Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black and White - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black and White - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Black and White

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 20:58

Capitolul 26 .


Autoarea :


Dupa 1 an...


Sakura se afla acum in Konoha , de unde plecasa in urma cu un an . Fugise de durere , de regret , de amintiri , fugise in Romania . Acolo locuia o prietena de a ei , care era singura , fara familie ..si o primise fara niciun fel de retinere promitandui ca nu-i va suna pe parinti ca sa le spuna de ea . Si chiar asa a facut , timp de un an Sakura a stat la prietena ei , fara macar sa dea un semn de viata , nu-i sunase pe parinti ei deloc , nici macar pe frati ei . A vrut sa fuga de tot , amintiri , suferinta , durere , si reusise . Acum devenise mult mai puternica , acum putea suporta tot ce se intampla , sau cel putin asa credea ea . Mai avea patru zile si implinea saptisprezece ani , o varsta pe care multi o invidiaza si si-o doresc , o varsta frumoasa dar tot odata grea .
Pentru Sakura era greu , acum se afla in Konoha si era gata sa-si revada parinti , prieteni , profesori , frati . Stia ca va trebui sa dea niste explicati , insa era sigura pe ea si isi propusese sa nu scoata o vorba . Ii era dor de toti oameni pe care ii iubea , deabea astepta sa-i vada . Si fiindca era ora sase jumate , se hotara sa plece spre liceu . Auzise ca e o sedinta cu parinti asa ca prin urmare era sigura ca parinti ei se aflau acolo . Era gata sa-i vada , si sa primeasca reprosuri . Purta o fustita neagra tutu , o bluza lasata pe umeri , cu dungi roz si alb , o manusa neagra , si tenesi roz . Ca accesori nu avea decat o pereche de cercei pe care ii primise de la fratele ei , Daisuke..cand implini cinsprezece ani . Se hotara sa numai stea pe ganduri si pleca catre fostul dar actualul sau liceu .
Ajunsa acolo vru sa intre in curtea liceului , insa facu stanga imprejur rapid si se ascunse dupa gard , in curte erau ogramada de oameni alatur de copii lor , langa un copac si-a putut zari cu usurinta prieteni alatur de familiile lor , inclusiv a ei . Vroia sa mearga la ei , insa se hotara sa astepte ca Tsunade sa faca onorurile . Exact , ea aflase de intoarcerea Sakurei , si ii promisese acesteia ca la aceasta sedinta le va spune tuturor . Astepta ea si astepta , si iar astepta pana devenise verde de furie . Se pare ca Tsunade avea acelasi obicei din totdeauna , sa se lase asteptata . Sakura mai arunca o privire catre prieteni ei si parca inima ei devenise in mii si mii de bucatele , isi aminti de toate momentele petrecute cu ei . Ii era dor de tot .
Pana la urma venise si Tsunade , aceasta se urca pe scena si lua un microfon . Apoi se uita serioasa la toti din curtea scoli si incepu sa vorbeasca .
- Buna ziua tuturor ! Probabil va intrebati de ce am facut aceasta sedinta atat de urgent . Pai sa va lamuresc , am o veste pentru voi . Care pentru uni va fi foarte importanta iar pentru alti mai putin , sau poate nu . In fine , ceea ce vreau sa va spun este ca ... Sakura Haruno s-a intors !! spune aceasta serioasa , tipand la sfarsit si aratand spre poarta liceului .
In acel moment toti sau intors si se uitau socati la mine , mama alaturi de surorile mele incepu sa tipe de fericire in timp ce tata si Dan inca nu-si revenisera din soc . Lam putut observa pe Daisuke care se uita uimit indreptanduse cu pasi marunti spre mine . Se opri la mijlocul drumului , apoi incepu sa fuga spre mine . Ma lua in brate invartinduma .
- Surioasa te-ai intooooors ! tipa el fericit , inca invartinduma
Rozalia numai zicea nimic , numai avea putere . Fratele sau o lasa jos in timp ce doua lacrimi ii se scurse pe chip . Ii ridica chipul surori lui si observa ca si ea plangea . Prieteni si familia lor se apropiau . Tatal lor o lua pe Sakura in brate in timp ce sotia lui plangea de fericire . Apoi o lua si ea in brate dupa care le spuse ca ii asteapta acasa pentru a vorbi . Dupa ce toata lumea pleca , ramasesera doar Sakura alaturi de frati si prieteni ei . Tacerea era Stapana peste ei , nimeni nu zicea nimic , doar se uitau uni in ochii celuilalt , pana cand Hinata numai suporta si o imbratisa strans pe prietena ei izbucnind in plans .Dupa aceea toti au plecat in clasa pentru a discuta .
Cand intra Sakurei ii revenira in minte toate amintirile in timp ce un zambet ii se ivi in coltul guri . Se asezara toti pe unde putura si Hinata o intreba pe Sakura ce s-a intamplat dupa ce a plecat , sau mai bine zis fugit .
- Um , pai intai imi cer scuze ca vam lasat cu ochii-n luna . Am plecat in Romania , am acolo o prietena , la ea am stat . spune aceasta privind pe fereastra
- Si cum a fost ? intreba Ayame curioasa
- Cum sa fie ? Mult mai bine , am incercat sa uit si sa trec peste tot , si am reusit . spune rozalia sigura pe ea , indreptandusi privirea spre bruneta . Dar voi ce ati mai facut ? Ce mai e pe aci ? continua ea vrand sa afle tot
- Hm , pai dupa ce ai plecat tu toti am fost , cum sa zic ? Distrusi , nici nu stii cat te-au cautat parinti nostri si noi Sakura . Am crezut ca te vei intoarce curand , insa nu a fost asa . Si ca veni vorba , trebuie sa-ti spun ca avem o noua colega , ma rog .. noua pentru tine fiindca ea a aparut l adoua luni dupa ce ai plecat tu , te asigur ca nu vrei sa afli despre ea . ii spune Ino
- Hm , scuipa tot .. spune rozalia uitanduse la ea
- Lasa Ino , ii voi spune eu . Deci Saku , draga mea..colega asta noua , s-a inhaitat cu Karin si ciufulitele ei , au devenit asa zisele " dive " ale scolii , ca sa nu-ti mai zic ca fiecare baiat din clasa aceasta a trecut prin patul ei . Era sa o omoare pe Hinata innecando . Are un comportament de lasama sa te las si se crede Regina in scoala . spune Temari devenind nervoasa
- Hm , hm .. ia auzi , se pare ca am cu cine sa ma distrez . Iuhu , deabea astept sa o cunosc pe domnisorica aceasta , si zici ca s-a luat de Hin ? Atunci asta inseamna razboi . Uitati fetelor , eu stiu ca am fugit fara sa va zic nimic si nu am mai dat niciun semn de viata , ca sa numai spun ca nu am niciun drept sa vin aici si sa va dau voua comenzi . Insa , eu zic sa le facem felul fetelor astora . Stiti ce ? Gata cu atitudinea asta de fetite cuminti si inocente , serios..pe cine pacalim ? Noi stim cum suntem , si daca vor razboi..razboi o sa aiba , sa vedem care pe care . spune Sakura danduse jos de pe banca si apropiinduse de baieti . Iar voi , nu pot sa cred ca nu va-ti schimbat deloc , aceeias afemeiati de acum un an , of..toti sunteti o apa si-un pamant . Neji , pamantul catre Neji , Hin e sorta .. si tu ce faci ? Te culci cu aia in loc sa o calci in picioare pentru ce ia facut ? Nu pot sa cred , sunteti niste ipocriti . Continua aceasta strigand la ei si lasandui muti de uimire .
Clopotelul suna , si fiecare se duse la el in banca . Pe usa intra Anko cu aceeasi privire si aceeasi replica din totdeauna " Haideti viermilor , miscativa afara " . Sakura isi dadu ochii peste cap si ofta dejamagita fiind constienta deja ca nimic nu se schimbase . Iesira afara toti si se asejara in linie . Anko aparu langa ei si incepu sa tipe , iar fara a mai sta pe ganduri o striga pe Sakura si pe Demia , asa o chema pe diva aceea de care spusese Temari .
- Bun , voi doua , batetiva .. acum !! striga Anko la ele . A si tu rozalio , imi pare bine ca te-ai intors ..dar cred ca fusta aia nu e buna pentru lupta . Iar tu Demia ce naiba umbli asa , crezi ca esti mare frumusete ? continua aceasta facandui pe ceilalti sa izbucneasca in ras .
- Multumesc Domnisoara Anko , si..sa stiti ca eu mi-am luat masuri de precautie si am pantaloni scurti dedesupt , iar ca venind vorba de Demia .. nu cred ca va fi o probleme pentru ea , spune aceasta chicotind .
Fara a mai zice nimic , Anko zamnbi si le facu semn celor doua dandule de inteles ca pot incepe . Demia fugi catre Sakura aruncanduse peste ea daramando si incepu sa o stranga de gat . Sakura incerca sa-i dea mainile la o parte insa nu reusi . Isi adusese aminte ca acelasi lucru ii-l facu si Megan . Se enerva si o impinse pe Demia urcanduse peste ea , ii trase vreo 2-3 palme dupa care se ridica de jos scuturandusi fusta si zambind rautacios . Anko ramase socata , pentru ca ea nu vorbise despre o astfel de bataie . Ea se referea doar la un pus la pamant nu la strans de gat si carat palme la greu . Isi dadu una peste frunte apoi ii lasa liberi pe copii . Nervoasa , Demia se ridica de jos si incepu sa mearga ca un " fotomodel " facandui pe toti sa izbucneasca intr-un ras isteric . Numai ca un fotomodel nu mergea saraca , mai de graba ca un pinguin . Sakura vazand ca Demia insotita de alte fete de la alte clase se apropie de ea , incepu sa rada usor atragand privirile tuturor . Prietenele ei vazand asta se apropie si ele de Sakura asteptandule pe " Regine" .
- Asculta aici par roz , daca crezi ca poti sa vi in scoala asta si sa faci ce ai chef te inseli amarnic , da ? Eu sunt sefa aici iar tu ma vei asculta ! Daca imi iesi din cuvant te fac praf . A si inca ceva , sa nu te prind ca te atingi de Sasuke al meu ca ramai fara ochii !! Ai auzit ? tipa ea la Sakura care o privea plictisita .
- " Daca te atingi de Sasuke al meu , bla bla " o imita rozalia pe Demia razand . Ia fi tu atenta aici , eu nu sunt noua in scoala asta draguta . In primul rand faza cu " par roz " e fumata , in al doilea rand nu-mi zice mie o pitipoanca ca tine ce pot si ce nu pot sa fac . Nu esti si nu vei fi sefa mea nici cand voi fi eu pe lumea cealalta . Nu ma cunosti , habar nu-ti are tartacuta de ce sunt in stare , nu ma provoca . Inca un lucru , sa nu te mai prind ca te iei de Hinata , altfel o patesti rau . Ah , si daca vreau sa ma apropi de Sasuke , am sa o fac ! spune aceasta apropiinduse de brunet sarutandul , saracul era pre socat pentru a putea face ceva , insa dupa cateva minute ii raspunse adancind sarutul . Ai vazut ? Sper sa-ti fie clar ca nimeni nu-mi spune ce sa fac . continua Sakura dupa ce-i da drumul lui Sasuke ..lasando masca pe Demia .
Facu stanga imprejur si ii facu cu ochiul brunetului apoi pleca in clasa alaturi de fete . Sasuke era total confuz , insa ii aparu un zambet pervers pe chip . Era sigur ca de data asta nimeni si nimic nu-l va mai opri din a optine ceea ce-si doreste . Demia incepu sa se fastaceasca pe langa Sasuke enervandul la culme , pana cand Kakashi ii spuse brunetului ca el impreuna cu echipa s-a de basket va trebui sa aleaga majoretele . Demia sari in bratele lui si il saruta intrebandul daca pe ea o va alege . nsa el nu spuse nimic , le facu semn baietilor si pleca in clasa acolo unde puteau sa voteze linistiti .
Sau pus in ultima banca privindule pe fete .
- Eu zic sa le votam pe ele , inafara de Demia , Anabella si gemene . Nu le supooort fratee , spune Naruto punandusi mainile in cap
- Foarte tare frate , nu le suporti dupa ce te-ai culcat cu ele , ha ? spune Shikamaru razand
- Hai lasati asta si votati , ah..si normal ca le votam pe ele , clar ? spune Sasuke luand o foaie si incepand sa scrie
Baieti aprobara si incepu sa voteze . Dupa ce terminara Naruto stranse toate foile spunand ca va merge el sa ii le duca lui Kakashi . Si asa mergea el catre usa uitanduse pe foi , incat nu on=bserva ca Hinata intra chiar atunci in clasa mergand cu spatele . Sasuke si Sakura vazandui pe cei doi atat de aeriani fugira catre ei ca sa incerce sa-i opreasca . Insa...BUF ! Toti patru erau acum pe jos vaicarinduse de mama focului . Hinata incepu sa tipe la bietul Naruto facandul in toate felurile posibile , lasandui muti pe toti . Se pare ca nu stia ce vorbeste , isi puse repede mana la gura oprinduse din insultat . Blondul zambi smecher si se apropie de Hinata , care se ridicare si acum statea rosie ca focul inlemnita fara a mai face sau a mai zice ceva . Chiar cand vroia sa o ia de mana pe usa intra Kakashi impreuna cu Tsunade si alti profesori . Lua foile in mana si zambria multumiti . Apoi le spuse copiilor sa se aseze in banca .
- Deci , echipa de basket formata din Sasuke Uchiha ..capitanul , Naruto Uzumaki , Diasuke Haruno , Sai Haruno , Neji Hyuga , Shikamaru Nara , Gaara No Sabaku , Kankuro No Sabaku , Rock Lee , Choji Akimichi , Dan Haruno , Itachi Uchiha , Madara Uchiha .. spune el continuand lista .. au ales cateva fete pentru a fi majorete , iar acestea sunt Sakura Haruno capitan , Hinata Hyuga , Ayame Uchiha , Mia Uchiha , Saya Haruno , Maya Haruno , TenTen Nara , Temari No Sabaku , Ino Uzumaki .
- Ceee ? striga Sakura ridicanduse in picioare
Brunetului ii aparu un zambet de invingator pe chip , stia ca Sakura nu va fi de acord cu asta , era sigur . Insa acum fata numai avea ce face , era deja decis .
Rozalia isi puse mainile in cap uitanduse ingrozita la baieti . Ea majoreta ? Nici in visele de noapte , nu avea de gand sa accepte nici in ruptul capului asa ceva , insa habar nu avea ca degeabea se va opune . Demia , Anabella , Karin si gemenele fierbeau de nervi si incepura sa tipe la baieti care le priveau razand .


Cam atat , imi pare rau daca e scurt .
Multumesc pentru comentari .


So..

[img]Black and White - Pagina 9 Imagesgggrr
[/img] - Bluza Sakurei

[img]Black and White - Pagina 9 Setrt
[/img] - Fusta Sakurei

[img] Black and White - Pagina 9 Imagesbbbbj

- Tenesi Sakurei [/img]

[img]Black and White - Pagina 9 Jhkhjk

- Geanta pentru scoala ..a.. Sakurei [/img]

[img] Black and White - Pagina 9 Hjgjghj

- Unghiile Sakurei [/img]

[img]Black and White - Pagina 9 Rewewrwer

-Telefonul Sakurei .. [/img]

[img] Black and White - Pagina 9 Sdfwefrw

- Manusa Sakurei..[/img]

Cam atat..


Black and White - Pagina 9 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 21:16

Vai bubu!
Ai pus nextul:X
Si vaiii da cat ma bucur:X
Este un capitolu superb!
Felicitoacele mele:))
Ai deshriere si dialogul nu e sec!
Deci imi place!
Mai ales ideea cu sakura sefa majoretelor!:X
Asta chiar mi-a placut.
Cat despre demia...eo o bat:whip:
Sa nu se mai atinga in viata ei de Hin:X
Deci capitolul este superb!
Il astept pe urmatorul:X
Spor la scris si la ideii!
Te pupakesk doolce!



[center][img]Black and White - Pagina 9 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 21:19

Pai da Puffy draga , saraca Hin am terorizato cu ataa bataie pe capu' ei =)) Oricum , am pus next-u deci il vreau si de la tine [-( Cat mai curaaaaand !!


Black and White - Pagina 9 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 21:20

Pai sa sti ca o sa-l pun:))


[center][img]Black and White - Pagina 9 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 21:22

Pai sa stii ca vreau sa-l pui =))


Black and White - Pagina 9 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Black and White - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 21:43

So Bubulinutza mea
Deci eu ti-o pat pe pitipoanca aia Demia sau cum o cheama
Deci uite ce vreau sa ii fac:
Daca o prind pe nesi aia o iau de par ii fac permanent si o iau si o dau de peretii Casei Poporului, apoi o invat ce e aia durerea de spate,poi o arunc de pe Turnul Eiffel,face bajijamping cu lantu de pe biserica si la sf o duc la veterinar.
Frumos nu?Deci adu nextu ala!!
Pwp kiss


Black and White - Pagina 9 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Black and White - Pagina 9 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Black and White - Pagina 9 Taemin_Stamp_by_eiyuutanBlack and White - Pagina 9 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Black and White - Pagina 9 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 22:07

Dai , fii rea ... muahaha >:)


Black and White - Pagina 9 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 00:07

nextuuuu
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 10:05

Vai .. deci foarte frumos draga mea Bella ....
nu am cuvinte ....
vai, cat o s-o mai chinui pe biata Hin ? .....
so, next repede
Pupici kiss*


 Black and White - Pagina 9 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Black and White - Pagina 9 11uyc9l
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 16:17

Bubu , cat imi place , deci a fost absolut fatastic
Stiam ca esti talentata dar nici chiar asa
M-ai surprins foarte placut , si te pricepi mult la fact ficuri
Abia astept nextul si sper sa vina repede kiss


Black and White - Pagina 9 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 16:23

Bubu sa sti ca eu merit bataie! Sa ma bati cu lopata lough

Sa mai bine cu furculita sau grebla heh

Ce uituca sunt! Nu pot sa cred ca am uitat!

Sa uit eu sa las comm! Si inca la atatea capitole

Si doar le-am citit!

Vai vai! Scuze Bubu ca am uitat!

Sunt minunate capitolele iar ficul este extraordinare , fantastic.

Nici nu am cuvinte ca sa pot spune cat de mult imi place!

Foarte frumos draga mea! Abea astept next-ul!

Spor la scris si muuulte idei! pupici kiss
kiss kiss kiss


Black and White - Pagina 9 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Black and White - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 16:33

Ehe,nici eu nu ti-am mai lasat comm...of of..Aniska amandoua meritam bataie..hihi..ma revansez si iti las acum.
Vai,am avut ceva de citit..e lasa ca mie imi place..hihi...
Ce-mi place..dar tu sti asta.
Ei si ce?Iti mai spun o data.
Imi place mult fikul asta Bubu draga.❌x
Felicitari scumpo pentru capitole,ca eu am pierdut cateva,adika dstul de multe.Hihi...
La un moment dat m-ai facut sa rad la un comentariu de al tau cu mana..vai vai,nebunia nu are limita=)).
Ar trebui sa incetez ca o iau pe cai greiste si scriu luceafarul=)).
Asa,deci mi-a placut foarte mult si sper sa pui cat mai repede next-ul.
Spor la scris si la idei.
Pupici!
kiss


Black and White - Pagina 9 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 17:02

Da , meritati bataie
Insa nu cu furculita , lopata sau grebla . Ci cu surubelnita ..muahaha :X Si Kira draga , vai de cand nu am mai vorbit :X Imi era dor de tine scumpo :* Ms de comm fetelor :X


Black and White - Pagina 9 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Lun 21 Feb 2011, 18:30

Buna Bubu ! Black and White - Pagina 9 544217
Ce rau i mi pare .. Black and White - Pagina 9 23826 Black and White - Pagina 9 23826
Am vazut tocmai acum ca ai m-ai pus 2 capitole Black and White - Pagina 9 385627
Si ca veni vorba de ele .. Black and White - Pagina 9 138742
Foarte , dar foarte frumoase .. Black and White - Pagina 9 78717 Black and White - Pagina 9 807803 Black and White - Pagina 9 157359 Black and White - Pagina 9 539645 Black and White - Pagina 9 548984
ieii Black and White - Pagina 9 623735
HAi cu next-ul Black and White - Pagina 9 301723
pUPICI Black and White - Pagina 9 962758 Black and White - Pagina 9 208323 Black and White - Pagina 9 962758


Black and White - Pagina 9 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 02:20

Mna , pai s-a sters capitolul care il scrisesem..dar m-am hotarat sa scriu din nou . Mna , sper sa va placa si multumesc pentru comentari !

Capitolul 27 . Un sfarsit , pentru un nou inceput !


Autoarea (eu) :

Baietii radeau de ele , iar Sakura se uita la ei inca socata . Nui venea sa creada ca ea este majoreta , si inca sefa . Era prea absurd , ii venea sa arunce totul din calea ei , insa cu greu se stapani . Se ridica cu gandul de a pleca din clasa insa pe usa intra verisoara ei , Gyselle . Aceasta avea 6 ani , bruneta si cu ochii negri . Era cu adevarat frumoasa si foarte glumeata . Insa intrebarea era , ce cauta acolo ?
- Sakulaaa , Sakulaaa ! striga micuta venind spre rozalie
- Da ? Ce s-a intamplat ? De ce esti aici ? intreaba ea razand
- Te ubesc ! spune fetita sarindui in brate
Rozalia incepu sa chicoteasca si sa o stranga din ce in ce mai tare pe bruneta . Sasuke le-a vazut si s-a dus curios la ele intrebando pe Sakura cine este micuta .
- Mna , pai Durex draga .. ea este verisoara mea , Gyselle , Gyselle el este Dur..pardon Sasuke , colegul meu . spune Sakura lasando jos
- Hei pitico , imi pare bine sa te cunosc ! spune Sasuke pe un ton atat de bland incat a facuto pe Sakura sa ramana socata
- Si mie imi pale bine . Vleau sa volbesc ceva cu tine , vino putin te log . spune ea tragandul pe Sasuke intr-un loc mai retras din clasa
Sakura incepu sa rada stind cat de vorbareata este verisoara ei asa ca se hotara sa o sune pe matusa ei si sa o intrebe ce cauta Gyselle la scoala . Zis si facut , o suna iar matusa s-a ii spune ca astazi va sta cu ea la scoala fiindca are putina treaba . Sakura nu avea nimic impotriva ii placea sa stea cu bruneta . Inainte de a iesi din clasa mai arunca o privire spre Sasuke si Gyselle si observa ca acum sunt si Daisuke si Naruto acolo , parea ciudat fiindca micuta le explica ceva , insa rozalia nu baga de seama si pleca sa le caute pe Ayame si Hinata . Le-a gasit in curtea scoli , langa un copac , vorbind .
- Hei fetelor , ce faceti aici ? intreba ea vesela
- Vorbim Saku , dar tu de ce esti atat de vesela ? intreba Hinata chicotind bucuroasa
- Chiar , ce e cu binedispozitia asta pe capu' tau ? intreba Ayame razand
- Pai se pare ca a venit verisoara mea , a aduso matusimea cica sa stea cu mine la scoala fiindca a vorbit cu Tsunade si o lasa , ca ea are putina treaba . le spune ea fetelor
- Cati ani are verisoara ta ? Si cum o cheama ? intrebara cele doua simultan
- Hm , ganditi la fel . Pai o Cheama Gyselle Haruno si are 6 ani . raspunde Sakura zambind
Fetele nu au mai stat pe ganduri si iau spus Sakurei ca vor sa o cunoasca pe Gyselle . Asa ca toate trei au pornit catre clasa . Cand au intrat au ramas socate , mai sa lesine . In clasa nu era decat micuta Gyselle , Naruto , Sasuke si Diasuke spunandule ca ceilalti au plecat acasa fiindca nu se mai fac ore . Fetele au oftat apoi Sakura le-a prezentato pe micuta Gyselle prietenelor ei . Acestea au fost foarte incantate de ea , era atat de draguta si de amuzanta . Insa Sakura observa ca ea si baieti se comporta putin ciudat , dar nici de data asta nu baga de seama .
Sasuke ii spuse Sakurei ca vrea sa vorbeasca ceva important cu ea , aceasta aproba si le spuse celorlati ca se va intoarce . Au mers pana afara si atunci au inceput sa vorbeasca .
- Da Sasuke , ce s-a intamplat ? intreba ea uitanduse in ochii lui
- Barbie..uite , stiu ca e greu de crezut , insa ..m-am indragostit de tine ! spune el accentuand ultimele cuvinte
Rozalia ramane socata , nu stia ce sa mai zica . Si ea simtea acelasi lucru pentru el , acum isi daduse seama ca defapt s-a indragostit de el . Dar nu stia daca o minte sau nu , era foarte confuza . Insa tot ce stia era ca si ea il iubeste , si ca vrea sa fie cu el .
- Durex , ce ai face daca ti-as spune ca si eu m-am indragostit de tine ? intreaba ea privind in alta parte
El numai spuse nimic , doar zambi larg apoi o saruta . Limba lui isi facu loc prin lacasul ei umed , incepu sa inspecteze fiecare coltisor pana dadu de limba ei . Sarutul eramirific , desi se mai sarutase niciunul dintre ei numai simtise ce simteau in momentul de fata . Simteau ca se iubesc mai mult decat orice pe lume si ca nimeni si nimic nu iar fi putut desparti .
Dupa acel sarut Sasuke a luato in brate pe Sakura strangando foarte tare , pe chipul rozaliei isi facu aparitia o lacrima , insa o sterse repede .
Brunetul era asa de fericit , se simtea implinit . Insfrasit isi daduse seama ca o iubeste pe Sakura , iar stiind ca si ea il iubeste il facea sa fie in al noualea cer . Simtea nevoia de a striga in gura mare ca o iubeste , si chiar asa facut .
- Te iubeeeeeesc !! striga cat il tinu plamani
- Esti nebun ? intreba ea serioasa
- Dupa tine !! spuse el invartindo
Ea incepu sa chicoteasca facandul sa zambeasca din toata inima . Iubea sa o vada razand , fericita si fara griji . Iubea totul la ea , era perfecta pentru el , era fata pe care si-o dorise mereu .
Din senin toti prieteni lor au iesit de dupa copaci aplaudand . Ei se uitau socati , insa indata chipurile fura acoperite de zambete . Toti iau felicitat , caci ei stiau deja ca se iubesc , insa nu le-au spus nimic fiindca nu rezolvau mare lucru , ei singuri trebuia sa-si dea seama de asta , si se pare ca au facut-o . Acum erau impreuna , si se iubeau mai mult decat orice pe lume .
- Frate , se pare ca toti ne-am dat seama de ceva ! spune Naruto punandusi mainile in buzunar
- Ce anume ? intreba Sasuke
- Pai se pare ca eu mi-am dat seama ca o iubesc pe Hin , iar ceilalti baieti au inteles si ei pe cine iubesc , inclusiv Daisuke care acum e cu Ayame
- Blonduleeee ! striga Sakura sarindui in brate . Insfarsit ti-ai dat seama ca o iubesti pe Hin !! striga Sakura cat o tinu plamani , facandui pe toti sa chicoteasca
Si se pare ca surprizele nu incetau sa apara , imediat niste limuzini luxoase au oprit in fata liceului , din ele au coborat parinti lor felicitandui pe fiecare in parte .
Sakura si-a imbratisat parinti strans .
- Va iubesc ! tipa ea fericita


Dupa cateva zile...

Astazi era ziua Sakurei . Ea era imbracata intr-o rochita roz si sandale tot roz . Parul il avea prins intr-un coc , lasand doua suvite sa-i mangaie chipul , iar pe obraz isi lipise o steluta roz .. Chiar acum se pregatea sa intre in sala . Trage aer in piept si deschide usile , toata lumea o fixa cu privirea , era cu adevarat frumoasa , arata ca o zeita , mai mult de atat .
Sala era frumos amenajata , pe gustul fetei . Nu era foarte incarcata , iar intr-un colt se aflau cadourile ei .
Fata isi observa prieteni , insa chiar cand vru sa inainteze cineva ii cuprinse mijlocul sarutandui gatul . Ea incepu sa zambeasca dandusi seama de cine e si intoarse capul . Bineinteles ca faptasul era Sasuke care ii zambea smecher . Fata ridica o spranceana dar el ii spuse sa stea linistita fiindca nu se intampla nimic , deocamdata . Ea nu intelesese absolut nimic din ce spusese cu acel " deocamdata " insa ridica din umeri si se indrepta catre prieteni lor .
Toata seara sau distrat , au dansat , si sau simtit bine . Au vorbit , au glumit , insa acum era ceva serios . Toata lumea statea jos , in picioare mai ramasesera doar Hinata , Sakura , Sasuke si Naruto , erau in mijlocul sali . Fetele nu intelegeau nimic din ce se intampla . Cei doi se uita unul la altul apoi se asezara intr-un genunchi spunand .
- Sakura , vrei sa fi sotia mea ?
- Hinata , vrei sa fi sotia mea ?
Fetele au ramas socate , insa nu doar ele ci si intreaga sala . Toata lumea amutise si asteptau raspunsurile fetelor care stateau neclintite . Niciuna nu credea ca totul se va intampla atat de repede , insa stiau ca asta isi doresc . Asa ca fara a mai sta pe ganduri au raspuns simultan
- Daaa ! spuse ele si le sari la gat baietilor
Toata lumea se ridicara in picioare si incepu sa apalude . Parinti lor erau foarte fericiti . Totul luase o incurcatura foarte brusca , insa totusi erau fericiti .
Cei patru se iubeau nespus de mult si parea ca nimeni nu le va distruge fericirea niciodata si nimeni nu ii vor desparti . Insa chiar asa sa fie ? Chiar nimic nu le va distruge fericirea ? Nimic nu le va taia calea spre un nou inceput mai bun ?


Dupa 2 luni ...

Astazi era ziua cea mare . Cei patru urmau sa se casatoreasca , sa-si uneasca destinele . Urmau sa apartineasca unul celuilalt intrutotul . Erau foarte emotionati .
Baietii se aflau deja la Biserica asteptandule pe fete . Erau foarte emotionati si foarte agitati fiindca fetele intarziasera cinci minute . Prin mintea lor treceau o gramada de idei traznite , insa ceilalti incercau din rasputeri sa-i linisteasca , dar tot degeaba . Erau foarte agitati si nimic inafara de aparitia fetelor nu puteau sa-i calmeze . Era teribil de haios sa vezi doi " Bad Boy " fastacinduse in fata altarului si frecandusi mainile in disperare .
Pe de alta parte , fetele erau putin mai linistite . Erau in drum catre Biserica , mai aveau putin si ajungeau . Erau alaturi de tati lor care le incurajau si incepusera sa le vorbeasca despre viata lor in casnicie si despre armata . Fetele deveneau si ele agitate numai auzint cuvintele " asta e , era sa ma despart de mama ta fiindca orice casnicie are porbleme , nu ve-ti fi fericiti mereu " se uitau una la alta si se inchinau zicand in mintea lor " Doamne , eu sa nu ajung asa . Te roog " .
Si insfasit au ajuns , inainte de a intra in biserica fetele luara o gura de aer apoi pasi inainte . De indata ce baietii le vazura ochii li se luminara . Fetele paseau incet si gratios , pline de emotii catre altar . Mamele lor plangeau una langa alta , bineinteles de fericire iar tatii lor erau mandri si fericiti . Zambetele nu ezitau sa apara , totul era minunat . Ajungand in dreptul brunetului , tatal Sakurei ii incredinteaza mana fiicii sale . La fel facand si tatal Hinatei .
- Sasuke , sa ai grija de fata mea . Si nu uita , daca va pati ceva , cu paru te alerg ! spune acesta incepand sa rada
- Naruto fiule , iti dau mana feti mele . Sai ai grija de ea si sa o iubesti , nu uita ca daca va patii ceva , vei fi alergat si tu , insa cu lopata ! spune acesta tare si raspicat
Baietii inghit in sec apoi incredinteaza din cap . Fiecare isi lua viitoarea sotie de mana apoi zambi si isi indrepta privirile spre parinte . Incepu acesta sa vorbeasca acolo verzi si uscate plictisindui pe toti , pana la urma ajunsese si la punctul culminant .
- Sasuke Uchiha ! O iei pe Sakura Haruno de sotie si promiti sa o respecti si sa o iubesti pana cand moartea va v-a desparti ?
- Da ! raspunse el tare si raspicat
- Sakura Haruno ! Il iei pe Sasuke Uchiha de sot si promiti sa-l respecti si sa-l iubesti pana ce moartea va va desparti ?
- Da !
- Naruto Uzumaki ! O iei pe Hinata Hyuga de sotie si promiti sa o respecti si sa o iubesti pana ce moartea va v-a desparti ?
- DAAA !!
- Hinata Hyuga ! Il iei pe Naruto Uzumaki de sot si promiti sa-l respecti si sa-l iuubesti pana ce moartea va va desparti ?
- D-da !
- Este cineva impotriva acestei casatori ? Se opune cineva ? Daca are ceva de zis sa zica acum sau sa taca pentru totdeauna !
Toti patru inchitira in sec si inchisera ochii ruganduse ca nimeni sa nu se opuna . Insa peste cateva minute , in Biserica isi facura aparitia Anabella si Karin cu niste poze in mana si doua foi . Toata lumea isi intoarsera privirea spre ele .
- Noi avem ceva impotriva ! spune Karin hotarata
- Ce anume ? intreba Sakura nervoasa
- Ce anume ? Pai dragele mele , nu va puteti castaori cu ei dupa ce aseara si-au petrecut noaptea cu noi . Avem si dovezi , uitati aici pozele , si faptul ca suntem insracinate ! spune Anabella inmanandule celor doua fete foile si pozele
Cele doua raman socate in timp ce baieti se certau cu Anabella si Karin . Nu era adevarat nici ca-si petrecusera noaptea cu ele nici ca erau insracinate , totul era o minciuna . Insa se pare ca o minciuna foarte credibila fiindca pe chipul Hinatei si al Sakurei valuri de lacrimi isi facura aparitia . Sakura se uita la Sasuke cu o privire plina de durere si de ura , se apropie de el apoi tipa
- Te urasc din toata inima mea si nu vreau sa te mai vad ! tipa aceasta dupa care fugi din Biserica
Hinata fara sa mai zica nimic o lua si ea la fuga dupa Sakura. Baietii ramasesera socatii , nu le veneau sa creada , defapt toata lumea era socata inafara de Karin si Anabella care radeau pe saturate . Daisuke si Neji au fugit dupa fete incercand sa le opreasca . AU reusit pana la urma si au inceput sa tipe la ele
- Ce naiba e in capul vostru ? Baietii aseara au fost cu noi !! Nici decum cu Karin si Anabella , voi aveti timp sa le credeti pe ele ? Vreti sa va distrugeti fericirea pentru niste nenorocite care nu merita nimic ? tipa ei nervosi
Fetele nu au mai zis nimic , au sarit la frati lor in brate si au inceput sa planga . Erau foarte confuze , nu stiau ce sa mai creada . Adica pozele nu ar minti nu ? Dar ele nu puteau crede ca frati lor le mint . De ce le-ar minti ? In mintea lor era o harababura totala , nu stiau ce sa mai zica si pe cine sa creada . Inima lor se preschimbase in mii si mii de bucatele . Lacrimile nu ezitau sa apara . Au plans pana nu au mai putut , au incercat sa le gaseasca o scuza baietilor , au incercat sa se intrebe pe cine sa creada si pe cine nu . Insa numai aveau puterea de a face nimic , la urma ..au lesinat....

Dupa 1 luna !

- E cineva impotriva acestei casatori ? Cineva ? Se opune cineva ? Are ceva de zis ? Daca da , sa spuna acum ori sa taca pentru totdeauna !
Parintele astepta cateva minute bune , vazand ca nimeni nu are degand sa opreasca aceasta casatorie s-a hotarat sa faca ultimul pas .
- Bine atunci , va declar sot si sotie . Domnilor va puteti saruta miresele .
Baieti le-au luat pe fete in brate si le-au sarutat. Pe chipul fiecaruia o lacrima de fericire aparu . Au reusit sa treaca peste toate ! Cu greu si cu multe sacrifici , insa peste toate au trecut si au ramas impreuna . Tot ce stiau e ca se iubesc si ca vor sa-si petreaca restul zilelor impreuna . AU trecut prin multe obstacole dar acum sun fericiti . Acum era acum .
- UN SFARSIT PENTRU UN NOU INCEPUT !!! strigara cei 4 fericti

The End - Sezonul 1 !


Soo..se pare ca am terminat primul sezon al ficului Black and White
Vreau pareri
Si sa nu credeti ca ati scapat de acest fic
Incepe sezonul 2 !!!
Nu vam promis eu 100 de capitole ?
Ma tin de cuvant !
Vreau pareriii !!
Pup la voooi si sper ca va placut !
Mrr
dap ! hi!


Black and White - Pagina 9 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 02:40

Bubu , ce frumos a fost , vai de ce l-ai terminat
Oricum aba astept sezonul 2
Karin si Anabellaa ce ma enereaza vai
Ce-mi vine sa le bat acum
Dar m-am calmat , cand am vazut finalul
Deci a fost super , ultra mega tare mi-a placut la nebunie
Abia astet sezonul 2 si sper sa vina repede

Pwp kiss


Black and White - Pagina 9 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Black and White - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 08:24

Vai Bubu ce frumos.Ma bucur ca ai pus continuarea felino..:D
Ce ma bucur ca s-au casatorit in cele din urma.
Hihi,abea astept urmatorul sezon.Pai 100 de capitole sa ai.
Asa deci sper sa pui cat mai curand next-ul.
Te pupa iepurasul. kiss dap !


Black and White - Pagina 9 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 09:42

Buna bulanel!

Vai cat de frumos a fost!Ce bine ca s-au casatorit! in love

Of OF ce pacat ca s-a terminat sezonul 1, dar de abia astept sezonul 2 in love

sa-l crii cat mai repede,, te roooooog! sad

pupici! kiss kiss


TIGRILINA! bere


Black and White - Pagina 9 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 10:40

Buuubu!Ce frumos a fost!
Mai sa plang!
sa faci si sezonul 2!
Ca te bat cu lopata:)))
Mama dar cat mi-a placut!
Este superb!
Dar o intrebare?
Ei cati ani au ca sa se casatoreasca?
In orice caz mi-a placut enorm!
Thoamne a naiba ea Karin!
Mai sa le strice casnicia x(
Da lasa ca o prind eo:))
Cand o vad dau cu televizoru sau cu calculatoru pe geam:))
Altundeva cred ca nu o gasesk:))
Ok inka odata mi-a placut enorm!!!
Te pupakesk duulce!
Sa ai succes peste tot!
Nu uita ca te ubesk!


Seee ya!


[center][img]Black and White - Pagina 9 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 13:54

BuBu !!!
Imi cer scuze , dar aseara nu mai aveam mult si ma prindea mama ..
Ehe
Ce sa-i faci ..
Azi , abia daca mai stateam in picioare
Revenind
Imi place foarte , dar foarte mult
E minunat .
Vai , nu pot sa cred .." lopata , paru` " ha ha ha
100 de episoade ? pardon capitole ..
E minunat ..
Hai mai repede cu sezonul doi !
Pupici


Black and White - Pagina 9 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 14:46

Deci fetelor , ma bucur ca v-a placut sezonul 1 , si va multumesc pentru comentari . Sezonul doi va incepe mai repede decat va asteptati . So , revenind la intrebarea ta Puffy . Ei au 17 ani , insa parinti lor sunt foarte bogati..asa ca iti dai tu seama ;;) Inca odata va multumesc ! Mrr dap ! hi!


Black and White - Pagina 9 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 16:15

Hihihi.Bulinel imi place!!!

Si astept rapid sezonul 2!! Ala Bulinel.Hehe.Repejor draga mea


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Black and White - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 16:57

Buna, draga Bubu!
Pentru inceput te roooog din sufletul meu sa ma ierti ca nu am mai dat comentarii de ceva timp. Ti-am citit ficul pana acum, dar in ultimul timp am facut totul pe fuga si nu am dat comm. Te mai rog odata sa ma ierti daca poti.
Daca nu as sti ca mai urmeaza un sezon (sau poate ca vor fi mai multe), acum probabil ca as fi in fundul patului plangand.
A fost foarte frumos. Defapt foarte frumos nu ajunge. Sa incercam fantastic? Nu...Sublim? Nici asta. Poate ca merge GENIAL! Stiu ce geniile noastre sunt Riluri si inca niste semene ale ei, dar tu esti unul in adevaratul sens al cuvantului.
Sa vedem:
Descrierea este in largul ei, este ampla si se imbina frumos cu dialogul ce nu este in vacanta, dar nici nu are slujba cu norma intreaga.
Naratiunea la fel. Extraordinara.
Ce pot sa mai spun? Ori ai talent ori nu?
Te astept cu urmatorul sezon. La 100 de capitole, draga!
Daca tu vrei mai multe sa stii ca nu ne suparam. Chiar deloc.
Spor la scris! Te pup dulce! kiss


Black and White - Pagina 9 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 17:47

So..am veeenit !!!


Black and White - Sezonul 2 !!


Capitolul 28 .


Dupa 5 ani...


Totul decurgea minunat in familia Uchiha atat cat si in familia Uzumaki . Sakura si Sasuke aveau doi baietei . Amandoi semanau leit cu parinti lor , aveau ceva de la fiecare . Sakura si Sasuke aveau acum 21 ani , iar copii lor 4 an . Erau foarte fericiti impreuna , de la nunta lor nu sau mai certat nici macar odata . Se simteau bine unul langa celalalt iar asta era tot ce conta . Si chiar daca acum erau parinti nu au renuntat la tineretea lor , mai ales ca avea cine sa aiba grija de cei doi ingerasi . Inca erau tineri asa ca profitau din plin .
La Naruto si Hinata era alta treaba , bruneta numai era atat de timida de cand si ea a devenit mamica a doi micuti , o fetita si un baietel . Pe cand Naruto a ramas acelasi dintotdeauna , nu se schimbase deloc . Bine , exceptand faptul ca numai umbla cu alte fete , iar asta o bucura enorm de mult pe Hinata . Si ei se iubeau foarte mult avand incredere unul in celalalt.
Nici celorlalti nu le mergea rau , ba chiar foarte bine . Mereu ieseau impreuna , se distrau si povesteau despre ce au mai facut . Aproape nimic nu se schimbase , inafara casatoriilor si a copiilor .
Daisuke si Ayame aveau si ei un baietel , avea parul roz si ochii negri . Era foarte frumos , semana cu tatal lui chiar daca ochii ii mostenise de la mama sa .
Astazi , era Sambata asa ca fetele au mers la piscina iar baieti prin cartier .
- Sakura ? Ce mai fac Jhony si Jhoy ? intreba Hinata asezanduse langa prietena sa
- Mna , ce sa faca si ei , imi fac mie zile fripte . Dar sunt asa de scuuumpi , ai tai ce fac ?
- Clarissa e cuminte , nu am treaba cu ea insa cu Cris am eu probleme ! Bine ca am iesit la aer liber , aveam nevoie de asa ceva . spune bruneta intinzandusi corpul
Rozalia chicoti usor apoi isi saluta prietenele care tocmai sosisera si ele . Au inceput sa vorbeasca despre diverse lucruri . Se simteau asa de bine impreuna , vroiau sa nu se mai desparta niciodata . Insa asta era imposibil , sau poate nu !
Baietii erau stransi in jurul unui bloc parasit , acolo unde-si faceau veacul cand erau mai mici . Depanau si ei amintiri , iar din cand in cand mai trageau cu ochiul la fetele ce treceau prin fata lor . Isi scuturau capul incercand sa indeparteze fanteziile ce le aveau prin minte , stind ca au iubite si soti acasa .
- Hei Sasuke , ce mai fac ai tai ? intreba Naruto sprijininduse de bloc
- Care ? Aia mici ? intreba el
- Da , chiar ei . Cine altcineva ? zis blindul razand
- Pai sunt bine , iar eu sunt si mai bine stind cat de geloasa este Sakura fiindca amandoi seamana cu mine ! zise brunetul mandru
- Cine a zis ca-s geloasa ? De ce sa fiu geloasa ? Mai degraba sunt mandra ca baietii mei sunt atat de frumosi ! spune o voce venind din spatele brunetului
Acesta se intoarce zambind si o ia in brate pe Sakura sarutando , insa chiar atunci o voce isi drese glasul facandui pe toti sa se uite in spate . Sakura ii da drumul la gat lui Sasuke si ramane socata .
-A-a-andu ? ..


So , cam atat deocamdata
Si stiu ca este scurt
Ma voi revansa ! Promit !
Sper ca va placut
Mrr dap ! hi!


Black and White - Pagina 9 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 


Ultima editare efectuata de catre BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ in Sam 05 Mar 2011, 21:11, editata de 1 ori
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 18:04

bubu ma bucur ca ai pus sezonul doi
sper sa pui nextu cat mai repede
deoarece es uper



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Continut sponsorizat




Black and White - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 9 I_icon19

Sus In jos
 

Black and White

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 9 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-