Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black and White - Pagina 14 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black and White - Pagina 14 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Black and White

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul
AutorMesaj
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 21:09

Buna Bubu ,super taaaaare capitolul ,si pot doar asta :BRAVO SASUKE CA ai DAt IN nesimtita aia de karin ,AS VREA SI EU SA FAC UN FIC DAR NU STIU CUM ,ADICA AM IDEI DAR IL PUN AICI ,DECI SPER SA MA AJUTI SA FAC UN FORUM SASUSAKU SI SA PUI CONTINUAREA TE PUP DULCE DULCE DE TOT kiss kiss BYE BYE hi!
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 21:12

dIN GRESEALA AM SCRIS"DAR IL PUN AICI" DAR ASA AM VRUT SA SCRIU"DAR NU STIU CUM SA-L PUN AICI "N-AM FOST ATENTA SI M-AM GRABIT SORRY BUBU
Sus In jos
MaryKid
Academy Student
Academy Student
MaryKid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : poi happy....

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Mier 04 Mai 2011, 21:31

Bubu pui nextu' sambata asta,ca eu sunt cam disperata lough Pup dulce si spor la scris plz
_____________________________Semnatura________________________________________
No Music...No Life
[url=kegnmj.jpg]kegnmj.jpg[/url]
Sus In jos
No name.
Academy Student
Academy Student
No name.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt de acolo de unde te aştepţi mai puţin.:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Mier 04 Mai 2011, 21:44

Lasă că am dat eu plus ;;)
Mie-mi place foarte mult! :d!
Nextu' cât mai repedee
:x
Sus In jos
MaryKid
Academy Student
Academy Student
MaryKid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : poi happy....

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Dum 08 Mai 2011, 17:13

Bubu tu ce tot faci de nu pui nextu'?Zi si mie cand il pui..plz

_________________Semnatura________________________

No Music...No Life

Sus In jos
Dyamond
Genin
Genin
Dyamond

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In sufragerie, in fata calculatorului.
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/andra.andreea3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 120
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Sa vizionez Anime-uri!
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Mar 17 Mai 2011, 20:01

Pune nextu sau ma supal!!! please
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 14 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Joi 19 Mai 2011, 19:08

Capitolul 32.


Vazand ca Sakura nu se simte bine, Sasuke o dadu afara pe Karin si el incerca sa se calmeze. Doctoru isi spuse cuvantul, numai o persoana mai avea voie sa stea in salon. Cel care a ramas a fost Sasuke, care a mai discutat cate ceva cu Sakura dupa care aceasta a adormit.
O privea, era asa de confuz. Nici nu stia ce sa mai faca sau ce sa mai creada. Era fericit fiindca ea nu murise, se pare ca Dumnezeu ii ascultase rugamintile. Intradevar, el o iubea, o iubea din tot sufletul si niciodata nu ar fi fost capabil sa treaca peste moartea ei.
Ii venea sa rada. In urma cu o jumatate de ora, ea se presupunea ca ar fi moarta, iar acum doarme ca un ingeras, fara probleme.
Nu-i venea sa creada insa prefera sa nu se mai gandeasca la ce nu trebuie, ci sa fie fericit ca nu a pierdut-o, ca este inca langa el.
O saruta incet si dulce, apoi iesi din salon..


Dupa cateva saptamani...

Sakura acum era bine, se afla acasa. Era plictisita deoarece Sasuke nu era si cei mici erau la bunici. Nu stia ce sa mai faca, se fataia de colo-colo incercand sa-si gaseasca o ocupatie. Ii venea si sa rada de starea in care era, daca o vedea cineva acum sigur o considera o nebuna. Se plimba de la un capat la altul privind imprejur pana cand cineva bate la usa.

Rozalia fuge repede, impiedicandu-se si de covor pentru a deschide usa. Cand isi ridica privirea da de doi ochii negru, patrunzatori dar in acelasi timp misteriosi. Ea, ii sare in brate sarutandu-i gatul.

Sasuke nu mai spune nimic, decat o trage afara din casa urcandu-se in masina. Sakura era total paralela cu ce facea el, habar nu avea unde o duce..

- Sasuke, unde ma duci ? Ce iti trece tie prin capusorul ala ? Haaaide, spune-mi..unde mergem ? intreba ea cu niste ochii de catelusi.

El ridica din umeri incepand sa rada, facand-o pe Sakura sa se inchine dezaproband din cap. Isi puse capul pe geamul rece, adormind..

Dupa o ora, Sakura se trezeste debusolata in mijlocul padurii. Se ridica speriata privind imprejur si punandu-si mainile la urechii. In fata ei se afla Sasuke, si muzica din masina era data la maxim. Saraca, nici macar nu stia ce se intampla si ce cauta acolo.

Sasuke dansa linistit si radea. In timp ce rozalia nu mai stia ce poate sa faca ca sa plece o data de acolo. Ei, de fel..ii era frica sa stea in padure. Chiar daca acum era cu Sasuke, nu se simtea protejata deoarece el se purta foarte ciudat..

Brunetul, vazand ca s-a trezit iubirea lui..o ia de maini ridicand-o, o saruta pe gat apoi ii spune

- Mai ti minte excursia de la Moldova ?

- Sigur ca mai tin minte, acea excursie nu o voi uita niciodata. A ramas si va ramane pentru totdeauna in inima mea, nu am cum sa o uit. In timpul excursiei mi s-au intamplat cele mai ciudate lucruri, dar si cele mai frumoasa. Nu am de ce sa ma plang, ma bucur ca am mers in acea excursie. spuse Sakura zambind dulce

- Ei bine, iubit-o..nu stiu cum de nu ti-ai dat seama desi noi ne aflam in Moldova..spuse acesta chicotind si sarutandu-i obrazul fin si fierbinte..

Sakura ramase masca, cu ochii cat cepele si gura intre-deschisa. Se aflau in Moldova ? Acolo unde era sa moara, unde s-au intamplat atat de multe lucruri ? Nu-i venea sa creada. Pur si simplu nu putea crede ca Sasuke a adus-o in locul unde ea a petrecut cele mai ciudate luni, dar si cele mai frumoase.

Un sentiment de fericire o cuprinse, un fior ii strabadu-se tot corpul. Era fericita, iubea acest loc si iubea sa-l iubeasca pe el. Il adora pentru felul sau de a fi, nici cuminte dar nici rau. Pentru ea, era barbatul perfect..nu avea niciun defect si era asa cum trebuia sa fie.

Ce-i placea cel mai mult la el era faptul ca stia cum sa o faca fericita atunci cand era trista. Dar mai ales ca se simtea alaturi de el..iubita, implinita, fericita si aparata.

Sasuke se aseza jos, tragand-o si pe Sakura in bratele sale..

- Iubitule ?..intreba ea cu o voce gingasa

- Da, ce s-a intamplat ? intreba el curios..

- Iti multumesc pentru ca m-ai adus aici. Stii ca iubesc acest loc. Mereu ma faci fericita, te iubesc asa de mult. ii spuse ea luandu-l de gat..

El i zambii, o saruta pe frunte apoi o privi in ochii. Acei ochii pe care ii iubea si fara de care nu putea trai. Acei ochii care il intampina in fiecare dimineata si ii dau curajul de a merge mai departe indiferent de probleme.

- Si eu te iubesc. Sakura, iti promit..nu..iti jur ! Iubirea noastra va dura vesnic..va depasi si moartea ! Vom fi impreuna mereu, la infinit..nimeni si nimic nu va mai sta in calea noastra. Jur asta..ii spuse el saruntand-o. Iubirea noastra niciodata nu se va sfarsi, continua..

- Niciodata.. spuse ea, o lacrima cazandu-i pe chipu-i fin, prelungindu-se pana pe obraji imbujorati si mai jos.



In acea zi..amandoi isi jurase iubire eterna. Si asa a fost, au ramas impreuna pe vecie..nimic si nimeni nu i-a putut oprii sau sta in fata.

Vedeti voi, uni spun ca iubirea doare..adevarat..iubirea doare cand te indragostesti de persoana nepotrivita. Dar, atunci cand intalnesti persoana care te iubeste si te va iubi mereu, care indiferent de situatie ramane langa tine si nu se inlatura de la nimic..asta va schimba totul.

Niciodata nu incetati sa sperati in iubire si in ziua cand va veti intalni adevarata iubire. Nu suferiti pentru cine nu merita..fiti aproape de cei care va iubesc si nu-i dezamagiti !

Viata e ca un trandafir..in fiecare an se mai adauga o petala..asta insemnand ca noi crestem..insa..odata si odata ne vom duce. Dar, asta e diferenta intre viata si iubire..faotul ca iubirea va ramane pentru totdeauna...

Sasuke si Sakura au ramas impreuna. Faptul ca au mai fost mici confilce intre ei asta nu inseamna ca iubirea lor s-a stins. NU ! Iubirea lor a ramas vesnic inflorita..si nu se va ofili niciodata !


Sfarsit !


Melodia :

https://www.youtube.com/watch?v=7oHObnP1sGE



Si..asa se sfarseste primul meu FIC. Ma simt ciudat sad Nu uitati ca va iubesc pe toti si va multumesc din suflet pentru timpul in care ati asteptat sa pun capitolele..pentru apreciarile si cuvintele voastre care m-au incurajat facandu-ma de fiecare data cand eram gata sa renunt, sa merg mai departe si sa nu ma dau batuta.

Este primul meu FIC. Niciodata, niciodata ! Nu voi fi capabila sa-l uit, va ramane mereu in inima mea ca o amintire superba, mai mult de atat.


Rog Colegele mele sa nu-mi inchida Fic-ul si sa-l trimita la Fan Ficuri Finalizate !

Promit ca il mut eu happy
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Joi 19 Mai 2011, 19:31

Deci, imi venea sa plang pe la sfarsit... E asa de frumos! sad Ai mult talent si felicitari ca ai incheiat primul tau fic! happy2 Sper ca o sa mai scrii si altele, caci merita pe deplin sa citesc ce scrii tu. Eu astept urmatorul fic. dap !
Multe idei, spor la scris si o tona de pupicei dulcici! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Black and White - Pagina 14 Asss10Black and White - Pagina 14 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Joi 19 Mai 2011, 19:41

Eu!!! Cum se poate asa ceva? Sunt asa de trista ca s-a terminat... Si ce final frumos a avut. Pai cum sa-ti spun eu tie, esti geniala... As vrea sa-ti spun ca astept nextul, dar nu prea se poate asa ca iti spun ca te pupacesc dulce!!! kiss in love kiss
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Joi 19 Mai 2011, 19:48

Vaii Bulineeeell!!!

Cat de frumoss a foostt..
Ahh impreuna pentru totdeauna..ce frumos suna//

Imi pare rau ca s-a terminat:-< Of doamne:( ...

Fic-ul acesta il ador!!
Da da:).
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Black and White - Pagina 14 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Joi 19 Mai 2011, 19:56

Bubulee a fost superb sad
Am planss
Pfoai deci esti o zeita
Ave Bubu Ficulescu dap !
A fost superb in love
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Joi 19 Mai 2011, 22:22

Off Bubby ce rau imi pare sa ca terminat

Chiar amp lans la sfarsit, foarte emotionant

Iti ador ficul a fost este si va fi un fic exceptional !

Ce ma bucur ca totul sa terminat cu bine :x




Sus In jos
MaryKid
Academy Student
Academy Student
MaryKid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : poi happy....

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Vin 20 Mai 2011, 20:35

Bubu nu sti ce bine ma simnt ca am citit primult tau fic terminat scrii super si o sati citesc viitoarele ficuri succeces si bravo ca ai indraznit sa scri si ca ai scris asa frumos!Kiss in love kiss kiss a hug a hug
____________________________Semnatura______________________________________
No Music...No Life
Sus In jos
Dyamond
Genin
Genin
Dyamond

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In sufragerie, in fata calculatorului.
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/andra.andreea3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 120
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Sa vizionez Anime-uri!
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Sam 21 Mai 2011, 11:38

A fost minunat ficul. Chiar imi venea sa plang la sfarsit, doar ca era mama in camera si na... Oricum pacat ca s-a sfarsit sad
Sus In jos
ingrid
Genin
Genin
ingrid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : tg-jiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa dansez si sa desenez:X
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Mar 24 Mai 2011, 21:01

nu imi vine se cred ca s-a terminat very sad imi vine sa plang...sooper ficul nr1 felicitari!Ai mult talent si se observa prin acest fic...Doamne...chiar plansai la final..nu ma putui abtine shy
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Black and White - Pagina 14 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 00:40

Ok, multumesc mult pentru apreciari. Ma bucur ca va placut, din pacate nu am sa mai scriu Fic-uri. Oricum, va multumesc ca ati fost alaturi de mine si m'ati ajutat cu sfaturi ! Nu uitati, Black and White a ajuns la final si a ajuns asa de " faimos "..datorita voua, pentru ca m'ati incurajat si m'ati ajutat sa merg inainte. Va iubesc..si acum, desi ma doare sa o fac..acest fic nu mai are ce cauta aici. Asa ca, cu alte cuvinte :


Merge catre ---> Fan Ficuri Finalizate < ---


Sus In jos
Sssssarpele Imperial
Academy Student
Academy Student
Sssssarpele Imperial

Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Vin 10 Iun 2011, 12:23

groozavv fiic
imii pare rau ca sssa terminaaat
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 15:15

Foarte frumos ficul! Si ultimul acpitol a fost superb! Aproape ca am plans cand am citit sfarsitul... Black and White - Pagina 14 896861
Sus In jos
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Vin 24 Iun 2011, 17:27

Awwwwww
Romantiiiiiiic kiss kiss kiss



Ce dulceeeeeeeee esti! happy2







M-a placut mult!
P.S: Nu stiam ca Sasuke danseaza, dar se poate intampla orice, nu? happy2
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 03:18

[i] A fost minunat bubu aproape am plans cand am vazut ca s-a sfarsit a fost minunat si ai foarte mult talent si sper ca vei mai scrie fiicuri si felicitari pentru primul tau fic terminat nr1 chiar nu imi vine sa cred ca s-a terminat:( dar stiu ca nu va fi singurul dance2 iti urez sa ai multe idei si multe ficuri minunate a hug MULT SUCCES IN CONTINUARE in love nr1 in love
Sus In jos
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 14:51

minunat fic imi pare rau ca s-a terminatBlack and White - Pagina 14 623735
Sus In jos
Dee' Cola ღ
Academy Student
Academy Student
Dee' Cola ღ

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nu cred că vrei să ști. ✘
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 49
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : My life Music ♬ ❥
Stare de spirit Stare de spirit : Nu cred că te interesează, corect? ✔

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Lun 22 Aug 2011, 19:50

TE IUBEEEEEEEEEEEEEEEEEESC !!!!!!!!!!!!! CEL MAI TARE FIC FOREVER ASTA CHIAR VA RAMANE IN INIMA FOREVER DECI SA STI CA SUNT AFARA PE BALANSUAR SI AM CITIT MAM APUCAT ACUMA CATEVA ORE SI NU MAM PUTUT OPRI SI CEL MAI TRIST MI SA PARUT ACCIDENTUL SAKUREI DACA NU ERA NIMENI LANGA MINE (BUNICA) PLANGEAM CATEGORIC CATEGORIC ORICUM MIAU DAT LACRIMILE DAR MAM ABTINUT CU GREU SI EU DE OBICEI CITESC CU MUZICA SI ATUNCI NU APUCASEM SA CITESC CAPITOLUL 30 SI AM PUS O MELODIE MAI TRISTA ( LISTEN TO YOUR HURT ) SI CAND CITESC ERAM ATUNCI CAND SPUSE CA MURISE SI SE NIMERISE REFRENUL MELODIEI DECI AM CREZUT CA POCNESC IN PLANG NUMAI PUTEA ASTA VA RAMANE IN INIMA MEA FOREVER FOREVER FOREVER FOREVER !!!!!!!!!!! DAR CE FERICITA AM FOST CAND SA TREZIT !!!!!! DOAMNEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!! ATUNCI AM SCHIMBAT MELODIA DINTR-UNA TRISTA INTR-UNA MAI FERICITA SI ATUNCI MIA VENIT SA PLANG DE FERICIRE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ESTI CEA MAI TARE !!!!!!!!!!! VAZAND CA E PRIMUL FIC SA STI CA AI TOATE CEL MAI MARE CINE STIE POATE VEI DEVENI O SCRIITOARE , ESTI CEA MAI TARE !!!! TU ESTI SINGURA CARE MA EMOTIONAT PRIN INTERMEDIUL ACESTUI FIC AM CITIT O GRAMADA DE FICURI PANA ACUM DAR NICI UNUL SICER DIN SUFLET ITI SPUN NICI UNUL NU MA EMOTIONAT CUM AI FACUTO TU STI CE FIORI MAU PRINS MI SA FACUT PIELEA DE GAINA IN UNELE PARTI , IN ALTELE RADEAM DE NU MAI PUTEAM SI IN ALTELE FACUNDUMA SA PLANG IMI VENEA SA TIN CAND AM CITIT CAPITOLUL 30 !!!!!!!!! TE IUBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESC TE IUBESC ESTI CEA MAI TARE CEA MAI TARE EVER EVER FOREVER SI ASTEPT URMATOARELE FICURI SPER SA NU MA MAI FACA SA PLANG STI PARCA MI SA RUPT SI MIE INIMA IN MII SI MII DE BUCATELE LA CAPITOLUL 30 !!!!!!! TE IUBESC !!!!! CEA MAI TARE PERSOANA , CEL MAI TARE FIC CITIT DE MINE SI CELE MAI SUPER EMOTI SIMTITE VREO DATA , DECI URMATOARELE FICURE TE ROG ::d >:d< SI NU UITA TE IUBESC UUUUUUUUUUUUUHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUU IMI VINE SA TIN PAI CRED CA MA SCRIS CAM SCRIS CAM MULT :d TOATE CELE BUNE SI URMATORELE FICURI TE PWP TE PUPACESC CEL MAI DULCE (BLACK AND WHITE THE BEST FOREVER ) TE PWPACESC DULCE :d =)) :)
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 19:31

PUR SI SIMPLU MINUNAT! in love in love in love
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Vin 21 Oct 2011, 19:47

deci a fost atat de tare ficul huh? atat de WOWOWOWWOWOWOW huh? huh? huh? atat de superb huh? atat de interesant huh? atat de ..... nici nu m-ai am cuvinte huh? deci acesta a fost unul dintre fic-urile mele preferate huh? deci FELICITARI FELICITARI FELICITARI etc lough tu ar trebui sa iti faci o cariera si nu glumesc happy2 deci te felicit pentru munca depusa , pentru tot deci a fost totul perfect fara defecte good job imi pare rau ca nu ti-am comentat fic-ul m-ai repede dar eu de curand mi-am facut cont si am zis sa iti las un com
Te iubesc in love Te pupacesc kiss Te felicit good job Te imbratisez a hug si Te salut hi!
( Vezi deiutza ~ andreea , verisoara mea draga !...... Vezi ca am venit si aici nu un com . SAC . SAC . lough )
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19Mar 27 Dec 2011, 14:20

Imi pare foarte dar foarte rau ca am citit abia acum ficul tau. Mi-a placut foarte mult. Chiar ma simnt foarte prost ca nu l-am citit mai devreme! Nu merit nimic!! A fost frumos, foarte frumos. Mi-a placut la nebunie asa ca l-am terminat intr-o zi. Bye hi!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Black and White - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Black and White   Black and White - Pagina 14 I_icon19

Sus In jos
 

Black and White

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 14 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-