Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ***Atingerea Umbrei***

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Cedeti ca acest fic este reusit?
Da
***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_vote_lcap100%***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_vote_rcap
 100% [ 28 ]
Nu
***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_vote_lcap0%***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 28
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Atingerea Umbrei***   ***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_icon19Dum 19 Aug 2012, 18:43

Daca pe parcurs vei avea intrebari fara raspuns legate de estetica acestui superb fic, nu ezita si trimite-mi un pm. Prietenul la nevoie se cunoaste, nu? Oricum iti multumesc pentru dedicatie, si astept nextul cat mai repede.
Te pupacesc kiss si te a hug !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Atingerea Umbrei***   ***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 21:39

huh? OH MY GODNESS! huh?


Daca as fi stiut nervi! ca vei dedica un capitol in love celui care te va ajuta cu o problema, as fi sarit imediat in ajutor well? awesome right? ! Dar... nu am fost pe faza... lough
Lasand dezamagirea mea (profunda sad ) la o parte, capitolul a fost foarte dulchel we party !! ! Pacat ca acum Sakura sufera... crying Imi pare atat de rau penrtu ea si Lissa puppy eyes , dar ma bucur ca au scapat de Sasuke cool , insa ma doare sa vad ca Sakura inca mai plange pentru el... :| N-ar fi fost mai bine daca nu s-ar fi cunoscut think ? Eu zic ca da ike !
Te-as ruga sa mai tragi inca o ocheada la capitol hmm..realy? pentru ca am observat mici greseli de tastare... happy N-are rost sa ti le spun, pentru ca erau foarte maruntele happy2 si neimportante heh !
Fine. Te pupacesc dolche! Sa ai grija sa aduci nextul puppy eyes , ai inteles biciuitor ?

P.S.: te rog scuza-mi intarzierea puppy eyes , insa nu am avut acces la internet pentru ca am fost plecata la munte... rusinos


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Atingerea Umbrei***   ***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Aug 2012, 10:23

Buna-Buna!

Imi place mult ficul tau, cum descrii si cum narez, chiar daca la inceput actiunea a fost cam fugara.

Vreau mai repede next-ul si anunta-ma si pe mine cand vine

Kiss From ~Soricel~


***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Atingerea Umbrei***   ***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_icon19Vin 14 Sept 2012, 13:11

Hey, am ajuns si eu intr-un final la fic-ul tau in love
Inainte de toate vreau sa iti multumesc m-ai anuntat la fiecare capitol ( desi eu nu am avut mijloace de a-ti vedea pm-urile, tot am ajuns happy )
Este un fic reusit, imi place foarte mult, DAR as vrea sa te rog dupa ce termini capitolele sa le corectezi, pentru ca in unele situatii mi-a fost foarte greu sa imi dau seama ce vruiai sa spui in unele privinte ( am luat-o pe ghicite lough ). Stiu ca word-u face fite uneori dar, incearca sa mai diminuezi din greseli ( care nu sunt unele mari kiss ), nimeni nu o sa iti taie capul daca postezi cu doua- trei ore mai traziu din cauza editatului.
In rest titlul este unul misterios care ne atrage atentia imediat, iar ideea este una foarte originala.
Te-as mai ruga sa mai adaugi putina descriere, deoarece actiunea este cam zburlita lough , si cu putina descriere se poate rezolva usor yeah
Nu sunt critic, iti spun doar ce-mi sa spus si mie happy2 si sper ca ti-a fost macar de ajutor kiss ( nu am intentionat sa fiu rea , si daca sa subinteles acest lucru imi pare rau, a fost un lucru care am crezut ca te va ajuta ) + faptul ca nu vruiam sa iti las un com de genul " Foarte frumos. Next happy2 ".
Sper ca am reusit sa am compensez absenta prin acest com si sa iti multumesc inca odata pentru anunturi a hug si sper ca o sa ma anunti si de acum ianinte kiss
Spor la scris dance2
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Atingerea Umbrei***   ***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Sept 2012, 21:07

Normal ca-mi place! E super Anunta-ma te rog cand pui nextu.Te pup dulce! welcome


***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Atingerea Umbrei***   ***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_icon19Joi 27 Sept 2012, 11:52

hello prieteni ma scuzati ca nu v-am anuntat cand am postat ei bine jumatate din next deoarece ma grabesc sa ajung la scoala si am o lucrare la chimie dar o sa trimit mesaje diseara cand vin acaa:)
cad despre acest capitol doream sa fie unul lung si poate mai bun insa chestia e ca la un moment dat ramasesem fara idei si ma panicasem
probabil ca actiunea va fi grabita insa va rog sa ma intelegeti si sa nu fiti prea rai :) va promit ca voi face si celelalte capitole si bineinteles pt cine am promis voi incerca sa scriu ceva si pentru celelalt fic al meu " ploaie in sufletul eiaprins de flacari" :)
Da va rog sa nu va suparati daca nu voi putea posta foarte repede sau capitolele nu vor fi foarte lungi deoarece voi pune scoala pe primul loc mai ales in clasa a 8:) asa ca spor la citit si va multumesc ca imi sunteti alaturi




I'll keep holding out my hand until you take it. 


Fanficurile mele:

One and Only  (Finalizat)

                                                             I Will Love You Forever
Sus In jos
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Atingerea Umbrei***   ***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_icon19Joi 27 Sept 2012, 11:57

Capitolul 8:

Se spune ca oriunde pleci tot acasa te vei intoarce. Sufletul nu uita locurile unde ai trait si unde te-ai simtit bine alaturi de persoanele dragi.
In ceea ce ma priveste sufletul meu , sau o parte din el se afla in satul meu natal, Konoha. Pot spune cu mandrie ca iubesc acest sat si nu l-as fi lasat cu cativa ani in urma daca nu as fi fost nevoita sa plec si sa las totul in urma.
Este adevarat ca s-a schimbat mult, ei bine… atat satul cat si vechii mei prieteni, insa sunt bucuroasa ca i-am revazut dupa atata timp si ca imi vor fi iarasi alaturi.
Ei bine poate totusi va intrebati cum ma simt, si as putea sa va raspund foarte bine ca ma simt exceptional. De ce? Ei bine , dupa ce ne-am intors in sat am reinvatat cum sa zambesc , cum sa ma bucur de viata, de fiecare zi din ea ca si cum ar fii ultima, si poate cel mai important este faptul ca am invatat cum sa ma distrez din nou…
Cat despre Lissa ce as putea spune? Este bine chiar foarte bine daca stau sa ma gandesc. A ajuns printer cei mai buni ninja din academie si pe langa asta mai are parte si de un baiat extraordinar pe nume Shin care chiar o iubeste. Ce pot sa spun? Ma bucur pentru ea si sper sa aibe mai mult noroc decat am avut eu….pana la urma merita.
Si ca veni vorba de cupluri noi, ar trebui sa va spun ca Naruto este foarte fericit alaturi de scumpa lui sotie Hinata si de cei doi copilasi ai loi extreme de dragalasi, Shany si Yorusuke. Dar pe langa asta scumpul meu prieten a reusit in cele din urma sa isi indeplineasca visul de a devein Hokaghe, si sa stiti ca se pricepe foarte bine.
Tsunade este si ea bine la spital alaturi de Sizune -care este la fel de aiurita- si de vechia mea prietena Ino care mai nou are un proaspat sot si anume, Sai. Mda dupa cum v-ati dat seama toata lumea este fericita multi si-au gasit jumatatile si majoritatea deja au cate o familie. Asta nu se poate spune si despre mine, insa sunt fericita cum v-am spus, ba chiar am fost numita si saninsi am si propria mea echipa. Echipa 7 cea mai buna echipa din Konoha, Formata din Namiko Hyuga, Shin Yamakoshi si Lissa Dragomir…

***

Orice vis se poate sfarsi intr-o secunda si de multe ori nici macar nu ne dam seama. Insa dintr-un vis frumos aceste se poate transforma foarte repede intr-un razboi. Un razboi sangeros, in care iti vezi camarazii si prietenii cazuti la pamant , un razboi in care doar tu ramai in picioare si privesti cu amaraciune campul plin de trupuri inerte si reci…

Poate ca v-am bagat in ceata, asa-i? Ei bine sa o iau cu inceputul sis a va spun ce s-a intamplat .

FlashBack:
“ Stateam si ascultam dezinteresata subiectele discutate de catre Consiliu. Mintea mea era plecata departe, si cu toate ca ma gandeam la tot felul de chestii, nu ramaneam deloc asupra unui subiect. Incepusem sa ma plictisesc si sa imi pierd calmul si rabdarea. Toata lumea discuta aprins despre nu stiu ce subiect legat de misiunile pe care ar trebui sa le primeasca geninii si chuninii.
Era atata galagie in sala de Consiliu incat abia daca mai puteam intelege ceva. Tensiunea se simtea in aer si parca devene din ce in ce mai densa.
Doream sa ma ridic odata de pe scaun si sa plec acasa pentru a ma relaxa si a nu mai auzii toate certurile acestea banale. Si totusi cand sa ma ridic o echipa de A.M.B.U. isi fac aparitia reusind sa faca liniste dintr-o data.











I'll keep holding out my hand until you take it. 


Fanficurile mele:

One and Only  (Finalizat)

                                                             I Will Love You Forever
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Atingerea Umbrei***   ***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_icon19Vin 12 Oct 2012, 16:36

Prima, vad eu bine? Imi pare extrem de rau ca nu am
ajuns mai devreme la acest fic cu adevarat superb. Pot spune cu sinceritate
ca inca din momentul in care am trminat primul capitol nu m-am mai putut
opri din citit. Imi place foarte mult ideea si te rog frumos de tot sa ma
anunti si pe mine de next. Si sper ca nu te supara intrebarea, dar ai
citit cumva "Academia Vamoirilor" ?
Ei bine eu cam atat am avut de spus si astept nextul.
Pana la urmatoarea intalnire A.J. te pupaceste dulce de tot kiss Bye, Bye


***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Bf2m81
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Atingerea Umbrei***   ***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_icon19Joi 22 Noi 2012, 19:11

Next-ul!!!!!!!Anunta-mai si pe mine cand il pui!Dar hai mai repejor te rog eo mult!!!Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 33
Sus In jos
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Atingerea Umbrei***   ***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_icon19Mar 27 Noi 2012, 23:05

buna seara dragilor am si eu sa va anunt ca voi incepe sa postez din nou pe acest site si imi voicontinua creeatiile deja incepute, inasa va rog sa ma intelefeti daca nu va voi putea anunta sau daca voi intarzia cu postarile deoarece sunt in ultimul an de generala si probabil ca unii dintre voi stiu cum este ... asa ca va rog sa nu va suparati si bineinteles sa va bucurati de postrarile mele:) va iubesc mult




I'll keep holding out my hand until you take it. 


Fanficurile mele:

One and Only  (Finalizat)

                                                             I Will Love You Forever
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Atingerea Umbrei***   ***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 15:56

Fan Fic Sasuke&Sakura blocat din cauza inactivităţii

Joi Sept 27, 2012 11:57 am - ultima dată la care autoarea a postat un capitol. A specificat pe 27 Noiembrie că vei reveni pe forum cu posturi, dar nu ai făcut-o. Nu cred că nu puteai să-ţi faci timp în vacanţa de iarnă să intri pe forum, fie că eşti a 8-a.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ***Atingerea Umbrei***   ***Atingerea Umbrei*** - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

***Atingerea Umbrei***

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-