Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 23:52

~Capitolul 1~

Nu imi vine sa cred.Sunt moarta..E mai diferit decat ma asteptam.Intotdeauna am crezut ca atunci cand voi muri ma voi duce intr-o lume nedefinita si ireala dar locul acesta e atat de real,chiar mai real decat viata care am dus-o pe Pamant.Pot gandi,pot vorbi,chiar si sa simt cum sufletul meu se departeaza de corp.

E atat de ciudat,oare de ce m-am omorat?Poate nici macar nu il voi mai gasi pe Sasuke in acest loc infinit.Totul e inconjurat de alb,iar eu imi pierd speranta.Desii sunt moarta simt sentimentele mai intens ca niciodata.

Mi-e frica,vreau sa traiesc,sa respir,sa fiu alaturi de prieteni.Am fost cea mai mare fraiera cand am hotarat sa imi iau viata.Si totul ca sa ce?
Un sunet asurzitor imi sfasie sufletul,sunt plansete de durere,ale cunoscutilor.Iar Naruto,imi pare atat de rau pentru el.Abea acum imi dau seama cat de mult ma iubea.Trebuia sa raman alaturi de el,sa traim o viata fericita,sa avem copii.Eu chiar regret din tot sufletul dar ce mai pot face acum?Greseala e deja comisa iar eu trebuie sa merg mai departe.

Nu stiu incotro sa o apuc dar stiu ca e ingrozitor sa vad cum corpul meu ramane acolo neinsufletit,acum sunt doar un spirit nelinistit care isi doreste sa dea timpul inapoi in ciuda faptului ca acest lucru este imposibil.

Mereu am fost naiva si am luat decizii gresite dar acum chiar am exagerat.Zbor incet inainte neintorcand deloc privirea inapoi.As vrea sa plang pe umarul cuiva care sa ma sustina si sa ma inteleaga prin ce trec.

O bubuitura puternica imi distruse sirul gandurilor.In ochii mei aparu o licarire de speranta.Stai asa,de cand am eu ochi?Parca eram un simplu spirit.Ma uit nedmuerita si observ ca sunt normala.Parul meu roz imi atarna peste spate iar din ochii mei curg neincetat siroaie de lacrimi.Sunt confuza,nu mai inteleg nimic.Tot ce stiu este ca o lumina orbitoare se indreapta catre mine.

In fata mea se afla acum insasi Dumnezeu.Era imbracat in straie albe iar privirea sa blanda imi readucea fericirea pe care credeam ca o pierdusem pentru totdeauna.Nu indrazneam sa spun nimic cu toate ca aveam atat de multe intrebari.M-a strans usor de mana spunandu-mi cu o voce stinsa:

"-Esti o fata speciala.Imi pare rau ca s-a ajuns aici.Asta e dragostea,desii este cel mai frumos sentiment sora eu suferinta se baga mereu si distruge totul.Daca ai murit pentru Sasuke inseamna ca l-ai iubit sincer.Eu ti-am redat corpul caci nimeni nu trebuie sa ti-l fure.Nu ai stiut niciodata pana acum dar cand te-am creat pe tine ti-am dat un mar foarte important care iti da putere.Nu pot sa-ti spun totul,caci daca nu descoperi singura secretul nu vei revenii niciodata la viata.E o sansa care nu multi o primesc asa ca ai grija.Vei trece prin multe incercari!

Am vrut sa spun si eu cateva cuvinte dar se pare ca din nou ma aflam singura in locul acela lipsit de viata.Ce bine ma simt ca sunt din nou in corpul meu.Trebuie neaparat sa aflu la ce se referea Dumnezeu.Ce este acea putere?

Am mers minute in sir,sau poate chiar ore.Au trecut zile intregi iar foamea imi dadea roade.Stai!Daca mi-e foame practic inseamna ca eu traiesc nu?

Oh nu!Unde ma aflu?Mi-e cald,ma sufoc!In ochii mei verzi se vede lumina flacarilor.Aud tipete de groaza in toate limbile.Vad peste tot cazane in care oamenii de pe Pamant au fost inghesuiti.Cred ca am cam gresit drumul...

In momentul de fata un baiat imbracat in rosu ma fixseaza din ochi.Am vrut sa ma ascund dar deja acesta se afla langa mine:

-Stai asa frumusico!Unde te grabesti?Pleci asa fara sa nu il saluti pe cel mai chipes dintre toti?Ce te aduce in acest cuibusor de rautati iubire?

A vrut sa ma imbratiseze dar eu m-am smucit cu toata puterea din bratele lui scuipandu-l intre ochi.El insa a inceput sa rada spunandu-mi ca cele mai dragute fete sunt cele dure.Mi-am intors plictisita ochii peste cap enervata la culme de la discutia cu omuletul rosu.Vazundu-ma atat de dezinteresata mi-a zis:

-Stii!Am un targ pentru tine.Il vezi pe baiatul din cazanul al treilea?E iubitul tau care il cauti!Iti voi da o misiune si daca reusesti il voi elibera.

Mainile mele incepura sa tremure.Acela chiar era Sasuke.Nu este posibil,trebuie sa fac ceva sa il salvez.Nu am incotro,voi face orice mi se va ordona,de dragul DRAGOSTEI.....




Va urma....Next la 5 comentarii :x




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Vin 15 Iun 2012, 00:15

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Auzi la ea , Sasuke in cazan !
Primul capitol a fost frumos si ciudat . A fost foarte comic ! Nu te mai iau cu usorul , este timpul pentru ceva critica constructiva .
Actiunea este foarte grabita , incearca sa nu o mai iei la fuga . Ai fi putut avea mai multa descriere .
Capitolul a fost frumos , dupa cu am mai spus . Bafta la tastat si pupici . kiss


Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Vin 15 Iun 2012, 19:18

Mersii :)) Si da stiu ai dreptate,nu prea aveam chef sa scriu la 12 noaptea capitolul asa ca nu stiam cum sa fac cat mai repede randurile.:))




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Vin 15 Iun 2012, 20:48

ce frumos ,

nu prea merita sasuke dar asta-i soarta ,

astept cu nerabdare continuarea ,

sper sa ma anunti ,

pupici de la crisu


Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 S6he8w
Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Npi5xg
Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 2myt0zq




Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 R0b9k0
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Vin 15 Iun 2012, 20:49

Crisulet,te voi anunta,dar din capitolul 2 veti afla si de ce se afla Sasuke acolo =)))




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Vin 15 Iun 2012, 23:05

Hey iubirea mea!
IMi place mult de tot love
Esti tare


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Vin 15 Iun 2012, 23:23

apare si un al 4-lea comentariu , repede cine citese acest fic sau la citit sa puna mana pe tastatura si sa butoneasca 3 cuvinte sau doar unu e bun.
Sasuke in cazan!!!!!!!!
POate fi si un inger demo........ eu cum sincer is ca Anna-chan , il cam urasc pe ala dar asta e..... merita cazanu!
Nextull!


Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Sam 16 Iun 2012, 13:11

hei , mersy ca ma vei anunta ,

dar sti ce ma nelinisteste pe mine ,

ca tu vrei sa ne bagi pe toti in cazanul ala deoarece nu pui nextul ,

grabeste-te ca nu mai am raBdare si chiar vreau sa vaD la ce chinuri este supusa Sakura ,

pupici dulci rau de tot , ( ca ciresele ) de la crisuletz


Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 S6he8w
Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Npi5xg
Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 2myt0zq




Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 R0b9k0
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 14:39

Inca un com si o pun :*




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
iris alexa
Academy Student
Academy Student
iris alexa

Sex : feminin Localizare Localizare : no were , just here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 14:56

Atunci draga Dydy sau Diana , cum preferi , poti sa te apuci de tastat fiindca inca un
ai primit acum , deci spor la ideei bune si vreau sa aflu motivul pentru care diseara
voi manca supa de Sasuke .
Pupici de la Iris , >:D<:


Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Jetztmagichsie8D-1
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 15:48

~Capitolul 2~


-Stii!Am un targ pentru tine.Il vezi pe baiatul din cazanul al treilea?E iubitul tau care il cauti!Iti voi da o misiune si daca reusesti il voi elibera.

Mainile mele incepura sa tremure.Acela chiar era Sasuke.Nu este posibil,trebuie sa fac ceva sa il salvez.Nu am incotro,voi face orice mi se va ordona,de dragul dragostei.....

Cu frica in glas am raspuns cu o oarecare neliniste:

-Despre ce targ e vorba?

Dracusorul imi zambii ironic:

-Ha ha ha!Se pare ca toata lumea ia boala asta.Pai e un lucru simplu.Acum zece zile seful meu m-a obligat sa ma duc pe pamant sa bantui si chiar sa omor copii.Ei bine,eu nu prea am chef de asta asa ca iti dau misiunea tie.Trebuie sa faci asta timp de un an si promit ca pana te vei intoarce iubitul tau va fi tratat cum trebuie si dupa eliberat.Esti de acord?

Cu un suspin lung am dat afirmativ din cap.Ce era sa fac?Trebuia sa il salvez.Dar sa bantui copii>?Hmm,pare mult prea exagerat.Asta e,sunt dispusa sa fac sacrificii.Dracusorul m-a dus intr-o cabina si a spus sa ma imbrac cat mai infricosator.Am stat multe ore acolo luandu-mi treaba in serios.Intr-un sfarsit am iesit din cabina.

Eram imbracata intr-o rochie neagra care imi atarna pana in pamant.La capatul ei era taiata in colturi iar pe maneci aveam zeci de zgarieturi.Vechimea ei isi lasa destul de bine aprenta deoarece era destul de prafuita iar la spatele ei se afla chiar si o panza de paianjen.
Mi-am pus o diadema cu lilieci si mi-am ciufuit parul ca si cum nu ar fi fost spalat de luni intregi.Deasemenea nu avea cum sa imi lipseasca machiajul negru ca taciunea.
Ce sa mai zic?Imi era frica chiar si mie sa ma uit in oglinda.

Intr-un sfarsit se asterne noaptea.Ceasul este ora doua si cinzeci si noua de minute.La ora trei trebuie sa ma pregatesc de atac.O bufnita se holbeaza cu ochii mari la mine,insa la o simpla privire de a mea se sperie si zboara de pe creanga.Trebuie sa recunosc ca intunericul si linistea cea profunda ma cam sperie.

Se pare totusi ca inca sunt acea copila visatoare caci in clipa de fata nu imi pot deslipii ochii de la magica luna atat de rotunda si fermecatoare.As sta ore in sir si as privi-o asa cum faceam pe vremuri cand eram un om normal.In seara aceasta eu voi devenii o criminala iar copii se vor teme de mine.Cum am putut accepta sa fac asa ceva?Sper macar ca Sasuke se simte bine.

Tic tac!Tic tac!O emotie profunda imi apasa sufletul.S-a facut ora trei.Stau in fata unei case mari,a carei frumusete e de nedescris.Peretele alb imaculat imi aduce aminte de spuma laptelui fierbinte care il gaseam in fiecare dimineata pe masa alaturi de niste sandwichuri delicioase pregatite de mama.Usa casei este de un lemn pretios din care imi dau seama ca aici locuiesc niste bogatasi.Geamurile proaspat spalate stralucesc in lumina felinarelor.

Oare cum voi intra?Probabil am si niste puteri supranaturale daca am primit aceasta sarcina..Ma avant in sus si surpriza,se pare ca pot sa zbor.Imping usor fereastra si ma apropii tiptil de patul copilului care dormea ca un ingeras.Siroaie de lacrimi imi curgea pe obraz iar eu nu le puteam stapanii.Am cazut usor pe podeaua lucioasa plangand in palme.Sunt intr-o ipostaza atat de complicata.Nu stiu ce sa fac.Daca nu imi fac treaba cum trebuie Sasuke va fii chinuit in cele mai dureroase moduri si mai apoi spintecat de oribilele creaturi din Iad.

Scot din buzunarul rochiei un pumnal gros si il bag in inima fetitei.Aceasta deschise ochii si se uita la mine plina de frica.Sangele sau picura pe pat iar fata lasandu-si capul pe spate cu un lung tipat de durere murii..

A fost cel mai ingrozitor moment.Am vrut sa plec grabita dar in acel moment o femeie blonda cu ochi caprui aparu in pragul usii.La vederea fetitei sale,moarte incepu sa urle cu furie indreptandu-se spre mine.

Imi dadu cu putere cu o tigaie in cap insa surprinzator am ramas in picioare nesimtind nici-o durere.Femeia incepu sa se dea ingrozita inapoi dandu-si seama ca nu sunt un simplu om.Inainte sa plec din Iad dracusorul imi zise ca nimeni nu trebuie sa las pe nimeni sa ma vada cum arat asa ca neavand incotro am sugrumat-o cu o franghie groasa pe mama fetei.

Oh Doamne!Ce am facut?Trebuie sa plec repede,inainte sa mai omor pe cineva din casa asta.Sunt o bestie!!

Ma ascund intr-o padure apropiata si ma gandesc cu mila la bietele persoane care le-am luat viata si cele care vor urma.

Adorm cu capul pe iarba proaspata de primavara gandindu-ma la copilaria mea de-odata...


Next la 5 comentarii :x




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 16:13

hmmmm.... ador ficul tau ,

sasuke asta nu stie sa pretuiasca nimic ,

chiar daca n-a facut parte din acest capitol ,

sakura face mereu totul iar el , e un cuc

astept cu nerabdare continuarea ,

pupici dulci de la crisulina


Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 S6he8w
Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Npi5xg
Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 2myt0zq




Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 R0b9k0
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 16:43

Multumesc Crisulet :x




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 16:49

=))) doamne l-ai transformat din fic dragostos in horror
fata cum era celalalt acum , se observa foarte bine diana ca te-ai performat o problema doar ..e greu sa trimiti un pm cu next?:-w
nextul si anunta-ma please:o3


Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 16:54

Ce sa-i faci?Sunt inebunita dupa filmele cu vampiri sau cele horror.:)) In plus,mi s-a parut ca asa va fii o idee mai originala.Cat despre Sakura este personajulul principal din ficul meu si ea este in stare sa faca orice pentru Sasuke..Doar pana la urma ficul se numeste:"Dragostea-sora cu suferinta"...Deci logic ca trebuie sa apara suferinta nu?=)) Stai sa vezi ce idei am pentru celelalte capitole.Il voi pune pe al 3-lea tot in seara asta daca am sa am timp.:*Scuze ca nu te-am anuntat,imi era lene :|




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 17:00

Vrei să`ţi zic ce cred despre acest fic? Că este fabulos, însă trebuie ajustat . Nu mai grăbii acţiunea! Ţi s`a zis şi mai sus. Să nu mai treci niciodată peste idei fără a le descrie sentimental/emoţional cum vrei . Îmi place descrierea, însă în acest capitol mi-ar fi plăcut dacă descriai teroarea Sakurei şi în acelaşi timp a celor doua fiinţe nevinovate, mai pe scurt: Mai multă descriere sentimentala. Cam atat am avut de spus. Sper că nu te`ai supărat, ficul în sine e superb, dar cum ţi`am zis mai trebuie lucrat puţin şi va ieşi de milioane rusinos . Spor la tastat şi la idei :* !


Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 30533935





Stories ends with a happy ending,



But life NOT.

Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 17:03

Multumesc mult Gâzu ` <3 pentru sfaturi,voi tine cont de ele,dar pe viitor scrie te rog mai mare ca ma chiorasc sa citesc ce scrii tu acolo :)) Si asa sunt eu putin cam chiara,dapa-i daca scrii asa micut




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 17:07

Ok,atunci . Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 384738 Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 78717

Edit Bella: Numai faceti spam. Un comentariu trebuie sa contina minim 10 cuvinte. Asemenea mici discutii se pot tine pe chat sau pe mess.


Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 30533935





Stories ends with a happy ending,



But life NOT.

Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 17:08

Asa-i mai bine =))

Edit Bella: Numai faceti spam. Un comentariu trebuie sa contina minim 10 cuvinte. Asemenea mici discutii se pot tine pe chat sau pe mess.




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 20:41

făă ......,cne sia batutt jac de tne si tia zis ca ai talnent?aia omoara copii?auzi da nu vrei si tu sa te omor in pu.. mea?ha ha,lasa-te de scris
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 21:31

bai copile , tu nu intelegi ca vei fi dat afara d epe forum ?

sa vede ca iti lipseste ceva ,

cum am mai spus roseta adu nextul , mi-a placut foarte mult acel capitol si deasta am tinut sa mai comentez o data

pupici de la crisu si pune-te pe tastat


Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 S6he8w
Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Npi5xg
Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 2myt0zq




Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 R0b9k0
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 21:33

Ce ma bucur ca a plecat ala.Ma simt usurata acum :x




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Nume inadecvat
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : In floci
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : -6
Reputatie Reputatie : -9

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 17:49

Ha ha,s-o crezi tu ca am plecat.Aici sunt prezent.Iti era dor de mine iubire?Recunoaste ca iti doreai sa ma intorc. puppy eyes
si mai scriu rahatull ala de capitol ca sa am si eu ce sa critic?=))
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 20:46

Fic inchis deoarece autoarea este banata pe viata pe forum.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2   Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2 I_icon19

Sus In jos
 

Dragostea-sora cu suferinta,Volumul 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-