Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 This is all i need ! ☺

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Mar 14 Aug 2012, 08:59

awww cat de dulce poate sa fie acest capitol si scuze ca n-am dat comm la capitolul de innainte dar am uitat ( st cam aeriana in ultimul timp) .... vreu next-ul cat de repede sa vad ce mai fac cei doi amorezi puppy eyes in love Te-am kiss si spor la scris kiss !


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mThis is all i need ! ☺ - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Mar 14 Aug 2012, 11:51

Yuyyyy ce dragut a fost.
Ma bucur ca Sakura a prins curaj si ca ea crede doar in sentimentele ei pt Sasuke
Scz ca nu am citit restul cap mai devreme....
Mai bine mai tarziu decat niciodata nu?
Ms ca m-ai anuntat si sper sa o faci si data viitoare!!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Mar 14 Aug 2012, 12:14

huh? ce frumos :( cum o alinta sasuke pe sakura in love
nextul kiss


This is all i need ! ☺ - Pagina 3 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 14:22

Doamneee, Maria, imi cer milioane de scuze ca nu am comentat pana acum. Am fost la mare si nu am putut intra.
Scuzeeee puppy eyes
Te rog sa ma anunti de acum in colo, caci voi comenta la fiecare capitol. Promit; pe cuvant de cercetas.
Ma rog, nu sunt eu cercetas, dar nu conteaza. In fine, revenim la fic:

Superbeee capitolele, minunate ❌
Ieeeee, sunt impreuna. Aveam un zambet larg cat casa cand am citit ca sunt impreunaa in love
Si cat de frumos o alinta Sasuke, si o place, si a prezentat-o parintilor si prietenilor.
"Pitic" suna atat de dulceeee, si el e dulce, si ea e dulce, ei impreuna sunt dulci. E perfect in love
Sper sa ramana totul perfect, desi nu cred. E prea frumos ca sa tina o vesnicie,
desi eu nu m-as supara daca s-ar intampla asta,si sunt sigura ca nici restul lough
Ce mi-a placut faza cu Ino si Sakura. Asa ii trebuie blondei aleia
Atat ii trebuie sa le strice relatia, ca ramane fara par in cap lough

Astept urmatorul capitol cu nerabdare.
Pupici kisskiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 19:02

Hey.

Deci... am ramas... This is all i need ! ☺ - Pagina 3 138742 WoW.
Cat de frumooooos a fost This is all i need ! ☺ - Pagina 3 1733309228 Cat de romantic This is all i need ! ☺ - Pagina 3 273918
Mama cat mi`a placut. This is all i need ! ☺ - Pagina 3 962758
Deci imi cer scuze din nou pentru mica perioada in care nu am intrat pe aici This is all i need ! ☺ - Pagina 3 23826
Iti multumesc ca m`ai anuntat si sper ca o vei face in continuarea si vei pune nextul cat mai curand. Eu personal ador acest fic este... special. Mai ales acest capitol mi`a dat o stare ... ciudata. [ Intr`un mod bun! ] Si cand am vazut poza de la inceput. This is all i need ! ☺ - Pagina 3 962758 A fost foarte frumos, plin de sentimente. Prin modul tau de a scrie mi`am imaginat totul perfect This is all i need ! ☺ - Pagina 3 962758 E genial totul This is all i need ! ☺ - Pagina 3 962758

Cum am zis... un mic Pm, te rog mult de tot. Cat de repede se poate ! This is all i need ! ☺ - Pagina 3 2332602154

Bye


This is all i need ! ☺ - Pagina 3 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”




Ultima editare efectuata de catre Claudya. in Sam 08 Sept 2012, 22:15, editata de 1 ori
Sus In jos
Ava •
Jōnin
Jōnin
Ava •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Honolulu, Hawaii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1081
Puncte : 1164
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Dat cu presu' ..
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita . - .-

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Joi 06 Sept 2012, 23:32

ΞCapitolul IX Ξ

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Tumblrm92idbydnx1r0mbqg

Placerea de a ii simtii mirosul si de a ii strange mana calda'n propria-mi mana ma facut sa uit notiunea timpului, sa nu realizez ca dimineata sosii, ca ciripitul pasarelelor de pe inaltul cer anunta inceputul unei noi zii de vara. Ma introc pe spate, privind tavanul alb continund sa il tin strans de mana pe brunetul meu. Simt o mica miscare si intorcand capul ii zaresc chipul obosit, zambetul suav si dulce si ochii incercanati privindu-ma cu atata dragoste. In doar cateva secunde corpul lui puternic era peste al meu, strivindu-l, facandu-ma sa zambesc. Ma durea, ma durea inima de fericire. Buzele mele se scaldau in placerea provocata de sarutul baiatului, de acel freamat care iti impune sa iti lasi frau liber sentimentelor. Mana lui stanga cobora usor pe piciorul meu gol si rece, mana mea ridicandu-se obrazul lui fin . Il despart din sarut si ma ridic din pat indepartandu-l pe brunet. Intorc capul oferindui un ultim zambet, imi iau niste haine din dulap si o zbughesc pe usa de la baie. Picaturile mici si caldute ale apei imi masau pielea . Gelul de dus cu aroma de mere forma pe intregu-mi corp o spuma densa, alba si frumos mirositoare. De cand sunt cu Sasuke parca intrega-mi viata a devenit un basm. Ma simt ca o printesa de cand il am alaturi de mine, de cand mi-a spus ca ma iubeste, de cand am vazut ca e atat de cald in ciuda spuselor celor din jur.

In cateva minute eram deja jos, alaturi de brunet si fratele meu mancand cate ceva.
-Sasuke, uita-te la mine ! Spune Naruto cu un ton usor nervos facandu-ne pe amandoi sa il privit intrebatori. Daca ai de cand sa te atingi de sora mea.. in sensul.. ala, esti mort! Ai inteles ? Imi indrept spatele si ridic o spranceana neintelegand la ce vrea sa se refere fratele meu. Adica daca ma atinge .. ce ? Nu e ca si cum.. ups! Aaaa, am inteles.. in ce fel sa ma atinga. Incep sa rad punandu-i mana pe umarul blondului.
-Fi linistit fratioare, stie ca nu are nici o sansa ! spun sarutandu-mi fratele pe frunte si lund farfuriile urmand sa le spal. Este atat de grijului. Probabil inca regreta ca nu a putut atata timp sa aiba grija de mine si acum vrea sa se revanseze. Il ador cand incearca din rasputeri sa faca ceva. Dupa ce imi termin curatenia prin bucatarie ma indrept spre living unde baietii stateau pe canapea privind o reluare de la un meci. Cata plictiseala. Adica mai sunt doar cateva zile si incepe scoala, iar singurul lucru pe care ei il fac e sa stea in fata unui televizor privind emisiuni stupide. Iau doua perne de pe fotoliu si le lansez in capul celor doi. Acestia intorc privirea uitandu-se la mine ca la o nebuna, incepand sa rada si sa imi faca semn sa plec. "Ce ?! Bine.. " imi spun in gand urcand scarile ca mai apoi sa revin imbracata intr-un costum de baie format din doua piese, alb si cu un prosop albastru pe umar. Sub privirile baietilor ma indrept spre usa din spate, trantind-o in urma mea. Pun prosopul pe un sezlong de langa piscina, ma asez in sezut langa aceasta lasandu-mi picioarele sa atarne in apa calaie si curata. Dadeam in fata si in spate din picioare ridicand apa in sus, mici picaturi sarindu-mi pe abdomen. Eram slaba, dar nu schiloada, bine facuta dupa parerea mea. Nu aveam burta, dar nu mi se vedeau coastele, aveam sanii medii si un fundulet desul de .. bun, zic eu.

Ma arunc in apa si incep sa ma scufund . Apa era perfecta de o balaceala asa ca vroiam sa profit din plin. Cand ma ridic in picioare, deoarece piscina nu era adanca, apa ajungadu-mi pana la gat il vad pe brunet intrand si el in apa, apropiindu-se de mine. Ma intorc cu spatele si ma apropii de cealalta parte a piscinei incercand sa ma indepartez de el, fara succes. Imi pune mana pe umar si ma intoarce cu fata la el incercand sa ma sarute, fiind impiedicat de mainile mele.
-Ce e ? spune acesta facand un pas inapoi si privindu-ma usor iritat de gestul meu.
-Parca a-ti zis sa plec.. acum iar vii dupa mine? spun punadu-mi mainile incrucisate si facand o fata de catelus intorcand capul in partea stanga si inchizand ochii. Aud doar cum acesta scoate un "of" si cum se scufunda, ca la cateva secunde distansa sa simt ca sunt luata pe sus si aruncata in apa. Era deasupra mea sarutandu-ma in apa, dandu-mi din aerul pe care el il inspirase inainte de a se scufunda. Ne ridicam amandoi, si dandu-mi parul de pe frunte incepe sa ma sarute dinou. De ce facea mereu asta, de ce ma facea sa uit orice doar cu un singur sarut, cu o singura atingere ? Oare ma indragostisem de el mult prea tare intr-un timp mult prea scurt? Se desparte din sarut spunandu-mi ca merge acasa sa se schimbe si ca la ora 12 mergem sa luam pranzul impreuna. Il aprob si cu greu ma despart de el. Era ora 10, deci aveam doua ore sa ma gandesc cu ce as putea sa ma imbrac. Sper ca nu ma va duce la cine stie ce restaurant de 5 stele plin de bogatani. Ies din apa si ma indrept spre casa tinand prosopul pe umeri.

Stau de ceva vreme privind in dupa precum bou la poarta noua. Aveam decat cateva rochite si nu stiam pe care sa o aleg. Intr-un final iau de pe umeras una bleo, simpla, cu trei palme sub fund, vaporoara si facuta dintr-un material subtire. Imi prind parul intr-o coada, imi dau doar cu niste fond de ten si ma indrept spre living, lundu-mi doar telefonul si o gentuta plic alba. Sasuke sosise deja, deci statusem destul de mult sa ma aranjez. Ma ia de mana si iesim pe usa salutandu-l pe Naruto. Se pare ca mergem pe jos, deci a fost norocul meu ca mi'am luat o pereche de pantofi cu tocul mai jos. Mana lui era pe umarul meu iar a mea de dupa spatele lui. Toate fetele intorceau capul privindu-ne, facandu-ma pe mine sa ma simt usor ciudat.. Continuam totusi sa zambesc, nu vroiam sa il fac si pe Sas'ke sa se simta prost. In cele din urma ajungem la restaurat. Era unul de 3 stele, destul de frumos, dar cam gol. Doar 7 mese erau ocupate asa ca noi am gasit una intr-un loc mai restrans.

Dupa cateva clipe trecute, cuprinsi de plictiseala am inceput un dialog in care vorbeam despre inceperea liceului. Se pare ca fara ca eu sa dau vre-un test de admitere deja eram in una din cele mai bune clase de mate-fizica din liceul unchiului brunetului. Nu prea ma incanta acest lucru, imi placea sa ma ridic pe propriile picoare si sa muncesc pana sa reusesc sa obtin ceva, deoarece asta am facut indreaga-mi viata, dar am acceptat, nevrand sa il supar pe baiat. Din fericire clasa mea era alaturata clasei lui, ceea ce imi readucea zambetul pe buze, lasandu-ma sa uit ca am fost iritata de faptul ca am intrat in liceu doar printr-o pognitura de degete. Continund sa povestim si sa glumim in stanga lui Sasuke isi face aparitia o domnisoara, cam uratica dupa parerea mea, cu un coc dezordonat, imbracata cu o camasa stransa la mijloc de o curelusa subtire si niste perechi de pantaloni scurti, ca niste boxeri. Sare entuziasmata pe Sasuke, imbratisandu-l si sarutanu-l de mama focului, ca o mama la revederea dupa 20 de ani a fiului. Zambeam in continoare, acel zambet fals care ascunde nervozitatea. De indata ce fata a realizat ca sunt iubita lui a intors ochii peste cap cuprinzandu-l de brat pe Sasuke si incepand sa il sarute mai apasat, aproape de buze. Rabdarea mea ajungand la capat ma indeamna sa intind mana, apucandu-l pe brunet si tragandul din ghiarele blondei, azvarlinfu-l pe un scaun de langa mine si indemnad-o pe.. fata sa se aseze in locul initial al baiatului. Vizibil iritata ia loc, chiar daca incerca sa isi apropie scaunul de cel al brunetului, stalpul de langa masa nu o lasa, fiind ca un baraj intre cei doi si ca un salvator pentru mine. Fiecare miscare facuta de ea era urmarita de ochii-mi sfidatori, enervati si plini de ciuda, facand-o pe fata sa se simte usor stanjenita. Dupa prezentarile tipice facute de Sasuke aflu ca tanara era o fosta iubita, actuala amica de a lui. Cei doi incep sa discute, dar eu nefiind atenta ramaneam pe dinafara, aproband din cand in cand la cate o intrebare pusa de Sasuke. Ochii imi erau atinti pe o femeie ciudata, aflata la barut restaurantului. Era imbacata decent, parul lung fiind lasat pe spate in valuri carliontate. Ochii de un rosut aprins asemanator cu sangele ma priveau iubitori dar totusi intrebatori. Simteam ca creasem o legatura cu acea femeie, ca puteam vorbii din priviri, ca ma intelege si ca deja imi stia toata viata dintr-o singura privire. Sunt trezita la realitate de mana calda a brunetului care ma indemna sa il privesc, sa ii observ mimica fetei care pur si simplu spunea " Haide, te rog, sa plecam de aici ! " . Instant imi pun mana la burta si una pe frunte spunand ca imi este foarte rau. Sasuke, punandu-si mana pe spatele meu ingana rapid un " Sa mergem acasa ! " nelasand-o pe fata de langa noi sa mai spuna ceva.. noi disparand printre mese.

Scapasem destul de repede. Inca cateva minute langa fata aia si o strangeam de gat, jur! Imi parea atat de rau ca nici macar nu reusisem sa mancam. Sasuke insa era calm, continua sa ma priveasca si sa ma apropie de el, intorcandu-mi capul si sarutandu-ma firav, dar totusi cu multa pasiune. Ma tinea atat de aproape de el, parca nevrand sa dispar sau sa fug de langa el, dar serios acum.. de ce as face-o ?


This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Tumblrmgy30sytwf1rf275u

Someday I will be strong enough to lift not one but both of us. ♥
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 00:16

Hello. This is all i need ! ☺ - Pagina 3 78717

Multumesc de anunt.

Deci capitolul a fost frumos, mi`a placut. E bine ca l`ai adus si acum oricum. This is all i need ! ☺ - Pagina 3 947835
Chiar m`a ingrijorat "fosta" lui Sasuke.. This is all i need ! ☺ - Pagina 3 468521 sper sa nu se intample nimic rau.
In rest.. nimic de comentat. It was great !

Astept cu nerabdare si urmatorul capitol, pe care sper sa`l aduci putin mai repede. Si sper sa ma anunti din nou. This is all i need ! ☺ - Pagina 3 78717

Succes in continuare.

See ya.



This is all i need ! ☺ - Pagina 3 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 00:19

Asaaa, in sfarsittttt. Stii cat am asteptat capitolul asta?
Oh, iti zic eu: mult!
Mi-a placut mult capitolul, de fapt, mie imi plac toate capitolele.
Sunt geniale pentru ca ai un limbaj atat de simplu, cu ajutorul caruia transmiti
o groaza de sentimentee in love.
Mda, era imposibil sa nu apara o blonda in peisaj. Totusi, Sakura a pus-o la punct, asa cum trebuia,
mai bine spus: asa cum merita. Eah, ma bucur ca nu s-au certat [inca], si ca sunt impreuna
si atat de fericiti. Imi place toata dulceata asta care pluteste prin aer, dar in acelasi timp ma si ingrijoreaza.
Stiti cum se spune, apar necazurile atunci cand lumea iti e mai draga. Sper ca vorba asta sa nu se aplice si in cazul lor.
Sunt destul de seaca la ora asta, si de aia nu iti pot da un comentariu pe masura. Daca imi mai aduc aminte de ceva,
dau un edit.
Asa, in incheiere vreau sa iti multumesc pentru ca m-ai anuntat, si sa iti mai spun: sa nu eziti sa o faci
si data viitoare.
Spor la scris si la idei! dap !

Pupici kiss



Claudia
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 01:40

mi-a placut foarte mult capitolul asta draga mea
imi place cum descrii sentimentele, doamne deci nu am cuvinte la cat de frumos a fost capitolul
astept nextul cu mare nerabdare
te-am pupat spor la scris kiss in love


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
PandaBoo ^^
Genin
Genin
PandaBoo ^^

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In lumea mea, acolo unde nimeni nu ma poate gasi!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Arhitectura, desen tehnic, pictura si chestii mici si pufoase! :3
Stare de spirit Stare de spirit : I'm happy any time of day!

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 02:22

Buna,
Am aterizat si eu pe aici. Ce pot sa spun? Imi place foarte mult ideea si descrierea. Am vazut ca nu prea ai greseli, ce pot spune. M-ai topit cu ficul. in love Il ador. Spor incontinuare la scris si sa nu il termini prea repede. i love you
Zbey! hi!
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 09:33

Mda cred ca sunt ultima la comment waiting si ce pot sa spun este vine mea ...> angry
next-ul a fost absolut grozav in love si mi-a placut la nebunie in love si apropo merci de anunt puppy eyes kiss si sper s-o mai faci puppy eyes te-am kiss dulce dulce rau si sper sa aduci next-ul cat mai repede puppy eyes !!!!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mThis is all i need ! ☺ - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 12:30

Hey hey

Mda ...am ajuns si eu,cam tarziu ce'i drept...

Capitolul a fost super!

Semnele de gelozie ale Sakurei devin din ce in ce mai evidente,insa as vrea sa le vad si pe cele ale lui Sasuke happy2

Mersi ca m-ai anuntat si sa o faci si data viitoare.

Te rog sa aduci repede nextul.




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Sam 08 Sept 2012, 14:09

nextulll!!!


This is all i need ! ☺ - Pagina 3 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19Dum 09 Sept 2012, 23:25

Hello honey! Am sosit cu critica cerutaaa! rusinos


Idee: Sincer, nu este una foarte spectaculoasa. Am mai intalnit zeci de astfel de ficuri asemanatoare, dar totusi ma bucur cu vii cu lucruri noi in fiecare capitol. Astfel iti poti personaliza povestea, o poti face cat mai atractiva.

Titulul: Nu ma atrage. De fapt, cel mai mult ma atrage fata aia de dupa semnul exclamarii, in rest nimic. Puteai alege ceva mai sugestiv si atractiv. Nu pot zice ca nu se potriveste dar…

Descriere: Ei bine, pot zice ca pe parcursul capitolelor ei evoluat binisor, ceea ce ma bucura foarte mult. Parca la inceput era ceva mai superficial, dar ti-ai revenit treptat. Stai destul de bine la acest capitol din punctul meu de vedere.

Dialog: Nu ai probleme aici. Dialogul nu este sec si nici in cantitati foarte mari. E ok.

Actiune: Uneori e grabita, alte ori nu e… Asa, intre… Totusi, parca prea repede s-au indragostit astia doi…

Greseli de ortografie/tastare in ultimul capitol:

simtii- simti
ma facut - m-a facut
sosii – sosi
zii – zi
oferindui – oferindu-i
Fi linistit – Fii linistit
lund – luand
vroiam – voiam
dinou – din nou
Aveam decat cateva rochite – aveam doar cateva rochite
vaporoara – vaporoasa
vre-un – vreun
Pognitura – pocnitura
Azvarlinfu-l – azvarlindu-l
Atinti- atintiti
Vorbii – vorbi
Stau de ceva vreme privind in dupa precum bou la poarta nou – stau de ceva vreme privind in urma precum boul la poarta noua (asta cred ca voiai sa zici, de fapt, nu?)

Estetica: Este bine aici. Nu m-am chinuit deloc la citit, e in regula..

Punctuatie: Aici ai unele probleme... Ma refer in special la pusul virgulelor. Uneori cand trebuiau puse nu le-ai pus, iar alte ori, cand nu trebuiau puse, le-ai pus. Mai multa grija pe viitor.

Ei bine, cam atat am avut eu de zis... sper sa nu te fi suparat cu ceva...
A si ca tot am trecut pe aici....
Ultimul comentariu dat de alexx ... Sa treci pe la regulament pentru a vedea ca un mesaj trebuie sa contina minim 10 cuvinte... Al tau are doar unul... Mai multa atentie te rog!


This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Continut sponsorizat




This is all i need ! ☺ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: This is all i need ! ☺   This is all i need ! ☺ - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

This is all i need ! ☺

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-