Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 18:22

Uraaaaaa ! Ce ma bucur ca saku e happy! Deci sa inteleg ca urmatorul capitol e special pentru mine think ? Deci mi-a placut la nebunie capitolul , ca toate de altfel . Apropo ai gust la alegerea hainelor . Stai linistita , greseli de tastare n-am vazaut dap ! . Deci pui next repejor ca de nu biciuitor . Glumeam da nu cu faza cu nextul


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 17:46

Capitolul 12-Pentru Irinaa in love
Dupa ce l-am batut la cap pe Ryn s-a mutat cu mine in liceu,chiar cu mine in clasa.Azi era prima zi dar nu imi faceam probleme copii nu sunt asa rai in acest liceu.Dupa ce am facut ce fac mereu dimineata(trezit,spalat,mancat,plecat) am mers sa ma vad cu Ryn.Mai aveam 30minute pana sa inceapa orele asa ca am dat o fuga pana la Starbucks am baut cafeaua am fumat o tigara si am mers la scoala.In curte toti se uitau la el,na,baiatul nou.Cativa chiar au venit sa faca cunostinta cu el.Chiar se intelegeau bine cu toti , poate sa stea cu baieti.Ma rog,numai cu baieti! Nu am chef de boboace stupide sa se dea la el.Vorbeam cu niste baieti de la 12B cand a aparut Naruto.A facut si el cunostinta cu Ryn dupa care s-a intors inspre mine a dat din cap si mi-a zambit,insemna ca il place.Nu trec bine 10minute ca apar Sasuke si Hinata.BAM!Iar simt un gol in stomac ca si cand cineva tocmai mi-a ars un pumn acolo dupa care vine senzatia ciudata de dezamagire,ma simt goala inauntru.Oftez destul de incet insa Ryn ma aude si ma ia in brate.Preferam sa nu faca asta,ma simteam incredibil de prost.Da,inima imi batea repede ,aveam fluturasi in stomac dar nu pentru Ryn.Ma simteam si mai prost de data asta pentru ca stiam ca el chiar tine la mine,desigur si eu tin la el.Insa pe Sasuke incep sa il iubesc in adevaratul sens al cuvantului.Cand m-a luat in brate,a vazut dupa care s-a uitat in alta parte.Poate nu mai vrea sa ma vada.Alt motiv,nu as gasi.Am intrat in clasa iar prima ora era cu diriga.Aceasta a inceput sa ne zica ca primeste reclamatii ca facem galagie in ore,ca mereu o suparam.Era o femeie super si cred ca toti ne-am simtit prost.Aceasta a hotarat ca va face cateva schimbari.A inceput sa ne mute din banci iar pe mine m-a mutat cu...Sasuke.Dumnezeu nu are mila de sufletul meu,asta e clar.Era pe o parte bine pe alta rau.Ryn sta singur iar Hinata cu...Naruto.Cata fericire,nici nu se uita la mine.Pana la urma la a 3-a ora a scris ,,ce faci'' pe un caiet si l-a impins inspre mine.Am vorbit asa toata ora ,facand misto de profesoara.O doamne,cat il iubesc.Ma uit la Ryn care se uita ciudat la Sasuke.Cred ca este gelos,offf daca ar stii...L-am intrebat pe Sasuke daca mai poate sa stea dupa scoala ca sa vorbim numai noi doi.A raspuns ca da iar cand s-au terminat orele m-am dus la Ryn mi-am luat la revedere dupa aceea am stat cu iubirea vietii mele pe o banca tot in curtea scolii deoarece imi era lene sa merg in parc.
-Sasuke,vreau sa stiu,esti cu Hinata?
-Sakura,s-a intamplat ca eu si Hinata sa fim in niste perioade proaste.Ea avea niste probleme legate de Naruto,presupun ca stii si tu ce mult tine ea la el.Cand s-a certat cu el a venit la mine a baut si ei bineee....m-am culcat cu ea si de atunci am devenit prieteni cu beneficii,un fel de relatie fara sentimente,nimic special.Pur si simplu ea a avut probleme ei si eu probleme mele...
-CE AI FACUT CU HINATA?! Eu nu am nimic impotriva dar te rog,niciodata nu ii spune lui Naruto asta ! O inteleg pe ea, stiu prin ce trece nu o invinuiesc cu nimic.Dar tu draga,ce probleme poti sa ai tu?
-Sakura,sincer acum.Am gresit cand am zis ca te iubesc ca pe o sora.Te iubesc efectiv.Mi-am dat seama cand eram cu Naruto in parc si te-am vazut cu...baiatul asta nou.M-am simtit gelos.Nu ma intreba de ce nu ti-am zis ,nu vreau sa iti stric fericirea cu prostiile mele.Oricum sper sa incepi sa vorbesti cu Hinata ca la inceput.
-SASUKE!O SA TE BAT! Tu ai idee ca eu zi de zi ma vad cu Ryn si ma gandesc la tine?! De cate ori ma saruta ,tot la tine ma gandesc iar tu imi zici ca nu vrei sa imi strici fericirea! Vino aici...
L-am luat de cap l-am tras inspre mine si l-am sarutat.Asta da sarut doamne,dulce care imi da fluturasi in stomac care ma infioara si imi face pielea de gaina.Asta e, il vroiam pe el nu pe Ryn.Vroiam sa nu se termine , sa il am langa mine mereu.Nu conteaza ca s-a culcat cu Hinata pana la urma si eu am facut asta cu Ryn.
-Gata Sakura,nu e frumos sa inseli.rade el si sa da mai in spate.Trebuia sa plec sa fac curat altfel ma omoara mama.Vorbim prin mesaje daca vrei..
-Mhm dada bine vorbim,paa♥️
Dupa am plecat inspre casa.TREBUIE sa ma despart de Ryn.Maine il sun si ii explic totul sunt sigura ca va intelege este un baiat bun.Recunosc sunt putin suparata pentru ca mi-am batut joc de el.Ajung acasa,mananc,mai citesc ,ma mai plimb prin casa si in sfarsit se faca seara.Ma schimb in pijamale ma pun in pat si adorm instant.
Iar,vreau sa imi ziceti va rog daca am greseli de tastare angry Si da,sper sa va placaa in love
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 18:10

e foarte dragut si greseli de tastare un am vazut poate ai una doua micute inobsevrabile in rest nu astept nextul


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 3
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 19:06

Hey draga mea ,
Greseli de tastare n-am vazut .
Deci ce ma bucur , capitolul asta a fost special pentru mine .
Imi vine sa tip la cat de mult mi-a placut , dar nu pot sad
Mi-am mai deschis un fic se numeste "Tu , eu si restul lumii" . Daca ai vrea sa te uiti rusinos


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 23:14

M-am uitatt in love Next-ul il aduc maine ca trebuie sa il scriu pe calculator,il am in caiet sad Il scriu oricum in seara asta dar il postez maine biciuitor biciuitor
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Apr 2012, 17:39

Helalau! Imi pare rau dar am fost la majoratul verisoarei mele si am dormit acolo. Imi place capitolul, dar ar fi mai bine daca ai imparti capitolul in paragrafe pentru a fi mai usor de citit. Astept next si PWP dolshe


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Apr 2012, 22:44

Am priceput ,multumesc de sfat dar mi se pare capitolul si mai scurt daca il fac cu paragrafe lough .Am zis ca postez next-ul dar nu am avut pic de timp,maine seara maxim il postez va promit si scuze sad sad
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 22:47

Capitolul 13-Imi pare asa rau ca il pun tocmai acumm :(
O doamne,greu e sa te trezesti dimineata.Dupa ce stau pe putin o ora in pat ma ridic si merg sa imi fac un dus.Acolo las apa sa cada usor pe mine.Am iesit de la dus , mi-am luat pantalonii cu talie inalta si nasturi aurii,un tricou alb si botinele negre.Urma sa ma vad cu Ryn,sper sa ma inteleaga.Doarece m-am hotarat sa ii zic tot sau cel putin aproape tot despre ce simt eu fata de Sasuke.Nu vreau sa zica ca ma despart de el fara motiv.Cand am ajuns acolo ma astepta cu zambetul pe buze,ca de obicei.Ma vede si face pasi mari inspre mine,ajunge ma ia in brate si se intinde pentru a ma saruta dar il imping usor pentru a-l opri.Acesta se da efectiv socat in spate ca si cand l-as fi trosnit foarte rau peste fata.Nu stiam cum sa incep asa ca , i-am zis calm ca noi doi...ar trebui sa fim doar eu si tu , ca momentan inima mea apartine altcuiva care insa nu era potrivit iar eu nu doream sa continui sa fiu cu el gandindu-ma la altul.L-am rugat sa nu ma inteleaga gresit,tin la el dar tin intr-un mod ciudat,intr-un mod care insa nu ma leaga de el ca de un iubit.Si...ghiciti ce...s-a intamplat ce se putea mai rau.A inceput sa urle ca sunt un monstru ca am stiut doar sa imi bat joc de el si de sentimentele lui, a adaugat ca as fi putut spune de la inceput ca sa nu puna suflet in relatia care pana la urma nu a fost relatie.Mi-a insitart amintiri frumoase,cu lacrimi in ochi mi-a atras atentia de cate ori i-am zis ca il iubesc.M-a felicitat pentru teatrul jucat,mi-a zis ca daca prind ocazia sa joc undeva,sa nu o ratez deoarece sunt prea buna.Atat,mi-a intors spatele si a jurat ca nu mai vrea sa ma vada in viata lui, a plecat lasandu-ma plangand.Nu pot sa cred ca am facut asta! Efectiv l-am folosit cat am avut nevoie dupa care l-am aruncat ca pe o jucarioara.Ce ar trebui sa fac?Acum mai e si in clasa cu mine...am ramas acolo ca o proasta. O DOAMNE,ce am facut?! Sasuke nu a zis nimic de o relatie intre noi ! El a zis ca intre el si Hinata nu este nimic dar daca ea minte si in secret tine la el? In plus ea este o fire mai sensibila, l-am distrus pe Ryn acum ce, sa o distrug si pe Hinata?Care mi-a fost alaturi cand nici macar Ryn nu era?Imi scot telefonul si o sun dar nu raspunde.Poate a aflat de la Sasuke ca am vorbit si crede ca o sun ca sa ii fac o criza de isterie la telefon.Ii scriu repede un mesaj cu suna-ma si incep sa merg inspre casa. Nu am facut nici doi pasi ca a si inceput sa ploua,torential.Asa a fost cand m-am sarutat prima data cu Ryn...ploua... Gata,incerc sa scot din cap ce fel de bestie nebuna sunt.Trebuie sa ma concentrez pe ce voi face cu Sasuke.Bine,daca voi face ceva. Ma simteam atat de oribil, nici sa plang nu mai puteam.Super,senzatia cand te simti mizerabil,murdar,un om fara suflet care a omorat 500oameni printre care si familia sa, un om care nu apartine nimanui si eu...ei bine eu nu pot sa plang.Urasc cand se intampla asta,urasc ca in perioadele proasta indiferent de cine e vorba imi trec toate prin cap.Imi trece prin cap imaginea mea si a mamei care eram la aeroport unde ma abtineam sa nu plang,imi trecea imagini cu mine care scriam mesaje pentru Sasuke,imagini cand ma certam cu unchiul si matusa mea si in sfarsit imagini cu Ryn. Nu pot sa scap de ele si nici nu pot sa ma descarc.Ma gandesc numai la intrebarea ''de ce eu?'' imi vine sa ma omor dar tot ce ma tine este biata mama.Nu o sa o pun sa isi ingroape copilul inaintea ei , in plus si ea si-ar lua viata daca eu as face acest lucru nebunesc.Ea aproape singurul lucru pentru care mai respir. Sperante ca voi fi cu Sasuke? Chiar nu, m-am saturat sa fie distruse de repetate ori.TOT CE VREAU ESTE SA PLANG NAIBII ODATA.

Ajung acasa si matusa mea vine si ma intreaba ce fac,nu apuca sa zica mai mult ca si incep sa zbier ca ultima apucata sa ma lase in pace,ca m-am saturat sa stea pe capu meu.Ce faci unde te duci cu cine te duci de ce te duci.Cat timp nu vin gravida acasa,CE MAMA MEA VA INTERESEAZA?! Nu am venit beata,nici drogata! Stiu si eu ce este bine si ce este rau.Satula de morala si de tipete,urc in camera mea.Deschid laptopul si imi pun melodii siropoase de dragoste care nici ele nu ma fac sa plang.O sa ma duc sa ma arunc de la balcon poate plang si eu odata.M-am plictisit iar somn nu am,starea aceea stupida inca o am.As fi sunat-o pe Hinata,dar nu mi-ar fi raspuns iar pe mama nu am de unde acum ca Ryn e atat de suparat...Las laptop-ul deoparte si aprind televizorul.Vad stiri cu vede care fac 20copii cu oameni care efectiv put de bani,povestesc cat de mult ii iubesc si cum o sa stea impreuna pana fac 2000milioane de ani si ca ea nu il iubeste din cauza banilor.Dupa care inevitabilul se produce si dupa 2-3copii respectiva iubitoare de batraneii apare in poze cu un barbat cu 40ani mai tanar decat actualul sau sot.Si asa va fi mereu.Pentru ca lumea e rea.Lumea judeca dupa cum arati nu dupa cum te comporti. Mereu intr-un grup mare vor fi probleme,nimeni nu se poate intelege perfect. Dupa stiri cu bosorogi de 70ani si neveste de 19 trec cele ...mai interesante.Neveste de betivi, care sunt batute si pentru dragostea care o poarta copilului suporta asta,suporta si 10 ani doar ca baiatul/fata ei sa nu intrebe''Dar tati unde este?'' ,prefera sa astepte momentul in care copilul va fi destul de mare ca sa intelega de ce mami nu mai poate sta cu tati.Nu vreau sa imi imaginez ce spun acestea cand li se adreseaza intrebarea'' Dar atunci de ce te-ai casatorit cu tati?''.Simplu nu-i asa?Pentru ca tatal tau era iubirea vietii mele si pentru ca in ochii mei nu avea defecte,iar cand m-a cerut in casatorie nu era un badaran betiv sau cel putin nu lasa sa se vada asta.Multa lume face alegeri gresite.Asa as fi putut eu face cu Ryn...cand crezi ca stii foarte bine pe cineva,bang, atunci te surprinde cu ceva neasteptat.Eu nu imi doream asta.Sting televizorul deoarece doar imi accentuaza starea mea de 5 stele. Ma intorc la laptop unde descarc Chicken Invaders de care mi-am adus aminte de la Naruto. Nu a durat mult,5minute si s-a si luat. Am intrat si timp de 2 ore am impuscat gainii ca o maniaca iar de fiecare data cand pierdeam aveam 30001 nervi si laptop-ul meu era chiar de 4-5 ori sa sfarseasca aruncat pe fereastra dar slava domnului,mai sunt si constienta de ce fac cateodata.Mi-a luat cam 2ore jumatate sa il termin. Ce pot sa zic,macar mi-am descarcat o parte din furie si tristete pe acele biete gaini care nu mi-au facut nimic. O sa scriu un mail sa le zic celor care au facut jocul ca sunt niste oameni geniali demni de respect!Nu aveam somn dar nici altceva mai bun de facut asa ca am inchis laptop-ul , mi-am luat iPod-ul ,castile si am dat drumu la muzica . Am stat in pat dar somn,pauza. M-am hotarat sa ies pe balcon sa fumez o tigara.Era cald iar aerul avea un miros de ploaie ,ceea ce imi placea.Ciudat nu? In fine trecem peste.Dupa ce il inspir de 2-3 ori incep sa il poluez cu fumul de la tigara. Nu stiu exact de ce fumez presupun ca m-am apucat sa vad cum este iar cum...nu mai vreau sa ma las. Sunt destul de scumpe dar daca am posibilitati,de ce nu? Termin o tigara dar nu ma satur asa ca imi aprind inca una.Imi iau si telefonul si joc temple run.Nici nu mi-am dat seama cat timp am stat dar cand m-am uitat la ceas era 5jumate dimineata.Cand s-a facut asa tarziu? Nu imi era nici pe departe somn dar m-am pus in pat si am inchis ochii.Dupa 1ora de intors si sucit in pat,am reusit sa adorm cu sufletul meu zdrobit incercand sa iasa din mine.
Scuze ca l-am postat ca o vaca asa tarziu,sper sa va placa sad
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 23:08

Draga mea este foarte frumos capitolul! Saraca Saku sper ca Sasuke se intoarce la ea. Daca nu il batem..Astept nexts i PUPISHI


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.


Ultima editare efectuata de catre Niki~Piki~Riki in Mar 01 Mai 2012, 01:26, editata de 1 ori
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 23:47

heeeeeeeeeeeeei u iti dai seama ce comoara ai aici? ficul e INCREDIBIL si chiar nu ma asteptam k sasuke sa se culce cu hinata. abia astept nextul si sper sa imi dai PM. kiss


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Mar 01 Mai 2012, 10:41

e super ficul , faza cu sasuke si hinata:-?? , sper ca nu e nicun sentiment intre ei ca ii biciuitor , abia astept next-ul si sa ma anunti si pe mine kiss*spor la tastat:D


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Mar 01 Mai 2012, 11:15

Draga mea ,
M-am suparat adica tu pui next si mie nu-mi spui ? Trecand peste am murit ! A fost asa frumos , dar in acelasi timp trist . Drept Ryn avea de ce sa se supere . Sper ca totul va iesi bine si astept next .

P.S: Nu te mai injura singura ! happy2


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
jessy14
Academy Student
Academy Student
jessy14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bebita_inad@yahoo.com
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Mar 01 Mai 2012, 11:39

Buna!Ficul tau e absolut divin! in love Imi pare rau de Sakura si Naruto....Mi-ar placea ca ei doi sa formeze un cuplu,ca Sasuke si Hinata sa sufere cum au suferit si ei!Astept urmatorul capitol!Te pup kiss
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Mar 01 Mai 2012, 13:17

Scuze Irina dar cand am pus next aveai la status''dnd film'' si am zis ca daca te deranjez imi dai tu 2 next-uri de nu ma mai ridic lough Ma bucur ca va place si next-ul cred ca il aduc...maine sad
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Mar 01 Mai 2012, 13:33

Ai draga ! Puteai sa ma anunti ca nu ma suparam ! Ma uitam la un film romantic si nu aveam cum sa ma supar , plus ca eu traiesc pentru ficuri . Apropo ori iti place mult pe invisible ori nu vrei sa vorbesti cu mine , ca nu te vad pe net .


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Mier 02 Mai 2012, 14:41

Capitolul 14
Buna dimineata soareee.Care m-ai trezit.Urasc asta,cand sunt trezita de cineva sau ceva iar soarele nu face exceptie! M-am trezit cu greu greu foarte greu chiar . Desigur dupa ce m-am ridicat din pat,reflexul a fost sa iau telefonul. Super surprinsa vad ca am un mesaj. Apas pe butonul ''citeste'' si vad ca era de la Ino,colega cu noi si fosta cea mai buna prietena a mea. Ne-am certat deoarece avea aceasi pasiune ca mine, Sasuke iar asta ne-a racit foarte mult. Ca sa vezi, mica blonda dadea o petrecere. Super,nu aveam de gand sa merg. Oricum o sa stea jumate dezbracata pe Sasuke ca sa ii atraga atentia, nu aveam chef sa ma enervez pentru o tuta care nu stie pe ce planeta a aterizat.Ma duc ma spal si il sun pe Naruto. Din pacate el merge diseara la petrecerea stupida a lui Ino. Insa o sa fiu tare si nu o sa merg! Nu vreau sa merg! Nu prea aveam cu cine sa ies asa ca m-am dus la matusa mea urland''SCHIMBAREEEE'' si am luat-o de mana dupa care am pus-o sa se schimbe ca sa mergem la mall.Saraca avea atata treaba,nu prea iesea din casa,merita si ea un rasfat nu e asa rea cum pare. Dupa ce o tarasc prin tot mall-ul si o fac sa isi ia haine ca sa umple 2-3 dulapuri am mers si la coafor.Acolo a hotarat sa se faca blonda dupa care am mers la un SPA din apropiere. Pfew,intreaga zi am umblat pe tocuri. Nici nu imi dau seama cand s-a facut 10 , ce repede trece timpul! Oare ce fac oamenii aia la petrecere? I-as da mesaj lui Naruto dar...mai bine lasa. Ma bag in pat si adorm instant,eram rupta de oboseala.
Perspectiva lui Hinata: M-a mancat undeva sa vin la petrecerea asta. E atat de plictisitor, casa asta e asa mare dar e urat mobilata.Ino era undeva pe canapeaua din sufragerie incerca sa il seduca intr-un fel sau altul pe Sasuke.Ea chiat nu vede ca e urata cu spume? Ca nici cu dosul nu se va uita in veci la ea? O sa ma duc intr-o zi sa o pocnesc. De parca nu stie ca el mereu face misto de ea, imi pare rau de fetele care isi fac sperante aiurea.Ce stai dupa el cand el te trateaza cu sictir si iti da cu flit in secunda in care apari? Nu eram geloasa ci doar nervoasa deoarece FETELE ASTEA, SUNT MAI PROASTE DECAT PREVEDE LEGEA. Slava Domnului ca mintea mea e unde ar trebui sa fie. Ma plictisesc asa rauuu si nu am chef nici de Sasuke. Parca Naruto era pe undeva pe aici... dar parca imi e rusine sa merg la el. Ce tot zic,gata cu rusinea,SHO PE EL HINATA! Ma uit prin bucatarie nu e, nici atat prin sufragerie asa ca ce mai ramane este holul care e plin de oameni sau eventual pe terasa. Si da intr-un sfarsit il gasesc,pe terasa singur se uita la ceva sau poate se uita in gol,nu mi-am dat seama.Am mers inspre el iar cand m-a vazut a ramas putin socat.Cred si eu,l-am evitat cu saptamanile si acum vin la el ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat.Da,gata totul o sa fie bine calm calm nu poate fii suparat.
-Buna buna,nu pari prea fericit sa ma vezi?
-Aaa a....ba daa doar putin surprins.Hinata chiar imi pare rau pentru ziua aceea aveam nervi eram stresat,puteam sa iti explic insa nu m-ai lasat.Ce zici , poti sa ma ierti?
-Pai nu stiu ce sa zic,daca nu te iertam mai eram eu aici?
Nu am apucat sa zic mai mult ca m-a si sarutat.Ce pot sa zic,imi placea de el.Am zambit si l-am strans in brate.Cand mi-a dat drumul mi-am dat si eu seama ca nu suntem singuri iar lumea din jurul nostru se holba,dupa ce s-au prins ca nimeni nu violeaza pe nimeni au inceput sa rada si sa aplaude.E un semn asta,lumea ne place.Il iau pe Naruto de mana si il duc intr-un dormitor ,oricum Ino avea prea multe, unde sa zicem ca...am facut niste prostii.Nu o sa descriu pentru ca stiti si voi cum e,nu se da afara din casa. Oricum m-am simtit bine. La sfarsitul serii m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui.Ce puteam sa ii zic? Offf,pana la urma am zis ca ma mai gandesc. Dupa ce ne-am imbracat am mers acasa la el deoarece maine nu aveam scoala asa ca nimeni din casa nu o sa se sinchiseasca sa ma sune sa vada ce naiba fac eu. Totusi am facut un gest prost si l-am lasat pe saracul Sasuke cu Ino dar are el suflet mare,ma iarta ca asa e frumos . Ii dau un mesaj ca imi pare rau ca l-am lasat sa fie torturat cu o cruzime inevitabila dar am avut putina treaba.Era 5 dimineata si eu stateam cu Naruto si ne uitam la un film,cel mai trist lucru posibil. Bine ca locuia singur aveam si noi niste intimitate. Cand s-a terminat filmul am vrut sa ii zic ca eu plec acasa dar am vazut ca doarme bustean. Am cautat o bucata de hartie si am scris pe scurt ca plec acasa dupa care i-am lasat-o pe masuta din fata lui. Era asa de dulce cand dormea.Oricum,trebuia sa merg acasa iar cand am ajuns am adormit imediat.
Nu cred ca apuc sa dorm nici 3ore ca telefonul suna ca un nebun.Era Sakura.Cred ca a venit timpul sa imi fac curajul sa vorbesc cu ea. Raspund iar aceasta zice ca vrea sa vorbim,ce puteam sa ii zic ? I-am zis ca poate sa vina pana la mine daca vrea iar ea a acceptat. M-am dus si am facut repede un dus dupa care m-am schimbat. Dupa jumatate de ora,a ajuns si Sakura.
Perspectiva Sakurei: Nu mai puteam astepta,trebuia sa vorbesc cu Hinata.Cand m-am trezit nu am asteptat prea mult si am si sunat-o. Aceasta a zis ca pot sa merg la ea daca vreau iar eu normal ca am zis da. M-am imbracat repede si am luat un taxi asa ca in jumatate de ora am ajuns.Am batut la usa iar ea mi-a deschis,ce cearcane oribile avea! Era un fel de zombie in devenire.Trecem peste,m-a invitat inauntru unde am luat micul dejun impreuna fara sa scoatem un cuvant,trebuia sa o las sa isi mai revina deoarece nu puteam vorbi cu ea in stare in care era ,imi era frica sa nu adoarma cand vorbesc cu ea. Dupa ce am terminat am urcat la ea in camera.
-Hinata eu...m-am despartit de Ryn. Sasuke mi-a zis tot ce se intampla intre voi inclusiv...relatia fara sentimente.Insa eu stiu ce suflet sensibil ai iar eu nu pot sa fac nimic cu Sasuke daca tu tii macar putin la el. Ceea ce mi se pare imposibil dupa ce ...stii tu,v-ati culcat impreuna. Dar vroiam totusi sa ma asigur pentru ca daca Sasuke tine cum zice el la mine nu o sa dau cu piciorul in fericirea mea.Tot ce m-ar opri este fericirea ta,nu vreau ca un baiat sa distruga o prietenie este ceva ...stupid in primul rand.O prietenie poate tine 20ani iar relatia mea cu unul poate tine 1 an sau poate 5 dar pana la urma sunt sanse de 3% sa ma casatoresc cu el sa facem copii si sa traim fericiti pana dam coltul. Vreau sa stiu adevarul,tii la el?
-Sakura eu...nu stiu cum sa iti zic dar...nu tin la el,altceva ma tine.
-Ce e Hinata? Haide spune-mi ca nu sunt sifon,ce poate fi?
-Sakura eu...sunt insarcinata
Suspanssss :> Sper sa va placaa :*
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Mier 02 Mai 2012, 17:31

ce unde cum cum? Hinata insarcinata :o? cu sasuke?⭕o nu pot crede asa ceva , ireprsobil:-< , vreau next-ul nr1 please please


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Mier 02 Mai 2012, 20:09

ceeeeeeeeeeeee hita insarcinata cu cn cu sasuke il impusc sasuke cap de sfecla unde iti stau picoarele iti sta si capul biciuitor


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 3
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Joi 03 Mai 2012, 20:00

Ce pot sa zic...ma bucur ca va place si next-ul il pun maine
As vrea sa va anunt ca de maine intr-o saptamana o sa fiu plecata in excursie pana Duminica si nu o sa am net asa ca nu voi posta. Dar promit ca ma inspir eu de la aer curat si fac un 4-5 capitole mai lungi cand ma intorc dap !
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Vin 04 Mai 2012, 20:04

Capitolul 15
Ce e ea? Am ramas proasta,fara cuvinte. Cum sa fie insacrinata cu Sasuke? Trebuie sa fiu calma este un vis sau Hinata are chef de glume proaste. Ma holbez la ea si o intreb daca vorbeste serios. Aceasta s-a uitat ciudat la mine ca si cand as fi un specimen pe cale de disparitie dar intr-un final a zis ca ea nu ar glumi cu astfel de chestii. Asta a fost, nu m-am putut calma asa ca am zbierat la ea:
-Dar ce , esti nebuna? Ai facut chestia asta ca sa ce?! Ca sa il tii langa tine nu ? Ma enerveaza ca stii cat tin la el! Am inteles ca te-ai culcat cu el ca vezi nene erati amandoi in perioade proaste ok a fost o intamplare ce a fost a fost trec si peste asta! Dar chiar asa proasta esti? Trebuia sa te protejezi fata fara crier ce esti! Ai 18 ani si deja ai un copil. Ai tai ce or sa zica? Desigur putea fi mai rau sa iei o boala grava sau ami stiu eu ce. Nu ma asteptam la asta de la tine.
-Ce vrei sa fac Sakura? Asta e, s-a intamplat acum nu o sa omor un biet copil ca eu am fost proasta. O sa vorbesc cu Sasuke o sa stau 9luni cu el daca e nevoie daca pot dupa care imi voi cauta de munca. Daca nu ii voi ruga pe ai mei sa imi ia un apartament pana la urma sunt destul de mare acum. Eventual vor bombani o gramada la inceput dar tot imi vor lua.Acum calmeaza-te ok?
O vad ca se intinde dupa o tigare insa eu iau repede pachetul din fata ei. Mi-a facut un lucru de NEIERTAT dar nu o las sa isi otraveasca copilul. A incercat sa il ia dar l-am bagat in geanta. Am stat pe ganduri, ce puteam sa fac acum? Nu se pune problema, nu voi fi cu Sasuke, copilul acela merita un tata pana la urma si eu am suflet. Pe de alta parte nu puteam nici sa o las pe Hinata asa. Era pana la urma cea mai buna prietena a mea care venea cu cele mai bune sfaturi cand eram trista ea imi suporta vaicaierile si bocetele plus crizele de isterie cand il vedeam cu Ino s-au altele.
-Hinata,suna-l pe Sasuke acum. Vreau sa fiu sigura ca nu o sa ma minti in legatura cu ce iti va zice.

Perspectiva lui Hinata: A venit si a zis ca stie tot. Stie ca m-am culcat cu Sasuke dar nu e nervoasa,asta da. Tot ce sper este ca Naruto nu va afla. Dupa o pauza a zis ca s-a despartit de Ryn pentru Sasuke. Oare Sasuke a intrebat daca ea vrea sa fie prietena lui ? Ma cam indoiesc. A zis ca vrea sa se impace cu el. Nu pot lasa sa se intample asa ceva, Sakura e asa dulce si calma crede tot , mai ales ca oamenii se schimba asa usor. Ryn era mult mai bun pentru ea. Nu pot sa o las sa sufere iar. Deci stie ca m-am culcat cu el. Bun imediat face creierul legatura. Trebuie sa o mint sa ii zic ca sunt gravida. Dupa ce i-am zis a ramas cam...speriata. A inceput sa urle la mine insa in sufletul meu m-am bucurat deoarece era ingrijorata ca eu sa nu fii luat virusul HIV sau alte prostii. Desigur nu am lasat asta sa se vada. Eram cat de cat nervoasa si m-am intins dupa o tigare dar Sakura a luat-o repede. A da am uitat gravidele nu pot sa fumeze. Hmpf. Dupa 5minute in care s-a uitat in gol a zis sa il sun pe Sasuke ca sa il sun de fata cu ea. CE SA FAC?! O vai,ce am facut. Nu pot da inapoi , tre sa il sun pe Sasuke. Iau telefonul si formez repede numarul si ma rog sa nu raspunda. Nici nu suna bine de 3 ori ca raspunde:
-Da Hinata,ce faci?
-Sasuke eu...ar trebui sa iti zic ceva. Sunt ...insarcinata?
-Po...po...ftim? Cu mine? Esti sigura Hinata?
-Chiar foarte sigura. Oricum nu te ingrijora nu tre sa te ambalezi prea mult pot si eu sa am grija de un copil.
-Da sigur, de parca te-as lasa sa treci singura prin asta la cat m-ai ajutat cu toate. Uite cum facem, nu esti pregatita pentru un copil eu nici atat. Pe langa toate astea, o iubesc pe Sakura si vreau sa raman cu ea. Copilul e greseala mea si greseala ta eu zic sa mergem amandoi sa faci avort. Nu poti creste unul la 18ani nici liceul nu il termini. O sa ai timp de 20 copii mai tarziu. Ce s-a intamplat atunci a fost o prostie pentru ca eram amandoi suparati si mai rau, eram mai beti decat boschetarii de la coltul blocului. Stau eu cu tine si platesc eu totul daca este nevoie.
-CE?! Sa omor un copil? Da e prostia mea Sasuke dar eu imi voi suporta prostia nu ca tine. Nu am nevoie de tine repet il pot creste si singura insa nu am sa il omor! Sper sa iti fie clar,la revedere.
Si am inchis.Sakura a inceput sa planga si m-a luat in brate sa imi zica cat de rau ii pare pentru copilul meu si ca ea nu s-ar impaca niciodata cu Sasuke cat timp e constienta ca acesta are un copil. Ce copil domne? In ce prostie m-am bagat imi vine sa imi trag 20palme.O iau in brate si ii zic sa se calmeze pentru ca sunt ok. Aceasta imi zice ca va incerca si ca trebuie sa mearga acasa sa isi faca ordine in ganduri, sa se gandeasca la ce o sa faca in continuare. Orice ar fi mi-a promis ca va fi langa mine. Doamne iarta-ma pentru ce fac.

Perspectiva lui Sakura: Am plecat de acolo si i-am trimis imediat un mesaj lui Sasuke. L-am intrebat ce fel de bestie odioasa e ca sa isi omoare propriul copil ? Acesta m-a sunat dar nu i-am raspuns,nu aveam chef sa auda ca plang. A ajuns la al 36-lea apel si in sfarsit am raspuns. A inceput sa explice ca acel copil era in fond o greseala ca nu era planuit . Un copil se presupune ca aduce bucurie insa lui ii aduce doar suferinta pentru ca il leaga de cineva mai putin special pentru el dar extrem de special pentru cel mai bun prieten al lui, nu va putea fi un copil iubit deoarece nici parintii lui nu s-au iubit. Iar nu m-am putut calma si am inceput sa urlu , nu conteaza cum e facut sau de cine e facut e un copil si nu e vina lui ca parintii lui nu sunt intregi la cap , nu trebuie omorat numai cineva fara suflet poate face asta. De asemenea avortul ii poate face rau si lui Hinata,daca dupa nu va mai putea sa faca copii? Orice fata isi doreste un copil iar el vrea sa o scuteasca de aceasta bucurie. Am inchis doarece nu mai puteam,tremuram de nervi. Ajung acasa si din nefericire ma vede matusa mea. Ma intreaba unde am fost dar eu incep sa tip la ea ca nu e treaba ei si ca oricum nu o intereseaza pe ea. Apare si unchiul meu care o intreba ce am dar aceasta ii zice ca ii e frica sa ma intrebe. Mi s-a facut si mila de ea atunci, cum sa ii fie frica ce sunt eu ? Nu am mai avut oricum timp de mila pentru altii , am mers in camera mea. Erau prea multe chestii care mi se adunca in cap,iar. Pana la urma am hotarat , copilul ala nu o sa moara iar eu nu voi fi cu Sasuke. Nu conteaza cat ma doare , trebuie sa mai fac si ce e bine nu ce imi place mie.
Sper sa va placaa in love Daca sunt greseli,scuzati :><:
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Vin 04 Mai 2012, 20:25

greseli?Hmm , sunt eu chioara ca nu am vazut nici una , Hinata imi vine sa iti dau eu cele 20 de palme. Defapt hai la mine ca iti dau 20 . 10 , 2000 fara suparare. Parca ai fi Ino nu alta ,... abia astept nextul kiss*


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Sam 05 Mai 2012, 11:39

Hei draga mea ,
Iarta-ma ca nu am mai ajuns , dar cu scoala asta , lasa ca am zis ca o sa aduc odata si o data dinamita acolo . Deci mi-au placut ambele capitole si sunt socata de ce p[rostie a putu sa faca Hinata . Sincer vreau ca totul sa fie bine si te rog mai fa-i si tu mai fericiti .
Pune nextisor rapid . kiss


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Sam 05 Mai 2012, 21:47

Mda acum ce sa fac si eu...te iert. lough
Scuzaatiii dar sunt in pana de idei asa ca urmatorul capitol il voi posta maine sad Accept bataie dap !
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 10:29

Greseli fac copii mici nu cei de 18 ani Hinata iti dau eu cate palme vrei vorba lui max semeni cu Ino sau mai rau cu Karin nu alata


Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 3
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 13:03

Hehe rusinos Ce pot sa zic...nu aveti idee cat ma bucur ca va place ^^ O sa incerc sa pun next-ul diseara sa vad si cum imi organizez timpul angry
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat   Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Cand dragostea nu e cum ne-am asteptat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-