Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Piano notes  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Piano notes  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Piano notes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Va place ideea
Da ,foarte emotionanta
Piano notes  - Pagina 2 I_vote_lcap100%Piano notes  - Pagina 2 I_vote_rcap
 100% [ 28 ]
Nu, foarte plictisitoare
Piano notes  - Pagina 2 I_vote_lcap0%Piano notes  - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 28
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Sam 02 Iun 2012, 12:10

Daca ai stii de cand astept nextul acesta ! rusinos
Ma bucur tare mult ca l-ai postat . Este foarte frumos , insa te rog sa fi mai atenta deoarece ai avut greseli de tastare si nu pui cum trebuie semnele de ortografie . Asa deci hmm..realy? , Sasuke este ion acelasi liceu cu Sakura . Mi-a placut mult cum ai descris partea aceea cu lume . A fost foarte frumoasa , desii a fost scurta .
Sper sa aduci nextul cat mai curand posibil si sa ma anunti si in continuare , bafta la tastat si pupici . kiss


Piano notes  - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Sam 02 Iun 2012, 13:27

In primul rand, un capitol superb!!!! Sakura deja se indragosteste de Sasuke in love abia astept sa vad continuarea, asa ca repejor cu nextul.
Iar acum in al doilea rand, poate aduci mai repjor nesxturile, ca ma plictiseam asteptand... puppy eyes
Te-am pupat si spor la scris ♥️


Piano notes  - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Piano notes  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Sam 02 Iun 2012, 14:23

Buna draga ! :x
Scuze ca am lipsit asa de mult, dar scoala si tezele astea nu ma lasa nici sa respir. :o3
In fine.
Vaaaaii !!!!! Ce frumoooooos capitol ! kiss Abia astept continuarea si multumesc de anunt. kiss
Biata Sakura.... sad


Piano notes  - Pagina 2 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Sam 02 Iun 2012, 16:09

Buna draga mea! Chiar nu am cuvinte cum nu are nici Sakura..Ma impresionat mult ficul tau. De la titlu~la idee~la descriere~la suspans... Titlul ma atras intr-un mod special..Nu mai are rost sa zic cat de originala e idea..O sti si tu deja..Mie nici nu imi trecea prin cap asa ceva...Astept next si te rog din tot sufletul sa ma anunti si pe mine printr-un Pm.


Piano notes  - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Capitolul 4 Just a dream !   Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 15:09

Capitolul 4 Just a dream !

Visele ne insotesc pe toata perioada vieti ele sunt deseori dorinte sufletesti sau chiar trupesti .Visele sunt folosite pentru a invata mai multe despre sentimente , ganduri ele ne pot ajuta sa ne rezolvam problemele pe care le aveam sau sunt chiar un izvor de inspiratie pentru melodiile mele .

Prin vise ne implinim o dorinta adanc arzatoare imposibil de implinit in viata reala . Lumina puternica a becului ma aduce in lumea reala facandu-ma sa imi dau seama ca a fost doar un vis .
Durera din piept revine si imi duc mana la inima parca alindando dar fara rost , nu exista medicament pentru o durere sufleteasca .

~~~~Flashback~~~~~~~

Noaptea inveleste cerul cu o mantie neagra si groasa .Pleoapele incep sa-mi acopere ochii…incerc cu greu sa-i tin deschisi .Cu gandul la baiatul din sala de muzica am adorit !

- Sakura! O mana puternica ma misca incercand sa ma trezeasca . Deschid ochi si totul se vede vag , lumina era stinsa si afara era inca noapte . Se putea vedea o silueta stand deasupra mea , ma ridic in sezut si dau de ochii sai, privirea aceea insistenta ma facea sa-mi amintesc de
Sasuke... era chiar el . Zambea straniu de larg si mana lui urca lent pe spatele meu provocandu-mi mici furnicaturi pe sina spinari , inainteaza incet ajungand deasupra mea .
Corpul imi ardea iar fiecare atingere a lui era ca un cub de ghiata ce se topea incet racorindu-ma .

~~~~EndFlashback~~~~~

Erau doar fantezii de ale mele ma amageam in lumea viselor . Stiam si stiu ca nu sunt facuta pentru fericire si fiecare zi care trece imi dovedeste asta .
Dupa ce m-am imbract intr-o rochie alba pana la genunchi asortata cu un sacou roz am coborat in camera mamei mele .
Tatal meu era ca de obicei plecat la munca pana tarziu pentru a ne mentine existenta . Iar mama mea statea in sezut pe pat semn ca dor ce se trezise si isi pieptena parul , e ca o obsesie pot spune ca are cel mai frumos par din intrega planeta si il pieptena de cel putin 50 deori de zi.
Era din ce in ce mai palida si asta se observa usor tenul ei ca spuma laptelui era acum de un galben sters . Nu mai avea acea stralucire in ochii cu fiecare zi parca o parte dn ea disparea si ramaneau dor amintiri dulci a unei fiinte prea inocente si nevinovate ca sa piara asa devreme.
M-am asezat usor langa ea daruindui o imbatisare de care sigur avea nevoie , apoi a inceput sa imi impleteasca parul intru-un spic pe o parte . Dupa ce a terminat mi-a daruit o foaie si ma rugat sa ii povestesc ce am pe suflet deoarece sunt cam absente de la ceva vreme .
Si asa i-am povestit despre baiatul pe care doar in vise il regasesc Sasuke Uciha .

- Uciha ...il cunosc nu am timp sa iti povestesc acum !


Piano notes  - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 17:04

cum? Mama ei il cunoaste? WOW , super , ce fantezi mai are si Saku ;)) next:)


Piano notes  - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 17:43

Buna draga! happy2 Am dat din intamplare peste ficul tau si am intrat deoarece titlul si descrierea pe care ai puso mi-au trezit interesul. think
Pot sa spun, ca nu regret ca am intrat......povestea este atat de frumoasa in love .....asteptam de mult pe cineva care sa creeze acest efect clasic, vechi si romantic cu ajutorul pianului.
Povestea se remarca prin unicitate, drama, sperantele acestei fete mute......mi-a ajuns la inima. in love
Dea bea astept nextul care sper sa fie cat mai curand si te rog mult sa ma anunti cand il pui. please thank you hi!


Piano notes  - Pagina 2 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iun 2012, 20:04

Buna , am ajuns si eu , insa cu intarziere deoarece nu am fost anuntata mai devreme .
Am citit capitolul de dimeneata , insa nu am mai avut timp sa iti las si un com , dar il las acum .
Acest capitol este chiar dragut , sunt curioasa sa vad ce ti-a mai trecut prin minte . Interesant ca mama Sakurei il cunoaste pe Sasuke . think
Mi-ar placea sa faci capitole mai lungi , in ultimul nici nu ai atins numarul de randuri care este specificat in regulament .
Sper sa ai mai multa grija la acest aspect , in rest totul e ok .
Astept nextul , bafta la tastat si pupici . dap !


Piano notes  - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iun 2012, 20:53

Dragut capitol. Sakura chiar s-a indragostit de brunet in love
Dar Sasuke? El nu a mai aparut in peisaj de la ultima lor "intalnire". Ma intreb daca s-a mai gandit la ea de atunci. Sau ce crede despre ea? O crede o ciudata? Si de unde il stie mama Sakurei pe Sasuke? Of...prea multe intrebari, asa ca rapid nextul!!!
Te-am pupat si spor la scris ♥️


Piano notes  - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Mar 05 Iun 2012, 21:19

Nu mai anuntat si capitolul e scurt, vrem mai mult!!!! Imi place..dar de unde il cunoaste pe Sasuke? Adu repede next sau nu te pwp dolce.


Piano notes  - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 22:11

Iubito, in primul rand scuzele mele ca nu ti-am mai dat comm, a fost doar vina mea, ai avut niste captitole superbe, cu o descriere sentimentala impcabila, dar, asa cum mi-ai spus, au inceput sa fie din ce in ce mai scurte.
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 01:07

Hey, de mult vroiam sa iti citesc ficul...doar ca timpul....nu imi permite sa fac prea multe lucruri.
Pai cu privire la fic. Sunt uimita, fascinata, pur si simplu il ador in love
Nu stiu ce cuvinte pot exprima frumusetea ficului.
Pai...nu cred ca am ce sa spun doar ca vreau next in love
Spor la scris, See ya! kiss

P.S: Te rog sa ma anunti cand pui nextul. happy


Piano notes  - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Mumf
Legend
Legend
Mumf

Merite deosebite :
Piano notes  - Pagina 2 Asss10Piano notes  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 110
Localizare Localizare : Paradox, CO
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13635
Puncte : 14127
Reputatie Reputatie : 481
Hobby-uri Hobby-uri : AMV , Fan fiction .
Stare de spirit Stare de spirit : Yuk <.<

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 03:20

Bună. in love

Îmi pare rău că nu am comentat la capitolul 3. sad

Sper că mă poţi ierta.

Anyway, mama Sakurei îl cunoaşte pe Sasuke ? huh?

Devine interesant.

Mi-a plăcut foarte mult acest capitol, mai ales visul Sakurei. well? awesome right?

Aştept următorul capitol.


Să ai cât mai multe idei.

Denii.
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 14:41

Capitolul 5:

Piano notes  - Pagina 2 Scaled.php?server=405&filename=mjvartorg1265741920x144

"Mama mea il cunostea pe acest Uchiha Sasuke? Nu mai avusese timp sa imi povesteasca din cauza faptului ca eram in intarziere la scoala. A promis ca imi va povesti cand ma intorc , dar de ce am o senzatia ca nu o va face?

Ma simteam mai ciudat , gandindu-ma mereu la aceel baiat , la parul sau mai negru decat cerul nopti fara luna , la aceei ochii abisali in care te pierzi. Asa numiata dragoste la prima vedere? Nu , nu vreau sa sufar de la aceeasta varsta si daca este posibil , nu asi vrea sa sufar niciodata.

Imi mut privirea care explora fiecare particica din podeaua holului scoli spre afisul de pe usa castanie a clasei de muzica. Inspir apoi , apucand clanta rece din fier a usi , o deschid timid ivindu-se in fata mea aceeiasi clasa de muzica , pereti albi decorati cu diverse tablouri in care se afla mai marii clasici , parchetul din lemn de nuc care este acoperit de un covor alb si pufos.

Instrumentele care asteptau sa fie folosite , pianul asteptandu-ma cu drag , profesoara de muzica , Kurenai Yuuhi isi muta privirea dintre hartii aflate pe biroul din lemn de cires catre mine , facandu-mi semn sa ma asez langa un scaun de langa birou.

-Buna Sakura , vrei sa vorbim ceva? Ma intrebase in timp ce isi daduse cateva fire rebele de pe chip , dau aprobator din cap scotand din geanta mea o scrisoare pe care i-am imanat-o. Se uita cateva clipe la mine apoi la foaia alba , dezaprobarea I se citea pe chip , lasase scriosoarea pe birou apoi se uita la mine.

-Esti sigura ca vrei sa faci asta? Stiam ca tii foartea mult la acel pian , incuvintez din cap iar ea continua ,o sa ma ocup eu de asta , acum intoarce-te la ore ca o sa intarzi , ii zambesc in mod de multumire. Daca asi putea vorbi i-as multumi de atatea ori pentru tot ce a facut pentru mine.

Sunetul atat de cunoscut al clopotelului incepuse , astfel holurile scolii adineauri pustii fiind strabatute de atatea fiinte umane , cu greu ma strecutrasem printre ei pana in clasa mea . Nu imi placea cum se uitau colegi la mine de fiecare data cand intram , dar cu timplu ma obisnuisem , trecand printre banci pana la ultima de langa geam.

Orele au trecut mai greu , dar acum s-au sfarsit. Ma ridic si o iau spre clasa de muzica dar o voce care ma striga ma facuse sa ma opresc , imi intorc privirea in spatele meu unde erau „prieteni „ mei.

Mei , se indreptase catre mine cu un zambet pe chip , un zambet care imi trimitea mii de fiori , facusem cativa pasi inapoi pana ma lipisem de usa veche a clasei. Brunetul se tot indrepta catre mine , fixandu-ma cu aceei ochii gri neexpresivi , imi ridicase cu doua degete chipul ca sa il pot privi mai bine , isi intoarse privirea catre ceilalti , Rin , Nishi si Subaru.

-Voi chiar o credeti ca e muta? Isi intoarse privirea catre mine , apropiindu-se mai mult , din spate se auzeau rasete , ce era asa de amuzant? Daca puteam tipam , dar nu puteam , ma prinse brusc de par dandu-mi capul pe spate . Nu vroiam si intr-un moment de neatentie reusisem sa ii dau o palma , ma repezeam sa deschis usa dar ma prinse de mana tragandu-ma catre el si izbindu-ma de trupul sau.

-Hei Mei , doar nu ai degand sa.. incepuse Rin , in vocea ei ii se putea citi gelozia , buzele lui erau acum pe gatul meu alb ca spuma laptelui , tremuram iar fiorii nu incetau sa imi strabata corpul . Imi facusem curaj strangand geanta din ce in ce mai tare , il lovisem cu ea in burta apoi am fugit pe usa .

Nu eram atenta la drum , vroiam doar sa ies si sa ma indrept spre casa , curiozitatea ma macina asa ca imi intoarsem privirea in spatele meu , inca ma mai urmarea.

In neatentia mea am dat peste cineva , cazand amandoi , nu apucasem nici sa imi deschid ochii fiindca deja eram tarata dupa cineva . Era o fata care fugea tinandu-ma de mana , in spate erau Mei si ceilalti , parul ei lung si blond era miscat de colo colo , nu renuntau sa fuga dupa mine.

Dar ce voriau? Aceea fata intra cu tot cu mine intr-o camera care se dovedise a fi sala de muzica , profesoara se uita uimita la noi.

-Ino , Sakura unde va grabiti asa?"



Piano notes  - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Mumf
Legend
Legend
Mumf

Merite deosebite :
Piano notes  - Pagina 2 Asss10Piano notes  - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 110
Localizare Localizare : Paradox, CO
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13635
Puncte : 14127
Reputatie Reputatie : 481
Hobby-uri Hobby-uri : AMV , Fan fiction .
Stare de spirit Stare de spirit : Yuk <.<

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 14:59




Bună.

A fost un capitol excelent.

Nu a fost scurt, deci e perfect. .

Aştept următorul capitol. kiss


Denii
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 15:02

Hey :*

Ti'a iesit foarte frumos . Am vazut ca ai adaugat noi personaje ''negative''
buna ideea . Si Ino a salvat o ce bine a hug

Pai ma bucur ca am ales sa fac colaborarea cu tine kiss


Piano notes  - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 15:02

Hey, mersi ca m-ai anuntat si sper sa o faci si pe viitor dap !
Superb capitol. love
Din nou am ramas fara cuvinte in love
Daca mai incearca cineva sa ii faca rau Sakurei....il/o asteapta iadul biciuitor
Ei bine eu astept cu nerabdare nextul.
Spor la scris si la idei!
See ya! kiss kiss


Piano notes  - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 15:15

Un capitol minunat....nu am ce comenta happy2 !
Ma bucur mult ca Sakura a scapat si mai ales ca a ajutato Ino.
Cred ca in ficul asta vor fi prietene.....cred, ramane de vazut!
Abea astept sa vad ce se mai intampla si mai ales sa vad de unde il stie pe Sasuke, mama Sakurei think ......asa ca fara alte adaugari.......VREAU NEXTUL! happy2 hi!


Piano notes  - Pagina 2 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 08:00

Buna , Max cat imi plac capitolele facute de tine .
A fost un capitol frumos , care mi-ar fi placut sa nu se mai termine .
Sper sa veniti repede cu nextul si ma scuzati ca trec atat de tarziu .
Multumesc de anunt si astept nextul , bafta la tastat si pupici . kiss


Piano notes  - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 09:48

Hallow hi!
Sunt noua pe forumul asta si am decis sa comentez si eu ficuri sa ma fac vazuta well? awesome right?
La "viata mea" am citit o groaza de ficuri si nu am mai intalnit idea asta what?lol!
Nu stiu cum ti'a venit dar este foarte foarte tare happy2 ;;)
Pwease rusinos adu' repede nextul kiss
Sunt tare tare curioasa sa vad prin ce o sa mai treaca mutulica noastra a hug



Mustache

Piano notes  - Pagina 2 347ib8zPiano notes  - Pagina 2 SemnaturagPiano notes  - Pagina 2 292625w







Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 10:17

Cat de tare a fost capitolul asta!!!
Abia astept sa pui next sa vedem daca Ino va spune dece erau asa grabite sau va baga o minciunica.
Dar eu ma asteptam sa fi dat peste Sasuke, nu peste Ino think asa ca m-ai surprins.
Adune repejor nextul!!!! Te-am pupat si por la scris ♥️


Piano notes  - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Mier 13 Iun 2012, 11:54

Buna dragilor :x
Imi pare rau dar nu imi m-ai merge pc :( acum sunt la verisorul meu :(((
In cateva zile deabia il voi repara pana atunci nu pot face nimic ...

sad(


Piano notes  - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iun 2012, 16:37

pot sa contiui eu daca vrei


Piano notes  - Pagina 2 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iun 2012, 23:50

Ma scuzati ca am intarziat dar eu is mai uituca si..Imi pare rau! Capitolul a fost excelent..Faceti o colaborare superba! Draga mea sper sa iti reparicalculatorul repede si sa ne aduci next


Piano notes  - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 21:05

Unu , domnu nik name cenzurat cu stima si nestima va adreseaza Max .. pe scurt eu te intre asa , stii macar ce inseamna acel cuvant?
Si o zis careva ca noi fix acum mergem sa satisfacem barbati? Ia dute si cauta-l pe tactu sa te invete sa vorbesti. Cat despre ficuri ,. domnu nu te-a obligat nimeni sa le citesti si asa hush de aici !
Max iti zice sayonara pe scurt (me gito du hej)


Piano notes  - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Continut sponsorizat




Piano notes  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Piano notes    Piano notes  - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Piano notes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-