Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Never say never  - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Never say never  - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Never say never

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Never say never  - Pagina 10 Asss10Never say never  - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Never say never  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 10 I_icon19Sam 07 Ian 2012, 20:10

Daa, aleluia!! Stii catam asteptat acest capitol? (D) Of, of, uite ce ma bucur eu acum. happy2 Imi place mult capitolul, dar stii asta deja. Si imi place mult cum pui in valoare sentimentele personajelor, dar stii si asta :)) Pai, spor la scris si multe idei in continuare. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


Never say never  - Pagina 10 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Never say never  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 10 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 13:45

Suuuper capitol scumpo
Imi place la nebunie Nam cuvinte este minunat
Adu rapid nextu ca mor aici
Te pwp si succes la ideei si scris



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Never say never  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 10 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 19:04

Vaai Bibuu ma omori cu zile ;o3
Ce capitol exceptional Never say never  - Pagina 10 962758 .
Imi place mult de tot , moama ce atitudine are Tom >:)
Deci Bibuuu eu astept cu nerabdare nextul Never say never  - Pagina 10 208323 .
Spor la scris si la idei Never say never  - Pagina 10 301723 .
Te-am pupat dulce Never say never  - Pagina 10 208323


Never say never  - Pagina 10 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Ionutz
Genin
Genin
Ionutz

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : -18
Hobby-uri Hobby-uri : Ghici!
Stare de spirit Stare de spirit : In general Crezzy! Daca sunt nervos iese urat!

Never say never  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 10 I_icon19Dum 13 Mai 2012, 21:16

Intervenit de Bubulina: Ai grija cum vorbesti. in primul rand ficul este un dezastru.Degeaba esti moderatoare Intervenit de Bubulina: Controleaza-ti vocabularul ca nu stii nici un fic sa faci. Ai niste capitole scurte,dar ma rog...numi bat yo capu cu tn Intervenit de Bubulina: Deci.. byee...Intervenit de Bubulina: Deci...




Never say never  - Pagina 10 22592652190124449097216



We'll spend an eternity without you, loving you!


Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Never say never  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 10 I_icon19Dum 13 Mai 2012, 22:02

hei!!!! ficul e chiar grozav! (scuze ca abIa akum l-am vazut)
si chiar nu e dragut din partea ta sa vorbesti asa. plus ca nu e permis pe acest forum.
poi e ficul ei si face capitolele cat de scurte vrea si nimeni nu are nici un drept sa o jicneasca doar pentru acest motiv
chiar nu stiu ce motiv ai avea sa ii vorbesti astfel, dar ar fii bine sa stergi acest mesaj sau macar sa iti ceri scuze. si daca vrei sa ii spui ca, capitolele ei sunt scurte ar trebui sa ii spui intr-un mod mai frumos. asta ar cam fii parerea mea despre aceasta problema. (scuze ca m-am bagat, nu am facut-o intentionat si char nu vreau sa ranesc pe nimeni cu ce am spus)

revenind la fic, e S.U.P.E.R.B.!
esti ,,rea'' (glumesc) nu vrei sa ne mai incanti creierasele incinse cu capitole mai lungi...
dar inteleg si e OK.
te pupacesc si spor la idei si la tastat
SA NE ADUCI REPEDE NEXTU'! in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
Never say never  - Pagina 10 Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Never say never  - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Never say never  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 10 I_icon19Lun 14 Mai 2012, 08:20

Te simţi frustrat pentru că ţi-am dat un comm la fic unde te-am cam făcut de râs ? Răspund eu pentru tine : Da. rusinos

Acum dacă te-ai fi uitat când am început eu fic-ul ăsta şi când am devenit moderatoare ţi-ai da una-n cap. Acesta a fost şi este al doilea fic al meu, nu aveam experienţă dar cel puţin eu am fost în stare să ascult sfaturile celorlalţi şi iată că unora care ştiu să aprecieze le place felul meu de a scrie un fic. În al doilea rând, ce legătură are funcţia de moderator cu scrisul fic-urilor ? Puteam fi moderatoare şi fără să fi dat vreodată pe la fic-uri aşa că nu te mai lega de ce nu te priveşte.

Cui nu-i plac fic-urile mele, să nu le citescă şi să nu dea comm, mai ales dacă nu are cei 7 ani de-acasă. O singură dată dacă mai comentezi aici, îţi închid ficurile şi poţi să-ţi faci bagajul de aici.

Edit : Nu-ţi baţi tu capul cu mine ? Roagă-te la Dumnezeu să nu mă pun eu la mintea ta. yeah
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Never say never  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 10 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 11:53

bunaaaa....ceea ce vreau sa zic este ca imi place nespus ficul tau si ca imi pare sincer rau ca abia acuma l-am descopert si a durat ceva pana l-am citit pe tot...
scuza mea ar fi ca pe cand ai inceput tu sa-l scri cred ca inca nu eram membru...
in fine... abia astept >>>NEXT<<< si sper ca vei ajunge si la capitolul 50 happy2
poop si spor la idei
si app as vrea sa te rog sa scri din perspectiva cui povestesti, ceea ce am vazut ca nu ai facut in primele capitole...fara suparere dar e un pic derutant
si daca ai vrea sa ma anunti si pe mine cand pui nextul.... kiss hi!
si as vrea sa te felicit, de cand am inceput sa citesc ficul tau am inceput sa ascult si Tokio Hotel lough
PS: Nu cred ca ar trebui sa dai importanta comm-ului lui Ionutz, mai sunt si specimene deastea! Dar atat timp cat atator persoane le place ficul tau nu cred ca unul, caruia nu-i place, ar fi o problema!


Ultima editare efectuata de catre Allex in Dum 01 Iul 2012, 15:06, editata de 1 ori
Sus In jos
PinkGirl
Academy Student
Academy Student
PinkGirl

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Undeva prin lume... :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : volei
Stare de spirit Stare de spirit : Linistita

Never say never  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 10 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 16:19

buna..scuze ca nu am mai dart comm dar dau acum:) si acest capitol a fost foarte super in love
sunt foarte curioasa sa vad ce se intampla mai departe well? awesome right? spor la scris in love a hug a hug
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Never say never  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 10 I_icon19Mar 14 Aug 2012, 21:12

Buna, am ajuns si eu pe aici hi! .
Imi place mult ficul tau, 1 pentru cum scri, iar 2 pentru personaje happy2 .
Acum ca Tom si Vanessa s-au sarutat si si-au spus ca se plac sper ca povestea nu e pe terminare sad ...
Astept next-ul cu nerabdare. Te rog sa-l aduci cat de repede poti happy2 si sa ma anunti si pe mine a hug .
Spor la scris si te pup kiss .
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Never say never  - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Never say never  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 10 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 14:14

Fan Fic blocat pentru inactivitate.

Scuze Byby dar nu ai posat din 4 Ianuarie . Suntem in August.

Stii ce faci daca vrei sa-l continui. dap !
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Never say never  - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Never say never    Never say never  - Pagina 10 I_icon19

Sus In jos
 

Never say never

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 10 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-