facandu-mi pofta de ras.
Imi indrept atentia asupra lacului.o intindere uriasa de apa, cristalina care la adierea vantului provoca un sunet linistitor si somnoros , care se amesteca cu galagia provocata de greieri, tantari si broaste. Prin aer zburau fluturi albi, nocturni si libelule.
Vegetatia din jurul lacului, era luminata feeric de licurici.Ma intorc , si prind unul chiar in mana mea.Il privesc timp de cateva secunde si realizez cat de frumos poate fi.Orice vietuitoare este frumoasa in felul ei, pana si un paianjan.
Imi indrept privirea spre lac, si observ in fata mea un gingas fluture alb –verzui.era asa de minunat.Vroiam sa-l prind, sa-l tin in mana prêt de cateva secunde pentru ai putea admira frumusetea.Ma intend spre el, dar acesta parca fulgerat de atingerea degetului meu, incepe sa zboare..Ma intorc repde cu gandul de al prinde din urma, dorinta de al prinde era arzatoare. Ma ridic cat pot eu de repede si ma intorc, iar in fata mea se afla fluturele, mda el era…era prins intre doua maini.Cineva il prinsese, pentru mine.Imi ridic privirea vesela si gingasa precum a unui copil caruia i-ai facut cel mai frumos cadou., si il vad..acelasi par negru ca si abanosul, aceasi ochi negri abisali , dar totusi calzi…aceasi piele alba..si acelasi decolteu la camasa.Mda …era Sasuke.
-Asta iti doreai? Ma intreaba el cu un zambet jucaus pe fata
Mi-as fi dorit sa pot spune ceva , dar nu puteam , inima mea se oprise in acea secunda in care il vazuse.Am dat aprobator din cap, iar el imi aseaza in palma, gingasa creatura .Nu imi mai pasa de frumusetea fluturelui, in acel moment nu imi puteam lua ochii de la zambetul lui Sasuke.Era asa frumos, exact ca cel de acum 5 ani.
Dupa ce imi aseaza fluturele in mana, cu acelasi zambet , ma mangaie pe cap.
In momentul cand a facut asta, ochii nostri s-au intalnit parca intr-un sarut nesfarsit.Chiar daca era intuneric afara, ii puteam distinge ochii.Le puteam distinge bucuriia si caldura .
Se aseaza pe iarba, si ma trage de mana pentru a ma aseza si eu.Nu vroiam sa-I fac pe plac, nu vroiam sa-I mai dau sansa sa isi bata joc de sentimentele mele, dar atunci nu era chiar cel mai potrivit moment pentru a ma impotrivi inimii,.Picioarele mele , tremurau de emotie de la vederea zambetului lui, deci i-am facut pe plac si m-am asezat.
Nu ne uitam unul la altul, ne uitam la cer.Incercam sa-l privesc putin, dar nu puteam intoarce capul, deci singurul lucru pe care l-am putut face a fost sa-mi imaginez, cat de perfect poate arata , in lumina lunii.
-Imi pare rau…..
Acele cuvinte m-au facut sa raman blocata prêt de cateva secunde, iar dupa m-am intors pentru al putea privi in ochii.,Acei ochi negri deja ma tinteau insistent,aratandu-mi astfel cat de sinceri erau.
-S-Sasuke…..
-Imi pare rau pentru felul cum m-am purtat…Nu sunt obisnuit sa-mi exteriorizez sentimetele fata de cineva.Intotdeauna am fost singur. Doar prin intermediul dragostei si prieteniei mi-am creat pe moment iluzia ca nu sunt singur. Dar pentru mine acea iluzie a disparut in momentul cand am parasit satul, cand mi-am pierdut un prieten , pe Naruto..si cand te-am pierdut pe tine.
Cu toate aceste se pare ca singuratatea este una dintre cele mai mari dureri pe care o infrunt incontinu. Pentru unii oameni singuratatea este una dintre cele mai mari temeri pe care o poarta cu ei in fiecare zi, pentru mine este o obisnuinta.
Tot ce a spus, era asa de trist.Nu mi-am putut opri o lacrima care nu a intarziat sa apara.
Vazand-o , Sasuke a venit mai aprope de mine si mi-a sters-o spunandu-mi:
-Nu vreau sa-mi plangi de mila, vreau sa ma ajuti sa depasesc singuratatea, vreau sa fi langa mine….
Dau aprobator din cap , si il imbratisez cu putere , vrand sa-I demonstrez ca nu o sa-I dau drumul , nu o voi face, voi fi mereu langa el …..la fel cum am fost si pana acum de altfel. In acel moment simteam…. Fericirea eterna....
-Iubirea nu moare..ii soptesc eu .Chiar daca nu il vedeam , simteam cum un zambet aprobator se iveste pe
chipul lui.


[b]Moare cate putin cine nu calatoreste,
Cine nu citeste,
Cine nu asculta muzica,
Cine nu cauta harul din el insusi.
in love in love in love in love in love
Sus In jos
SasukeloveSakura20
Genin
Genin
SasukeloveSakura20

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Campina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa compun fanficuri despre Sasuke si Sakura , si chiar pot spune ca ma pricep la scris:D::P
Stare de spirit Stare de spirit : Energica , shi foooarte vesele

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 20:31

Sper sa va placa acest capitol..si da , am decis sa-l fac pe Sasuke sa-si exteriorizeze sentimentele, este bine asa sau il fac pootin mai rece??
Astept comentarii!!
Va pwp!


[b]Moare cate putin cine nu calatoreste,
Cine nu citeste,
Cine nu asculta muzica,
Cine nu cauta harul din el insusi.
in love in love in love in love in love
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 20:39

Deci mi-a placut la nebunie!!!
A fost asa frumos!Pe sasuke e bine sa-l faci sentimental fata de sakura dar cu ceilalti sa fie doar putin mai bland!Deci a fost asa de... sad frumos


Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
SasukeloveSakura20
Genin
Genin
SasukeloveSakura20

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Campina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa compun fanficuri despre Sasuke si Sakura , si chiar pot spune ca ma pricep la scris:D::P
Stare de spirit Stare de spirit : Energica , shi foooarte vesele

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 22:29

Capitolul 8:
Cu fericirea nu te nasti, o dobandesti.,,Sa fi fericit" mphhh , nu poti descrie in cuvinte acest sentiment.Sa fi fericit , este implinire sufleteasca.Toti vom avea parte in viata de mai multa sau mai putina fericire.Trebuie sa ne bucuram de ea cat se poate de mult, pentru ca stiti prea bine , ce este frumos nu dureaza mult, iar fericirea este ceva minunat.
Nu vroiam sa ma trezesc .Nu vroiam sa-mi deschid ochii, dar razele soarelui ma fortau.
Clipesc de cateva ori, si observ ca ma aflu afara, pe malul lacului, iar lipit de mine era Sasuke.Imi amintesc cum seara trecuta l-am rugat sa nu-mi de-a drumul , sa nu ma lase singura, si se pare ca el mi-a indeplinit dorinta.
Este ata de frumos cand doarme.. Soarele ii contureaza atat de frumos chipul angelic.
Imi eliberez usor si lin mana , care se afla asezata chiar pe pieptul lui , si incep sa-I conturez usor cu degetul fata, sa ma jc printre suvitele lui rebele, si sa-l mangai, cu iubire.Totul era asa de minunat.Sasuke , sasuke al meu, acum era langa mine, acum puteam sa-I soptesc jucaus un ,,Te iubesc”., dar cum am spus mai devreme, toate lucrurile frumoase trec, si asa a trecut si acest moment minunat..
Disperata de faptul ca nu-l vazuse pe Sasuke de aseara, Karin se hotarase sa-l caute , strigandu-l si implorand parca cerul sa il dea inapoi.
Vocea lui Karin, era asa de puternica incat la auzul acesteia, Sasuke se trezi speriat.
Cum a putut sa-l trezeasca? .
Se uita spre mine si imi darui un zambet , pe care doar el il avea, un zambet care ar putea sa faca si un inger sa se indragosteasca.Acel zambet pe mine ma facea sa tremur, acel zambet elibera roiul de fluturii din stomacul meu, si care ma facea sa rosesc, precum un mar ars de soare.
La randul meu ii daruiesc un zambet, bineinteles nu la fel de frumos ca al lui, dar si acest zambet al meu era unu special.Era pastrat doar pentru Sasuke.Nimeni nu mai avea dreptul sa-l vada.Acest zambet era doar al lui.
Sasuke se ridica de pe patul moale de iarba, asezandu-ma cu grija pentru a nu ma brusca.
-Multumesc Sakura! Imi spune acesta .
Era fericit, puteam recunoaste asta in vocea si ochii lui.Pentru prima data dupa mult timp, il puteam vedea fericit, si asta datorita mie.Sasuke era fericit alaturi de mine.
Acesta se ridica in picioare, si imi ofera mana pentru a ma ajuta sa ma ridic.
Imi asez palma cat pot eu de feminin intr-a lui, si el ma trage lin si protector.Nu vroia sa ma raneasca, vroia sa ma protejeze, sa isi arate dragostea pe care o avea pregatita de atata timp pntru mine.
In mometul intalnirii mainilor noastre, puteam sa-I simt usorul tremurat din corp.Putea sa-I simt emotia care ii facea tot corpul sa vibreze, si sa radieze de fericire.Nu ma pot abtine si scot un mic chicot jucaus , la care adaug un zambet fermecator.
Acesta imi ofera si el la randul lui un zambet…dar un zambet mai pervers.Ma trage si ma lipeste de corpul lui strangandu-ma , pentru a nu ma putea dezlipi.Acum eu eram cea emotionata.Eu era cea ce rosise si careia ii tremurau picioarele. In momentul cand picoarele mele au cedat sub greutatea corpului, parca amplificata, Sasuke m-a prins intre bratele sale, astfel lasand un loc de cativa centimetri dintre buzele noastre…dar acea distanta se tot micsora..si se micsora pana cand …..
Va las putin in suspans, astept comentariile!

Va pwp!


[b]Moare cate putin cine nu calatoreste,
Cine nu citeste,
Cine nu asculta muzica,
Cine nu cauta harul din el insusi.
in love in love in love in love in love
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 22:46

HEI,multumesc ca ma-i anuntat!
Am o mica intrebare pentru tine:Esti nebuna cumsa postezi atat de des si frumos?Daca ai sti de cand imi doresc sarutul!
Abia astept next!


Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
sexysakura
Academy Student
Academy Student
sexysakura

Sex : feminin Localizare Localizare : sighisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 1

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 23:08

hey cu intarziere am ajuns si eu aici... nervi! ficul e super FOARTE SUPER pot sa spun ce sa spun?Sa urlu recunosc radiez de fericire te rog din tot sufletul meu asta de piatra anuntama si pe mine cand pui NEXT.bye si kiss kiss kiss kiss
Sus In jos
Bambinaa!
Academy Student
Academy Student
Bambinaa!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oriunde si nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : acceptabila, se putea si mai bine!

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Apr 2012, 08:37

Aww, ce frumoşi sunt cei doi! in love
Îmi place foarte mult fic-ul tău draga mea, este genial.
Îmi place ideea şi felul în care descri. Să fiu sinceră, acele citate le ştiam şi îmi plac de asemenea şi mie foarte mult!

Anyway, sper să aduci next-ul cât mai repede şi să mă anunţi şi pe mine când o faci. ;;)
Mersic anticipat!
Te pup şi spor la scris! kiss


B. U.

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 57650139119839424523628


Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Apr 2012, 09:53

A foar minunat ! in love
Imi place mult mult de tot. Vai ce dragut! ;o3 Ai o descriere atat de frumoasa , mi-e una imi place mult de tot! dap !
Deasemenea citatele alea imi plac mult de tot :) Poaa as sta toata viata numa ca sa zic cuvinte de lauda pentru ficul tau ;;)!

Astept cu nerabdare nextul :'3 Te-as ruga sa imi dai un Pm cand il pui kiss
Spor la scris si la idei! Ja'


Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
UatDăFac
Academy Student
Academy Student
UatDăFac

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Apr 2012, 10:53

Am reuşt şi eu să citesc tot ce ai scris până acum şi pot să spun că se vede clar o evoluţie.Scri din ce în ce mai bine (mai e câte o greşeală pe aici,pe acolo,dar astea se pot remedia).
Abia aştept să văd continuarea. happy2
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Apr 2012, 10:55

Well, imi cer scuze ca nu am mai trecut pe la ficul tau de ceva timp, dar acum sunt aici.

Ai evoluat destul de mult, ceea ce ma bucura![:x]
Imi place cum e Sasuke acum [:x]. Sper sa vi cu next.ul cat de curand:d

Ganbatte!




Kiss, kiss^_^ Hanazawa Rin



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Apr 2012, 11:04

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 385627Sasuke Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 962758
I like it! Imi place cum este Sasuke, nu mai e rau, e fericit si pervers. Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 968803
Suspans ... Lasi omorî daca mai apare mult. Din cauza lui nu mai vad eu continoarea si devine mai interesant.
Si, vreau next-ul!!
E superb, ... minunat

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Apr 2012, 11:40

pana cand ce ?

haoide omule pune si tu nextu'

pana incepe saptamana altfel ,

nu-i corect de loc ,

anunta-ma si pe mine de next ,

bafta si pupici


Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 S6he8w
Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Npi5xg
Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 2myt0zq




Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Apr 2012, 12:41

Hey scumpo:*
Cele 2 capitole au fost geniale
In sfarsit Sasuke si-a marturisit sentimentele
Mi-a placut mult cum ai descris deci astept next... a hug

Lumi te pupa kiss Ja Ne hi!


Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Rikky
Academy Student
Academy Student
Rikky

Sex : feminin Localizare Localizare : undeva in galaxie....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 1

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Apr 2012, 15:34

Este foarte frumos acest capitol ,ca toate celalalte,abia astept sa vad ce o sa se mai intample cu cei doi,astept nextuuu happy2
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Apr 2012, 01:31

GENIALOO...esti o geniala si jumatate...! Este super genial ficul si merci ca m-ai anuntat si pe mine de minunatia asta de fic...
SFATUL MEU:
*sa continui ca te pap
*sa aduci next-ul pronto cu detergent
*sa o anunti si pe ,,Je" cand vine next-ul
*sa vezi la ficul meu ,,Draguti dar perversi, frumoase dar periculoase +16" next-ul [asa cum m-ai rugat tu sa te anunt]
*sa papi multe lactate sa nu cunva sa ajungi ca mine prin spitale...
*sa ai grija sa primesc anuntul next-ului
PAA...TE-AM PUPAT
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 16:23

Fic inchis pentru inactivitate.

Merge la >> Fan Ficuri blocate.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.   Sasuke si Sakura, iubirea nu moare. - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Sasuke si Sakura, iubirea nu moare.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-