Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Care este realitatea? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Care este realitatea? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Care este realitatea?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ally15
Academy Student
Academy Student
Ally15

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Braila
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,sportul filmele:)
Stare de spirit Stare de spirit : sunt mereu cu zambetul pe buze:):D

Care este realitatea? Empty
MesajSubiect: Care este realitatea?   Care este realitatea? I_icon19Dum 03 Iun 2012, 14:14

E greu sa scrii o poveste cand stii ca se va termina dar placerea din timpul cititului nu ti-o fura nimeni ...nu stiu daca intelegeti ce vreau sa spun dar a inceput sa-mi placa sa citesc fic-uri...sa ma prezint numele meu este Alina si ne putem imprieteni usor fiindca sunt o fire prietenoasa sper sa va placa primul capitol ....astept com-uri nu conteaza daca sunt bune sau rele sunt deschisa la orice....iata primul capitol din fic-ul meu ( nu are nicio legatura cu realitatea!)
Capitolul 1 :
Intr-o zi frumoasa de vara cand cerul era senin si pasarelele ciripeau ma plimbam pe strada nestiind unde merg cutreieram orasul ,era o zi prea frumoasa sa stau in casa asa ca am iesit afara.Pe drum am intalnit un catelus care era foarte dragut,l-am luat in brate si am observat ca nu are zgarda si l-am luat acasa ...... pe drumul inapoi spre casa am intalnit o fata inalta cu parul lung ,bruneta cu ochii albastri am salutat-o dar ea nu vroia sa-mi raspunda si a trecut pe langa mine fara sa-mi spuna nimic ...in gandul meu aveam o groaza de intrebari care nu aveau raspuns.Curioasa din fire nu am ezitat sa o intreb din nou mergand in spatele ei cu catelusul in brate.:
-Hei!Buna! Numele meu este Sasha, al tau care este?am intrebat eu prietenosa si cu zambetul mereu pe buze .....fata nu vroia sa-mi raspunda s-a oprit din mers s-a intors putin catre mine s-a uitat cu coada ochiului si a inceput sa zambeasca uitandu-se in sus..in cele din urma a spus ceva:
-Nu ma cunosti? Sa stii nu e prima data cand ne intalnim...
- Da? Nu tin minte sa ne fi mai intalnit vreodata.
-Hmmm...ar trebui ca semnul dupa mana sa-ti arate realitatea si cine esti de fapt...
- Nu inteleg care realitate si cine sunt de fapt?
- O sa-ti da-i seama in curand.....ne vedem dupa cum am stabilit...Pa pa !!!
- Stai noi am mai vorbit?Unde am stabilit? fara a-mi raspunde la una dintre intrebari a plecat ...de care semn vorbea? cred ca de tatuajul meu dupa brat ...mereu m-am intrebat de unde il am parintii mei nu mi-au spus prea multe despre acest semn doar ca nu e un simplu tatuaj ...dar nu am luat in seama ce au spus...unde trebuie sa ma intalnesc cu ea? trebuie sa o intreb ce stie despre mine nici nu mi-a zis cum o cheama .....am lasat capul in jos uitandu-ma la catelus ...oare el stia de ce ? normal ca nu era doar un catelus...
M-am intors acasa am uitat sa va spun ca nu locuiesc cu fratele meu care este mai mare ca mine cu 2 ani eu avand 16 ani,ne-am mutat de curand in acest orasel nu mi-am facut inca prieteni dar sper sa-mi fac ..... Fratele meu Lee,a luat de curand permisul si as vrea sa ma plimbe si pe mine prinoraselul asta pustiu...el a avut grija de mine de la 10 ani parintii mei au murit misterios unii spun ca intr-un accident de masina altii spun ca au cazut intr-o prapastie dar nimeni nu stie ce s-a intamplat nici macar eu....am ramas cu bunicii care acum 2 luni (inainte sa ne mutam ) au murit :( si am ramas doar cu fratele meu mai mare.....sa va inveselesc un pic ..eu si fratele meu ne intelegem foarte bine e cel mai bun prieten al meu dar cand vine vorba de fete se rusineaza si nu mai vorbeste cu mine e mai timid dar totodata e matur si responsabil asa incat eu si el intretinem casa patintilor nostri care a ramas mostenire .Cu toate ca ne-am mutata de o luna jumate aici nu mi-am facut prieteni ,eu si cu Lee am hotarat sa redecoram casa dar cred ca va dura ceva timp .....fiecare avem camera noastra...Lee nu vrea sa-si decoreze camera ca in camera fiecarui baiat vrea sa fie mizerie dar eu il contrazic si il rog sa faca curat in camera dar e intelegator si nu avem probleme .....Ajunsa acasa urc scarile si las catelusul in living aducadu-i ceva de mancare si apa apoi ma duc pana in camera mea fac un dus si ma schimb intr-o rochita alba cu buline albastre ,Lee mereu imi spune ca sunt cea mai frumoasa si ii plac foarte mult ochii mei caprui si parul meu lung si castaniu care il tin de obicei intr-o coada....
Trebuia sa pregatesc ceva de mancare e ora 10:30 dimineatza cobor scarile pana in bucatarie si observ ca nu avem mai nimic in frigider trebuie sa fac ceva repejor....m-am gandit sa fac mancarea preferata a lui Lee cartofi pai dap ! era simplu si usor ...m-am apucat sa tai cartofi si am adus si cateva oua sa le fac.....Lee nu era acasa trebuia sa soseasca din moment in moment .........timpul trecusera repede am facut cartofi mai am oule e ora 11:00 si Lee nu a aparut caut in buzunarul de la rochita of ce uituca sunt mi-am lasat iphone-ul in camera...urc iar scarile sper camera mea cand se aude un zgomot ciudat...oare ce o fi ma intreb in sinea mea ...pasesc incet nu vreau sa se auda dar parchetul vechi care scartie ma da de gol iar usa camerei mele se deschide oare cine o fi ? ...nu se poate ............ huh? nu poate fi......cred ca am vedeni ...cum a intrat fara sa vad ? era chiar ..............................
Scuze va trebui sa asteptati urmatorul capitol care este foarte interesant, lucrurile iau o intorsatura nebanuita astept com-uri!!!sper ca va placut kiss happy ;;)
Sus In jos
Ally15
Academy Student
Academy Student
Ally15

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Braila
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,sportul filmele:)
Stare de spirit Stare de spirit : sunt mereu cu zambetul pe buze:):D

Care este realitatea? Empty
MesajSubiect: Re: Care este realitatea?   Care este realitatea? I_icon19Dum 03 Iun 2012, 14:26

Sper ca va placut si daca da atunci lasati com Care este realitatea? 384738 Care este realitatea? 208323 Care este realitatea? 1425538829 va multumesc!
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Care este realitatea? Empty
MesajSubiect: Re: Care este realitatea?   Care este realitatea? I_icon19Dum 03 Iun 2012, 14:32

ce rea esti sis! ne lasi, asa, in aer?! lough imi plc pov! kiss aa... si am realizat k st prima lough
Sus In jos
Ally15
Academy Student
Academy Student
Ally15

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Braila
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,sportul filmele:)
Stare de spirit Stare de spirit : sunt mereu cu zambetul pe buze:):D

Care este realitatea? Empty
MesajSubiect: Re: Care este realitatea?   Care este realitatea? I_icon19Dum 03 Iun 2012, 14:33

bv:)) da vreau sa va tin in suspans Care este realitatea? 301723 Care este realitatea? 544217 Care este realitatea? 544217 Care este realitatea? 544217 vreau mai multe com-uri ...va iubesc:*kiss*happy):)
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Care este realitatea? Empty
MesajSubiect: Re: Care este realitatea?   Care este realitatea? I_icon19Dum 03 Iun 2012, 14:46

suspans? Toata lumea isi bate joc de mine azi can\'t see !!!
Si , ar fi placut sa nu mai pui emtoicone in poveste , altfel parca ar fi o povestire pe mess.
Si cam atat , nasol ca parinti si bunici ei sunt morti , doar nu o fi si fratele ei nu? NExt


Care este realitatea? Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Care este realitatea? Empty
MesajSubiect: Re: Care este realitatea?   Care este realitatea? I_icon19Joi 21 Iun 2012, 19:35

draguta Alynuta te rog "in genunchi" sa continui ficul ca sigur ca o sa-ti vina idei! roooggg moooolttt puppy eyes puppy eyes puppy eyes
si daca esti atat de rea incat sa nu il pui nu mia vb cu tn niciodata
nu o lua personal, dar stiu cat de bine scri (si mai sus nu a fost adevarata ta valoare), si mai ales stiu cata imaginatie ai!!!
mai rog o data >>>NEXT<<< ;;) ;;) ;;)
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Care este realitatea? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Care este realitatea? Empty
MesajSubiect: Re: Care este realitatea?   Care este realitatea? I_icon19Mar 21 Aug 2012, 13:10

Fan Fic Blocat pentru inactivitate.

Nu s-a mai postat de pe 21 Iunie.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Care este realitatea? Empty
MesajSubiect: Re: Care este realitatea?   Care este realitatea? I_icon19

Sus In jos
 

Care este realitatea?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-