Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasusaku - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasusaku - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasusaku

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Mar 15 Mar 2011, 11:01

Asa deci acum am sa va pun nextu ca am intarzaiat cam mult...Din pacate acest capitol va fi cam trist Sasusaku - Pagina 4 896861 so Lectura placuta !

Capitolul 14

Simtea cum nu se mai poate tine si dintr-o data mainile incep sa-i alunece . Incearca din nou sa strige dupa ajutor dar nu reuseste sa scoata nici un sunet . Inima ii batea atat de tare incat mai avea putin si ii iesea din piept . Valuri de amintiri ii zburau prin cap . Se gandea ca acesta va fi sfarsitul , si nici macar nu apucase sa ii spuna celuli iubit cat de mult tine la el . Siroaie de lacrimi ii inunda ochii de smarald . Mainile i se inmuiau si aproape ca alunecase . Isi inchide ochii si .... cade . In caderea ei isi deschide ochii pentru a veadea pentru ultima oara . La balcon o vede pe Yoko care tipa cat o tin plamani . Ciudat , acum cand e atat de aproape de a se sfarsi totul nu ii mai era frica , din contra ii zambeste fetei si inchide ochii .
Yoko privea de la balcon stupefiata . Se simtea oarecum vinovata . Nu intelegea de ce era asa trista , acum avea loc spre brunet fara sa mai fie impiedicata de rozalie . Dar nu era nici pe deaprte fericita , se simtea goala pe dinauntru . Ii vede pe prieteni rozaliei alergand spre corpul fara vlaga a fetei . Hinata si cele lalte fete plangeau iar baieti impietrisera .

Sasuke pov'

Ce...ce i asta ! Ce sa intamplat cu rozalia mea ? Nu poate fi adevarat ... E numai vina mea , nu trebuia sa ma i-au dupa Naruto si s-o inchid in camera cu Yoko . Ah, Sasuke esti asa de ....PROST !
-IN LOC SA STATI CA MOMAILE SI SA PLANGETI CE AR FI SA FACETI CEVA UTIL ? DACA TINETI ASA MULT LA EA DE CE NICI UNUL DIN VOI SU SUNA LA AMBULANTA ?? le spun eu strangand cat pot din dinti si dand cu pumnul in casa . AH , SUNTETI INUTILI !!!
Brunetul intra rapid in casa si suna la salvare . Dupa 5 minute salvarea sosi si o lua pe rozalie .

~Dupa o zi ~

Intr-o camera decorata in alb o fata dormea adanc . Parul ei roz ravasit pe perna parca era un inger . Pe holul sipitalului nu mai erau decat Sasuke , Hinata , Ino , Natuto , Temari si Yoko . Fetele aveau ochii umflati la cat plansesera . Brunetul statea rezemat de peretele de langa usa . Spera ca totul sa nu fie decat un vis urat . Dupa cateva minute o doctorita iesi din camera rozaliei .
-Este bine ? intreba brunetul cu multa speranta .
-Domnisoara Sakura Haruno , ei bine... va fi bine dar va exista riscul ca aceasta sa nu mai poate vorbi . Toti se simteau oarecum usurati , tot ce conta acum este ca ea sa se faca bine.
-Si cand se va trezi ? intreba Naturo.
-Este treaza , dar doar unul din voi poate intra . Este destul de slabita .
-Voi intra eu . vorbi Hinata fara sa mai astepte . Se apropie de usa si deschise sfios usa . Inainte de a intra fata se uita inauntru fara a fi zarita . Rozalia statea in capul oaselor si se uita pe geamul deschis . Hinata isi facu curasj si intra . Se apropie usor de fata .
-Sakura ... esti bine ? Fata dadu din cap in semn de aprobare . Bruneta isi dadu seama ca doctorita avea drepate , rozalia nu mai poate vorbi . Fata se aseza in genunchi laga patul rozaliei . Nu se mai putu abtine si incepu sa planga . Sakura o mangaia usor pe cap . Ar fi vrut sa-i spuna ca totul va fi bine dar nu putea .
-oh , era sa uit ...ti-am adus ceva . spuse in cele din urma Hinata inmanandui o tablita si o creta . Asa poti sa ne spui daca ai nevoie de ceva . Rozalia lua tabliati si creta si incepu sa scrie . ,,Multumesc ! " .

Sper sa va placa .
Imi pare rau ca e prea scurt dar nu prea mai aveam idei .
Astept sfaturi si comentari .
La 5 comm-uri pun nextu
Sasusaku - Pagina 4 384738


 Sasusaku - Pagina 4 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Sasusaku - Pagina 4 11uyc9l
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Mar 15 Mar 2011, 17:15

Nu ma fa sa plang sad !!!!! Terog spune-mi ca Sakura se va face bine ingrijorat ; Pls, pls, pls!!!!
please please

P.s. Scuze ca n-am mai comentat am avut doua luni cam incarcate.


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Sasusaku - Pagina 4 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Mar 15 Mar 2011, 19:58

foarte foarte frumos beibii!
Imi place mult mult de tottt!!!
Nextul, daca pun eu 4 comuri se pune? :)


Sasusaku - Pagina 4 Sadgirl


◈ Uneori a-ţi fi dor e ceva ce te copleşeşte.
Ţi-e dor de ceea ce ai avut cândva. Ţi-e dor să simţi, să vezi, să ai, să priveşti, să atingi, să vorbeşti. Ţi-e dor de oameni...de foste iubiri, de foşti prieteni, de părinţi sau bunici care nu mai sunt. Şi ţi-e atât de dor încât te doare!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI
Genin
Genin
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in*lumea*mea*cea*minunata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : orce
Stare de spirit Stare de spirit : binisoooor

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 20:45

aoleeeoh
am sa mooor sper ca saku se face bine nextu te rooog kiss in love kiss in love kiss


am o poveste si cei ce o aud se indeparteaza de mn,fug de parca as avea un monstru in mine as vrea sa fiu un inger si sa nu mai cutreier strazile pline cu oameni ce nu aud vocile si lacrimile cristaline ale celor ce nu stiu ce este dragostea ca mine
sunt *singura* intr-o lume nebuna
Sus In jos
denisaghiurutan
Academy Student
Academy Student
denisaghiurutan

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc bascket si volei
Stare de spirit Stare de spirit : fericita

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 21:34

super tare good job


thank you i love you al noualea cer la multi ani! thank you hug2 angel hug a hug :P:denisa ghiurutan
Sus In jos
denisaghiurutan
Academy Student
Academy Student
denisaghiurutan

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc bascket si volei
Stare de spirit Stare de spirit : fericita

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 21:42

suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper taaaaaaaaare hi! Bye bye


thank you i love you al noualea cer la multi ani! thank you hug2 angel hug a hug :P:denisa ghiurutan
Sus In jos
denisaghiurutan
Academy Student
Academy Student
denisaghiurutan

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc bascket si volei
Stare de spirit Stare de spirit : fericita

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 21:57

minunat


thank you i love you al noualea cer la multi ani! thank you hug2 angel hug a hug :P:denisa ghiurutan
Sus In jos
denisaghiurutan
Academy Student
Academy Student
denisaghiurutan

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc bascket si volei
Stare de spirit Stare de spirit : fericita

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 22:00

pune nextu ca prea taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare


thank you i love you al noualea cer la multi ani! thank you hug2 angel hug a hug :P:denisa ghiurutan
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 23:40

nextul plssssss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 01:44

Te rog pune continuarea!!!!


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Sasusaku - Pagina 4 Asss10Sasusaku - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 10:10

Nu crezi ca trecut cam mult timp si ca ar trebui sa mai postezi si tu ceva? Eu asa cred... Grabeste-te si da din taste ca vin la tine si te pap de nu mai ramane nimic... absolut nimic. Hai ca ma supar si nu cred ca vrei sa ma superi. Choco te pupaceste dulce!!! kiss in love kiss


Sasusaku - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 10:11

hmm.... am si uitat de ficul asta lough ... ok deci continuare o voi pune azi sau maine ^.^ ....multumesc ca il cititi ... asta dovedeste ca nu e chiar asa naspa precum credeam eu ^.^ ..


 Sasusaku - Pagina 4 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Sasusaku - Pagina 4 11uyc9l
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 12:46

PUNEL AZI PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS




please please please please please please please please please please please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 13:03

Scumpo ficul nui naspa deloc
si sper ca nextu sa vina azi happy2



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI
Genin
Genin
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in*lumea*mea*cea*minunata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : orce
Stare de spirit Stare de spirit : binisoooor

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Dum 29 Mai 2011, 15:42

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH
voi chiar ati uitat de ficul asta?
este atat de frumooooooooooooooooos
dece nul mai continuii???
e asa frumos si nui naspa deloc,ai desriere si actiune foarte frumoasa
fa next pentru mn,pentru prietenii de pe site chiar si pentru Sakura ca daca nu pui next ia nu mai poate vb
ficul tau este extraordinar
e frummy si lam citit de 6 ori dar uh nu mai pui continuareaaaa
dece?????
daca ti se pare urat,credema ca gresesti este foarte fummy
daca era urat nu til citea nimeni
dar uh vad ca lai abandonat
este frumos daca era urat mai ziceam,dar asa?
este foarte frumos si vreau next







NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT


am o poveste si cei ce o aud se indeparteaza de mn,fug de parca as avea un monstru in mine as vrea sa fiu un inger si sa nu mai cutreier strazile pline cu oameni ce nu aud vocile si lacrimile cristaline ale celor ce nu stiu ce este dragostea ca mine
sunt *singura* intr-o lume nebuna
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Sasusaku - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 14:16

Biata Sakurita!! very sad

Sper sa se faca bine curand...

Acum despre fic..NO COMMENT!! Este superb! kiss kiss

Nextu` il vreau cat mai repede....

Bye Bye hi!


Sasusaku - Pagina 4 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 17:11

Ehe duca multe luni de asteptare am sosit cu nextu in love rusinos . Lectura placuta ! a hug



Capitolul 15


Ma aflam intr-o camera complet alba . Patul alb , pereti albi , imbracaminte alba , tot albul asta incepea sa ma deprime . Singurul lucru colorat in camera in afara de parul meu rozaliu era un ursulet din plus maru primit de la Shiro .
Ma uit usor spre geamul deschis . Afara era soare iar pasarile ciripeau vesele . Ce n-as da sa pot vorbi si eu . Doctori imi spusera sa va trece cel putin un an pana sa pot vorbi iar . Era nedrept , ce facusem sa merit asta ?
Nu stiu cum a resuit dar draga mea Hinata a reusit sa-i faca pe parinti sa se intoarca inapoi in Franta . Totusi e dubios ca nu s-au opus si au plecat asa pur si simplu . Nici nu vreau sa ma gandesc de ce mi-au pregatit acasa . Poate o dadaca , Doamne ar fi groaznic .
Ma ridic usor din pat si ma indrept spre ferastra . Zaresc cativa copii imbracati ca si mine in alb alregand prin curtea spitalului . Parinti mi-au aranjat sa am o camera cu o priveliste superba . Pe o parte sip e alta al geamului erau doi ciresi superbi cu un miros ametitor . In curte se afla o gradina cu trandafiri bine ingrijita . In unul din ciresi se afla un cuib de randunici pe care le hraneam in fiecare zi cu firmituri de paine . Nu puteam spune ca ma simteam singura , prieteni veneau o data la dau zile sa ma viziteze . Singura persoana pe care nu am mai vazut-o este nimeni altu decat Sasuke . Cand l-am intrebat pe Naruto prin scris ce e cu Sasuke a lasat capul in jos si a zis ca a avut multa treaba in ultimul timp sis a nu-mi fac griji . Va dati seama ca nu l-am crezut dar am lasat-o balta . Dar asta nu e singura veste proasta . Va trebui sa suport aceasta “inchisoare” pana imi va reveni vocea . Bine nu e chiar o “inchisoare” ca de am voie sa ies pe afara si restul doar ca nu mai suport culoarea asta si mirosul de medicamente simt ca ma inebuneste . Cum am mai zis dupa parerea medicilor cel putin peste un an imi va reveni vocea . Oftez si ma indepartez de geam . Ma asez usor pe pat cand aud o bataie in usa . Evident nu-I puteam spune sa intre asa ca a intrat fara aprobare .
Doamne parca am ramas traznita . In fata mea era brunetul cu un buchet urias de trandafiri . Simteam cum fierbe sangele-n mine si deja eram rosie ca focul .

-Hei Saku , sper ca te simti mai bine . Am auzit ca inca nu poti vorbi . dau usor din cap in semn de aprobare . Am … am venit sa-ti spun ceva foarte important . un moment de ezitare din partea marelui Sasuke ? Ce-i asta am orbit eu sau tocmai sa-n rosit ? Nu , cred ca nu vad bine e clar .
In camera se simtea emotia si presiunea . Tot ce faceam era san e uitam unu in ochii celuilalt . Un mic zambet aparu pe fata brunetului .

-Sti ai niste ochii superbi . Ceea ce vreau sa-ti spun este ca … eu te iubesc enorm Sakura . Nu ma intreba de ce pentru ca nici eu nu stiu de ce . Pur si simplu o simt , imi simt inima facuta bucati de cand ai intrat in spital . Eu ma bucur enorm ca esti bine . eu raman trasnita nu alta . Simt cum lacrimile incep sa-mi apara si fara sa incerc sa ma controlez le lass a cada in voie pe chipul meu alb ca laptele . Imi las capu in jos pentru ca el sa nu-mi vada lacrimile . Nu intelegeam nimic . Credeam ca-si bate joc de mine . Simt o mana calda pare imi ridica usor capul . Sasuke se uita la mine cu atata blandete in cat nu mai puteam crede ca-si bate joc de mine .

- Sakura . .. spune-mi , tu ma placi ? ma intreba acesta fara sa-si ia privirea din ochii mei . Parca ma hipotiza . Imi sterse usor lacrimile . Ah , ce mana fina are . Imi simt tot corpul tremurand involuntar . Imi intend usor mana pentru ai arata unde este tablita . Acesta se ridica pentru a o lua . Tremuram asa tare in cat am scapat tabilta de la Hin din mana sis a rupt in doua .

- Lasa nu e nevoie sa scrie . Da doar din cap iar eu am sa inteleg . dar eu nu vroiam sa-i zic doar printru-n gest .Inchid ochii si ma fortez sa vorbesc .

-EU TE IUBESC MULT ! spun dintr-o suflare . Imi duc repede mana la gura si raman jocata . Ma uit spre brunet si el era la fel de socat ca mine .
Imi prinde mainile intre ale sale si se apropie usor de mine . Buzele noastre se unesc intrun sarut lug dar dulce .



Ei , sper ca va placut rusinos imi cer mii de scuze ca e asa de scurt dar sincera sa fiu nu prea am avut idei rusinos Astept commuri si sfaturi rusinos



 Sasusaku - Pagina 4 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Sasusaku - Pagina 4 11uyc9l
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Sasusaku - Pagina 4 Asss10Sasusaku - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 10:56

Aterizez si eu pe aici si ma gandesc sa iti las un comentariu.

Descriere: ai avut si chiar mi-a placut. Descrii foarte frumos sentimentele personajelor, felicitari.

Dialog: ai avut cateva replici, dar le-ai pus acolo unde trebuia si nu au fost seci.

Actiune: evolueaza lent si nu este grabita.

Estetica: imi place ca lasi un rand liber intre paragrafe, asa este mult mai usor de citit.

Greseli de tastare/ortografie:

maru - maro
sip e - si pe
prieteni - prietenii
altu - altu' sau altul
sis a - si sa
inebuneste - innebuneste
nu-I - nu-i
dau - Dau
un - Un
sa-n rosit - s-a-nrosit
san e - sa ne
unu - unu' sau unul
sti - stii
eu - Eu
lass - las
capu - capul
pare - care
intend - intind
sis a - si sa
dar - Dar
printru-n - printr-un
jocata - socata
intrun - intr-un
lug - lung

Eu cam asta am avut de spus. Ai avut cam multe greselute, ar trebui sa te mai uiti o data pe capitol inainte sa il postezi. Astept cu nerabdare nextul, asa ca pune-te pe tastat.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Sasusaku - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 11:07

Ehe ma bucur ca macar tie iti place Choco . Vad ca tu esti singura careia ii place sad


 Sasusaku - Pagina 4 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Sasusaku - Pagina 4 11uyc9l
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 13:51

Cum sa fie singura!? Si mie imi place! Si sunt sigura ca si altora daor ca nu au timp sau cum sa scrie un cometnariu!
Iubita pune next-urile mai repede ca fierbem aici :><:
Imi place si din nou iti spun ca vreau next!
Te pup dulce de tot! kiss


Sasusaku - Pagina 4 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Sasusaku - Pagina 4 Asss10Sasusaku - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 19:33

Sa stii ca nu sunt singura careia ii place mult acest fic. Nu te descuraja din cauza ca nu ai primit comm-uri, doar se mai intampla, nu? Tu scrii un fic, deoarece iti place, nu pentru comentarii.

Chiar daca am spus eu asa, asta nu inseamna ca nu trebuie sa i dati comm-uri. Ficul este foarte frumos si merita citit, asa ca dati din taste ca va mananc.

Choco te pupaceste dulce de tot draga mea si nu mai fi trista, nu merita. kiss in love kiss


Sasusaku - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Mar 05 Iul 2011, 02:19

NEXT
NEXT
NEXT please


Sasusaku - Pagina 4 26974622846250718754841

Sus In jos
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 17:09

ador fic-ul tau nextSasusaku - Pagina 4 836813 Sasusaku - Pagina 4 836813


Sasusaku - Pagina 4 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 18:00

hei,am aterizat si eu pe la ficul tau datorita unui asteroid care m-a lovit
merci asteroidu-le happy2
vai cat de tare este
imi place foarte mult ficul tau si vreau next-ul
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19Lun 15 Aug 2011, 19:17

ce supeeerb...wow..deci este foarte,foarte,foarte,foarte(ai inteles ideea lough)supeeerb
deci il iubesc...pune repede continuareaa...ca de nu ma arunc pe geam...


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Sasusaku - Pagina 4 Img1439861115large
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasusaku - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Sasusaku

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-