Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Abisul unei iubiri - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Abisul unei iubiri - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Abisul unei iubiri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
floare_de_cires
Academy Student
Academy Student
floare_de_cires

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : str naruja,nr 25,bl C6,ap 93 Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : indiferenta

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Joi 16 Dec 2010, 21:17

deici alice nu incetezi sa ma uimesti Abisul unei iubiri - Pagina 2 208323 imi place la nebunie continuarea dar nu imi place ca mai lasat in suspans Abisul unei iubiri - Pagina 2 359687 asa faci mereu Abisul unei iubiri - Pagina 2 23826 dc?dc?dc?oricum vreau sa pui si uh nextu mai repede chiar dak stiu ca nu lai inceput inca Abisul unei iubiri - Pagina 2 947835
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Joi 16 Dec 2010, 22:02

Imi place foarte mult ficul tau! Abisul unei iubiri - Pagina 2 962758 Abisul unei iubiri - Pagina 2 962758 Abisul unei iubiri - Pagina 2 962758 Suspansul nu lipseste Abisul unei iubiri - Pagina 2 947835 Abisul unei iubiri - Pagina 2 947835 Abisul unei iubiri - Pagina 2 947835
Next Next Next! Abisul unei iubiri - Pagina 2 321908 Abisul unei iubiri - Pagina 2 321908 Abisul unei iubiri - Pagina 2 321908
Sus In jos
Waa...Deea;)
Academy Student
Academy Student
Waa...Deea;)

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Vrancea/Focsani
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Sad 4Ever

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Joi 16 Dec 2010, 22:42

Well...Mi-am facut putin timp si pentru calculator , si desi n-am prea multe posturi motivul este scoala . Trecem mai departe la ficul tau . Hmm...Eu critic dur , asa ca nu te supara , ok ? Daca te va deranja post-ul meu il voi edita ^^ Deci . Eu ma uit in primul rand dupa originalitate , ceea ce exista in ficul tau . De abea in ultimul capitol pe care l-ai postat ai avut ceva mai multa descriere . Restul . Ce pot spune . In celelalte capitole a dominat dialogul . Cate odata acesta era si sec , si il puteai elimina introducandu-l in naratiune . Cu descrierea stai cam prost . Unele lucruri le descrii altele trec pe langa tine fara sa iti dai seama . De exemplu ai spus ca a ajuns la scoala , au decurs foarte bine orele , apoi a plecat acasa . Greseli de tastare n-am observat . Pai cam atat . Sper sa nu te supere post-ul meu . Astept nextu' . Bye ! Abisul unei iubiri - Pagina 2 301723
Sus In jos
mela
Genin
Genin
mela

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Brasov
acebook acebook : https://www.facebook.com/melymela20?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 162
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : dans,muzica,ficuri,anime,filme...
Stare de spirit Stare de spirit : fericiitaaaa!!!!!:X

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Vin 17 Dec 2010, 22:07

wow.....fic-ul este original..ai talent nu gluma si sper sa continui acest fic te rog....ca sunt curioasa/// Abisul unei iubiri - Pagina 2 208323
Sus In jos
Crin*alb***floare*gingasa
Mizukage
Mizukage
Crin*alb***floare*gingasa

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 348
Puncte : 448
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa pictez si sa cant
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Dec 2010, 00:19

Multumesc la toti care mi-ati citit ficul pana acum si pentru aprecieri si pentru critici.Continuarea o sa o pun cat de curand pot si scuze ca va fac atat sa asteptati.poop Abisul unei iubiri - Pagina 2 208323
Sus In jos
alexutza
Genin
Genin
alexutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 139
Puncte : 195
Reputatie Reputatie : 63

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Dec 2010, 21:10

wow........ce super e.......imi place mult....... sa pui cat mai repede next-ul happy2 in love in love in love kiss kiss
Sus In jos
floare_de_cires
Academy Student
Academy Student
floare_de_cires

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : str naruja,nr 25,bl C6,ap 93 Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : indiferenta

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Joi 23 Dec 2010, 20:48

pana pune crinu meu de alice nextu o sa imbatranesc aici Abisul unei iubiri - Pagina 2 947835
Sus In jos
Crin*alb***floare*gingasa
Mizukage
Mizukage
Crin*alb***floare*gingasa

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 348
Puncte : 448
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa pictez si sa cant
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Joi 23 Dec 2010, 20:51

Nextul il pun cred dupa vacanta ca Lori tu stii prea bine de ce m-am blocat eu Abisul unei iubiri - Pagina 2 169309
Sus In jos
floare_de_cires
Academy Student
Academy Student
floare_de_cires

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : str naruja,nr 25,bl C6,ap 93 Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : indiferenta

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Dec 2010, 17:28

deci...alicu meu nu mai pot pune shi uh continuarea aia ca simt ca inebunesc Abisul unei iubiri - Pagina 2 359687io stiu ca nu ai facut inca nextu da nu mai pot sa astept Abisul unei iubiri - Pagina 2 23826
Sus In jos
Bogdan
Academy Student
Academy Student
Bogdan

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Lun 03 Ian 2011, 18:10

Buna ! Un fan fiction interesant ! Dialogul este destul de bun ,desi este prezent destul de mult , iar intr-unele capitole era chiar sec. Puteai sa descri mai bine. Ideea este originala si primul capitol a fost grozav. Cam scurt , dar grozav. FanFictionul asta e unul dintre cele mai interesante. Bravo !
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Abisul unei iubiri - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Ian 2011, 07:48

cand mai pui nextu k nu mai suport.. Abisul unei iubiri - Pagina 2 359687 Abisul unei iubiri - Pagina 2 359687 Abisul unei iubiri - Pagina 2 8599 te pwp Abisul unei iubiri - Pagina 2 273918
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Joi 27 Ian 2011, 21:22

e asa frumos ficul tau in love in love

imi place in love in love

cand pui continuarea? sper ca repede pentru ca vreau sa stiu ce se mai intampla happy2

spor la scris si multe idei kiss kiss kiss
Sus In jos
mela
Genin
Genin
mela

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Brasov
acebook acebook : https://www.facebook.com/melymela20?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 162
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : dans,muzica,ficuri,anime,filme...
Stare de spirit Stare de spirit : fericiitaaaa!!!!!:X

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Vin 28 Ian 2011, 10:56

nexttttt..................... Abisul unei iubiri - Pagina 2 836813 Abisul unei iubiri - Pagina 2 836813 te rog frumosss.... Abisul unei iubiri - Pagina 2 896861
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Sam 29 Ian 2011, 14:00

Super frumos ficul...imi place moolt in love in love te rog sa pui nextul cat mai repede
Te pwp kiss in love
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Abisul unei iubiri - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Ian 2011, 14:08

Nextuuuu
E tare
E misto
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Continut sponsorizat




Abisul unei iubiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Abisul unei iubiri   Abisul unei iubiri - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Abisul unei iubiri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-