Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ca o stea - Sa iubesti o stea! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ca o stea - Sa iubesti o stea! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sa iubesti o stea!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Joi 21 Iun 2012, 02:32

Sasuke POV:
Ma uit pe patul din camera mea uitinduma pe fereastra gandinduma la viata mea.Afara este cald, soare iar pasarile canta voios.Este vara iar cum se spune fiecare vara are si o poveste,iar eu astept sa vad care este povestea mea.Nu am avut nici o istorie de dragoste cu final fericit,pina la urma toate m-au tradat pentru bani,deci istoria mea de vara va fi sa ma distrez din nou cu Naruto cel mai bun prieten al meu din copilarie.Este blond cu ochii albastri ca marea tulburata si cel mai hiperactiv si nebun om de pe fata pamintului,dar asta il face special si un camarad pe cinste.OF,am uitat de maniere hai sa ma prezint,sunt Sasuke Uchiha din faimosul clan Uchiha si sunt sef de mafie. Am femei,case miliarde,bani cat sa cumpar intreg pamintul,orgoliu mai ceva ca muntele Everest,si sunt foarte frumos. Si nu,nu exagerez chear sunt frumos,si multumesc mama natura in fiecare zi pentru asta. Sunt destul de inalt 1.90,piela alba ca laptele,parul negru ca abanosul facut tepi in spate iar ochii ca onixul in care te pierzi usor imi accentuiaza frumusetea . Corpul meu bine lucrat multumita orelor petrecute la sala. Am 27 de ani si locuiesc intr-o vila destul de simpatica si draguta nici prea mare nici prea mica in Tokyo, ma rog cine nu are nevoie sa stea departe de populatie macar 5 luni??In fine locuiesc aici impreuna cu mine,mandria mea si..........
-Sasuke,Sasukeeeeeeee...............si surioara mea mai mica Sara are doar 4 ani dar este cu mult mai desteapta de virsta ei,este tot ce a mai ramas din familia mea. Are parul portocaliu exact ca mama si ochii albastri ca ai mamei.Este exact copia ei.
-Ce este printesa?o ridic si o asez pe genunchiul meu
-Sasuke,ai uitat ai plomis ca o sa cauti o dadaca pentlu mine.
Fir ar dadaca pentru Sara am si uitat. Ah uneori sunt asa un uituc,as da totul pentru mica mea printesa.
-Uite ce este printesa,de ce nu gasesti chear tu o dadaca,poate este la gradinita o femeie care iti place si vrei sa iti fie si dadaca,deodata cu o putere de nestiut ochii ei se luminara cum ma aasteptam are pe cineva,doamne te implor sa fie frumoasa.
-Sigul am sa o sun sa vie la noi acasa sa o vezi,pot?? te loggg..
-Ok,ok printesa nu este nevoie sa ma rogi stii ca iti permit,si incepem sa ridem amindoi
Familia mea a fost asasinata acum un an,era pe drum spre gradinita lui Sara cand sa intimplat asta.Tata,mama si fratele meu mai mare Itachi au fost ucisi de mafia rusa. Si de atunci am promis sa ma razbun pe ei,si asa am sa si fac.
Vad ca surioara mea scoate capul pe usa si ma intreaba daca sunt gata sa o vad pe noua ei dadaca, i-am spus un simplu sigur cu un zimbet micut in coltul gurii iar ochii ei sclipind de fericire. Doamne te implor ascultama si fa asa sa fie frumoasa. Deschide usa iar pe ea isi face aparitia o fata atit de frumoasa,ochii mei sau facut cat cepele,am incredere in ea de la prima vedere ca o sa aiba cea mai mare grija de sora mea. Are un corp foarte frumos,pielea alba ca laptele si se vede din prima privire ca este fina si ca foloseste mii de cremuri de corp,ochii ei verzi ca iarba cruda exprimau puritate,fericire,gingasie iar parul ei roz ca petalele de flori de ciresi inunda camera cu parfum de portocale si piersici. Purta o rochie albastra cu bretele cu cateva degete sub fund eleganta scotinui in evidenta sinii ei mari si perfect rotunzi,talia ei atit de mica si fragila si picioarele ei atit de frumoase,parul ei lung era desprins si ii dadea o aura de o stea,de o zina,iar in picioare purta o pereche de cizme cu toc, albe elengante la fel ca rochia.
-Buna ziua domnule Uchiha,eu sunt Sakura..Sakura Haruno ma scuzati ca sunt atit de eleganta dar am avut prinz cu prietenele mele iar noi de obicei la asa prinz ne imbracam elegant iar cand Sara ma sunat mi-ea spus sa vin urgent si nu am reusit sa ma schimb am crezut ca a patit ceva,spune ea dintr-o suflare, vocea ei cristalina este atit de dulce
-Eu sunt Sasuke sunt incantat de cunostinta,nu este nevoie sa te scuzi oricum iti sta foarte bine,deci cati ani ai?
-25 de ani,si ma bucur ca pot avea grija de fiica dumneavoastra,si isi apuca rochita incet de colturi facand o plecaciune,se pare ca a fost invatata cu maniere ca cum este invatata o printesa.
WTF??Ce tocmai a spus????Fiiica mea??Serios arat eu atit de batrin incat sa ma compare cu un tata??
-Ma scuzati domnule Uchiha dar as dori sa vorbesc si cu sotia dumneavoastra sa fiu sigura ca si ea este deacord,incep usor sa chicotesc incat sa ma auda si sa roseasca un pic in obraji
-Sakura,eu nu sunt casatorit si nu am sotie iar Sara este sora mea mai mica.
-Printesa de ce nu ai spus ceva am facut o figura urata,se uita ea la sora mea
-Scuze Saku dal Sasuke se uita atit de dultze la tine incat nu am vrut sa stric momentul.
Sakura chcoteste usor si se uita la ea,este atit de dulce si de frumoasa este ca o floare in vint un singur cuvint si ai distrus-o.Bine acum cand ar trebui ea sa roseasca de ce rosesc eu cand am spus ca ma uit atit de dulce la ea,mai bine spunea ca ma holbam la ea pentruca daca nu era Sara aici deja o sarutam.
-Bine Sakura cu ce te ocupi?
-La moment am grija de Sara dar invat si de fotomodel.
-Sa stii ca ai sanse mari sa devii fotomodel.
-Sunteti sigur? se uita rosind la mine
Incep sa rid iar ea facand botic ca Sara. Ma apropii de ea si iau o suvita de par in mina.
-Este culoare naturala?
-Da,am mostenito de la mama,iar ochii de la tata.
Este mai josuta ca mine cu 2 capuri credca are 1.70 nu mai mult,ma uit atent in ochii ei incercand sa citesc altceva inafara de blindete dar ea se inroseste la gestul meu si se da in spate.
-Sara ce ar fi sa ne jucam in gradina? o intreaba steluta noastra stralucitoare
-Sigul Sasuke tocmai mi-ea cumpalat un leagan atit de flumos.
-Sigur sa mergem,o apuca de mina si se indeparteaza de mine indreptinduse spre gradinita cu flori special pentru mica mea printesa.
Sakura este atit de dulce si gratioasa ce n-as da sa o am in pat doar pentru o noapte,nu am incredere in femei sunt doar niste tirfe care vor bani nimic mai mult.Senzatia ca ea este diferita nu imi da pace dar o ignor. Daca Sakura este cu adevarat dulce si cuminte si cand o vad imi zboara fluturi in stomac si inima imi bate atit de tare nu inseamna ca este mai diferita de alte femei,si am sa fac orice sa o am in pat dar nuuu,nu am sa ma prefac un baiat cuminte,trebuie sa ma cunoasca exact asa cum sunt.Incep sa zimbesc malefic iar un zimbet pervers imi apare pe fata. Presimt ca vara aceasta am sa ma distrez foarte bine cu mica noastra steluta fermecata. Va intelege cine este cu adevarat un sef de mafie si cum trebuie sa fie el cu toate femeile,deja incepe sa imi para rau de aceasta mica floricica.

Sper sa va placa pentruca in mintea mea suna perfect,dar cum se spune ce este al tau iti pare ca este perfect ;;) ;;) ;;) ;;) heh

Poze:
Vila: http://4.bp.blogspot.com/-IPAyuWauurc/ThLVkOPZz2I/AAAAAAAADpI/RKKWYT2LVrY/s1600/vila+cu+gradina+spre+cer+1.jpg
Naruto: http://orin.deviantart.com/art/Naruto-Breathe-121656910?q=boost%3Apopular%20naruto%20uzumaki&qo=185
Sasuke: https://media.photobucket.com/image/sasuke%20sexy/kiryukona/1235608944595_f.jpg?o=147
Sara: http://3.bp.blogspot.com/_M1M75m5XhVw/TOkZfPxb5bI/AAAAAAAAAdg/GXbIuAZ9bZo/s1600/anime-child1.jpg
Sakura: http://ff.img.v4.skyrock.net/fff/saku-x-fic/pics/3082678091_1_3_8FMCXImk.png
Rochia: http://shopping.flu.ro/files/clients/61/61/p/58/rochie-de-seara-379515.jpg
Cizimele: http://arch5.okr.ro/auctions.v3/700_700/2010/12/14/0/7/248860835-4928754-700_700.jpg
Leaganul lui Sara: http://www.yourstock.ro/UserFiles/offers/S3_1_12041213.jpg
Melodia capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=EPKlsKHD8_w
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Ca o stea - Sa iubesti o stea! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Joi 21 Iun 2012, 07:16

wow ,


prima si chiar ma bucur de acest lucru ,

hmm... baiatul asta iar si-o cauta cu lumanarea ,

dar n-ai ce-i face ,

astept cu nerbadare continuarea ,

sper sa ma anunti de next

crisu te pupaceste


Ca o stea - Sa iubesti o stea! S6he8w
Ca o stea - Sa iubesti o stea! Npi5xg
Ca o stea - Sa iubesti o stea! 2myt0zq




Ca o stea - Sa iubesti o stea! R0b9k0
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Joi 21 Iun 2012, 07:44

Wow. Mafie Ca o stea - Sa iubesti o stea! 3199963233 Exact ce imi place Ca o stea - Sa iubesti o stea! 1425538829 Sara este o draguta mica >.< Sasuke o cauta si imi e teama ca daca face vro miscare gresita s-ar putea sa ma scap la maini si sa ii dau o bataie buna. Sakura, atat de dulce si sensibila. Nu m-ar mira sa ascunda o parte mai dura. Ca o stea - Sa iubesti o stea! 361396Deci vreau next-ul repede si sper sa ma anunti si pe mine.
Spor la scris si multa inspiratie.
Sus In jos
Coca Cola ♥♥
Genin
Genin
Coca Cola ♥♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Un deva nici eu nu stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 143
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Joi 21 Iun 2012, 10:29

buna este bine sA FII SI A 3 A PAI MIE IMI PLACE LA NEBUNIE DECI NEXT


Ca o stea - Sa iubesti o stea! Background-cute-dress-smile-wet-hair-Favim.com-454157
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Joi 21 Iun 2012, 18:54

Sakura POV:
Sara este un ingeras,micuta,draguta si atit de diferita pe linga fratele ei.Sef de mafie pfff cati am vazut ca el nici nu are degete sa numere.Dar sa recunosc ceva am atrage la el,este frumos,chipul sau alb este perfect cat nai cauta defecte,ochii sai da onixul sunt ca un labirint in care numai gasesti iesirea odata ce ai intrat acolo,parul sau facut tepi la spate ii da un aer de rebel innascut,stii cum se spune cum e parul asa e si stapinul.Iar sincer sa recunosc stapinul este exact ca un trandafir frumos pe dinafara dar inghimpa tare si puternic pe dinauntru.Ah sa ma scuzati,sunt Sakura Haruno,fotomodel in devenire,am 25 de ani si la moment lucrez ca dadaca si sincer la asa o fetita draguta as lucra toata viata dar presimt ca cu fratele ei drumul nu este tare lung pina la spitalul 9.Ma uit la ceas si vad ca este ora 20:00 deci ora mea de munca sa terminat si e timpul sa ies cu fetele mele.Hai sa vi le prezint,Hinata o bruneta cu reflexii albastre ochii ei de o culoare atit de mirifica te face sa uiti de toate problemele,este ca o sora pentru mine,are 25 de ani exact ca mine doar ne-am nascut in aceiasi zi.Are un corp de felina,dar este atit de timida nu cred ca mai exista cineva ca ea in aceasta lume intreaga,nu are la moment o relatie ea este genul de persoana care nu cauta perfectiunea dar dragostea adevarata,vrea o relatie de lunga durata,sau mai bine zis pe toata viata.Ino cea mai nebuna dintre toti oamenii de pe pamint,este blonda ca spicele griului lung pina la fund si sa nu credeti ca daca este blonda este proasta deoarece are centura neagra la karate,are ochii albastri ca cerul senin de primavara,un corp dragut de vulpe si o minte perfecta ce pot sa zic este prietena mea,rup capul oricui pentru ele.Are 26 de ani si are iubit,dar sincer e c-am prost adica aoleu frate cum poti sa fii asa de orb sa intelegi ca blondina s-a saturat de tine.Dar il tine sa nu se dea altii la ea,dar cum am inteles deja sau despartit azi.Deci ele sunt cele mai bune prietene ale mele,murim una pentru alta.Of,este deja 20:20 cu povestile mele am scapat notiunea timpului.Oare ce inseamna cand te uiti la 20:20??Ah da sigur "trebuie sa te distrezi".Serios?Nu-i nici o problema,oi fi eu dulce si blinda dar nu inseamna ca trebuie sa fiu cuminte,corect?
-Sara,imi pare rau dar timpul meu de stat cu tine sa terminat si trebuie sa plec sa ma vad cu prietenele mele.O sa ne vedem maine.Bine?
-Sasuke,Sakula vlea sa pece,poate?
Ma intorc cu capul in spate si il vad pe "intruchiparea raului".Da afirmativ din cap iar eu ma ridic in picioare,o sarut pe Sara de noapte buna un pic intirziat si plec in casa ca sa ies pe usa principala deodarece daca ies prin gradinita am sa inconjor iar eu nu am timp.
-Deci,steluta fermecata ce faci seara asta nu vrei sa iesim la o cina ceva?
-Serios?Cu tine?Si sa ma arunc singura in labele raului?
-Te rog frumos Sakura nu am labe am maini
-Atunci ai putea te rog frumos sa-ti iei "mainile" de pe talia mea?intreb iritata.Si nu,nu vreau sa ies cu tine ar fi cum as face singura un pact cu diavolul Uchiha.Sunt buna si cuminte cat este Sara in preajma,dar credema baieti ca tine am vazut atitea cate fire de par ai in cap.Bogati care umbla dupa fete sa-si satisfaca poftele,plus la asta am deja planuri.
Ies pe usa furioasa lasindul cu ochii in soare,poate am exagerat,naaaaaaa stiu puterea unui barbat si stiu puterea lui,nu se va lasa pina nu am sa ii cad in plasa si asta face jocul mai interesant.
In mai putin de 10 min ajung acasa,intru in casa si fug pe scari in sus impiedicunduma si mai sa ramin fara picioare dar ajung sus triunfatoare.Intru in camera mea ca de printesa,da iubesc sa fiu alintata,nu sunt asa dar asta este slabiciunea mea,miau.Camera mea este alba si violet deschis,patul mare de 3 persoane,oglinda dupa care se ascunde dulapul meu plin cu haine si o dezordine totala,dar sa invete barbatii un singur lucru in dulapul femeii nu o sa fie niciodata curat.Ma indrept spre dulap si scot o pereche de pantaloni negru cu turul un pic lasat si o camasa alba mulata si perfecta,fara mineci si cu gherghef in fata.In picioare imi iau o pereche de pantofi din piele.Si sunt gata sa ies in oras.Da seara in oras este minunat,eu si fetele am decis sa iesim la un suc.Ma dau cu un tus un creion negru sa imi accentuiez ochii si un gloss de buze cu aroma de cirese si piersici.Imi iau celullarul de pe pat la care am pus si o inimioare roz pe spate in caz ca il pierd si cineva il fura sa il recunosc.Cobor scarile si ies din casa in fata casei asteptinduma fetele.Le salut si plecam pe jos la mall,nu este departe de casa mea sunt doare 5 min de mers.Ino este imbracata cu o rochie violet destul de simpattica si spun asta pentruca eu i-am cadunato de ziua ei ;;) si o pereche de sandale cu toc de 10 cm iar Hinata poarta un sacou alb cu o pereche de pantaloni scurti albi iar in picioare poarta balerini albi iar parul ei era lasat liber in voia vintului.Si prima intrebare care nu ma uimit ca o spus-o Hinata este:
-Deci cum este noul tau sef? este ea timida dar cu noi o intrece si pe Ino
-Sasuke Uchiha iti suna cunoscut?
-Serios?Si isi aduce aminte de tine?Adica am invatat in aceeasi scoala,iar tu erai dovleac dupa el,incepe sa rida Ino
-Serios?Nu stiam asta,mersy de ajutor Ino.
Acea voce,atit de dulce dar tot odata o urasc pina la moarte,este chear.........Sasuke.Fir ar in mintea mea arata cu mult mai bine decat in real.
-"Intruchiparea raului a sosit fetelor" spun eu tare ca sa ma auda.

Poze:
Vila Sakurei: http://img.ebacheca.it/it/43/zoom/villa-da-sogno-aicante_1.jpg
Camera ei: http://www.pianetadonna.it/pictures/20091002/foto-1-metropolis.jpeg
Pantalonii: http://shopping.flu.ro/files/clients/3/3/p/37/pantaloni-oriental-rhythm-black-330004.jpg
Camasa: http://media.3suisses.fr/portail3s_img/3S/FRA/produits/vis_prin_bb/7/2/9/4/72946_1.jpg
Pantofii: http://www.styleandthecity.ro/images/stories/ps%2003%20-%20250.jpg
Celularul: http://images03.olx.it/ui/4/99/55/72549455_1-CELLULARE-ANYCOOL-SWEET-YEARS-Touch-screen-Dual-Sim-Dual-Stanby-Dual-Bluetooth-Capodichino.jpg
Cum il vede Sakura pe Sasuke in mintea ei: http://th02.deviantart.net/fs70/150/i/2011/246/d/c/sasuke_trollface_by_limbothelost-d48ohmz.png
Ino si in ce era imbracata: http://sakurachan97.deviantart.com/art/Ino-269512686?q=boost%3Apopular%20ino&qo=514
Hinata: http://warchild15.deviantart.com/art/Hinata-On-the-Bed-135152310?q=boost%3Apopular%20hinata&qo=218

Astept comm,va pup kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss si sper sa va placa mult
Sus In jos
Coca Cola ♥♥
Genin
Genin
Coca Cola ♥♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Un deva nici eu nu stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 143
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Joi 21 Iun 2012, 21:30

Sunt prima eie imi place . Frumos fel in care il vedea Sakura pe Sasuke dec mi-a placut extrairdinar de mult !


Ca o stea - Sa iubesti o stea! Background-cute-dress-smile-wet-hair-Favim.com-454157
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Joi 21 Iun 2012, 22:15

uau scumpo ai un fic minunata abe astept nextul app daca vrei sa ma anunti si pe mine cand il pui


Ca o stea - Sa iubesti o stea! 3
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Joi 21 Iun 2012, 22:27

Of, sper ca Sasuke sa nu o lase in pace pe Sakura. E mult mai distractiv cand baietii alearga dupa fete si nu invers. "Intruchiparea raului a sosit" chiar asa de rau sa fie Sasuke? Sa ne aduci repede next-ul te rog! Mor de curiozitate sa vad ce va face Sasuke >.<
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Vin 22 Iun 2012, 03:08

-Fetelor "intruchiparea diavolului in picioare".Deci ce doresti?
-Pe tine,cer atit de mult?
-Nuuuuuuuuu,deloc doar ca este o singura problema.
-Care?
Ii arat limba si le spun fetelor sa plecam pina nu ii scot ochii.Nu are rost sa continui aceasta convorbire cu "angelo custode".
-Oricum steluta rozalie,am venit sa.ti spun ca nu am sa ma las asa de usor,imi plac fetele ca tine si nu am scapat nici una de pina acum,iar tu cu siguranta nu vrei fi o exceptie.
Gata asta a fost picatura care a umplut paharul,ma duc spre el si ii dau o palma de toata frumusetea.Bineinteles ca dupa ce m-am calmat am realizat ce o sa urmeze,ma apucat atit de strins de talie si cu mina ma apucat de gat unindusi buzele cu ale mele.Are.....are asa niste buze moi,dulci,catifelate.Ce mama naibii Sakura innebunesti?Credca ai febra te-ai facut ca un rac,pe cand el nici un sentiment dar caldura care o emana cand ma cuprindea imi inmuia genunchii.Fetele se holbau la mine ca la extraterestri.Nu imi sta in fire sa las pe cineva asa de aproape de mine dar de el pur si simplu nu ma pot satura este ceva la el ce ma atrage.Il imping puternic astfel face un pas iar eu ma eliberez de strinsoarea sa.Ii arat limba si fug spre fete.
-Scuze Uchiha dar nu sunt papusa ta,nu sunt iubita ta,cu atit mai mult una din jucariile tale nu am sa permit ca cineva sa se joace cu bunatatea mea.
-Nu steluta tu un esti una din jucariile mele si nu ai sa fii niciodata una din ele asta ti-o promit.
Vorbele sale m-au socat complect,numai stiam ce sa spun,cum sa reactionez nici picioarele nu vroiau sa se miste,dar ce sa cred de la el,este un sef de mafie cea mai puternica arma a sa trebuie sa fie minciuna altfel nu va ajunge nici unde.
Sasuke POV:
Nu inteleg de ce am reactionat asa,de ce singele clocotea in mine cand am sarutat-o,nici macar nu doream sa-i dau drumul din bratele mele,o doresc doar pentru mine vreau sa o stiu doar a mea.Dar asta inca nu este nimic in comparatie cu ce i-am spus "Nu steluta tu un esti una din jucariile mele si nu ai sa fii niciodata una din ele asta ti-o promit".Serios Sasuke esti un sef de mafie sau ce doamne Marie te-ai apucat acum de poezii de dragoste nu puteam sa ii spun si eu de exemplu "Tu ei fi regina jucariilor mele" sau "Poti sa fugi si sa ma respingi cat de mult vrei dar vei fi a mea asta ti-o promit".Poate am febra sau poate am luat vreo gripa din Hawai cand am fost cu Sara primavara aceasta.Oricum este ciudat ca ma comport asa mai ales cu o fata pe care in scoala nici nu o bagam in seama o tachinam si o trageam mereu de ghitele ei stupide iar profesorii ii spuneau mereu "Te place si nu stie cum sa ti-o spuna de aceea nu te lasa in pace".Poate aveau dreptate poate o plac de atunci si nu mi-am dat seama de asta."Naaaaaa Sasuke ce tot vorbesti sa te indragostesti de asa "nebuna"?Trebuie sa te duci acasa si repede sa te pui in pat sa-ti traca aceasta boala ciudata si maine sa fii ca nou nout" spune ecoul meu.Are dreptate credca am lucrat prea mult azi sau ma lovit prea tare soarele in cap.Ii fac un semn cu mina si ma intorc cu spatele la ea spunandui un simplu "Ne vedem maine la 10:00 dimineata"
Sakura POV:
Ah ce i-as da un papuc de acesta in fata sa ii distrug fata aceea de papusel cu care ma innebuneste.
-Numai am chef de suc ce spuneti sa dansam un pic?
-Sigur,noi suntem deacord.
Ne indreptam spre sala noastra de dans.Da,acesta era hobby-ul nostru preferat.In mai putin de 5 min ajungem este o sala la primul etaj cu un perete de stecla unde te pot vedea cei care vor sa plece inspre padure.Intram in sala si ne schimbam de haine,eu imi i-au o pereche de pantaloni foarte scurti albi si un tricou scur care imi acopera doar sanii asa se vede si cercelul meu de la burta.Hinata isi ia pe ea un tricou pe bretele gen "marinar" alb cu negru si o preche de pantaloni foarte scurti de blugi.Iar Ino o pereche de pantaloni extrem de scurti si ea si un tricou pe bretele roz si cu diferite nuante de culori.Ma duc linga oglinzi si pun CD in casetofon si incepe sa rasune muzica si anume Daddy Yankee-Rompe.Incepem sa ne miscam elastic pe muzica,am dansat 2 dansuri si aud cum cineva bate din palme este chear......Sasuke???
-De ce nu pot sa ma odihnesc fara tine macar 20 min??
-Pentruca aceasta este sala mea de dans,iar un zimbet pervers ii apare pe chip.
Vad ca in spatele lui mai vin 2 baieti unu blond ca soarele si ochii albastri ca marea tulburata si unu blond ca spicele griului si ochii verzi ca iarba uscata asta este clar a lui Ino fara dubii.
-Fetelor ati fost superbe,spune blondul cu ochi albastri
-Ms,spune Hin timida
WTF?Hinata roseste,Ino saliveaza ce doamne.Nu am facut pactul cu diavolul ca sa le spele creierele.Foarte bine acum am ramas doar eu si el pe cont prorpiu.
-Sakura ce ai spune daca am dansa amindoi salsa? si vine spre mina rapid apucanduma de mina
-Salsa?HAHAHAHAHAHAH hai sa te vad Uchiha
-Sa nu subestimezi niciodata puterea unui barbat piticule.
-Pitic??? angry Nu este vina mea daca esti exact ca o girafa take this!
-Piciulica.
-Stilp de lumina.

Sper din suflet sa va placa happy ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) astept comm kiss kiss kiss kiss kiss kiss

Poze:

Blondul cu ochii verzi: http://artcafe.deagostinipassion.com/it/ugc/73000/72017/mr-anime-t5-boy.jpg
Hainele lui Hin: http://shopping.flu.ro/files/clients/3/3/p/65/pantaloni-scurti-summerjoy-blue-155605.jpg
Hainele lui Ino: http://www.fashionfreak.ro/wp-content/uploads/2009/08/Pantalonii-scurti-la-moda1.jpg
Pantalonii scurti a lui Sakura ( si cercelul): http://www.erry.ro/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/p/a/pantaloni_scurti_din_material_elastic_cu_pietricele._0000ho20_silber_1_jpg_sexy_hotpants_17.jpg
Tricoul Sakurei: http://www.anunturi-ebay.ro/imagini/detail_tgxto857page.jpg
Primul dans: https://www.youtube.com/watch?v=WswOdlqXFvg
Al doilea dans: https://www.youtube.com/watch?v=ilIYV3Kr8Q4&feature=related
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Vin 22 Iun 2012, 14:03

primaaaaaaaa si ma bucur ai un fic fenoenal pur si simplu il ador mai ales pe sakura care se da dura pe la suprafata dar in interior e complet dovleac dupa sasuke vreau nextul si il vreau repede


Ca o stea - Sa iubesti o stea! 3
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Sam 23 Iun 2012, 01:13

-Stilp de lumina.
-Cel putin eu ajung la raftul cu biscuiti din bucataria mea.
-Cel putin eu nu maninc biscuiti.
-Da,dar nu si Sara
Sasuke POV:
Cat este de draguta,hahaha arata ca o furnicuta pe linga mine.In bucataria mea raftul cu biscuiti este facut sa il ajung doar eu caci daca le ajunge Sara va trebui sa le cumpar in fiecare zi.Si cum acest micut pitic este asa de josuta foloseste un scaun sa ajunga acolo.
-Cel putin eu am gust la haine.
-Pe mine hainele nu prea ma intereseaza,ma intereseaza ce este sub ele.
-Aha sigur si pantalonii de blugi,maioul pe bretele alb si camasa neagra descheiata ce este???
-Un accesoriu.
Hahaha credca am enervato cat de dulce e cand se enerveaza cat de simpatica poate sa fie fata asta si cat o sa ma mai innebuneasca atit??Gata credca nu am fost demult la fete si deja innebunesc cu vorbele astea ca o plac,sigur asta trebuie sa fie problema.O las pe piciulica cu prietenele ei nu inainte ca ea sa imi arate limba si degetul din mojloc,"si eu te iubesc piticule".
Am sa o sun pe Karin,este o roscata cu ochii caprui si credca cea mai mare tirfa din lume si face parte din colectia mea.Deci este decis azi noapte plec cu baietii in club.Ma indrept spre casa ca sa ii spun la a doua mea mica printesa noapte buna si sa ii spun Larei sa aiba grija de ea.Lara este servitoarea mea si are circa 27 de ani nu prea este vorbareata dar este de treaba,si nici nu este prea frumoasa deci nu o vreau pe linga patul si colectia mea.
Sakura POV:
Am sai arat eu pitic.Off ma enervat pina la culme imi fierbe singele in vine iar fetele nu fac nimic altceva decat sa se rida si sa ma numeasca "piticu".Jur ca pentru asta o sa plateasca scump "girafa aia".
-Fetelor ce credeti daca azi mergem la club "Night house"???
-Pentru mine suna bine.
Deci decis azi plecam la club,dar mai intii trecem pe acasa sa ne schimbam,trecem pe la mine caci la cate haine am pot sa se imbrace 30 de fete.Ne imbracam in hainele in care am venit si in mai putin de 10 min eram acasa,drumul la intoarcere era mai greu era c-am mult traffic.Deschid usa casei mele si urcam in camera mea,credca dupa seara asta fetele o sa doarma la mine pina maine seara ca de obicei.Deschid dulapul si ma uit la fete parca invitindule sa intre in ospetie la dulap.Deci am decis toate sa ne imbracam in rochii si pantofi innalti.Ino este prima,iar ea si-a ales o rochie violet scurta care se leaga la gat si pantofii violet cu negru,parul sau lung il lasa desfacut si isi pune doar o agrafa cu 2 flori mov.Iar ca make-up is machiaza ochii cu ten mov si ruj rozaliu.Hinata isi ia o rochie alba scurta fara bretele alba iar pantofii roz aproape de alb cu fluturasi de culoare mov,rox si verde se machiaza cu un fond de ten roz spre alb si un ruj de buze roz pal.Eu insa cuprinsa de furie din cauza acelei "substante chimice ce iti maninca nervii" imi iau o rochie de piele foarte scurta,in picioare botine negre de piele iar in cap imi pun o pelerioara mica cu o floare mov.Ma machiez cu un creion dermatograf un tus violet iar buzele cu un gloss de capsune.Suntem gata deci la drum.Comand un taxi si ii spun adressa clubului,eu si fetele suntem prima data in acest club dar imi place.Am ajuns in 20 de min,muzica rasuna atit de tare si canta melodia mea preferata 50 Cent - Candy Shop ft. Olivia,este o melodie cam veche dar imi place enorm.Intram in club si incepem sa dansam,iar baietii uitinduse la noi si salivind.
Sasuke POV:
Stau in club "Night house" si ma uit dupe fete dragute.I-a stai cine este aia??? Sakura??A innebunit cumva sau vrea sa fie violata din prima seara in acest club?Eu fregventez zilnic acest club si stiu foarte bine cine sunt baietii de aici.Iar de data asta a dat de belea.Ma ridic de la masa si ma indrept spre ea.
-Tu,tu si tu acum veniti cu mine,spun apuncando pe pitic de mina.
-Hey astea sunt tigroaicele noastre,cautati altele fraiere.
Bine asta deja ma enervat,ma intorc spre ei iar unica ce vad sunt 3 mucosi care nu au ce face.Eu sunt Sasuke Uchiha si toti au frica de mine in acest club eu singur cu mainile mele m-am facut respectat iar niste mucosi incearca sa se puna cu mine,credca nu sunt din imprejurimi.
-Mai bine ati tacea din gura mucosilor,el este Sasuke Uchiha seful mafiei japoneze,spune barmanul plictisit
Le scot pe fete afara din club si o i-au pe Sakura de mina spre masina mea Hennessey Venom GT asigurinduma ca Ino pleaca cu Matteo(blondul cu ochii verzi) iar Hinata cu Naruto.Rozalia riposteaza si incepe sa ma loveasca cu pumnii,cum sunt inervat de imi fierbe singele o apuc de talie si o pun pe umarul meu,astfel incepind sa ma loveasca in spate cu pumnii.Ajungem la masina o imping inauntru si ma urc la volan pornind spre casa mea.
-SPER CA INTELEGI CA DACA NU ERAM EU ERAI DEJA VIOLATA,SAKURA CE ESTE IN CAPUL TAU?CUM AI PUTUT SA TE IMBRACI ASA?
-M-am imbracat cum am vrut,de ce te intereseaza asa?Oricum nu avea sa patesc nimic
-ESTI SIGURA?TU AI FOST IN ACEL CLUB O SINGURA DATA IAR EU VIN ACOLO ZILNIC SI TU NU AI SA FII EXCEPTIE CA DROGATORII SA NU TE VIOLEZE,incep sa maresc viteza de la nervi am ajuns deja la 200km/h
-Sasuke incetineste te rog
-NICI NU VREAU SA MA GANDESC CE VROIAU SA-TI FACA TIE SI PRIETENELOR TALE MUCOSII AIA,UNDE ITI ERA CAPUL SAKURA?IN CE TE-AI IMBRACAT CE INCERCI SA ARATI,CE INCERCI SA DEMONSTREZI CU IMBRACAMINTEA ASTA?
Sakura incepe sa plinga,imi era mila de ea nu doream sa tip la ea dar daca se intimpla ceva cu ea nu o sa mi-o iert nciodata daca nu am sa tip la ea va fi exact ca Sara copil mic si alintat si nu va intelege niciodata nimic daca nu ai sa tipi la ea.
-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,Sasuke promit sa nu ma mai imbrac asa niciodata si sa nu ma mai duc la nici un club daca vrei dar te implor incetineste,ochii ei erau atit de tristi si plini de frica se temea poate de mina sau poate pentruca merg cu 200km/h
Opresc masina la marginea drumului ea calminduse dar nu de plins ci ca s-a orpit masina.A inceput sa plinga mai tare cu suspine,nu suport sa o vad asa mi se inmoaie inima si incepe sa imi para rau ca am tipat la ea,dar nu am facut asta pentru mine ci pentru binele ei.Se uita la mine cu ochii ei plini de frica parca spunand ca ii pare rau pentru ce a facut.Cum credeam fata rea nu este decat un copil un pitic micut si dulce.Ma apropii de ea si o cuprind atit de strins credca numai avea aer dar nu a spus nimic,suspinele ei erau din ce in ce mai mici semn ca s-a calmat si numai plinge.Vreau sa ii dau drumul dar caldura care ma cuprinde cand o tin strins nu imi permite asta.Isi ridica capul in sus spre mina si cu o viteza uluitoare buzele mele se unesc cu a ei.Imi raspunde la sarut rosinduse in obraji din ce in ce mai tare.Cred ca iubesc aceasta mica fiinta acest micut pitic care imi caduneaza un zimbet de fiecare data cand o vad.

Sper din suflet sa va placa mult,pentruca m-am muncit mult sa scriu acest capitol kiss kiss kiss kiss kiss kiss astept comm

Poze:
Rochia lui Saku: http://www.rochiistarglow.com/2815-8464-thickbox/mini-rochie-de-club-in-corsaj-inmov.jpg
Cizmele ei: http://img.kudika.ro/comunitate/photos/1/4/6/7026411.jpg
Agrafa de par a Sakurei: http://3.bp.blogspot.com/_0GlJ_1cH-Y4/TJZl9QQBxWI/AAAAAAAAB9A/8urjstWmD1A/s1600/cordeluta+cu+floare,+voaleta,+din+tulle+alb+si+violet,+dantela+alba+si+cristal+swarovski+Violet_by+Charm+de+Paris.jpg
Rochia lui Ino: http://www.rochiistarglow.com/2122-6377-thickbox/mini-rochie-de-clubmov.jpg
Pantofii ei: http://www.perfectlady.ro/images/articole/5441_0_2.jpg
Agrafa ei: http://1.bp.blogspot.com/-viej199tFcs/TmUmNlpMbkI/AAAAAAAABYQ/qQdMVMv9xrE/s1600/Vanda2.jpg
Rochia lui Hina: http://arch8.okr.ro/auctions.v3/700_700/2010/06/04/1/8/245958028-4905021-700_700.jpg
Pantofii ei: http://pixieshoes.ro/wp-content/uploads/2012/02/Pixie-Shoes-Primavara-Vara-2012.jpg
Masina lui Sasuke: http://uncrate.com/p/2010/03/hennessey-venom-gt-xl.jpg
Melodia din club: https://www.youtube.com/watch?v=SRcnnId15BA
Barmanul: http://data.whicdn.com/images/25637806/Ishida-Mitsunari-anime-guys-18046494-1000-1000_large.jpg
Cum a apucat-o Sasuke pe Saku: http://www.sodahead.com/fun/sasusaku/blog-132109/?page=5&link=ibaf&q=&imgurl=http://th08.deviantart.net/fs46/300W/f/2009/177/9/f/sasusaku__come_with_me__sakura_by_xfatexchosenx.jpg
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Ca o stea - Sa iubesti o stea! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Sam 23 Iun 2012, 02:16

ce frumy a fost ,

chiar mi-a placut ,

nici m-am cuvinte ,

sper sa ma anunti si pe mine de next ,

astept cu nerabdare continuarea ,

crisu te pupaceste


Ca o stea - Sa iubesti o stea! S6he8w
Ca o stea - Sa iubesti o stea! Npi5xg
Ca o stea - Sa iubesti o stea! 2myt0zq




Ca o stea - Sa iubesti o stea! R0b9k0
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Lun 25 Iun 2012, 11:33

Sakura POV:
-Mmmmm,scooby nu ma mai impinge,cad jos din pat
Of,cat este ora?Si unde sunt?Imi este atit de lene sa deschid ochii.Simt cum cineva ma impinge tot mai puternic.
-Scoobyyyyyyyy,si simt un picior in fundul meu si cad jos
-Sakura,de ce nu incerci sa urli mai tare sa trezesti toata casa ce zici?
Era Ino,se pare ca eram pe un pat de 3 persoane cu Hinata,Ino si Sara iar Scooby cainele meu s-a culcat pe locul meu.Daca este Sara inseamna ca suntem la Sasuke acasa.Dar cum am ajuns aici?Nu tin minte nimic,adica m-am sarutat cu Sasuke...Oooooo doamne m-am sarutat cu Sasuke si de la emotii am lesinat? can\'t see !!! can\'t see !!!
-Fetelor,scularea este ora 13:00,stie cineva cum am ajuns aici?
-Nu,nu am idee cum am ajuns toate 3 aici,era cu Naruto si ne-am sarutat si dupa numai tin minte nimic si ma doare capu de mor,spune Hin
-Stai si eu m-am sarutat cu Sasuke,Ino cred ca s-a sarutat cu Matteo si toate trei dupa asta ne trezim aici?De ce nu imi pare o coincindeza?Oricum ce ziceti daca azi ne luam liber si o ducem pe Sara in park??
-Sigul Sakula,dal mai intii intleaba de Sasuke daca imi dea voie.Tlebuie sa fie in sala de antlenamente,a tleia usa pe dleapta.
-Noi pina atunci ne schimbam si te asteptam aici,ok?
-Sigur vin imediat.
Ies din camera si ma indrept exact unde me-ia spus mica printesa spre sala de antrenamente.Gasesc usa si cum vreau sa intru vad o roscata linga el sarutinduse cu pofta.Simt cum inima incepe sa imi bata cu multa putere iar picioarele imi spun sa dau inapoi.Nu,am sa ma fac indiferenta de parca intre mine si el nu a fost niciodata nimic,el a reusit am sa reusesc si eu.Intru in sala intrerupind acei doi porumbei,Sasuke s-a uitat atit de urit la mine cu atita indiferenta incat am crezut ca am sa cad jos imediat si am sa incep sa pling de frica.
-Domnule Sasuke pot sa o iau pe Sara cu mine si fetele la plimbare?
-Puisor cine este ea si cum a ajuns aici,cine a deschis usa acestei creaturi? intreaba roscata analizinduma din cap pina in picioare,ah ce i-as da eu o creatura in nas dar ma abtin
-Ea este dadaca surorii mele,sora mea a insistat si ea a dormit aici cu prietenele si cainele ei,spune Sas'ke atit de indiferent nu stiu nu il recunosc ieri era atit de dulce si blind am inceput chear sa simt din nou ce simteam pentru el in scoala,dar cred ca asta si a asteptat de la mine dar nu-i nimic joc si eu dur baiete
-Poftim???Adica ai o potaie in casa si mai chemat aici???Stii ca am alergie la blana?
-Pacat ca ai alergie si la inteligenta,spun eu soptind si se pare ca ma auzit
-Ce ai spus?Repeta,imi spune roscata
-Daca domnul Uchiha imi permite sa o iau pe sora lui cu mine la plimare,mersy domnule am sa am grija de ea.
Nici nu am asteptat raspunsul lui,pentruca mai aveam putin si o luam la bataie pe roscata.Ies din camera sau sala ce doamne era si ma intrept spre camera unde sunt fetele.Erau deja pregatite l-au pregatit chear si pe scooby,deci ramin doar eu sa ma schimb.Hinata era imbracata intr-o rochie violet lasata pe umeri,un batic violet in cap in picioare niste sosete lungi violete in dungi cu violet deschis si niste cizme violete,mama fata asta s-a pus azi pe violet.Ino este imbracata intr-o pereche de colanti negri,cizme mov un maiou mov si o fusta de blugi.Sara il tinea pe Scooby de zgarda,este un caine foarte cuminte este un Husky Siberian foarte bravo si destept,este cadou de la fostul meu care a fugit cu una din cele mai bune prietene ale mele acum 2 ani in urma,sincer nu il mai iubesc dar nu stiu de ce inca il astept sa vina,l-am iubit mult dar acum il urasc.Bun terminam cu asa povesti triste,trebuie sa ma gandesc in ce sa ma imbrac cu o rochie scurta neagra in fata la sini gen marinar alb cu negru si o pereche de pantofi cu toc albi.Iesim afara din camera iar Scooby alergand ca nebunul iar Sara cum este micuta o tiria dupa el iar fetele fugeau dupa el sa ii opreasa.
-Sakura pot sa vorbesc cu tine 5 min intre 4 ochi?ma intorc si il vad pe Sasuke
-Siguri,fetelor ne vedem afara.
Stam in coridor si nimeni nu spune nimic,deja incep sa ma enervez pierd timpul.Sunt curioasa ce vrea sa imi spuna,poate ceva de bine sau poate de rau incep sa imi transpire mainile si sa respir foarte greu inima o ia la galop....
-Bine ai ceva sa imi spui sau nu?
-Uite,vreau sa te comporti mai frumos cu Karin fata care ai vazuto azi....eu......asta este a ta ai scapato din buzunar ieri,si imi inmineaza o poza cu mine Hin si Ino cand avea 15 ani
-Da,da o iubesti si bla bla bla...uite ce e "puisor" eu nu cred in iubire.Baiatul pe care l-am iubit cel mai mult a fugit cu prietena la care am tinut ca o sora,deci calmeazate nu cred ca am sa stau cu ea de vorba prea mult,si despre saruturile noastre stai calm o sa moara cu mine acest secret.Si mersy de poza.
Cand a auzit de sarut a lasat capul in jos,ceva nu-i bine dar nu ma intereseaza la cum s-a comportat azi cu mine.Este parca abatut, nu stiu ceva nu ma convinge cu aceasta Karin.
-Ma scuzi acum trebuie sa plec ma asteapta fetele,vreau sa ma intorc dar ma apuca de mina si ma intoarce spre el si buzele lui se ating de a mele formind un sarut foarte dulce dar eu nu ma bag in cupluri...il imping cu toata forza dar degeaba eu sunt slaba iar el face box professional.-S-a-su-ke t-erm-in-o.Se uita in ochii mei si sopti doar un "Scuze" cat sa il aud doar eu si el si pleaca in camera sa.Se intoarce spre mine si spune:
-Sakura,vreau sa-ti schimbi hainele nu vrea sa cineva sa se holbeze la tine,mai degraba nu vreau ca vriun baiat sa se atinga de tine,si intra in camera sa.
-Hah,serios?Atunci i-a vezi sa nu ma schimb take this! tu ai o iubita si eu vreau un iubit totul este cinstit take this!

Sper sa va placa ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) astept comm si spor la citit kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss

Poze:

Hainele Hinatei: http://01-0.store.dl.embed.ro/c1d1/5a/71/618478.jpg?token=3a7755eaae2e6384
Hainele lui Ino: https://2img.net/r/ihimizer/img508/1151/modernino2.jpg
Hainele lui Saku: http://www.allshops.ro/files/clients/31/3667/p/34/rochie-marine-493520.jpg
Scooby: http://www.contiesploratori.it/file//derek01.JPG
Cum se uita Sasuke la Sakura in sala de antrenament (sa presupunem ca ochii erau negru): http://www.wallpaperhere.com/thumbnails/detail/20110701/Akatsuki_Sasuke_by_myspace4art.jpg
Poza care i-a inminato Sas'ke: http://farm7.static.flickr.com/6167/6147202479_0ea1a3ab5f.jpg
Melodia capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=zzbPQoxl-pA
Karin: http://bestanimephotos.com/wp-content/uploads/2011/04/Karin_by_garnetka.jpg

Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Lun 25 Iun 2012, 15:18

uau iubire e chiar foarte tare astept nextul cu mult drag si sa ma anunti


Ca o stea - Sa iubesti o stea! 3
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Lun 25 Iun 2012, 15:32

Buna scumpo. Ma bucur ca ai adus next-ul. Imi place foarte mult next-ul. Ham, credeam ca o iubeste pe Sakura si el se saruta cu Karin? E batut in cap mai rau ca un "copil copac". Ham, asi vrea sa vad mai multa descriere de sentimente. Intr-un fic smile-urile nu au ce cauta. Dau prost si esteticii iar uni critici ar fi duri cand vad asa ceva. Sper ca nu te-ai suparat la micile mele observatii.
Bun, astept next-ul si sper sa il aduci cat mai repede. Spor la scis si multa imaginatie! >happy2<
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Ca o stea - Sa iubesti o stea! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Lun 25 Iun 2012, 23:37

Buna! Imi place mult povestea ta!
Ok, l-as bate pe Sasuke biciuitor , dar incerc sa ma opresc.
Cat despre Sakura, chiar merita pe cineva, momentan. happy2
Spor la scris in continuare!
Daca poti, te rog sa ma anunti la next... please


Ca o stea - Sa iubesti o stea! Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Mar 26 Iun 2012, 16:30

Sasuke POV:
Cat de mult as vrea sa ii pot spune Sakurei de toate visele mele unde sunt eu si un copil micut cu care dorm si seama atit de mult cu mine si dupa apare Sakura si inveleste iar pe mine ma scoala,doamneeeee incep sa innebunesc zau chear cred in asa prostii?Serios alte vise nu ai putut gas pentru mine?dar Karin oricum este si va fi o problema.Nu am ajuns niciodata in asa situatie cu fetele,serios eu sunt cel mai atent din lume cand vine vorba despre "dragoste" adica la 27 de ani este normal dar eu vreau cu o fata pe care o iubesc nu cu una care pica,dar se pare ca Karin este insarcinata dar eu o vreau doare pe Sakura,of incepe sa ma doara capul ingrozitor.Serios o vreau pe Sakura,Karin este insarcinata mai este deajuns sa vina inca una sa imi spuna ca imi este sora si alta verisoara si uite toat campul lexical la cuvantul "nebun".
-Lara,adumi o aspirina ...sau zece.
Capul imi sta doar la ce a spus Karin,dar cum am fost atit de atent.Trebuie sa ne ducem la spital sa controlez nu sunt sigur deloc adica este o tirfa si o face cu oricine de ce anume eu?Trebuie sa ma racoresc sa ma linistesc si sa ma calmez cred ca am sa fac o plimbare in padure.Nu stiu simt atitea fluturi in stomac cand ma gandesc ce o sa ii spun Sakurei cum o sa verse lacrimi iar inima mea nu o sa mai poata sa suporte.Ies din camera si ma indrept spre padure.Dar cum sa ies din casa cand o vad pe Karin cu........toate lucrurile?
-Draga ai degand sa te muti prin vecini?O_o
-Ce dragut iubire,sigur ca nu am sa vin la tine sa traiesc.
WTF?Serios?Doamne ce am facut sa merit asta,nu pot sa cred Sakura o sa o rupa in bucati pe Karin iar asta nu stie sa isi tina gura iar Sakura pumnii.Doamne ce ma fac da-mi macar un semn.
-Karin maine mergem la spital sa dam analizele vreau sa ma asigur ca acela este copilul meu.
Deodata Karin s-a speriat,a ridicat repede capul si ma intrebat:
-Iubire nu ai incredere in mine?
-Nu,nu am incredere in nimeni
Ceva nu este bine,ceva nu ma convinge aici,dar am sa ma gandesc peurma acum sunt prea obosit sa gandesc.Imi pun ambele maini in blugi si pornesc linistit spre padure spunandui lui Karin ca plec iar ea sa isi ia catrafutele si sa plece uitinduma cu o privire de o omoram cand a incercat sa riposteze spunand ca trebuie sa stau mai mult cu ea ca in caz ca i se face rau sa fiu linga ea.Ce prostie acum nici nu sunt sigur ca este insarcinata iar daca aflu ca nu este o omor chear eu cu mina mea.Doamne cat de tare imi bate inima si incep sa transpir sa nu mai pot respira doar gandinduma ce o sa spuna Sakura cand o sa afle "esti un porc,un nesimtit,un violator si un maniac nu vreau sa te mai vad IN VIATA MEA".Ahhhhhh ma inspaiminta gandul rau de tot.
Sakura POV:
Am ajuns cu fetele in padure,vorbeam si rideam iar Scooby fugea cu Sara printre flori dupa fluturasi.
-Deci Sakura ce ai vorbit cu Sasuke?
Deodata inima me-ia tresarit.Nu stiam ce sa le spun,ca el a inceput deodata sa ma urasca si sa se uite urit la mine cand este defata Karin roscata aia cu 4 ochi sau ca este abatut si deprimat de cand a ajuns Karin.Totul se duce la Karin,ce a facut roscata asta sau ce i-a spus de la adus in asa stare,trebuie sa aflu curiozitatea moare ultima.Sunt curioasa din fire si pina nu aflu nu ma dau batuta.Tot vorbind cu fetele vad un trandafir si le spun fetelor sa o ia inainte ca le ajung imediat din urma.Rup trandafirul albastru preferatul meu,rar cresc aici asa ceva acesta oare ce face aici.Tin minte o legenda care spunea ca demult in Italia trandafirul era "Floarea de cerere in casatorie",interesant cine o sa ma ceara,dar este un trandafir albastru deci in mitologia chinezeasca trandafirul albastru reprezinta "speranta in cazul unei iubiri imposibile" a mea sigur este o iubire imposibila insa in bulgara cine gaseste trandafirul albastru are dreptul la o dorinta,prostii.Doamne,fetele cred ca ma asteapta si isi fac griji dar pe care drum au luato sunt 2 cararuse,m-am pierdut?Nu,sigur nu m-am pierdut este imposibil.O iau pe cararea din stinga sigur pe aceasta au luat-o.Dar nu ii gasesc nici unde si m-am pierdut nu gasesc drumul inapoi sa ma intorc acasa,sunt speriata de mica am fost o fricoasa.Lacrimile incep sa imi invadeze ochii,inima incepe sa bata cu putere iar corpul meu sa tremure fara incetare,incep sa fug poate sunt mai inainte.
-Fetelor,fetelor unde sunteti????
Deodata in fata mea il vad pe Sasuke,nu este fetele dar macar este cineva care ma poate scoate de aici.
-Sasuke,se uita in directia mea si zimbeste inocent,ciudat ca l-am gasit pe el cum am gasit trandafirul,poate il vreau pe el,sau poate iubirea noastra imposibila este posibila,sau poate................o sa ma ceara de casatorie,mda vezi sa nu visatoare mica.
Fug pre el si ii sar in brate,eram atit de fericita sa il vad,frica aceasta din mine ma omoara ma tem sa ramin singura,sa fiu singura sa ma pierd undeva unde nu cunosc pe nimeni si nu este nimeni.Ma prinde in brate si se uita in ochii mei,o mina ii statea in buzunar iar cealalta pe spatele meu unde pot sa spun valuri de fior se jucau pe sira spirarii.Ochii sai atit de negri in care deja incep sa ma pierd,bratetele sale care imi dau fiori placuti,pur si simplu prezenta lui imi face inima sa zboare sa mi se inmoaie genunchii sa ma simt ca sunt atit de puternica incat pot atinge chear si stele sa vreau.Ne apropiem incet unul de altu,din ce in ce mai aproape si buzele noastre se unesc.Inima mea astepta atit de mult acest sarut ca a inceput sa se bucure ca nebuna,am inceput sa transpir toata si sa rosesc ca o rosie,are buze dulci foarte dulci exact cum miroase trandafirul meu albastru,ciudat nu cred ca foloseste gloss de buze dar gustul buzelor este....... uimitor,poate este totus ceva legat cu acest trandafir sau poate povestile sale sunt adevarate,dar nu imi implu capu cu prostii si profit ca o profitoare de sarut.Il cuprind atit de strins de parca ar fi sotul meu,eu aceea insarcinata si el plecand in armata nestii daca vine inapoi ciudata poveste, doamne ma omori cu ghicitorile tale.Din acea placere de la sarutul nostru ridic piciorul in sus iar el zimbeste dulce si firav cu buzele peste ale mele eu rosind mai tare.
-Sakuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,Sakura doamne ce bine ca te-am gasit,multumesc Sasuke nu stiu ce avea sa fie daca nu o gaseai si o tineai pe loc,deobicei nebuna cutreiera toata padurea plangand si urland de frica,deodata sarutul nostru se intrerupe si ma uit la fete un pic suprata el prefacanduse ca nu au vazut nimic uitinduse pe copaci.
-Sakura,fetelor vreau sa ma ajutati cu ceva.Karin spune ca este insarcinata de la mine dar azi cand i-am spus ca plecam maine la doctor sa facem analize mai nu me-ia scos ochii ca nu am incredere in ea,si nu a trecut nici 3 ore ca stiu si ea deja vroia sa se mute la mine.Nu stiu este ceva ciudat,ceva ce nu ma convinge ca este insarcinata deodarece eu sunt mereu atent.
-Poftim?Esti un prost,un nesimtit un maniac,imi face scarba faptul cand ma gandesc ca ne-am sarutat,iar acum vrei sa te ajutam?Karin chear poate fi insarcinata iar tu te gandesti sa o lasi balta?ce am spus,ma asteptam la aceasta reactie si asa cuvinte de la micuta rozalie.
Karin POV:
Deci a plecat sa se vada cu rozalia aia.Sunt in padure in spatele unui copac si ma uit cum nebuna aia face crize.Asa Sakura asa,nu stii cat de mult ma ajuti sa obtin ce vreau.Pe Sasuke si banii sai.Ce serios ati crezut ca sunt insarcinata?Neaaaaaa,eu nu pot face copii dar cu cativa bani reusesti sa sucesti mintile unor doctori.Vad cum fetele fac semn lui Sasuke sa mearga mai departe de Sakura sa vobreasca.Daca creatura aceia sta acolo nu am cum sa aud ce vorbesc.
-Buna cap roz,ce mai faci?ies de dupa copac.Si te-ia placut sa te saruti cu viitorul meu sot?
-SOT???Serios ai innebunit daca crezi asta.Ai alergie la blana de animale?
-Da am si?
-Scoobyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,firar si-a chemat cainele acum sigur o sa afle ca nu am alergie la blana lor.Stiu ca nu ai alergie la blana de animale si stiu ca nu esti insarcinata,si sa nu crezi ca am sa ti-l dau pe Sasuke fara lupta.
-Sasuke este deja a meu si nici nu am nevoie sa fiu insarcinata el ma iubeste si este al meu.
-Serios vad ca cu inteligenta prietenie nu prea faci.Ori esti proasta ori te prefaci,cu toate ca prefer prima varianta.Deci hai spune cu cine esti insarcinata?
-Cu Matteo,te vroia atit de mult incat a decis ca daca am sa ii spun lui Sasuke ca sunt insarcinata de la el,Matteo o sa te cucereasca,vezi cat de repede se rupe o prietenie barbateasca din cauza unei fete.
-Karin???doamne este Sasuke oare a auzit ce am vorbit cu Sakura?Hainde iubire sa mergem acasa.
Ma apuca de mina ma cuprinde strins si ma saruta pe frunte,poate va fi un tata perfect pacat ca nu va sti niciodata devarul.

Sper sa va placa mult,m-am gandit la un film care l-as putea inventa chear eu si am decis sa fac ficul in acel mod..... happy happy happy spor la citit va pup pe toti kiss kiss

Poze:
Sarutul din padure: http://weheartit.com/entry/19174743
Trandafirul: http://2.bp.blogspot.com/-zml2YjiS3iU/T8Zmcb-U5bI/AAAAAAAAAzY/78oJ06O1GCE/s1600/trandafir+albastru+in+carte.jpg
Visul lui Sasuke: http://weheartit.com/entry/10849898
Lara: https://media.photobucket.com/image/anime%20girl%20with%20blonde%20hair/Kaelie_2007/Anime%20blonde%20hair/150.jpg?o=13
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Ca o stea - Sa iubesti o stea! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Mar 26 Iun 2012, 16:39

Prima nr1
Imi place mult, asa cum am mai zis.
Ai greseli de tastare, dar le poti corecta cu un edit.
Cam atat.
P.S.: Inca imi vine sa-l bat pe Sas'ke. biciuitor
Spor la scris in continuare! kiss


Ca o stea - Sa iubesti o stea! Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Mar 26 Iun 2012, 18:29

da cineva iese batut de aici si ala e sasuke frate ori esti surd ori esyi prost eu le prefer pe amandoua daca nu isi da seama repede il bat de ii suna apa in cap fain vreau nextul


Ca o stea - Sa iubesti o stea! 3
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Joi 28 Iun 2012, 00:52

Sasuke POV:
Deci astazi este ziua cea mare in care trebuie sa ma duc cu ea la spital sa fac analizele.Nu,nu sa nu credeti ca o cred pe
Karin,am auzit tot ce a spus,dar m-am inteles cu fetele ca prima ii fac jocul si dupa dau cartile pe spate.Si nici macar Sakura nu trebuie sa stie ca stiu ce au vorbit este 2.Doamne am crezut ca o sa innebunesc ieri sincer.Karin a stat toata ziua linga fundul meu tipind de durere ca o doare ce nu are adica capul de la sarcina.Aha sigur,am vorbit si cu Matteo nu a facuto niciodata cu Karin era cu sora lui la spital deoarece o sa aiba un nepotel,doamne a dat boala nasterii pe toate femeile sau ce doamne.Am vorbit cu toti despre gluma cu Karin doar ele 2 nu stiu nimic si deja imi imaginez fata lui Sakura si cuvintele ei "-Imbecilule,escrocule,nesimtitule cum ai putut sa procedezi asa cu mine?Om fara inima,nu,mai rau,bestie fara inima si suflet".Cat de mult as vrea acum sa vad acel micut pitic linga mine tipind si urlind facand crize de nervi dupa care ma obliga sa imi cer scuze.Doamne fata asta ma innebunit nu,nu Sakura ci Karin.Ieri toata ziua imi tot repeta ca ma iubeste foarte mult si nu o sa ma minta niciodata si pot sa am incredere in ea si sa nu facem nici o radiografie sau analize.Pacat ca eu nu o cred si nimeni altcineva.
-Sasuke,puisorul meu,iubirea mea esti sigur ca vrei sa ne ducem la spital?Adica ma simt foarte bine si simt copilul in burtica mea.
Sakura POV:
Daca acel prost o crede pe Karin sa traiasca fericit impreuna cu ea.Faptuleste ca nu am dormit toata noaptea gandinduma doar la el.Ok,aici deja treaba nu functioneaza trebuie sa imi gasesc un iubit si cat mai repede posibil.Cred ca am sa ies cu fetele la mall si o sa ne uitam la toti baietii draguti.Si nu ar face rau nimanui daca o sa facem si un pic de shopping am nevoie de o rochie de seara draguta,in orice caz daca sunt chemata la vreo intilnire.Bine deci nu trebuie sa ma gandesc la Sasuke ci trebuie sa gasesc un baiat care sa imi suceasca mintile si sa uit de boul ala,chear daca este imposibil.Ah Sakura la ce te gandesti sunt 100000 de baieti cu mult mai draguti ca el,nu este el primu si nici ultimul.Iau celullarul de pe masa din sufragerie si incep sa le sun pe fete,intelegandune ca ne vedem la mall in 30 de min.Urc scarile ca nebuna pina in camera mea,intru in baie si ma dezbrac intrind in dus.Aceasta senzatie placuta cand apa te loveste cu stropii si imi da fiori placuti imi aduce aminte de atingerile lui Sasuke.Bun,am inteles il plac pe Sasuke si am innebunit,maine ma duc la psihiatru sa vad daca ma pot lecui,of doamne ce prostii vorbesc.Ma dau  incep cu bureta plina cu gel de dus de portocale.Imi plac portocalele,sucul meu preferat este de portocale.Ma spal repede deoarece intirzii.Parul meu rozaliu si fin il dau cu un shampoon cu aroma de cirese si la urma imi pun un balsam pentru par sa fie mai moale.Ies din dus ma infasor cu un prosop scurt si incep sa imi usuc parul.In mai putin de 10 min termin totul si ies din baie,cand vreau sa imi dau jos prosopul il vad pe Sasuke?????????
-Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,maniacule ce faci aici ai degand sa ma omori sau ce naiba?Intoarcete trebuie sa ma schimb.este ceva ciudat la acest Sasuke are parul lung si o fata mai serioasa cu doua dungi sub ochi
-Nu sunt maniac si nici nu vreau sa te omor,sunt Itachi fratele sau mai mare,dar sunt o fantoma............
-STOP;STOP;STOP in casa mea sunt stricte regulile fara glume de genul asta,nu sunt nebuna sa cred in fantome,atunci ca sa imi demonstreze trece prin mine dindumi un fior atit de rece incat cu tot caldul de afara ma simteam dezbracata in mijlocul iernii afara,si ajunge pe partea cealalta de mine.Bine si ce vrei de la mine,daca esti fratele mai mare a lui Sasuke de ce esti fantoma si ce vrei de la mine?il intreb stringand prosopul mai tare sa nu cada si il dau mai injos sa nu se ridice in sus.
-Trebuie sa ai grija de Sasuke asta vreau de la tine,familia lui a fost asasinata de mafia rusa cat el a fost la gradinita sa o ia pe Sara cu un an in urma.
-Uite ce este,nu te cunosc nici nu vreau atit de tare,Sasuke este baiat mare si o are pe Karin o sa se descurce iar eu acum nu am timp de vorbit sunt in criza de timp si nervi ca deja vorbesc cu o fantoma.
Ma concentrez pe el si dispare,hmm......daca vreau eu el apare daca nu el dispare doamne ce este asta o "ograda" pentru fantome doamne,cred ca seara asta dorm la fetele mele.Ma indrept spre dulat scotind din el o lenjerie intima neagra foarte atragatoare,stiu nu ma vede nimeni pe desubt mai ales Sasuke asa ca pot sa port ce vreau,iar acum sa Sasuke are iubita pot sa ma imbrac cum vreau,"ah ce frumoasa este viata" incep sa cant de fericire.Ma imbrac cu o camasa roz in dungi si o fusta neagra cu talia inalta si niste cizme roz inchis.Ma machiez cu un creion dermatograf negru si un tus negru un ruj de buze rozaliu.Imi iau geanta roz micuta si imi pun celullarul,gloss-ul,creionul negru si tusul.Ma dau cu parfum de cirese si ies din casa.Am intirziat deja cu 5 min si o sa ma omoare.Ajung repede la mall si le vad pe fete la o masa,uitinduse la masa vecina unde stau 3 baieti draguti,ma apropii de ele si le salut ele facandumi complimente pentru imbracaminte.
-Ce ziceti sa facem cunostinta frumoase domnisoare???
-Sigur de ce nu?Eu sunt Sakura iar ele sunt cele mai bune prietene ale mele Ino cu parul blond si Hinata cu brunet.
-Incantate,spun ele simultan
-Eu sunt John,iar el este Jimm si Criss.Incantati
-Noi acum trebuie sa plecam la cumparaturi dar daca ne da-ti numarul vostru o sa ne mai contactam.
-Foarte bine.
John imi da numarul sau,doamne cat este de dragut nu se compara cu Sasuke dar este adorabil,Jimm il da Hinatei si Criss lui Ino.Sunt 3 sunt draguti sunt frumosi si sunt singuri nu ai iubite.Haaaaaaaa inima mea tresare de bucurie.
-Deci fetelor ce spuneti facem un shopping sa sarbatorim?
-Sigur conteaza pe noi,nu demult aici s-a deschis un nou magazin de haine si nu am avut inca posibilitatea sa-l vad,sa mergem.
-Deci fetelor,spunetimi ce am pierdut timp de 10 min?
Autor POV:
Deci pentru Sakura este o zi fericita,dar oare pentru Sasuke este?Oare ce va face Sasuke daca Sakura il va lasa pentru un altul?Toata viata Sakurei prinde o intorsatura ciudata,dar este prea fericita ca sa isi dea seama de asta.

Spor la citit kiss  kiss  kiss  kiss si sper sa va placa mult kiss  kiss  kiss

Poze:
Rochia Sakurei: http://www.erry.ro/blog/wp-content/uploads/2012/04/Rochie-Kamila-Black-Pink-3101016-16500-RON.jpg
Pantofii: http://www.matar.ro/2994-13019-large/pantofi-de-dama-fuchsia-floral-adventure.jpg
John: http://quizilla.teennick.com/user_images/X/XX/XXX/XXXTULIPXXX/1295663022_4460_full.jpeg#anime%20teenage%20boy
Jimm: https://2img.net/h/i3.photobucket.com/albums/y70/vampire_host/Anime%20Men/animeboy.jpg
Criss:
Melodia capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=UhlGm6TNGuk&feature=related


Geanta: http://brilliantboutique.files.wordpress.com/2011/10/img_1583-1.jpg
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Joi 28 Iun 2012, 10:40

uau iubire e fantasti dar nu mai anuntat sper ca data viitoare sa o faci astept nextul
PS:primmaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Ca o stea - Sa iubesti o stea! 3
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Lun 06 Aug 2012, 06:44

Sakura POV:
Afara ploua de aseara,si este foarte frig nici nu ai spune ca este vara. Cu John nu a iesit nimic,i-am facut lui Sasuke cu el ieri iar a 2 zi mi-ea dat papucii. Sunt extrem de nervoasa exact ca timpul de afara si sunt sigura ca este mina lui Uchiha in toata chestia asta,nu scapa el basma-curata. Ma uit ultima oara inainte ca sa ma duc sa stau cu Sara si sa discut cu domnul "distruge-fericire" despre John. Sunt imbracata cu o pereche de blugi albastri inchis care stau foarte sexy pe mine si o bluzita alba eleganta cu maineci lungi dar umerii goi. In spate am o geaca de piele naturala scurta iar in picioare sunt incaltata cu o pereche de pantofi negru foarte inalti ca sa il ajung pe Uchiha mai bine sa il pocnesc mai tare. Cobor scarile in graba si fug cu umbrela pe drum. In mai putin de 10 min ajung la vila sa. Bat la usa si imi deschide chear Sara care ma trage de mina si cu o putere uimitoare de ai zice ca este "hulk junior" ma trage in casa.
-Sakula tebuie sa ma auti ugent,Sasuke nu se imte bine.
-Ce mai are si Sasuke? Ce a patit bietul tau frate? Si de ce esti imbracata in rochie de sarbatoare,de ce toata casa este plina cu baloane?
Ma trage de mina sus semn sa nu pun multe intrebari si sa o urmez sus. Ajungem la ea in camera si imi inmineaza o sacosa,imi spune sa ma schimb rapid si sa nu vorbesc prea mult. Ma uit in sacosa si vad o orchie fara bretele lunga pina in pamin teste de culoare negra superba si niste pantofi negri cu toc foarte frumosi. Ma imbrac fara sa pun intrebari. Cand ma vede Sara ramine socata si murmura un "Cand am sa fiu male vau sa fiu mumoasa ca tine". Prind o nuanta rosiatica in obraji si las ochii in jos la auzul comentariului sau. Fugim amindoua ca nebunele pa scari eu aproape ca am invatat sa "zbor" pe ele si tocurile mele care aproape am ramas fara ele. Ajungem in fata usii biroului lui Mr Uchiha,ah foarte bine am de zis vreo doua cu el. Dar ce fac eu imbracata asa in fata biroului sau si cu toate aceste baloane pe aici. Sara ma impinge in acea camera spatioasa lasinduma singura cu Sasuke. Statea pe masa biroului foarte nervos isi indreapta ochii spre mine si ma priveste cu ura.
-Tocmai pe tine te vroiam Uchiha,ce i-ai spui lui John? Ieri ma parasit din cauza ta,nu ca eram impreuna dar avea sa fim daca nu erai tu si gura ta mare,tip la el cat pot
-Sa va fie clar Domnisoara Haruno nu vreau sa te vad cu nici un baiat si cu atit mai mult in casa mea,clar? tipa el indreptinduse spre mine
-Nu inteleg de ce te intereseaza,o ai pe Karin ai o sora mai mica de care trebuie sa ai grija,esti gelos cumva?
-Da sunt gelos, si ce? ma impinge si cad pe canapea iar el se pune peste mine
Mii de fluturi incep sa-si i-a zborul in stomacul meu,simt mii de furnicaturi in tot corpul ii simt respiratia atit de aproape.
Nu inteleg de ce ma simt asa in apropierea lui.
-Ca sa fiu mai sigur ca nu o sa mai am conflicte cu alti baieti ai sa te muti de maine la mine,si fara comentarii,la fraza aceasta am ramas masca si m-am enervat nu gluma il imping jos de pe mine si ma scol in picioare
-Sa nu iti permiti sa te bagi in viata mea personala,clar,am sa ies cu cine vreau,cand vreau,unde vreau,iar tu nu ai nici un drept sa te bagi in viata mea personala,urlu si ies pe usa fruioasa nelasindul sa spuna macar ceva
Ies din biroul lui unde ii vad pe toti care au inceput sa strige "Surpriza" . Pentru numele lui Dumnezeu ce se intimpla aici?
Sara ma intreaba unde este Sasuke si de ce nu l-am adus aici.
-Ce se intimpla,ce sunt cu baloanele acestea,si hainele acestea si rochia de pe mine,nu inteleg nimic cineva sa imi explice ceva.
-Este ziua mea de nastere,se aude o voce din spate este Sasuke
WTF? Ziua de nastere? Doamne sunt un dezastru,am tipat la el,l-am jignit. Ma simt ca cel mai rau om de pe fata pamintului. Vreau sa ma intorc sa il felicit dar cuvintele lui au fost clare "Nu vreau nici o petrecere de ziua mea,uitati ca astazi este ziua mea,cum au facut anumite persoane" si isi intoarce ochii plini de ura si gelozie spre mine.
----Peste 2 saptamini----
Am sa innebunesc cu Sasuke acesta. De doua saptamini se poarta cu mine de parca as fi personalul de serviciu si atit nimic mai mult,nu spune nimic inafara de "Domnisoara Haruno" "va rog mult sa aveti grija de Sara" vorbeste cu mine de parca nu ne-am cunoaste,nu ne-am sarutat si alte chestii.Am deja o saptamina decand m-am mutat aici si sincer a avut dreptate Sara este atit de fericita incat seara doarme cu mine si ma pune mereu sa ii cant ceva ca sa adoarma.Atunci mi-ea povestit ca de ziua lui Sasuke au murit parintii lor.Mi se rupea sufletul am fost asa o proasta ca am tipat la el,nici nu mi-ea trecut prin gand sa tac sau ca este ziua cuiva deoarece nu cred ca cand este ziua servitoarelor fac asa o sarbatoare si o festa si rochia de pe mine,vroiau sa il aduc pe Sasuke in acea camera dar eu am dat gresi. Gata deajuns trebuie sa imi cer scuze si sa clarific cateva lucruri cu el,imi aranjez rochia rosie de noapte de pe mine si ma indrept spre biroul lui Sasuke. Bat la usa si aud un "intra" obosit,petrece in biroul acela majoritatea timpului oare ce face acolo. Intru si ca intotdeauna aud un "Ati dorit ceva Domnisoara Haruno?"
-Gata Sasuke termina sa ma ignori atit,numai pot,numai rezist sa te comporti cu mine de parca nu stiu.....as fi personalul tau de serviciu sau o doamna mai invirsta ca tine,gata numai rezist.
-1.Nu Sasuke ci Domnul Uchiha 2.Chear esti personalul de serviciu ai grija de sora mea 3.Ce ma doare pe mine ce rezisti si ce nu?tipa el la mine, aceste vorbe erau spuse cu atita raceala si indiferenta parca scuipa aceste vorbe cu atit venin ca imi ieseau lacrimile
Las capul in jos si mici piriuri de lacrimi isi fac loc pe fata mea,dau capul cat de jos pot ca sa nu ma vada ca pling iar suspinele le tineam in gat. A tacut si nu a mai spus nimic doar a pus in leptot un CD si a inceput sa cante cantecul meu preferat pe care pur si simplu il ador Alb Negru-Mi-e sete de tine, s-a ridicat cu viteza luminii de pe scaunul de birou si se indrepta spre mine. Ma intorc cu spatele la el nedorind sa il vad sau el sa ma vada ca pling din cauza lui,vreau sa deschid usa insa el o inchide repede si ma impinge cu spatele in usa. Inca mai am capul aplecat in jos,iar lacrimile inca nu au incetat sa curga. Ochii sai nu exprimau indiferenta si raceala ci confuziune,curiozitate era curios de ce pling sau de ce nu vreau sa se adreseze la mine cu formalitati sincer nu stiu de ce este asa de curios. Stiu doar ca inauntrul meu plinge,ma doare ceva adinc in inima in suflet,gandurile mele sunt blocate de cuvintele sale spuse mai devreme,oare nu imi place sa se comporte asa cu mine pentruca imi lipseste atentia lui de mai demult? Se uita din cap pina in picioare analizindumi rochia de pe mine ce era chear preferata mea. E o rochie rosie foarte sexy,da desteapta sint sa vin in camera unui baiat in asa ceva,mai bine fug pina nu ma violat din priviri. O rochie de noapte scurta din dantela rosie la sini c-am transaprenta si cu un decolteu adinc suceste mintile si unuia de 99 de ani. Ma intorc cu spatele la el si incerc sa deschid usa,aproape am reusit,am deschiso un pic insa el o inchide inapoi cu mina sa care este atit de aproape de urechea mea incat ii simt caldura corpului sau. Imi sterg foarte repede lacrimile si arat ca noua de parca nici nu am plins,respiratia sa imi gadila gatul si imi da mii de furnicaturi pe sira spinarii. Ma apuca de mina umar si ma intoarce cu fata la el.
-Cred......ca...am sa.......ma duc...sus la...mine,inep sa ma balbai,se uita atent in ochii mei si raspunsul care l-am primit ma lasat masca
-De ce la mine nu este bine? ma intreaba aratind spre canapeaua neagra desfacuta,cred ca acolo doarme in ultimul timp
Auzi ba esti nebun daca crezi ca am sa ramin imbracata asa cu tine intr-o camera,da mite intr-un pat. Fugi dupa dorinta mai departe baby.
-Defapt doresc sa ma schimb.
-Poti sa fii si intr-un halat ca tot goala arati mai bine.
Bine acum a intrecut masura si a umplut paharul,ii dau o palma de toaata frumusetea de i s-a intors capul la 90°.
-Maniacule,porcule,nesimtitule.
Bine eu m-am descarcat insa el pare c-am furios,c-am prea furios,doamne sunt o prosta, de ce mai facut Doamne prosta? Nu puteai sa ma faci macar un pic mai desteapta cat de cat? Deodata mainile sale imi inconjoara talia si ma ridica puninduma pe umarul sau sting si se indreapta spre pat.
-Aaaaaaaaaa,dama jos maniacule ce este,violatorule.
-Maniac,ai? ma trinteste cu toata puterea pe canapea incat bietul meu fund o sa ceara masaj dupa. Incepe sa isi desfaca nasturii de la camasa negra de pe el ramanind cu abdomenul gol,si ce abdomen are inca un pic si incep sa salivez,corpul sau bine lucrat se incordeaza cand s-a aplecat in jos sa fie la un nivel cu mine. Sincer inca un pic si incep sa salivez,numai rezist mult,offfffffff cine te-a facut asa de frumos si cine te pune sa te duci la sala sa fii si mai frumos. Mina sa incepe sa se joace pe piciorul meu provocandumi furnicaturi si fluturi peste tot. Incep sa prin placere de la atingerile sale,are o piele atit de fina si de pufoasa iar fata sa este perfecta nu are nici un defect. Intreg El nu are nici un defect este perfect,prea perfect pentru mine,mai bine as renunta ma vrea doar pentru o noapte ca orice baiat iar eu ca orice fata voi muri de rusine si voi suferi toata viata. Insa el in fata mea cu bustul gol si jucanduse pe piciorul meu in capul meu se creaza niste fantezii tare urite. Imi scutur incet capul si ma fac rosie ca racul ii indepartez mina de pe piciorul meu,insa ochii sau ma priveau fix in ochi nici macar nu clipea se uita la mine doar la mine in ochi. Si cand ma gandesc ca acum cu putin timp in urma nu il puteam vedea in ochi acum insa sunt atit de confuza,nu mai inteleg ce simt ce se petrece la mine in inima in creier. Se ridica de jos si se da cu doi pasi mai in spate abea atunci am observat ca are un tatuaj pe umarul sting.
-Ce...c-e.....ce vrei....sa faci? intreb balbainduma si rosie toata cand vad ca isi da jos pantalonii ramindind doar in boxeri
-Sa dansez strippteas vrei? ma intreaba cu un zimbet pervers pe fata,aoleu asta imi mai lipsea sa sar pe el ca o fiara nebuna,ma inrosesc mai rau ca o roshie daka este posibil asa ceva
-Cred ca este deajuns ma duc la mine in camera,insa el mi-o ia pe dinainte si inchide usa cu cheia dupa care o pune in boxeri fac ochii cat cepele cand va ce a facut
-Noapta asta nu iesi de aici doar daca nu ai curajul sa scoti cheia din micutul meu loc intim,trebuia sa te gandesti de 7 ori inainte sa vii la mine imbracata astfel,inima incepe sa bata ca nebuna iar eu sa i-au foc eram atit de rosie ca cred ca mi s-a urcat febra.
-Bine Sasuke,am venit aici sa rezolvam ceva nu sa te joci in jocurile tale prostesti,daca nu am rezolvat nimic eu pot sa plec
-Daca nu am rezolvat atunci o sa rezolvam acum,si se indreapta spre mine cu un zimbet pervers pe buze se aseaza pe canapea pe mine ridicanduma in brate si asezinduma pe "locusorul sau ascuns"mainile sale se jucai in voie pe picioarele mele ridicand rochia mai sus si mai sus pina nu s-au vazut bikinii mei rosii,dau capul in jos sa nu vada cat sunt de rosie si aud un chicotit ca de copil mic si rau.
-Ai cazut in capcana,te-am pacalit chear ai crezut ca am sa fac asta hahahahahahahaha,striga Sasuke rizind de mama focului ce prost il imping el cazind cu totul pe canapea ma ridic de pe el si ma uit la el urit el facand o fata nevinovata.
-Glumeam doar,spune el cu fata de catelus plouat,imi pun mainile in sin si ma indrept spre usa doar ca bufonul aici de fata a luat cheia.
-Hei bufonule,cheile de la usa nu vrei sa mi le imprumuti pe cateva secunde?
-Vezi este aici o parte unde chear nu am glumit,stai sa imi amintesc unde..............aaaaaaaa sigur "in seara aceasta nu iesi de aici doar daca nu scoti tu cheile cu mainile tale",si incepe sa rida si mai tare idiotul si nesimtitul ce este el
Ma asez bosumflata pe canapeaua de linga usa si ma intind pe ea,ma uit la ceasul de pe perete ce indica ora 1:00 de noapte. Mi se face atit de somn iar ochii mei se inchid incet,incet il vad pe Sasuke cum se apropie de mine si ma ia in brate punanduma pe canapeaua desfacuta alaturi de el,numai tin minte mare lucru tin minte doar ca a inceput sa se joace cu degetele pe burtica mea iar eu am adormit instantaneu.

Am fost in vacanta de o luna si nu am reusit sa postez capitolul asaca l-am facut pe acesta enorm sperind ca o sa va placa mult kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss astept comm shi spor la citit

Poze
Pantalonii Sakurei: http://www.haine.store.ro/sites/default/files/imagecache/zoom-preset/10785-1%20A.jpg
Bluza: http://www.comanda-online.ro/fisiere/produse/mare/286672.gif
Geaca: http://2.bp.blogspot.com/-VvjyqrT_mPg/T0UHPHtSSII/AAAAAAAAAtQ/tX2Duj4GGkM/s1600/geaca-de-blugi-piele-haine_rev002.jpg
Pantofii: http://www.matar.ro/img/p/1620-8002-large.jpg
Rochia si pantofii dati de Sara: http://www.erry.ro/blog/wp-content/uploads/2012/03/422077_334485866601632_143002995749921_1020771_1754634197_n.jpg
Camasa de noapte: http://www.envy.ro/moda/Lenjerie-intima/Camasi-de-noapte/Camasa-de-noapte-cu-spate-gol-16054
Sasuke cand isi descheia camasa: http://images5.fanpop.com/image/photos/30000000/its-me-sasuke-uchiha-sasuke106-30072978-580-828.jpg
Melodia de pe CD: https://www.youtube.com/watch?v=c1muJ0Or7a8
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Lun 06 Aug 2012, 15:37

foarte, foarte frumos imi place!!! happy
te rooog vino cu nextul mai repede ca mooor aici :))
te-am pupat si spor la scris si idei kiss happy2


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Lun 06 Aug 2012, 19:39

SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR abea astept nextul.Vino mai repede cu el.


Ca o stea - Sa iubesti o stea! 3
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19Lun 06 Aug 2012, 21:32

Buna, imi place la nebunie fic-ul tau. E super. Pune mai repede next-ul :-w
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ca o stea - Sa iubesti o stea! Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! I_icon19

Sus In jos
 

Sa iubesti o stea!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-