Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Stii se va intoarce sunt sigura Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Stii se va intoarce sunt sigura Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Stii se va intoarce sunt sigura

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Un Strain
Academy Student
Academy Student
Un Strain

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Intr-un canion de muzica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Citesc.
Stare de spirit Stare de spirit : Forte.

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Mar 08 Mai 2012, 00:17

Este primul meu fic si vreau sa ma perfectionez

1 Razboiul incepe

Sakura :
Stau in spatele unei coloane imense de sinobi cu bandane identice asteptand ca capitani sa-si faca aparaitia .
Cred ca vam bagat in ceata asa sa incep ma numesc Sakura Saya Uzumaki si am 15-16 , parul roscat si ochii albastri ,sunt fica lui Minato si Kushina si am un frate mai mic cu 10 minute pe nume Naruto acesta are parul blond si ochii albastri ca marea .
Cum am spus stau in spatele coloanei cand de odata 6 oameni pasesc pe acopericul cladiri Raikageklui , printre ei il observ si pe tata care inainteaza agale in fata acesta are parul blond si ochii albastri trasaturile find asemanatoare cu a lui Naruto , langa el se aflau un batran cu parul brunet si ceacrane destul de mari pe nume Misu fiind capitan al divizie1 ,Garra un tip roscat cu ochii verzi albastrui dupa parerea mea acesta find capitanul diviziei 5 , Zaku un tip carunt cu masca si cercel capitanul diviziei 2 , Hatake Kakashi capitanul diviziei 3 fiind si eu in aceasta divizie , si tata capitanul diviziei 4 .
Din spate apare mama ea fiind o femeie cu parul rosu ca ardeiul deaici si borecla sa " ardeiul iute " ea este odelul de mama protectoare dar si nebuna pe deasupra acesta avand plamani mai binu decat multi ninja incepe sa strige :
- Asa sa mergem sa castigam doar dasta suntem cele 5 natiuni astazi aici .
Toti am inceput so aclamam pe mama . Capitani au sarit de sus si au inceput sa alerge pena pe campul de lupta
Naruto :
Sunt pe o insula plutitoare care are ca destinatie Satul Pietrei . Ajuns acolo sunt intampinat de Mizukage o femeie roscata parul intrandui in ochiul stang . Din spatele ei vine mama care ma imbratisaza strans ii raspund la imbratisare si o intreb :
- Mama undes restul ??
-La razboi ! tu o sa pleci mai pe seara acolo , bine ???
-Bine ma duc sa mananc ramen .
Ma indrept spre camera mamei , deschid usa si ma asez in pat , pana stomacul meu incepe sa se revolrte , ma ridic si deschid ghiozdanul imi iau ultima portie de ramen ramasa si incep sa o savurez incet .Seste ora 19 :30 si aud un chiocanit in usa , ma indrept si o deschid incet . Era Bee care imi spune ca trebuie sa plecam imi pun bagajul in suportul din spare si plec spre campul de lupta , mergem ore intregi peisajul era mirific pana sal strice Itachi si Nagato , dar i-a stai putin Nu erau morti , Itachi era imbracat cu o pelerina neagra , avea ochi negri in profunzime daica avea zi creistalul neguru , Nagato era la fel numai ca mai palid .
Itachi striga din toti rarunchi :
- Trensau .
In momentul urmator incep sa tusesc pana cand o cioara imi iese din gura aceasta avea ochi in forma de Sharingan .
Atunci Itachi isi revine si imi spune ca se duce dupa Kabuto iar pe Nagato il omoara cu Amateratu .
Noi ne continuam drumul pana ajungem pe campul de lupta unde se afla Toby , Bee imi cere sal convoc pe kuuby , acesta fiind o vulpe cu noua cozi ,iar in momentul urmator ma aflu in" inchisoarea" lui kuuby , Incepem sa discutam pana il conving , imi mai spune cal cheama Kurima , in uramtorea fractiune de secunda el isi face aparitia uimindui pe toti . Intr-un final Toby cade ca ceseratul la pamant acesta fiind mort .
Cantinuam sa fugim dupa Kabuto , ajungem intr-o poienita frumuasa plina de flori unde ii zarim pe .......
Cam atat
acum astept pareri PWP Stii se va intoarce sunt sigura 208323 Stii se va intoarce sunt sigura 384738 Stii se va intoarce sunt sigura 384738


Ultima editare efectuata de catre ♥♥Puffy♥♥ in Dum 13 Mai 2012, 22:07, editata de 1 ori
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Mar 08 Mai 2012, 05:25

buna
destul de frumos
puteai sa pui mai multa descriere si sa nu grabesti atat actiunea
dar fiinde primul capitol, e OK...
imi place si sper sa ma anunti la next
te-am pupacit si cucces in continuare in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
Stii se va intoarce sunt sigura Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Mar 08 Mai 2012, 10:38

Helouuuuuu lough

Hey deci m-am saturat de replica ''Cred ca vam bagat in ceata asa sa incep ma numesc Sakura'' puteai sa o descri pe parcurs sau ...in multe alte feluri :-??

Si ai avut si niste greseli dar ele se rezolva cu edit :)

Cat despre descriere ea lipseste :* cam atat de spus astept next dap !


Stii se va intoarce sunt sigura Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Mar 08 Mai 2012, 12:56

larra..are dreptate lumiere...sa pui mai multa descriere...grabesti oleak ritmul dar e k deoarece e primul tau fic...sa imi dai pm cand pui capitolul 2..ms



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
SasukeloveSakura20
Genin
Genin
SasukeloveSakura20

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Campina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa compun fanficuri despre Sasuke si Sakura , si chiar pot spune ca ma pricep la scris:D::P
Stare de spirit Stare de spirit : Energica , shi foooarte vesele

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Mier 09 Mai 2012, 17:29

Heiiii
Uite ca am trecut si eu pe la ficul tau:*
Mhai ..nu stiu ce sa spun
Descrierea lipseste , prea mult dialog iar actiunea...mhhh nimic interesant pana acum
Dar stiu ca poti mai mult.
Anunta-ma cand vine next-ul
Te pwp!:* kiss a hug think


[b]Moare cate putin cine nu calatoreste,
Cine nu citeste,
Cine nu asculta muzica,
Cine nu cauta harul din el insusi.
in love in love in love in love in love
Sus In jos
Un Strain
Academy Student
Academy Student
Un Strain

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Intr-un canion de muzica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Citesc.
Stare de spirit Stare de spirit : Forte.

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Mier 09 Mai 2012, 18:12

2 Sarpele moare insfarsit

Naruto :
Continuam sa fugim dupa Kabuto , ajungem intr-o poienita frumuasa plina de flori unde ii zarim pe ..
Sasuke si Itachi luptanduse cu Kabuto , poienita era destul de mare si frumuasa .Sasuek era imbracat intr-o vesta neagra cu semnul clanului si o pereche de pantaloni cu un cordon fooarte mare.Stau ascuns cu Kakashi si Guy in tufisiuri pana cand Kabuto striga :
- Iesiti de acolo viermilor .
Pasim agale din acele tufisiuri spre locul acela , ajunsi acolo ne punem in pozitia de atac . Ne luptam cu Kabuto pana cand se inderapta spre Sasuke ,ma bag in fata lui incercand sa opresc atacul dar o sabie se infige in el ( Kabuto ) si il lipeste de un copac . Finta aceea care a aruncat sabia era Sakura aceeasta era imbracata intr-o bluza neagra si pantaloni negri , vesta kaki si centura crem . Vine spre noi si incepe sa atace ,pana cand striga :
- Gata m-am saturat ,Amateratu .
I-a stai asa de unde stie ea sa faca asta ??
Ma rog sa revenim , ne alaturam si noi luptei pana cand tehnica Sakurei se activeaza , iar Kabuto moare inghitit de flacari .
Ne asezam pe iarba stufoasa si incepem sa discutam diverse lucruri , pana cand Sasuke se ridica plecand ,cand sa se afunda mai mult in padure zice tare ca sa-l putem auzi :
-O sa ma intorc inr-o zi.
- Ba da o fii filozof sau eu nu stiu , zic eu frecanduma in cap .
Toti incep sa rada din nu stiu ce motiv , ne ridicam de pe iarba si incepem sa mergem prin padurea deasa sa plina de flori si miresme .
**********
Nu dupa mult timp Itachi se prebuseste la pamant , Saku se repezeste si incepe sa-l exzamineze . Incepe sa-l vindece pana nu mai are stamina de loc , Itachi se ridica iar ea se prabuseste la pamant , o i-au in brate si fug cu ea spre sat . Ajuns acolo i-o imanez lu Tsunade care incepe sa o vindece
***
Stau pe holurile spitalului pietrei si astept , pana cand Tsunade iese din salon si spune :
- Este bine Naruto anuntati parinti ca va ramane o saptamna in spital .
Dupa spusele acesteea ma ridic si plec spre casa .Acolo sunt loat la intrebari de parinti si de Ero -Sennin care mai nou este nasul meu . Incerc sa le raspund la toate intrebarile iar dupa acesta " sedinta de presa " ma duc la mine in camera si ma bag in pat .
Sasuke :
Stau in pat si ma gandesc la ziua petrecuta azi , la roscata si la fratele meu care se pare ca s-a intors in sat . Ma ridic lenes din pat la bataile in usa , deschid usa era Shoghitu ( sper ca asa se scrie numele lui ) care ma intreaba daca ma simt bine , ii raspund ca nu ,iar el ma intreaba dece , il invit inauntru si ne asezam pe pat . Incep sai spun de roscata iar acesta imi zice ca mi- sau aprins calcaiele dupa ea , ii raspund ca da si el pleaca din camera > Ma indrept spre baie unde fac un dus racoritor , ma imbrac in pijamale si ma bag in pat .


Stiu ca e scurt dar nu am inspiratie foarte mare .
Mai am o intrebare merita continuat sau il sterg ???
Astept comurii . PWP
Stii se va intoarce sunt sigura 208323


Ultima editare efectuata de catre ♥♥Puffy♥♥ in Dum 13 Mai 2012, 22:08, editata de 1 ori
Sus In jos
Philarmonique Pauper
Genin
Genin
Philarmonique Pauper

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 98
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Vitta dolce moderatto :)
Stare de spirit Stare de spirit : I'm oww ! ~

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Mier 09 Mai 2012, 20:17

Hei. Prima ! happy2
Ce avem noi aici ? Un nou fic. Ma bucur. ike
In primul rand, actiunea e grabita. Ai trecut imediat de la o imprejurare la alta : "eram pe camp si ma luptam, iar acum sunt acasa si fac dus.., stii trebuie sa mai bagi si descriere.
Greseli de ortografie :
"frumuasa" - "frumoasa"
"inderapta" - "indreapta"
"Amateratu" - "Amaterasu"
"imanez" - "inmanez"
"loat" - "luat" (nu stiu de ce lumea greseste aici)
"dece" - "de ce"
"sa" - "si".

La unele verbe trebuie pusa cratima : "luptanduse" - "luptandu-se"
"frecanduma" - "frecandu-ma"
"i-au" - "iau"
"anuntati" - "anunta-i" (poate asta ai vrut sa zici)
"s-a" - "sa".
Inca un lucru, dupa ce termini ce ai de spus pui virgula, si de abia apoi dai "space"; si cam atat. rusinos
Sper ca nu te-am suparat cu ceva. good
Mult noroc la tastat, si sa ma anunti si pe mine te rog. therethere



As your guardian, I will block the stiff wind
Even though people turn their backs to you
If I could become the person
Who can wipe your tears on a tiring day
It will be paradise
Sus In jos
SasukeloveSakura20
Genin
Genin
SasukeloveSakura20

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Campina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa compun fanficuri despre Sasuke si Sakura , si chiar pot spune ca ma pricep la scris:D::P
Stare de spirit Stare de spirit : Energica , shi foooarte vesele

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Mier 09 Mai 2012, 20:28

Heii
Mercii ca m-ai anuntat! a hug
Mhaiii de ce te grabesti ha? Vrei sa ma oftic eu?
Nu te mai grabi, descriere ai mai adaugat putin , dar inca mai trebuie, iar actiunea ..sa zicem ca incepe sa ma captiveze.
Si sa nu uit , capitole putin mai lungi , iar scrisul, incearca sa-l faci mai vizibil.
Ioana te pupa!:**
Sper ca nu te superi pe mine , dar incearca sa ti cont de sfaturile noastre.
a hug a hug a hug


[b]Moare cate putin cine nu calatoreste,
Cine nu citeste,
Cine nu asculta muzica,
Cine nu cauta harul din el insusi.
in love in love in love in love in love
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Mier 09 Mai 2012, 22:02

mie imi palce ideea chiar daca nu ma mai obosesc sa zic ca actiunea fuge , chiar daca asa este , imi place ideea mai ales ca Sakura sa fie sora mai mare a lui NAruto , si ca parinti lor traiesc as avea o obsevatie aici , daca parinti lui Naruto traiau , blondul nu il mai abvea pe noua cozi , doar sa stii:D


Stii se va intoarce sunt sigura Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Un Strain
Academy Student
Academy Student
Un Strain

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Intr-un canion de muzica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Citesc.
Stare de spirit Stare de spirit : Forte.

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Mier 09 Mai 2012, 23:30

Stiu dar daca stai sa te uiti la anime Kushina nu a murit cand kuuby a fost eliberat , si mam gandit ca Minato la sigilat inapoi dar numai ca in Naruto intelegi ??


Stii se va intoarce sunt sigura Tumblrmlzljxcquv1qjlrc4
IN A DISTANT PLACE, ALL I WISH IS THAT MY DREAMS ARRIVE SAVE.
Sus In jos
Un Strain
Academy Student
Academy Student
Un Strain

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Intr-un canion de muzica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Citesc.
Stare de spirit Stare de spirit : Forte.

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Joi 10 Mai 2012, 00:29

Am decis sa-mi inchid ficul nu pot tine unul de una singura creierul mise zbate de atata nebunie , tezele , lucrarile , testele . OF
Poate daca ar vrea cineva o colaborare cu mine sau nustiu ce va poate asputea tine pasul PWP


Stii se va intoarce sunt sigura Tumblrmlzljxcquv1qjlrc4
IN A DISTANT PLACE, ALL I WISH IS THAT MY DREAMS ARRIVE SAVE.
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Joi 10 Mai 2012, 08:50

nasol , de ce sa inchizi un fic super:|:( , doar lasal asa pana trec tezele si celelalte


Stii se va intoarce sunt sigura Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Joi 10 Mai 2012, 11:40

Hey ,
Am aterizat si eu .
Am citit pana acum si nu am ce sa-ti spun deoarece ti-au zis ceilalti .
In legatura cu colaborarea think Ma ofer eu .
Nu scriu extraodinar de bine dar scriu . Daca accepti dami un MP


Stii se va intoarce sunt sigura 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Un Strain
Academy Student
Academy Student
Un Strain

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Intr-un canion de muzica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Citesc.
Stare de spirit Stare de spirit : Forte.

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Joi 10 Mai 2012, 18:15

am decis sa continui ficul in colaborare cu anna - chan:)


Stii se va intoarce sunt sigura Tumblrmlzljxcquv1qjlrc4
IN A DISTANT PLACE, ALL I WISH IS THAT MY DREAMS ARRIVE SAVE.
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Vin 11 Mai 2012, 07:20

BUNA...AM VENIT EU CU NEXT' , DE DATA ACEASTA!
cred ca ati auzit acum acest fic o sa fie in colaborare, dar sper sa va placa
fara sa o mai lungim:




CAPITOLUL 3


Sakura pov:

Imi deschid incet ploapele subtiri, scotand la iveala doua smaralde prin care se reflectau oboseala si tristetea. De fiecare data cand Sasuke parasea satul, imi era greu si eram deprimata. Dar acum nu cred ca mai sunt asa. Probabil pentru ca am un Sasuke, inlocuitor, in varianta mai mare. Nu stiu de ce, dar eu eram singura din sat careia nu ii era frica sa stea singura cu acest criminal. Eu nu il vedeam asa, il vedeam ca pe o persoana care a trecut prin multe greutati si care abea acum a prins fraiele fietii sale, iar acum le tine strans. Nu cred ca vrea sa tradeze satul, mai ales dupa ce a parasit Akatsuki. Sau e doar un spion? Nu vroiam sa imi dau singura raspunsul la intrebare, pentru ca nici eu nu stiam ce sa cred. Dupa ce ma ,,trezesc’’ din aberatia mea, imi dau seama ca nu sunt in camera mea crem. Aceasta camera era de un alb monoton si plictisitor. Mobilierul camerei era si mai simplu, acesta consta in patul pe care ma aflam eu, o masa si doua scaune. Fereastra mare era acoperita cu o jaluzea de un alb murdar. Totul era atat de simplu. Era aproape sinistru, acest loc! Imi dadea fiori gandul ca acum eu sunt pacientul si nu medicul. Corpul imi era greu, iar muschi rigizi de parca as fi murit si inviat, totodata. Ma ridic in capul oaselor, desi muschii mei scartaiau de la suprasolicitare. Nu zau...Doar de la atat?! Ce, wow... Peste ochii mei se lasa o ceata neagra prin care nu se vedea nimic. Capul imi vajaia si ma simteam ametita. Eram slabita. Eram intr-o stare in care nu am fost de foarte mult timp. Imi fortez si mai mult muschii, incercand sa ma dau jos din pat dar o voce cunoscuta ma intrerupe:

-Nici sa nu te gandesti, dom-soara! Spuse Naruto pe tonul sau obisnuit, de amuzant. Ma simteam bine sa stiu ca unul din prietenii e, aici, cu mine. Inca nu te-ai refacut complet! Tonul sau nu mai era amuzant, era ingriorat. Noi... Eu mai incapatanata decat toata Konoha la un loc, i-o tai repede.

-Cum sunt ceilalti? Itachi? Acum eu eram cea ingrijorata. Eram ingrijorata pentru Itachi? Mda, nu prea o duce bine inrelatiile cu satul, dar sper ca e bine.

-E plecat intr-o misiune in satul ascuns in ceata. Ceva cu un tratat de pace intre natiuni. Am lasat privirea in jos gandindu-ma cat de greu ii e cand nimeni nu are incredere in tine. O sa fie bine! Ma incuraja Naruto. El se comporta acum ca un prieten, dar eu? Eu nu... Eu sunt cea egoista care vrea multe si nimic. Doar asa poate sa recastige increderea satului, dar totusi... In fine, e baiat mare si se descurca! La aceste cuvinte, am ras amar in sinea mea.

Zilele treceau mai greu ca secolele, dar acum le inteleg nerabdarea pacientilor sa plece cat mai curand acasa. E plictisitor. In aceste zile am memorat fiecare lucru din aceasta camera, chiar si modelul scaunelor. Ma plictiseam de moarte! Dar azi trebuie sa dau petrecere, fiindce azi la pranz o sa fiu externata. Astept cu nerabdare sa treaca cat mai repede aceste doua ore ramase. Imi arunc privirea pe geam si vad cativa copii care se joaca impreuna. Asta imi aminteste de vremurile trecute, cand eu, Naruto si Sasuke ne jucam ipreuna dupa misiunile mai complicate. Prin misiuni complicate inteleg prinderea unui ghepard deghizat in picica sau plimbarea unor dinozauri transformati in caini. Imi era dor de acele vremuri. Totul era atat de amuzant si parca nimic nu mai conta. Totul era special... Un scartait enervant taie aerul pana la mine. Aud usa deschizandu-se, ceea ce m-a facut sa ma trezesc din trecutul melancolic. Ma uit inspre usa si o vad pe...


Tsunade pov:

Ajunc in fata usii albe cu numarul 32. Apas pe clanta lunga si suntire. Usa se deschide cu un scartait enervant. Inauntru zaresc o fata cu parul de culoarea celei mai gingase flori de cires si cu ochii ca doua smaralde. O vad cum tresare dupa care isi intoarce privirea catre mine. Avea inca o expresie ganditoare, dar se pare ca aceata se risipeste usor, facand loc uimirii. Cand constientizeaza cine sunt, pe chip ii apare un mic zambet. Vocea sa calda rasuna prin incapere.

-Ce cautati aici, Tsunade-sama? Uimirea inca era prezenta, de data aceasta, in vocea ei.

-Pai, nu esti pacienta mea acum?! La aceste cuvinte, incepem amandoua sa radem. Nu stiu de ce, dar mi se parea amuzant. Nu-mi spune ca nu mai vrei sa pleci acasa? Am intrebat-o, eu, sarcastic, dar ea nu a reactionat asa cum ma asteptam. Ma intreba daca deja e aniaza si daca poate pleca. Eu ii raspund cu o simpla inclinare a capului. O vad pe rozalie cum sare ca arsa din pat si incepe sa isi stranga lucrurile. O intreb ce e cu graba asta. Raspunsul ei veni imedeat.

-Daca pot sa plec, atunci eu am zburat de aici! Vad cum isi inchide geanta si se pregateste sa o ia pe umar.

-Stai! Nu ai voie sa faci un asemenea efort. Il chem pe Naruto sa te ajute. Dupa care, eu am fost cea care a ,,zburat” pe usa.


Sakura pov:

Naruto venii sa ma ajute, dar eu l-am rugat sa imi duca geanta acasa ca eu raman sa ma plimb ,singura, prin parc. Nu prea a fost de acord cu partea in care sa ma plimb singura, dar l-am facut sa accepte pana la urma.

Ma plimb pe aleea singuratica a parcului, indemnata de parfumul florilor. Petalele florilor de cires, plutesc nestingherite in jurul meu. Cata libertate! Pasii mi se indreptau incet spre o banca de langa padure. Ma asez pe banca si imi ridic privirea catre cerul innorat. Hmmm... O sa ploua... Doua persoane care treceau pe langa mine, mi-au atreas atentia. De fapt pelerinele lor mi-au atras atentia... Akatsuki! Imi venea greata cand pronuntam numele asta, chiar daca era in gand. Cei doi acatsuki erau un barbat inalt cu ochii de o culoare violet, ciudata, si cu par argintiu, dat peste cap. In spate purta un fel de coasa cu trei lame. Era infioratoare. Iar caelalta persoana era o fata cu par cafeniu si ochii verzi. Era cam de inaltimea mea si nu era mai mare ca mine la varsta. Ce ar cauta o fata ca ea cu Akatsuki?
Stii se va intoarce sunt sigura Images?q=tbn:ANd9GcTmehr27bN_3GzQqlaeb3w6kFMbdOaQ1xLqCUuyPDKSnxsHU4yx
Stii se va intoarce sunt sigura Images?q=tbn:ANd9GcTba7k021imU6nVAXZhCXRg87lGb4Xa35Q95Ls_EBnur7hNrRfR
(AMANDOI PURTAU PELERINA)


Inima imi statea in loc. Imi era fricasa mai fac vreo miscare. Nu stiu cate ore am stat privind in gol in locul pe unde au plecat ei. Simt o mana care ma zguduie de sa imi rupa oasele si imi ud numele strigat de multe ori. Doar Naruto ar fi fost capapil de asa ceva. Ma uit la el. Avea o fata de speriat! Nu ii statea bine cand era ingrijorat. Vedeam cum ii se miscau buzele, dar nu intelegeam nimic. Ma concentrez sa fiu mai atenta la el si in sfarsit il pot auzi:

-Ce faci, Sakura?! E noapte deja! Hai sa te duc acasa...
Eram mai rau ca o marioneta, asa ca l-am lasat sa ma duca pana in fata casei mele. Ii multumesc si il imbratisez. Era cald... Ne desprindem din inbratisare si vad cum se indeparteaza, plecand spre casa lui. Chiar daca eram frati, el avea casa lui proprie, ceea ce ne era corect! Cu pasi marunti ma indrept spre usa de la intrare. De ce imiera frica? Poate doar mi.-am imaginat. Da, asta e... Mi-am imaginat. Apas cu curaj pe clanta usii si intru in casa. O anunt pe mama ca am ajuns acasa, iar ea ma intreaba daca nu imi e foama ca sa imi pregateasca ceva de mancare. Ii spun ca nu mi-e foame si ma duc spre camera mea din capatul holului. Camera mea era inconfundabila. Totul era aproape la fel. Usa si mobilierul din camera erau facute din lemn de cires masiv, ce ii dadeau o oarecare finete. Apas pe clanta alba si fina, deschirand usor usa. Camera era intunecata. Inchid usa si caut intrerupatorul. Ah... Gata, l-am gasit! Becul falfaie de trei ori dupa care se aprinde. Nu, nu, nu se poate! Nu a fost doar imaginatia mea! Pulsul imi crestea si respiratia accelera rapid. Palmele imi transpiram si m simteam de parca as fii prinsa in cusca leilor flamanzi. Aici eu eram hrana! Cei doi akatsuki erau in camera mea! Imi era frica. Barbatul statea relaxat pe pat, iar fata statea pe scaunul de la birou. Instinctiv am facut un pas inapoi, lipindu-ma de usa. La contactul usii reci cu pielea mea, am tresarit. Se pare ca eu eram atractia principala pe aici.

Imi era foarte frica. Vocea barbatului rasuna prin intreaga camera, pe un ton amenintator:

-Tu...

VA CONTINUA...
sper ca v-a placut, v-am pupacit in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
Stii se va intoarce sunt sigura Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 


Ultima editare efectuata de catre Anna-chan:) in Vin 18 Mai 2012, 17:24, editata de 2 ori
Sus In jos
Un Strain
Academy Student
Academy Student
Un Strain

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Intr-un canion de muzica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Citesc.
Stare de spirit Stare de spirit : Forte.

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Vin 11 Mai 2012, 20:44

Sper ce va va placea ce am lucrat noi ,
asteptam comurile voastre Pwpiki

Stii se va intoarce sunt sigura 384738 Stii se va intoarce sunt sigura 384738 Stii se va intoarce sunt sigura 384738 Stii se va intoarce sunt sigura 384738 Stii se va intoarce sunt sigura 384738 Stii se va intoarce sunt sigura 384738 Stii se va intoarce sunt sigura 208323 Stii se va intoarce sunt sigura 208323


Stii se va intoarce sunt sigura Tumblrmlzljxcquv1qjlrc4
IN A DISTANT PLACE, ALL I WISH IS THAT MY DREAMS ARRIVE SAVE.
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Vin 11 Mai 2012, 20:59

pai sa zic , super:D , ce naiba vor akatsuki aia de la Sakura? , mereu trebuie sa apara ceva urat cand lumea este mai frumoasa .. lasand asta abia astept next si mersi ca m-ai anuntat:D


Stii se va intoarce sunt sigura Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Un Strain
Academy Student
Academy Student
Un Strain

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Intr-un canion de muzica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Citesc.
Stare de spirit Stare de spirit : Forte.

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Vin 11 Mai 2012, 22:45

4 Amenintarea


Din episodul trecut :
-Tu...



Sakura :

-Tu ili esti apropiata lui Itachi ??
Raman blocata. asta vroiau
ei. il vroiau pe itachi. Fac ochii mari, ceea ce lui i-a provocat satisfactie
fiindca aflase raspunsul la intrebarea ce o pusese mai devreme.

-Aveau niste conturi de reglat
.
-Asculta cu atentiecea ce iti spun daca ii spui lui itachi ca mai intalnit te voi omora , fara mila si suparare inteles ?!Si vei face tot ce zicem noi sublondul o pateste .
Dau afirmativ din cap iar aceestia dispar
intr-un nor de fum dens . Sunt
impietrita de spaima dar intr-un final ma deplasez incet pana la dulapun meu
din flori de ciresi si imi i-au o rochita de noapte roz deschis cu negru si
fundite de un roz si mai deschis .Ma pun
in pat si ma uit la balconul unde acum 5
minute erau acei doi Akatuchi pe care
din ce am citit in anexta tatei in timpul liber se numeau , baiatul Hidan iar
pe fata Gio Medeea. Geamul mare imi arata ca mandra luna si ficele ei stele
luminau cerul de culoarea abisului
.
Stau
cu ochii atintiti pe tavanul crem si incerc sa ma linistesc. vorbele lui Hidan
imi reveneau in minte si se tot repetau.Ma simteam bulversata, nu numai ca era
implicat itachi, dar chiar si fratele meu... E prea mult! nu stiu cat pot
rezista asa. dar daca refuzam, acum stateam langa cadavrul lui naruto.

Nu puteam permite
asta. Un fior de gheata imi starbatu corpul cand mi l-am imaginat pe Naruto
mort. Scutur de cateva ori din cap ca sa alung gandurile negre. Inchid ochii si
ma fortez sa adorm. Intr-un final adorm cu gandul la ce mi-au spus cei doi .

Dimineata nu ezita sa
apara , soarele stralucia puternic pe cerul albastru ca ochii fratelui meu ,si
nori bufosi zambitori .

Ma ridic lenesa din
pat si ma indrept spre baie un de imi prind parul si ma imbrac int-o salopeta ,imi
pun bandana si plec spre locul de antrenament

Locul acela este plin
cu ciresi si floricele , un rau care curge lin si piatra mormantala a celor decedati in misiune sau pe scurt CDM cum spune sensei .

Ma antrenez cu tot
felul de arme si imi exersez anumite technicicare nu le prea stapanesc pana
cand sunt intrerupta de nimeni alti decat Hidan si Medeea . Intru in panica si mintea nu imi mai functioneaza bine. Picioarele mele incap sa fuga in directia opusa lor. Ma afundam tot mai mult in padurea de smarald. Fug si fug pana cand pamantul dispare de sub picioarele mele. Vad negru in fata ochilor. Acum sunt in cadere libera, spre fundul prapastiei. Imi inchid strans ochii asteptand impactul cu pamantul. dar acesta nu veni. simt cum o mana calda o infasoara pe a mea. imi ridic privirea si il vad pe hidan care atarna la randul lui de manerul coasei sala. fara nici un efort ma ridica in sus pana la pieptul sau si ma strange cu putere. Ajunsi sus Medeea ma priveste cu dispret si ura , dupa ce Hidan pleaca aceeasta spune :

-………….Supansss


Spar sa va placa PWP


Ultima editare efectuata de catre ♥♥Puffy♥♥ in Dum 13 Mai 2012, 22:08, editata de 3 ori
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Vin 11 Mai 2012, 22:45

iei prima
ti-a iesit foarte bine acest capitol scumpii!
pe urmatorul am sa il pun eu... poate maine sau poimaine
cu cat mai multe comuri cu atat mai repede aveti nextu'
fara comuri de la mine nu vedeti nimic
sa inteles?
sunt cam zgarcita dar na, ne adaptam in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
Stii se va intoarce sunt sigura Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Vin 11 Mai 2012, 22:49

suspans:(( , nu stii cat il urasc? Acuma stiii:(( , la naiba Hidan ala so mai inragosti de ea ceea ce nu ii permis in religea noastra:| , abia astept next:O3 please


Stii se va intoarce sunt sigura Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Chrissu-chan :X
Genin
Genin
Chrissu-chan :X

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Keep calm and listen Black Veil Brides (+ keep calm and love Andy Biersack ♥)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 206
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Plimbari, Animeuri, Ficuri, Desenat, Scris.
Stare de spirit Stare de spirit : n`aveeem :D

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Sam 12 Mai 2012, 14:32

In legatura cu al treilea capitol... Nu a zis la inceput ca Naruto si Sakura sunt frati? Atunci de ce au case diferite??? what?


https://sasu.forumgratuit.ro/t7017-o-fata-intre-doua-lumi#206494
(Nimic nu este imposibil, atat timp cat iti doresti sa se intample  in love  in love  in love  in love  in love  in love )
Sus In jos
Chrissu-chan :X
Genin
Genin
Chrissu-chan :X

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Keep calm and listen Black Veil Brides (+ keep calm and love Andy Biersack ♥)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 206
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Plimbari, Animeuri, Ficuri, Desenat, Scris.
Stare de spirit Stare de spirit : n`aveeem :D

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Sam 12 Mai 2012, 19:46

si...suspans... din nou...iar... nervi! nervi! nervi! mam saturat de atata suspans terminati pana la sfarsit propozitia!!!!!!!!!!! in rest e super ficul continuati tot asa ... si puneti ami rpd capitolul!!!!
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Stii se va intoarce sunt sigura J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Dum 13 Mai 2012, 19:48

Ati cerut o critica so.. voila! :)

Titlu - Mie numai in romana nu-mi suna. L-am citit de vreo zece ori ca sa-l inteleg si tot n-am reusit sa-l leg. Nu stiu la ce v-ati referit cand ati pus acest titlu si de unde l-ati luat dar nu da bine deloc. Poate trebuia sa fie ceva de genul: ''Stii ca se va intoarce! Sunt sigura!'' sau.. nu-mi explic.

Idee - E comuna. Sunt multe fic-uri de acest gen, dar astept s-o conturati in felul vostru si s-o mai imbunatatiti.

Descriere - Puffy, aici ai o problema ceva mai mare. Nu ai deloc descriere sentimentala care e extrem de importanta intr-un fic. Trebuie sa descrii sentimentele personajelor ca sa il faci pe cititor sa simta aceiasi durere sau fericire ca si personajul. Anna, tu te descurci cat de cat, dar e cam searbada acea descriere. Insufleteste-o. Descrieti amanuntit si cel mai mic sentiment al personajelor ca sa fie un fic cat mai savuros si placut de citit.

Dialog - Nu e mult, dar e cam sec. Replicile pe care le-a pus Puffy puuteau fi introduse cu usurinta in naratiune.

Actiune - Primul capitol e fugarit de caini. Se vede ca lipseste cu desavarsire descrierea, de aceea actiunea decurge asa de repede. V-am spus, descrieti atat sentimentele cat si lucrurile.

Estetica - Anna, tu stai bine la acest capitol. Puffy, nu mai folosi acel font ca pe mine sincer ma dor ochii. E extrem de greu de citit si e obositor. Foloseste Arial sau Comic Sans sau orice altceva mai usor de citit.

Greseli de tastare:

Am vazut ca ambele ati avut greselide tastare dar si gramaticale si de ortografie. Asigrati-va ca corectati capitolul inainte sa il postati si ''abia'', ''imediat'' etc. nu se scriu cu ''e'' - abea, se scriu cu ''i'' - abia. :)

Sper ca v-am fost de ajutor. a hug Ceau. kiss


Once you go black you never go back
Sus In jos
Un Strain
Academy Student
Academy Student
Un Strain

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Intr-un canion de muzica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Citesc.
Stare de spirit Stare de spirit : Forte.

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Dum 13 Mai 2012, 22:16

MUltumesc de ajutor

Si o sa incerc sa incerc sa nu mai am greseli


Stii se va intoarce sunt sigura Tumblrmlzljxcquv1qjlrc4
IN A DISTANT PLACE, ALL I WISH IS THAT MY DREAMS ARRIVE SAVE.
Sus In jos
Chrissu-chan :X
Genin
Genin
Chrissu-chan :X

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Keep calm and listen Black Veil Brides (+ keep calm and love Andy Biersack ♥)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 206
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Plimbari, Animeuri, Ficuri, Desenat, Scris.
Stare de spirit Stare de spirit : n`aveeem :D

Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19Joi 17 Mai 2012, 22:40

Anna-chan inteleg ca ai teze si eu am maine la romana si miercuri la mate dar tot imi fac timp de pc (as muri fara el)dar totusi fiind in colaborare puffy poate sa faca ea actiunea si tu descrierea e destul de simplu zic eu. happy2 a hug think nr1 good
Sus In jos
Continut sponsorizat




Stii se va intoarce sunt sigura Empty
MesajSubiect: Re: Stii se va intoarce sunt sigura   Stii se va intoarce sunt sigura I_icon19

Sus In jos
 

Stii se va intoarce sunt sigura

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-