Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Continuarea razboiului - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Continuarea razboiului - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Continuarea razboiului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Continuarea razboiului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Continuarea razboiului   Continuarea razboiului - Pagina 3 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 23:31

frumos draga.vreau nextu.si ma bucur pentru cuplurile din fic.da totusi mi-e mila de Gaara.saracu se simte nasol intre cupluri.nu-i gasesti si lui o iubita?


Continuarea razboiului - Pagina 3 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
mihaita22
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : tulcea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

Continuarea razboiului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Continuarea razboiului   Continuarea razboiului - Pagina 3 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 09:53

rock hay komy cu next-u te rog sau daca nu zine cand va fi gata
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Continuarea razboiului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Continuarea razboiului   Continuarea razboiului - Pagina 3 I_icon19Mar 11 Sept 2012, 14:48

Komy scz k ajung asa tarziu la un fic atat de frumos si pacifist, sa nu mai zic famlist ! Imi place ficul tau ..e supeer!kiss*:* Dar bagai cate o prietena si lui Gaara si Rock Lee...mie mila de ei:o3 ...Orikum super fic si super autoare...Hai ku next-uletul si anuntama si pe mne te roog:d ! Te pupicesteee dedde!kiss*kiss*kiss*:


You know you're hell behind your beautiful eyes,  a feeling I can't fight.
You saw me then I was so perfectly blind,  a love I'll never find. 
Yeah, you said you felt the same,  but then something changed,  you threw it all away.

Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Continuarea razboiului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Continuarea razboiului   Continuarea razboiului - Pagina 3 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 15:11

Hellow my Komikomery,

deci acest capitol a fost wow ! O zi din viaţa familiei Uchiha ? Interesant. mai ales faza cu Sasek şi coşmarul.

Îţi mulţumesc foarte mult pentru că ai avut bunăvoi.ţa de a mă anunţa prin pm.

Ale chan te pupăceţte dulce de tot kiss şi te a hug călduros, din inimoară şi sufleţel !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Continuarea razboiului - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
xDiutzaaaa♥
Academy Student
Academy Student
xDiutzaaaa♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Undeva departeeee :]]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Mai bn de atat nu se poate xD

Continuarea razboiului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Continuarea razboiului   Continuarea razboiului - Pagina 3 I_icon19Mier 12 Sept 2012, 20:27

Dragutz capitolul..dar plsss anunta-ma si pe mine ca e super ficul Continuarea razboiului - Pagina 3 2332602154


Continuarea razboiului - Pagina 3 26fallenangelunknown


A fallen angel is better...
Sus In jos
Komykomery
Genin
Genin
Komykomery

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Giurgiu
acebook acebook : Komy Komery
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Continuarea razboiului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Continuarea razboiului   Continuarea razboiului - Pagina 3 I_icon19Vin 14 Sept 2012, 19:18

Dragilor, imi pare rau ca va fac sa asteptati, dar muncesc la un alt fic si la acesta nu mai am ce adauga.... aceasta editie cu zilele din familii nu prea mai functioneaza... imi cam pierd interesul... o sa pun finalul si o sa vin cu ceva mult mai bun. Sper sa nu va suparati, dar cel care va urma o sa fie mai bun decat asta. Va multumesc ca ati citit acest fic!
Maine o sa pun si finalul.


Music is my life!

Continuarea razboiului - Pagina 3 Incz
Sus In jos
Arcana Julia
Chūnin
Chūnin
Arcana Julia

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in camera din casa mea, pe scaunul din camera mea,in fata calculatorului de pe masa mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 889
Puncte : 930
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : anime-urile,desenatul,cititul,muzica si cam atata...cred
Stare de spirit Stare de spirit : in general buna

Continuarea razboiului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Continuarea razboiului   Continuarea razboiului - Pagina 3 I_icon19Dum 16 Sept 2012, 09:27

Draga Komy, imi pare rau ca am lipsit cu comul de la ultimele doua capitole. Mi-au placut mult. Te rog sa ma anunti cand pui finalul, dar si celalalt fic, pentru chiar vreau sa i-l citesc. Te pup dulce de tot kiss si te a hug


Continuarea razboiului - Pagina 3 Bf2m81
Sus In jos
Komykomery
Genin
Genin
Komykomery

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Giurgiu
acebook acebook : Komy Komery
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Continuarea razboiului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Continuarea razboiului   Continuarea razboiului - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Sept 2012, 08:56

Sunt incarcata cu tot programul, asa ca il voi pune finalul in seara asta si ficul urmator ziua urmatoare sau seara... scoala asta.... ne bantuie happy happy2


Music is my life!

Continuarea razboiului - Pagina 3 Incz
Sus In jos
Komykomery
Genin
Genin
Komykomery

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Giurgiu
acebook acebook : Komy Komery
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Continuarea razboiului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Continuarea razboiului   Continuarea razboiului - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Sept 2012, 20:26

Aici este ultima piesa din puzzlelul acesta... imi pare rau ca ficul este cam scurt... dar muncesc din greu la unul nou, care va fi mult mai interesant... sper ca Kichimoto sa gandeasca ca mine, iar povestea originala Naruto sa se termine la fel de frumos ca aici. Vreau sa va multumesc ca mi-ati citit ficul. Sunteti foarte buni.

Ultimul capitol: O viata frumoasa pana la finalul ei:
Este o zi minunata in Konoha. O zi foarte lunga si calda, in care soarele firbe pamantul. Nimeni nu este pe strada cu exceptia lui Kakashi, citea el cartea aia a lui despre cum sa agate fete (nu prea cred ca era geniu) si dragul de el, se loveste si cade peste o domnisoara frumoasa, cu parul lung, de culoare castanie, iar ochii erau de culoare neagra. Kakashi era rosul in obrazul vizibil, aproape i se vedea fata, din cauza impactului.
Se ridica, o ajuta pe domnisoara, iar acesta isi cere scuze.
-Nu este nici o problema, spunea domnisoara. Ma numesc Kita. M-am mutat aici de curand, deci nu stiu imprejurimie. Ma poti indruma?
-S-sigur, spunea Kakashi rosu la fata.
Ei se plimbara…. Si se plimbara… si ma plictiseau si pe mine pentru ca nu vorbeau nici unul. Pana cand Kita ii spune:
-Cum te numesti?
-Kakashi Hatake… spune el plictisit, tragandu-si masca mai sus.
-De ce iti ascunzi fata?
-Pfei… este o poveste amuzanta, stii…. (Oppa … Kakashi devine ca Naruto: “stii…” )
-Nu inteleg ce este amuzant, dar vad ca iti ascunzi fata.
-Dar de ce vrei sa mi-o vezi?
-Pei voiam sa te sarut pe obrajior drept rasplata. Datorita clanului meu, datorita macar unei atingeri, cel atins devine norocos.
-Si de ce vrei sa imi dai noroc?
-Pei vad ca esti retras si citesti acea carte de atragere a femeilor… inseamna ca nu esti priceput… spune Kita cu o fata -> ^.^
-Nu prea cred… o citesc pentru ca… stii nu te interesa…
-Bine, atunci iti voi da ghinion si ma vei cauta pentru noroc…. Dar pentru a da norocul inapoi, trebuie mai mult de un sarut pe obraz…
O.o In gandurile luii Kakashi se adevereste ceva ce… nu ar trebui sa stii…
-Nu imi pasa… nu exista asa ceva.
-Bine… daca ma cauti, sunt pe strada Sharingan, casa 3.
Fata de indeparteaza, iar Kakashi sta intr-un pom, citind din carte. Dintr-o data isi pierde echilibrul si cade intr-un rau, aproape sa isi unde cartea. Pe acolo trecea Sasuke si Sakura cu copii sai. Lui Kakashi aproape i se vedea fata asa ca se intoarce repede si si-ascunde, vrand sa para normal, dar defapt este paranormal…
-Hei copii, ce faceti? In mintea lui: Este doar o coincidenta, nu o sa am ghini-“.
Gandurile au fost intrerupte de un “Ooo” de la porumbel.
-Ohh…. Se infurie Kakashi si face un Chidori care omoara porumbelul… bietul porumbel…
-Kakashi, pari un ciudat… ai speriat copii… fii atent! Spune Sasuke plictisit si isi i-a copilasii in brate. Le spune ca el se afla acolo si nimeni nu le va face rau… le spune ca va fi o zi in care el nu o sa ii mai poate proteja, si trebuie sa devina puternici.
Toata ziua aceea Kakashi a avut ghinion:
1) a calcat in pioneze
2) I s-a varsat castronul de raven in cap
3) Si-a pierdut lenjeria intima la spa
4) Era sa ii cada un ciocan urias in cap
5) A intrat in toaleta fetelor, din greseala, astfel s-a ales cu un machiaj frumos la ochiul cu care mai putea vedea, de culoare mov…
6) A cazut dupa scari, de la etajul 4, la cladirea lui Tsunade-Sama.
7) I-a cazut o usa in cap
8) O femeie i-a dat cu lopata in cap…
9) Era sa I se vada fata.
10) A alunecat pe pamant…
Atunci el se duce la locul unde a spus Kita, si i-a cerut norocul inapoi. Dar stati sa vedeti cum:
-Te rog, te implor, iti arat numai tie fata daca este nevoie, fac orice numai (alt porumbel face “ooo” pe el), te roog, da-mi norocul inapoi.
-Bine. Trebuie sa ma saruti pe buze pentru asta. Dar nu prin panza.
O.o <- Kakashi face
-Alta metoda nu exista?
-Pei…… stiam ceva cu dragoste si pat si-
-Bine, bine! Kakashi isi da jos masca, iar eu isi prinde buzele cu ale lui Kita. Pe atunci trecea Naruto si Hinata, ieseau in oras. Ei observa ca se saruta….
Naruto pov:
Kakashi-sensei? Ce? Visez sau ce? Nu este posibil…Eu si Hinata ne uitam la Kakashi-sensei si la fata cea noua ca la masini staine… ce nai*a? Ce am patit…
Ca sa par normal spun:
-Kakashi-sensei ce faci? Fac cu mana ca de obicei…
Kita Pov:
Kakashi ai comanie… dar stai… el mi-a zis ca fata lui este private… ca acest baiat san u observe, ii trag lui Kakashi fata la mine in piept, care apropos este unul destul de generos…
Le fac semn sa plece, pentru ca aici eu si Kakashi stateam… Bine… acum in trag pe Kakashi inapoi, care era rosu la fata.
-Vezi asta este ghinion! Deci ai mintit…
-Nu… din 3.. 2… 1… ai noroc din nou…Faza e ca eu am gandit rapid si astfel nu ti-au vazut fata… ei eu plecat singuri…
-?? O.o’ kakashi face … Eh.. pei multumesc (isi trage masca la loc) si poate ne mai vedem…
-Poate…
Eu ma gandeam la acest poate pentru ca nu il mai puteam vedea dupaia… daca nu ma casatoresc in Konoha, streity (oameni care decit soarta clanului Titaky) ma vor duce in alt sat si ma vor casatori acolo cu cine nu imi place… ei bine mie imi place acest Klakashi Hatake, asa ca ii spun povestea, iar apoi ii mai spun: Si ma gandeam ca tu poti fi cel cu care imi pot petrece viata… in plus, iti voi da cat noroc vei vrea, bani si sanatate…
-Hmm… nu vreau bani, sanatate am destula si noroc as vrea, dar vad ca am cu tine…
Stii… (iar ca Naruto : ]] ), as fi incantat sa fii sotia mea, dar sa stii ca am pe unul Gai-
Dar il intrerup pentru ca incep sa ii citesc gandurile…
-… care nu te lasa in pace si are alun-
-… bine stii prea multe, spune kakashi cu o fata e “mai citeste si ganduri, asta este femeia mea”…
Eh, desigur, ei se casatoresc si la fel fac si Jyraia si Tsunade… pe la varsta asta… ma rog.
Garra isi gaseste o fata frumoasa pe nume Mikato, frumoasa ca o printesa, ea fiind o doamna A Desertului.
Singurii fara pereche au ramas Lee si Gai, care se imbratiseaza la un apus frumos… mda… cred ca ei sunt…. (nu discut)

Finalul! Inca odata va multumesc extraordinar de mult pentru ca mi-ati citit acest fic. Am sa postez un nou fic minunat, care sper sa va placa exact ca acesta. Doresc ca un moderator sa il puna la ficuri treminate!


Music is my life!

Continuarea razboiului - Pagina 3 Incz
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Continuarea razboiului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Continuarea razboiului   Continuarea razboiului - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Sept 2012, 20:31

Hellow my darling Komykomery,

păi, ce pot spune despre acest capitol ? Că este ultimul ? Of, sper că deja te gândeşti la un anume sezon 2.... Ei bine, cel mai mult mi-a plăcut, din tot capitolul, peripeţiile lui Kakashi .

Ai milă de noi cititorii, mai ales de mine, şi te rog, gândeşte la posibilitatea unui sezon 2...



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Continuarea razboiului - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Komykomery
Genin
Genin
Komykomery

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Giurgiu
acebook acebook : Komy Komery
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Continuarea razboiului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Continuarea razboiului   Continuarea razboiului - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Sept 2012, 10:11

Dear Aneta, nu pot pune urmatorul capitol, pentru ca am deja in lucru un nou fic mult mai bun decat acesta. Si mie imi pare rau ca trebuie sa il inchid, dar vreau sa postez unul nou.


Music is my life!

Continuarea razboiului - Pagina 3 Incz
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Continuarea razboiului - Pagina 3 Asss10Continuarea razboiului - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Continuarea razboiului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Continuarea razboiului   Continuarea razboiului - Pagina 3 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 00:47

Fic blocat din cauza inactivităţii. (25 Sept- 25 Noi)


Continuarea razboiului - Pagina 3 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Continut sponsorizat




Continuarea razboiului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Continuarea razboiului   Continuarea razboiului - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Continuarea razboiului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-