Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasusaku - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasusaku - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasusaku

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
alexutza
Genin
Genin
alexutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 139
Puncte : 195
Reputatie Reputatie : 63

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Dec 2010, 17:15

uite inca un comm.......sa continui ficul caci e foarte frumos in love in love in love in love in love in love kiss kiss kiss
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Sasusaku - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Dec 2010, 17:53

e super fikul shi mie mi s-a intamplat sa nu primesc cate comuri imi trebuie pentru next dar l-am pus oricum deci pune nextu poop Sasusaku - Pagina 2 127686 Sasusaku - Pagina 2 962758 Sasusaku - Pagina 2 208323 Sasusaku - Pagina 2 384738 Sasusaku - Pagina 2 68543 Sasusaku - Pagina 2 169309 Sasusaku - Pagina 2 621493 Sasusaku - Pagina 2 836813 Sasusaku - Pagina 2 836813 Sasusaku - Pagina 2 273918
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Sasusaku - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Dec 2010, 18:02

Si mie imi place ficul tau.Pune mai repde next-ul. kiss


Sasusaku - Pagina 2 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Sasusaku - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Dec 2010, 18:10

Eh uite ca acum ai 5 comm`uri , asa ca pune repede next`ul ca sa nu te bat Sasusaku - Pagina 2 621493 ( glumeam) Sasusaku - Pagina 2 169309 . I`mi place ficul tau Sasusaku - Pagina 2 962758 , e interesant. Spor la scris si la idei ! Mrrr Sasusaku - Pagina 2 127686
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Dec 2010, 19:59

Ma bucur mult ca va place ficul meu Sasusaku - Pagina 2 384738. A ...si tot ce este in ghilimele se petrece in mintea Sakurei. Si acum nextu
Capitolul 5
Si cand buzele celor doi erau cat pe aci sa se uneasca Sakura de dadu mai inapoi.
-Sa intamplat ceva? intreba brunetu putin dezamagit ca nu a reusit sa-i fure un sarut fetei.
-Pai....cred.....ca....trebuie sati bandajez bratul. Asteapta aici. Si rozalia pleca de langa brunet de fapt o luase la fuga pana in camera ei . Inchse usa si se sprijini de aceasta . ,,Oh Sakura era cat pe aci sa lesini iar , off...cred ca a crezut ca nu vreau sa-l sarut . Ce ma fac daca vrea din nou sa ma sarute? Nu e ca nu vreau sa il sarut , din contra vreau doar ca ... numai cand ma atinge parca imi vine sa lesin . ,, dar gandurile rozaliei fura intrerupte de o batatie in usa .
-Te simti bine ? intreba baiatul intrand in camera fetei .
-D-da. Stai sa i-au bandajele.
-Stai! lasa bandajele. zise brunetul in timp ce o prinse pe rozalie de mana. Ce-i cu tine de comporti ciudat.
-Eu ma comport ciudat? Dar tu ce cautai ma rog la mine in casa? spuse aceasta lasand privirea in jos pentru a nu vedea Sasuke ca era rosie ca racu.
-Mda...sa inteleg ca asta e un multumesc?
-Pai..d...dar aceasta nu mai apuca sa zica nimic ca buzele ei fura cuprinse de cele ale baiatului . Inima rozaliei batea cu putere mai avea putin si ii iesea din piept . Timpul parca statea in loc numai pentru a nu-i intrerupe pe cei doi . Brunetul observand cat de rosie era Sakura rupse sarutul usor. Se uitatu uni in ochi celuilalt . Dint-o data camera incepe sa se invarta cu rozalia aceasta sfarsind inconstienta in bratele brunetului putin confuz si destul de ingrijorat.
,,Ce se intampla? De ce este intuneric ? Unde ma aflu? Cine ma striga? Vreau sa plec de aici . voi merge dupa voce,,
-Sakura, Sakura !!
Aceasta deschise usor ochi . Cand ii deschise isi deschise ochi dadu peste cei ai brunetului .
-Sa-sasuke... dar acesta ii puse degetul pe buze pentu a nu spune nimic .
-Stai aici . Vin imediat . spuse acesta si cobora la parter.
,, Oh...ma intreb ce sa intamplat. A da imi amintesc, m-am sarutat cu Sasuke. STAI !! Nu e bine. Daca ma intreaba de ce am lesinat , ce sa-i spun??? nu-i pot spune adevarul.,,
-Cum te mai simti? intreba brunetul in timp ce statea in pragul usi cu o tava in mana.
-Pai destul de bine...hmm ce miroase asa bine?
-O pai m-am gandit ca iti va fi foame asa ca.... Dar acesta nu termina ca ii si lua tava din mana. Era socata de ce era pe tava.
-Nu-ti place ? intreba brunetul
-Glumesti? Cartofi prajiti cu oua si sunca este mancarea mea preferata. De unde ai stiut?
-Pai sa fiu sincer asta e si mancarea mea preferata. Si cei doi incepura sa manance impreuna . Dupa ce terminara de mancat Sasuke a trebuit sa plece acasa deoare ce era deja tarziu . Sakura se simtea usurata ca brunetul nu mai pusese si alte intrebari.
A doua zi sosise destul de repede. Soarele rasarise si pasarile cantau de zor . In camera fetei era liniste. Rozalia dormea dar nu pentru mult timp caci telefonul incepu sa-i sune .
-Alo? intreba rozalia somnorasa.
-Buna dimineata raza mea de doare. Grabestete ca o sa intarzi . Ne vedem la scoala .
Era atat de adormita in cat nici macar nu stia cine o sunase dar nu-i pasa de asta in acest moent avand in veder ca era in intarziere. Se duse repede la baie si sa se imbrace dar bine intales ca pana atunci se impiedicase de doua-trei ori . Se imbracase cu o pereche de blugi negri mulati si un tricou lung alb simplu si o vesta scurta neagra. Isi prinse paru intr-o coada la spate si isi lasase o suvita de par sa-i alunece pe chip. Se incalta cu niste bascheti roz , isi luase ghiozdanul si incepu sa fuga pe strazi ca nebuna . Dupa 5 minute ajunse in fata liceului unde era destula agitatie semn ca nu intarziase. Se indrepta usor pe hol . Ajunse in clasa unde era multa zarva . Se indrepta catre banca ei alaturi de brunet care statea de vorba cu Naruto .
-Hei Sakura ! Ai auzit? om avea o colega noua si vom merge intar-o excursie de o saptamana . Excursia va fi peste doua saptamani . Deci vi?
-Buna si voua. O colega noua? Hmm...de excursie de unde stiti?
-Pai Kakashi ia zis lui Sasuke si el noua.
-Wow....super. Normal ca o sa vin.zice aceasta cu zambetul pe buze. In clasa se facu repede liniste pentru ca dirigintele intra in clasa urmat de o fata .

sper sa va placa si acest capitol si scuze ca e prea mult dialog da na , nimeni nu-i perfect. Si vreaumacar un comentariu ca sa stiu ca-l citeste cineva. ^^
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Sasusaku - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Dec 2010, 20:06

Chiar imi place continuarea, e frumoasa, frumoasa! Eu sper ca Sasuke nu se indragosteste de tipa cea noua, ca daca da nu stiu ce-i fac! Sasusaku - Pagina 2 621493
E putin cam mult dialog, dar trecem peste. Sasusaku - Pagina 2 947835 In rest e destul de bine, deci NEXT!


Sasusaku - Pagina 2 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Sasusaku - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Dec 2010, 20:09

eu il citesc shi e foarte tare desi deocamdata ideea e putiinnn cam banala dar sunt sigura k o s'o dezvolti f bine
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Vin 31 Dec 2010, 13:45

Alt capitol super, abia astept continuarea!!!!!


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Sasusaku - Pagina 2 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata


Ultima editare efectuata de catre Zuki-chan in Mar 15 Mar 2011, 16:40, editata de 1 ori
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Ian 2011, 18:53

Capitolul 6
- Buna ziua clasa ! zise dirigintele scurt . Dupa cum ati auzit vom avea placerea sa avem inca o noua colega dar o sa o las pe ea sa se prezinte . Fata facu doi pasi inainte .
-Buna ! Eu sunt Yoko Albran , am 16 ani si sper sa ne intelegem bine. Yoko era o fata blonda cu paru peste fund si cu ochi caprui . Era imbracata intr-o fusta foarte scurta, mult prea scurta pentru scoala si cu un maieu roz carea avea un decolte mult prea generos .
-Yoko te rog sa te ajezi langa Shikamaru, adica in spatele fetei cu paru roz. Blonda se indrepta usor catre banca adr nu inainte de ai face cu ochiu lui Sasuke . Dirigintele incepu sa predea . Rozalia privea absenta pe geam. I se parea foarte cunoscuta Yoko dar nu stia de unde. In cele din urma se suna de recreeatie. Sakura se ridica de pe banca si se duse langa calorifer la geam . Privea cu copaci isi scutura usor cregile facand si ultimele frunze sa se desprinta . Ii placea acel peisaj chiar daca o facea sa fie melancolica.
-Hei, te simti bine printeso? se auzi o voce din spatele rozaliei. Aceasta intoarse usor capul si nu era nimeni altul decat Sasuke.
-Da ma simt bine.
-Ce parere ai despre noua colega ?
-Pai momentan nici una . tu?
-Trebuie sa recunosc ca ori ce baiat ar intoarce capu dupa ea mai ales la cat de dotata este. zise brunetul studiind reactia rozaliei . Aceasta era vizibil deranjata de cea ce spusese brunetul asa ca in calcase pe picior si iesi din clasa. ,, Uau a reactionat chiar ma bine de cat ma asteptam,, isi zise brunetul cu un zambet de smecher .
Pe holurile scoli rozalia se plimba nervoasa pana auzi clopotelul si se gandi sa se intoarca. ,,Oh .. Daca o place asa mult n'are decat sa stea cu in banca ,, gandi aceasta in continuare nervoasa. Intra in clasa si se aseza in banca . Noroc ca intrase si profesorul imediat ca altfel cred ca Sakura iar fi aruncat pe amandoi pe geam. In timpu orei rozalia primi un biletel de la Sasuke:
,, Vai pisicuto, nu credeam ca te vei supara asa de tare . Ori cum nu am vorbit serios ma rog cel putin eu nu ma-si uita la ea daca de asta te-ai suparat. Ce zici vi dupa ore sa-ti arat ceva?,, . Brunetul isi primi biletelul inapoi.
,, Sa sti ca nu sunt geloasa!! si sigur mi-ar face placere,,. Orele trecura repede si veni in sfarsit ora de plecare acasa.
-LIBERTATE !!! striga Naruto si o lua la fuga dar fraierul se impiedica si cazu peste Rozalie.
-Idiodule date imediat jos de pe ea ca de nu iti dau vreo doua de nu te vezi ! veni repica lui Sasuke care il lua pe blond si in impinse mai incolo . Intinse mana pentru a o ajuta pe rozalie sa se ridice.
-Calm omule ca nu am omorato! zise Naruto razand si iesind din clasa. Baiatul observand ca nu mai sunt decat ei doi in clasa profita de acel moment si o apuca pe rozalie de talie . Fata lasa privirea in jos pentru a nu vedea brunetul ca sa inrosit. Acesta o tinea de talie cu o mana lipindui corpul de al lui . Inimile celor doi bateau cu putere . Respiratia brunetului calda era din ce in ce mai adanca , pana isi facu curaj si cu mana libera ii rodica capul fetei. Acum se uitau uni in ochi celui lalt. Nu era nevoie de cuvinte ochi lor vorbeau pentru ei . Buzele celor doi se unira intr-un sarut lung si dulce. Sakura rupse usor sarutul .
-Deci...ce vroiai sa-mi arati? intreba aceasta luadusi ghiozdanul si incercand sa evite privirea brunetului.
-A da ... aproape uitasem. Vino! si acesta o lua de mana facand-o sa roseasca si mai tare. Afara se adunasera nori negri care anuntau furtuna . Era deja destul de frig afara. Cei doi iesira din scoala inca tinunduse de mana. Cei doi mersara asa o ora pana ajunsera intr-o padure.
-Ce facem aici? intreba fata.
-E o surpriza , ai sa vezi. si isi continuau drumul. Dupa inca cinci minute acestea ajunsera intr-o poiana. Pe iarba verde era asezata o patura cu un cos de picnic pe el. Era o priveliste minunata.
-Sper ca ti-e foame . zise baiatul uitanduse la rozalie .
-Uau Sasuke, nu stiu ce sa spun....adica ai pregatit toate astea pentru... dar aceasta nu apuca sa termine de spus ca buzele ii fura prinse intrun sarut scurt.
-La multi ani pisicuto ! zise acesta intizand un cadou.
-Oh...cat de aiurita sunt, am uitat de propia aniversare . Sasuke incepu sa rada usor apoi o saruta usor pe frunte. Aceasta lua cadoul de la brunet si se aseza pe patura. Il desfacu usor . In cutie se afla un medalion din aur cu initialele ,,S+S,, cu pietricele.
-Multumesc mult ! spuse aceasta si il saruta dulce pe obraz. Baiatul se duse mai aproape de ea si ii puse lantisorul la gat. Cerul incepu sa planga. Picaturile de ploaie ii udara rapid pe cei doi care se sarutau in ploaie. Era atat de romantic. Dar acest moment magic fu intreruptde rozalie care era fleasca si deja tremura.
-Este o cabana putin mai incolo. Daca vrei putem merge acolo. zise acesta cu un zambet de smecher.
-Sigur. Cei doi o luara la fuga prin ploaie. Dupa un minut ajunsera la cabana. Aceasta parea pustie asa ca s-au hotarat sa inopteze acolo. Intrara in caban unde spre surprinderea lor era foarte eleganta. Era in mijloc o masa cu o vaza cu flori , langa o canapea. Pe perete era un semineu si langa semineu se afla un pat dublu. Brunetul o lasa pe rozalie singura pentru a cauta niste lemne uscate pentru foc. Rozalia tremura foarte tare avand in vedere ca era duar in tricou . Dupa 5 minute Sasuke veni cu lemne si aprinse focu. Se aseza langa rozalie luado in brate pentru a o incalzi cat de cat. Observand ca mica lui comoara inca tremura isi scoase jacheta care se uscase repede si o puse pe rozalie.

sper ca va va place si acest capitol^^. astept sfaturi si critici^^. si scuze daca am greseli de ortografie da m-am cam grabit.
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Ian 2011, 19:13

Frumos din caleafara !!! Da ai niste greselute dar se rezolva si te-as ruga sa mai pui virgule ca sa aiba sens in rest e super , te pup bye-bye Sasusaku - Pagina 2 208323 .


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Sasusaku - Pagina 2 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata


Ultima editare efectuata de catre Zuki-chan in Joi 10 Feb 2011, 22:28, editata de 1 ori
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Ian 2011, 17:45

Deci am revenit cu nextu si sper sa va placa ^^...deci vizionare placuta.

Capitolul 7

,,Oh ce bine ma simt la el in brate. Stai ! ce fac? Nu e bine...,, rozalia se trase dint bratele brunetului rosiinduse destul de tare in obraj.
-Sa intamplat ceva ? intreba brunetul putin mirat de reactia rozaliei. ,,Oare am facut eu ceva gresit?,,dar gandul brunetului fu intrerupt de Sakura care se ridica de pe canapea si ii inmana jaketa.
-Trebuie sa plec. Sa facut deja tarziu asa ca...ideea fetei fu intrerupta de buzele dulci ale baiatului intr-un sarut lung si dulce. Timpul parca statea in loc privindui pe ce doi . Ploaia de afara incetase si mandra luna isi facu aparitia. Brunetul rupse usor sarutul observand lacrimile din ochi rozaliei. Nu intelegea ce e cu ea, de ce plangea?
-Te simti bine? Ce sa intamplat, de ce plangi? dar acesta nu primi nici un raspuns . Sakura se trase din bratele brunetuluui si o lua la fuga iesind din cabana.

Sasuke

Ce e cu ea? Nu o inteleg. Oi fi eu de vina? Oh, nu o mai inteleg deloc pe fata asta. Brunetul continua sa-si puna fel si fel de intrebari care momentan aveau sa ramana doar niste intrebari. Se apropie usor de usa si lovi geamul de langa cu putere, facandu-l sa se sparga. Mici firicele de sange incepu sa se scurga din mana baiatului, dar nu-i pasa tot ce-l interesa acum era Sakura.

Sakura

Alerg in continuu. Habar nu am unde ma indrept dar tot ce vreau e sa ma indepartez de el. Oh, cum o sa mai dau ochi cu el dupa scena asta? dupa ce ajunse intr-un parc aproape de casa ei se aseza pe o banca. Se uita melancolic la luna si la stele. Privea cum treceau pe alee cateva cupluri . O lacrima isi facu aparitia pe obrazul fetei. Of Sakura trebuie sa incetezi, nu mai esti un copil. Mai bine ma duc acasa. Este asa frumos afara. Vorba aceea : dupa furtuna ,vine vreme buna! dar nu si pentru mine. Oh probabil va intrebati de ce am facut acea scena? Pai sa va zic , stiti ca v-am zis ca Yoko imi pare cunoscuta? Pai mi-am amintit si de unde. Cam acum acum un an am avut un prieten pe Black Hiroshima era tot japonez numai ca se mutase de la 2 ani in Franta. Pai el era brunet cu ochi cam ca-i mei dar putin mai inchis la culoare. Era de 16 ani atunci fiind mai mare decat mine cu un an. Era bun,dragut,sincer cel putin asa credeam eu . Nu ne potriveam prea bine cel putin asa ne zicea lumea , chiar si asa eu il iubeam foarte mult si el pe mine. Dar cand a aflat ca urma sa ma mut in Japonia si el va ramane aici era atat de suparat incat a facut o scena de toata frumosetea. Dar sa nu va plictisesc cu prea multe detali care presupun ca v-am cam incurcat , ei bine l-am prins ca ma insela. Dar nu ma insela cu ori cine ci cu cea mai buna prietena a mea de acolo , cu Yoko. Si cam asta a fost, ce am simtit in acel moment este de nedescris. Eh dar m-am luat cu vorba si am ajuns acasa.
Rozalia intra usor in casa si se duse in bucatarie pentru a manca ceva. Dupa 10 minute , se indrepta spre scari. Urca usor scarile de marmura. Ajunsa in camera ei se tranti direct pe pat. Dupa o jumatate de ora telefonul rozaliei incepe sa sune. ,,Oare cine e la ora asta?,, se intreba rozalia.
-Alo?
-Buna Sakura! ce faci? Pot sa vin acum la tine , trebuie sa-ti zic ceva importatn.
-Bine. Dar...rozalia nu apuca sa termine replica ca telefonul ii fu inchis in nas. ,,Mda, cei cu toata lumea care nu ma lasa sa termin de vorbit? Vroiam doar sa stiu cu cine vorbesc....mda...pai voi vedea cine era,,
Cam dupa 5 minute se auzi soneria usi. Rozalia cobora repede scarile pentru a deschhide usa crezand ca la usa se afla Hinata. Fata deschise usa.
-Ce Dumnezeu cauti tu aici?

imi pare rau ca e prea scurt dar asi fi intrat in capitolul 8 daca continuam. Sper sa va placa , astept comm-uri si sfaturi.
Sasusaku - Pagina 2 384738


 Sasusaku - Pagina 2 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Sasusaku - Pagina 2 11uyc9l
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Sasusaku - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Ian 2011, 18:38

Insfarsit next-ul mai deea mai , cat trebuia oare sa mai astept? Sasusaku - Pagina 2 269478
Am imbatranit pana lai pus , am facut 123 de ani=))
Ok , foarte frumos acest capitol !
Bravo scumpo:X
Felicitarile mele Sasusaku - Pagina 2 385627 Sasusaku - Pagina 2 962758
Si..astept next-ul Sasusaku - Pagina 2 836813 Sasusaku - Pagina 2 836813

Spor la scris , idei si scoala !! Pupici Sasusaku - Pagina 2 273918 Dar daca nu pu-i nextu repede numai primesti nici tu pupici de la pisilina Sasusaku - Pagina 2 8599 Sasusaku - Pagina 2 8599

Mrrr Sasusaku - Pagina 2 301723 Sasusaku - Pagina 2 127686
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: bravo   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Ian 2011, 23:31

e un fic foarte frumos,imi place merita continuat!so.....astept nextuuu
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Joi 13 Ian 2011, 09:43

hai hai cu next-ul ce faci?


Sasusaku - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: te rooog   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Joi 13 Ian 2011, 20:29

te rooooog continua-l!!!!!e super frumosss!!!te roooooog......
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Ian 2011, 19:31

pai multumesc mult dragelor ma bucur ca va place Sasusaku - Pagina 2 301723 . Din pacate o sa pun nextu maine sau duminica Sasusaku - Pagina 2 301723 Sasusaku - Pagina 2 384738 Va pup toate Sasusaku - Pagina 2 301723 Sasusaku - Pagina 2 208323


 Sasusaku - Pagina 2 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Sasusaku - Pagina 2 11uyc9l
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Ian 2011, 22:12

Eh ...se pare ca m-am gandit sa pun nextu^^....acet capitol il dedic lui bubu care in ultima vreme a fost cam nervoasa...deci lectura placuta ...^^

Capitolul 8

-Ce cauti tu aici?
-Vai,vai...asa ma primesti tu pe mine draga mea Sakura. In fata rozaliei nu statea nimini alta decat Yoko. Sakura deja incepuse sa tremure de nervi. ,,Ce Dumnezeu cauta asta aici? Si ce vrea....mama deci daca nu pleca repede simt ca o omor,, aceste ganduri isi faceau loc prin mintea rozailei care se putea vedea foarte usor ca nu mai poate de nervi.
-Uite ce e Yoko, fie pleci de buna voie fie pleci in suturi.
-Haide Saku sa uitam de ce sa intamplat in trecut....acum vreau sa fim din nou prietene. ,,Hmm..oare ar merita sa o iert?,, dupa ce gandi asta o invita pe blonda in casa.

sakura (acum va povesti saku)

-Bine...poti sa intri. Nu stiu sigur de ce fac asta dupa cate mi-a facut dar ceva imi pare schimbat la ea. Oh, am uitat sa va spun cum este imbracata....pai are un maieu roz cu niste blugi negri si un hanorac roz cu negru. Era incaltata cu niste bascheti roz...mda cam mult roz...Vai, nu stiu ce imi vine dar dupa ce ne asezam pe canapea o intreb:
-Si...ce sa intamplat? Nu prea cred ca ai venit la mine doar pentru a ne impaca...
-Oh Sakura cat de bine ma cunosti...vroiam sa-ti spun ce sa intamplat intre mine si Black...
Oh nuu..numai despre asta sa nu imi povesteasca ca mor.
-Eu am fost cu el pana acum o saptamana cand.....ei bine l-am prins cu alta . imi zise blonda in timp ce mici placrimi se scurg incet din ochi ei senini.
-Pai imi pare foarte rau Yoko...dar nu apuc sa termin ca aceasta ma ia in brate si incepe sa plaga si mai tare. Pai ce pot sa zic pe o parte o merita pentru ca acum vede si ea cu este...dar totusi nimeni nu merita asta. Incep sa o strang si mai tare in brate si sa o mangai pe cap pentru a o linisti.
-Hmm, ce zici vrei sa dormi la mine , ca ori cum
sa facut deja tarziu si nu te las sa pleci la ora asta.
-B-bine. D-dar nu am s-schimburi... Ii zic ca nu este nimic. Ne ridicam de pe canapea si o conduc pe Yoko in camera de oaspeti nu inaite sa ii dau niste pijamale de la mine. Ce ciudat ii vin perfect. Pijamaua arata cam asa: este un tricou verde su inimioare portocali si pantaloni lungi la fel. Dupa ce o las pe blonda in camera eu ma indrept spre camera mea. Deschid usa si intru. Vai ce zi incarcata am avut. Mai indrept spre balcon. Oh, ce frumos este afara. Luna , is facu aparitia . Mandrele stele schilipeau mai tare ca nici o data. Dar pe cer era o singura stea care era singura dar si cea mai stralucitoare.
Si cum statea rozalia si se uita ingandurata la acea stea singuratica de pe cer. Cam dupa doua minute telefonul rozaliei o anunta ca a primit un meaj.
-Hmm, ma intreb al cui este numarul asta. Rozalia citi mesajul. Din calmul ei, deja era rosie ca focul, dar nu de nervi ci de emotie. Mesajul suna cam asa : ,, Buna seara pisicuto , ce faci? Uitate pe geam si zi-mi daca vezi acea stea...cea mai stralucituare de pe cer, o vezi? pai daca da sa sti ca acea steluta esti tu, numai ca spre deosebire de ea tu stralucesti mai tare si chiar daca vei fi singura ei bine aduti aminte ca ma ai pe mine . Sakura Haruno vrei sa fi prietena mea ? cu drag al tau Sasuke ,,
Rozaliei nu-i venea sa creada ce vedea. Nu stia ce sa faca. Nu mai stia daca il iubeste sau daca doar il simpatizeaza. Dar fata fu trezita din ,,visare,, de un alt mesaj de la frumosul brunet. ,,Deci pisicuto? vrei sau nu? ,, Aceasta nu mai statu mult pe ganduri si ii raspunse ca se va gandi pana maine si ii va da raspunsul la scoala.
Dupa o jumatate de ora somnul puse stapanire pe rozalie. Aceasta inchise usa la balcon si se indrepta spre pat. Isi aseza capul pe perna pufuasa si adormi la cu gandul la ziua de maine si la frumosul brunet.
Dimineata isi facu aparitia. Ciripitul pasarilor era formidabil, era linistitor. Razele gingase se jucau prin parul rozailei . Dintr-o data un zgomot infernal isi facu aparitia in camera fetei. Era ceasu care o anunta ca o noua zi incepuse. Aceasta scoase o mana de sub patura si inchise ceasul. Se ridica lenesa din pat cand vazu ca are un nou mesaj.
,,Buna dimineata raza de soare. Te astept la scoala ca sa-mi dai vestea cea mare.,,
,,O vai am uitat...o sa intarzi ....ce ma fac??? nu o sa ajung la timp..Usor Sakura usor, pai pentru inceput ii voi trimit lui Sasuke un mesaj si ii spun ca voi intarzia...da asta voi face,, dupa ce gandi asta rozalia trimise mesajul brunetului si se grabi sa se imbrace. Isi alese la nimereala niste haine adica : blugi negri , un tricou alb cu un model si o vesta neagra. Isi pieptana parul si il prinse intr-o coada sus si isi lasa o suvita sa ii cada pe chipul angelic.
Dupa ce se pregati cobora repede in pucatari si gasi un bilet de la Yoko care ii spun ca a plecat mai devreme la scoala.
Pe strazile orasului o adolescenta cu parul roz alera pentru a incerca sa ajunga la scoala. Langa rozalie opri o masina neagra. Soferul era o veche cunostinta de a familiei Haruno asa ca acesta se oferi sa o duca pe rozalie la scoala. Dupa doua minute aceasta se afla in curtea scoli.
In curte se mai aflau doi - trei elevi, semn ca nu se sunase de mult. Sakura rasufla usurata ca nu intarziase prea mult. Se grabi sa ajunga in clasa. Strabatand culoarele ajunse in fata clasei de unde se auze mult zgomot deci semn ca nu venise profesorul. Cum deschise usa ramase socata......

si acum suspans XD......astept comm-uri si sfaturi ^^ Sasusaku - Pagina 2 384738 Sasusaku - Pagina 2 208323


 Sasusaku - Pagina 2 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Sasusaku - Pagina 2 11uyc9l
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Sasusaku - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Ian 2011, 22:41

Suuuuperb domnisoara !
Felicitari draga Deea !
Am asteptat acest next:X:X Vai , vai :X

Astept next-ul Sasusaku - Pagina 2 836813 Sasusaku - Pagina 2 836813

Spor la scris , idei si scoala ! Pupici Sasusaku - Pagina 2 273918 Sasusaku - Pagina 2 208323

Mrrr Sasusaku - Pagina 2 301723 Sasusaku - Pagina 2 127686


Sasusaku - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Sasusaku - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Mar 18 Ian 2011, 07:55

wow e super tare ...so ...Next'...
deabia astept sa vad cine era ...
desi am deja o idee:D Sasusaku - Pagina 2 169309 Sasusaku - Pagina 2 994253 Sasusaku - Pagina 2 962758 Sasusaku - Pagina 2 348112 Sasusaku - Pagina 2 273918 Sasusaku - Pagina 2 836813 Sasusaku - Pagina 2 836813
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Ian 2011, 11:27

Pai ma bucur ca va place. Am sa pun nextu dupa inca 3 comm-uri Sasusaku - Pagina 2 169309 Sasusaku - Pagina 2 301723 Sasusaku - Pagina 2 208323 Sasusaku - Pagina 2 384738


 Sasusaku - Pagina 2 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Sasusaku - Pagina 2 11uyc9l
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Ian 2011, 12:02

uite inca un comm happy2 in love in love

imi place mult si abea astept continuarea happy2 in love in love in love kiss
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Ian 2011, 16:23

Pai, am sa va pun azi nextu Sasusaku - Pagina 2 384738 ...sper sa va placa Sasusaku - Pagina 2 301723

Capitolul 9

Cum deschise usa ramase socata. In fata clasei statea nimeni altul decat Sasuke care se saruta de zori cu Yoko. Rozalia se abtinea cu greu sa nu planga. Nu-i venea sa creada ca fusese ,,distrusa,, a doua oara. Si tocmai de brunet, si cu cea pe care a iertato. Ii venea sa-i omoare pe amandoi.
,,Nu pot sa cred. Am avut incredere in ea ... am iertat-o si ea...ea...Of, Sakura, cand o sa te inveti minte?,,
Era plina de nervi . Ofta si se indrepta spre banca ei. Cand brunetul o zari o inpinse pe blonda si se duse rapid spre rozalie.
-Sakura, nu este cea ce pare.
-Da, sigur...Va sarutati in fata clasei si zici ca nu este cea ce pare? Sti ce, lasa-o balta, nu e probleama mea cea ce faceti voi. zise rozalia intorcand capul pentru a nu vedea brunetul , mica lacrima care cadea usor. Baiatul nu mai zise nimic. Stia ca este vinovat si ca fata nu-l va ierta prea curand.
Dupa inca 10 minute de asteptare in clasa isi facu aparitia dirigintele.
-Buna ziua copii. Am doua vesti minunate.Sa va zic mai intati pe prima . Mai stiti cand v-am zis de excursia la munte?
-Da . zic toti in cor
-Ei bine va fi mai devreme. Veti fi inpartiti in grupe de cate 4 . Si veti sta doua saptamani la munte.
-Iei...ce bine. se auzi Naruto
-Asa , iar a doua veste este ca veti avea un nou coleg de clasa. Te rog sa intri. dupa ce rosti aceste cuvinte in clasa isi facu aparitia un baiat absolut superb. Avea parul negru si ochi ca taciunele. Era imbracat cu o pereche de bluci negri si o camasa alba deschisa la primi 3 nasturi.
-Buna. Eu sunt Shiro Kamuri. Am 17 ani si ma bucur sa va cunosc.
-Acum, Shiro te rog sa te asezi langa Ino. Fata blonda din spatele fetei cu paru roz. Bun, sa va zic cum veti fi impartiti:
1. Hinata, Naruto, Ino si Sai
2. Temari, Shikamaru, Tenten si Lee
3. Sakura, Sasuke, Yoko si Shiro ,, CE? nuu...nu pot fi cu astea doi in echipa. O sa mor sau cel putin ii omor pe ei. ,, asta gandea rozalia cand a aflat cu cine era in echipa. Dupa inca 20 de minute toti erau intr-o echipa. Clopotelul suna, semn ca era pauza. Nu mai era nimeni in clasa in afara de rozalie si Sasuke.
-Asculta , nu a insemnat nimic acel sarut.
-Pai ma bucur sa aud ca pentru tine un sarut inseamna atat de putin. Uite ce e. Chiar nu-mi pasa, poti face ce vrei asa ca lasa in pace. dupa aceste ultime cuvinte ochi fetei se inundara si siroaie de lacrimi isi facu loc pe chipul fetei.
-Vai, o fata asa frumoasa ca tine nu ar trebui sa planga nici o data. se auzi voea lui Shiro care statea rezemat de usa.
-Si tu ce te bagi? zise brunetu deja foarte nervos.
-Sasuke, inceteaza sa te mai crezi cel mai tare si sa te joci cu toti cum vrei tu. si fata o lua la fuga , dar aceasta reusi sa se inpiedice. Noroc ca Shiro fu mai rapid si reusi sa o prinda de talie.
-Vai, pe cat de frumoasa pe atat de inpiedicata. Buna iesire frumoasa-o.
-Mu-multumesc ca mai prins.
________________________

Orele trecura cu viteza melcului. In sfarsit se suna de plecare . Rozalia isi stranse lucurile si pleca din clasa, fara asi da seama ca cineva o urmareste. In drum spre casa se opri iar in acel parc. Se aseza pe banca si incepu sa planga. Inca il mai placea foarte mult, si nu putea sa-l urasca chiar dupa tot ce i-a facut. Acum se oprise din plans. Se uita la nori jucausi. Lasa adiera vantului sa se joace cu parul ei catifelat, parca o mangaia sa-i aline durerea. Soarele cel vesel fu acoperit ne nori cenusi. Cerul incepu sa planga si el impreuna cu inima fetei, care fusese rupta in mii de bucati cu atata nepasare.Vantul incepa sa bata din ce in ce mai tare . Fata se ridica usor de pe banca . Cand sa ridicat a simtit cum cineva a pus ceva pe ea. Cand se intoarce il vede pe Shiro si jaketa lui care era pe rozalie. Aceasta privea nedumerita.
-O sa racesti daca mai stai mult in ploaie. Vrei sa racesti si sa nu mai vi in excursie sau sa nu mai fi cu mine in echipa? intreba acesta zambind dulce.
-Pai, acum ma gandeam sa ma duc spre casa.
-Vrei sa te conduc?
-Nu multumesc . Ne vedem maine . dupa ce zice acestea , fata il saruta pe obraz.
-Oh, poftim jaketa.
-Pastreaz-o...pozti sa mi-o aduci maine. O sa-ti tina de cald pana acasa.
Sakura abroba din cap si pleca spre casa. Ploaia se opri . Dupa 5 minute ajunse in fata casei. Intra si se duse direct in camera ei. Isi dadu drumul la jacuzzi . Dupa 5 minute rozalia se baga in apa calduta. Pe lichidul incolorluteau niste petale rosi de trandafir. In baie plutea mirosul de lavantica.


Sper sa va placa
Sasusaku - Pagina 2 384738 Sasusaku - Pagina 2 301723 ...am sa pun nextu cand voi avea 4 comm-uri Sasusaku - Pagina 2 208323 Sasusaku - Pagina 2 208323 Sasusaku - Pagina 2 384738


 Sasusaku - Pagina 2 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Sasusaku - Pagina 2 11uyc9l
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Ian 2011, 16:26

cat ma bucur ca ai pus continuarea happy2 kiss kiss

e superb ficul si extraordinar acest capitol in love in love in love

sper sa pui next-ul cat mai repede happy2 kiss kiss

spor la scris si idei! happy2 happy2 kiss


Sasusaku - Pagina 2 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
alexutza
Genin
Genin
alexutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 139
Puncte : 195
Reputatie Reputatie : 63

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Ian 2011, 00:45

wow! ce superb e ficul tau happy happy2 happy2

nici nu sti cat de mult imi place in love in love in love

sper sa pui continuarea repejor please please kiss kiss kiss
Sus In jos
3mZoLoVlI - Banat
Academy Student
Academy Student
3mZoLoVlI - Banat

Sex : feminin Localizare Localizare : oOoOoKonOhAoOoO
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : FiC RpC
Stare de spirit Stare de spirit : PaSnIkA

Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19Mar 25 Ian 2011, 17:57

StIi cE Ar fIi mErS MaI BiNe?......"vItEzA MeLCuLui bEBuN" lol!


Am fost obraznic cu STAFF-ul si am fost Banat sad
Sus In jos
http://ladysakurauchiha.sunphoto.ro
Continut sponsorizat




Sasusaku - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Sasusaku

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-