Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Never say never  - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Never say never  - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Never say never

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Never say never  - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Dum 03 Iul 2011, 20:48

Miau miau !!


Ai ai ai vai wtf Imi e dedicat mie, vaaaaiii oops in love Habar nu ai cat ma bucur ca ai pus capitolul. Imi place foarte mult, e frumos ca de obicei. Nu prea am ce sa critic, ai descris sentimentele foarte bine. Stii ca imi place cum descrii, frumos, chiar foarte frumos. Iti multumesc ca ai pus capitolul si mai ales ca imi este dedicat mie a hug Esti o dulceata, deaia te iubesc asa de mult kiss

Actiunea nu a fost grabita, ca de obicei lucrurile merg lent, in stilul tau iar actiunea este dezvoltata, ceea ce pot spune este ca imi place happy

Estetica .. ph, nici aici nu am ce comenta, nu am vazut vreo greseala. Imi place foarte mult aspectul capitolului si asezarea in pagina.

Dialogul nu a fost lung si nici sec, ba chiar l-ai adaugat atunci cand trebuia.

Descrierea ca de obicei este " omg " .. imi place cum descrii, ador felul tau de a descrie in love Ma bucur ca te-ai axat pe sentimente.

Cat sufera Miley sad Phhh, tom asta e un nemernic (D) trebuie batut lough

Bun, deci imi place ❌

Sa vi repede cu urmatorul capitol !! Spor la scris si la idei, iubita ! a hug

Inca odata multumesc pentru ca mi-ai dedicat acest capitol superb hug2

Felicitari pentru capitol caci a fost extraordinar dance2

Sa nu uiti ca Bubu te iubesteee good ... te mananc daca uiti ... hmm...?!

Pupici cei mai dulci ! in love

Mrr dap ! hi!


Never say never  - Pagina 9 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Never say never  - Pagina 9 Asss10Never say never  - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Dum 03 Iul 2011, 21:06

Vai, Tom asta este chiar un nesimtit. Mama, daca pun mana pe el cred ca il fac una cu pamantul. Sper din tot sufletul ca cineva o sa ii traga una, deoarece chiar o merita. Pai nu prea am ce comenta, fiindca descrierea este ca la ea acasa in ficurile tale. In lus imi place extrem de mult acest capitol. Astept cu nerabdare nextul, asa ca pune-te pe tastat.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss :love kiss


Never say never  - Pagina 9 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 08:57

Saraca....ce bou mai e si Tom....
Oricum ma bucur ca ai venit cu next-ul:P
Sa pui cat mai repede si urmatorul capitol
:*


Never say never  - Pagina 9 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 10:51

in sfarsit nextu
deci este formidabil capitolul asa ca astept nextu



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 17:59

in sfarsit nextu!pai...interesant capitol,totusi...TOM E UN NESIMTIT!!!!ei,abia astept nextu!
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 21:17

TOM E UN NESIMTIT MARE CAT CASA.Vreau NEXTU cat mai repede.Hugs!


Never say never  - Pagina 9 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Never say never  - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 11:59


Last chapter:

“Dintr-o data, ma las condusa de impulsuri impingandu-l pe Tom de pe mine. La gestul meu, este cuprins de un val de furie ce avea sa se reverse asupra mea. Se ridica de pe podea alaturi de mine prinzandu-mi o mana si tragandu-ma in baie, incuind mai apoi usa…”

Chapter 33
Scene +14

Miley P.O.V

Nu imi pot imagina ce avea sa se intample. Cu putin timp in urma mi-am dat seama ca il iubesc in adevaratul sens al cuvantului pe Tom, iar acest lucru imi da...curaj....Curajul de a-l infrunta si a ma opune gandurilor lui. Acum, fiind beat, nu stie ce face, dar i-ar parea mai mult decat rau daca si-ar pune in aplicare gandurile murdare cu mine. Timpul este pretios, iar el, cu fiecare secunda e tot mai aproape de mine iar eu sunt...parca intr-o transa densa si fumurie. Sunt ca o caprioara ce alearga pentru a ajunge cat mai departe de vanator. Privesc in stanga si in dreapta sperand ca imi va veni vreo idee, dar nu e nici un rezultat. Cateva secunde imi intrept ochii spre cabina de dus....Da! Asta era! O sa incerc sa il ademenesc astfel inca sa intre in ea si imediat ce voi da drumul la apa rece, ar trebui sa se trezeasca. Imi duc privirea spre Tom si observ ca nu este la o distanta mai mare de jumatate de metru de mine. Ma intorc iute catre cabina dar, cand sa intru, simt o mana care ma trage cu putere de par spre posesorul sau. Tom ma intoarce cu fata spre el privindu-ma pret de cateva minute. Chipul ii este cazut in pamant, si imi pot da seama cat de ganditor este. Oare chiar e beat, sau vrea doar sa imi dea mie aceasta senzatie ca mai apoi sa aiba o scuza pentru faptele sale?....Dupa cinci minute in care nu si-a mutat privirea, mi-am luat inima in dinti si am incercat sa imi eliberez parul din capcana mainii lui, dar in acel moment si-a ridicat privirea strangandu-ma si mai tare. Ma sageteaza cu privirea...nu a mai facut asta niciodata. Privesc in ochii lui si observ o flacara ce simbolizeaza.... ura si...gelozie?! Pentru cine?! Si daca am dreptate, de ce isi varsa nervii pe mine?....Dupa ce imi pun aceste intrebari fara raspuns, imi dau seama ce am de facut: nimic. Tom este foarte nervos, ceea ce ma duce cu gandul ca nu e beat, deci nu am scapare. Nu se va opri pana nu isi va potoli “setea”, deci tot ceea ce ramane de facut e sa ma las in voia sortii....Imediat ce imi spun asta si incerc sa ma conving singura de gandurile mele, baiatul ma trage spre el incolacindu-si cealalta mana in jurul taliei mele, apropiindu-ma de el pana la refuz. Ii simt privirea agera pe pieptul meu , ceea ce nu imi place deloc, dar am cazut de acord cu mine insami ca nu mai trebuie sa ripostez. Buzele sale rozalii si atat de dorite de mine se odihnesc peste ale mele, in timp ce o alta mana, cea aflata in parul meu brunet aluneca pe spate oprindu-se la manginea bluzei pe care o purtam. Incet, isi strecoara degetele lungi si calde pe pielea spatelui meu, mangaind-o tandru. Nu mi l-as fi putut imagina pe Tom vreodata atat de...atent cu o fata. Poate...doar ma foloseste, dar oricum mie nu-mi pasa. In noaptea asta voi fi cu el si nu imi va parea rau dupa ce totul se va termina. In urmatoarea secunda imi duc mainile in jurul gatului sau ridicandu-ma pe varfuri, continuand sa ne sarutam. Simt cum Tom incepe sa se apropie de usa baii, inaintand spre camera. Ii urmez pasii indeaproape fara a ma departa de el. In timp ce inaintam putin cate putin spre pat, una din mainile mele urca spre ceafa si mai apoi spre cap, dandu-i jos sapca. Ii dau drumul iar aceasta cade inerta izbindu-se de podea, care acum probabil este la fel de fierbinte ca si trupurile noastre ce se unduiesc fara oprire in ritmul iubirii. Mainile lui zburdalnice nu inceteaza sa imi atinga fiecare particica a corpului lasand in urma mii de fiori ce se imprastie pe pielea mea. In urma atingerilor sale catifelate, trupul imi tremura vizibil, iar pielea se face ca de gaina. In scurt timp, simt cum el se lasa pe spate, parca vrand sa cada in gol, dar locul unde se astern corpurile noastre este patul sau, plin de perne pufoase si moi care te fac sa visezi, numai privindu-le. Aerul uscat ce ne inconjoara imi da o senzatie de caldura, care intensifica placerea ce pune stapanire pe mine. In cateva minute, ma simt aproape goala deasupra lui, ceea ce ma face sa rosesc putin in obraji. Mainile lui Tom nu se dezlipesc nici o clipa de pielea mea, de parca ar fi cusute. Datorita indraznelii sale, prind si eu ceva curaj si ii ating abdomenul plat si puternic dar, ma rusinez repede, tragandu-mi mana. In timp ce ne sarutam, imi dau seama ca la gestul meu, cel de a-mi retrage mana, incepe sa ranjeasca. Imi ia mana intr-a sa si ma intoarce, acum fiind deasupra mea. In cele din urma, ambii am ramas goi, si am sfarsit prin a petrece cea mai frumoasa noapte impreuna.

♦️♦️♦️

Incet, deschid lenes pleoapele, intinzandu-ma in pat. Privesc langa mine si observ ca Tom inca doarme atat de linistit. Un zambet imi apare pe chip…ii dau un mic sarut pe buze, apoi imi infasor trupul intr-un cearceaf pregatindu-ma sa merg la baie. Deodata, simt fumul dens al unei tigari si, intorcand capul, observ ca Tom si-a aprins o tigara tragand lacom din ea si privindu-ma cu un zambet siret.
- Miley, de ce ai acceptat? Ma intreaba intreptandu-si privirea spre geam, continuand sa fumeze.
- Pentru ca am vrut sa se intample asta, dar stiu ca tu doar te-ai folosit de mine, ii raspund hotarata.
Imediat ce termin propozitia, ma prinde de mana tragandu-ma inapoi in bratele sale spunand....

happy2 Heii, se pare ca am ajuns si eu cu next-ul anu’ asta. Sper ca v-a placut, urmatorul capitol il voi posta daca am cel putin 5 comm-uri.
P.S : Acest capitol a fost dedicatie pentru Ade si Ele in love
Peace Ya!
~Byby~
Sus In jos
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 19:33

primaaaa!!!!!!!!!!si a fost un next grozav,dar mai scrie ceva si despre vanextom!deeeeeeci......NEXT!!!!!!
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 19:46

]i]OMggggggg ce tare e nextulll:x:x:x::x:x vai ca mia dat fioriii :x:x

Deci descrierea madat pe spateeee :x:x:x:x arr(hello)


Oare ce ia spus ce ce ce?

Voi cu suspansul vostru ehaa (d)

Deabia astept nextul pupici si spor la scris :x
[/i]


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
Never say never  - Pagina 9 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Never say never  - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 21:58

Miau miau !

Bun, deci dupa cum am promis, am venit cu comentariu. Ei bine, imi place foarte mult capitolul. Deci ..

1. Descrierea- Deci cum sa spun. Descrierea ca de fiecare data este la ea acasa, prezenta ca sa spun asa. Ca de obicei te-ai axat pe sentimente si ai descris totul intr-un fel special numai tie. In felul tau, imi place descrierea si faptul ca nu ma face sa adorm pe scaun.

2. Dialogul- Dialogul l-ai pus exact cand trebuia, adica l-ai adaugat. E ok, se imbina frumos cu descrierea si naratiunea.

3. Actiunea- Nu este grabita, ai decurs lent si nu ai trecut repede de la o idee la alta. Ai evoluat foarte mult de la primul capitol si pana acum. Nu am ce spune ! Imi place foarte mult, actiunea este dezvoltata si ca de fiecare data am simtit ca sunt in mijlocul actiuni.

4. Estetica- Estetica este la locul ei, impecabila. Imi place culoarea cu care ai scris si marimea. Aspectul capitolului si asezarea in pagina. Frumos heh


Mi-a placut capitolul, il astept si pe celalalt
Spor la scris si la idei draga mea.
Sa vi repede cu next-ul, asteptam. Deci sa vi sa nu ma mai faci sa astept atat. Ehaa (D)
Pa-i cei asta ? :)) Ok, pupici dulci kiss

Mrr
dap ! hi!


Never say never  - Pagina 9 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Never say never  - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 23:02

Yeah, am trecut si eu pe aici. Bibutz(goo) OMFG mi-a placut la nebunie nu am cuvinte, pur si simplu il adooorr, repejor cu nextul ca mor :X
P.S: Merci ca mi-ai dedicat acest capitol, esti o scumpa kiss


Never say never  - Pagina 9 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Never say never  - Pagina 9 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Never say never  - Pagina 9 Taemin_Stamp_by_eiyuutanNever say never  - Pagina 9 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Never say never  - Pagina 9 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
♥Cassandra♥
Academy Student
Academy Student
♥Cassandra♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : єvεrчтнín чu wαит
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Plaiyng with fire...

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 11:05

Vaiii, ce mi-a placut ultimul capitol!!! huh?
Imi place foarte mult cum descrii si narezi kiss
Acum ai 5 comm-uri, hai posteaza nextuu'!


Never say never  - Pagina 9 Favimcom25171

Why don't you and I ?
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Never say never  - Pagina 9 Asss10Never say never  - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Mar 16 Aug 2011, 14:51

Mami, unde este nextul? Un asa fic are nevoie de un nou capitol, altfel se darama lumea... Glumesc... Dar serios acum, chiar vreau sa vad continuarea, nu mai rezist... Vreau nextul ala odata... Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


Never say never  - Pagina 9 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Never say never  - Pagina 9 Asss10Never say never  - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 09:48

Si se pare ca revin cu noi amenintari pentru ca vad ca altfel nu se poate... Sper doar sa nu fie double post... Never say never  - Pagina 9 169309 Oricum, draga mea mamica, daca nu pui nextul nu iti mai iau nimic de ziua mamei, ai inteles? Vroiam sa te duc undeva pe o insula exotica ceva, insa asa nu se mai poate... Te alerg cu facaletul sa stii... Te fac rulou, dupa cornulete si te mananc pana la ultima firmitura, auzi? Never say never  - Pagina 9 321908 Te-am pupacit dulce si astept nextul... Spor la scris si multe idei... in love

choco^^


Never say never  - Pagina 9 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
PinkGirl
Academy Student
Academy Student
PinkGirl

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Undeva prin lume... :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : volei
Stare de spirit Stare de spirit : Linistita

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Mar 04 Oct 2011, 23:32

Am citit fic'ul tau si imi place foarte multtt happy happy2 happy2
Oare ce o sa ii spuna Tom lui Miley??? Dar vreau sa vad ce se intampla si cu Vanessa si celalalt Tom. Sunt foarte curioasa sa vad ce se intampla deabia astept sa pui nextul.
Spor la scris. a hug happy
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Never say never  - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Joi 17 Noi 2011, 19:51

Doamne am citit tot intr-o zi.
Fidul tau e un drog, nu il mai lasi pana nu-l termini.
Suspansul ma omoara.
Tom si celalat Tom sunt atat de increzuti si inganfati.
Vreau sa vad ce se intampla in continuare.
Draga mea Byby povestea este extraordinara si astept nextul.
Te rog sa ma anunti cand il postezi!
Spor la tastat.



Never say never  - Pagina 9 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Never say never  - Pagina 9 Asss10Never say never  - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Joi 17 Noi 2011, 20:19

Soo, Bybs`, where's that damn f****** next? :)))
Hai mai adica stiu ca timpul este cam yok si scoala este cam prea multa, dar oare n-ai putea tu pune un nextulet scurt? :o3
Ti loooggg :o3
Sa ma anunti daca te decizi sa ne faci onoarea.. :))
choco^^ in love


Never say never  - Pagina 9 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Vin 18 Noi 2011, 23:41

Buna scumpo nam mai trecut de ceva vreme pe la ficul tau si imi pare rau
Imi place mult capitolul asa ca sa vii cu nextu repede a hug
Te pwp succes la scris si ideei kiss



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Lun 28 Noi 2011, 20:45

Buna iubi love Acum apuc si eu sa las comm da`ficul l-am citit cu muuuuuuuult in urma. Este FENOMENAL , INCENDIAR , EXTRAORDINAR si oricum vrei tu sa ii spui . Imi place atat de mult ca nici nu stiu cum s-o spun ....Deci, practic imi place si gata . Scrii grozav , adica ai povestit totul cu muuuuult romantism si drama ca in roamanele`alea de draaaaagoste heh Vreau sa stiu ce se petrece in continuare asa ca Next , please good

( As dori sa servesc un next , daca se poate. Cu... sa ma gandesc: ketchup picant, fara ceapa si varza. Sa fie cat mai fierbinte si o cola alaturi. Merci. heh happy2 )

See `Ya , baby yeah



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Crin*alb***floare*gingasa
Mizukage
Mizukage
Crin*alb***floare*gingasa

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 348
Puncte : 448
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa pictez si sa cant
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 22:19

Acest fic este mutat la fan ficuri blocate datorita inactivitatii.


ÎNVAŢĂ să recunoşti că viaţa ta nu e compusă doar din momente triste.

Never say never  - Pagina 9 Scaled.php?server=841&filename=zambet5
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Never say never  - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 09:00

Fic deschis. ^^
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Never say never  - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 10:29

Last chapter
.
“Imediat ce termin propozitia, ma prinde de mana tragandu-ma inapoi in bratele sale spunand... “

Chapter 34


“Lacrimile sunt gheata sufletului care se topeste”

Miley P.O.V

Cand i-am simtit mana fierbinte pe bratul meu inghetat de frica, dintr-o data m-a cuprins un fior cald, care nu emana nimic, insa mana lui nu transmitea decat dorinta de a nu-mi mai da drumul vreodata. Mi-am intors chipul inexpresiv spre el, spre ochii lui maslinii, asteptand ca el sa dea verdictul a tot ceea ce s-a intamplat intre noi. Ochii mei s-au impaienjenit brusc de lacrimi, dar nu mai aveam de gand sa le las sa curga, trebuia sa le ascund undeva in mine. Mi-a eliberat mana, iar in acel moment toate inchipuirile mele s-au spulberat. Am crezut ca a fost un refuz, nu m-am gandit nici o clipa la ce vrea el sa demonstreze, mintea imi statea numai la mine, singura, uitata de lume, inecata in lacrimile sarate ale iubirii. Mana mea s-a lovit inerta de restul corpului, iar chipul mi-a cazut in pamant, acoperit de firele parului meu brunet. Acum, aud ecoul tainic al amintirilor mele. Ele sunt pasari ce si-au facut cuib in copacul umbros al sufletului meu, neparasindu-l nici o clipa. Trilul lor rasuna neincetat in inima mea amortita de durere. Imi simt inima si trupul atat de grele.

Suferinta este cumplita, o simt peste tot, in fiecare celula, in fiecare atom. Mi-a patruns in adancul sufletului si nu va mai pleca asa de usor de acolo. Lacrimi care poarta inchise in ele dorul de a simti iar iubirea cuiva, se rostogolesc acum pe obrajii mei. Cativa stropi de durere se odihnesc pe podea, de parca ar dori sa scrie in locul meu fiorul iubirii. Privind sirul de petale ce nu se mai sfarseste, ma gandesc la toate lacrimile pe care le-am varsat de-a lungul vietii. Picaturile de ploaie cand mai reci, cand mai fierbinti, ale sfletului... Din emotii intense i-au nastere, dar din pacate, nici o alta emotie nu le mai poate opri cursul. Cand plangeam de durere sau de fericire, dadeam dovada existentei mele, imi demonstram mie ca stiu sa traiesc. Oare si ingerii plang ? Cunosc ei gustul dulce-sarat al lacrimilor ? Mereu m-am intrebat asta... De multe ori, pasesc pe taramul lacrimilor lasandu-ma invadata de un potop de emotii, nealinate. Dar, ce fac acum ? Imi las tristetea la iveala in fata unui pradator care abea asteapta sa ma faca sa regret toate greselile pe care le-am facut. Imi ridic chipul din podea, iar atunci cuvintele lui ma surprind :

- Simt pentru tine ce nu am mai simtit pentru nici-o fata, numai tu ma faci sa simt fiori atunci cand te privesc in ochi sau cand te tin in brate. Stiu, nu ai motiv sa ma crezi, dar ceva trebuie sa tii minte : nu voi renunta la tine.

Indata ce a terminat, s-a ridicat din pat indreptandu-se spre baie. L-am urmarit cu privirea pana cand am auzit zgomotul usii. Pret de cateva clipe, am privit un gol, imaginandu-mi-l pe el. Nu vreau sa ii dau un raspuns, trebuie sa fiu cat mai departe de el… mi-e prea frica sa-l las sa ma iubeasca. Amandoi vom suferi iar eu nu doresc asta, voi pleca oriunde, iar de data asta nu ma va mai gasi nimeni. Acum, tot ce vreau e sa ies cat mai repede cu putinta din casa asta, sa uit tot ce s-a intamplat si sa fie totul ca inainte sa ma gaseasca Vanessa. Oftez, incepand sa alerg pana in camera mea. Deschid usa incet, fara a face zgomot, desi lacrimile si sughiturile mele se disting usor. Incerc sa fiu cat mai rapida, mi-e asa teama de Tom acum, nu vreau sa iasa din camera lui inainte sa plec. Mi-am spers lacrimile, m-am imbracat si am alergat spre usa camerei mele, dar cand am iesit pe holul lung, i-am zarit chipul... statea sprijinit de perete, uitandu-se la mine in cel mai urat mod...

Imi pare rau ca e cam scurt, dar cam asta era in acest capitol.lough Sper sa va placa, astept 4-5 comm-uri.
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Never say never  - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 11:00

Buna! Ce bine ca l-ai continuat, nu as fii putut rezista sa-l vad prea mult printe ficurile parasite.
De ce vrea sa plece, sa fuga de iubire? Nu inteleg, cie doi se iubesc, dar de ce nu sunt impreuna. Mai ales dupa cate sau intamplat intre ei. Ma bucur ca i-a spsu ca tine la ea. NU inteleg de ce se uita urat la ea, s-o sperie? Si celalalt cuplu cand apare? Ca le duc dorul.
Sa aduci urmatorul capitol cat mai repede findca vrea sa aflu ce reactie are Tom si cei zice.

Succes! kiss



Never say never  - Pagina 9 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 22:16

Insfffff nextulll ALELUIA

SI ce imi placeee❌x❌ atatea sentimentee ❌x descrii superb❌x

Vreau un next mai lung pliz ai milaaa:'( =)))

Sa vedem ce se mai intampla❌x:

Te pup love


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
Never say never  - Pagina 9 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19Vin 06 Ian 2012, 17:12

Pffuaa ce te iubeesc!! rusinos in love

Merci ca ai adus nextu`! a hug

Esti mai dulce decat ciocolata de-adineauri! dap ! kiss

Acum sti ca vreau next-ul next-ului, nu-i asa.

Adu-l cat mai curand ca altfel... biciuitor biciuitor good

Crissu`^^



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Continut sponsorizat




Never say never  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 9 I_icon19

Sus In jos
 

Never say never

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 9 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-