Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 10:52

Buna scumpa,
Deci capitolul asta m-a dat pe spate.
Cum sa-i zica ca o iubeste ca pe o sora? Cel mai oribil lucru zis de un baiat unei fete este ca o iubeste ca pe o sora.
Pfai ce lasi invineti putin . Dar nu put hmm...?!
Deci ma bucur ca saku accepta ajutorul!
Pune next repede!


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 13:42

Ma bucur ca iti place,vreau sa arat ca o fata poate sa fie puternica si poate trece peste toate chestille astea rusinos Pentru ca multe dintre noi ne indragostim de cine nu trebuie rusinos
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 14:26

Capitolul 7
Le-am trimis mesajele si m-am hotarat sa dorm pana la urma.Ceea ce este ciudat este ca am dormit bine,fara sa ma trezesc de 20ori in timpul noptii.M-am trezit pe la ora 2 si am coborat jos unde matusa mea gatea.Dupa ce am mancat o salata am plecat de acasa sa ma plimb prin parc cand suna telefonul,era Hinata:
-Sesiune de shopping in mall?Sunt reduceri la Zara,nu mai fi suparata si hai sa mergem poate iti mai revii.
-Merg acasa ma schimb si vin,ne vedem acolo,zic eu si un mic zambet mi-a aparut pe fata.In sfarsit,era si timpul.
Am zburdat pana acasa unde mi-am luat o rochita stramta neagra cu o funda alba si sandalute albe dupa care m-am vazut cu Hinata.In mall era o aglomeratie de nedescris,presupun ca erau reduceri peste tot iar Hinata zboara in Zara lasandu-ma singura pe holul din mall .Vedeam oameni plini cu pungi care merg grabiti de la un magazin la altul.Nimeni nu se uita in jur,fiecare e preocupat de grijile lui.Poate daca ar ridica capul si s-ar uita in jur ar vedea ca unii chiar sunt fericiti si ca lumea nu e asa rea.Dar fiecare face asta,cand ceva te raneste,te inchizi in interiorul tau si nu te intereseaza lumea.In acest fel era si baiatul care a dat peste mine,avea bratele pline cu pungi si se uita in telefon iar eu ma uitam ...ei bine...la magazine in general sa vad ce reduceri sunt etc.,cand deodata acest om super ocupat m-a izbit din plin si eu am cazut in toata splendoarea mea.Cand m-am uitat mai bine la el,inima mi-a stat putin in loc.Inalt ,brunet,ochii albastrii , freza cu breton intr-o parte imbracat cu un tricou negru si blugi albi ...era...frumos.
-Scuze ,scuze chiar nu am vrut sunt un prost nu ma uit pe unde merg am primit un mesaj important si ma rog,scuze! zice acesta si ma ajuta sa ma ridic.
-A...da...nai pentru ce,auzi,nu ai vrea sa imi lasi numarul de telefon?zic eu rosie ca un rac la fata
-Am dat peste tine ca un nebun deci raman dator,ia-l*intinde o foaie cu numarul*
-Mersi,esti un dulce,cum te numesti ?
-Ryn,trebuie sa plec,imi pare bine domnisoara...
-Sakura.
-Sakura,ok , imi dai un mesaj mai tarziu daca vrei.
Asta era ceea ce cautam,un baiat dragut si aparent sociabil care sa ma faca sa uit de Sasuke.Nu pot sa zic ca starea aceea mi-a trecut,inca il consider iubirea vietii mele si un badaran inascut dar ma rog trecem peste.Ryn parea genul de baiat mai...finut care stie sa vorbeasca iar daca acum stomacul meu a facut o mica mica tumba mai tarziu se poate si mai mult,sunt sigura de asta.Sunt hotarata sa incerc sa imi recapat fericirea.Vreau sa am neaparat o zi buna,in care sa ma trezesc bine,sa ma simte bine si totul sa fie bine!SI ASTA AM SA OBTIN.
-Sakuraaa,pamantul catre mama nava?Esti aici?! Uite ce mi-am luat,ti-am luat si tie pentru ca te-ai incapatanat sa ramai aici!Daca nu iti plac te oblig sa le porti ,nu e dupa tine.zice Hinata
-Super Hinata,mersi acum haide sa mergem la Starbucks dupa care pe terasa,am nevoie de o cafea si de o tigara imediat,o sa iti povestesc ceva.
Dupa ce ii explic cele intamplate cu Ryn aceasta zambeste usor si zice:
-Foarte bine Sakura,eu zic sa incerci sa il uiti pe Sasuke,daca Ryn este cum zici tu ca pare,totul ar fi perfect.Acum sper doar sa nu mai suferi atat de mult insa nu te astepta sa iti treaca totul pentru ca este imposibil.Gaura din suflet care a facut-o Sasuke nu o sa se astupe repede decat cu ajutorul lui sau cu ajutorul timpului,ceea ce va dura mai mult dar o sa se intample ,ai sa vezi.Te admir Sakura,poti fii o fata puternica si imi place ca mai presus de toate tu gandesti inainte de a actiona.Acum insa, te inteleg ca ai cazut in plasa deoarece fetele sunt naive chiar daca incearca sa para dure,este in caracterul lor.In plus gandeste-te ,sunt oameni care divorteaza dupa zeci de ani de casnicie si pot merge mai departe,tu de ce nu ai putea?!
-Ai dreptate Hinata,gaura e inca acolo insa sunt hotarata sa o las deoparte.Sa las grijile macar pentru o zi in urma,sa ma simt fericita.Asta e tot ce vreau.
Dupa ce termin de zis asta nu apuc sa deschid gura ca aud ca suna telefonul.
-Cine e? intreaba Hinata curioasa.
-Nu stiu,nu cred ca e numar din tara!zic eu putin speriata.Alo?!
-Buna Sakura,ce faci draga mea?
-MAMI?! Mama tu esti?!
-Nu,sunt sufletul meu, ce e cu intrebarea asta normal ca eu sunt! Am primit mesajul draga si imi pare extrem de rau ca nu pot fi langa tine insa daca ai nevoie de ceva o sa vorbesc cu matusa ta sa iti ofere cat credit ai nevoie pentru a imi da mesaje sau pentru a ma suna,oricum situatia se imbunatateste si o sa vezi draga mea ca s-ar putea sa ne intoarcem mai curand decat am sperat.Daca o sa ma chinui putin poate voi obtine o saptamana concediu si trec repede sa iti fac o vizita.Nu pot promite nimic.Vroiam sa iti zic sa fii tare,nu e prima data cand treci prin asta,poate nu au fost lovituri asa grele inainte dar mami,tu esti frumoasa desteapta si draguta nu merita sa iti pierzi sperantele fericirea si nopti de plansete pentru un baiat care face pariuri pe seama ta!
-Mami...esti ATAT DE GENIALA! Ai idee ce reduceri sunt aici la Zara?! Nu o sa iti vina sa crezi ce nebunie e si mall-ul este atat de aglooomeraaaaaaaaat.
Am vorbit cu mama cam jumatate de ora pana cand am vazut ca Hinata a inceput sa amestece plictisita in cafeaua ei de la Starbucks asa ca i-am zis mamei ca o voi suna eu mai incolo.
-Hinata,oficial ziua mea nu poate fi mai perfecta,nu mai am nevoie de Sasuke,de nimeni.Daca mama se intoarce nu mai am nevoie de nimic,haide sa mergem acasa,se face tarziu si matusa mea va avea o criza si spumantele de baie vor face spuma jr. fata de spumele ei de la gura cand intarzi prea mult.
Hinata s-a ridicat fericita pentru ca se plictisise enorm cat eu ii ziceam lui mama ca noua colectie Dior nu se compara cu noua colectie Channel poate doar la rochitele negre.Ma simteam iar cum nu am crezut ca ma voi simti nici intr-un miliard de ani,fericita! Desigur nu complet fericita dar...ma sunat mama!Ce imi pot dori mai mult?! Am ajuns acasa bine mersi mi-am facut o baita cu spuma , m-am epilat,m-am spalat pe cap,mi-am pus o masca hidratanta pentru fata si un tratament anti-rupere pe par dupa care matusa mea s-a oferit sa imi faca un masaj.Eram o zeita in lumea mea si nimic nu va putea schimba asta.Pana la urma la ora 12 m-am hotarat sa dorm,un somn dulce,linistit,fix cum aveam eu nevoie.
Daca am greseli de tastare sa imi ziceti pentr ca eu nu prea am timp sa citesc de N ori angry sad kiss kiss
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 18:38

Hey scumpica,
Deci ce capitol fumos! M-a facut sa plutesc!
Spere ca acest tip sa o faca happy pe saku!
Deci sa se stie eu sunt fanul numarul 1!
Pune repede next!


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Apr 2012, 00:07

Il pun maineeee in love in love in love
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Apr 2012, 22:59

Capitolul 8
M-am trezit in jur de ora 10jumate.Ma simteam foarte bine cu exceptia unui lucru,simteam ca si cand am uitat sa fac ceva.M-am ridicat din pat si mi-am facut repede un dus dupa care mi-am luat pe mine niste blugi albastri deschis o camasa maro bagata in ei si balerini maro.Era frumos afara si balconul meu era destul de mare asa ca m-am hotarat sa imi duc scaunul de la birou acolo sa imi iau o carte o cafea si pachetul de tigari.Citeam pana cand m-a strafulgerat un gand.Baiatul care a dat peste mine!RYN!Am uitat sa il sun.Zbor in camera unde apuc telefonul si il sun imediat.
-Salut Ryn,sunt Sakura imi pare rau ca nu te-am sunat ieri am fost putin mai ocupata(mint eu cu nerusinare)
-Nici o problema draga,ce ar fi sa ne vedem si mergem sa luam pranzul la Chop Sticks? Au niste pachetele de primavara excelente,dupa poate dam o fuga pana la Starbucks.Asta desigur daca nu ai treaba.
-NUU NUU Ce treabaaa nu am treaba acumm daa ne vedem la Chop Sticks la...doua?
-La doua sa fie.zice acesta si inchide telefonul.
AM INTALNIREE AM INTALNIREEEE.Sunt asa o zeita,m-as casatori cu mine daca as putea,pe bune.Timpul a zburat foarte repede si era ora doua fara zece si eu eram in fata la Chop Sticks.In fix 10minute a ajuns si el scuzandu-se daca a intarziat insa i-am zis sa nu isi faca griji deoarece eu am ajuns mai devreme deci nu este vina lui.Dupa ce am mancat am mers la Starbuks , am luat doua cafele si am mers intr-un parc unde ne-am asezat pe iarba.Ma uitam la el si era atat de dragut,avea trasaturi perfecte.Mi-am aprins o tigara si el la fel.Am inceput sa vorbim despre scoala,despre cum este sa fii in clasa a12-a cu stresul de la BAC,despre ce place sa facem,unde stam iar dupa ne-am gandit daca avem cunostinte comune insa nu prea aveam.Dupa ce am vorbit si am ras timp de doua ore a inceput ploaia.Acesta m-a luat de mana si am fugit pana la cea mai apropiata scara.Nu mi-am dat seama ca m-a tinut de mana pana nu am ajuns acolo unde m-am uitat la mainile noastre si am inceput sa rad,fara sa ii dau drumul ba din contra,strangand-ul mai tare.Acesta s-a apropiat de mine...pana cand intre noi mai era 1cm dupa care...ei bine...m-a sarutat! Era un sarut dulce,rabdator.Prin sarutul lui simteam ca el ma poate iubi,ca el poate tine la mine.M-am simtit perfect si asa vroiam sa fie mereu.
Perspectiva lui Sasuke:
Eram in parc cu Naruto cand am vazut-o pe Sakura cu un alt tip stand pe iarba.Oare era normal sa simt un gol in stomac?Mai rau,ma simteam chiar...nervos!Am incercat sa ii ignor si sa ma concentrez la Naruto care imi vorbea despre jocul sau nou de pe PS3 cu foarte foarte mult entuziasm.Intr-o zi normala ,nu m-ar fi interesat aproape deloc dar acum nu ma pot opri,trebuie sa ma uit din 5 in 5 minute in spate sa vad ce fac Sakura si cu tipul ala.Cred ca am inebunit,cineva trebuie sa imi dea 5-6 perechi de palme altfel o sa ma interneze intr-un ospiciu.DE CE MA TOT UIT ACOLO?! Sakura este ca si sora mea,e normal sa fii gelos cand sora ta iese cu un baiat?Poate am gresit si nu o plac ca pe o sora!DAR EU ASTA I-AM ZIS! Doamne,cel mai idiot de pe planeta,eu sunt.Saraca Sakura,este a 1000-a oara cand ii distrug sperantele si acum chiar imi dau seama ca eu o plac mai mult decat pe o sora.De ce trebuie sa vorbesc eu inainte ca un prost ce sunt.Dupa MILIOANE DE ORE in care au vorbit si au ras a inceput ploaia.Tipul ala dubios a luat-o de mana si a fugit inspre o scara de bloc cu ea.De mana cu ea.Ii vad ca se uita unu la altu si rad dupa care se apropie...mai mult...periculos de mult...zi-mi doamne ca nu o va face...mai mult...SE SARUTA! O sa ma duc si o sa il snopesc in bataie pe tipul ala.Cine se crede el? Fac pariu ca Sakura a ras doar din politete,nu are cum sa se simta bine cu acel baiat!Oricum simt un gol in stomac si o furie incredibila.Cand ma uit in jurul meu vad ca sunt singurul nebun in ploaie,cred ca Naruto a fugit cum a inceput sa ploua.As fi vrut sa merg la Sakura dar...nu azi.Poate maine cine stie.Acum ar fi bine sa merg acasa,sa am gandesc ce prost sunt si ce as putea sa faca(daca as putea) ca sa refac situatia dintre mine si Sakura...

Perspectiva lui Sakura: Dupa ce a incetat ploaia Ryn m-a dus acasa iar inainte sa plec m-a sarutat iar,dulce cum stie el.A ramas sa vorbim maine dimineata.Cu un zambet cat Europa am intrat in casa , mi-am salutat matusa si unchiul care mancau dupa care m-am dus in camera mea , am luat cartea telefonul si pachetul de tigari dupa care am mers pe balcon.I-am dat mesaj mamei cu tot ce s-a intamplat,am citit cam 100 pagini si m-am bagat la un somn dulce si linistit.
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Apr 2012, 19:33

Aaaaaaaaaaaaaaaaa . Iarta-ma !
Ce frumos a fost ! Ce frumos a fost ! Numai asta imi vine sa spun .
Ce ma bucur ca Sakura e fericita si ca el e gelos . Aaaaaaaaaaaaaa . Ce-mi place ficul .
Deci pui next repede ca daca nu mor de inima


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Apr 2012, 19:55

aaaaaaaa cat de tare este ficultau
na mori de ciuda sasuke daca nu sti sati ti gura aia mare si mai ales ma bucur ca sacura e fercicita si vreau nextul
PS:daca vrei sa ma anunti si pe mn cand pui nextul


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 3
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Apr 2012, 20:54

Trebuia sa il pun azi dar am stat 8 ore la scoala am venit acasa am mancat si am dormit ca o vaca pana acum sad
Il pun maine in love
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Apr 2012, 21:34

nuti face probleme noi te intelegem si nu murim pana maine


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 3
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Lun 23 Apr 2012, 23:17

Hehe:"> Mersi mersi mult:> Maine incerc sa fac un capitol mai lungut in love in love
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Apr 2012, 01:55

scumpa mea ti-am citit ficul si nu pot spune in cuvinte cat de mult imi place
este nemaipomenit abia astept sa aduci nextul
daca ai putea sa ma anunti si pe mine atunci cand il pui as fi cea mai fericita
spor la scris si la ideei multa bafta in continuare
PwP dulce de tot la tine kiss


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Apr 2012, 14:25

Da...acu e mai greu cu scoala iar azi am si meditatii dar va promit ca il pun eu cumva angry Multumesc mult ca asteptati sad Azi incerc sa scriu doua ca sa pot posta unul si maine deoarece maine am multe ore la scoala+meditatii iar asta imi ocupa toata ziua biciuitor Fac eu ce fac si le pun
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Apr 2012, 15:53

Capitolul 9 -Am reusiiit
Perspectiva lui Sakura:In sfarsit sambata.In ultimele zile am iesit cu Ryn(care e mai nou prietenul meu) si Hinata.Nu prea conteaza...cand eram singura,ma gandeam la Sasuke.Ryn m-a intrebat de cateva ori daca totul este bine dar nu era sa ii zic,,Sunt cu tine dar stii ma gandesc la altu''.Pardon,altul care nici nu stie daca mai respir acum.Si chiar daca nu am mai zis inca ma doare si tin la el.Cand sunt singura cu Hinata vorbesc numai despre el.Cateodata aceasta parea nervoasa,parea ca stie ceva dar mie nu imi zice.Pe de alta parte,Ryn este un dulce.Nu facem lucruri sofisticate,daca avem un suc si un pachet de tigari suntem fericiti.Ne intelegem foarte,vorbim deschis iar parintii lui sunt de asemenea in alta tara si el avea o tona de minute internationale asa ca vorbeam cu mama non-stop.Ne plimbam prin parc pana oboseam si ne asezam pe iarba.Daca era urat afara,megeam la el deoarece locuia singur asa ca puteam sa facem ce vrem cum ar fi sa luam tot ce ne trece prin cap si sa le amestecam dupa care sa gustam sau sa ne uitam la un film de groaza seara si sa il pun sa tina TOATE luminile aprinse pana merg la baie.Ce sa mai,eram un cuplu perfect,mai putin partea in care eu ma gandeam la altul.Totusi tineam cat de cat la Ryn si imi placea felul lui de a fi,calm.Niciodata nu l-am vazut nervos.Era un copil bine crescut si asta se vedea mai ales la comportament,limbaj si chiar vestimentatie.La fel ca el,prietenii lui te faceau sa te simti bine,pentru ai nu conta cum iti sta parul daca hainele tale sunt de firma sau nu.Nu erau genul care sa stea ziua in cafenele si noaptea in cluburi,ei preferau parcurile,unde era liniste.Dupa ce am citit putin,am inceput sa ma imbrac ca sa ma vad cu Ryn.
Perspectiva lui Hinata:Nu pot sa cred ce mi-a zis Naruto acum cateva zile.Sasuke parea GELOS!? Dupa ce ii spune lui Sakura ca este o sora pentru el,e GELOS!? Sper doar sa nu se bage intre ea si Ryn,chiar daca nu l-a uitat Sakura e mai fericita cand e cu Ryn.Trebuie sa vorbesc neaparat cu el.Imi insfac telefonul si il apelez.
-Salut Sasuke,sunt Hinata.Daca nu ai treaba ce zici putem sa ne vedem putin?
-Da sigur,unde vrei sa ne vedem?
-In oraselul chinezesc ?
-Ajung in 10minute.
Cat pot de repede ma imbrac cu o camasa mov ,pantaloni scurti negri si cizme mov pana la genunchi.Ajung acolo si il vad,ce pot sa zic ,Ryn este dragut dar Sasuke...arata impecabil.E mai inalt si are trasaturi mai frumoase.Ma apropi iar cand ma vede imi afiseaza un zambet insa nu unul dragut si vesel ci unul trist si sters.
-Buna dimineataa,zic eu zambind
-Buna Hinata,arati super,ce vrei sa vorbim?
-Sincer,Sasuke despre...Sakura.
-Bine fie,ce e cu ea?
-M-a sunat Naruto si mi-a zis ca ati fost in parc si ca totul era normal pana sa ii vezi pe Ryn si Sakura.Mi-a zis ca pareai....gelos! Pe bune,frati nu sunt gelosi.Deci zimi Sasuke.de ce i-ai zis asta lui Sakura?
-Hinata...cand am sarutat-o pe Sakura nu am stiu exact ce simt,am crezut la inceput ca e ceva ca intre frati.Insa in acea zi cand am vazut-o cu...baiatu ala mi-am dat seama ca defapt tin la ea mai mult decat la o sora.Dar stai linistita,nu ii voi zice si sper ca si tu o sa tii asta un secret,nu vreau sa ii distrug fericirea.
Saracul,sufera,pot sa vad dupa fata lui.Iar acum imi si cere sa nu ii zic nimic lui Sakura...offf ce baiat imposibil.
-Daca nu vrei sa ii zic...ei bine...nu ii voi zice! Dar ar fi mai fericita cu tine.
-Posibil,acum ce ar fi sa mergem sa bem ceva si sa imi zici cand ai de gand sa te casatoresti cu Naruto?
-Esti nebunnn,nu ne casatorim.zic eu si incep sa rad dupa care ii dau o palma usor.
In urmatoarele ore am vorbit despre mine si Naruto iar Sasuke m-a batut la cap sa ii jur (scris si semnat) ca o sa ma casatoresc cu Naruto si ca el va fi nasul copiilor nostri.Era un baiat bun,puteam sa vad asta.
Zilele care au urmat am iesit cu Sakura si Ryn insa cum Ryn disparea doua minute Sakura incepea sa vorbeasca despre Sasuke si cat de rau ii pare ca acesta nu tine la ea.Am incercat sa ma calmez sa nu par nervoasa pentru ca vroiam sa ii urlu in fata ca nu are deloc dreptate.Insa am preferat sa inghit in sec si sa dau din cap
Sper ca va placut sad sad
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Apr 2012, 21:06

Glumesti nu mi-a placut , l-am iubit . Deci a fost asa frumos sad Imi vine sa plang . Pune next pana nu ma inec in lacrimi.


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Apr 2012, 17:36

Capitolul 10
-Luni-
Nu pot sa cred ca e 10 si m-am trezit.Defapt nu m-am trezit,dorm pe mine.Matusa mea urla de undeva de jos sa merg sa mananc acum daca nu vreau sa intarzii la scoala.Am un chef...as putea sa mint sa zic ca imi este rau dar sincer,vroiam sa il vad pe Sasuke.Cu o lene MARE m-am dat jos din pat , mi-am facut repede un dus, m-am imbracat cu un tricou alb si pantaloni negri dupa care am mancar omleta pe care a facut-o matusa mea si zvrr am alergat inspre scoala.Intru in clasa si o vad pe Hinata care vobea cu...Sasuke?!De ce vorbeste cu inamicul?!Merg si o salut dupa care il salut si pe el.Acesta imi arunca un salut cu juma de gura,mai mult in sictir ca sa fie si el acolo.Ce o fi cu el? Se poarta foarte ciudat. Cand ajunge profa in clasa,ma pun in banca si ma trezesc...singura!? DE CE DUMNEZEULUI STAU SINGURA?! Ma uit in clasa dupa Hinata si o vad ca sta in banca cu Sasuke,vorbesc,rad alea alea.Deodata m-a fulgerat un gand ,poate sunt impreuna!Dar Hinata mi-ar zice.Stie cat tin la el totusi,poate de aceea nu imi zice.Ma uit la Naruto care se uita mirat la ei ca si mine pe de alta parte.Ora a trecut extrem de greu iar cand s-a sunat nici nu am apucat sa ma ridic in picioare ca Hinata si Sasuke disparusera.Ma simteam prost acum ca totul era clar,nu trebuia sa se ascunda de mine,nu as fi facut crize sau un scandal monstru.Imi vine sa plang mai ales ca ea stia de sentimentele mele fata de brunet.Dar refuz sa o fac,sunt cu Ryn acum iar Sasuke nu mai conteaza.Plus ca nici un baiat nu va strica prietenia dintre mine si ea,sper doar sa nu o raneasca cum a facut si cu mine.Insa mai era ceva ce ma deranja,Naruto.Poate lui Hinata nu ii mai place de el ...dar el oare o mai place?Trebuie sa vorbesc cu el.
-Narutoooooo hai in curtee vreau sa vorbimm.urlu eu ca si cum ar fi la 400km de mine.
-Da bine hai,zice el.
In curte erau o multime de oameni printre care Sasuke si Hinata care stateau sub un copac,doar ei doi.Pareau prinsi in discutie asa ca l-am luat pe Naruto intr-o parte unde nu era nimeni si l-am intrebat:
-Ai observat ceva ciudat la Sasuke si Hinata sau am inebunit?
-Pai...da ma rog, cu Hinata m-am certat ieri.Eram foarte obosit de la antrenamente , m-a sunat si nu aveam chef de nimeni asa ca am tipat la ea destul de rau i-am zis ca...m-am saturat de ea.Nu am vrut sa zic asta dar eram foarte stresat.Am incercat sa o sun dupa ca sa imi cer scuze dar nu a mai raspuns.Acum nu am apucat sa vorbesc cu ea din moment ce sta doar cu Sasuke.
-Mda stiu cum e ,nici eu nu am vorbit cu ea, crezi ca e ceva intre ei?
-Posibil oricum nu e treaba mea..
-Off bine hai in clasa ca sa si sunat.
Am urcat in clasa insa Hinata si Sasuke nu au mai aparut toata ziua.
Perspectiva lui Hinata: Cand Naruto mi-a vorbit in ultimul hal ...am inceput sa plang ,ma simteam extrem de prost ca si cand as fi fost ultimu scuipat de pe jos.Dupa 10minute insa m-a sunat Sasuke care m-a chemat la el.Ghinionul lui a fost ca avea prea multa bautura in casa care trebuia consumata si da ati ghicit,eu am consumat-o.Insa lucrurile au ajuns cam...departe sa zic asa.Eram beata manga si suparata pe Naruto iar Sasuke era distrus din cauza lui Sakura asa ca...am inceput sa ne sarutam.Dar nu ne-am oprit aici ci am mers destul de departe,sa zicem ca am mers atat de departe incat dimineata imi cautam sutienul.Intelegeti voi ce vreau sa zic.M-am trezit la ora 8,in 2 ore aveam scoala.Am coborat in sufragerie unde dupa 30minute a venit si Sasuke.Am vorbit cam o ora despre ce s-a intamplat.Nu imi parea rea deoarece toate fetele povesteau ce frumos a fost prima data si cat l-au iubit pe respectivul.Ideea este ca m-a simteam destul de prost fata de Sakura.Am otarat sa fim prieteni cu benefici.Dur dar adevarat,el si-a tradat cel mai bun prieten iar eu cea mai buna prietena.
Am mers la scoala cu el.Am vorbit o gramada pe drum cat si la scoala.Nu as fi putut sa ii zic lui Sakura sau cel putin,nu azi de aceea am incercat sa o evit pe ea si mai mult,pe Naruto.Dupa prima ora m-am plictisit asa ca am plecat cu Sasuke.Am mers la Starbucks am mai fumat o tigare si bine bine hai sa zic acum,ne-am mai si sarutat.Aveam nevoie de cineva si el la fel,nu era o relatie doar ne purtam ca un cuplu,fara sentimente.
Sper ca va placuut in love Vreau neaparat sa stiu unde /daca am greseli de tastare pentru ca am scris la laptop angry angry Accept si bataie biciuitor
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Apr 2012, 18:57

Buna draga mea,
M-ai lasat :| . Cum adica sa se intample asa ceva ? Mie partea asta nu mi-a placut down . Nu te supara dar ma intristat foarte tare . NU imi place asta dar in rest e foarte tare .
Greseli dde tastare n-am vazut si aproximativ totul mi-a placut .
Pune next repede si te rog ca acee situatie sa fie doar un vis . Te rog very sad !


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Apr 2012, 19:10

Nu nu nici un vis biciuitor Am de gand sa fac un fic destul de lung si am timp sa ii sucesc cat vreau dar o sa fie si parti bune,promit roll
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Apr 2012, 19:11

Nu vreau sa-mi promiti vreau sa-mi juri . Ai inteles ? lough


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Apr 2012, 19:18

Juramant,
Jur ca o sa fac o parte fericita cu Sasuke si Sakura in urmatoarele 5 maxim 6 capitole
Pentru Irina,Ria biciuitor biciuitor
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Apr 2012, 08:46

Nu ii vine sa cred
nu pot sa cred ca sasukesi hinata fac asa ceva
sa intamplat ce sa intamplat din gresala
asta nu inseamna ca trebuie sa le franga inima la amandoi
mi-a placut mult de tot si imi pare rau ca am venit asa tarziu dar am avut mult de ivatat pt olimpiada la chimie de maine
nici macar nu stiu de ce m-am inscris nici macar nu-mi place chimia si asa imi e greu sa iau o nota de trecere din cauza valentelor si a tuturor termenilor si defiitiilor
in fine mersi ca m-ai anuntat
PwP dulce de tot la tine kiss


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Joi 26 Apr 2012, 15:58

Deci, nu mai anuntat , dar te iert pentru ca m-ai anuntat acum! Si in plus si eu ar fi trebuit sa mai trec sa vad daca ai posta...Imi place muuult! Extrem de mult, defapt chiar imi place de Ryn.. Hinata si Sasuke n-am nimic in potriva dar sa nu sufere Sakura. Sa isi vada de viata ei alaturi de Ryn, apoi Sasuke sa isi dea seama ca o iubeste extrem de mult pe Saku ca nu poate trai fara ea si sa o roage in genuchi sa fie iar cu el. Si sa ii aduca flori, si ciocolata...si un ponei...Sa o rapeasca si sa o duca pe o insula.Da, da, da! Asa ! Astept next si nu uita sa ma anunti ca te fac praf!


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 14:58

Capitolul 11-Multumesc Duffi ca m-ai ajutat yeah
Of,marti.Cea mai nasoala zi ever.M-am dat jos din pat am fugit la baie unde am stat timp de 15minute.Cobor,iau o gura de mancare si plec inspre scoala.Pe drum i-am dat mesaj lui Ryn sa ne vedem dupa iar el a zis ca ar fi ok.
La scoala am stat cu Naruto.M-am simtit bine dar ma lua un val de greata cand ii vedeam pe Sasuke si Hinata cat de bine se simt.Prinsesem o antipatie pentru ei dar in acelasi timp ma simteam prost pentru Ryn.In fine
-Narutoo..Psttt...NARUTOO! Trezeste-te! Naruto!
-Ha?Cartofi?UNDE?!
-Prostule,hai acasa,orele s-au terminat.
-Deja?Wow...cat am dormit?
-Pai cam...3ore?
-Bine,hai.Nu vrei sa vii pe la mine?Ma mai ajuti la temee...
-Oh scuzee Naruto dar ma vad cu Ryn,dupa?
-Bine cum vrei tu
-Super Naruto,esti cel mai tare!
Am ajuns acasa si mi-am luat repede fustita bej cu talie inalta, bluza alba cu umerii goi si o vesta din panza neagra,impreuna cu botinele negre.Parul l-am prins intr-o parte lasandu-mi cateva suvite rebele.Am plecat in graba,Ryn ma astepta deja in fata casei.Am zis''Asta este jocul meu!Nu va scapa''.M-am urcat in masina lui.Ne-am salutat dupa care a urmat un sarut scurt si dulce.
-Unde vrei sa mergem?intreaba el zambind
-Hai in afara orasului,am nevoie de o evadare.
-Cum spui tu sefa!
Nu puteam ignora tricoul cu decolteu in V ,ce-i descoperea pectorali bine facuti si un bronz impecabil, de care atarna o pereche de ochelari de soare.Purta pantaloni trei sferturi albi si Vans in picioare.Eram ceva de genul''Mrrr..''I-am luat ochelarii si iam pus la ochi.Surprins m-a prins de picior si a inceput sa ma mangaie.
-Am ajuns iubire.
-Perfect,parcheaza sub un copac.
-Bine...te simti bine?
-Absolut nemaiponeit,raspund eu si ma pun peste el,tu nu?
-Hmmm pai daca tot ai adus vorba putin mai bine ca tine,dar poate vrei tu sa ma inveselesti,ce zici?m-a intrebat si mi-a facut cu ochiul
Am inceput sa ne sarutam pana cand ne-am descotorosit de haine unu pe celalalt si ne-au intins pe canapeaua din spate unde ne-am iubit pana seara tarziu.Doamne,omul asta stie cum sa faca o fata fericita,este genial.
Dupa ce am terminat,m-a condus pana acasa unde am urcat incet sus ca sa nu ii trezesc pe matusa si unchiul meu,m-am bagat in pat si am adormit fericita cu cineva in gand.Din nefericire nu era Ryn
Dada stiu cam scurt urmatoru il fac eu cumva mai lung.Sper sa va placa,iertati greseli de tastare daca sunt dar imi este mai usor sa stau in pat si sa scriu la laptop(dar nu sunt obisnuita cu tastatura) sad dap !
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 15:34

Imi pare rau dar trebuie sa incep cu ''Nu mai anuntat '' Chiar daca este scurt mi-a plcut! Asa Sakura traiesteti viata femeie! Dar i-ai promis lui Naruto ceva..Ai uitat...Si la cine te gandesti tu maica? De nu te gandesti la Ryn? Vai, vai, vai! Nu te mai gandi la un bou ca Sasuke! El nu te merita maica mae. Candeste-te la Ryn . Si tu Ryn sa nu o inseli cte bat! Ori mori, ori pleci din tara ai inteles? Ca na e fic Sasusaku nu SakuRyn . Lojic si concret : Vreau next!


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 17:55

Pai pai urmatoru capitol o sa fie cu Sasuke Sakura si multa iubire ca i-am JURAT lui Irina=)) Si nu te-am anuntat pentru caa am scris si dupa am inchis laptopu sad
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-