Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 This is all i need ! ☺

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Dum 05 Aug 2012, 00:55

Hey hey.Scuze ca am trecut abia acum....
Capitolul a fost frumos,chiar daca a fost scurt mi-a placut descrierea sentimentelor.Atat la Sakura cat si la Naruto
Mersiii ca m-ai anunta si sa nu eziti sa o faci si data viitoare.




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Dum 05 Aug 2012, 15:30

Heiiii Maria kiss
Acum am dat de ficul tau, si l-am citit, iar ultimul capitol m-a dezamagit.
Stii de ce? Pentru ca e prea scurt, iar nesatula de mine a devenit dependenta
de acest fic.
Imi place cum descrii sentimentele, si cum narezi. Esti talentata kiss
Naruto e atat de grijuliu cu Sakuraa puppy eyes Sa ai grija de ea, blondule, ca daca nu, ti-o iei :))
Sakura are o poveste de viata foarte trista, dar e destul de matura astfel incat sa treaca peste.
Sasuke, eah, nici nu stiu ce sa zic despre el. Sper sa o placa cu adevarat pe Sakura,
si sa nu isi bata joc de ea. Ai auzit, brunetule? Eu sper ca da :))
Cand vei posta continuarea, imi poti da un mesaj privat?
Multumesc anticipat.
Bafta la scris. Pupici kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
rozzeh
Academy Student
Academy Student
rozzeh

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 1

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Dum 05 Aug 2012, 21:57

Vaiii.....Cat de mult imi place!

AM ramas fara cuvinte!

Astept next-ul!

Te pwp Si te imbratisez vreau nextu ca te pap


NO
Sus In jos
Ava •
Jōnin
Jōnin
Ava •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Honolulu, Hawaii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1081
Puncte : 1164
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Dat cu presu' ..
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita . - .-

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Aug 2012, 14:34

Hellaw. in love Multumesc tuturor si ma bucur enorm ca va place acest fic. Acum.. urmatorul capitol dap !

Ξ Capitolul VI Ξ

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 15282415

Deschid ochii incet obisnuindu-ma cu lumina din incapere. La prima miscare facuta deja simt o durere care imi trece prin intregul corp precum un fulger. Adormisem intr-o pozitie nu foarte buna, asa ca amortisem in totalitate. Ma ridic incet in sezut si imi inalt mainile intinzandu-mi fiecare muschi. Intr-un final pot sa stau in picioare asa ca ma indrept spre camera mea, Urc rapid scarile, imi aleg o rochita alba si imi strang parul intr-o pleata, iau geanta si cobor urmand sa ies afara. In fata usii era Naruto care tocmai vroia sa intre in casa, asa ca se hotaraste sa vina cu mine . Imi pune mana de dupa gat bagandu-si cealalta mana in buzunarul de la bermude si incepem sa mergem. Se pare ca vroia sa ma duca intr-un parc. Am mers aproximativ jumatate de ora. Mergeam foarte incet admirand fiecare lucru pe langa care treceam. Copacii inalti si batrani erau plini de fructe sezoniere. Copilasii alergau in jurul lor incercand sa se catare. Erau atat de nostimi.

Parcul in care fratele meu ma dusese era foarte populat. Fantana arteziana din mijlocul acestuia servind drept piscina pentru multi dintre oamenii care se aflau acolo. Sub un castan batran era o canapea alba din lemn. Ne asezam pe aceasta si incepem sa privim intregul peisaj. Ahh, era atat de frumos. Pe lacul apropiat de parc erau 2 lebede care inotau in cerc, valsand. Intorc capul spre Naruto dorind sa ii arat cele doua vietuitoare, dar nu reusesc deoarece privirea mea o intalneste pe cea a lui Sasuke. Era insotit de o domnisoara foarte frumoasa. Era inalta, pielea ei fiind alba si lipsita de impuritati. Ochii ii erau mari si negri, parul lung si brunet, prins intr-o coada, o suvita din bretonul dat intr-o parte picand pe obrazul rozaliu.
-Buna! Spune aceasta cu un zambet larg si dulce. Tu trebuie sa fi Sakura. Sasuke mi-a spus atat de multe despre tine! continua ea intinzand mana spre mine. Ma numesc Nana.. Sasuke este..
-Salut! Da, eu sunt Sakura. Ma bucur sa te cunosc, Nana! zic rapid nelasand-o pe fata sa isi continuie fraza. Intind mana si o trag pe fata langa mine pe bancuta. Nu, nu vroiam sa aflu de la ea ca este iubita lui Sasuke. Ar fi fost mult prea mult pentru mine. Stiu deja ca nu am nici o sansa de a fi cu el, iar faptul ca are si o iubita acum ma ruineaza. Zambeam continuu ca o snoaba si incepusem sa ii pun multe intrebari. Se pare ca era cu 4 ani mai mare decat Sasuke, adica avea 22 de ani. Fusese la o facultate de medicina din strainatate, acum intorcandu-se dupa terminarea acesteia. Deci era atat de mare, dar totusi era cu el? Se pare ca ii plac fetele mature.. ah. Eu sunt mai mica decat el cu un an.

Orele treceau incet, de parca cineva tinea timpul in loc pentru a imi cauza mie rau. Fata era atat de simpatica si de dulce, fiind amuzanta si dragastoasa cu brunetul. Il mai imbratisa din cand in cand sarutandu-l pe frunte. Erau atat de frumosi impreuna. Eu deja priveam in alta parte, spre o statuieta din parc. Ma pierdeam iarasi in aceste ganduri care nu imi mai dau pace. Ma ridic de o data si privind in gol spun doar ca nu ma simt prea bine, asa ca vreau sa ma duc acasa, Nu mai spun nimic, nici macar "pa", pur si simplu plec. Mergeam cu mainile lasate pe langa corp. Nu mai aveam nici o forta, eram ca o pruna uscata, ca o planta neudata, ofilita din caza setei. Mergeam precum un zombie lovind persoanele pe langa care treceam. Paseam doar inainte, treceam printre masini fara a imi fi frica. Continuam sa avansez pe un drum care ducea spre un teren de fotbal amenajat probabil de oamenii care veneau sa joace din placere. Ma trantesc pe spate pe iarba, in centrul terenului. Noaptea se lasase, stelele fiind deja pe cerul negru abisal. Milioane de stele straluceau, milioane de ingeri stand in spatele acestore. Mereu mi se spunea ca fiecare era ingerul lui pazitor, dar eu? Eu oare am ? Nu, daca as fi avut as fi fost mai fericita, poate cineva m-ar fi iubit cu adevarat. Acel cineva dupa care tanjesc de cand sunt aici. Cum de mereu reusesc sa sufar? Cum de mereu sunt eu cea care plange nelasandu-i pe ceilalti sa ma vada? Continui sa fiu o ciudata chiar daca doream sa nu fiu. Asa eram eu, nu ma voi schimba niciodata.

Telefonul suna incontinuu perturband linistea din locul in care ma aflam . Apasam mereu pe butonul rosu care intrerupea instantaneu acea melodie deranjanta, dar incepea dinou. Ridic intr-un final telefonul si il duc la ureche, neuitandu-ma cine este cel care ma suna. Spun rapid un "da" subtire. Era Sasuke, intreband unde sunt si ce fac. Mereu ma suna cand dispaream asa. De ce? De ce o facea? De ce isi facea griji pentru mine ?
-Nu te mai gandi la mine! Ai grija de iubita ta! spun termindand apelul si inchizand de tot telefonul. Ma intorc pe o parte, imi pun o mana sub cap si inchid ochii. Vroiam sa adorm, dar evident ca nu reuseam. Ma ridic in sezut si privesesc inainte. In cateva clipe o lumina puternica ma orbeste. Pun mana in fata ochilor si incerc sa privesc printre degete. Era o masina, mai exact masina lui Sasuke. Coboasa incet si face un pas inaite, spre mine. Ochii lui ma priveau bland. Zambea.. zambea parca facandu-mi in ciuda. Ma ridic si incerc sa fug.. nu il vroiam aici. Vroiam sa fiu sigura. Ma prinde din urma si ma intoarce cu fata la el. Ma atrage in bratele lui ca intr-o plasa. Pun capul pe umarul lui, el facand lafel.
-Nana nu e iubite mea.. e sora mea. Imi zice calm cu o urma de amuzament in glas. De ce ai crede ca as putea fi cu o fata mai batrana decat mine? continua ridicandu-mi capul cu doua degete, intratat incat sa il pot privii in ochi. Ii simteam respiratia atat de aproape, caldura, bunatatea, perversitatea. Ma strangea din ce in ce mai tare de sold apropiindu-se de mine. Buzele noastre erau acum la doar cativa centimetrii departare. Inchid ochi si imi relaxez intreg corpul. Imi arcuiesc buzele intr-un zambet gingas, fiind distrus de buzele lui Sasuke. Asta chiar se intampla? Chiar era el, chiar ma saruta ? Simteam ca picioarele mi se inmoaie si ca sarutul se adanceste din ce in ce mai mult. Ii pun o mana pe fata, pe obraz simtindu-i pielea fina. Imi ridic si cealalta mana si il prind de gat tragandu-l mai aproape. Eram inebunita dupa el, dupa gustul buzelor lui pe cate vroiam sa il aflu de atata timp. Se indeparteaza putin si dandu-mi o suvita de par de pe chip spune.
-Tu nu vezi ca numai pentru tine am ochi? Visam, clar visam . Imi dau o palma peste frunte si una peste obraz. Trebuia sa ma trezesc odata. Ma uitam in toate derectiile ca o dementa, iar brunetul ma urmarea cu o spranceana ridicata in sus. Hai acasa! Zice prinzandu-ma de mana si tragandu-ma dupa el. Ai nevoie de somn!

Intru in masina, imi pun centura si imi ridic picioarele, tinandu-le pe scaun. Intorc privirea spre el si zambesc intruna. Cred ca incepusem sa il sperii. Ii pun mana pe bratul plin cu muschi, mangaindu-l .
-Tu.. de ce m-ai sarutat?
-Pentru ca te plac.. imi raspunde uitandu-se inainte si zambind. Nu sunt genul care sa faca prima miscare. In general fete sar pe mine, dar tu esti altfel. Pe toto parcursul drumului nu am mai spun nimic. Doar am privit inainte zambind din toata inima mea.


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Tumblrmgy30sytwf1rf275u

Someday I will be strong enough to lift not one but both of us. ♥


Ultima editare efectuata de catre Kawii »๏« in Mier 08 Aug 2012, 17:33, editata de 1 ori
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Aug 2012, 14:48

foarte frumos imi place...
astept repede nextul spor la scris si idei kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Aug 2012, 14:51

Heii, mersi ca m`ai anuntat!
Si din nou m`ai lasat fara cuvinte.
Capitolul a fost....perfect. dap !
Ador felul cum descrii totul. in love
Iti ador ficul.
E pur si simplu genial. in love
Astept cu nerabdare urmatorul capitol.
Spor la scris si la idei!
Mi-chan te kiss
See ya!


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Aug 2012, 16:22

Iiiiiha ajung si eu intr-un final rolling on the floor
Super capitolul in love
Sper sa aduci next repejoor kiss
Kisses kiss




This is all i need ! ☺ - Pagina 2 6y0bq1



Mustache

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 347ib8zThis is all i need ! ☺ - Pagina 2 SemnaturagThis is all i need ! ☺ - Pagina 2 292625w







Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Aug 2012, 16:48

Hey! Hey! Hey! Am trecut si eu pe la ficul tau , draga si buna mea prietena .... ce pot sa zic ... n-am cuvinte a hug ...kiss kiss kiss cat talent ai ! what?lol! what?lol! mai ales cand vine vorba de descriere . vreau next-ul curand si cand il aduci sa ma anunti si pe mine ! puppy eyes puppy eyes

Ps: mi-e dor de tine si de restu gasti de nebuni > puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss in love
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Aug 2012, 17:41

Buna.

Deci... deci...

Am ramas fara cuvinte. :|


Iti ador fic`ul in love Scuza`ma ca nu am ajuns mai repede pe aici crying
Scrii foarte frumos ! a hug Nu mai puteam sa ma opresc din citit lough


Astept next. Si da`mi un Pm, te rog mult, cand il pui. please




This is all i need ! ☺ - Pagina 2 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : This is all i need ! ☺ - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Aug 2012, 22:03

awwww . ce sweet a fost ,

imi pare sincer rau ca n-am mai trecut pe aici ,
mi-a placut chiar foarte , foarte mult ,
iti iubesc ficul , asta e clar ,
sper sa ma anunti de next ,
crisu te pupaceste


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 S6he8w
This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Npi5xg
This is all i need ! ☺ - Pagina 2 2myt0zq




This is all i need ! ☺ - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Ava •
Jōnin
Jōnin
Ava •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Honolulu, Hawaii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1081
Puncte : 1164
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Dat cu presu' ..
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita . - .-

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 15:53

Ξ Capitolul VII Ξ

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Dvfggvlargelarge

Urmatoarea dimineata dupa acel sarut incredibil avea sa fie normala, sau cel putin asa credeam eu. Pasarelele stateau in copaci, in cuibusoarele lor sau pluteau lin pe inaltul cer, florile parfumate proaspat udate de roua diminetii straluceau in baie de raze transmisa de soarele calduros, abea rasarit. Stateam in sezut pe treptele din lemn cititnd o veche carte dupa care tanjisem mult timp pana am ajuns sa o obtin. Ochii mei treceau printre randuri precum un fulger printre nori, rapid dar atent citeam fiecare cuvintel de parca era ultima carte pe care o puteam citii. O poveste de dragoste atat de frumoasa si de adevarata asternuta pe niste foi albe iti putea transmite atata bucurie, cine ar fi crezut? O poveste de dragoste plina de incercari grele prin care cei doi adolescenti trebuiau sa treaca, dar o faceau fara a da inapoi stiind ca daca le-a fost sortit sa fie impreuna, vor fi indiferent ce s-ar intampla.

Un suras cald si jucaus precum al unui copilas rasuna in fata mea. Sasuke, stand pe vine ma privea fascinat, precum ar fi vizionat un film interesant sau ar fi vazut un tablou impresionant. Buzele lui intredeschise, arcuite intr-un zambet larg imi aminteau de noaptea trecuta, de sarutul dulce pe care l-am avut. Avea acea privire calma, precum s-ar uita la sora lui mai mica. Doar ma saluta, fara a schita un gest care sa imi demonstreze ca ceva special exista intre noi. Oare am visat aseara, sau tot ce s-a intamplat a fost un mic joc al seductiei, pe care Sasuke l-a inceput doar pentru a ma face sa sufar? Pun un botic de catelus si fara sa il salut si eu ma ridic de pe scari urcandu-le, dorind sa ajung intr-un loc mai retras precum camera mea. Mainile lui imi cuprind talia si ma intorc cu fata la el. Lasa mainile incet mai jos, undeva sub fund, se apleaca si ma forteaza sa cad in fata, astfel fiind acum carata de el precum un sac de ciment. Cand mi-am infasurat mainile in jurul bustului sau cartea a cazut pe jos, ramanand in urma. In cateva clipe sunt arucata in patul din camera mea, brunetul urmandu-ma, aterizant peste mine, cu picioarele de'o parte si de alta a trupului meu si cu o mana sub mine, pe spatele meu si cealalta pe obrazu-mi rosu de rusine.
-Crezi ca e frumos ce faci? Ca iubita a mea ar fi trebuit sa ma saluti si sa ma imbratisezi. Asa se face, nu? Iubita? Sunt iubita lui? La auzul acestor cuvinte o lacrima isi face aparitia in coltul ochiului meu, urmand sa alunece usor pe obraz, fiind stearsa de mana lui. Imi ridic bratele punandu-le pe dupa gatul lui si imbratisandu-l .
-Imi pare rau! Credeam ca tot ce s-a intamplat aseara a fost doar un vis ..
-Un vis?! Hmm.. a fost lafel de frumos ca un vis! Spune acesta ridicand capul si sarutandu-ma apasat. Capurile noastre sa miscau incet si timind, ajutandu-ne buzele sa se framante din ce in ce mai puternic, iar lupta dintre limbile noastre sa fie din ce in ce mai aprinsa. Era prima data cand sarutam un baiat intreaga mea viata in modul acesta. Primul meu sarut l-am avut tot cu el, ieri seara. Simteam ca plutesc, ca sunt pe o alta lume, departe de aici. Pentru cateva minute am uitat de tot ce mi se intamplase in intreaga mea viata. Inima mea batea pentru prima data cu toata forta ei.

Sasuke imi inmaneaza o sacosa mare, bej cu o fundita alba pe ea. Dupa ce o iau in mana si ma uit la continutul ei el paraseste incaperea. Scot fiecare lucru din acea punga. O rochita alba din dantela scurta co o palma deasupra genunchiului, o pereche de pantofi crem cu o fundita alba si o bratara din aur alb erau in aceasta. Ma asez pe pat tinand rochia la piept. Lacrimile mele nu se opreau din a aluneca usor una cate una brazdandu-mi obrajii. Plageam, plangeam de fericire. Asta nu poate fi real. Erau atat de frumoase si probabil atat de scumpe. Chiar daca erau in fata mea si le simteam credeam inca ca visez. Ma ridic in picioare si timid incep sa ma imbrac cu toate cele daruite de " iubitul meu " . Era minunat sa spun asta stiind ca ma refer la Sasuke, la unicul baiat iubit de mine. Dupa ce termin sa ma imbrac ma asez in fata oglinzii mari de pe usa sifonierului. Ma admiram incontinuu precum o maniaca. Iau repede port-fardul si incep sa ma machiez. Putin fond de ten care sa acopere micile impuritati si cearcanele de la atata plans - de fericire-, putin fard crem, creion dermatograf si rimel, terminand cu un glos de buze incolor care imi acoperea urmele de muscaturi pe care mi le faceam singura cand ma gandeam la sarutul acela splendid. Imi undulez parul cu undulatorul meu vechi si mi-l dau intr-o parte, indreptandu-mi bretonul. Imi iau telefonul si portofelul in mana si ies pe usa.

In fata usii era deja Sasuke stand cu mainile in buzunarele pantalonilor si cu capul in jos. Scartaitul usii mele il indeamna sa ridice capul privindu-ma atent, observand si admirand fiecare detaliu. Rusinata las capul in jos si fac doi pasi inainte imbratisandu-l strans.
- Esti foarte frumoasa! Astazi o sa te duc sa imi cunosti familia si cativa prieteni. Am dat o petrecere in cinstea noastra. Cand aud aceste cuvinte scoase din gura lui ochii mi se maresc si mi se umezesc. Sa nici nu indraznesti sa plangi! Se rasteste acesta la mine facandu-ma sa tresar. O sa iti strici machiajul pitico si dupa aceea vei fi trista ca arati urat si ma vei face de ras in fata tuturor, in plus ochisori astia frumosi nu trebuie sa mai planga niciodata, intelegi? Spune acesta sarutandu-ma si imbratisandu-ma indepartandu-mi o suvita de par rebela.
-Multumesc! zic tragand aer in piept si strangand ochii, nelasand nici o picatura sa evadeze. Ma ia de mana si ma indeamna sa plecam. Se pare ca va fi o zi superba.

De indata ce am ajuns am fost primita cu bratele deschise de catre familia si amicii lui. Mama brunetului era o femeie foarte frumoasa, aratand precum una de 25 de ani chiar daca avea 40. Zici ca era sora lui Sasuke si a lui Nana, nu mama lor. Tatal insa era usor imbatranit de vreme. Cercanele adanci din jurul ochilor si mainile aspre acoperite de crapaturi si bataturi aratau ca omul era unul muncitor, de aceea aceasta familie era asa instarita. Toti prietenii lui erau de gasca, unul mai dragut ca altul. Fiecare ma imbratisa si imi ura bun venit in " familia " lor. Eram tot timpul cu zambetul pe buze, cred ca deja mi se blocase asa pe fata. Falcile si burta deja ma dureau de la atata ras si ochii mei erau umezi din cauza glumelor spuse de Naruto care se afla si el desigur acolo. In toata aceasta admosfera sublima trebuia sa existe desigur ceva ce m-ar putea devasta la propriu, precum se zice.. nu este padure fara uscaturi. In timp ce ma duceam spre o masuta pentru a lua un pahar cu apa ma intalnesc cu o fata destul de draguta, blonda pe nume Ino. Aceasta era foarte zambareata si fericita, invartindadu-se intruna in jurul meu. Cand vreau sa ma intorc la grupul de galagiosi aceasta imi pune piedica. In timp ce cadeam puteam observa doar cu toti ceilalti radeau si se distreau, iar dupa duduitura provocata de mine toti erau muti, privindu-ma ca pe un cersetor cum eram la pamant. Tinand paharul in mana departe de corp, nevrand sa imi murdaresc rochita acesta s-a spart patrugandu-mi in mana. Era doar o mica zgarietura asa ca am strans pumnul, nevrand ca ceilalti sa vada asta. Ma ridic si ma scutur de praf spunandu-le tuturor ca m-am impiedicat din neatentie. Iau cioburile cu un servetel, nedoarind sa mai am alte accidente aruncadu-le la gunoi, pastrand servetelul si strangandu-l in mana peste rana.
-Deci tu esti Sakura, ha? Se aude vocea pitigaiata si increzuta a blondei, cu un ton batjogoritor. Se pare ca tu esti urmatoarea prada a lui. Prada? Ce vrea sa spuna cu asta? Ma intorc cu capul la ea privind-o in ochi si ridicand o spranceana . Tu vei fi urmatoare din patul lui Sasuke. Fii linistita, dupa ce se ocupa de tine te va lasa in pace, asa cum a facut cu toate, inclusiv cu mine. Continua aceasta intorcandu-se si plecand spre alte blonde, lafel de intepate precum ea. Las privirea in pamant, gaditoare. Oare avea dreptate? Sasuke avea sa imi faca asta ? Nu, Sasuke nu e asa. Sasuke e bun si dulce si atent cu mine. De ce mi-ar face ceva rau? In plus este prieten cu Naruto.. deci nu cred ca ar face ceva e ar putea pune in pericol prietenia dintre ei, nu?

Ridic capul si ma apropii de blonda. Iau un pahar cu apa, ii pun mana pe umar si o intorc cu fata la mine, facandu-i cunostinta cu lichidul transparent. Aceasta casca gura si ma priveste cu ura. Las paharul jos facandu-i cu ochiul si ma indrept spre Sasuke. Toti ma priveau razand si facand misto de Ino. Niciodata nu facusem asta, niciodata nu am fost atat de puternica intratat incat sa infrunt pe cineva, dar oricine ma raneste pe mine sau pe iubitul meu va avea de suferit !

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Hbjhb


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Tumblrmgy30sytwf1rf275u

Someday I will be strong enough to lift not one but both of us. ♥


Ultima editare efectuata de catre Kawii »๏« in Vin 10 Aug 2012, 17:43, editata de 1 ori
Sus In jos
Mustache
Special Jōnin
Special Jōnin
Mustache

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
Puncte : 2311
Reputatie Reputatie : 387
Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 15:56

Un capitol destul de reusit happy
Mi-a placut foarte mult atitudinea lui Sasuke in love
Defapt... mi-a placut totul rolling on the floor
Mai ales faza cu paharu' rolling on the floor Bine i-a facut biciuitor
Ce nu mi-a placut a fost tinuta Sakurei...
Pantofii imi plac intr-un fel sau altul
Dar rochita arata ca o fata de masa, acum serios :|
La banchet, o colega a venit cu o rochie identica! mama deci identica cu aia din poza ta huh?
Deci, nu ai idee cate glume proaste au facut astea pe seama ei... pentru ca, pe bune. zici ca e fata de masa...
Oricum... nu conteaza tinuta daca capitolul a fost reusit happy
In "next" poate se va mai intampla si ceva actiune p'acolo biciuitor rolling on the floor
Ja'ne yeah




This is all i need ! ☺ - Pagina 2 6y0bq1



Mustache

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 347ib8zThis is all i need ! ☺ - Pagina 2 SemnaturagThis is all i need ! ☺ - Pagina 2 292625w









Ultima editare efectuata de catre Mustache in Vin 10 Aug 2012, 16:06, editata de 1 ori
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 15:59

HEYY!
Scuze ca tocmai acum vin cu un com !
This is all i need ! ☺ - Pagina 2 23826

Sa revenim!
Capitolele au fost superbe!
Am ramas fara cuvinte!
This is all i need ! ☺ - Pagina 2 1733309228
Astept next-ul!
PWP
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : This is all i need ! ☺ - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 16:02

awwwww a fost asa de dulce ,
pitico ! mi-a placut mult acest capitol !
a fost sweet si dupa cum am mai spus ador ficul tau ,
sper sa ma anunti de continuare ,
crisu te pupaceste


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 S6he8w
This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Npi5xg
This is all i need ! ☺ - Pagina 2 2myt0zq




This is all i need ! ☺ - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Ava •
Jōnin
Jōnin
Ava •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Honolulu, Hawaii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1081
Puncte : 1164
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Dat cu presu' ..
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita . - .-

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 16:49

Ei bine draga Mustache vreau sa iti spun ca asa vedeam si eu inainte aceste rochite.
Da, sunt asemanatoare cu fata de masa, defapt cu musamalele de plastic sau cu
broderia de la fetele de masa, dar eu pur si simplu
le ador acum. Mi se par cute dap ! si geniale.
Am si eu una asemanatoare cu cea din imagine pe care o port
de cat de multe ori port.
Desigur acum fiecare cu ideea si parerea lui. lough
Conteaza ca mie, creatorul fic-ului imi place.
Si multumesc fetelor pentru comentarii . in love Ma bucur enorm ca micul meu ficulets va atrage . happy2
Kisses. kisskisskiss


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Tumblrmgy30sytwf1rf275u

Someday I will be strong enough to lift not one but both of us. ♥
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 17:28

Heii, mersi ca m`ai anuntat.
Capitolul a fost superb. in love
Mi-a placut mult la sfarsit faza cu Sakura si Ino si desigur apaaa. lough
Pai nu am ce comenta, a fost extraordinar. jos palaria in fata
Spor la scris si la idei!
Mi-chan te kiss
See ya! dap !


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : This is all i need ! ☺ - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 17:30


Hello ^.^
Etto ... daca tot ai insistat atat, iata-ma aici =]] Cu toate ca era deajuns sa-mi stii doar tu parerea -.- Ah, si ai uitat sa-mi spui ca ai postat acest capitol -._-. Te tin eu minte ! =]]
Asa, despre fic. In primul rand, ultimul capitol nu are numar =]] "Capitolul" scris intre caractere .... Ai uitat sa pui si un "VII" langa :P Nu-i asa grav, dar trebuia sa te atentionez 0.0 Apoi, ai cateva greseli de ortografie, gen: inghid - inghit ; intruna - intr-una .... doar pe astea le-am retinut =]] Cat despre descriere, actiune si dialog, nu am ce critica. Toate aceste moduri de expunere se imbina frumos una cu alta, si dau nastere unui fic minunat, la fel ca scriitoarea :)) Deci, draga mea cea draga =]] ai un fic superb si asa va ramane mereu ^.^
Data viitoare sa ma anunti de next !!!

Xoxo, Zummy <3



This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Hands10
This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Ava •
Jōnin
Jōnin
Ava •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Honolulu, Hawaii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1081
Puncte : 1164
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Dat cu presu' ..
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita . - .-

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 17:46

Scumpa mea cea scumpa in love scuze ca nu te-am anuntat da' chiar vroiam sa intru pe mess sa o fac happy2
Ma bucur ca iti place draga dap ! Si stii ca eu sunt mai cascata si mai fac greselute cateodata..
defapt de cele mai multe ori. nervi!
Multumesc mult ca insfarsit ai dat si tu un comm .
Marii te pupaceste ! kisskisskisskiss Defapt va pupaceste ! kisskisskisskiss
P.S. : Da ! O sa te anunt !!! lough


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Tumblrmgy30sytwf1rf275u

Someday I will be strong enough to lift not one but both of us. ♥
Sus In jos
Smiley
Academy Student
Academy Student
Smiley

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Moldova -Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 18:07

Heii, mersi ca m`ai anuntat.
Capitolul a fost superb. This is all i need ! ☺ - Pagina 2 962758
Mi-a placut mult la sfarsit faza cu Sakura si Ino si desigur apaaa.


NEXXT


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Tumblr_m0vyr6wqRu1qhwlpio1_500_large


Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 22:22

Hey.

Mi`a placut capitolul in love Cum a zis si @Mustache, asteptam actiuneeee in love
Deci imi place fic`ul, e foarte tare in love
Multumesc ca m`ai anuntat si sper sa o faci in continuare. a hug please



See ya. hi!


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Aug 2012, 16:33

wow huh?
mi-a placut mult faza cu ino sh sakura rolling on the floor
sh capitolul a fost super bv in love happy2
nextul dance2


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
Ava •
Jōnin
Jōnin
Ava •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Honolulu, Hawaii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1081
Puncte : 1164
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Dat cu presu' ..
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita . - .-

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Aug 2012, 17:40

ΞCapitolul VIIIΞ

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Dontfallasleepyetbyxxxd

Desi aveam un zambet larg pe buze strangeam puternic servetelul in mana. Simteam ca e ud, simteam ca ma ustura dar rezistam, trebuia. Chiar daca seara se apropia din ce in ce mai mult simteam sa timpul sta pe loc. Fiecare atingere a lui Sasuke ma facea sa cred din ce in ce mai mult ca ceea ce traiam acum.. era doar un vis. Ma simteam precum Cenusareasa. O fata care trebuie sa munceasca si sa aibe grija de cei din preajma ei, deoarece asta ii este scris, dar intr-un final apare un print care sa o protejeze, sa o duca departe de greutati, sa o faca a lui, printesa lui. Asa ma simteam langa el. Pana si cel mai mic sarut pe frunte ma facea sa innebunesc, iar cand imi spunea " pa " simteam ca nu se va mai intoarce niciodata, ca ma va lasa singura, ca ma va parasii. Oare.. ma indragostisem prea repede si prea tare de el ? Adica.. daca nu va dura? Daca ma va parasii cand eu nu ma astept? Voi mai reusii sa traiesc, sa respir, sa sper ca intr-un final totul va fi bine ? O imbratisare calda de-a lui ma trezeste rapid din visare. Palma lui fina si calda imi masa crestetul capului.
-Pitic, hai acasa! spune acesta cuprinzandu-mi buzele intr-un sarut fugar, dar inocent si dulce. Ma ia de mana si ma forteaza sa il urmez. Nu, nu ma forta, eu vroiam, vroiam sa merg langa el.
Doar motorul forma singurul sunet care se putea percepe in linistea intunericului de afara. Strazile pustii, geamurile inchise, luminile stinse imi dadeau impresia ca acum eram intr-un oras cu totul diferit. Mai pustiu ca niciodata. Capul meu statea moale, lipsit de vlaga rezemat de geamul rece. Toamna se apropia, deci mai era putin timp pana cand scoala va incepe. Off, mai am inca doua clase, iar ei una. Nici macar nu stiam la ce scoala voi merge, nici macar nu mi-am facut inscrierea. Ridic capul panicata si il privesc pe Sasuke speriata .
-Ce e? intreaba acesta marind ochii si atintindu-ma cu ei. Ce s-a intamplat ?
-Eu.. la ce scoala voi merge? Adica.. nu mi-am facut inscrierea la nici una. Daca este prea tarziu? Daca va trebuii sa astept un semestru pana sa ma inscriu, sau daca voi rata inceput scolii? Ce..
-Stai calma! Unchiul meu este directorul scolii la care suntem noi. O sa vorbesc cu el sa te inscrie. E un liceu bun, mai ales ca asa vei fi mai aproape de mine si voi putea sa te protejez mai bine. Spune acesta tragandu-ma de mana aproape de el cuprinzandu-ma mai apoi cu ea . De ce iti faci atat de multe griji? Continua sarutandu-ma pe frunte..
-Fi atent la drum! Spun retragandu-ma din bratele lui si revenind in pozitia in care stateam inainte. Lacul care taia in doua orasul in care ma aflam era tata de stralucitor in noptile linistite pecum aceasta. Adierea usoara a vantului creia mici valuri care mangaiau usor stratul de nisip din jurul lor. Stelele se reflectau precum intr-o olglinda gigantica. De indata ce am ajuns acasa am iesit din masina indreptandu-ma spre casa. Brunetul ma urmarea fiind in spatele meu. Fiecare pas facut de mine era repetat de el. Ma intorc pe varfuri si il imbratisez sarutandu-l si stand asa cateva minute bune. corpul lui bine facut imi era precum o perna gigantica, pufoasa si calduroasa de care nu m-as fi despartit niciodata. Intr-un final ma retrag urcand in camera mea. Fac un pas si imping usa asteptand ca zgomotul produs de intalnirea acesteia cu tocul sa rasune puternic in incapere, dar nimic. Intorc rapid privirea amutind atunci cand il vad mana lui Sasuke care tinea ferm usa. Fac doi pasi inapoi picand in sezut in patul din spatele meu. Baiatul inchide usa si se apropie de mine. Sper ca nu vroia sa.. nu eram pregatita. Pe inrosesc total la fata si las capul in jos. El se apropie de mine din ce in ce mai mult provocandu-mi inima sa bata cu putere. Se aseaza langa mine pe pat si imi pune mana pe umar. Imi spune incet ca totul e in regula si ca nu vrea sa facem ceva in aceasta seara, doar vrea sa ma aibe aproape. Ma intreaba mai apoi daca poate face un dus. Ingan un "da" incet si ii arat baia. Cand acesta intra iau de la mine niste pijamale in care ma schimb, aducandu-i unele si lui de la Naruto din camera, nu cred ca se va suparata.
-Sasukee ti-am pus niste haine de schimb in fata usii. Eu o sa fiu pe balcon, daca ma cauti! spun plecand rapid din fata baii.

Priveam cerul, luna, stelele. Era precum o gradina mare. Cerul era pamantul, luna o femeie frumoasa care ingrijeste stelele, adica florile. Mereu ma intrebam oare de ce stelele sunt atat de departate una de alta? De aici arata precum sunt la doar cativa centimentrii distanta, dar defapt sunt la mii de ani. Doua brate puternice imi cuprind mijlocul. Respiratia lui calda imi gadila usor ureche, ridicandu-mi cateva fire jucause de par. Era atat de calm, respira atat de incet si imi conferea mie atat de multa incredere.
-Multumesc ca ma lasi sa stau aici! spune ridicandu-ma si bagandu-ma in camera. E racoare! Treci in pat! ma ideamna ridicand cearseaful si facandu-mi semn sa intru. Ma asez in sezul incrucisandu-mi picioarele, el punandu-si capul pe ele precum pe o perna. Las capul is jos si il privesc in ochii-i negrii precum cerul de care vorbeam acum cateva minute. Incepe sa rada zgomotos. Ii spun ca nu e nimic amuzand iar acesta se opreste ridicand mainile si tragandu-mi capul mai aproape. Imi dau parul la o parte odata cu mainile lui, acestea pozitionandu-se pe burta lui. Incep sa il sarut pe brunte, pe nas, pe obraz ca intr-un final sa ii ating subtil buzele carnoase si moi . Precum fiecare sarut pe care il abusesem pana acm si acesta era special in felul lui. Fiecare atingere pe care i-o ofeream ma facea sa cred ca sunt cea mai speciala fata din lume.

Era deja foarte tarziu. Stateam incolacita langa el, cu mana si capul pe pieptul cald acoperit doar de o camasa subtire. Nu puteam sa dorm si nici el nu puteam. Rana din palma imi trecuse chiar daca nu o tratasem. Nu fusese atat de adanca. Vocea lui Sasuke ma face sa tresar si sa zambesc, chiar daca intrebarea pusa nu era una care trebuia sa provoace bucurie. Ma intreba ce am avut cu Ino de i-am aruncat apa in fata.
-Mi-a spus ca sunt doar o alta fata din patul tau. Nu vreau sa cred asta, nu vreau sa cred ca acum doar te folosesti de mine si imi dai sperante deserte ca apoi sa ma parasesti si sa ma lasi sa sufar precum am suferit pana acum. Nu pot fi doar o alta fata cu care te intalnesti si de care uiti peste cateva zile !
-Ce conteaza? spune acesta ridicandu-se in sezut. Ce conteaza ca am fost cu mai multe fete inaintea ta ? Tocmai asta e.. a fost inaintea ta, de ce ai putea crede ca vei fi urmatoarea? Sunt baiat Sakura, e evident ca am mai fost cu alte fete, dar asta a fost cu mult inainte de a te cunoaste pe tine. Daca vrei sa fii a mea vei fi cand vei vrea, nu te pot forta! Si daca vrei sa fim impreuna trebuie sa avem incredere unul in altul, altfel nu ajungem nicaieri. Daca ajungi sa crezi fetele cu care am stat si care acum sunt geloase.. unde vom ajunge? Vreau sa fiu mult cu tine, pitico! Pe vecie daca se poate! spune acesta inrosindu-se la fata la ultimele cuvinte rostite. Ii cuprind fata cu palmele mele si il fortez sa ma priveasca in ochi. Il cuprind intr-o imbratisare stransa si plina de sentimente de dragoste. Acesta isi ridica mainile pe spatele meu si ma trage peste el in pat, revenind in pozitia in care statusem inainte de a-mi pune acea intrebare.


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Tumblrmgy30sytwf1rf275u

Someday I will be strong enough to lift not one but both of us. ♥
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Aug 2012, 17:51

ce romantic!!! love
imi place mult, mult, mult capitolul kiss
adu nextul cat mai repede please
te-am pupat spor la scris kiss kiss kiss kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : This is all i need ! ☺ - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Aug 2012, 22:07

awwww , stai linistita nu am cazut de pe scaun ,

mi-a placut foarte , dar foarte mult ,

nu am cuvinte ,

a fost chiar foarte frumos ,

iti raman datoare ca m-ai anuntat ,

sper sa o faci in continuare ,

crisu te pupaceste


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 S6he8w
This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Npi5xg
This is all i need ! ☺ - Pagina 2 2myt0zq




This is all i need ! ☺ - Pagina 2 R0b9k0
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Aug 2012, 23:29

Frumos capitol, chiar mi-a placut mult.
Ca de obicei nu prea am ce comenta.
Astept cu nerabdare nextul.
Spor la scris si la idei!
Mi-chan te kiss
See ya!


This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Continut sponsorizat




This is all i need ! ☺ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

This is all i need ! ☺

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-