Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sa iubesti o stea!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Aug 2012, 22:39

buna ,

ma bucur ca am dat pe aici ,
chiar sunt foarte fericita ,
imi pare rau ca nu m-ai anuntat de next sar sunt sigura ca e si vina mea ,
sper sa ma anunti de next ,
crisu te pupaceste


Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 S6he8w
Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Npi5xg
Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 2myt0zq




Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Aug 2012, 23:51

Siiii am sosit si eu pe aici.
Scumpo, m`ai lasat fara cuvinte.
Iti ador ficul in love
E asa de.....nu stiu...e exact genul meu de fic lough
Pai sper sa aduci repejor nextul pentru ca mor de curiozitate.
Spor la scris si la idei!
Daca nu te deranjeaza te rog sa ma anunti cand o sa pui urmatorul capitol.
Mi-chan te kiss
See ya! kiss


Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 14:36

WoW suuuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeerrrrrrrrrr!!!!!!!!! Pune repede nextu ca mor aici de nerabdareee. ador ficu asta si ador cum scrii.sa ai multa inspiratie la scris ca noi vom sti sigur sa citim.Bye te pup si anunta-ma cand vine nextu ca o sa ajung la spitalul 9.


Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Aug 2012, 19:10

Sasuke POV:
Au trecut deja 3 saptamini de la incidentul in camera mea,si micuta mea steluta este inca suparata. STOP,STOP,STOP,de cand este a mea? Of, al naibii lucrez prea mult si deja imi pare ca totul este al meu. Bine, deci cum am inteles de la Sara care am santajato bine cu bomboane mi-ea spus ca Sakura va trebui sa plece peste 4 zile la ea acasa deoarece vine mama sa acasa. Deci am sa fac cunostinta cu mama sa deoarece care mama nu o sa fie interesata sa vada cum este seful fiicei sale,nu? Bine am sa trec mai incolo pe la ea sa vad ce face,deoarece unicele noastre cuvinte sunt "buna" vino la masa" "ai grija de Sara ca te omor" si "am venit,am plecat". Cum sa va spun o plictiseala enorma la mine in casa,dar nu si cand ies cu Naruto si gasca mea,muhahahahahahahaha. Deci sa revenim la prezent,trebuie sa termin cat mai repede cu foile acestea pina nu le-am dat foc.

Sakura POV:
Fir ar,mama a sunat ieri si a spus ca vine cu 4 zile mai inainte ceea ce inseamna ca azi. Doamne dumnezeule cum am sa reusesc sa car toate aceste haine la mine acasa fara ca mama sa observe ca m-am mutat fara sa ii spun. Sar ca arsa din pat fug spre dulap aproape intrand inauntrul sau. De acolo scot rochia preferata a mamei mele cand era tinara,o rochie alba pina la genunchi cu bretele largi si cu buline negre pe ea. In cap imi pun o pelerina neagra mare de soare,bine anii 80 erau cei mai nebuni palarii de soare negre? Si pantofii negru cu toc. DEfapt daca ma gandesc bine am sa las jos palaria asta grea ca am sa fac si muschi la gat cu ea. Hiuh ce usurare fara chestia aia pe cap! Bine nu am timp acum trebuie sa ma gandesc la machiaj asa deci ma dau cu un fond cafeniu dupa care colturile le fac ascutite cu negru iar buzele le dau cu un ruj cafeniu aproape invizibil. Asa bine deci parul,parul parul.............fir ar cum aveau toate fetele parul in anii 80? SASUKE,geniala idee el trebuie sa stie cum. Ies fuga din camera mea si ma indrept spre scari cu o viteza uluitoare ca a lui Sonic X poate chear mai rapida si practic zbor peste scari si aterizez ca o gimnasta in fata usii biroului sau. Intru fara sa bat la usa,iar el se holbeaza la mine un pic uimit de tinuta mea dar si amuzat.
-Sa inteleg ca mama iubeste anii 80 si vine cu 4 zile inainte?
-Da,iar tu trebuie sa ma ajuti,cum aveau fetele parul in anii 80?
-Buna intrebare,ce primesc in schimb?
-Sasukeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
-Bine,bine iti fac eu parul,inainte cand eram copil mic ma jucam in parul mamei lung si ii faceam diferite coafuri si asa m-am invatat sa coafez.
-Bine gata cu istoriile treci la treaba.
-Nu fi rea,deoarece doar "cu dragoste poti face o coafura frumoasa",inteles?
-Sigur iubire si eu doar "cu dragoste am sa iti dau un sut in fund de toata frumusetea daca nu iti misti fundul" inteles?
Vine linga mine ma aseaza pe canapeaua unde am dormit noi doi,se duce spre un dulapior si scoate o cutie nu mare nici mica. Cand o deschide ramin socata tot felul de agrafe si elastice,palariute micute si flori pentru par. Se indreapta spre mine si aseaza cutia linga mine.
-A fost a mamei,acum este a ta daca vrei,spune el un pic trist,cred ca il doare foarte tare pierderea familiei
Fata mea se lumineaza si trag cutia repede spre mine utinduma tot ce are inauntru,facandul pe el sa chicoteasca incet dar vizibil. Doamne nici eu,Hinata si Ino la un loc nu avem atitea lucruri frumoase pentru par ca mama lui,cred ca era o persoana foarte frumoasa si speciala,mi-ar fi placut sa o cunosc.
-Bine,deci ai parul roz,lung,si foarte moale,deci coafura ta nu va tine mult. Deci va trebui sa fac in asa fel incat sa tina. Am sa fac coafura preferata a mamei,inafara de ea nu am mai facuto la nimeni
Bine,incep sa ma simt flatata,rosesc un pic in obraji si inchid ochii. Imi place atit de mult cum se joaca in parul meu,fiorii se joaca pe spatele meu in timp ce el imi maseaza pielea capului cu degetele sale fine dar totusi barbatesti,stit la ce ma refer. In jumate de ora eram gata,aratam perfect. O doamne cat este ora,am sa mor,o sa ma omoare.
-Sasuke,repede trebuie sa ma ajuti sa duc bagajele la mine acasa repede sa fac asa sa nu se observe ca am plecat.
-Da ce sunt eu Batmen sa ajut pe toata lumea? Sau Robbin Hood?
-Sasukeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
-Bine,bine doar nu tipa ca Betman o sa se transforme din erou in surderou.
Numai sta pe ganduri si urca sus cu mine luandumi valizele rand pe rand punandule in masina. Bine deci mai am doar 2 ore jumate,oare am sa reusesc fara sa ma omoare. Mama este o persoana foarte blinda dar daca nu este informata de ceva se transforma in scorpie. Stiu o sa spuneti ca sunt o fricoasa 25 de ani si se teme de mama. Asa spun toti prostii.Ceea ce fac pentru mama se cheama respect,ii respect cuvantul chear daca am deja prorpia mea viata,pentru mama este cel mai frumos lucru cand copilul are 40 de ani dar cuvantul mamei nu se compara cu cel al sotiei deorece este mama. Cum se spune "Mamele- sunt acele persoane care trimit baietii cu autoritate la magazin dupa paine". Ajung acasa si incep sa reordinez tot iar Mr Uchiha ajutinduma cat de cat nici nu stiu daca se poate chema ajutor ca inafara de a se uita la fundul meu nu a facut nimic altceva. Bine totul este gata,deci a mers.
-Bine domnule Uchiha mersy de ajutor dar acum pleaca pina nu ti-ea vazut mama,si deodata ma impiedit de casetofonul vechi al tatei si incepe a canta "I've had the time of my life" iar eu si Sasuke incepem sa ne miscam pe ritmul muzicii. Mmmmmmmmmmmm,baiatul stie sa se miste,incepe sa ma invirteasca rochia mea ridicanduse in sus.Exact la final cand sar in sus iar Sasuke ma prinde ca pe o pasare usa se deschide si mama isi face iveala. Sasuke ma lasa jos de rusine si dam amindoi capul in jos ca niste copii micuti si pedepsiti.
-Deci tu trebuie sa fii mafiotul Sasuke Uchiha,m-am informat de tine,eu si mama ta eram prietene bune si colege de clasa,era o femeie minunta imi pare rau pentru ea dar asta nu insamna ca poti sa faci ce vrei cu fiica mea in casa asta. Clar? se uita la el cu o privire ucigatoare. Bine vreau sa mai vad odata cum dansati impreuna va sta foarte bine,ce ar fi sa imi dansati mambo?
-Ma scuzati doamna dar eu nu stiu sa dansez mambo.
-Pacat ai fi fost un bun dansator,dar daca vrei sa inveti Sakura ar fi incatat,nu-i asa draga mea? Haide aratami ce ai invatat din balet.
Sasuke POV:
Doamne mama-sa este de speriat,ma bagat in boale zau,si mambo sa ii dansez. Oare cate dansuri stie Sakura. Isi descalta pantofii si muzica incepe,se misca atit de divin incat ramin socat. Baletul iata dansul perfect pentru ea,o reprezinta in totalitate. Muzica divina imi mingaia urechile iar ea ma facea sa innebunesc,parul ei roz si lung acum era despletit si ii inconjura intreg corp dandui o aura ca de zina. Este pur si simplu fantastica,orice baiat ar putea usor sa o duca de nas si atit de repede sa se ofenseze. Dar nu am degand sa las pe cineva sa o faca sa sufere,PROMIT. Muzica se sfirseste iar mama ei ramine multumita,se citea pe ochii ei mindria de fiica sa. Ramine sa vedem daca va fi multumita de mine.


Sper sa va placa mult mult mult kiss kiss kiss kiss kiss bine nu prea am avut inspiratie deoarece sunt in criza de nervi happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 dar spor la citit va poop dulce kiss kiss kiss kiss


Pozele:
Rochia Sakurei: http://www.fashionagenda.ro/images/496/2.jpg
Pantofii: http://www.allshops.ro/files/clients/76/4621/p/55/pantofi-eleganti-cu-platforma-1149233.jpg
Coafura: http://www.stylista.ro/stylista/imagini/2012/02/coafuri-cu-impletituri-tendinte-coafuri-29.jpg
Machiajul: http://tb.ziareromania.ro/Mireasa--la-salonul-de-infrumusetare-/dc9fa122b3458d99bf/240/0/1/70/Mireasa--la-salonul-de-infrumusetare-.jpg
Mama Sakurei: http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2012/001/2/6/mother_haruno_by_zombie_shinju-d4kyzv0.png
Mama lui Sasuke: http://static.tumblr.com/wnyk3qo/IKQm2rnw6/tumblr_lra0y64lvw1qf3spqo1_500.png
Primul dans: https://www.youtube.com/watch?v=l9BbUqHrWFI&feature=related
Al doilea dans: https://www.youtube.com/watch?v=bQ0L24YbGGI&feature=relmfu
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Aug 2012, 22:19

mi-a placut la nebunie capitolul
astept nextul repejor
te-am pupat, spor la scris kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Aug 2012, 23:33

superb capitol mai ales la urma cu dansul si mama Sakurei...etc
Pai sincer nu am ce sa mai spun doar ca vreau neaparat nextul. in love
Spor la scris si la idei!
Mi-chan te kiss dulshee!
See ya!


Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 18:31

cand pui nxtul ???
ca mor happy


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 20:11


Sakura POV:

Hiuh! Insfirsit mama a plecat,dar imi pare rau deoarece bietul Sasuke a stat ca pe ace. A ha ha ha ha ha la pus sa danseze Lambada. Era ca un circ. Am vazuto si pe surioara mea mai mica Hiruka. Este mai mica ma mine cu 7 ani,este foarte draguta de gasca,de treaba cu parul roz si ochii de un verde mai deschis ca ai mei. Sintem aproape gemene, ma rog. Aceste zile a fost foarte distractiv Hiruka a stat cu Sara deoarece s-au impacat atit de bine incat se chemau deja si surori si iar bietul Sasuke cu 2 surori era sa moara. El nici macar cu jumate dintr-o sora nu se descurca dar mite cu 2. Dupa aceea am fost la cumparaturi cu fetele,soramea si Sara si din nou bietul Sasuke si prietenii lui trebuiau sa care atitea sacose cat nu au vazut in viata lor.

Sasuke POV:

Insfirsit s-au dus. Doamne dumnezeule femeia aceea a obligat doar cu privirea un sef de mafie sa danseze,sincer cu privirea si artele ei martiale ar putea deveni ea sef de mafie in locul meu. Am carat sacose am avut grija de sorasa care are 18 ani si se credea sora cu Sara. Am mutat mobila din camera Sakurei pina jos in hol,dupa am ridicato din nou. Aoleu acum sigur am nevoie de o vacanza la mare cu fete frumoase in bichini. Acum sunt la Sakura acasa,in tot acest timp cu mama ei am reusit sa ne impacam mai bine,ca sa zic asa. Petrecem un pic mai mult timp impreuna. Mi-ea placut mama sa are 48 de ani dar se comporta exact ca Sakura nebuna si vesela. Dar oricum vrea la plaja,vreau sa vad fete in bichini,vreau sa vad fete frumoase.
-Sakura,vreau la plaja cu fete in bichini.
-Perversule,numai la bichini si te gandesti,dar nici eu nu as refuza sa vad baieti draguti aproape goi,hihihihihihihiii.
Iata na pentru ce ma pling eu si la ce viseaza ea. Dar daca sa ma gandesc bine eu as putea fi unu din acei baieti. Cu mine nu se compara nimeni la plaja.
-Deci este decis azi plecat la plaja,fa-ti bagajele si cheama fetele,iar eu chem baietii si Sara va ramine cu Linda.
Abia astept sa o vad cum arata in costum de baie. Urc in masina si in timp il sun pe Naruto si Sai si le spun ce avem degand.
-Vad ca te-ai mai apropiat de Sakura.
-Da si tot multumita mamei sale. Bine Naruto fi pregatit,vin sa te iau in jumate de ora.

Sakura POV:

In mai putin de o ora eram deja la plaja. Iar baieti erau o multime cert ca cei frumosi au urit odata cu dinozaurii pentruca aici vad doar snobi. Fir ar timp pierdut degeaba sau poate am nimerit la plaja uritilor si fetelor frumoase,deoarece acesi trei nebuni inca un pic si saliveaza. Ne ducem cu fetele pe plaja ne intindem prosoapele,iar cand ridic fata in sus il vad pe Sasuke doar in boxerii sai albi. WOW,bine se pare ca timpul nu este pierdut degeaba,este sexy,ce muschiiiiiiiii aoleu mama. Imi intorc privirea repede rusinata ca sa nu observe ca ma holbez la el ca nebuna insa surpriza a observat si incepe sa chicoteasca cand vede ca fetele fac la fel cu Sai si Naruto. Ma dezbrac de rochita alba transparenta si las la iveala costumul meu de baie format din doua piese sutieni o parte neagra iar cealalta alba cu o inimioara neagra si bikinii care se leaga in parti cu linii rosii,ciudat acasa nu imi parea ca imi este un pic micut. Ma uit cum Sasuke se holbeaza la mine si ridica repede prosopul sau si ma acopera.
-Ai venit cumva sa faci striptizi la snobi,sau sa stai la plaja?
-Aha iar tu ce ai venit sa faci?
-Sa ma uit la fete goale.
-Waw cita discretie. Acum lasama vreau sa ma dau cu crema de soare,si ii arat limba.

Hinata POV:

Imi dau jos rochita mea roz si las la iveala costumul meu format din doua piese sutienii cu dungi albastre si albe legati la sini cu o panglica roz si slipul albastru care lasa fundul meu foarte dragut la iveala. Ma asez pe prosop si inchid ochii. Deodata simt niste picaturi reci pe corpul meu si dechid repede ochii dar din cauza soarelui ii inchid din nou. Ma ridic in sezut si observ ca Naruto sta linga mine tot ud.
-Hey,sa mergem sa innotam putin apa este calduta si perfecta.
-Sa ma scuzi insa 1. Nu sunt "hey" 2. Nu pot innota si 3. Mi-e frica de mare.
Incepe sa chicoteasca incet dupa care ma apuca de mina si ma trage in apa. Are dreptat este calduta insa de la frica mea de apa incep sa tremur ca o frunza in vant.
-Relaxiazate sunt aici nu ai sa mori,acum punete pe burta,imi spune in timp ce ma intoarce si pune mina sa bine lucrata pe burta mea tinanduma doar cu ea pe apa. Acum da din maini si din picioare ca o broasca,fac exact cum imi spune el insa fara folos.
-Fata folos,sunt o balanta 100g mereu se duc pe partea cealalta stricand echilibrul.
-Nu da vina pe balanta,este doar vina ta pentruca nu dai corect din maini,uite asa trebuie,si ma pune jos incepand sa imi arate cum trebuie imi vine in minte o idee.
Ma uit la el cum imi explica ce trebuie sa fac totus uitinduse in alta directie,imi fac un pic de vant si mult curaj si sar peste el,el acufundanduse in mare. Iese la suprafata cu mine pe umerii sai.
-Si spuneai ca ai frica de apa.
-Nu ma judeca,mi-ea trebuit foarte mult curaj sa fac asta.
Si asa am stat cu el in apa rizind cum Sasuke punea piedica la toti uritii care treceau pe linga Sakura si se uitau la ea in timp ce ea statea pe burta si se bronza. Ciudat unde este Ino? Ma uit in toate directiile insa nu o vad nicaieri.

Ino POV:

Sai acesta este fantastic adica ajung pe plaja ma dezbrac de rochita albastra si ramin in costumul meu de baie albastru simplu din doua piese sutienii fara bretele si slipul albastri. Ma asez pe prosop si ma uit la Sai cum desenaza ceva,ma apropii de el iar el chear ma desena pe mine.
-Waw nu stiam ca desenezi asa bine,asta sunt eu? Pot pastra desenul?
-Waw nu stiam ca arati atit de bine aproape dezbracata,pot sa te pastrez?ma uit la el un pic speriata. Relaxiazate doar gulmeam vrei o inghetata?
-Sigur. Sakura,Sasuke vreti inghetata? Ma duc cu Sai sa cumpar inghetate pentru noi,cine ce vrea?
-Eu vreau de ciocolata,spune Sakura
-Iar eu vreau fondentte,spune Sasuke
Ma ridic de pe prosop ajutata de Sai,este un adevarat gentilmen. Stiu care este preferata Hinei deci nu este nevoie sa o intreb iar dupa slipul lui Naruto nu este greu sa imi dau seama ca ii plac potrocalele si Hinata. Hahahahahahaha. Cumparam inghetatele si ne intoarcem la prosoape unde sunt Hinata si Naruto care rideau de Sasuke si Sakura au pierdut la carti iar Sasuke trebuia sa sarute burta Sakurei,iar ei erau contra cica Sasuke nu intelege unde este burta Sakurei la sini sau mai jos iar Sasuke spune ca Sakura a trisat special ca sa o sarute el pe burta.
-Perversule doar la sini si te gandesti.
-Serios,iar tu la ce te gandeai cand jucai carti?
-La baieti frumosi,la ce altceva???
-Atunci puteai sa te gandesti la mine si dupa ce avea sa castigam.
-Cine spunea ca ma gandesc la tine? Nici macar nu esti frumos,fuuuuuuuu imi vine sa vomit cand ma gandesc la tine. Imaginativa fetelor Sasuke,Naruto si Sai "bad boy" hahahahahahahahaha.
Incepem toate trei sa ridem la acest gand si incepem sa ne imaginam fiecare in modul sau si incepem si mai tare sa ridem
-Serios vedem cum o sa rizi cand o sa impartim la hotel aceeasi camera.
-Poftim??????
-Nu te ingrijora,ai sa te poti controla, nu? Doar spuneai ca iti vine sa vomit vand ma vezi,nu?spune Sasuke zimbind pervers
-Chammmmmmm (tuseste fals) normal ca am sa ma controlez,insa tu ai sa reusesti? intreaba Sakura uitinduse la el siret.
-Bine,ahahahahaha gata,gata terminati cu cearta asta ca numai pot de ris,numai pot pe cuvant,spune Naruto aproape lisinand de ris fiind tot rosu la fata
-Sunt deacord cu Naruto numai rezist deja de la atita ris.

Sakura POV:

Si asa cei patru nebuni au inceput sa faca haz ne noi si sa ne imite. Este deja seara cred ca este vreo 19:50. Deci trebuie sa plecam la hotel am decis sa raminem aici o saptamina. Cum a spus Sasuke o sa stam in aceeasi camera dar oare o sa rezist??? Sigur ca o sa rezist dar oare el va rezista???

Sper sa va placa kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss spor la citit rock rock rock rock

Poze:
Costumul lui Sakura : http://www.mujer.ro/images/stories/galerii/Costume-de-baie-din-2-piese-Lupo-2012/costume-baie-2012.jpg
Costumul lui Ino : http://3.bp.blogspot.com/-g9vEnVDave4/UAiHL_zjPzI/AAAAAAAAAbE/uKPfKigQFh0/s1600/bikini-a-fascia-turchese.jpg
Costumul lui Hinata : http://www.mayra.ro/moda/trendsetter/cele-mai-sexy-10-costume-de-baie-pentru-vara-2011/attachment/model-2011-din-doua-piese/
Bad boy: https://media.photobucket.com/image/sai%20naruto%20sasuke/MarAzul1/Naruto_Sasuke_and_Sai_by_Sw.gif?o=12
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 20:50

mi-a placut capitolul la nebunie! kiss
draga mea esti un geniu kiss abia astept sa vad ce se intampla cat stau la mare >:)
astept cu mare nerabdare nextul
te-am pupat spor la scris kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 00:44


Sasuke POV:

Deci Madara vrea sa faca o petrecere in cinstea surorii sale. Acea alintata mica care fuge dupa mine ca un catelus. Nu pot sa las fetele aici singure daca stiu unde sunt sigur stiu si de ele. Deci vor veni cu noi.
-Baieti,ati inteles cred ca nu trebuie in nici un caz sa le lasam aici singure.
-Ah,sa ma scuzi "mafiotia" dumneavoastra insa eu am o rochie foarte superba care am cumparato nu demult si vreau sa o incerc deci eu nu am nimic impotriva,spune Sakura iar cele lalte doua dau din cap in semn ca si ele au ceva nou ce vor sa probeze.
-Ok,dar sa nu fie mai scurt de genunchi,spune Naruto serios.
Ies din camera bolborosind ceva ce doar ele stiu. De ce ne urmareste? Ce are degand? Ah nu am timp sa ma gandesc la asta,trebuie sa ma pregatesc mai am doar 2 ore,iar fetelor o sa le trebuiasca 3.
-Sasuke,cred ca stii ca daca Madara ne urmareste nu este de bine? Nu am frica de el insa daca o sa il intereseze una din fetele noastre o sa fie foarte rau.
-Da Naruto stiu, insa nici sa ne impotrivim nu putem este cel mai puternic dintre noi,va trebuie sa fim cu ochii in 4 dupa fete. Acum hai sa ne pregatim.
Intru in dus si dau drumul la apa calda,care se lovea violent de pielea mea. Iau gelul de dus cu miros de liliac si orhideè si il preling incet pe corpul meu creind asa multa spuma. Imi spal corpul si capul bine sa nu ramina nici macar un gram de spuma si ies din dus invelit cu un prosop in jurul taliei. Deodata usa se deschide si pe ea isi face aparitia chear.....

Sakura POV:
-Baietii sunt atit de speriati oare de ce? Este ceva ce nu vor sa ne spuna?
-Saku sincer nu stiu insa,cu siguranta ar trebui sa inventam ceva sa ii incurajam.
-Saku are dreptate este ceva ce nu vor sa spuna,insa si Ino are dreptate nu ar trebui sa ii lasam acum in acest moment. Trebuie sa facem orice ca acea petrecere sa o treaca cu brio.
Intru in baie in timp ce fetele au iesit sa aduca ceva de mincare. Intru in dus si las ca stropii de apa sa curga pe mine,insa mintea imi sta la Sasuke,este atit de serios cu siguranta ceva se intimpla. Ma spal bine cu sampon de trandafiri,si incep sa ma clatesc bine de tot,ies din dus si incep sa ma dau cu crema pentru corp care imi face pielea fina si stralucitoare. Nu prea iubesc soarele,insa nici frigul de aceea am o piele alba. Ma infasor cu un prosop care imi ajunge pina sub fund cu Tweete. Cred ca ar trebuie sa vad ce face,sa vorbesc cu el. Nu ca mi-ar pasa insa ceva imi zice ca el nu sta tare bine,si apoi mai este si pustoaia aia. O doamne sunt geloasa? Doamne pazeste si apara sunt geloasa si pe cine. Gata ma duc acolo si vad ce face si o sa imi treaca tot corect. Intru in camera sa si vad ca nu este nimeni. Intru in baie si imi vad minunea uda si cu prosopul pe talie. Se uita la mine socat iar eu ca o "fata de treaba" ce sunt si "atenta" cum ma facut mama, fac un pas si ma lunec ca pe ghiata si surprizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cad peste el rupindui prosopul de pe talie.
-Sakura?? Ce faci?
Ma fac rosie ca racul iata ce fac. Incerc sa ma scol insa el ma apuca de partea prosopului adica intre sini si ma trage inapoi in jos. Doamne cred ca o sa mor de rusine.
-Ce ai vrut sa faci? Ai gresit baia? Defapt esti cu capul ud deci cred ca ai dorit ceva,nu?
-Defapt da................. adica............doream doar........aaaaaaaaaa..........uscatorul de par.......aaa....al meu s-a stricat si vroiam sa te intreb daca pot sal folosesc pe al tau,da.
-Cum asa s-a stricat,acum cand eu eram in baie?
-Termina,ma duc sa ma imbrac.
Ies din camera lui cu uscatorul sau de par si intru in baie incepind sa ma ocup de cap si machiaj. Imi usuc parul si il ondulez cu ondulatorul. Ma machiez cu un ten verde stralucitor,iar buzele le dau cu un roz pal foarte frumos. Ma tot gandesc la Sasuke as putea sa jur ca cand am iesit am auzit un chicotit si un "si eu te iubesc steluta". Doamne am mintea plina de prostii. Ies din camera si ma imbrac cu rochia mea roz cu verde fara bretele la mijlonc fiind prinsa cu o panglica verde cu o floare. . In fata scurta si avand jos niste cerculete albe si in spate lunga vazinduse interiorul verde al rochiei. Iar in picioare imi iau pantofii cu toc roz inalt. Imi pun o pereche de cercei mari in urechi si imi iau gentuta roz si sunt gata. Cand ies din baie vad deja fetele gata. Hinata este imbracata cu o rochie violet pe un umar destul de draguta si lunga pina in pamint. Pantofi negri cu toc si bratari negre impreuna cu cercei lungi,ca machiaj a folosit smokey eyes de un violet iar buzele de un violet mai deschis,parul ei fiind ondulat exact ca al meu. Iar Ino o rochie portocalie pompoasa sexy fara bretele si un bantuc sus la sini. O pereche de cercei lungi si o pereche de santale pe tocuri inalte portocalii. Parul ei lung si blond era lasat liber si trecut cu placa peste el.
-De ce suntem in lung repetatimi inca odata?
-Deoarece sunt mafioti iar "mafiotia" lor prefera eleganta si luxul. Iar tu Sakura esti superba. Cred ca o sa fim mai frumoase ca sarbatorita. Hahahahahahahahaha

Sasuke POV:

Fetele arata superb mai ales Sakura. Ne pornim spre locul scris in invitatie. Sunt sigura ca fetele o sa fie cele mai frumoase de acolo. Si cred ca cele mai mirositoare s-au parfumat cu atita parfum ca pina ajungem la destinatie mor. Intram in sala mare unde vad toti mafiotii pe care ii cunosc si pe Madara utinduse la Sakura cu interes si la celelalte fete. Ooooo nu sa o crezi tu amice astea nu vor fi niciodata ale tale.
-Sasukeeeeeeee! o doamne nu vocea aceasta este chear sora lui Madara si uitel si pe el venind.
-Buna ziua domnisoarelor eu sunt Madara,permitetimi sa va ofer ceva de baut.

Hinata POV:

Da cine se crede bosorigul acesta,sa imi ofere de baut,iauzi aloooo daca nai auzit bunicutule am maini si pot sa imi iau si singura daca vreau.
-Nu mersi bun...........adica domnule.
-M-am interesat foarte tare de voi 3 fetelor si ma gandeam sa lucrati pentru mine ca doamne de companie.
-Ooooooooooooo nuuuuu amice nu ai vrea asta,spune Ino nervoasa
-Imi pare rau nu puteti sa scapati atit de usor.
-Credema la mintea care o avem noi reusim sa conducem o mafie intreaga si inca sa scapam de un nesimtit ca tine. Cate operatii plastice ai avut in viata ta bunicutule,cati ani ai 50-60?
-Poftim,c****r ce sunteti.
-Nu te supara adevarul doare. Asculta aici bunicutule de noi nu se atinge nimeni fara permisul nostru,cu atit mai mult un jegos ca tine,nu avem frica de tine esti doar un nimeni si sincer mafia lui Sasuke este cu mult mai cunoscuta ca a ta. Hahahahaha nu inteleg de ce toti se tem de tine,bravo Saku l-ai inchis.
Toti incep sa fluiere si sa aplaude fiecare lasind paharul jos si iesind din incapere. Serios cu noi nu se pune nimeni. Hahahahahaha am facuto si pe asta. Toti cei care nu au iesit mai ales personalul de serviciu se uitau la noi ca la niste zeite sa numai spune de salivatul baietilor si de ochii cat cepele ai amicilor nostri scumpi. Ei ce sa spun astea suntem noi,nebune,curajoase si fara rusine.
-Proastelor,mi-ati distrus ziua de nastere,va urasc atit de tare,de ce a trebuit sa veniti aici? Rochiile astea sunt oribile,iar voi imi faceti greata ca intotdeauna,iar machiajul vostru de doi bani este dezgustator,ati venit la o zi de nastere la o persoana importanta nu la ziua de nastere a Sakurei,asteapta acea voce pitigaiata
-KARIN!!!!!! strigam toate 3 in cor
-SURPRIZA FETELOR!!!!!!
-Karin sigur va amintiti cand la scoala se plingea ca "o sa va spun fratelui meu el este mafiot si o sa va bata o sa vedeti voi".Si ce rochie urita?Aratam inca mai bine ca tine,si de ce eu? Ziua mea de nastere ar fi de 1000 de ori mai distractiva ca a ta mai ales cu mafioti si fara lux si eleganta hahahahahahahahahaha........

Naruto POV:

De ce am presimtirea ca Sakura va bate pe cineva azi mar? Sper ca nu pe mine deoarece are un pumn mai ceva ca un ciocan. O sa fie o seara lunga si interesanta deneuitat. Hahahahahaha. Sasuke pare destul de mindru de Sakura se vede dupa privirea sa,insa si eu si Sai sintem mindre de fete. Eeeeeeeeeee hai echipa "pisicutelor rele" ihuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Sper sa va placa molt molt molt molt molt kiss kiss kiss kiss kiss spor la citit si la lasat comentarii si pareri legate de acest capitol kiss kiss kiss kiss kiss dupa 3 comentarii vine si urmatoarea parte.

POZE:

SAKURA:
Ochii: http://3.bp.blogspot.com/-MoBveu405GI/TrlLC7d9XEI/AAAAAAAAE3Q/heWYI6NEDoQ/s400/lff287-1.jpg
Buzele: http://www.codrosu.ro/wp-content/uploads/2009/11/poze-buze-senzuale_roz_10.jpg
Rochia: http://www.rochieocazie.ro/images/rochii/62222_111538_018.jpg
HINATA:
Rochia: http://www.bridal.ro/nunti/files/listing_thumbnail4588_16169697641322993507.jpg
Ochii: http://www.girlsgocrazy.info/wp-content/uploads/2012/08/smokey-eyes-violet-150x150.jpg
Buzele: http://3.bp.blogspot.com/-x8qBbrmeJSc/Ty7oVzrQLNI/AAAAAAAAAS8/qg9oECiKlRY/s1600/IMG_8699+copy+copy.jpg
INO:
Rochia: http://www.viitoaremireasa.ro/images/galerii/large/259/Rochii-de-seara-despicate-pe-un-picior-11
Ochii si buzele: http://1.bp.blogspot.com/_YGKKlTg8U4A/TPuVQ1xX8GI/AAAAAAAAAI0/NolrPXnDFAU/s320/party_makeup_makeup_and_style_ideas_.jpg
KARIN: http://fc04.deviantart.net/fs16/f/2007/158/0/0/Naruto_Shippuden___Ugly_Karin_by_shadowdevil502.jpg
MADARA: http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS1pGkIKIXzYU6h6sVqBrhF5y2hqvgiCU0YtK1bngl_HUERwTeP9FEY-cTW
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 03:38

hey hey hey scumpa mea happy2
Imi place la nebunie ficul tau in love
Vreau next si te rog anunta-ma si pe mine ;;)
Daca vrei vino si pe la ficul meu: O iubire inainte sau dupa razbunare sau Adrenalina sau iubirea? puppy eyes

S.L.S Te pupaceste kiss kiss


Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Dec 2012, 23:03

Hey,hey uitema si pe mine cu next-ul. Scuze ca atit de tirziu dar in ultimul timp am fost atit de ocupata incat nu am avut timp.

Sasuke POV:

Stau in camera cu Sakura si mor de plictiseala. Ea isi face unghiile deci in nici un fel nu trebuie sa o deranjez caci greseste ceva si apoi imi rupe capul, mda c-am asa a sunat amenintarea sa. Suntem la mare de cateva zile deja,am vorbit cu Sara ceva minute in urma se pare ca se simte bine dar ii este foarte dor de noi si a vrut sa vina si ea la mare. Ea nu poate sa stea mult la soare,are o mica problema cu prea multa lumina in ochi. Ma plictisesc sa ma tot uit la rozalie si ies din camera ma indrept spre camera lui Naruto. Bat la usa si aud un intra plictisit. Intru si il vad cum sta pe fereastra si fumeaza o tigara.
-Ce este frate? Te-ai plictisit atit de tare incat ai inceput sa fumezi?
-Da ma cred ca mor incurand,fetele isi fac unghiile iar Sai doarme de zor. Apropo Hinata a spus ca dupa ce termina unghiile plecam in oras la un restaurant sa ne distram un pic.
-Perfect acum ramine sa asteptam o vesnicie pina sa termine unghiile.
-Hai ca nu cred sa fie atit de mult.
2 ore mai tirziu
Aud cum cineva bate in usa,iar amicul meu raspune aproape adormind. Usa se deschide si vad un par roz lung si fata Sakurei amuzata,cred din cauza ca eu si Naruto stam in acelasi pat. Imi spune sa ne imbracam caci in curand iesim in oras. Ma uit la ceasul de pe perete si vvad ca este ora 18:30 serios aproape 3 ore ai facut niste amarite de unghii??? Cum a ajuns un sef de mafie sa astepte fetele sa isi faca unghiile? Am iesti din forma azi trebuie sa imi revin numai decat. Intru in camera mea si ma imbrac cu o pereche de blugi suri si un maiou rosu care imi evidentiaza corpul bine facut,ma incalt cu tenesii mei negri ma dau cu parfum si ies din camera facandui loc domnisoarei cu cap roz. Cobor jos in holul hotelului si vad ca si baietii asteapta fetele. Ma asez linga ei la terasa pregatiti sa mai asteptam inca vreo 2 ore.

Sakura POV:

Cred ca baietii azi au murit de plictiseala,ar fi bine sa isi revina la viata daca nu ne ocupam noi de asta. Ma rog trebuie sa ma imbrac mai repede caci au asteptat prea mult azi imi este deja mila de ei "muhahahahahahahaha rozalio esti o mincinoasa mare sau a fost o gluma tare" ecoul meu are dreptate a fost o gluma tare,insa este tirziu iar noi avem programare la ora 20:00 deci sa ma grabesc. Deci afara este foarte cald chear daca este ora 18:40 deci ar trebui sa ma imbrac cu ceva usor si de culori deschise. Aud cum usa se deschide si vad cum Hin si Ino intra deja pregatite. Hin are parul desfacut si ondulat si poarta o rochie roz prinsa la talie cu o o palma deasupra genunchilor incaltata cu pantofii roz care i-a facut Ino cadou de ziua ei de nastere. Iar Ino imbracata cu pantaloni tigrati si un maiou negru pe bretele si in pantofi negri cu toc inalt,hmmmmm un pic prea multa perversitate dar asta este ea. Deci acum sa revenim la mine eu ce ma fac??
-Fetelor ajutatima repede nu stiu cum ce sa ma imbrac.
-Hin ai auzit domnisoara moda nu stie cu ce sa se imbrace,crezi ca are febra?
-Cred ca este de la soare,repede sa o ajutam,ce zici de rochia florata,sau de blugii roz si camasa alba? incep sa rida amindoua ca nebunele
-Gata terminati trebuie sa ma imbrac repede cu ceva pina nu au venit baietii si ne-au luat dezbracate.
-Ne-au luat? se uita una la alta. Mai bine spus te-au luat caci unica care sta in lenjerie intima aici esti tu.
Nu mai bag in seama risetele lor de maimute si ma sufund in mormanul de haine din dulap scot de acolo blugii albi cu turul un pic lasat,si maioul alb pe bretele cu nasturei care ii deschid din cauza sinilor prea mari,ma incalt ,imi pieptan parul ma dau cu un gloss transparent ma parfumez si sunt gata de iesire. Coborim jos unde baietii ne asteapta aproape adormiti. Ii trezim si ne urcam in masina,se pare ca Ino si Sai impreuna cu Naruto si Hinata o sa mearga in masina aparte iar eu si Sasuke vom merge cu geep-ul. Perfec! Nici nu puteam dori mai mult de 30 min cu cel mai insuportabila persoana din lume.
Ne urcam in masina si imediat linistea se aseaza peste noi. Doamne ma omoara aceasta liniste , aprind radioul de la masina. Perfect cantecul meu preferat,dau mai tare si incep sa cant si sa dansez pe scaunul de linga sofer. Cu muzica o sa ajung mai repede la destinatie.
In mai putin de 20 de min ajungem la restaurant iar fetele deja ma asteptau. Ne asezam la masa rezervata de noi si se apropie un chelner super sexy hihihihihi. Zimbesc malefic iar fetele incep sa rida si eu impreuna cu ele. Dam comanda si incepem sa spunem glume si sa ridem. Vad ca chelnerul vine spre noi din nou. Este un barbat foarte sezy cu parul negru si ochii rosii cu un tes alb ca zapada. Ne intreaba daca mai dorim ceva iar Sasuke io taie rapid spunand ca daca avem nevoie o sa il chemam. OOOO daaaaaaaaa asta numesc eu gelozie.
-Sakura,sunt sigura ca s-a uitat la tine,haide dute si vorbeste cu el.
-Seamana atit de mult cu Sasuke ai spune ca sunt verisori.
-Nu ma comparati cu nimeni si da este verisorul meu.
-Sa fiu sincera verisorul tau este cu mult mai sexy decat tine.
-Hmmm deci ma crezi sexy si atragator destul de interesant.
-Nu am spus asta,printesa stupida
-Oh sigur de aceea in zilele de cand suntem aici ai dormit cu Hinata iar Naruto cu mine.
-Nu este treaba ta,eu am plecat
Sincer nu as refuza numarul acestui papusel. Dau din cap si ma ridic de la masa indreptinduma spre el,ma uit la el fiind fermecata de trasaturile sale perfecte,se vede perfect ca sunt verisori cu Sasuke. Isi intoarce capul spre mine luand o pozitie destul de frumoasa permitindumi sa vad muschii sai prin camasa alba stransparenta. Zimbeste in coltul gurii destul de pervers,imi place baiatul.
Ma intorc dupa 5 min si ma asez la masa cu un zimbet enorm.
-Deci spunene si noua, ce a spus?
-Mie poti sa nu imi spui.
-Deci il cheama Sebastian Michelis are 29 de ani zodia leu,spun zimbind pervers, si am numarul lui iar maine seara sunt ocupata am...................

Deci sper sa va placa kiss kiss kiss kiss spor la citit

POZE:
Sebastian: http://24.media.tumblr.com/tumblr_mat9jqEDHA1reydnko1_500.jpg
Tinuta lui Sasuke: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQyoOkLHwIMXql_yCNoR5xY5oCFdCVehZCq2Nuo7gw1Ywcn8fKwwNch2MZd
Tinuta Hinatei: http://www.bravos.ro/imagini/produse/full/asos-strappy-dress-with-skater-skirt_pink-210312745_0_full.jpg
Tinuta lui Ino: http://sjindustry.ro/sj/72-234-thickbox/body-negru-cu-bretele-si-cupe-bd-sjd-12-01.jpg
Tinuta Sakurei: http://hainetari.com/wp-content/uploads/2010/10/blugi.jpg
Melodia din masina: https://www.youtube.com/watch?v=xIHzr4G1FPw
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Sam 08 Dec 2012, 13:34

]Draga mea sa ma anunti cand pui nextul te rog.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Sam 08 Dec 2012, 19:18

Aleluuia ai venit si tu cu nextul .
Foarte frumos nu am ce comenta.Vreau rapid cap urmator si sa ma anunti cand il pui kiss*:X:X


Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 3
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Joi 13 Dec 2012, 11:17

thank you Anunta-ma când pui nextul te rog ! Imi place mult ficul tau !
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Lun 24 Dec 2012, 01:39


Sakura POV:

Deci uite ca a venit si seara mult asteptata ultima seara in care stam aici si seara intilnirii mele. Se pare ca va fi o intilnire in 3 deoarece Sebastian a spus sa le aduc si pe prietenele mele si el va aduce prietenii sai. Si am fost deacord, uhhhh ma simt atit de bine am uitat cand ultima oara am fost la o intilnire si cu "mafia" de linga mine la asa ceva pot doar sa visez ca el nu o sa isi dea niciodata seama ca vreau o intilnire. Bine fie daca nu vrea sa isi dea seama singur il ajut eu cu un pic de gelozie. Ma uit ultima oara la el care sta ca un "sobolan puturos" tavalit in pat jucanduse cu Naruto si Sai in Mario. Ce copii si eu ma asteptam la intilniri pfff. Imi iau valiza cu haine si cosmetica si ma indrept spre camera Hinatei unde ma asteapta ea si Ino. Ajunsa acolo Hin pune muzica si incepem sa dansem toate 3 pe melodia Baiyu Take a number. Incepem sa rascolim printre valizele noastre cateodata schimbindune cu valizele pentru a gasi ceva potrivit pentru a ne imbraca. A spus ca ne ducem la acqua park deci trebuie sa fie ceva subtire si nu transparent sau alb,putin machiaj in caz ca ma ud sa nu arat ca un zombie si tusul meu rezistent la apa. Mereu me-ia placut la acqua park insa ca prima intilnire ma asteptam la ceva mai romantic ma rog. Ma uit prin valiza lui Ino si gasesc inbracamintea perfecta. Aud un tunet si un fulger puterinc apoi ma uit pe fereastra si vad ca afara incepe sa ploaie atit de tare incat acqua park sigur este inchis. Imi iau telefonul in mina cu gandul sa il sun pe Sebastian dar se pare ca mi-o lua inainte.
-Hei Sebastian, nu cred ca acqua park este deschis alte idei?fetele stateau linga mine ascultind conversatia.-Ah deci nu poti sa vii. Ok totul este bine se pare ca o sa ne jucam cu baietii Mario. Pa pa ne mai auzim. inchid telefonul si ma uit la fete iar pe fata lor citesc indiferenta se pare ca si ele vroiau sa ii faca gelosi pe copii aia rizgaiati. -Imi pare rau fetelor planurile s-au schimbat insa am o idee. Imbracativa cat mai sportiv si atragator si sa mergem in camera mea.
Aproba din cap si incepem sa ne imbracam. Eu ma imbrac cu o pereche de colanti negri elastici si stralucitori care stau pe fundul meu perfect si un pulover alb cu blanita si imprimeu roz. Ma incalt cu ghetele mele si ma asez pe pat uitinduma la fete cum se chinuie cu mormanul de haine si incep sa rid. Hinata se imbraca cu un set de sport alb iar Ino cu un set de sport roz. Se incalta si ele si pornim spre camera mea cu valizele facute gata. Intram inauntru si vedem cu baietii inca se jucau in Mario. Ce infantili sunt si el este un sef de mafie. Si cu se gandeste sa isi distruga dusmanii cu ciupercile???
-Sasuke vreau acasa,nu vreau sa astept pina maine. ii spun mai degraba poruncesc
-Aha,sigur roagal pe Naruto el este azi zina cea buna si nasa ta magica. nici macar nu ma asculta pampalaul
-De ce eu? Roagal pe Sai el este astazi printul care a gasit pantoful de cristal deci toate capriciile la el.
-De ce eu? Ino doar are permis,nu? Puteti pleca acasa si singure fara nici o problema. gata aici a fost ultima picatura
-Imbecili buni la nimic v-ati sculat imediat fundurile de jos si ne-ati dus acasa fara nici o pritentie daca nu vai de capurile voastre.
Ohh insfirsit au auzit si s-au sculat de jos repede sau schimbat in fuga si dusi am fost. Ieiiiii ma duc acasa la Scooby si Sarah. Insa fratele ei se pare ca nu este prea trist din contra este fericit ca ploua deoarece nu ma duc la intilnire.
-Deci care este marea graba ca m-ati obligat sa merg prin ploaie? ma intreaba "Mario2" vizibil iritat
-Am vrut acasa atita tot. la aceasta propozitie aproape ca a scos foc pe gura hahahaha am spus eu ca o sa ne distram pe cinste si fara intilnire

Sasuke POV:

Uite cum s-a sculat printesa ca vrea acasa prin aceasta furtuna. Doamne cat de copilaroasa poate fi cateodata de capricioasa nici nu vorbim este asa permanent. In aproximativ 2 ore jumate ajungem acasa. O duc pe Hinata si Ino acasa apoi Sai si Naruto. Si uite ca in final ramin doar eu si printesa rizgaiata. Intru in casa obosit si ma trintesc pe canapeaua din living iar rozalia incepe sa strige dupa Sarah si Scooby ala al ei si cum credeti ce s-a intimplat dupa? In mai putin de doua secunde Sarah este deja peste mine jucanduse in parul meu iar potaia aia care imi invadeaza casa incepe sa se joace cu capricioasa mica. Ma uit peste tot insa nu o vad pe Linda. Ma scol si ma duc in bucatarie unde o vad pe Linda in pantaloni scurti si un top scurt pregatind ceva de mincare.
-Buna Linda,am venit acasa imi faci si noua ceva de mincat? se intoarce si se uita speriata la mine
-Ohhh Domnule Uchiha imi pare rau insa Sarah a spus ca odata ce "fratele ei pervers" nu este acasa pot sa ma imbrac cum vreau si asa... Doriti niste clatite cu dulceata?
Niciodata nu am vazut cat de dulce este ea pina acum. Si ce corp are,nu se compara cu a "micei capricioase". Ma asez pe scaun si incep sa ma uit la ea in timp ce "jucria mea" incepea sa prinda viata incetul cu incetul.
-Linda ce zici in seara asta sa iesim undeva?? apoi ii fac cu ochiul ea intelegand ca nu este doar o simpla intilnire ci si ca la urma o sa fie ceva mai special.
-Sigur domnule. Sunt libera la 19:00 doarece domnisoara Sakura a venit deci o sa poata ea sa stea cu Sarah,nu?
-Sigur si daca vrei poti sa te imbraci la fel de sexy ca acum. si foarte bine ca am terminat propoztia inainte ca Sakura sa intre in bucatarie
-Lindaaaaaaa mersy mult ca ai stat cu mica mea printesa nici nu stiu cum sa iti multumesc.
-Pentru nimic me-ia facut placere sa ........
-Stai pe loc furatoare de fetite mici si inocente de cand Sarah este printesa "TA" mica? Parca acum cateva zile in urma era sora mea sau ati decis sa schimbati rolurile?
-I-a mai taci "Mario2" ca nu vorbeam cu tine.
Si uite asa a trecut si ziua si a venit si searaaaaaa hahahaaaaa. Pregatestete Linga pentruca sunt in forma perfecta din cauza lui cap roz nu am mai facut s*x de ceva vreme. Insa nu as refuza-o nici pe ea. Ma imbrac cu un costum negru elegant ma parfumez si ies din camera mea unde o vad pe Sakura in pijamalele ei foarte sexy care ma excita atit de mult incat nu cred ca o sa rezist o ora la intilnire si apoi la treaba. Cred ca o sa trec direct la treaba. Vine spre mine si isi baga mainile in cravata mea rosie.
-Of doamne ce sef de mafie esti tu? Te joci Mario nu stii nici macar sa te bati ca sa protejezi o fata si la urma nici o cravata nu o poti lega normal? uite despre aparare se inseala sunt destul de bun am un fizic perfect si ma bat chear foarte bine doar ca ea nu a vazut niciodata.-Ah ma simt exact ca sotia ta care te petrece dimineata la lucru,insa a nimerit asa ca te petrec la o intilnire.apoi ma apuca brutal de cravata si ma trage mai aproape de fata ei incat reusesc sa ii vad ochii plini de......"gelozie"?? Haha micuta printesa este geloasa.-Si stiu mai bine ca oricine ce fel de intilnire ai tu pervers cu creier in pantaloni ca nu m-am nascut ieri.
Imi da drumu ili ureaza noapte buna si se duce spre camera ei. Iar eu ma pornesc incet spre casa Lindei.

Dimineata


Ah am petrecut o seara perfecta cu Linda. Ma uit la ea cum dormea ca un inger cu mii de sperante pe chipul ei insa imi pare rau papusa nu sunt genul de baiat care dupa ce s-au culcat sa se intilneasca si sa traiasca fericiti cu Happy End. Ma imbrac repede si ma grabesc acasa inainte ca Sarah sa se scoale si sa vada ca si eu si ea lipsim de acasa. Ma urc in masina si incep sa gonesc pe drumurile orasului pina ajung acasa. Deschid usa si o vad pe Sarah pe canapea cu ochii in lacrimi. Fug repede la ea si o iau in brate.
-Ce ai degetico de ce plingi? Si unde este Sakura?
-Sasuke,hac,hac Sakula a pecat a lasat o sclisoale pentlu tine ial cand m-am sculat dimineata numai ela in casa,hac,hac,waaaaaaaaa.
-Calmeazate printesa am sa o sun pe Sakura si am sa o intreb unde este. Sunt sigur ca a plecat sa isi ia cateva lucruri de acasa.
-Sigul,sigul?
-Da ,acum fugi si imbracate pentruca mergem la gradinita.
Se pare ca Sarah se simte mai bine insa nu sunt sigura ca Sakura a plecat dupa cateva lucruri,ieri ochii iei erau plini de gelozie oare s-a suparat pe mine? Da ce am facut adica vreau sa zic nu am nimic cu ea. Deschis scrisoarea si scot hirtia roz cu miros de cires parfumul ei.
"Draga Sasuke cerei scuze Sarei din partea mea ca am plecat fara sa spun nimic. Am vorbit despre asta ieri cu Linda si ea a fost deacord sa aiba grija de amindoi acasa. Iar eu o sa am grija de ea la gradinita. M-am intors la vechiul meu post de munca motivele sunt greu de explicat insa am sa ma vad cu Sarah in fiecare zi.
Cu mult drag Sakura"
A facut ce?? De ce s-a intors la vechiul ei post de munca? Cu ce am gresit? Si de ce Linda nu me-ia spus nimic ieri? Ah femeile fiintele care nu am sa le inteleg niciodata daca era geloasa putea sa imi spuna sa nu ma duc si avea sa ramin cu ea ieri. O vad pe Sarah coborind jos si ii spun ca Sakura o sa lucreze si la gradinita iar ochii ei incep sa sclipeasca de fericire. Trebuie sa vorbesc cu Sakura sa se intoarca inainte da piticul mic sa isi dea seama ca Sakura nu va mai veni aici nicodata. Urcam amindoi in masina si pornim spre gradinita. Ajungem in 5 min si o duc pe Sarah in clasa unde o vad pe Sakura discutand cu niste parinti. Suna de intrare si parintii pleaca, toti copii se aseaza in banci asteptind Sakura sa spun ceva. Ma apropii de ea si o trag usor de mina atragandui atentia. Cand ma vede devine rosie ca racul.
-Sakula el este iubitul tau? intreaba un baietel
-Da,Sasuke o iubete pe Sakula tale tale tale. si astea erau cuvintele Sarei iar Sakura era si mai rosie apoi isi trage mina din mina mea si le spun bland copiilor:
-Nu el este doar un prieten. Sasuke putem sa vorbim afara un pic?
In coridor
-Ce dumnezeu ai in capul tau copii mici au fantezie bogata vrei sa ma dea afara din gradinita deoarece copii din vina mea incep sa vorbeasca despre iubire? Iubirea lor se difera de a cea maturilor este cu mult mai pura iar eu nu vreau sa am deaface cu un parinte a vriunui elev de al meu.
-Sakura de ce numai vrei sa lucrezi ca bebysitter? Esti geloasa pe Linda ca am petrecut seara cu ea? ochii ei prind o nuanta de verde palid iar obrajii o nuanta rozalie
-Nu,am alte motive care nu ti-le pot spune,acum sa ma scuzi ma asteapta copii. Pa pa Domnule Uchiha.
Poftim? Domnule Uchiha de cand vorbeste cu mine atit de formal? Ceva sigur s-a intimplat.

Ei bine spor la citit kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss si sper sa va placa

Poze:
Costumul Sakurei: http://starshiners.com/ro/pulovere/pulover-warm-caress-white
Costumul Hinatei : http://starshiners.com/ro/haine-sport/set-sport-my77-limited-white
Costumul lui Ino: http://starshiners.com/ro/haine-sport/set-sport-my77-cotton-candy-pink
Melodia din camera: https://www.youtube.com/watch?v=F7pp-xpvRTk
Melodia capitolului : https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=iU4exOoCHkI&feature=endscreen
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Lun 24 Dec 2012, 17:45

Buna ! Imi place capitolul mult ! Ce nesimtit poate fi Sasuke ! Sakura e geloasa ? Anunta-ma te rog cand pui nextul !


Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Dum 13 Ian 2013, 17:02

Hey,hey am venit cu next-ul kiss va rog nu va suparati ca am veni c-am tirziu can\'t see !!! can\'t see !!!

Sasuke POV:

Stau pe canapeaua din biorul meu incercand din toate puterile sa inventez o scuza pentru Sara caci ar avea ea 4 ani insa este mai rea decat mama cand era enervata. Se inchide in camera si nu vorbeste o saptamina cu mine. Insa nu inteleg de ce Salura a plecat iar Linda in ultimul timp se poarta ciudat cu mine de parca am fi iubiti. Deja ma calca pe nervi "iubirea" ei. Iar surioara mea micuta o vrea pe Sakura iar Linda ii tot spune ca este ea in locul ei. Aud o bataie in usa apoi un scartit si pe surioara mea cum fuge spre mine apoi sare in sus iar eu o prind repede si o asez la mine pe genunchi. Pare mica insa este foarte desteapta uneori ma ajuta si cu lucrul nu stiu cum ar fi viata mea daca nu ar fi ea. Este tot ce me-ia ramas nu o pot pierde si pe ea.
-Sasuukkee,striga ea la mine,concedioazo pe Lina nu vleau sa ma joc cu ea eu vleau sa ma joc cu Sakula nu vleu sa stea la noi spune sa pece. sincer ma gandeam si eu sa o concediez pe Linda deja incepe sa ma calce pe nervi
-Mai,mai ce portret frumos de familie va suparati daca vin si eu? se aude vocea din pragul usii,este Linda
-Lina ea loc Sasuke vlea sa-ti spuna ceva impoltant. ea se aseaza uimita insa cu o teenta de fericire in ochi linga noi
-Linda am vorbit cu Sara si am decis ca esti concediata. Nu te supara insa dulceata ta incepe sa ma enerveze te rog peste jumate de ora sa nu mai fii aici. Am sa iti trimit diseara cecul cu bani pentru aceasta luna.
-Deci sunt concediata. Sakura mereu era dulce cu tine si Sara si am vazut cat de mult va lipseste si am incercat sa fiu si eu la fel de dulce insa....
-Nimeni nu o poate inlocui pe Sakura,Linda. Te rog sa pleci.
-Apropo,Sakura a plecat din cauza mea. Dupa ce mi.ai propus sa iesim i-am spus ca mai intrebat daca vreu sa fiu iubita ta si am rugat-o sa plece deoarece eu te iubesc enorm iar prezenta ei aici ar putea distrge tot intre noi,am rugat-o sa numai vorbeasca cu tine. Imi pare rau a fost o greseala. simt cu singele fierbe in mine,ma ridic de pe canapea o pun pe Sara jos,imi vine sa o plesnesc sa o omor in bataie insa ma calmez si ii spun doar sa plece
Am luat-o pe Sara si am iesit din casa indreptindune spre masina. O urc pe surioara mea punand-o in scaunelul ei apoi ma ursc si eu si ne indreptam spre bunica. Ajungem in 10 min si cobor din masina luando pe roscata mea mica in brate.
-Sasuke,ce facem la buni?
-Tu o sa stai la ea pina eu o aduc pe Sakura inapoi. ea doar a dat din cap si a facut semn sa o las jos ca ea sa poata fugi in bratele bunicii
Bunica este cea mai buna persoana din lume. Nu prea iubeste meseria mea insa a fost linga noi mereu. Linga mine si surioara mea. Cand ma simteam cel mai singur ea era ca mama mea. Este o femeie in virsta cu par alb si ochelari pe ochi.
-Buuniiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
-Ooooo uite cine a venit aici. Vrei o ciocolata scumpa lui buni? apoi scoate o ciocolata de dupa urechia surorii mele,mereu a facut trucul acesta si niciodata nu ne spunea secretul cum se face
-Buni pot sa o las pe Sara la tine cateva ore? Am ceva treaba. apoi o imbratisez si pe ea si pe surioara mea si ma urc in masina Sara facandumi cu mina si strigannd "sa o aduc pe Sakura,daca nu,nu am ce cauta acasa". Pronesc motorul masinii gonind pe strazile din Konoha. Ajuns la casa Sakurei bat in usa insa nu deschide nimeni. Bat inca odata insa nici un raspuns.
-A plecat acum 20 de minute la aeroport,a spus ca vrea sa se intoarca acasa. imi spune o vecina
Fir ar problema este mai mare decat am crezut. Fug repede spre masina directia fiind aeroportul care este destul de departe. Incep sa maresc viteza nepasindumi daca o sa lovesc vreo masina sau vreo persoana. Ajung la aeroport si incep sa caut peste tot o fata cu parul roz insa este de negasit. O caut timp de jumate de ora insa nu o gasesc. Am ajuns prea tirziu,dezamagit ma urc in masina si pornesc linistit spre casa unde sigur este buni si Sara. Ajuns acasa vad niste bagaje in fata usii. Cobor repede din masina si intru in casa unde mai sa imi pice fata. Sakura,buni si Sara se jucau si erau atit de fericite.
-Buna Sasuke,bunica ta ma sunat si a spus ca te simti foarte rau si nu am mai rezistat si am venit "acasa" sa zicem asa. nu am mai rezistat tentatiei si am cuprins-o strins aceste zile fara ea ma simteam gol pe dinauntru
-Sasuke si sakula,Sasuke si Sakula, sot si sotie,sot si sotie. incepea sa cante Sara
-Promiti ca nu mai pleci nicodata?
-Pomit.
-Mai,mai ce familie fericita sa inteleg ca numai este loc si pentru mine aici? se aude o voce dinspre usa
-Kilaaaaaaaa.
-Micuta mea floricica cat de mare ai crescut. Me-ia fost atit de dor de tine.
-Bine dragii mei eu trebuie sa plec,spune bunica constienta ca acum va fi un scandal mare si ea isi spala mainile prima
Vad cum buni iese din casa petrecuta de Sakura. Ramin doar cu Kira si Sara. Kira este sotia mea. Exact sotia,parintii mei si ai ei au facut un contract deci cheara daca nu avem inele suntem sot si sotie. Iar contractul nu poate fi rupt doar daca noi doi nu sintem deacorc cu asta. Kira este blonda cu ochi albastri si un corp pe care Sakura il intrece de 1000 de ori.
-Deci vad ca mai inlocui extrem de repede Sasuke dulceata.
-Kira eu nu te-am iubit niciodata si cat de mult nu ai incerca sa te schimbi nu o sa te iubesc. Ce cauti aici?
-Vai asa se intimpina o sotie pe care nu ai vazuto 3 ani?
-Sotie? Sasuke ai o sotie? Ah scuze am uitat sa ma prezint Sakura Haruno sunt bebysitter-ul "lor"
-Buna eu sunt Kira....Kira Uchiha sunt sotia lui Sasuke.
-Sakura nu o baga in seama vrea doar sa se joace cu tine. Si sa vrea ca nu o sa devina niciodata o femeie Uchiha.
-Nu stiam ca Sasuke are o sotie. Am fost cu el in aceeasi scoala insa nici macar nu am banuit de asa ceva.
-Sakula mi-e somn,imi citeti o povete?
-Sigur sa mergem.
-Asteapta Sakura am vrut sa te intreb ceva. Ai avut "ceva" cu Sasuke in lipsa mea de cand muncesti aici?


Sper sa va placa. Capitolul este c-am scurt insa promit sa ma revansez kiss kiss

POZE:
Kira: https://2img.net/h/i21.photobucket.com/albums/b272/Hatokochan/2rc4g80.jpg
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Dum 13 Ian 2013, 18:43

Hey.
In sfarsit ai adus nextul.Este ficul meu preferat.
Sasuke tu vrei sa mori?.
Cum naiba sa ai o sotie?.Saraca Sakura.
Il iubeste iar el ce face?.


P.S:Sa ma anunti la next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Asss10Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Apr 2013, 21:04

Fanfic inchis din cauza inactivitatii.


Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa iubesti o stea!   Ca o stea - Sa iubesti o stea! - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Sa iubesti o stea!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-