Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Full moon Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Full moon Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Full moon

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

Full moon Empty
MesajSubiect: Full moon   Full moon I_icon19Sam 31 Mar 2012, 19:10

Capitolul : 1 - Inceputul


Sakura pov :
Ma plimb din nou singura . De cate ori o sa mai fac asta ? ,, Probabil de multe ori , daca doar asa iti limpezesti mintea " Spune subconstientul meu atat de nesuferit . Stii chiar nu am nevoie de sfaturile tale ! ,, Ha ha defapt chiar ai nevoie ! " spune ea cu o voce malefica . De cand esti asa de rea ? ,, Eu rauta ? Sunt asa pentru ca tu mai creat asa . Chiar in acest moment tu teai luat la cearta cu tine , insultandute singura ! " O chiar ai dreptate ea sa vedem acum esti o fetiscana inocenta , da? ,, Da sa traiti ! " Hehe din cate vedeti sunt destul de certareata . Mereu am fost asa .


De vina sunt parintii mei , obijnuiam sa ma cert mereu cu ei , clasica poveste :


- Esti o Haruno ! Vei conduce afacerea mea !
- De parca o sa fiu o femeie de finante ! Nici in visele tale !
- Da ? Si cum ai sa-ti traiesti viata ?
- Voi fi stilista ! Este pasiunea mea si nu am de gand s-o las deoparte doar din cauza fitelor tale !
- Draga ascultati tatal ! Stie ce e mai bine pentru tine !
- Nu nu e deloc adevarat .
In acel moment ma trezesc cu o palma de toata frumusetea . Capul meu se intoarce 90 de grade spre vest . Locul unde palma mamei mele a facut contact cu fata se inroseste , lasand o urma de mana pe fata mea alba . Uimita ma intorc cu o viteza uimitoare si ii arunc mamei mele o privire mortala care daca ar putea ucide probabil mama mea ar fi fost pe pamant moarta . Ea nu ma lovit niciodata m-am obijnuit ca tata sa ma loveasca dar mama ? Nu niciodata nu am crezut ca asa ceva era posibil .
- De ce ai facut asta ?
Iar lacrimi fierbinti si sarate se repezesc din ochi , pe obrazul meu , pana ajung pe haine , cu o viteza atat de mare deparca ar fi la curse , iar cel ce ajunge primul castiga premiul de a fi primul care imi uda camasa din bumbac Guess Jeans .
- Ca sa te invati minte ! nu te certa cu noi , nu esti nimic fara noi !
Asta credea ea ? Bine , e clar locul meu nu e acolo ! Urc scarile in viteza fara sa le mai arunc nici o privire intru in camera mea decorata cu gust , roz , cu mobila alba , si cu o gramada de postere pe pereti , ma reped la sertarul de la masa si scot de acolo o pusculita sau cum ii zic eu ,, pusca cu comori " imi iau geanta de pe pat , pun pusculita inautru , apoi ma apuc sa-mi caut telefonul . Dupa aproximativ 5 minute il gasesc dupa pat . Era un Samsung Galaxi Young . Il arunc si pe el in geanta mea din material textil si piele Fendi care a costat 7.720 lei .
Chiar in acel moment aud un clincet la usa . Ma indrept cu pasi marunti spre ea pregatinduma de razboi . Dar ce sa vezi , usa era inchisa ! Nu , nu pot sa cred asa ceva parintii mei saunt in stare sa ma tina captiva doar pentru proprile afaceri ? Ce sunt eu ? O jucarie ? Daa sigur , de parca o sa ma las asa de usor ! Ma duc in debara , in propria mea debara si scormonesc dupa valiza . Am gasit-o . Este destul de mica . Asta nu era o problema deoarece datorita unei carti de style , pe care parintii mei o considera o pierdere de timp , stiu cum sa fac sa-mi incapa tot dulapul intr-un singur bagaj . Ei bine nu chiar , deoarece dulapul meu este mai mare ca si camera mea iar camera mea are 60 m patrati , iar camera sau , dulapul cum ii zic eu , unde imi tin haine are 100 m patrati . Poate ca nu ma credeti dar acesta este dulapul meu . Eu sunt o fashionista . Dulapul meu este plin de haine de la : Gucci , Fendi , Prada , Valentino , Zarra , Armani , Dolce Cabbana , Marni , Merde , Jimmy Choo , Alexander McQueen , Louis , Manolo . DA stiu ce credeti . Credeti ca sunt o obsedata de haine de firma . Nu eu sunt o stilista si ador fashionul . Pasiunea mea . Oricum nu o sa-mi incapa intr-un bagaj totul , si nu am sa las nimic aici , garderoba asta costa in total mai mult de 20.000.000 de dolari . Ar incapea in 5 bagaje . Asta o sa ia ceva timp . Oricum am blocat usa asa ca nu o sa am vizitatori . Miar mai trebui 3 bagaje pentru accesorii si inca 3 pentru pantofi . Ufff , sa nu uit sa telefonez limuzinei sa vina dupa mine . M-am uitat pe internet azi dimineata si fara sa vreau am observat ca exista un zbor spre New York . Acum 15 minute am sunat-o pe Candy sa-mi faca rost de un bilet . Cu siguranta va trebui sa platesc in plus pentru atatea bagaje , dar asta nu va fi o problema . Am bani cat sa-mi ajung pentru un an chiar daca as da o petrecere extravaganta in fiecare zii si mias cumpara o vila de 4 etaje . Va intrebati de unde am atatia bani ? Ei bine de la varsta de 8 ani imi tin bani nu doar la figurat si la propriu acum am 18 ani . De 10 ani imi strang bani nu o sa am probleme . O sa gasesc um loc de munca care o sa-mi placa . Este ora 19:06 la 4 pleaca avionul . Imi termin bagajul la ora 22:43 . Ma schimb intr-o pijama Zarra . Neagra cu inimi roz , imi pun ceasul sa sune peste o ora si jumatate , si ma culc .
Riiiiiiiiiing rrrring ring ring . Ah ce enervant . Va trebui sa schimb alarma . Imi deschid ochii incet lasand la iveala doua smaralde verzi . Ies incet din pat si imi las parul roz ravasit sa imi alunece pe fata . Ma duc in fata oglinzii. Incerc mai multe dar apoi raman la un fel de coc ravasit putin deasupra gatului . Imi iau hainele pregatite de acum o ora si jumatate . Niste blugi stramti de la Zarra , o bluza Armani , pantofi cu platforma de la Gucci , un jerseu lung putin mai sus de genunchi de la Prada , pe care o las descheiata , o caciula ( nu o caciula un fel , stiti din acelea care se port vara ca sa nu faci insolatie am uitat cum se cheama ) imi pun niste bratari colorate de la Dolce Cabbana , niste cercei de argint cu pietre negre tot de acolo , deschid geamul acolo vad valetii cum ma asteptau le fac semn sa-mi prinda bagajele si incet incet toate bagajele ajung jos . Acum era randul meu prind o sfoara de pat si o las in jos cobor pe ea incet fara sa-mi stric hainele intru in limuzina si de aici totul decurge normal...


Ei bine asta s-a intamplat acum o saptamana insa acum...

VA URMA ...

Deci acesta este primul meu fic ...
Astept pareri :)
therethere - semnul meu preferat



Ultima editare efectuata de catre Nikylutza in Sam 07 Iul 2012, 23:45, editata de 1 ori
Sus In jos
Alexandralov
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 3

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Sam 31 Mar 2012, 21:12

e super tare
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Sam 31 Mar 2012, 21:34

Hei am aterizat si eu.
Imi place foarte mult!Chiar e bine pentru primul capitol!Abia astept next!!


Full moon 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Sam 31 Mar 2012, 21:41

Multumesc sunt bucuroasa ca va place ! :) in love


I will never fall in love with a boy who say I am sexy I will fall in love with the boy who say I am beautiful
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Dum 01 Apr 2012, 22:40

Hey:*
A aterizat si Lumi pe aici;;)!
Deci ideea mi se pare originala
Insa actiunea este grabita,si nici descrierea nu este destula dap !
Nu vreau sa par rautacioasa doar iti dau niste sfaturi a hug
In rest succes in continuare si daca m-ai ai nevoie de ceva as fi bucuroasa sa te ajut kiss


Full moon Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Lun 02 Apr 2012, 00:03

Hey , uite ca am ajuns si eu pe-aici !
Un inceput foarte frumos pentru primul fic .
Ar mai trebui cateva lucruri , insa vei devenii mai buna cu timpul .
Astept nextul , te pup dulce ! kiss


Full moon Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Lun 02 Apr 2012, 13:56

Multumesc si Lumi nu ma supar deloc vreau sa ma perfectionez asa ca sfaturile sunt bine venite a hug


I will never fall in love with a boy who say I am sexy I will fall in love with the boy who say I am beautiful
Sus In jos
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Lun 02 Apr 2012, 15:48

Capitolul doi : O schimbare foarte mare .



Ei bine asta s-a intamplat acum o saptamana insa acum... totul e schimbat nu ma mai simt la fel . Totul e atat de urat aici : iarba e galbena de la atata poluare , cerul nu are nici o culoare , e alb , a cenusiu , arata de parca ar fii sfarsitul lumii . Copacii , nu mai sunt copaci au fost taiati si prelucrati . Flori , nu cred ca au existat vreodata pe aici . Case , case , aglomeratie , masini , nimic altceva . Este primavara dar totul arata ca dupa razboi . Nu pot sa mint
sunt multe magazine superbe pline de haine . Dar aici parca nu mai au farmec . Nu mai cred ca au farmec . Sunt de o saptamana aici si m-am schimbat atat de mult . Nu mai sunt atat de materialista , ba chiar am inceput sa merg la biserica . Dar de asemenea am inceput sa fac si pacate .... Ma credeti sau nu am inceput sa vorbesc singura , dar nu chiar singura si nu , nu cu subconstientul meu atat ,, de placut " , eu vorbesc cu ingerul meu negru , shinigami*, desi nu arata ca un inger negru deoarece mereu e imbracat in alb , are pielea de marmura , alba , ochi pierduti , fara culoare , parul alb si arata de 21 de ani aproximativ , din cate am inteles chiar atatia ani are . Nu este rau nu stiu de ce a fost alungat de Dumnezeu , nu mai Domnul ( ma refer la Dumnezeu ) stie . Este atat de distant , intunecat dar totusi luminos atat de ciudat . Am descoperii ca pot vorbii cu el deoarece , familia mea familia mea adevarata pe care am indragit-o familia care m-a lasat sa mor ca sa se salveze pe sine avea puterea asta . Defapt nu chiar se pare ca eu am mostenit-o de la sora mea , care a obtinut-o din greseala nu stiu de unde . Sa va povestesc ceva ca sa puteti intelege mai usor . O parte a unei batalii care a schimbat drastic soarta surori mele Lin . In ziua de 4.5.2012 . De ziua mea , cand implineam 2 ani , la oar 4 surioara mea si-a dat ultima suflare ... pe patul de spital ...

- Taceti din gura , avem familii acasa si nu o sa ne lasam invinsi ! spune o fata roscata cu parul lung pana la fund , ochi de inox , trasaturi fine si cu o voce uimitoare , care putea topii pana si cel mai tare metal .
- Lin , nu mai avem sanse sunt prea puternici !
- Prea puternici , pentru asta am lucrat atat ca sa spunem acum ca sunt prea puternici ? Am luptat cu tot ce a fost mai rau acum ne luptam contra monstrii . Am lupatat contra vampiri , fantome , tot felul de creaturi hidoase ca sa spunem acum ca nu putem face fata !
- Aveti dreptate sefa nu ne-am straduit atat ca sa pierdem acum !
- Nu-mi spune sefa ca iti dau o palma .
- Am inteles !
- Perfect acum ne pregatim de atac , imi voi folosii puterea sa vorbesc cu ei , e posibil sa fie doar speriati si sa reactioneze violent .
- E posibil ca acele chestii sa aiba sentimente ? spune um baiat blond cu ochi albastrii aratand spre o creatura hidoasa pe jumatate om pe jumatate o creatura cu 8 brate , ochii rosi si piele mucegaita si slinoasa , care saliva in fata lor lasand droaie de balti pline cu ulei cleios .
- Da . Spune Lin sec




Probabil nu intelegeti . Cred ca v-am facut si mai confuzi decat erati , sora mea mai mare cu 15 ani a fost vanatoare de paranormal : inspecta , distrugea , creia si proteja . Avea grija ca lumea sa nu vada acele chestii . Acele monstrozitati , dar si in acelasi timp ajuta oamenii mortii sa treaca in lumina . Ea putea sa le vorbeasca si putea sa le vada si mai mult de atat putea sa ii inteleaga si sa ii ajute . Acum aceste lucruri imi apartin mie . Mi le-a dat , nu stiu de ce poate pentruca eu am fost cu ea in noaptea in care a murit , la spital . Am si uitat de asta pana acum 2 zile cand am vorbit cu un mort . L-am confundat cu un om in viata . Nu parea moarta , era frumoasa , zambitoare si statea mereu in jurul unui copil mic si al tatalui sau . Dupa intamplarea aceasta l-am cunoscut pe Kenji . Ingerul meu negru n-a stat prea mult prin preajma , mi-a spus ca ma auzit odata vorbind singura si a venit sa-mi tina companie . Am ramas masca cand am aflat , am grezut ca a venit sa ma arunce in iad sau ceva de genul .
Ei bine idea e ca nu mai sunt o narcisista mi-am dat seama nu de mult timp de asta . Si pentru ca nu vreau sa imi dezamagesc sora , care a avut incredere in mine si nu mi-a gresit cu nimic , am ales acum 4 ore sa devin exorcista . Mi-am format o echipa ... si ...
VA URMA
MUHAHAHA va tin in suspans

Ei uite si urmatorul capitol .. as vrea sa stiu ce greseli am . Cred ca de data asta din nou am grabbit actiunea , si am facut o schimbare c-am brusca nu ?
Deci asta e vreau sa va stiu parerea va pup kiss
ATENTIE ACESTA ESTE UN CAPITOL NECORECTAT
nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi!


I will never fall in love with a boy who say I am sexy I will fall in love with the boy who say I am beautiful
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Lun 02 Apr 2012, 16:06

Mersi ca m-ai anuntat:*
Wow da ce schimbare...deci in primul capitol mi s-a parut o fitoasa si acum vorbeste cu fantome.
Mi-a placut mult acest capitol si da ai avut cateva greseli da na...cine nu are lough
Si ai cam mult dialog dar cu timpul o sa te perfectionezi
In rest astept next a hug
Lumi te pupa kiss Ja Ne hi!


Full moon Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Lun 02 Apr 2012, 16:16

Ma bucur ca iti place Lumi , o sa pun nextul in curand , nu pot sa spun o data exacta . MUltumesc pentru sfat o sa tin cont de el happy2
Te pup kiss


I will never fall in love with a boy who say I am sexy I will fall in love with the boy who say I am beautiful
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Lun 02 Apr 2012, 17:28

Hey , buna .
Deci capitolul este destul de bun si da , chiar este o schimbare brusca .
Hmmm , ai fii putut adauga mai multa descriere si ar fii trebuit sa te bazezi mai mult pe ce a simtit Sakura cand a aflat . In rest este bine .
Bafta cu nextul si te rog sa ma anunti si pe mine . kiss


Full moon Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Mar 03 Apr 2012, 16:34

Bn , ms Dyenuta o sa incerc :)


I will never fall in love with a boy who say I am sexy I will fall in love with the boy who say I am beautiful
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Mier 04 Apr 2012, 15:27

Heeey scumpo!
Imi place ideea ficului tau, desi actiunea este umpic cam grabita.
Ai cateva greseli in ambele capitole dar nu e nimic, cu toti avem.
Intr-adevar, ai o schimbare brusca de la un capitol la altul.
Puteai sa mai adaugi si putina descriere a sentimentelor si a actiuni in sine.
In rest e Ok.
Astept next-ul care sper sa vina cat mai repede.
Daca vrei, sa ma anunti si pe mine cand il postezi.
Te poop, zbye.

P.S: Sper ca nu te-ai suppy de comm-ul meu! rusinos


     
 
Full moon Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Full moon Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Joi 05 Apr 2012, 21:18

Nu m-am suparat de loc ~Black Coffee~
Ma bucur sa primesc sfaturi :)


I will never fall in love with a boy who say I am sexy I will fall in love with the boy who say I am beautiful
Sus In jos
Demi
Genin
Genin
Demi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : unde se astepta lumea mai putin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 107
Puncte : 121
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : asta spune tot: https://www.youtube.com/watch?v=CFFzZBJYMgk&feature=youtu.be
Stare de spirit Stare de spirit : Just fine

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Joi 05 Apr 2012, 23:12

ce sunt acele creaturi?
si au sentimente???
incredibil, adica tare capitol
sa ma anunti si pe mine cand pui next, pls :D:X:D:X


[center]God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
It can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun

God bless us everyone
We're a broken people living under loaded gun
And it can't be outfoght
Can't be outdone
It can't out matched
It can't be outrun
Sus In jos
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Sam 07 Apr 2012, 12:45

Mersi Catalina , nu cred ca o sa pun nextul prea curand .... Am facut rubeola si ma dor ochii si incheieturile ingrozitor , abia ma misc :|
Imi pare rau sad


I will never fall in love with a boy who say I am sexy I will fall in love with the boy who say I am beautiful
Sus In jos
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Sam 07 Iul 2012, 23:42

Vine si nextul asta bun de nimic peste un an asa un pic . Imi pare rau ca nu am mai postat dar am avut niste probleme si nu am putut .
Acum vine nextul sper ca va va placea

.P.S cred ca o sa am mai multe greseli de tastatura in acest capitol ( vina pisicutei mele ) Dar va rog sa-mi spuneti greseli care se repeta mereu .
Capitolul : Prima misiune Part 1

Mi-am alcatuit o echipa . Desii nu cred ca pot spune asa , a venit la pachet cu misiunile si sunt putin stresata deoarece am primit o misiune la o facultate foarte cunoscuta . Se spune ca acolo exista un sadist care se pare ca arata doar uman dar nu este , toata lumea crede ca el este unul dintre ,, Razboinicii rosii " se pare ca aceasta creatura omoara elevi din nu se stie ce motive . Treaba noastra va fi sa investigam , privim , si eventual sa intervenim . Echipa mea ( Este echipa mea deoarece eu sunt lidera . Am fost aleasa deoarece multi dintre ei au facut parte si din echipajul lui Lin si ei stiu ce pot , nu sunt eu cea mai buna dar in momente de criza ma pricep sa fiu de folos ) formata din : Karin o roscata cu ochi sangerii , frumoasa , destul de draguta , desi putin cam fitoasa , Naruto un baiat blod cu ochi albastrii ( da , baiatul din echipajul Linei ) este super dragut si amuzant , este de partea mea gata sa lupte cu mine , Alice , o fata blonda cu ochi de inox asemanatori cu abiss-ul iadului , tacuta cu un stil putin gothic , tacuta dar isteata ( probabil va face crize cand va afla ca va trebui sa purtam uniforma de fetiscane , asta nu va fi bine , vom avea nevoie de o armata sa o calmam , cand isi va iesii din minti )
Akatsuki , un baiat frumos cu parul portocaliu cu cate o suvita mai deschisa la culoare , ochi caprui frumosi un pic spre verde , cu un stil de bad boy , care se pare ca si-a pus pata pe mine si un baiat numit Kaname cu parul alb cu reflexii albastre care se pare ca este un model cunoscut in toata lumea , frumos nu se poate spune deaoarece este mult mai mult de atat , am putea spune ca el este perfect si de asemenea are si niste ochi albastri ca cerul sau ca marea , o mare adanca unde te-ai putea ineca atat de repede ... ahhh cred ca erxagerez

-Evident ca o faci !! spune subconstientul meu
-O oo sper ca glumesti , acum apari ?!?! Pleaca , dute , dispari fa ceva !!
-Fac ceva vorbesc cu tine !!! Iar asta se poate numii adrenalina . Ti-am mai spus asta e greu sa socializezi cu tine ...
-O si cu tine se poate socializa mai usor ?
-Daa , pentru ca eu am tot ce tu nu ai !!
-Deci asta inseamna ca esti urata?
-Cum adica ?
-Ai spus ca tu ai tot ce eu nu am adica eu am tot ce tu nu ai deci cum eu sunt frumoasa tu esti urata .
-Te pricepi sa intorci lucrurile in favoarea ta nu ?
-Da , talentul meu personal ! Acum pleaca te rogggggggg !!!!!
-Bine , bine plec dar voi revenii sa te bantui draga !! * se aude un pleoshc *
-Ma intreb ca sa intamplat .... Eh nu mai conteaza .

****** peste 6 ore in fata scoli ,, Full moon wo sagashite "


P.S stiu ca capitolele le tot pun in caractere mari , daca va deranjeaza sa-mi spuneti happy)


I will never fall in love with a boy who say I am sexy I will fall in love with the boy who say I am beautiful
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Full moon J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19Sam 22 Sept 2012, 12:12

Fan Fic blocat pentru inactivitate.

Autoarea nu a mai postat din 7 Iulie, iar noi suntem în 22 Septembrie.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Full moon Empty
MesajSubiect: Re: Full moon   Full moon I_icon19

Sus In jos
 

Full moon

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-