Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Vin 14 Ian 2011, 20:04

Vreau neeextu repede...   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813


   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 11uyc9l
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Dum 16 Ian 2011, 20:59

cand pui next-ul? te rooog punel cat mai repede.

e tare frumos ficul si te rog pune continuarea ca asteptam toti cu sufletul la gura happy2 kiss kiss
Spor la scris! happy2
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 10:07

Zuzu draga mea cand pui nextu?   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 896861 ....   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 301723   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 384738   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 208323   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 208323   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 321908


   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 11uyc9l
Sus In jos
ღﻵ♥♥ZuZu
Genin
Genin
ღﻵ♥♥ZuZu

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : scriu fikuri
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X!

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Ian 2011, 14:39

Bnnee uite j nextu vostru scumpele mhele:X
ZuZu revine in forta deci pregatiti'va   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 621493   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 621493
Nu uitati ca va besk buey si spor la citit:X SFECLAA!:X   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 208323
Cap 6: Adevarull.....
Cand sa ne atingem mi-a revenit chipul lui in minte.Privirea lui devilish dar totusi gingasia ei,sarutul acela,atingerile lui care ma faceau sa simt ca exist din nou si ingrijorarea de pe chipul Hinatei.Nu meritam sa-i fac asta.Defapt niciunul nu merita.Mi-am tras capul repede apoi am iesit valvalvoi pe usa nu inainte sa zambesc.Poate credeti ca am innebunit?Nu stai calmi nu am inebunit!Dar mi-am dat seama ca gresesc.Hianta statea inca sprijinita de Neji si Sasuke statea cu capul intre maini si privea in jos.Mi-am indreptat privirea catre Hin' care ma privea cu tristete incercand sa imi spuna ca totul va fi bine.
-Hin' Naruto te asteapta.Ii spun eu zambindu-i apoi o vad cum da buzna pe usa nu inainte sa scape un"Multumesc!"printre buze.Ma duc la Sasuke si ma aplec in jos incercand sa-i vad chipul si sa-mi dau seama ce simte.
-Naruto e bine?Ma intreaba el privindu-ma inca rece.
-Da este mai bine!Sasuke eu...Dar nu apuc sa-mi termin propizitia ca buzele lui le cuprinde pe ale mele formand un sarut magic.Printre jocul nostru lacrimi impodobeau chipul meu alb ca spuma laptelui.Brunetul rupe sarutul apoi privirea lui fu inlocuita de un zambet imens.
-Sasuke eu...
-Ai facut asta pentru ca ma iubesti?ma intreaba el privindu-ma in ochi.Cand sai spun cu adevarat ce simt ma opresc,pentru ca imi amintesc ce mi-a zis unchiul meu mai demult."Sakura nu este bine sa iti dezlantui sentimentele.Inerca sa iti ti in frau chiar si cele mai adanci marturisiri!"Iar eu dadeam din cap naiva.Poate ca nu stiam ce fac sau poate ca erau doar reactile unui copil naiv care nu stiau ce inseamna adevarata dragoste.Revenind pe pamant observ ca el ma privea astepteand un raspuns.
-Nu Sasuke!Am facut asta pentru ca asa am simtit atunci!Dar am stat putin si am realizat ca fac numai tampenii.ii spun eu mintind.Cu fiecare cuvant scos din gura simteam cum mii de ace mi se infingeau in inima si cum veninul imi patrundea in sange.Privirea lui era acum una rece.Ce repede se poate schimba un om.Ciudat poti zice.
-Ramanem prieteni?Il intreb eu intinzandu-i mana si zambindu-i gingas.
-Cum zici tu! zice el apoi se ridica lasandu-ma cu mana intinsa si cu lacrimile curgand siroaie.Ies si eu de acolo si cand ies nici sa mor si nu credeam ka voi vedea asa ceva.Era cel mai mare cosmar.Nu credeam ca pot fi ranita in halul asta.
ERA.........
No nextu dragelorr lamm poss astept un comm va pupaceste zuzu si va beshtee:X comurii astept bueyy!:X


Cine a fost langa mine mereu ?

in love Bubu ,Kiri, Laly si Gaby in love ! Va iubesc cel mai mult;X


Cine imi readuce zambetul pe buze?

i love you Ele , Bubuu ,Kiri ,Gaby si Puffy
:*


V `bsc mollt scmple`mele:X

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Heart,love,woman,silence,love,girl,photo-90982b6ce77a0ca7f7ff7efcdfe39323_h


Nu sunt surorile mele p`bune dar ma bkr k`leam gsit printre atta lume`;x~~!
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite :   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Ian 2011, 14:59

Vaaaaai:X:X:

Nici nu iti imaginezi cat am asteptat eu next-ul asta:X:X::X

E suuuuperb X:X Felicitari iubita:X:X:>:D<

Dar iar mai lasat in suspans   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 896861 Cred ca amandoua avem ceva cu suspansu asta =))

Vaai , a fost cam trista partea cu Sasusaku   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 896861   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 23826

Si cine ERA ? CINE CINE CINE ? :O:O:O:O
DACA NU IMI ZICI MOOOR =)) :x

Sper sa se impace sasuke si sakura :X

Vaaaaaaaai e asa minunat :X place mult :X:X:X:

Hai cu next-uuuuu   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813

Spor la scris , idei si scoala !!! Pupici duuuulci   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 273918   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 208323   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 208323

Mrrr   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 301723   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 127686


  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Crin*alb***floare*gingasa
Mizukage
Mizukage
Crin*alb***floare*gingasa

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 348
Puncte : 448
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa pictez si sa cant
Stare de spirit Stare de spirit : happy

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Ian 2011, 23:38

Frumos frumos frumos.Un capitolul absolut superb   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 384738
Abia astept continuarea caci suspansul domneste la tine   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 359687
poop   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 208323


ÎNVAŢĂ să recunoşti că viaţa ta nu e compusă doar din momente triste.

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Scaled.php?server=841&filename=zambet5
Sus In jos
mela
Genin
Genin
mela

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Brasov
acebook acebook : https://www.facebook.com/melymela20?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 162
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : dans,muzica,ficuri,anime,filme...
Stare de spirit Stare de spirit : fericiitaaaa!!!!!:X

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 13:45

nextttttttttt te roggg frumosss   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 348112   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813 e superb ficul extra n-am cuvinte...


  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Defaultfee


Totu-i alb in jur cat vezi
Noi podoabe pomi -ncarca
Si viseaza sub zapezi
Satele adormite parca

Doamna-iarna-n goana trece
In calesti de vijeli
Se turtesc pe geamuri rece
Nasuri carne si hasli

Tata iese sa mai puna
Apa si nutret la vaca
Vine-nins cum fel de bruma
Si-n mustati cu promoroaca
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 18:34

Vai vai vai!
Cat de frumos,si pune repede continuarea aia.
Tu si Bulinuta.Ma lasati mereu in suspans   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 269478   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 307712

Uff si scuzele de rigoare pentru ca am uitat sa las comentariu.Las acum pentru ce ai scris si pot spune ca mi-a placut,dar timpul asta..
Of of of.

Pai sper ca nu te-ai suparat ca vine un comentariu cu intarziere zuzulici.Hehe.

Pai hai cu next-ul ala,ca imi place.

A si era sa uit.Sa faci capitolul mai lung decat celalalt.Of of of!!

Hai ca te-am pupat.   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 208323


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 18:55

Olaaaa!!! happy2
Sunt noua pe aici,dar veche la vizulizari in fiecare zi verific daca ai pus nextu'
Mi-am facut curaj sa iti las si eu un com:D:
Deci cand ziceai ca vi cu nextu? please please please please please please
Of si u cu suspansul asta:)).....si Bubulina lasa in suspans de ma0ti omorat nervi!
E cam atat:D:
Sa imi ziki cand pui nextu......please
Paaaa:love:


  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutan  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
ღﻵ♥♥ZuZu
Genin
Genin
ღﻵ♥♥ZuZu

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : scriu fikuri
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X!

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 19:20



Ficuu dedicatt Layleii pt ka ea vroiaa nextuu asha multt!!   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 169309 Si nu in ultimu rand lu sisi meuu!:X pt ka o besk   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 962758
Binee SO....Nextt dragelor!   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 962758

Cap 7:Ultima sansa...
Era...Brunetul meu in brate cu alta fata. EA era lipita de perete si cu mainile ii cuprindea gatul savurand fiecare atingere sau sarutare primita de catre sasuke.Nu ma mai puteam stapanii.Imi doream sa am trezesc si el sa fie langa mine sa sa-mi spuna "A fost doar un vis urat scumpo!"Lacrimile imi curgeau siroaie lovindu-se de cimentul dur.Parca fiecare secunda se transforma in zi.Imaginea nu se mai sfarsea.Acelasi perete in care se inghesuiau doi adolescentii acoperindu-se de sarutari si atingeri.Vroiam sa scap din acest cosmar.Oare viata mea trebuie tot timpul sa fie innecata in suferinta?Din camera de alaturi iese Hinata alaturi de Neji .Eu stateam incremenita in prag si priveam ingrozita scena care se derula in fata mea fara pic de mila,dorind sa zdrobeasca pana si ultima sfarama de viata din mine.Hinata trece pe langa mine fara sa ma priveasca si apoi pleaca.Neji vine alaturi de mina privind dezgustat scena dorind sa intervina.Il rugam din priviri sa stea cuminte fara sa faca nimic dar in zadar.Il vad cum inainteaza nervos si apoi ii dupne enrvos brunetului:
-Tu nu ai pic de rusine!Uitate la tine cat de josnic ai devenit numai pentru ca esti gelos.
Sasuke se intoarce nervos si o impinge pe roscata la oparte apoi rade uitandu-se la mine cu dispret.Mainile imi tremurau si nu stiam ce sa mai fac.Fiecare particica din mine dorea sa ii spuna ce simt dar in zadar.Deodata ma cuprins o ameteleala pe care am pututo stapani numai sprijinindu-ma de perete.Ma tineam strans de el,sprijinindu-mi capul .Era o liniste ciudat de enervanta.Se auzeau doar bataile inimii mele si suspinele urmate mai apoi de sughituri.Amandoi se uitau la mine asteptand parca sa zic ceva.Dar ce sa zic? Ce? Deodata Sasuke se indreapta catre mine furios si ma lipeste de zidul rece reusind sa ma fac sa scot un scancet de durere.Isi apropie capul de mine si imi zambeste.Cum putea zambi dupa ce mi-a facut?
-Sakura te mai intreb o singura data! Asta e ultima ta sansa! Iti jur Sakura!Dupaia nu am sa mai exist pentru tine! Spune-mi simti ceva pentru mine ? ma intreaba din nou uitandu-se atent in ochii mei.Il priveam si ma pierdeam in culoare abisala de negru care parca a pus stapanire pe mine.Inghite in sec apoi ma scutura inca odata si imi cuprinde fata intre maini.Mi-am luat inima in dinti si mi-am strans mainile la piept .Am inchis ochii si apoi mi-am lasat inima sa vorbeasca:
-Sasuke te iubesc de cand te-am vazut primaoara! Fara tine nu as mai exista.Nustiu ce a fost in mintea mea de am negat aceste sentimente dar iti jur ca fara tine eu nu exist.Asta e ceea ce simt! ii zis eu apoi deschid ochii.Ma privea socat nestiind ce sa zica.Inchide ochii si ma saruta apasat pe buze.Eu ii raspund la sarut inchizand si eu ochii.Savurand fiecare clipa cu lacrimi in ochi.In sfarsit mi-am ascultat inima si acum pot sa zic ca erm cea mai fericita fiinta de pe pamant.Intr-un sfarsiit namaiavand aer ma trag in spate si stau nemiscata cu ochii inchisi.Acel sarut a fost diferit.Tandru si pasional.Nu brutal cum saruta el inainte. Se uita la mine bland murmurand numele meu apoi ma imbratiseaza strans.
-SAKURAA TE IUBESCC!! Tot spitalul rasuna de strigatele lui.Radeam si plangeam in acelasi timp.Ma ia in brate si ma ridica in sus invartindu-ma.Pentru prima data simteam ca zbor.Eram un fluture care si-a primit aripile.Zambetul lui devilish acum era unul tandru.Ma privea protector zambind la fiecare gest al meu.Dar deodata o usa se deschide si ...
Soo uite aveti nextul dragelorr astept comuurii dha?Alfel nu poon nextu..eu sper sa va plaka si nha comentatima dur ..pupiki...AA si SFECLAA!!:x


Cine a fost langa mine mereu ?

in love Bubu ,Kiri, Laly si Gaby in love ! Va iubesc cel mai mult;X


Cine imi readuce zambetul pe buze?

i love you Ele , Bubuu ,Kiri ,Gaby si Puffy
:*


V `bsc mollt scmple`mele:X

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Heart,love,woman,silence,love,girl,photo-90982b6ce77a0ca7f7ff7efcdfe39323_h


Nu sunt surorile mele p`bune dar ma bkr k`leam gsit printre atta lume`;x~~!
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 19:25

Frumos,si o schimbare radicala.Gelozia asta of of of.
Dar te bat.Iar m-ai lasat in suspans.Of of of!!   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 269478   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 307712

Oricum frumos capitol!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite :   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 19:28

Miau iubita !

Vaaai sisi:X:X:X

Mor aici , deci foarte..foarte..foarte frumos :X:X

Felicitaaaari !!!

Deci e splendid:X:X Imi place asa muuult !   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 896861   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 962758   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 962758

Hehehe:X:X:X


Astept next-ul   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813

Si..app...ms ca mi-ai dedicat si mie acest capitol sisi:X:X:X:X

Spor la scris si la idei !! Puuuupici dulci:X:X

Nu uita ca te iubesc   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 273918

Mrrr   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 301723   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 127686


  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
ღﻵ♥♥ZuZu
Genin
Genin
ღﻵ♥♥ZuZu

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : scriu fikuri
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X!

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 19:29

He he
:X
Poii draga mea layla poii astai frumuseteaa ficuluii....Te las in suspans ca sa am vrei sa mil citestii...   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 321908
Fete astept coom   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 962758   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 127686


Cine a fost langa mine mereu ?

in love Bubu ,Kiri, Laly si Gaby in love ! Va iubesc cel mai mult;X


Cine imi readuce zambetul pe buze?

i love you Ele , Bubuu ,Kiri ,Gaby si Puffy
:*


V `bsc mollt scmple`mele:X

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Heart,love,woman,silence,love,girl,photo-90982b6ce77a0ca7f7ff7efcdfe39323_h


Nu sunt surorile mele p`bune dar ma bkr k`leam gsit printre atta lume`;x~~!
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 19:37

Oh vai zuzulina am uitat sa iti spun multumesc pentru dedicatie.

Hehehe!!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 19:47

Off   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 359687   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 359687   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 359687 . Mereu suspans . CAt de tare o fost capitolul . VReau next . Nu e corect   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 896861 , vreau next . Da-o incolo de scoala , mai am timp , dar ficul e prea interesant . So ..... next .   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 836813
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 20:56

Aloha :X

Vai, vai...nu pot sa cred ca nu am mai comentat...sa-mi fie rusine

Imi place moolt de tot   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 962758   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 208323 :X:X

Deci sa pui cat mai repede nextu   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 208323   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 169309   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 301723

Spor la idei si scoala   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 273918

Sfecla :X


   True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 11uyc9l
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Joi 27 Ian 2011, 16:12

Ti-am mai zis ca te iubesc? happy2
Ce dragutz afost...aberez.....ce minunat ultra gica tare a fost!!!!!
Romanitc...pupici...tot ce imi place mai mult kiss in love
Abia astept nextu :>:D<:


  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutan  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Darkness will be always
Academy Student
Academy Student
Darkness will be always

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe aIkI Pe uNdEvA :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 17
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : MaKe'uP...and...NoThInG :D
Stare de spirit Stare de spirit : DeStUl dE hApPy

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Mier 09 Feb 2011, 16:37

♥️NuMaI uN SiMplU SeNtImEnT ItI PoAtE Da aRiPi.......prOfItA De eLe fIeCaRe clIpA♥️
iTzI BeSk FikU' I HaI Cu nExTu' happy2 huh?


♥️Let me feel it, i wanna touch your skin ..let me kiss it, i wanna taste the sin♥️
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Vin 25 Feb 2011, 09:17

hai zuzulina !
mai repede cu nextul!


  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
ღﻵ♥♥ZuZu
Genin
Genin
ღﻵ♥♥ZuZu

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : scriu fikuri
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X!

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Sam 23 Apr 2011, 20:00

cap 8:Maturizarea

In pragul usii statea unchiul meu.Ii spun lui Sasuke sa ma lase jos,apoi ma duc la el.
-Hei ce faci unchiule cu vreo afacere?intreb eu sperand sa-mi afirme intrebarea.Da din cap in semn ca nu apoi ofteaza.Il priveam speriata.
-Sakura trebuie sa te intorci cu mine in Anglia.Spune el dezamagit.Nu puteam sa cred ce am auzit.Acum cand toata viata mea incepea sa aiba rost?Acum cand sunt cu adevarat fericita?
-Nu nu am de gand sa fac asta! Nu ma poti obliga! Te rog unchiule de ce imi faci asta? Il intreb eu cu lacrimi in ochi.Incercand macar sa-l fac sa inteleaga ce rau imi va face daca ma ia de aici.
-Imi pare rau dar trebuie sa vi cu mine.Sunt tutorele tau iar tu esti minora.Nu poti sa faci ce vrei tu.
-Unchiule aici sunt fericita! Nu asta este ceea ce ai vrut tu mereu?Sa ma vezi fericita.Ei bine aici sunt!Am prieteni adevarati!Adevarati!Nu le pasa ca sunt nustiu ce bogatasa cum era in Anglia.Ei chiar ma plac pentru ce sunt.Iar eu il iubesc pe Sasuke.Si el la fel.Cum as putea sa renunt la toate astea?Nu pot!Il priveam lasand lacrimile sa danseze in voia lor pe chipul meu trist ,apoi lovindu-se usor de cimentul rece.Unchiul meu ma privea uimit dar trist in acelasi timp.Mi-am prins capul intre maini apoi mam asezat in genunchi.
-Sakura scumpo mi-as fi dorit sa vrei sa vi cu mine insa vad cu nu te pot lua cu forta.Partenerii mei de afaceri m-au dat in judecata ca detin un minor iar tu nu locuiesti cu mine.Dar voi rezolva eu cumva.Ma bucur ca te-ai maturizat si sper sa fi intradevar fericita.Apoi ma ridica in picioare si ma saruta pe frunte.
-Sunt unchiule.Nu as putea sa-ti multumsc niciodata pentru ce faci pentru mine.Iti voi fi vesnic recunoascatoare.Il strang in brate apoi el iese facandu-mi cu mana.
-Deci ce facem acum?Ma intraba Sasuke prinzandu-ma in brate de la spate.Incerc sa zambesc apoi ma saruta tandru pe buze.Nu mai fi suparata ingeras.Nu are rost.
-Hai sa mergem sa ma schimb.Ma simt de parca nu as mai fi facut dus de o saptamana.
-Doar te simti?Intreaba el frecandu-si nasul.Ii scot limba apoi incerc sa ma uit urat la el.
-Hai doar stii ca glumesc.Zice el luandu-ma in brate .Imi mangaia parul incercand sa ma linisteasca.Ma prins de mana apoi a facut semn spre usa unde era internat Naruto.Acolo era Naruto care se tinea de Hinata pentru a putea merge.Iam zambit usor,si cat se poate de sincer dar cu o usoara teama.Spre surprinderea mea mi-a raspuns la zambet chiar foarte fericit.
-Deci vad ca lucrurile sau rezolvat nu?Intreaba Naruto,dand de inteles ca se referea la mine si Sasuke.Dau din cap in semn ca da,apoi imi intorc repede capul spre Sasuke.S-a uitat speriat la mine pentru ca il priveam fix.
-Ce ati zice daca am merge azi la un picnic ceva?Intreb eu batand din palme.Da ne vedem peste 2 ore !raspund eu continuand sa vorbesc singura.Haii Sasukee!!Si il trag de mana catre iesire.Coboram repede scarile spoi iesim si ne indreptam catre masina lui,care era parcata in fata spitalului.
-Serios picnic?Intreaba Sasuke arcuindu-si spranceana.
-Of nu te mai plange.Oftez eu scarpinandu-ma in cap.E o ocazie buna sa te imprietenesti cu Naruto.Apoi zambesc si ma asez in masina.Sasuke se aseaza si el apoi cand sa porneasca masina se opreste si ma priveste neincrezator.
-De ce iti pasa atata de Naruto?Apoi incerca sa ma priveasca patrunzator.Imi dau ochii peste cap,apoi imi revin toate amintirile cu Naruto.
-El mi-a salvat viata.Zic eu privind trista in jos,oftand si incercand sa-mi schimb imaginea care era intiparita in mintea mea.El jos intr-o balta de sange."Esti bine Sakura?"Zambetul lui.Chiar si cand nu stia daca va mai traii el zambea.Cum as putea sa nu ma gandesc la el?Il intreb eu pe Sasuke privindu-l fix,deranjata dde intrebare.
-Eram doar curios.Apoi porneste masina privind drept inainte fara sa zica nimic.Tot drumul a domnit o liniste apasatoare.Prea apasatoare dupa parerea mea.Eram in sfarsit impreuna si el nu se sinchisea nici macar sa imi adreseaza un cuvant.A oprit masina in fata casei mele,si mia facut semn sa cobor.Enervata de situatia ,mi-am intors privirea catre el abtinandu-ma sa deschid acest subiect.
-Intri?Intreb eu refuzand sa il privesc.El da din cap in semn ca nu.apoi fara sa protestez nimic,ma dau jos din masina si intru in casa.Ma-m sprijinit de usa,abtinandu-ma din rasputeri sa nu tip ,sa nu urlu.Am tras adanc aer in piept apoi am urcat la etaj si ma-m bagat in dus.Picaturile de apa se loveau dur de pielea mea catifelata lasandu-se amprenta una cate una.M-am sprijinit de peretele cabinei incercand sa gasesc o solutie pentru a rezolva treaba cu Sasuke.Acum care mai era vina mea?Cu ce am gresit eu iara?Nu iam spus absolut nimic.M-am saturat de toanele lui.Dau cu pumnul in perete apoi ies din dus ,ma piapatan si imi infasor prosopul in jurul corpului.Apa mi se scurgea din par provocandu-mi fiori pe sina spinarii.Am deschis dulapul apoi mi-am luat pe mine o o pereche de pantaloni scurti negri mulati,un maieu scurt sub buric,roz,cu spatele gol,si o pereche de tenisi negri.Mi-am intins parul si lam prins intr-o coada si ma-m dat cu fond de ten,cu rimel si cu creion,apoi mi-am pus o pereche de cercei din argint cu pietricica roz.Am coborat la parter si mi-am pregatit cosul de picnic punand salam,rosii,cascaval,prjituri,suc,etc.apoi am privit ceasul si am vazut ca mai era cam o ora pana sa ne intalnim.Destul pentru a putea sa-mi rezolv lucrurile.Iau cosul de picnic in mana si ies din casa indreptandu-ma catre casa lui Sasuke.Dupa vreo 10 minute de mers am ajuns.Deschis usa fara sa bat intru inauntru.Asez cosul de picnic pe masa si urc la etaj.Dintr-o camera se auzeau rasete si un fel dee gemete.Usa era crapata si incerc sa privesc inauntru.Era el si.....

Soo...fetelorr mii de scuze ca nam mai poss nextuu!!! Astept commurii dak va plkt ...ka nha nui cine stie ce darr poate va place.:X Pooosii:*[/b]


Cine a fost langa mine mereu ?

in love Bubu ,Kiri, Laly si Gaby in love ! Va iubesc cel mai mult;X


Cine imi readuce zambetul pe buze?

i love you Ele , Bubuu ,Kiri ,Gaby si Puffy
:*


V `bsc mollt scmple`mele:X

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Heart,love,woman,silence,love,girl,photo-90982b6ce77a0ca7f7ff7efcdfe39323_h


Nu sunt surorile mele p`bune dar ma bkr k`leam gsit printre atta lume`;x~~!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Asss10  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Apr 2011, 12:10

Prima, prima, prima!!! Imi place mult de tot acest capitol si chiar ma intrebam cand ai sa mai apari prin zona. Sincer nu stiu de ce am acest sentiment, dar cred ca o sa-l bat pe dragul de Sasuke. Sper sa pui repede nextul si sa nu mai dai pe aici din an in paste... Choco te pupaceste dulce!!! kiss in love kiss


  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
No name.
Academy Student
Academy Student
No name.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt de acolo de unde te aştepţi mai puţin.:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Apr 2011, 19:31

Of Of deja îmi imaginez ce va urma să vadă sakura
Haide zuzulinaa' pune nextu' mai repede :X :o3
Ador ficul tău. ;;)


Learn from yesterday,live for today,hope for tomorrow...
The world is painted in black and white
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Apr 2011, 20:44

Si mie imi place si vreau continuarea!!
Vreau sa vad ce se va intampla:D...Repede continuareaa


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Lun 25 Apr 2011, 17:46

Of of of Zuzu!
Iar suspans???
Vreau nexthu neaparat! Si repede dragutza! Vreau sa vad ce vede dar deja imi imaginez... sad
Saracutza...Sa vezi ce o sa vada!sad
Deci nu uita de next!


  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19Lun 25 Apr 2011, 18:03

Deci imi place nebuna mea
Foarte frumos dap !
Ai pus si tu nextu dupa 5 luni lough
Deci asteptam continuarea
Repede love love
Pwp kiss


  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutan  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Continut sponsorizat




  True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)     True LuV?(Sasusaku:X>:D<!) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

True LuV?(Sasusaku:X>:D<!)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-